Lovende woorden voor terreinman T. Hofman Lobby's en combines beheersen verkiezing Sportcommissie Bewoners de Haar niet accoord met overname G*A*L Zo eentje krijgen we niet weer" Taken in college verdeeld Superstar in sporthal ■©■OPEL Stille tocht „Autogordels om, op Openbare vergadering Schakelaar FN V-Holten uit bestuur J HOLTENS NIEUWSBLAD BOLSENBROEK DONDERDAG 10 APRIL 1986 5 Terreinbeheerder Teun Hofman ontvangt uit handen van burgemeester VanRappardhet gemeente tegeltje. Een aantal bewoners van de wijk de Haar hebben in een brief aan de woningbouwvereniging Onze Wo ning laten weten niet zondermeer accoord te gaan met de overname van de gemeenschappelijke anten ne-inrichting aan de Stichting An tenne Inrichting Holten. Nadat de onderhandelingen tussen CDA en Pvda vorige week al in korte tijd tot overeenstemming leid de over de verdeling van de wethou derszetels, bleek ook de invulling van de portefeuilles niet tot onover komelijke moeilijkheden geleid te leiden. De raadszaal was vorige week vrijdagmiddag bijna te klein om alle belangstellenden te herbergen die afscheid kwamen nemen van ge meentelijk terreinbeheerder Teun Hofman (62) die met VUT is gegaan. Onder de aanwezigen niet alleen de naaste collega's van de afdeling sportzaken/en welzijnszaken, de dienst gemeentewerken en het colle ge van b en w en enkele raadsleden, maar ook het dagelijks bestuur van de sportcommissie en bestuursleden van de s.v. Holten en de voetbalver eniging Blauw Wit en de hockeyclub Holten. De scheidende terreinman werd toegesproken door buv'Y[YY.]Y9 mr. W.L.F.C. ridder van Rappard die Hofman prees om zijn inzet en de liefde voor zijn werk, waarbij niet al tijd op een uurtje gekeken werd. De burgervader stond stil bij de opval lende loopbaan van de VUT-ter, die als een soort „Heintje Davids" tel kens in een andere tak van dienst bij de gemeente terugkwam, van het gemeentelijk slachthuis via gemeen tewerkenen platsoenendienst naar beheerder sportvelden. De taak van de heer Hofman omschreef Van Rappard als solistisch, die veel vrij heid, maar ook veel verantwoorde lijkheid met zich meebracht. Als blijk van waardering overhandigde hij de heer Hofman het gemeentelij ke tegeltje een een cadeaubon. De aanwezige gemeenteambtenaren wees Van Rappard nadrukkelijk op de VUT-cursus waarvan de heer tot zijn spijt geen gebruik heeft ge maakt, maar die een waardevolle bij4rage kan leveren voor een zin volle bijdrage voor de rest van het leven. „De cursus staat nu nog op de begroting. Maak er gebruik van". Het hoofd van de afdeling sportza ken, J.A Wissink prees Teun Hof man niet alleen als een uitstekend In de komende vier jaar zal wethou der Henk Westerik de portefeuilles Gemeentewerken, gemeentelijke bedrijven (voor zover nog aanwe zig), woonruimteverdeling en volks huisvesting, recreatie (vroeger in de portefeuille van burgemeester Van Rappard) marktzaken en sport voor zijn rekening nemen. Wethouder terreinbeheerder maar ook als een Wim Dalhuisen wordt de verant- voortreffelijk consul van de KNVB. woordelijke man voor financiën, „De dubbelrol die u heeft vervult, de economische zaken en culturele en twee petten die u heeft opgehad, welzijnszaken, vroeger samen met hebben nooit tot problemen geleid, sport ondergebracht bij wethouder zoals bij andere gemeenten onlangs Rustebiel. In overleg is besloten wel- nog is gebeurd". Dat de taak van zijn en sport in het vervolg bij aparte consul Hofman bij de voetballers werthouders onder te brengen, ook niet altijd in goede aarde is gevallen ®1 gezien de zwaarte van de porte- heeft beide heren wel eens tot de feuille van Dalhuisen.en de persoon- verzuchting geleid „Zijn voetballers nu echt zo dom"? Met name als de noodzakelijke negen weken rust in de zomerperiode weer ter