N acht toernooi belist door strafschoppen Handbal-dames leveren prestaties MAC filmavond Veel deelname aan cross Blauw Wit Mintonette-dames gaan vol goed moed het nieuwe jaar in "-m CNV verduidelijkt stelselherziening HQLTENS NIEUWSBLAD 'Sma Yoga-lessen SoCuWe van start Afslanken niet alleen voor dames Tafelvoetbal Blauw Wit Succes voor John Jacobs Kerstdrive bridgeclub Atleten laten Nacht van Blauw Wit DONDERDAG 15 JANUARI 1987- Het is de vraag wat 1987 voor Min- tonette in petto heeft. Promoveren de dames of blijven le klasse spe len? Tijdens de Kerstvakantie hebben de dames een oefenwedstrijd ge speeld tegen het 3e divisie team Flash uit Nijverdal. Van beide kan ten kwam de pass slecht, waardoor het een rommelige wedstrijd werd die op het nippertje met 3-2 door Flash werd gewonnen. Met goede voornemens werd zater dag aan de laatste wedstrijd van de eerste competitiehelft begonnen. ATC had als opdracht 'risico-vol' te spelen en op die manier druk uit te oefenen. Het resulteerde echter in veel foute opslagen en weinig goede aanvallen. De Holtense dames, zonder de geblesseerde Martien Sa- rink, krabbelden terug naar hun oude niveau dat sinds het gelijke spel tegen Vrivo een flinke tik heeft gekregen. Opvallend gemakkelijk wonnen de dames de eerste set met 15-5 en de tweede met 15-2. Vooral het zowel aanvallend als verdedi gende spel van Hannie speelde hierbij een belangrijke rol. In de derde set nam ATC voor het eerst een kleine voorsprong. Bij de stand 3-5 maakte Anja heel verdienstelijk haar competitie-debuut. Het spel ging gelijk op tot 9-9 maar daarna kregen de Hengelose dames geen kans meer, 15-9. Vol vertrouwen ziet Min tone ttte de topper tegen Havoc tegemoet. Ha voc staat derde op de ranglijst zo dat de langzamerhand vol stro mende tribune aanstaande vrijdag om 21.00 uur een leuke en spannen de wedstrijd kan verwachten. WA 2-Mintonette 3-0 (heren) 3-0 Afgelopen vrijdag hebben de heren de laatste wedstrijd van de eerste competitiehelft verloren. Verant woordelijk hiervoor was het team van WA 2 uit Albergen, de num mer twee van de ranglijst. De zes uitwedstrijden hebben de heren van Mintonette een zeer mager re sultaat opgeleverd van totaal één punt. De vijf thuiswedstrijd in to taal zes punten. De tweede compe titiehelft zal er hard gewerkt moe ten worden om niet dezelfde pro blemen te krijgen als afgelopen sei zoen. Coach Wim Hartkamp en trainer Jaap Dost zijn van mening dat er veel meer in dit team zit en dat er zeker zes a zeven punten meer behaald hadden kunnen wor den. Wat de wedstrijd tegen WA 2 betreft, Mintonette had de beschik king over één set-upper. In de eer ste set nam WA een snelle voor sprong van 10-2. Mintonette kwam terug tot 10-7 maar kon niet verhin deren dat WA deze set won met 15- 9. In de tweede set bleven de heren bij tot 7-7. Een paar snelle ballen door het midden van Richard en Johan werkten positief op het spel van Mintonette, evenals Gerrit en Anton die op linksvoor een aantal keren goed doorkwamen. Helaas lieten de heren het bij de serve en verdedigend ineens afweten en trok WA ook deze set naar zich toe met 15-8. De derde set leek eenzelf de beeld te geven als het spel in de tweede helf van de tweede set. Met Bert Kappert op de plaats van An ton liep WA snel uit tot 10-3 en even later naar 14-6. De spanning was blijkbaar gebroken en Minto nette ging vrij-uit spelen. Met een aantal 3-meter ballen van Johan en Henk, werd WA onder druk gezet. Het offensief bracht de heren tot 14- 12, waarna WA alsnog orde op za ken stelde en de set won met 15-12. Vrijdag spelen de heren