Geluk is niette koop. Daar denken we op dit adres toch even anders over. Gehandicapten kregen paard van onbekende gever uit Keunedarp Met rolluiken van bespaart u meer en beveiligt u beter, nu tijdelijk extra voordelig. Al vanaf 7ifi ADVERTENTIES WERKEN OMDAT ZE GELEZEN WORDEN. OOK DEZE. Tinkelen Zakendoen Wedda drogisterij nu in Dura-pand Stuif es in bouwcentrum bv goor WOLHUIS MULLER'S 0- 0 u A 0 o SMIDSBELT7 HOLTEN (FIRMA M. VD. MAAT EN ZN.) TEL. 05483-61538 0 0 0 ER KANS IN DE STAATSLOTERIJ -#4 -0 Als u niet van steken tellen, maar wel van wondermooi breien houdt: TOYOTA Deze handige patroongeleider gratis! Winkelwaarde 325,- Bij aankoop van die fantastische Toyota breimachine KS 901 in kombinatie met de dubbelbedsaanvulling KR 501. NIJVERDAL Carnavals disco Früshoppen Kick-boxing sportcentrum Middelkamp Düx>«DüidJAvj o xiiÓivUAiU xi-oO hOLixiiNi NicüvVobLAD w 3 jaar garantie Als u nu besluit om uw huis te beschermen met een rolluik van kunt u tientallen guldens verdienen. Rolluiken p.v.c. pantser. Breedte: Hoog! 100 140 180 22(1 26(1 tnn 100 171,- 203- 235,- 266,- 298- 330- 120 182- 217,- 251 - 285,- 319- 354- 140 198,- 236,- 273- 311 - 348- - 160 210- 250- 290,- 329- - - 180 230- 275- 320,- 366- - 200 242- 289,- 337,- - - - Vakkundig gemeten, gemonteerd en gekit a t 75 - per rolluik stijgen. Een rolluik van beschermt uw huis 's winters tegen regen, wind, hagel, sneeuw en koude en 's zomers tegen warmte, zonlicht, insekten en inkijk. Met een rolluik van tea* wordt uw huis jaar in jaar uit bovendien uitstekend beschermd tegen glasbreuk en inbraak. Lindelaan 8, Postbus 90, 7470 AB Goor. Telefoon 05470-72662 b.g.g. 05478-1935 patroongeleider K33 Een buitenkans! Met deze handige patroongeleider worden ingewikkelde breipatronen een simpel werkje. U tekent de helft van het patroon op het papier en de Toyota patroongeleider zorgt er verder voor dat uw Toyota brei machine precies doet wat u verlangt. Zonder dat u eindeloos steken en toeren zit te tellen, zonder dat u ingewikkelde berekeningen maakt. U zult verbaasd zijn over het prachtige resultaat! Deze unieke aktie duurt t/m zaterdag - 29 maart 1986. Energieweg 18.2382 NJ Zoetérwoude-Rijndijk. Telefoon (071)410251. Haast u naar uw Toyota dealer! Grotestraat 206 tel. 1 28 46 begrafenisonderneming Larenseweg 48, telefoon 6 17 45 Regeling en verzorging van begrafenissen voor Holten en omgeving. Nadere inlichtingen worden gaarne door ons verstrekt ook wat betreft levering van grafmonumenten. Een onbekende gulle gever, heeft het carnavalsfeest van de Stichting Paardrijden gehandicapten zater dagmiddag in manege Snorrewind tot een onvergetelijk feest gemaakt. Prins Gert Jan de eerste van de carnavalsvereniging de Fienpreu- vers mocht namens de Keunedarper, die beslist anoniem wilde blijven, een pony overdragen aan de voor zitter van de Stichting Paardrijden Gehandicapten, de heer G.J. Kraay. Murphy, zoals de pony wordt ge noemd, krijgt een plaatsje in de stal len van manege Snorrewind. Het is de eerste eigen pony van de Stich ting, die bijzonder blij is met deze genereuze gift. Niet minder blij wa ren de gehandicapte ruiters die zich zaterdagmiddag onmiddellijk samen met Murphy door de fotograaf lieten vereeuwigen. De Raad van Elf van carnavalsvere niging had zoals gebruikelijk weer een aantal van haar „artiesten" mee genomen naar het carnavalsfeest, die ondanks de beperkte ruimte in de kantine van de manege de gehan dicapten een aardig programma voorschotelden. Oud-prins Gert van Gunder liet zien dat hij kon toveren met een eitje en een glas bier, en de balletgroep van s.v. Bato had een circusnummer in gestudeerd. Veel succes oogste Erik Rensen met zijn bandparodie. De muzikale omlijsting werd verzorgd door Erik Pettinga. Uiteraard ont brak de polonaise niet op het pro gramma, die door alle, fraai uitge doste gehandicapten, uitbundig werd meegehost. Murphy liet zich uitgebreid bewonderen door de gehandicapten en de Raad van Elf van de Fienpreuvers. Maandagmiddag 10 februari, in de voorjaarsvakantie, kunnen alle car naval vierende