Resultaten Blauw Wit Resultaten sv Holten Regen deerde de hockeyers niet >m<§> F9250 {^OBAatrtobedrijfSV VOORDELIG EN VERTROUWD VAKMANSCHAI A.S. WOENSDAG J eugdspaarWoensdag bij de Rabobank in Holten 269- 169- k fc .m Verlies voor schaakteam Ouderavond De Schakel k feil 4- EEN VERRASSENDE KIJK OP MOOIE MODE Vlooienmarkt in Borne Klachtenlijn nachtvliegen IOMEAÏZSI WORDEN. bOX DEZE Hoe snel uw auto stilstaat is vaak belangrijker dan hoe hard hij optrekt. Neem daarom geen risico met uw remmen en laat steeds op tijd de remblokken controle ren. Want die slijten nu een maal, zelfs als het originele rem blokken zijn van Volkswagen en Audi. Bij elke kruising en zebra kunt u 't verschil merken. Set remblokken voor Polo, Derby,Golf, Jetta, Passat, incl. montage vanaf PPS^Aütohoezen ^Economic. Uw auto krijgt een heel ander [gezicht met nieuwe lbekleding. Inde 'kleuren zwart, bruin Baa, of blauw. Set voor 2 voor- Zek^W stoelhoezen. m Nu voor f 129.-. HgrfstSgrvicg Blijf de winter een stap vóór met deze grondige kontrole op 15 essentiële punten. Inclusief motorafstelling en anti-roest advies, f65.-. ^srwasïnterval. /oorruitewisser- *>,wisser-relais f27,50 Pioneer KP 2020. Radio/cass.speler met veel extra's. Normaal f388,- Nu f299,-. Pioneer TS-872. Luidsprekers geschikt voor Golf en Jetta dashboard Vermogen max. 30 Watt. Normaal f108,- Nu f87.- V-A-G Zwart, wit en alle tussentinten. Mode om eindeloos te kombineren. Luxueus bedrukté blouson met modieuze Chanel strik -ino Plissérok in geweven visgraat "1 HQ Bedrukte blouson met shawlkraag. Modieuze tweerijsluiting Bedrukte plissérok Sjieke Chanel blouse in geweven ^TVQ visgraat |/_2— Alle modellen 100% polyester. Maten 38-44 Blauw Wit A2-Enter A2. Enter A2 kon door winst kampioen worden. Dit motiveerde Blauw Wit extra om er flink tegen aan te gaan. Enter had moeite met het goede spel van A2 en door in het strafschop gebied niet volgens de regels te spelen kon de scheidsrechter niet anders dan een strafschop toekennen die door Robert vlekkeloos achter de kee per werd geschoten 1-0. Na rust kwam Enter al snel op 1-1. Enter wilde de volle winst, maar keeper Eric Jansen was voortreffelijk op dreef. Blauw Wit was met enkele goede counters nog erg dicht bij de winst, maar toen de goed leidende scheidsrechter Stam voor het einde blies bleek 1-1 een terechte uitslag. Haarle Bl-Blauw Wit BI. Na een goed begin scoorde Blauw Wit 0-1 door WErner Stam. Blauw Wit ging door en al na tien minuten was het opnieuw raak door een schitteren de kopbal van Gerald Jansen. Blauw Wit leek onvermoeibaar en liep zelfs uit tot 0-3 toen de Bakker de doelman van Haarle passeerde. Haarle deed nog voor rust iets te rug en het was 1-3. Door een moei zaam begin van Blauw Wit in de tweede helft kwam Haarle terug tot 2-3 en zelfs 3-3. Dat BI van span ning houdt is wel zeker, want pas 15 seconden voor het laatste fluitsig naal was het weer Werner Stam die met een prachtige kopbal de Haar- le-doelman kansloos liet. Eind stand: 3-4. S.O.S. B2-BIauw Wit B2. S.O.S. had de aftrap en ging direct in de aanval en al na twee minuten kon de aanvoerder van S.O.S. vanaf 30 meter via de paal scoren. Na dit doelpunt nam Blauw Wit het heft in handen en had meteen een paar kansen. Tien minuten voor rust scoorde Blauw Wit aanvoerder Hans Blok de gelijkmaker (Rust 1- 1). Na de thee zette S.O.S. Blauw Wit onder druk, maar de verdedi ging was goed op dreef en na 20 mi nuten kwam Blauw Wit meer in de aanval. Uit een pass van Andrles Beldsnijder kreeg John Paul de kans op de voorsprong en hij faalde niet (1-2). B2, met doelman Aaftink