A T' 'i WA kansloos tegen Mintonette-dames Twenhaarsveld wint verdiend in Goor Onnodig verlies handbal heren Schaakclub Holten: eindelijk weerwinst BCH 6 behaalde derde overwinning Stratenvoetballers laten verstek gaan Veneklaas goed mini-marathon in Handbal instuif Schieten Straten- Voetbal Voetbal vervalt Provinciale jongerendag HOLTENS NIEUWSBLAD DONDERDAG 6 FEBRUARI 1986 Het heren waterpoloteam van Twenhaarsveld heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen de Whee uit Goor een onverwachte, maar verdiende 4- 2 overwinning behaald met Peter Boer als meester schutter. De Holtenaren waren met gemeng de gevoelens afgereisd naar Goor. Immers, het team van De Whee stond op- een goede derde plaats terwijl Twenhaarsveld de een na laatste plaats op de ranglijst innam. De overwinning vorige week van Twenhaarsveld op O.Z.P.C. zorgde voor het nodige optimisme bij de Holtenaren die zich niet bij voorbaat kansloos achtten. In de eerste spel periode gebeurde op het zwemmen na vrijwel niets. Wel werd er hard maar sportief ge zwommen. De tweede periode ver liep eveneens zonder doelpunten, maar met meer overtredingen. Even na het startsein van de derde periode kreeg De Whee meer greep op het spel en zelfs een mooie kans die werd omgezet in een doelpunt, gevolgd door een tweede goal in de derde minuut, 2-0. Het leek er op dat Twenhaarveld verslagen was. Door slordig spel met veel overtredingen van De Whee kreeg Twenhaarsveld door een strafworp echter een kans die door Peter Boer goed werd be nut In de vierde een laatste periode zorgde Peter Boer voor de gelijkma ker en was de wedstrijd weer geheel open. De Whee bleek aangeslagen te zijn en maakte fout op fout. Het was opnieuw Peter Boer die na een U45 overtreding van De Whee voor 2-3 zorgde. Twenhaarveld ging hierna in de ver dediging om balbezit te houden. Pe ter Boer kon ook het vierde doel punt op zijn naam schrijven, na goed reageren op een fout van De Whee zodat de wedstrijd in het voordeel van Twenhaarsveld beslist werd met 2-4. In de uitwedstrijd tegen de num mer 2, Heeten, heeft Holten een on nodige nederlaag geleden. Na het- verlies van de vorige week was Hol ten gebrand op revanche. Beide ploegen leken elkaar staktiek goed bekeken te hebben, want geduren de de eerste 10 minuten kregen bei de team aanvallend nauwlijks kan sen. Holten opende de score door Mei- no v. Beek. In de loop van de vol gende 10 minuten nam Holten een verdiende 4-2 voorsprong. Toch kwam Heeten vlak voor rust gelijk. Rust 4-4. Vlak na rust scoorde Hee ten 5-4, waarop Holten enkele pri ma kansen via de break out en 2 strafworpen miste, zodat Heeten de voorsprong kon behouden. Na 15 minuten werden 2 spelers van Hee ten uit het veld gestuurd door de scheidsrechters. Holten kon ook van dit voordeel geen gebruik maken en kreeg zelfs door twee in dividuele akties twee treffers tegen. Ondanks de 8-5 achterstand pro beerde Holten volop het tij te ke ren. Onzorgvuldig aanvalsspel brachten wel enkele kansen die echter onnodig verloren gingen. Zo won Heeten verdiend met 10- Voor de leerlingen van het basison derwijs is, er evenals de afgelopen twee jaar, op donderdag 13 februari weer een grote handbalinstuif in de sporthal. Via de scholen hebben de leerlingen zich inmiddels kunnen aanmelden, maar ook kinderen die buiten Holten naar school gaan, kun nen aan deze instuif deelnemen. Het programma bestaat uit balvaardig- heidsspelen en uit kleine onderlinge wedstrijdjes. Het programma voor de groepen 3 en 4 (klassen 1 en 2) duurt van 09.00 tot 10.30 uur; voor de groepen 5 en 6 (klassen 3 en 4) van 10.30 tot 12.15 uur. 