om 20.15 uur thuis tegen Katers uit Almelo. In de uitwedstrijden hebben zo wel de dames senioren als junioren belangrijke overwinningen ge boekt. De dames senioren speelden uit tegen DSC waarvan in het begin van de competitie met 2-3 werd ver loren. Bij winst kon Holten op gelij- winst heeft Holten de laatste plaats verlaten en staat het nu 6e. Scores: Ellen Leeftink 3; Wilma Ag- terkamp, Sharon Vorst 2; Miranda Baan 1 Heren 2 speelde uit tegen ABS. In een leuke wedstrijd kon Holten tot ke voet komen met DSC. Al vanaf de rust goed meekomen. Na een het begin was Holten duidelijk be ter. Met goed spel werd voor rust de basis gelegd voor de overwinning. Na een ruststand van 3-5 liep Hol ten zelfs uit tot 6-10. DSC kwam nog wel iets terug, maar goed keep- sterwerk van Marian Baltes en een goed sluitende verdediging zorg den ervoor dat Holten de beide punten met een 9-11 winst mee naar Holten kon nemen. Scores: Janet Nijland, Marti Barve- link 3; Annemarie Wijnberg 2: Ria Jansen, Birgit v. Zon, Marieke Nij land 1. De dames junioren leverden een uitstekende prestatie. Na vorige aanvankelijke 3-1 voorsprong leid de ABS bij rust met 5-4. Na rust zakte Holten duidelijk iets terug en kon ABS op een 5-11 voorsprong komen. Toch kwam Holten terug. Bij de stand van 11-13 was echter alle kruit verschoten en kon ABS de winst alsnog met 15-11 veilig stellen. Scores: Alwin v. Ommeren, Arjen Akkerman 3; Diederik Husslage 2: Berry Kamperman Gerben Hei link, Jan Victor Dorlas 1. Jeugd Al kwam in de uitwedstrijd tegen week uit met 9-9 gelijk te hebben WSV'38 in de eerste helft op een 7-3 gespeeld tegen koploper Kwiek, achterstand. Na rust ging de strijd werd nu uit van nummer 2, Tyfoon gelijk op. Holten kon echter de op- gewonnen! Voor de rust waren bei- gelopen achterstand niet meer on- de teams gelijk aan elkaar 2-2. Na gedaan maken en verloor met 14-8. Het winnende team van De nacht in 't Mossink ontvangt de beker van Ada Keulen. rust werd Holten sterker. Goed aanvallend spel en een hard wer kende verdediging zorgden ervoor, dat Tyfoon op achterstand werd ge zet. Holten kreeg verschillende uit stekende kansen waarvan er vol doende werden benut om een 6-8 overwinning te boeken. Door deze BI startte uit tegen ABS uitste kend. Een mooie wedstrijd met veel doelpunten en goed handbal zorg den ervoor, dat Holten na een klei ne voorsprong bij rust (4-5) in de tweede helft ruim afstand kon ne men. De winst met 7-13 was dan ook verdiend. Het nachtvoetbaltoernooi, De blessures niet meer konden voet nacht in 't Mossink kreeg als geluk- ballen. Het E.T.C. team kon op ge- kige winnaar het team van E.T.C., lijke hoogte komen met de Wip- die in de finale door het nemen van pert. Bij het eindsignaal was de strafschoppen wonnen van van het stand gelijk. Door het wegvallen heerster van de katine van de sporthal, Ada Keulen. Fotograaf Henk Mulder was speciaal voor deze gelegenheid in alle vroegte op gestaan om alles op de gevoelige team van De Wippert. van de doelman vartvde Wippert plaat vast te leggen, zodat opa Wa- Alle uitkeringsgerechtigden die nog problemen hebben met het per 1 januari ingevoerde nieuwe socia le stelsel kunnen op maandag 19 januari terecht bij de Overijsselse Werkgroep Anders Aktieven van het CNV. De leden daarvan bevol ken op die dag het CNV-districts- kantoor Overijssel aan de Raalter Botermakerstraat 13 om alle vra gen te beantwoorden. Bedoeling daarvan is ook om alle knelpunten in de nieuwe wetten te inventari seren. Men hoeft daarvoor niet ex tra naar Raalte te komen, maar kan ook telefonisch problemen