A Blauw Wit winnaar pittige streekderby sport g agenda Müller/Van Heek weer door pech achtervolgd Holten weer met lege handen Handbal heren te laat op dreef Resultaten Blauw Wit Holtense winnaars op regio wedstrijd Puzzelrit HOLTENS NIEUWSBLAD Andere kampioenen f DONDERDAG 11 SEPTEMBER 1986 Holten was In Weerselo tegen UD slechts gedurende de eerste helft tot acceptabel voetbal in staat. De partijen hielden elkaar tot de pauze volkomen in even wicht. Beide elftallen kregen en kele scoringsmogeli jkheden, maar wisten deze niet te benutten. In de verdediging van de „rood zwarten", die om onduidelijke rede nen weer in het wit speelden, viel het zwakke spel van voorstopper Hayco Muller steeds meer op. Na de thee verhoogde UD de pressie op het Holtendoel en met succes. In de vierde minuut wist Gerald Vrees wijk uit een voorzet van rechts de stand op 1-0 te brengen. Deze ach terstand bleef niet zonder effecten. Het middenveld van Holten toonde te veel zwakke plekken om daarna nog enige lijn in het spel te brengen. Alleen Richard den Heyer haalde een ruime voldoende. Ver dedigend namen de fouten toe en een wissel leek op zijn plaats. UD wachtte daar echter niet op en bracht de stand via Gerald Vrees wijk op 2-0 toen Arne Stukker en Jan van Asselt elkaar in de weg lie pen. Jan van Mullem kwam daarna van Asselt vervangen en even later werd aanvoerder Warrink vervan gen door Erik Broekmaat. Dit alles had een aantal omzettingen tot ge volg, die de kracht van het team ze ker niet ten goede kwam. UD con solideerde zonder veel problemen de voorsprong en wist zelfs enkele minuten voor afloop de stand nog op 3-0 te brengen door Ronald Blokhuis. Hoewel de pupillen van trainer Hafkamp conditioneel geen problemen kenden liepen er teveel Holten spelers met faalangst, voor al wanneer ze in balbezit kwamen. Wanneer men dit van zich af weet te schudden zullen de successen ze ker niet uitblijven. Zondag a.s. speelt Holten thuis tegen BWO uit Hengelo. Zeker is dat de geblesseerde spelers Van Mullem en Broekmaat dan weer be schikbaar zijn. René Bannink kan echter ook a.s. zondag nog niet spe len. De wedstrijd begint om 14.30 uur. De streekderby Blauw Wit-Markvogels heeft de thuisclub de beide puntjes opgeleverd en de plm. 250 bezoekers een pittige maar sportieve wedstrijd, met een strafschop voor beide teams alsmede een doelpunt in ei gen goal en het betere spel in de eerste 25 minuten van de 2e helft. Na een wat rommelig eerste kwartier bouwde Blauw Wit een mooie aanval op vanaf het midden veld die Harry Kolkman afrondde met een scherpe voorzet die door de Vogels-doelman werd gepakt voor dat Hans Stam kon inkoppen. Blauw wit kreeg hierna een licht overwicht maar Andries van Iepe ren en Kolkman strandden op de doelman die er goed kijk op had en moeilijke problemen bekwaam op loste o.a. bij een lobje van Hans Stam dat hij nog juist over de lat kon tikken. Na deze reddingen kwamen de gasten sterk opzetten en bij een van de aanvallen zat het niet mee, toen Eddy van Dijk een hard schot wegstompte voor de voeten van Luuk Kok die z'n inzet geblokkeerd zag door Thijs Blok. In de 40ste minuut kwam Blauw Wit op 1-0 toen een snoeiharde vrije trap van Thijs Blok onder de (Uitval lende keeper door over de doellijn rolde. Enkele minuten voor deze openingstreffer verzuimden de gas