discussie stond. "Hofman is een goeie. Zo eentje krijgen we niet meer", besloot de heer Wissink die zijn waardering vergezeld liet gaan-van een envelop pe met inhoud. lijke interessen van beide wethou ders. Burgemeester Van Rappard houdt de portefeuille onderwijs, ruimtelijke ordening, represtentatie, algemene en bestuurlijke zaken en openbare orde. Wethouder Westerik zal als verte genwoordiger van de grootste partij tevens als loco-burgemeester gaan fungeren. Zoals wij vorige week reeds meld den heeft Onze Woning overeen stemming bereikt met de stichting A.I. Holten over de overdracht van alle gemeenschappelijke antenne-in richtingen die tot nu toe door Onze Woning worden geëxploiteerd. In een brief, d.d. 25 maart, is een en ander aan de bewoners uitgelegd, waarop tot zondag 6 april schriftelijk kon worden gereageerd. De bewoners uit de wijk de Haar zijn van mening dat de verstrekte infor matie onvolledig is, terwijl naar hun zeggen de belangen van de bewo ners niet of nauwelijks gewaarborgd worden in de Stichting A.I. De wo ningebouwvereniging en gemeente zijn ieder met drie stemmen verte genwoordigd terwijl de bewoners drie stemmen krijgen toebedeeld. Ook wil men alvorens toestem ming te geven voor de overdracht, weten welke consequenties het eventueel plaatsen van een eigen antenne zal hebben in het kader van het gemeentelijk antenneverbod en wat er gebeurt met de stichtingskos- ten van de gemeenschappelijie an tenne-inrichtingen die verdiscon teerd zijn in de aanvangshuren een meelopen in de jaarlijske trendmati ge huurverhoging. In dat verband wil men van het bestuur en directie van Onze Woning ook graag verne men wie de rechtmatige eigenaar van de restantwaarde c.q. over drachtsom. De opndertekenaars van de brief verwachten dat bij de mon delinge overlegronde in een zaal ruimte in Holten, ook de Stichting A.I. Holten aanwezig zal zijn, ter meer daar haar voorzitter en secre taris, in hun andere functie als burge meester van Holten en directeur van Onze Woning aanspreekbaar zijn voor resp. het gemeentelijk antenne verbod en het gevoerde beleid bin nen de woningbouwvereniging. Het is al weer tien jaar geleden dat de opening van sporthal 't Mossink is gevierd met superstar wedstrijden. Het leek ons (sport commissie) wel een leuk idee om met superstarwedstijden om de beste sportvrouw, sportman en sportvereniging het tienjarig be staan van de sporthal te vieren. Het spreekt vanzelf dat alle Hol- tense verenigingen daar aan mo gen deelnemen. Iedere vereni ging mag twee dames en twee he ren afvaardigen. Deze deele- nemrs strijden voor de persoonlijke titel en met hun vie ren voor de vereniging. Mensen die aan deze superstar wedstrijd deelnemen moet wel de leeftijd van zestien jaar hebben. De wedstrijd zal bestaan uit sport, spel en behendigheidswed strijden. Verenigingen die aan deze super star wedstrijd willen deelnemen worden bij deze uitgenodigd om middels een contact persoon op maandag 28 april om 20.00 uur in de kantine van de sporthal 't Mossink aanwezig te zijn. Namens de sportcommissie Contact adres: A.G. Ongena, Ko- zakkenstraat 6, tel. 05483 - 6 37 90. MARKELO-TEL 19 07 Sportambtenaar Hans Wissink had niets teveel gezegd met ons goed recht. Ik zie daar het pro zijn voorspelling maandagmiddag: inderdaad duurde de voor- bleem niet van in. Onze verenigin- steüing in zaal Vosman, die in Holten de verkiezing van de 311611 buitensporten en heb- li i - - - ben een meer autochtoon karakter. Tijdens de Stille tocht worden peti ties overhandigd aan, ondermeer, leden van de vaste kamercommissie voor buitenlandse zaken en aan de ambassadeur van Argentinië. In de Doopsgezinde kerk, Paleisstraat 8, is van 13.00 tot 15.00 uur een gebeds- en werkbijeenkomst. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij Stichting Vrouw, Kerk, 2/3 Wereld, Kromme Nieuwegracht 10, 3512 HG Utrecht, tel. 030-33 12 77. Op dit adres kan ook de knipsel- en informatiekrant worden besteld die op de dag van de stille tocht wordt uitgebracht. het gehanteerde verkiezingssysteem. Donderdag 17 ap[ril houden Neder, sportcommissie heet, langer dan van acht tot negen" Zelden landse vrouwen voorde 34e keer in ging de verkiezing van een nieuwe sportcommissie in Holten Toekomshg wethouder Wim Dal- Pen *J33f ee° n m S?fm' êePaard met zoveel rekenwerk, lobbyen en combines en per- huisen deelde de mening van Harry van Plaza IteMayo^deTom" s00nIiJke belangen, met uiteindelijk resultaat dat de grootste .Hier moet nodig verandering nisaties van familieleden van ver- sportvereniging in Holten, de s.v. Holten, met de afdelingen dwenen gevangenen in Latijns- voetbal, handbal, atletiek en schaken, niet in de commissie deugt het in eik geval met Schei" Amerika. De tocht vertrekt om vertegenwoordigd is, terwijl ook de zaalsporters, de badmin- dend wethouder Rustebiel 'kon na Den Haag Malieveld m tonclub en volleybalclub buiten de bestuurlijke boot is geval- afloop de mening van de beide len. Een opmerkelijke gang van zaken die terug te voeren is tot raa<isle<len slechts beamen. Ook hij ia1--x.pleitte voor een verandering van het verkiezingsregelement dan zorg ik dat zij hem ook niet steu- nen", en afspraken in die orde van dagavond dat s.v. Bato in elke geval 1 yy de eerste ronde had gewonnen. Ma- KOFlC 1*1X10S rietje Eggink werd met negen stem- men (zeven van de eigen ploeg en De voorbereidingen voor de Holten- twee medestanders) direct gekozen, se Handelsbeurs zijn in volle gang. Wim Husslage van Mintonette kreeg Naast de presentatie van alle Hol- alleen de steun van de zaalsporters tense middenstanders, zullen een (5), en viel daarmee buiten de boot. aantal non-profit organisaties zich De overige, waaronder de huidige presenteren op de beurs, onder an- voorzitter Johan Groenveld, kregen dere Veilig Verkeer Nederland, af- ieder acht stemmen. deling Holten die met de botssimula- Bij de eerste herstemming werden *or ongetwijfeld een van de pu- de contouren van de belangengroe- bliekstrekkers zal zijn. De FNV, afdeling Holten houdt op 7p \Y/nfl 1 Tï Cf maandag 14 april een openbare ver- W UIllllH gadering in caf'e-rest. Vosman, waarvoor alle plaatselijke politieke Het Holtense bestuurslid D.J. Scha- partijen, kerkbesturen en besturen keiaar heeft zijn bestuurfunctie bij 1^117'7plt*lf van maatschappelijke organisaties woningbouwvereniging Onze Wo- A ULLWil 1L zijn uitgenodigd. ning ter beschikking gesteld. Scha- keiaar nam dit besluit al enige weken Henk van de Ploeg, bestuurder van leden naar aanleiding van de gang de FNV district Overijssel zal een in- va„ zaken rond de accoutantsver- leiding houden over het FNV pro- Waring van 0nze Wontag, 0p uit- gramma voor de jaren 1986-1990 dnikkelijk verzoek het bestuur werd dat als thema heeft: Kiezen voor zjjn aftreden stil gehouden tot er een nipinira lroneon i n Bij de verkiezingen van de sport commissie wordt het aantal stem men dat mag worden uitgebracht bepaald door het aantal leden dat de vereniging rijk is. Zo heeft s.v. Bato zeven stemmen, evenals s.v. Holten en de hengelsportvereniging de Riet voorn. De Tennisclub heeft zes stemmen, evenals MAC Holterberg, terwijl Blauw Wit met vijf stemmen de middenmoot vormt. De kleinere verenigingen mogen naar gelang hun aantal leden drie, twee of één stem inbrengen. In totaal zijn er zes bestuurszetels te verdelen. Was er vier jaar geleden al sprake van een bundeling van belangen- clubjes, dit keer sloeg de dans om de bestuurzetels alles. Op de sportvel den en in de kantine's van de sport verenigingen is in de laatste maan den