tieners in Musky te recht om te hossen en te springen op zowel carnavalsstampers als de mo derne discostampers. Het is niet verplicht om verkleed te komen, maar het is natuurlijk wel mooi meegenomen. Van 14.30 tot 17.00 uur is men welkom in de Kapschure; de entree voor deze middag bedraagt f. 1,-. Voor inlich tingen kan men altijd terecht bij het Paalhuus, tel. 62755. Zondag 9 februari willen de Schure- vrijwilligers een op een andere ma nier beginnen, namelijk niet vanf 's middags half drie, maar reeds 's ochtens om 10.00 uur. Dan kan er tot 12.00 uur volgens Duitse tradi tionele wijze, aangepast volgens Schuremanieren, worden gefrühs- hopt. Gezellig een babbel maken, of een kaartje leggen, of na de mis'ere van Jan Timman de schaakstenen ter hand nemen. Dit alles met een lek ker hapje kaas en worst erbij. Het frühshoppen is om 12.00 uur af gelopen, maar er is tussen de middag ook gelegenheid om een warme maaltijd te nuttigen. Dit tegen een geringe vergoeding van ongeveer f. 3,- per persoon. Op 28 februari 1936 startten de heer en mevrouw Wedda-Leutschers met een schildersbedrijf annex drogisterij in Enter. Jongstleden dinsdag, bijna vijftig jaar later, mocht mevrouw M. Wedda-Leutscher, samen met haar kleinzoon Erik Kraan, het nieuwe pand van Drogisterij Wedda openen in het Dura-pand aan de Dorpssstraat. Toen het echtpaar Wedda begon in Enter, maakte de drogisterij slechts een klein deel uit van de dagelijkse werkzaamheden. Met een voorraadje Akker tjes, wat zoethout en teer was het wel bekeken. Het echtpaar kreeg drie zo nen en een dochter. De zonen kozen voor het onderwijs, maar de dochter zette de zaak van haar ouders voort. Eerst als hulp en later, na het behalen van het drogistendiploma, als zelfstandig drogist. In 1968 trouwde zij met de heer Kraan, die geen onbekende was in het drogisterijvak. Samen startten zij een D.A. drogisterij in Holten, in het pand van de kniidenierszaak van Muller aan de Dorpsstraat. Kort daarna werd ook een vestiging in Markelo geopend. Door de verandering van de koopge woonten en de trek naar het centrum, was een verhuizing naar een van de leegstaande panden in het Dura-pand een wens, die door de hoge financiële kosten nog enige tijd op zich liet wachten. Dit voorjaar kon door bemiddeling van makelaar Vincent en de firma Dura een oplossing gevonden worden voor dit probleem, en werd de overeenkomst gesloten. De nieuwe drogisterij is een aanwinst voor het centrum van het dorp; ruim, licht en overzichtelijk opgezet, terwijl de inspringende nieuwe entree een uitnodigend effect heeft. In totaal heeft de drogisterij een verkoopoppervlak te van 180 m2. De firma Voordes zorgde voor de nieuwe winkelpui. Het schilderswerk was in handen van schilder Maats, de firma Wonnink leverde Ade vloerbedekking en Van Bruggen tekende voor de electriciteit. De kleuren werden uitgezocht door mevrouw Kraan. De officiële opening werd bijge woond door het personeel, familie, bekenden en zakenrelaties. Woensdag ochtend werd de zaak onder zeer grote belangstelling voor het publiek ge opend. Let op, dit jaar is de Stuif es in in de kantine van de sporthal. Wil je mee doen, geef je dan nog snel even op tot en met zaterdag 8 februari bij speelgoedzaak V.d. Maat of foto Ten Velde. Anders kom je gewoon kij ken. De middag begint om 15.00 uur tot 17.30 uur. Alles is weer gratis. NIJVERDAL - Het sportcentrum van Ben Middelkamp staat zondag 9 februari weer in het teken van kick- boxing. Opnieuw heeft de Nederland se Kick-Boxing Bond het Nijverdals sportcentrum gekozen om daar een groot aantal wedstrijden af te wer ken. Vorig jaar organiseerde de natio nale Bond ook al een gala in Nijverdal. De belangstelling en de sfeer was toen bijzonder goed. Het belooft zondag 9 februari een groot spektakel te worden, gepre senteerd door Henry Luchtmeyer. De wedstrijden beginnen om 14.00 uur en de zaal gaat om 12.00 uur open. De toegangsprijs is gehouden op tien gulden voor 15-jarigen en ouder en vijf gulden voor toeschou wers tot en met 14 jaar.

Holtens Nieuwsblad | 1986 | | pagina 9