ten om op voorsprong te komen, doordat Eddy van Dijk een straf schop van Luuk Kok stopte. Na de rust trokken de gasten meteen fu rieus ten aanval en Blauw Wit had geluk toen Herman Mengerink met een keiharde spetter de lat op dege lijkheid testte, maar vlak daarna zorgde hij wel voor de gelijkmaker Blauw Wit senioren: Vesos-Blauw Wit 14.30 uur. V. 13.15 uur; Hulz. Boys 3-Blauw Wit 2 14.30 uur. V. 13.30 uur; Blauw Wit 3-Ex- celsior 714.30 uur; Blauw Wit 4-Des 4 12.45 uur; Blauw Wit 5-Vesos 3 12.45 uur; SVZW 7-Blauw Wit 6 12.45 uur. V. 11.45 uur; Blauw Wit 7- SWN 6 14.30 uur; Excelsior 13- Blauw Wit 8 11.00 uur.V. 10.15 uur; Enter V. 10-Blauw Wit 9 12.45 uur. V. 11.45 uur. Junioren: Blauw Wit al-ASV al 14.30 uur; Blauw Wit a2-SC Rijssen a2 12.45 uur; Wierden bl-Blauw Wit bl 14.30 uur. V. 13.30 uur; Holten b2-Blauw Wit b2 12.45 uur; Blauw Wit cl-Nij- verdal cl 10.30 uur. Pupillen: SWN d2-Blauw Wit dl 10.00 uur. V. 9.00 uur; Haarle el-Blauw Wit el 10.00 uur. V. 9.15 uur; Blauw Wit e2- EnterV. e3 10.00 uur. Meisjes: Blauw Wit-BZSV 11.00 uur. SV Holten Senioren: Holten 1-BWO 114.30 uur; Holten 2 is vrij; Holten 3-Hector 3 10.00 uur; Holten 4-GFC 510.00 uur; Nijverdal 3-Holten 5 10.00 uur. V. 9.00 uur; Rietvogels 4-Holten 6 10.45 uur. V. 9.45 uur; Holten 7-Rietvogels 8 10.45 uur; Bornerbroek 5-Holten 8 10.45 uur. V. 9.45 uur; Enter 7-Hol- ten 9 11.00 uur. V. 10.00 uur; De Zweef 9-Holten 10 9.00 uur. V. 8.00 uur; Holten 11-RKSV 3 9.00 uur; Holten 12-Wierden 6 9.30 uur; Hol ten 13 is vrij. Junioren: Holten al-Rietvogels al 11.30 uur; Excelsior a3-Holten a2 11.00 uur. V. 10.15 uur; Holten bl is vrij; Holten b2-Blauw Wit b2 12.45 uur; Den Ham cl-Holten cl 11.00 uur. V. 10.00 uur; SWN c3-Holten c2 11.00 uur. V. 10.00 uur. Pupillen: DES dl-Holten dl 10.00 uur. V. 9.15 uur; Excelsior d2-Holten d3 8.45 uur. V. 8.00 uur; SWN e2-Holten e2 11.30 uur. V. 10.45 uur; Holten e3- Excelsior e4 10.00 uur; Enter V. fl- Holten fl 11.00 uur. V. 10.15 uur; Holten f2-Nijverdal f2 11.00 uur; Holten d2 en Holten el zijn vrij. Junioren (Dinsdag 16 sept.): DOS '37 al-Holten al, vertrek na der bericht; PH a2-Holten a2, ver trek nader bericht; Holten bl- SDOL bl 18.00 uur; Holten b2-SOS b2 18.00 uur. Woensdag 17 september: Holten cl-KOSC cl 18.30 uur; Excelsior c3- Holten c2 18.30 uur. V. 17.45 uur. Donderdag 18 sept. (Pupillen): Holten dl-De Zweef dl 18.30 uur; Svvn d4-Holtén d2 18.30 uur. V. 17.45 uur; Den Ham d2-Holten d3 18.30 uur, V. 17.30 uur. PROGRAMMA SPORTHAL 'T MOSSINK Voor de week 13 september tot en met 19 september 1986 Zaterdag 9.30-11.00 s.v. Holten, afd. handbal. Maandag: 08.10-15.30 Scholenge meenschap; 17.00-18.00 gemeente- personeel; 18.30-22.30 badminton club Holten. Dinsdag: 08.10-15.30 Scholenge meenschap; 16.15-22.15 Mintonet- te; 22.15-23.15 Blauw-Wit; instruk- tielokaal: 19.00-20.30 Scheidegger. Woensdag 08.10-15.30 Scholenge meenschap; 18.30-22.30 badmin tonclub Holten; 22.30-23.30 J. Weg- stapel. Donderdag: 08.10-16.30 Scholenge meenschap; 16.30-22.00 s.v. Holten, afd. handbal; 22.00-23.30 s.v. Hol ten, All Stars. Door een onduidelijkheid in de uit slagen zijn er in de krant van vorige week verkeerde clubkampioenen van ZPC Twenhaarsveld vermeld. Bij de meisjes onder 8 jaar was niet Rinka Knapen maar Wendy Meer man het snelst, bij de jongens on der 12 jaar