door de sportverenigingen een lobby uitgevoerd, die in de wandel gangen van de Tweede Kamer niet zou hebben mistaan. „Steun jij mij, dansteunjkjou^niaarsteunjij hem, grootte. Na de eerste stemming, die duidelijk met het rekenmachien in de hand door een aantal belangengroeperin gen was geregisseerd, bleek maan- nieuwe kansen. De vergadering begint om 20.00 uur. Na de inleiding door Henk van de Ploeg, die zal duren tot ongeveer 21.00 uur, zal er in de pauze gele genheid zijn tot het indienen van vragen, die aansluitend zullen wor den beantwoord. persverklaring was opgesteld. De gang van zaken rond de affaire met de aanmaningen was aanleiding van Schakelaar deze afspraak met on- middelijke ingang te doorbreken, daar hij zich volledig wil distantië ren van de gang van zaken bij Onze Woning, die hij bestempelt als onbe hoorlijk. De Motor- en Automobiel club De Holterberg houdt op zondag 13 april de 2e puzzelrit in het seizoen 1986. Het par cours van plm. 40 kilometer wordt door de clubleden Johan van Bruggen en M. Deten uitge zet binnen de gemeente Holten. De eerste deelnemer start om 14.00 uur bij clubcafé De Bies- ter in de Stationsstraat, waar inschrijven mogelijk is vanaf half twee. Het MAC-bestuur heeft weer een aantal mooie prijzen beschikbaar gesteld. peringen al duidelijk. De combines zorgden ervoor dat J. Hesse (Noord pool) en Toks ten Velde ieder tien en Schuchard (tennisclub) er twaalf kregen, o.a. door de medewerking van de beide schietverenigingen, de zwemvereniging Twenhaarsveld. Blauw Wit-vertegenwoordiger Jo han Groeneveld kreeg veertien stemmen en Van Doominck (sv. Holten) en Marsman (OKIA) ieder acht. In de derde stemming viel de klap, Marsman kreeg 37 stemmen op zich verzameld en Jaap van Door- ninck zal met 25 stemmen voorge dragen worden als eerste reserve; Husslage als tweede reserve. 'Dit is Holten op z'n smalst" ver- In een soort autocabine glijdt men enkele meters van een helling om vervolgens met een vaart van 9 kilo meter tegen het eindpunt aan te botsen. De klap komt bijna voor iedereen harder aan dan verwacht en een betere aanbeveling om auto gordels te dragen is haast niet moge lijk. "Het is onze bedoeling niet om de mensen eens lekker te laten grieze len als in een kermisattractie, maar om aan de hand van de botssimula- tor te tonen dat ook bij kleine botsin gen de gevolgen ernstiger kunnen zijn dan de meesten van ons denke- Als Rijkspolitieman weet hij uit ervaring dat vooral op korte ritjes de klaarde na afloop het raadslid Harry noodzaak van de autogordel niet Dul. Hier is op de man af gespeeld wordt ingezien. „Ook op kleine rit- met persoonlijke, in plaats van spor- ten zit het gevaar in een klein hoek- tieve motieven". Het commissielid je. Ik hoop dat heel veel mensen een Ten Velde deelde die mening niet. ritje met onze botssimulator maken, „Wij hebben alleen als verenigingen dan kunnen ze aan den Üjve onder- onze belangen veilig gesteld. Dat is vinden hoe een hard een botsing Door burgemeester en wethouders verleende ver gunningen, ontheffingen e.d. 1. VERUHNM BOUWVERGUNNINGEN: - aan de heer Q. Betel man voor de verbouw van de woning Holterenkstraat 22; - aan de heer H. Oofbekkink voor de bouw van een garage bij de woning Oranjestraat 71; aan de heer M. Scholman, voor het plaatsen van een dakkapel op de wo ning Laren sew eg 22; aan de heer H .A.B J. Wse kop Ral jets voor het plaatsen van een duivenhok bij de woning Raaiterweg 46; aan de heer R.L Huigen» voor het wijzigen van de oostgevel van het pand Maneachijnsweg 1; - aan de heer FJ. Pasop voor de verbouw van de woning Liezenweg 2; 2. aan de heer F.H. Schipper» vergunning verleend voor het slopen van het perceel Helhuizerweg 36; 3. aan F.C.C. de Hottertrappers toestemmingen en ontheffingen verleend Lb.v. het Nederlands Kampioenschap fïetscross. 