ROTZOOI-AKTIE HEROPENING 4.- OPRUIMING 15.- 20.- 15.- Spanningen spektakel op slotavond dansles DUS TOT ONZE van restant-partijen: WANDTEGELS VLOERTEGELS/ PLAVUIZEN MOZAÏEK fotografie henk mulder Resultaten s.v. Holten i zaterdag 5 april unieke verrekijkershow ALLE FILMS JALINK Het is een rotzooi in onze winkel want wij zijn aan het verbouwen Totdat we klaar zijn proberen we u op een andere manier tegemoet te komen per film, per dag Constantijnstraat 29 Nijverdal - Tel. 1 14 82 Stationslaan 24, Goor. Telefoon 05470-7 22 64 ZEISS Hel schitterende dia-presentatie. nobtefie Oranjestraat 29, Holten jTel. 05483-61889 Geslaagde bijeenkomst Folder NS- dagtoerisme is weer uit DONDERDAG 3 APRIL 1986 HOLTENS NIEUWSBLAD 9 (UITGEZONDERD DAGFILMS) m2 incl, btw m2 incl. btw m2 incl, btw In diverse afmetingen Uitzoeken en meenemen aan ons magazijn LAARSTRAAT 2, GOOR (naast parkeerplaats ABN) OPENINGSTIJDEN: ma. t/m vr. 8.30-12.00 en 13.30-17.30 za. 9.00-12.00, koopavond Goor donderdag 19.00-21.00 SUUNTO West Germany! Fotografie Henk Mulder houdt op zaterdag 5 april een grandioze veiTekijkershow. Deze show wordt gehouden in restaurant Vosman, Oranjestraat 38, tegenover onze zaak. De show is van 9.00 uur tot 16.00 uur. Te zien zullen zijn de complete serie kijkers van: zelss leltz - swift noblesse swarovski - bresser enz. En... suunto kompassen. Tijdens de show draait een non-stop dia presentatie van unieke natuur- en wildopnamen, gemaakt door de Holtense natuurfotograaf J.G. Boering. Bent u reeds in het bezit van een kijker neem hem mee en vergelijk hem eens met een andere kijker op onze show, Inruil is tijdens de show mogelijk. internotiongl Gzelligheid enthousiasme, spanning en spektakel. Deze elementen vorm den vorige week maandagavond de climax tijdens de perfekte georgani seerde slotavond van de danscursus- ten 85/86 van dansschool Reiners uit Goor, die plaats vond in café-restau rant .Het Bonte Paard" te Dijkerhoek. Na een lang winterseizoen van In tensief oefenen op stijldansen als Engelse wals, tango, quickstep en slow-foxtrot, zetten de ruim 200 deelnemende jongelui, afkomstig uit Holten, Bathmen, Loo Bath- men en Dijkerhoek, gedurende deze feestelijke happening letter lijk hun beste beentje voor om het fel begeerde certificaat voor begin nende dansers (brons) of gevorder den (zilver) in de wacht te slepen. Onder toeziend oog van de meer dan 400 rond de dansvloer aanwezi ge ouders en belangstellenden Holten 2-NEO 3 3-1 Datje met hard werken in het te genwoordige voetbal ver kunt ko men beweest Holten 2 in deze be langrijke wedstrijd tegen het be zoekende NEO. De thuisclub, die nog niet geheel vrij was van degra- datiezorgen kan na de winst op de zebra's uit Bome wat ruimere ademhalen. In deze sportieve strijd was één van de jongelingen t.w. Erik Broekmaat de uitblinker. Luctor 2-Holten 31-1 Holten 3 heeft na een gedwingen pauze van ruim 3 maanden de com petitie hervat met een puntende- ling bij het Almelose Luctor. Het kwalitatief goede treffen bracht een terechte uitslag op het score bord. Voor de Holtenaren was Ep Boode de schutter. A.s. zondag te gen hetonderaanstaande De Zweef 4 rekenen we op de volle buit! Langeveen-Holten 4 2-1 Nog niet alle vierde-elftalspelers waren uit de winterslaap ontwaakt. Voor de verre reis naar Langeveen stonden slechts 7 spelers aangetre den, zodat naarstig her en der aan vulling moest worden gezocht Lange tijd konden de goedwillen- den samen met de huurlingen de te genstander onder druk houden. Het was ook buitengewoon sneu dat in de laas te minuut alsnog de puntendeling moest worden afge staan. Holten 5-S.D.O.L. 4 2-3 Het vijfde is na de winterstop vol komen van slag. Opnieuw moest men op eigen veld de eer aan de te genpartij laten. Op de zege van de Luttenbergers viel niets af te din gen en met de slappe instelling van deze week zullen er meerdere te genslagen volgen. Holten 6-Rietvogels 4 4-0 Holten dacht een zacht paaseitje aan de Vogels te hebben. In de eer ste helft rende iedereen blind rich ting Rietvogels-doel. Het gehaaste spel leverde niets op. Na de tacti sche bespreking tijdens de rust ging het in de tweede helft stukken beter. Er werd met overleg ge speeld en doelpunten bleven niet uit, H. v.d. P en A. v.d. B. scoorden ieder 2 maal. R.K.S.V. 4-Holten 7 1-5 Holten 7 herhaalde het huzaren stukje van 15 sept. j.l. Voor de 2e maal werd RKSV met 5-1 geklopt. De enige promotiekandidaat bij de senioren hoopt vurig op een mis stap van hun grootste concurrent Nijverdal al kan men reeds terug zien op een sterk seizoen dat tot dusver 22 punten opleverde uit 14 wedstrijden. Enter 9-Holten 8 4-1 Enter bleek