niet Dennis Schreurs maar Martin Podt en bij de meisjes onder 14 jaar werd niet Ingrid Steenbergen maar José Meuleman kampioene. Holten 2-NEO 21-4. Holten begon voortvarend om het debacle van vorige week uit te wissen, wat al snel resulteerde in een 1-0 voor sprong door een goed uitgespeelde aanval. Naarmate de wedstrijd vor derde kreeg NEO meer grip op het (ook al) tweespitsen-spel van Hol ten. Vlak voor rust scoorden de be zoekers dan ook 1-1 en gelijk daar na door een dekkingsfout werd het 1-2. Na rust kwam een geladen Hol ten in het veld, echter door een bui- tenspeldoelpunt kwam NEO op 1-3. Toen Holten alles op de aanval gooide scoorde NEO nogmaals, zo dat een wat geflatteerde 1-4 eind stand op het scorebord kwam. Holten 5-PH 12 4-1. Holten 5 boekte tegen het technisch goed spelende PII de eerste seizoen over winning. Opvallend was de grote inzet van de Rood-Zwarten. Vooral Jan Rietberg was daar een voor beeld van en door zijn fanatisme was hij een inspiratiebron voor het hele elftal. Na het eerste doelpunt van Holten koos PH de aanval en kreeg het vijfde de ruimte. Hier door wist Holten nog 3 keer te sco ren, terwijl PH bleef steken bij de „eer". Holten 6-Almelo 6 1-2. De eerste helft was voor een fanatiek strij dend Holten. De beloning was een prima doelpunt van Bert Blaauw. Na rust zagen de toeschouwers een ander Holten, dat meer tegen zich zelf voetbalde dan tegen een tegen stander. Doelpunten konden niet uitblijven en in het laatste kwartier was het twee keer raak voor Alme lo. Opnieuw bleek dat Holten een Tijdens de afgelopen zondag verre den Grand Prix van België te Bete- kom hebben August Müller en Henk van Heek de winst die ze in de laatste Grand Prix hadden be haald weer prijs moeten geven, 's Morgens hadden August en Henk een keurige vijfde tijd neergezet om een goed plaatsje aan het starthek te krijgen. De start was niet vlekke loos en er ginen dan ook enkele combinaties over de kop. August kwam de-eerste ronde als zesde door; het duurde een ronde voordat de vaart er goed in kwam en hij reed dan ook in negen ronden naar een tweede plaats. De grote schare Hol- tense supporters waren tevreden en zij wachtten vol goede moed op de tweede manche. Weer een verve lende start, diverse combinaties ketsten elkaar en er vond dan ook een forse aanrijding plaats waarbij enkele combinaties direct uit- eschakeld werden waaronder Tim mermans-Verhagen. August en Henk werden links en rechts ge- ketst en tot overmaat van ramp van achteren aangereden waar door de uitlaat uit het cylinder- mondstuk schoot en monteur Hans van Zon met een forse klap de zaak op zijn plaats moest brengen. Au gust kon toen weer verder rijden, maar de hele meute was reeds lang weg en een onmogelijke inhaalrace ging beginnen. De spanning was te snijden, maar gelijkertijd viel ie dereen de mond open. Bachtold reed vorstelijk op kop, maar er werd alleen maar gekeken wat nummer twee, Müller/Van Heek uithaalden: le ronde 22, 2e ronde 19,3e ronde 17,4e ronde 14. 