voorleggen. Daarvoor is het tele foonnummer 05720-58099 beschik baar. De klachtendag volgt op een serie extra telefonische spreekuren, waarmee het CNV in november 1986 begon. Uit de toen gestelde vragen bleek dat veel uitkeringsge rechtigden problemen verwacht ten door de invoering van het nieu we sociale stelsel. Met de klachten die tijdens deze landelijke actie worden verzameld gaat het CNV naar de Sociale Verzekeringsraad voor een oplossing. Die zal dan tot Op dinsdag 13 januari zullen in het Kolnus de yoga-lessen van de Stichting Sociaal en Cultureel Werk weer van start gaan. Zoals gebruikelijk zullen er drie groepen beginnen onder leiding van yoga-leraar Theo de Gans uit Eerbeek. De Gans, die op verschil lende plaatsen in Nederland lessen verzorgd, is gediplomeerd masseur van de Nederlandse Sportfedera tie, gediplomeerd leraar yoga en tevens leider van het yoga-centrum Dhanwantari. Al jaren geeft Theo de Gans lessen in Holten, onder de vlag van de Stichting Sociaal en Cultureel Werk en de belangstelling is meest al erg groot. Vooral ook omdat yoga een erg goed midel kan zijn om gezonder, evenwichtiger en geluk kiger te leven. Om 18.45 uur start een groep voor beginners. Om 20.00 uur begint een stand moeten komen door repara tiewetgeving. Naast het regionale telefoonnummer is ook een lande lijk informatienummer beschik baar: 030-913911. De belangstelling, zowel van spe- was het E.T.C.team in het voordeel. Iers als publiek was ook dit jaar En dat bleek ook wel, want E.T.C. weer bijzonder groot. Minder ple- nam de strafschoppen het allerbes- zierig was, dat er voor een aardige te, uitslag 4-3. toernooi als dit, veel te hard werd De bekers werden uitgereikt in het gevoetbald. Het team van de Wip- vroege ochtendkrieken door de be- pert werd daar ondere andere de |iMam» dupe van. Drie spelers van dit team wérden door enkele spelers van de Dorpsstraat, mede doordat de scheidsrechter niet voldoende in greep, voortijdig uit de wedstrijd geschopt, zodat de Wippert in de belangrijke finalepartij deze spe lers niet kon inzetten. Jammer ook, dat er altijd weer spe lers zijn die tijdens het toernooi niet van de drank af kunnen blij ven. De organisatie heeft besloten die teams waar die spelers in voet ballen, voor het volgende toernooi uit te sluiten. Wat de rest betreft, was het een fijn toernooi. Poule winaars werden de melink later aan zijn kleinkinderen kan laten zien wat er vroeger in Holten in zo'n nacht gebeurde. De totaaluislag was als volgt: 1. E.T.C.; 2. de Wippert; 3. Maja; 4. de Zaagmole Sportcentrum Henk Üiterweerd te Rijssen organiseert in 1987 weer afslankcursussen die niet alleen be stemd zijn voor dames maar ook voor heren. Op de cursus (totaal zes weken) krijgt men dieetadviezen en thui- sopdrachten mee. Tijdens de les in 1986. Willem van de Mortel en zijn hel pers hebben vele trips gemaakt en circuits bezocht. Uit de ongeveer vijftien films die het motorfilm- team het afgelopen jaar heeft opge- Zaagmogel, E.T.C., de Wippert en nomen, heeft het bestuur van MAC Maja. De eerste halve finale ging Holterberg een afwisselend pro- Vrijdagavond 16 januari (morgen) De filmavond wordt gehouden in wordt weer de jaarlijkse motorfilm- zaal Vosman en begint om precies avond gehouden van MAC Holter- 20.00 uur. De zaal is open vanaf Holten 10 (10.11 u.). Holten 12 berg. Het motorfilmteam St. An- 19.00 uur. De toegangsprijs be- (n'-i2u.). thonis vertoont dan opnamen van draagt f. 5,- voor volwassenen en f. de diverse motorsportwedstrijden 2,50 voor kinderen. Dinsdag 20 januari (19.30 u.) Licht- wedstrijd Holten 