ook deze keer te sterk voor Holten 8. Met de 7-0 ne derlaag uit de eerste ontmoeting nog in het achterhoofd had het achtste de bibbers in de benen op sportpark Krompatte. Na achteraf bleek geheel onnodig. Holten 9-De Zweef 7 3-3 De lijstaanvoerder De Zweef dat nog geen enkel punt had verloren trof in de negende een lastige te genstander. Hoewel de gasten een veldoverwicht hadden wist men dit nie in doelpunten uit te drukken. Holten kwam met snelle uitvallen ook regelmatig voor het vijandige doel en had in de slotfase zelfs de kansen om de wedstrijd te winnen. Toch is dit een keurig resultaat waar hard voor is gewerkt. PH 19-Holten 10 3-3 Holten 10 heeft zondag de kans op de 3e seizoenzege laten liggen. Met fris aanvallend voetbal werd de tegenstander PH op eigen helft gehouden. Toen eenmaal de stand 1-3 was dachten de roodzwarten de winst op zak te hebben. Dat pakte echter bijna verkeerd uit. Evenals destijds in Holten (ook 3-3) stak het venijn in de staart. Een penalty te gen betekende 1 (verlies)punt. Holten 12-Tukkers 101-5 Eindelijk heeft Holten 12 weer eens gescoord, maar dat was niet voldoende voor een wedstrijdpunt. Dan had „de Schutte" beter met de kansen die er zondag zeker waren om moeten springen. En dan had de achterhoede meer op haar qui vive moeten zijn. Keeper Blonde Rensen leek als balkunstenaar zo uit een circus te komen. Holien 13-De Zweef 13 0-2 Onder het toeziend oog van een aantal dames, waaronder scheids- rechtec Truus, speelde Holten 13 haar beste seizoenwedstrijd. De dame in het zwart dwong zoveel respect af dat er meer gevoetbald dan gemekkert werd wat meestal andersom is. Dat leidde tot een uit stekend verdedigen en loepzuivere aanvallen waarmee helaas de spit sen geen raad wisten. Na afloop kregen de heren een passende belo ning voor de geleverde prestatie. Ieder een paasei van Dini Traan- man. werd de aanvankelijk zichtbaar aanwezige nerveusiteit al gauw doorbroken en werd gedurende de ruim 20 series geleidelijk een show zichtbaar van charmant, ontspan nen en sportief dansplezier. Het ge heel werd gejureerd door de meer voudig Nederlands kampioen en oud-wereldkampioen Marcel Bake uit Hengelo die het gedurende de avond steeds moeilijker kreeg om de volgorde van de uiteindelijke prijswinnaars vast te stellen. Tijdens een dansfestijn als deze is vooral het precies op tijd inpluggen van de juiste muziek van doorslag gevende betekenis en wat dat be treft verdient de firma Van Brug gen uit Holten een speciale vermel ding voor de professionele verzor ging van de dansmuziek. Voor deelnemers en publiek kreeg deze feestavond een extra spetter toen halverwege het programma de dansvloer werd vrij gemaakt voor een Rock en Roll-show door Diana Oostervelt uit Holten en Frank Meijer uit Goor, die voor hun ver dienstelijke prestatie de handen flink op elkaar kregen. Rond elf uur werd de prijsuitrei king verzorgd door oma en opa De Bruyn uit Vaassen, die al een aan taljaren achtereen speciaal de reis naar Holten ondernemen om de dansprestaties van hun kleindoch ter uit Bathmen mee te maken. De uitslagen waren: Brons: 1. Rick Pasterkamp Bathmen; Ger- maine Koldenhof Bathmen; 2. Marnix van de Molen Holten; Annemarie Ehren Holten; 3. Mariijn Scharrenberg Bathmen; Mirjam de Vries Bathmen; 4. Jorgen Voordes Hot ten: Hermien Krikkink Holten; 5. Arjen Ak kerman Holten; Caroline Dogterom Holten; 6. Erik Jansen Bathmen; Ginie Beltman Bathmen. Zilver: 1. Henri Nout Bathmen; Willeke Baars Bathmen; 2. Mare Kloosterman Bath men; Esther de Vries Bathmen; 3. Freddy Beltman Bathmen; Evelien Rikkenga Bath men; 4. Theo Willemink Holten; Esther Deijk Holten; 5. Erik Temmink Bathmen; Els Kuiper Bathmen; 6 Herman Harmelink Bathmen; Miriam van de Vlag Bathmen. De plattelandsvrouwen, afd. Dijker hoek hadden 25 maart een koffie ochtend. Hennie Oolbekkink, schoonheidspecialiste, manicure en pedicure was te gast in Dijkerhoek om te vertellen en te laten zien hoe de huid het beste verzorgd kan wor den, en wat voor oplossingen er zijn voor overtollige gezichtsharen. Hennie praatte alles gezellig en des kundig aan elkaar zodat het een zeer geslaagde ochtend was. De nieuwe, gratis, brochure NS- Dagtoerisme met tips voor dagjes uit ligt weer klaar aan het NS-loket en op het VW-kantoor. De opzet van de brochure is dit jaar anders dan voorgaande jaren. De NS-wandel en fietstochten zijn op genomen in een aparte, 64 pagina's dikke folder, die vanaf 4 april ver krijgbaar is. Het aantal dagtochten is gelijk aan dat van vorig jaar: 90. Het program ma bevat zeven nieuwe tochten, ter wijl er zes gedeeltelijk werden ver nieuwd.

Holtens Nieuwsblad | 1986 | | pagina 9