5 en 6e ronde 13, 7e ronde 11, 8e ronde 10, 9e ronde 7 met aansluiting bij een groep van vijf renners die om de tweede tot en met zesde plaats vochten, waarvan August en Henk absoluut de snelsten waren. Een golf van consternatie ging langs het circuit toen 202 niet meer door kwam in de elfde ronde, maar zich als 15e aanbood bij Hans van Zon met een totaal verbogen voetsteun beschermer die het schakelen on mogelijk maakte. August was in het hoge tempo dat hij reed op de kant geknalt. Erg jammer, een manche zonder punten. De supporters uit Holten hebben een goede wedstrijd gezien, maar de meesten gingen toch met een kater naar huis. Johan Smit sprokkelde keurig vijf WK-puntjes bij elkaar met voor hem een goede 14 en 13e plaats. De stand is nu als volgt: 1. Bach told, 284 pnt.; 2. Müller/Van Heek, 225 pnt.; 3. Van Heugten, 188 pnt.; 4. Janssen, 168 pnt.; 5. Nielsen, 166 pnt.; 23 Smit, 19 pnt. De volgende Grand Prix op één rij zijn in Portugal, Sapnje en Italië. Woensdagochtend vertrekt het team en zal hopelijk voor 30 sep tember terug zijn. Als de verbindin gen goed zijn zullen wij u iedere donderdag op de hoogte houden. ervaren spelbepaler op het midden veld miste. Bornerbroek 5-Holten 7 1-1. Na een emotionele wedstrijd wist Hol ten niet meer dan een gelijkspel uit het vuur te slepen. De eerste helft was het een gelijkopgaande strijd met de beste kansen voor Holten, waarbij de (club-) scheidsrechter het zevende een strafschop ont hield, toen hij voor een duidelijke overtreding binnen het strafschop gebied een indirecte vrije trap gaf. Na rust wist Holten een meerder heid op te bouwen wat resulteerde in een 0-1 voorsprong. Bij een duel in het beruchte gebied van Holten legde de S. de bal echter plotseling op de stip en de stand werd 1-1' Met nog 10 min. te gaan was dit voor Holten niet meer om te buigen in een zege. Holten 8-SDOL 5 7-0. In een één zijdige wedstrijd behaalde Holten heel gemakkelijk de volle winst. Vooral de jonge spelers toonden een prima wedstrijdmentaliteit wat door de ouderen bijzonder ge waardeerd werd. Voor rust bleef het bij 2 goals, maar in de tweede helft draaide de doelpuntenmachine volop Eindstand 7-0. Holten 9-Haarle 5 3-3. Na 90 min. prima voetbal was het Holten 9 dat kon juichen. In de eerste helft was n.l. Haarle veel sterker en bracht dit tot uiting in 2 doelpunten. Vijf min. na rust werd het zelfs 0-3. Uit deze schijnbaar verloren positie kwamen de mannen van het negen de terug. Eerst knalde Dinant 1-3 in, Simon kopte Holten onhoud baar naar 2-3 en een solo van Adrie Nijland betekende 3-3. Een terech te uitslag. Holten 10-Wierden 4 1-4. On danks ht feit dat keeper Harry het tiende deze keer niet bedwelmde, was Holten toch niet opgewassen tegen het technisch beter Wierden. De wil was bij Holten wel aanwezig, maar het geroutineerde Wierden maakte het karwei koelbloedig af. Haarle 7-Holten 115-1. De Holte naren lieten deze wedstrijd erg veel kansen onbenut. Door enkele onge lukkige momenten in de defensie kwam Haarle met 2-0 *^oor. On danks uitstekend werk van voor stopper Nijenhuis liep de thuisclub verder uit door 2 strafschoppen te verzilveren uit onduidelijke hands- gevallen. Spits Steunenberg wist uit één van de vele Hol tense kansen de meer dan verdiende tegentreffer te maken. Almelo 9-Holten 13 0-1. Almelo en Holten maakten er een leuke partij voetbal van, waarbij de ge lukkigste heeft gewonnen. Keeper Arfman onderscheidde zich door een goed genomen strafschop uit de hoek te prikken. Deze daad in spireerde de Holtenaren dusdanig dat de aanval veelvuldig werd ge zocht en zowaar leverde dat een doelpunt op na prachtig voorberei