4-Haarle 2. Volleybal Programma 16-1-1987: 19.00 meis jes B2-Holyoke, 20.15 Dames 4- Krekkers 6, Heren 1-Katers, 21.00 Dames 1-Havoc 2. Op het programma van de 17 minuten was de stand 1-1 zodat er strafschoppen moesten worden genomen. Het team van geestelijk adviseur Wamelink, E.T.C. deed dit het beste, zodat die zich plaatste voor de finale. De andere halve fina le ging tussen de Wippert en Maja. Handbal Programma: za. 17-1: Al uit tegen tussen de Zaagmolen en E.T C. Na gramma gekozen. De hoodfmoot Je1ugdcommisslie van Blauw Wit wordt gevormd door de cross en staat voor zaterdag een voetbal- mpt name rip in Holten zeer dodu- competitie met de bekende draai- laireznaoancro"s Zozalefgetoond stokken. Tijdens de WK in Mexico Wesepe om 9.00. Vertrek 8.00 JB 1 wordende^GP Spancrossln Reek wonnen twee Blauwwitters ook al vrij, BI uit tegen L.H.C. om 14.15. ingietBdglscheBetekom(waar een toernooi in Luttenberg. de Vertrek 13.00. Cl vnj^De welpen onder andere een interview op de jeugdcommissie gaat nu kijken of spelen een toemooiüemRa^te. wordt er veel aandacht besteed aan De ujtslag was een gelukkige 1-0 verschillende oefeningen Ook de overwinning v00r de wippert, die conditie wordt met vergeten en het d00r glng naar de rma]^ gewichtwordt bijgehouden om aan Q de laatsen drie en vier speel_ het eind van de cursus het resultaat den de Zaaagmolen en Maja. Ook te bekijken. De nieuwe cursussen starten op maandag 19 januari van 21.00-22.15 uur, dinsdag 20 januari van 10.15 - ste en won met 5-4. 11 30 uur en bij voldoende deelna- In de finale nam de Wippert als snel ook op donderdag 22 januari «n voorsprong. Om dat de doel- mon iron Ho Winnorr onanlnUntr nn bandv^rd opgenomên inet August "er nog nieuw talent binnen de De wegrijden ajn om 10.30 11 10, Müller/Henk van Heek en Hans! Blauw Wit-pupillengroep aanwezig en 11.55. Vertrek 9.15. Ook met-le- Bachtold/Frits Fuss) de GP 125cc is om in de toekomst ook een derge- den jongens/meisjes kunnen aan te Mill de GP 5O0CC te Markelo en ''ik toernooi te kunnen winnen, deze wedstrijden deelnemen. Heb te Mill, ae er ouucc te Markeio en _e Bel dan met jQke Jansen voor de wegrace liefhebbers na tuurlijk de TT 500cc. in die wedstrijd was het na 17 minu ten gelijk spel, zodat strafschoppen weer de beslissing moesten bren gen. Maja was hierin het gelukkig- man van de Wippert ongelukkig op Onze plaatsgenoot en clubgenoot Z^rfU4n 'Xs eet mar^n t Sn arm neerkwanm, moest een John Jacobs heeft i„ Enschede het dragen f. 40, Pu P voiHCnoior in hot rinpi' hp) wiccpipn internationale badmmtontoer- Alle pupillen worden om uiterlijk Houtweg 16. Tel. 6 28 21. Zo. 18-1 kwart voor tien in het clubhuis ver- Heren 1 uit tegen Kwiek om 14.20. wacht voor de indeling. Om tien Vertrek 13.20. Dames senioren uur barst dan het spektakel los. thuis tegen Nw. Heeten om 13.00. Om ongeveer 12.00 uur zal de prijs uitreiking plaatsvinden en is te vens bekend wie voor een eventue le uitzending in aanmerking komt. van 18.00-19.15 uur. De kosten be ;en f. 40,- plus een map van f. 10- Voor verdere informatie kan veldspeler m het doel; het wisselen mén terecht op nummer 05480-1 70 wat toen helemaal gebeurd, omdat 73. drie spèlers van de Wippert wegens Dat leiders van elftallen ook hun inzet willen tonen in de winter periode bleek afgelopen zaterdag wel toen de juniorengroep (in rui me getale aanwezig) genoot van een prima uitgezette crossloop. Om tien uur ging de eerste groep, met een ei goed opgeborgen door een van de groepsleden, op weg naar het eerste onderdeel, het ski- groep voor zowel beginners als ge- i0pen. Deze