4. aan de Bergrottere vergunning verleend t.b.v. een uitnodigingsconcours op 5 en 6 juli 1986; 5. aan de Hotten»# Muziekvereniging toestemming verleend Lb.v. een lente- concert op 5 april 1986; 6. aan mevr. J.M. Buytendorp-Grootvctel ontheffing verleend voor de verkoop van ijs en kleine eetwaren; 7. aan de heer F.W.W.H. van Coeverden vergunning verleend voor het kappen van bomen in het weiland; 8. aan de heer HJ. Marfcvoort vergunning verleend voor het kappen van bomen 9. aan de heer H J. Arfman vergunning verleend voor het kappen van een boom. VOOR HET INWINNEN VAN INFORMATIE OVER DE ZAAK ZELF DAN WEL OVER EVENTUELE MOGELIJKHEDEN TOTHETINDIENENVAN EEN BEZWAAR-0FBE- R0EPSCHRIFT KAN MEN ZICH WENDEN TOT DE AF0EUNG ALGEMENE ZAKEN TER GEMEENTESECRETARIE ZELF COMPOST MAKEN IN HET VAM-VAT De N.V. Vuilafvoer Maatschappij, beter bekend als VAM, heeft een silo op de markt gebracht voor het zelf composteren van groente en fruit, tuin- en keukenafval. Een uitstekende oplossing, waarbij het mes aan twee kanten snijdt Enerzijds verbetert deze compost uw grond, zodat planten, bomen en heesters beter zullen groeien, anderzijds levert u een belangrijke bijdrage aan de vermindering van de afvalstroom. Want meer dan de helft van ons huisvuil bestaat uit organisch afval, dat uitstekend tot compost is te verwerken. Een gemiddeld gezin produceert zo'n 450 kilo organisch afval, waarvan ruim 300 kg. in de compostsilo kan verdwijnen. Het door de VAM ontwikkelde vat is zo geconstrueerd dat u, zonder er naar te kijken, elk jaar een flinke hoeveelheid compost kunt oogsten. Al met al een uiterst milieubewuste aanschaf. UW GEMEENTE GEEFT SUBSIDIE OP DE AANSCHAF U begrijpt dat de gemeente het zelf maken van compost wil bevorderen. Daarom heeft de gemeenteraad besloten subsidie te verlenen voor voorlopig 100 vaten. Afhankelijk van de belangstelling zal bezien worden of hiervoor meer geld uitgetrokken moet worden. Uitgaande van een winkelprijs van f 120.- kan de gemeente una aftrek van subsidie een VAM-vat aanbieden voor een prijs vanf 70.- (incl. B.T.W.). Doe daarom mee aan de huis-,tuin-en keuken kringloop I U kunt het vat bestellen door invulling van onderstaande strook en deze in te zenden aan de gemeente, dan wel door intekening op een formulier dat verkrijgbaar is bij de afdeling Algemene Zaken op het Gemeentehuis en bij Smeentewerken, Dorpsstraat 24 b. vaten zullen hierna door de gemeente worden gekocht en kunnen tegen contante betaling worden afgehaald bij de gemeentewerf, Waagweg 4 te Holten. Er zal tz.t nader bericht volgen over de juiste data en tijdstippen voor het afhalen. MEER INFORMATIE Ten einde op zichtbare wijze informatie te verschaffen is in de hal van het gemeentehuis en in de bibliotheek een informatiestand ingericht Daarbij is een demonstratievat van de VAM geplaatst en zijn folders beschikbaar voor belangstellenden. Tevens is de gemeente voornemens om in samenwerking met de VAM een voorlichtingsavond te organiseren. Deze avond zal worden gehouden op 6 mei in zaal Vosman te Holten, De aanvang van deze voorlichtingsavond is 19.30 uur. Naam: Adres: verzoekt om aanschaf van een compostvat f 70.- incl. B.T.W. Handtekening: STEMMEN BIJ VOLMACHT Verkiezing van de leden van de tweede kamer der staten-generaal De burgemeester van Holten brengt ter openbare kennis dat het bij de aan staande verkiezing van de leden van de tweede kamer der staten-generaal een kiezer toegestaan is bij volmacht te stemmen. Daarbij gelden de volgende be palingen. A. MACHTIGING OP SCHRIFTELIJK AANVRAAG 1. Ter secretartie van deze gemeente zijn kosteloos verkrijgbaar de formulieren voor de verzoekschriften om bij volmacht te mogen stemmen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op de veertiende dag voor de dag ter stemming, dus voor of op 7 mei 1986, door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij op de dag der kandidaatstelling (8 april 1986) in het kiezersregister is opgenomen. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd wanneer aan de verzoeker is toegestaan in een stembureau naar zijn keuze aan de stemming deel te nemen. 4. Hij, die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op de dag der kandidaatstelling zijn opgenomen in een kiezersregister. 5. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een volmacht- legitimatiekaart, waarmee hij zich kan aanmelden in een stembureau van zijn keuze binnen Nederland. B. MACHTIGING 000R OVERDRACHT VAN 0E 0PR0EPINGSKAART 6. De kiezer kan ook, in plaats van een verzoekschrift in te dienen, na ont vangst van zijn oproepingskaart, tot en met de dag der stemming, zelf een andere kiezer machtigen voor hem te stemmen, door zijn oproe pingskaart aan die kiezer over te dragen. 7. Een op deze wijze aangewezen gemachtigde moet op de dag der kandi daatstelling (8 april 1986) in hetzelfde stemdistrict staan ingeschreven als de kiezer die de volmacht geeft 8. De aldus gemachtigde kan de volmachtstem uitsluitend tegelijk met zijn eigen stem, in het stemdistrict waar hij staat ingeschreven, uitbrengen. Een kiezer mag niet meer dan twee aanwijzingen als gemachtigde aannemen. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Nadere inlichtingen worden ter gemeentesecretarie verstrekt. Holten, 8 april 1986 Verkiezing van de leden van de tweede kamer der staten-generaal STEMMEN IN EEN STEMBUREAU NAAR KEUZE VAN DE KIEZER De burgemeester van Holten brengt ter openbare kennis dat het bij de aan staande verkiezing van de leden van de tweede kamer der staten-generaal een kiezer toegestaan is zijn stem uit te brengen in een stembureau naar keuze. Daarbij gelden de volgende bepalingen. A. SCHRIFTELIJK VERZOEK 1. Ter secretarie van deze gemeente zijn kosteloos verkrijgbaar formulie ren voor verzoekschriften om in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk 14 dagen voor de dag der stemming, dus uiterlijk op 7 mei 1986 door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van do gemeente, waar hij op de dag der kandidaatstelling (8 april 1986) in het kiezersregister is opgenomen. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd indien aan de verzoeker istoegestaan bij volmacht te stemmen. 4. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslissing gesteld op de oproe pingskaart, die daardoor wordt omgezet in een kiezerslegitimatiekaart B. MONDELING VERZOEK 5. Na ontvangst van zijn oproepingskaart kan de kiezer ook, in plaats van een schriftelijk verzoek te doen, zich onder overlegging van zijn oproepingskaart vervoegen ter secretarie van de gemeente, waar hij op de dag dar kandidaatstelling (8 «pril 1986) in het kiezersregister is opge nomen, om deze te doen omzetten in een kiezerslegitimatiekaart. Dit kan geschieden tot op de vijfde dag voor die van de stemming, dus uiterlijk op 16 mei 1986 De kiezer, die in het bezit is van een kiezerslegitimatiekaart, kan zich ter uitoefening van zijn kiesrecht aanmelden in een stembureau van zijn keuze bin nen Nederland. Nadere inlichtingen worden ter gemeentesecretarie verstrekt Holten, 8 april 1986 De burgemeester voornoemd, -W.L.F.C. van Rappard aankomt, ook bij negen kilometer terecht komt, verwijst Van Eijk naar per uur. De ondervinding is soms de het rijk der fabelen. „Je komt met beste leerschool". De bakerpraatjes zo'n klap op het water terecht, dat als zouden autogordels averechts n", aldus secretaris Bart van Eijk van werken bij ongelukken, met name Veilig Verkeer." als men onverhoopt in het water

Holtens Nieuwsblad | 1986 | | pagina 5