als uitblinker, kreeg hiermee loon naar werken. De Zweef El-Holten El Een goed spelend Holten El liet in de eerste helft de mogelijkheid lig gen om te scoren, terwijl De Zweef er wel twee benutte. Na de rust was het Holten, die de kansen maakte, wat zowaar ook nog een doelpunt opleverde. Hiema begon De Zweef te draaien en scoorde aan de lopen de band. Eindstand 7-1. Holten E3-Enter E3 De strijd om de tweede plaats werd gewonnen door Holten. Na rust kwam Holten op voorsprong. Enter was aangeslagen en werd hierdoor in de verdediging gedrukt. Er ont stonden vele kansen voor Holten, die echter niet benut werden. Bijna had de sterk spelende Bert-Jan nog een doelpunt gemaakt. Zijn schot ging helaas voor langs. Het bleef bij die 1-0 overwinning, waardoor Hol ten voor de tweede keer als tweede eindigde in de competitie. De Zweef F3-HoIten F2 Holten F2 moest zaterdag tegen één van de koplopers uit hun poule. Holten speelde enthousiast, maar desondanks ging de wedstrijd toch verloren. Wel wist voor Holten Mar- tijn de eer te redden door een mooi doelpunt te scoren. Het was tevens de laatste competitiewedstrijd, zo dat Holten de komende wedstrij den in een andere poule uitkomen. Gezien het steeds beter spelende Holten F2 wordt de toekomst met vertrouwen tegemoet gezien. Ondanks het slechte weer zijn er het afgelopen weekeinde toch di verse wedstrijden gespeeld. Jon gens A2 startte langzaam maar kwam toen uit zijn slaap en de kee per van Hengelo vlogen vervolgens de ballen om de oren. Naast ballen vlogen er vele graspollen om hem heen, maar 10 ballen ontgingen hem. Jongens Al speelde dit keer weer prima. Ze trainen dan ook hard in hun ...pak (shirtreclame en dan nog zo jong). Tot nu toe wonnen ze alle wedstrijden, 17 doelpunten voor en geen enkele tegen. Meisjes BI speelden onlangs tegen DKS en on danks de invalsters en een flitsende inzet werd het gelijk spel (1-1). Meisjes Cl speelde uit tegen Har- denberg. In de regen, maar dat deerde hen niet. Een gelijk op gaand spel, een goal hier een goal daar en uiteindelijk 3-2 voor Har- denberg. Heren 1 won van Bemmel. De he ren speelden een uitstekende wed strijd en zij vragen zich af waar het Holtense publiek blijft! Onder lui de aanmoediging worden zij nog beter. Vrijdag 7 november is er een con tactavond voor jeugdleden, ouders, coaches en jeugdcommissie in het clubhuis om 17.30 uur. Hier kunt u al uw vragen en opmerkingen kwijt. Wist u dat woensdagmiddag van 14.30-15.10 uur de Micro's trai nen. Dit is de jeugd van (5) 6 en 7 jaar. Uitslagen 1-11: Hengelo A-Jongens A1 1- 14; Jongens A2-Hengelo A4 10-1; Jongens C1-Lochem C2 1-2; Almelo D1-Jongens D1 0-11; Almelo A2-Meisjes A1 3-2; Hardenb. C1-Meisjes Cl 3-2; Meisjes D1-EHV Dl 6-1. Op vrijdag 8 en zaterdag 9 novem ber wordt in de Evenementenhal in Borne de inmiddels traditioneel ge worden Twentse Vlooienmarkt ge houden. Ruim 600 kraampjes zul len over beide dagen verdeeld in de expositiehal opgesteld staan. De markt is beide dagen geopend van 09.00 tot 17.00 uur. De Twentse Vlooienmarkt in de Evenementenhal is uitgegroeid tot de grootste vlooienmarkt in het oosten van ons land. Letterlijk alles wordt te koop aangeboden door uitsluitend particulieren en vereni gingen. Geen beroepsverkopers dus. De ruim 6000 m2 die voor deze unieke markt beschikbaar zijn, zijn volledig bezet. De entreeprijzen zijn f. 4,- per per soon. Voor kinderen tot en met 12 jaar en 65-plussers f. 2,50. Sinds vorige week kan een F-16 van de Koninklijke Luchtmacht af en toe de avondrust verstoren. Het toestel voert een aantal bijzondere vluchten bij duisternis