hindernis werd goed vorderden, terwijl de gevorderden- uitgevoerd, waarna men het Vlet- groep om 21.15 uur begint. De kos ten voor twaalf lessen bedragen f. 95,-. Wie eerst vrijblijvend kennis wil maken met yoa, kan een proef les volgen, die men niet hoeft te betalen als men van verdere deel name afziet. Men kan zich opgeven bin het kan toor van de stichting aan de Tuin straat 2, tel. 6 27 55. goor verliet om in de Beuseberg het speerwerpen en het luchtbuks- schieten te beoefenen. Voor elk on derdeel konden soms minuten tijd winst verdiend worden en als het ei werd terug bezorgd kreeg men de meeste tijdwinst: 5 minuten. Bij te rugkomst in het clubhuis stond de warme erwtensoep klaar waar een ieder zich aan te goed deed. Om kwart voor twaalf werden de prij zen uitgereikt. De eerste prijs was voor groep vijf die bestond uit: Leo Aanstoot, Erik Jan Stam, Andres Belds.nijder en Eddy Kruk. De organisatie, die al weer veel verder dan menigeen had gekeken, bleek de prijs echter nog niet te kunnen uitreiken aangezien de timmerman het kunstwerk nog niet klaar had. Wel werd de win naars medegedeeld dat hun namen in de prijs worden gegraveerd en dat die prijs een mooi plaatsje krijgt in het clubhuis. De Jeugd Commissie sprak ten slotte nog een woord van dank tot allen die mee werkten aan het welslagen, in 't bij zonder tot de heren Kruimelaar en Beldman die het grootste deel op zich hadden genomen, en de kanti- nedienst voor de voortreffelijke snert. internationale badmintontoer- nooi WIK '80 in de B-klasse gewon nen. Nadat hij op zaterdag tot de kwart finale was doorgedrongen, werd er op zondag verder gespeeld. In de kwart finale moest hij spelen tegen een geplaatste Duitse speler, die zaterdag zeer goed spel te zien ge geven had. Toch wist John gemak kelijk van hem te winnen, 15-7,15-6. De halve finale werd door Jacob gewonnen met 15-3,15-3. van voor zitter G. Meijer van WIK. De finale tegen Bas Vroom uit Neede werd tesnlotte met 15-8. 15-7 beslist in het voordeel van John Jacobs. Het heren dubbel werd wegens ziekte van de partner van Jacobs gespeeld met een wanted (gelegen heidsspeler). Toch wisten ze nog tot de halve finale door te dringen, waarin ze tegen de gebroeders Pe ter en Paul Glasmacher (de latere winnaars) het onderspit moesten delven. Jacob kreeg na afloop van het zo succesvolle toernooi van voorzitter Meijer van WIK, het aanbod om het volgende seizoen het eerste team van WIK te komen versterken, een team dat in de landelijke over gangsklasse gaat spelen. Dat is het op één na hoogste niveau wat in Ne derland op competitiegebied mo gelijk is. Een blijk van waardering voor het spel van John en een sti mulans om door te gaan. Blauw Wit Holten E2 10.20 u. Vertrek vanaf Meermanskamp 9.15 u. Vrijdag 16 januari: sporthal 't Mos- Enter E3-Holten E3 11.20 u. Holten sink „Nacht van Blauw Wit". Aan- E3-DES E2 12.00 u. Vertrek vanaf vang 23.00 uur. Meermanskamp 10.45 u. Zaterdag 17 januari: Blauw Wit BI- Sporthal 't Voordam, Hellen- ASC BI 12.45 u. Blauw Wit B2-ASC doorn: Holten D3-DES D 3 11.40 u. B2 12.45 u. Junioren Al en A2 in SWN D4-Holten D3 12.20 u. Ver sporthal 't Mossink 16.00 u. trek vanaf Meermanskamp: 10.40 Q Holton u- Holten Cl-SWN C2 15.00 u. Ve- C3.v. nonen sos Ci_g0lten Cl 16.00 u. Holten Vios I (Beltrum)-Holten 110.30 u. V. Cl-Eversberg Cl 17.20 u. Vertrek 9.15 u. Vios 2-Holten 3 10.30 u. V. vanaf Meermanskamp: 14.15 uur. 9.15 u. Holten 3-Go Ahead 10.30 u. Holten C2-DES C2 13.00 u. Excel- Holten 4-Go Ahead. sior C4-Holten C2 14.00 u. Vertrek Sporthal 't Mossink: Holten (9-10 vanaf Meermanskamp: 