's Middags is er een pro gramma gericht op de jeugd uit de twee hoogste groepen, waarbij on derlinge wedstrijden over de gehele lengte van de sporthal worden ge speeld. De juiste indeling wordt in verband met de grootte van het aantal opgaven vandaag of vrijdag aan de leerlingen bekend gemaakt. Voor informatie voor de niet in Hol ten schoolgaande kinderen kan men bellen naar J.V. Dorlas, tel. 63530 of T. Wissink, tel. 62691. Bij de door de SV „De Eendracht" in zaal Vosman om het clubkampi oenschap gehouden wedstrijden werden de volgende resultaten be haald: Luchtgeweer. Klasse A: 1. G. Koop man 169 p., 2. G. H. Paalman 162 p., 3. Dick Jansen 156 p., 4. W. Paal man 147 p., 5. E. J. Grootentraast 138 p. Klasse B: 1. D. J. Nijendijk 159 p., 2. A. Paalman 149 p., 3. G. J. Sluiter 145 p. Klasse C: 1. G. J. van Aefst 108 p. Luchtpistool. Open klasse: 1. H. J. Nekkers 174 p., 2. Henk Mulder 171 p., 3. Ab Bieleman 165 p. In verband met drukke werk zaamheden van de organisator van het stratenvoetbaltoernooi, moet de loting - die gepland was voor maandag 17 februari - ver plaatst worden naar woensdag 19 februari, zelfde tijd en zelfde plaats. Mintonette 1-WA 1 (dames) 3-0 Afgelopen vrijdag speelde Minto nette tegen de debutant in de twee de klasse: WA uit Albergen. Hoe wel deze ploeg onderin de midden moot meedraait, toch een ploeg om rekening mee te houden. Dit onder vond een week eerder ATC, dat vanaf het begin van de competitie op de tweede plaats staat. Zij wis ten bij WA ternauwernood een ge lijkspel weg te slepen. Deze waar schuwing was voor de Mintonette- dames genoeg om enigszins ge spannen, maar zeer geconcentreerd aan de wedstrijd te beginnen. Deze concentratie leidde tot goed spel aan Mintonette-zijde. Vanaf het begin van de wedstrijd bepaaldende dames zelf het spel; zij heten zich niet meeslepen in het zwakke spel van WA. WA bleek totaal niet in staat de moeilijke gevarieerde opslag van Mintonette te verwerken. Hoewel de ploeg er hard voor werkte, speel den de dames vooral verdedigend erg zwak. Binnen korte tijd werd de mes nog even op door tot een stand nen gekomen en leidde de ploeg van 5-5 bij te blijven. Daarna stoot- naar een overwinning in deze set. te Mintonette door met alweer, U Zelfs Riks service deed het prima raadt het al, een opslagbeurt van en zo werd deze set met 15-11 ge- maar liefst 8 punten achter elkaar, wonnen. In de derde set werd op Uiteindelijk werd ook deze set met moeilijke momenten de bal naar 15-6 gewonnen. In deze wedstrijd Gerrit gespeeld, die het karwei dan behaalde Mintonette een record steeds weer afinaakte. Of het kwam door de tegenstander in de hele door zijn korte koppie of door de wedstrijd slechts 12 punten toe te van te voren gegeten spekmaaltijd, staan. De competitie ligt nu stil tot 22 februari; dan moet de dames in Hengelo tegen ATC laten zien dat ze het kampioenschap waard zijn. Als voorbereiding op deze belang rijke wedstrijd en de bekerwed strijd tegen eersteklasser ApoUo enkele dagen later, zal een aantal oefenwedstrijden gespeeld worden tegen teams uit de eerste en de pro motieklas. Daarover volgende^ week meer. Mintonette 1 - Rac 2 (heren) 2-2 We worden al de „knietjes" ge noemd door vriend en vijand. Want Rik, Jan èn nu ook Paul hebben er eerste set dan ook met 15-5 door last. van. En dat is zeer vervelend Mintonette binnengehaald. De tweede set was WA, aanvankelijk nog hoopvol aan de wedstrijd be gonnen, helemaal de kluts kwijt. Door alweer een sterke opslag werd WA weggespeeld. Mintonette kreeg zoveel ruimte, dat zij de kans te baat nam verschillende aanvals- 8, waardoor de spanning in de 2e klasse A weer helemaal terug