dend werk van de „schilder". Uitslagen: Heracles 2-Holten 3 0-2; PH 10-Hol- ten 4 0-2; RV 4-Holten 12 7-1. toen er in de Blauw Wit-defensie even iets haperde (1-1). De vreugde over de gelijkmaker was echter van korte duur toen doelman Jaap Veenstra kansloos was bij een schot van Harry Kolkman dat door een achterspeler van richting werd veranderd. Hetzelfde gebeurde 2 minuten later toen in de defensie van Blauw Wit de bal werd aange tikt en uit de koers raakte (2-2). Met nog tien minuten te gaan sloeg het noodlot voor Markvogels toe toen een verdediger, gezien de spelsitua tie geheel onnodig, een strafschop veroorzaakte die door Hans Stann feilloos werd benut. Markvogels drong in de slotfase nog sterk aan voor de gelijkmaker maar het bleef 3-2. Een zege voor Blauw Wit dat hiermee zeker niet te weinig heeft gekregen. De bal voor deze wed- strijdwas beschikbaar gesteld door café-rest. „De Poppe". De M.A.C. De Holterberg organi seert op zondag 14 september de vijfde puzzelrit in dit seizoen. De rit met een totale lengte van om en bij de 40 km is door de clubleden mevr. Bijma, Henk Oolbekkink en Fré Schipper, uitgezet binnen de ge meente Holten. Het parcours voert de deelnemers door de prachtige natuur in na-zomerse tooi en het is ook voor de late vakantiegasten be slist de moeite waard om mee te doen. De start van de eerste deelne mer is gepland op 14.00 uur bij club huis „De Biester" in de Stations straat waar inschrijven mogelijk is vanaf half twee. Het MAC-bestuur heeft ook voor deze rit weer een flink aantal mooie prijzen beschikbaar gesteld. De fietscross club De Holtertrap- pers heeft na de vakantieperiode de draad weer opgepakt. In eigen kring zijn de trainingen en club- wedstijden als weer enige tijd aan de gang. Jongstleden zaterdag werd op het fraaie crossterrein op sportpark „t Vletgoor de eerste re giowedstrijd in Holten gehouden. Niet minder dan 145 fietscrossers kwamen aan de start. Het was een leuke sportieve wedstrijd die voor de Holtense deelnemers flink wat eerste prijzen opleverde. De uitslagen waren: 5 jaar: 1. Debora v.d. Vegt, 2. Annelies Alferink, 3. Tamara Moes. 6 jaar: 1Rik van Leusen, 2. Gert Korblet, 3. Mark Vincent Holten. 6 jaar meisjes: 1. Nicolette de Weerd, 2. Saskia Harink. 7 jaar: 1. Mathieu Jasper Fayer, 2. Guido de Ruiter Holten, 3. Roy Hakkers. 8 jaar: 1. Bart Willems Holten, 2. Harmen Klein Velderman Holten, 3. Mark v.d. Linde, Holten. 8 jaar meisjes: 1Claudia Koerhuis, 2. Ellen Tinga, 3. Andrea Krale. 9 jaar: 1. Berry Meerman Holten, 2. Robin de Weerd, 3. Arjan Veldman. 10 jaar: 1Marijn in de Wal, 2. Albert Schra, 3. Bert Krale. 11 jaar: 1Jerry Braakman, 2. Jan Dijkman, 3. Natasja v.d. Hulst. 12 jaar: 1. Marco Dominee, 2. Dieder v. Essen, 3. Henrico Nijeboer. 13 jaar: 1. Jeroen Grave Holten, 2. Mark Kakkenberg, 3. Gerko Fokkert. 14 jaar: 1. Harold Holterman, 2. Freddy Pierik, 3. Michel Roelofs. 15 jaar: 1. Jeroen Westenberg, 2. Sandor Kruiswijk Holten, 3. Pieter Schat. 