12.15 uur. PROGRAMMA SPORTHAL MOSSINK voor de week van 17 januari tot en met 23 januari 1987. Zaterdag: 8.00-11.00 hockeyclub Holten 11.00-14.00 Mintonette 14.00-20.00 Blauw-Wit 20.00-21.00 A. Bronsvoort 21.00-22.00 Ligtenberg Zondag: 9.00-12.00 sv Holten afd. voetbal 12.00-15.00 NHV 15.00-20.00 KNHB 20.00-21.00 Biesters Maandag: 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-18.00 sv Holten afd. voetbal 18.30-22.30 badmintonclub Holten Dinsdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.15-22.15 Mintonette 22.15-23.15 Blauw-Wit Woensdag: 8.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-18.30 hockeyclub Holten 18.30-22.30 badmintonclub Holten 22.30-23.30 J. Wegstapel Donderdag: 8.10-16.30 scholengemeenschap 16.30-22.00 sv Holten, afd. handbal 22.00-23.30 sv Holten, All Stars Vrijdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-18.30 hockeyclub Holten 18.30-23.00 Mintonette afd. Heren 2/Dames junioren vrij Zaalvoetbal KNVB Twenthe De afd. Twenthe van de Kon. Ned. Voetbal Bond organiseert op zaterdag 17 januari in een drietal sporthallen een zaalvoetbaltoer nooi voor C-junioren en pupillen D enE. Het programma ziet er als volgt uit: Sporthal Noetsele Nijverdal: DES De traditionele Kerstdrive van de El-Holten El 9.20 u. Holten El-SC bridgeclub Holten heeft een verras- Daarle El 10.00 u. SWN E2-Holten sende eerste plaats opgeleverd El 10.20 u Vertrek vanaf sportpark voorde dames Van der Meulen/van Meermanskamp om 8.30 u. der Assem. Zij waren - behalve Sporthal „De Regge", Rijssen: Hol- sterk spel - het meest prijsbewust- 1611E2-MW 69 E2 9.40 u. Vesos E2- /belust en stonden dan ook als eer ste voor de goed gevulde prijzenta- fel. De uitslag van deze zeer geani- meerde kerstdrive 1986. die onder "ct leiding stond van de heer Schoole- De organisatoren van atletiekvere- man is als volgt: niging de Cloese stonden zaterdag letterlijk en figuurlijk in de kou. Op 1. Ds v.d. Meulen/v.d. Assem, 63.39; de Lochemseberg waren maar en- 2. Jogman/van Veen, 58.03; 3. ds kclc atleten komen opdraven. Terharmsel Mioch, 58.22.: 4. fam. Hans ten Dam liep de 3,6 km in Geerlink. 56.42: 5. Hanenburg- Glaudemans, 55,71; 6. Echtp Hane- winkel, 55.35; 7. Schooleman Van Veen, 55.05; 8. Goorman/Rustebiel, 52.08: 9. Bontje/v.d.Assem. 49.70: 10. Knuiman-Muller, 49,10; 11. echtp. Vendel, 48,57; 12. echtp. Sa- wade. 43,45; ds. Wegman/Ariens, 43,21; 14. echtp. Klijnsma, 41,48; 15. ds v.d. Werf/Nieboer, 41,36; 16. ds. Heiting-Van Veen, 39.58: 17. ds. Rustebiel-van Veen, 39,58. 14.04 min. en Kees Span finishte in 22.08 min. De 7,2 km werd gelopen door Henk Aalpol in 30.30 min en Ap Koetsier in 33.48 min. Op de langste afstand werd Dirk Hoek man derde. Hij deed over de 10,8 km. 42.50 min. Programma: Zaterdag 17 januari; Ommer Boslo- pen, 2,5-5-10 km. Zondag 18 januari: Tukkersloop te Albergen, 2-5-10-16 km. De ZW Blauw Wit organiseert in de nacht van vrijdag 16 op zaterdag 17 januari vanaf 23.15 uur in sport hal 't Mossink haar befaamde nachtvoetbaltoernooi waaraan acht teams van clubs die in de vier de klasse KNVB of le klasse van de afd. Zwolle GVB en Twenthe uitko men zullen deelnemen. De poule-indeling is als volgt: Poule A: Nieuw Heeten, SOS (Hel- lendoorn), GFC (Goor), Eefde. Poule B: SV Holten, SC Almen. MW (Mariaparochie) en Blauw Wit '66. Als scheidsrechters fungeren Ben van Doorn en Herman Schutte uit Holten en Ad Timmerman te Nijverdal. Supporters zijn uiter aard van harte welkom. Het belooft evenals voorgaande jaren weer een spannende voetbalnacht te wor den.

Holtens Nieuwsblad | 1987 | | pagina 9