is. Holten leidt nog steeds, maar heeft nu nog maar 2 punten voorsprong op Heeten. Scores: Melno v. Beek 2; Jan Victor Dorlas, Jan v.d. Hoff, Jo- han Plantinga, Nico Vorst, Edwin Bakker, Alex Stegink 1. Jeugd A 1 had het in de eerste helft te gen Voorwaarts thuis moeilijk. Vooral aanvallend Hep het niet, zo dat de gasten een 2-4 voorsprong konden nemen. Na rust speelde Holten stukken beter en werd de achterstand omgezet in een ver diende 9-5 overwinning. Ook A2 boekte winst. Thuis tegen hekke- sluiter Pacelli werd na een gelijkop- gaande eerste helft (2-2) in de twee de helft de winst gepakt met 6-4. De jongens speelden een spannende wedstrijd tegen H.V.E. Na een in 13-2 ZBC 7 - Holten 1 het begin aan elkaar gewaagd te 10-2 Holten 2 - Hasselt 1 zijn, zag Holten tegen de rust kans een voorsprong te nemen van 10-6. In de tweede helft hield men die langetijd vast, maar tegen het ein de kwam H.V.E. sterk terug. Vlak voor tijd scoorden zij de gezien de 2e helft verdiende gelijkmaker 14- 7r.T A T j4 VULLeYdAL Tijdens het carnavalweekend vrijdag 7 februari: zijn er geen handbalwedstriiden. 19.00 dames 2 - HVC met zo'n smalle basis. Tegen Rac maakte Jan zijn rentree. Rik bleef aan de kant en met Anthon op links werd het strijdperk betreden. Dat we nog niet helemaal wakker wa ren bleek zo'n 10 minuten later, toen we met 4-15 afgedroogd wa ren! Vooral de aanval kwam er te variaties uit te proberen. WA ging weinig uit. In de tweede set tapte de kansloos onderuit met 15-1. In de volleyballers uit een geheel ander derde set vlamden de Albergse da- vaatje. Jaap onze coach, was bin- zal voor allemaal wel een raadsel büjven. Maar een prima wedstrijd speelde hij in ieder geval wel. In de derde set was bovendien het blok een niet te overbruggen hindernis voor de Rac-kers. Vooral Richard en Rik (nu weer blokkend met 10 vingers!) bezorgden de Almeloers kopzorgen. Johan sloeg er lustig op los en zo werd onder hels kabaal van het massaal toegestroomde publiek ook de derde set binnen ge haald. Setsland 15-11 met een laat ste smijtbal van Gerrit! In de vierde set kwam de hoogmoed voor de val en pas bij een 1-7 achterstand wer den we wakker. Te laat natuurlijk, zodat desetmet9-I5 werd verloren De aangekondige voetbalwedstrijd op zondagmiddag tussen de Raad van Elf en de versierders van de Fienpreuvers komt te vervallen. Daarvoor in de plaats rijdt de prin senwagen mee in de carnavalsop tocht in Nieuw Heeten. Vertrek om 13.15 uur vanuit de hofbar. Door burgemeester en wethouders verleende vergunningen, onthef fingen e.d. 1. Verleende bouwvergunningen: - aan de heer J. Letink voor de bouw van een garage bij de woning Bergmanstraat 25; - aan de heer L Veneklaas voor de bouw van een voorportaal aan de woning Patrijzenweg 1 - aan de heer L Veneklaas voor het veranderen van de keuken in de woning Patrijzenweg 1 2. Verleende kapvergunningen - aan mevr. M. Unnemeijer, Vianenweg 114; - aan Camping Aanstoot, Schreursweg 8; - aan maatschap H. en G. H. Landweerd, Rijssenseweg 13; - aan de heer J. A. E. Kamerman, Mr. G. Vixseboxsestraat 9; - aan de heer J. Wiggers, Kolweg 14; - aan de heer E. M. van Schooten, Oude Deventerweg 45; - aan de heer G. W. Stevens, Sangeldijk 10; - aan de heer H. J. Baltus, Beusebergerweg 6. 3. aan B.V. Gebr. Schuppert ontheffing ingevolge de winkelsluitings wet verleend voor het houden van een modeshow. Voor het inwinnen van informatie over de zaak zelf dan wel eventuele mogelijkheden tot het indienen van een bezwaar- of beroepschrift kan men zich wenden tot de afdeling algemene zaken ter gemeentesecre tarie. TOEPASSING ARTIKEL 19 W.R.O./ART1KEL 50, LID 8 WONINGWET T.B.V. DE BOUW VAN EEN WONING AAN DE MAATMANSWEG. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat door de heer H. G. Sluiter, wonende Dijkerhoekseweg 24 te Holten, een aanvraag om (bouw-)vergunning is ingediend voor de bouw van een woning op het perceel kadastraal bekend gemeente Holten, sectie H, nr. 264, gelegen aan de Maatmansweg. Het ingediende bouwplan is niet in overeenstemming met het ter plaatse geldend bestemmingsplan „Dijkerhoek", daar de grond waar op gebouwd zal worden bestemd is voor „tuin". Aangezien het ingediende bouwplan niet in strijd is met een in voorbe reiding zijnde gedeeltelijke herziening van het bestemmingsplan „Dijkerhoek", bestaat het voornemen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het geldende plan en derhalve de gevraagde bouwvergunning te verlenen mettoepassing van artikel 50, lid 8, van de Woningwet. Een ieder wordt hierbij in de gelegenheid gesteld gedurende 14 dagen, te rekenen met ingang va 10 februari 1986, schriftelijke bezwaren tegen de toepas sing van bovenvermelde wetsartikelen ten behoeve van het onderha vige bouwplan bij ons college in te dienen. De bouw- en situatietekeningen, alsmede een uittreksel uit het geldende bestemmingsplan „Dijkerhoek" en het ontwerp van een ge deeltelijke herziening van dit bestemmingsplan liggen gedurende bo vengenoemde termijn van 14 dagen ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage. Holten, 6 februari 1986 De burgemeester voornoemd, W. L. F. C. van Rappard BADMINTON 11-2 Reflex 1 - Holten 3 12-2 Holten 5 - ZBC 10 8-2 Deventer 9 - Holten 6 8-2 Holten 1 - NOP 1 (jeugd-mix- team) 20.15 dames 3 - Oni dames 1 - Avanti (oefenwedstrijd) WATERPOLO zaterdag 8 februari: 17.45 uur:-Vlaskikkers, Tubbergen Na een aantal nederlagen op rij te hebben geleden, kon het eerste team van de schaakclub Holten eindelijk weer eens tot winst ko men. Slachtoffer was Rijssen I dat met Holten I onderaan op de rang- Het werd ook weer eens tijd, maar na vele weken wachten mocht team 6 eindelijk zijn derde overwinning van dit seizoen beha len en wel op Hanze '83. Het vlag- geschip der vereniging maakte in Emmeloord geen fout en verste vigde zo de koppositie. De andere teams zaten dit keer aan de kant waar de klappen het meest moes ten worden geïncasseerd. NOP 3-Holten Om op tijd in Emmeloord te kun nen zijn moest Pieter het zelfs zon der warme maaltijd stellen. Hij was echter wel de enige die in alle drie zijn partijen winst behaalde. Eddie, lichtelijk gekweld door ademha lingsproblemen, verloor zijn single in twee games. Gea en Sonja zorg den via winst in hun enkelpartijen voor een rustgevende 1-3 voor sprong halverwege. Vervolgens maakten alleen beide dames een slippertje en mocht dit team met een belangrijke 2-6 overwinning laat maar voldaan huiswaarts ke ren met de wetenschap dat het kampioenschap niet ver meer is. Holten 2-Netwerk 1 In een matte, tamme wedstrijd van Holter zijde viel er zeer weinig eer te behalen tegen de mensen uit Hattem. Een beschamende 0-8 ne derlaag was dan ook het gevolg. Holten 3-Netwerk 2 Ook de derde uitgave kon het niet bolwerken tegen Netwerk, zij het dat dit team er meer van bakte dan het tweede. Na verlies van de heren won Diny Wegstpel overtui gend haar single, wat Ivonne Ha- nenburg haar niet kon nadoen. In de gemengde dubbels Het Holten zeer acceptabel spel zien: Diny en Harrie Menkhorst gingen in drie games ten onder, terwijl Ivonne en Ton de Netwerkers in twee games wisten in te pakken. Uitslag: 2-6. ZBC 8-Holten 4 Tegen koploper ZBC viel er voor het vierde geen enkel winstpunt te bemachtigen, ondanks het goede spel van beide