16 jaar: 1. Maikel Kelder, 2. Peter Aanstoot Holten, 3. Andre Weigraven. In de uitwedstrijd tegen Voor waarts heeft Holten een regelmati ge nederlaag geleden. Zonder op bouwer John Lamping en een voor keeper invallende Ron de Geus, werd Holten al in de eerste 10 minu ten op de feiten gedrukt. Met snelle uitvallen via de break out kwam Voorwaarts al snel op een 4-0 voor sprong. Holten had vooral in de be ginfase problemen met de juiste op bouw van de aanval. Door meerde re afspeelfouten kreeg Voorwaarts Achilles 3-BIauw Wit 2. Blauw Wit 2 heeft in de uitwedstrijd tegen Achilles 3 in Enschede alle kansen gehad om te winnen. Al snel bleek dat er maar één ploeg speelde en dat was Btéuw Wit dat in de 2e mi nuut een pracht kans kreeg om de score te openen en een paar minu ten later op 2-0 had moeten komen. Het leek dus een makkie te worden maar het pakte totaal anders uit. De gastheren kwamen geheel tegen de spelverhouding uit een vrije trap op 1-0 en wat Blauw Wit daarna ook probeerde het mocht niet baten het bleef 1-0 en dat betekende de eerste verliespunten in de 2e klasse. Blauw Wit 3-Sportlust 2. De Gla- nerbruggers starten in deze wed strijd stormachtig maar Blauw Wit wist de zaak achterin dicht te hou den en wist geleidelijk aan kansen te creeëren. De gasten bleven ech ter sterk aandringen en bepaalden de ruststand op 0-1. Na rust startte Blauw Wit met een fel offensief dat al snel resulteerde in een doelpunt van Henk Mekenkamp (1-1). Het derde bleef toen doorgaan en kwam bijna op voorsprong toen Henk Veldhuis rakelings over knalde. Kort daarna „verzilverde" Sport- lust een door de matig leidende scheidsrechter toegekende straf schop en hierna knakte er iets bij Blauw Wit. Niet liep er meer en het gevolg was dat de gasten een geflat teerde 4-1 zege behaalden. Blauw Wit 4-MW69 2. In de thuis wedstrijd tegen MW 2 heeft Blauw Wit 4 met een onverdiende neder laag genoegen moeten nemen. Vooral in de eerste helft waren de beste kansen verreweg voor de Blauw Witters, doch tot doelpun ten kwam het niet. MW had daar bij bepaald niet over geluk te kla gen. In de 2e helft kwamen de gas ten door een uit een vrije trap van richting veranderde bal tegen de verhouding in op een 0-1 voor sprong. Blauw Wit probeerde daar na nog wel terug te komen, maar ook nu leverde dat geen doelpun tten) op. Door de kansen in de eer ste helft niet te benutten heeft het vierde het zichzelf onnodig moeilijk gemaakt. Blauw Wit was de betere ploeg maar de punten gingen naar Marle. Blauw Wit 6-Sportclub Rijssen 6. Tegen een veel sterker gastenteam had Blauw Wit, dat meer achter de tegenpartij aandraafde inplaats van het spel te maken, weinig kans. Ruststand 0-3. Na rust kreeg Blauw Wit iets meer vat op het spel doch SC Rijssen bleef de betere ploeg en kon de eindstand heel simpeltj es op 0-5 bepalen. Blauw Wit 9-Excelsior 15. Het ne gen speelde op het trainingsveld ei genlijk een uitwedstrijd maar de nederlaag van 2-0 mag hieraan niet worden toegeschreven. Het team wist nog wel enkele goede kansen te creeëren maar gastspeler Hans Stam liet die onbenut en het moet gezegd de gasten hadden een man op leeftijd onder de lat staan die het „vak" nog lang niet verleerd was. Rust: 0-1. Na de thee bouwde Ex celsior de voorsprong uit tot 2-0. Bij Blauw Wit kregen Nico en Dirk Jan nog doelrijpe kansen maar helaas werden die niet benut c.q. door de doelman voorkomen. Ook de kee per van Blauw Wit was - voor zijn doen - goed in vorm. Arbiter Henk Stam leidde prima! Blauw Wit 8-Enter Vooruit 9. Het uiterst straffe regime van elftallei der Rikus Kremer van Blauw Wit 8 had reeds in de eerste wedstrijd van deze competitie resultaat. Enter