uit. Het be treft hier het beproeven van nacht- zichtapparatuur op vlieghoogten die variëren tussen 75 en 300 meter, terwijl de normale vlieghoogte meer dan 300 meter bedraagt. Het gaat om een F16 die gestationeerd is op de vliegbasis Volkel. Binnen een half uur legt de straaljager een afstand van Volkel tot en met de waddenkust af. De nachtvlucht route loopt van Doetinchem naar Ommen en passeert Holten aan de linkerkant. In totaal zullen tot en met december zo'n dertigtal vluch ten worden uitgevoerd op de daar voor geschikte avonden tussen maandag tot en met donderdag. De vliegbasis Volkel heeft -uitslui tend voor deze avondvluchten - een aantal telefoonnummers openge steld waar bewoners met klachten zich kunnen melden. 04132-51311, de heer J.C.J. Vorstenbosch; 04132- 65358, de heer K. Mars; 01802-2425, mevr. A.M. Viëtor of 03483-2147.de heer B.J.A. Stroom. Deze nummers zijn uitsluitend bestemd voor klachten 's avonds, en gelden niet voor klachten over lawaaioverlast van de normale dagoefeningen. Dan dient men de vliegbasis Twen te te bellen of het nummer van de sectie geluidshinder van de Lucht machtstaf te den Haag, tel 070- 492300. Het derde team van de schaak club Holten is de competitie wat te leurstellend begonnen door thuis te verliezen van Vroomshoop 3. Jan ten Velde kwam prima uit de opening, maar op het moment dat hij definitief dacht toe te slaan, ver speelde hij een toren door een „tus- senschaak" van zijn tegenstander en was er een nederlaag niet meer te voorkomen. Ook Cees den Bouw meester kwam goed uit de opening om daarna echter volledig het spoor bijster te raken. Onder opof fering van een stuk zette Erik Bos man een aanval op, maar toen zijn tegenstander die aanval wist af te slaan, kon Erik zijn koning omleg gen. Raymond Koster speelde een gedegen partij schaak en gaf zijn te genstander geen kans voordeel te bereiken, hier werd dus tot remise besloten. Een prima partij speelde Gerard van Calcar. Voortdurend onder druk staande vond hij toch steeds een oplossing en hoewel het toreneindspel voor hem wat slach ter stond, zag zijn tegenstander geen winstkansen meer en bood re mise aan. Alleen Jaap Schipper slaagde er in een vol punt voor de Holtenaren te veroveren. Na de aanval van zijn tegenstander koel bloedig te hebben afgeslagen, be sliste Jaap de partij door met een centrumpion op te rukken naar dame. Einduitslag van de wedstrijd Holten 3-Vroomshoop 3 werd door dit alles 2-4. Op dinsdag 28 oktober jl. hield de prot. Chr. basisschool „De Scha kel" haar jaarlijkse ouderavond. De plm. 60 aanwezigen konden aller eerst de prachtige bloemstukjes op de tafels bewonderen. Enkele groe pen van leerlingen hadden deze ge maakt. Naast de gebruikelijke huishou delijke notulen zoals notuelen vori ge ouderavondjaarverslag 85/86 en financieel verslag, volgde de ver kiezing van nieuwe ouderraadsle den. 1 Jaar garantie zonder kilometer beperking. Motonest Service. De motonest Service brengt functies van motoren elecirisch systeem haarscherp in beeld. Zodat wij u precies kunnen venellen wat er aan de hand is en wat er gebeuren moet. U weet alles voor maar f 32.50. Originele Golf uitlaat- einddemper. Met speciale nikkelcoating beschermlaag. Nu een heel jaar garantie. Tot bouwjaar aug. '83 inclusief montage v.a. f'149,-. - uitlaat compleet vervan gen v.a. f251,- - schokbrekers (achter) vervangen v.a. f156,- - 25% korting op onder delen (excl. aggregaten). Interval 6,5 sec f49,50 (voor Golf en Jetta). Achterruite- (voor bijna alle modellen met stan- daardrui te- wisser).

Holtens Nieuwsblad | 1986 | | pagina 13