Vooruit had een levensgevaarlijke flitsende voorhoede, maar de Blauw Wit verdediging speelde als of ze aan haar 500e profwedstrijd bezig was met aan 't hoofd de grote revelatie van dit seizoen de fris- ogende Dinant Kolkman. Ook kee per Kruidhof speelde een smettelo ze partij. In de eerste helft scoorde de uiterst attente Zuurveld een sluw-doelpunt (1-0). E.V. kwam sterk terug en maakte spoedig 1-1. Renger van Lindenberg rommelde vlijtig door, en hij was het ook, die de stafschop, die door de sterk lei dende scheidsrechter Herman Schutte was toegekend, uitgekiend inschoot. In ongeveer de laatste mi nuut van de wedstrijd maakte Zuurveld opnieuw een leep "doel punt (3-1). keer op keer de gelegenheid vrij voor keeper Ron de Geus op te dui ken. Voorwaarts kon dan ook mak kelijk uitlopen naar een 11-3 voor sprong bij rust. In de 2e helft bleek Holten conditioneel goed door te kunnen gaan en werd de wedstrijd ook in score gelijkopgaand. Holten zag echter geen kans meer de opge lopen achterstand ongedaan te maken. Met 6 treffers van Meino v. Beek en scores van Jan v.d. Hoff (3) en Jan Victor Dorlas (1) verloor Holten met 21-10. De dames speelden uit tegen We- sepe een uitstekende wedstrijd. Vanaf het begin had Holten de wed strijd onder controle. Na een 3-0 voorsprong hield Holten de touw tjes goed in handen. Rust 4-2. Na rust zorgden goed keeperswerk en een goed sluitende verdediging er voor dat Wesepe slechts 1 maal tot scoren kon komen. De Holtense aanval scoorde 3 maal, zodat een verdiende 7-3 winst naar Holten kon worden mee genomen. Scores: Annemarie Wijnberg 3; Marti Bar- velink, Marieke Nijland, Jeanet Nij land, Iepy Bijma 1. De Holtense junioren bleken slechts voor 1 helft de conditie te hebben. Uit tegen ABS stond Hol ten tot vlak voor rust voor. Toch wist ABS vlak voor rust een 5-4 voorsprong te nemen. Na rust had Holten de pech, dat een 3-tal tref fers werden afgekeurd, maar ABS had duidelijk meer inhoud en be nutte de verdedigingsfouten en conditionele terugslag bij Holten uitstekend. ABS won daardoor eenvoudig met 14-4. Scores: Birgit v. Zon, Frieda Agterkamp, Anne- rieke Somer en Marieke Nijland 1. Jeugd Al behaalde een 6-7 overwinning in Raai te tegen Kwiek. Voor rust was Holten sterker en kwam men op en 2-5 voorsprong. Na rust werd het een spannende wedstrijd, waar- in Holten de verdiende winst pakte. Bl speelde ook een goede wed strijd. Aanvallend was het minder sterk, maar verdedigend ging het uitstekend. Voor rust werd dan ook nauwelijks gescoord. Rust 1-1. Na rust ging het gelijk op en had Hol ten tot 1 minuut voor tijd een voor sprong. In de laatste minuut kwam SDOL echter toch nog op de 4-4 eindstand. Cl speelde voor rust een ongelukkige wedstrijd. Vandaar dat bij rust door vele schoten op paal en lat Holten slechts 2 en SDOL 8 treffers kon plaatsen. Na wat omzettingen in het team ging het in de 2e helft beter. Meer dan de 10-3 eindstand zat er echter niet in. Programma: za 13-9: Al thuis tegen Wesepe om 12.00, JA 1 thuis tegen Schalkhaar om 13.00, B 1 thuis tegen Wesepe om 11.00, C1 thuis tegen Tyfoon om 10.00 uur. zo. 14-9: Dames junioren thuis te gen Haarle om 11.00, dames senio ren uit tegen WSV '38 om 11,00. Ver trek 10.00. Heren senioren uit tegen SCE om 13.15. Vertrek 11.45.

Holtens Nieuwsblad | 1986 | | pagina 9