invalsters, Diana Stegink en Ans Jacobs die pas na drie games de „strijdbijl" wensten te begraven. Dat team 4 zich niet zonder slag of stoot heeft overgege ven, blijkt uit het feit dat er 3 uur op 2 banen werd gespeeld. Holten 6-hanze '83 5 Zowel Frits Redeker als invaUer Hans Paalman zorgden voor winst in hun singles; laatstgenoemde deed dit met 15-4 en 15-2. De dames, Roelie Zuethoff en Dinie van de Vrede bleven niet achte en tilden zo de stand naar 4-0. Van de overige partijen ging aUeen de mixed van RoeUe en Frits verloren. De 7-1 overwinning geeft weer hoop voor de toekomst en zal hopelijk bijdra gen tot het ontlopen van het degra datiespook of misschien beter ge zegd van de rode lantaarn. denberg deelden elk het punt met de tegenstander. Joep MiddeUnk Vrijdag 7 februari Klaverjassen in brak z^n parH,-! hee^ ^eine winstkansen. Einduitslag Holten I- Rijssen I 6V2-1V2 óf 7-1. Dat het tweede schaakteam een zware wedstrijd tegemoet zou gaan tegen mede-koploper Het Zwarte Paard I uit Ommen was bekend, maar dat de Holtenaren kansloos ten onder zouden gaan was niet ve- wacht. Nederlagen moesten geno teerd worden voor Bertus van Beek, Hans van Oijen en Jan Bel- dman (die de in schaakkringen be kende „topspeler" uit Ommen ove rigens prima partij gaf.). Teho van Lindenberg, Gerrit Stevens en Wim-Kees van Rijssen kwamen niet verder dan remise. Einduitslag Holten II-HZP I 1V4-4V4. Het derde team bUjft op de goede weg voortgaan. Nu werd Kijk Uit I (uit Balkbrug) aan de zegekar ge- dames Twenhaarsveld' sportpark UJst staat. Erik Oervedink Nijhuis. Ton van Oijen, Dick van der HANDBAL Knaap, J an Scheperman en Dinant ij» van Beek wonnen elk hun partij. SIS hSd?«deknend ZIJn van Beek en Theo van Un- Programma Blauw Wit. Vrijdag 7 februari K" clubhuis Vletgoor. Zaterdag 8 februari: Voorwaarts 2-Blauw Wit I 14.00 u. V. 13.00 u. Voorwaarts 3-Blauw Wit 2 14.00 u. V. 13.00 u. Vesos 3-Blauw Wit 3 2.30 u. V. 1.30 u. Blauw Wit 8-Blauw Wit 5 12.45 u. Blauw Wit 7-DES 8 14.30 u. Blauw Wit 9-DES 7 14.30 u. Junioren: SC Eefde Al-Blauw Wit Al 11.00 u. V. 10.00 u. SC Rijssen A2-Blauw Wit A2 11.00 u. V. 10.00 u. Programma Sporthal 't Mossink voor de week van 8 februari 1986 tot en met 14 februari 1986. Zaterdag: 09.00-11.00 hockeyclub Holten 11.00-16.00 Blauw-Wit 16.00-17.30 NHV 17.30-18.30 ABS handbal 18.30-19.30 Blauw-Wit 20.00-21.00 zaalvoetbalteam Hol- terbro.ek 21.00-22.00 Rietberg Zondag: 09.00-12.00 sv Holten, afd. voetbal 13.00-14.00 carnavalsvereniging de Fienpreuvers 20.00-21.00 Biesters Maandag: 09.00-16.00 scholengemeenschap, zaalvoetbal 16.00-18.00 sv Holten,a fd. voetbal 18.30-23.00 badmintonclub Holten Dinsdag: 17.00-22.15 Mintonette 22.15-23.15 Blauw-Wit Woensdag: 09.00-13.00 Blauw-Wit 16.00-18.00 hockeyclub holten 18.30-22.30 badmintonclub Holten Donderdag: 09.00-22.00 sv Holten, afd. handbal 22.00-23.00 KNVB 23.00-24.00 sv Holten, afd. handbal Vrijdag: NCRV Los Vast bonden. Geert Stevens, Jan-Erik Jansen, Jan ten Velde en Jaap Schipper boekten overwinningen, Gerrit Luggenhorst verloor. De partij van Phüip Eijzinga is afge broken, met kleine winstkansen voor Philip. Einduitslag Kijk Uit I- Holten III IV2AV2 óf 1-5. De organisator van het stratenvoet baltoernooi heeft tijdens de 27 janu ari gehouden vergadering ter voor bereiding van het komende Straten- voetbaltoernooi een groot aantal vertegenwoordigers van Holtense straten tot zijn spijt gemist. Hij ver wacht dat de straten alsnog hun vertegenwoordigers zullen sturen naar de komende vergadering die op maandag 17 februari zal worden gehouden. Wel aanwezig waren de vertegen woordigers van Köllingserf, Dijker hoek, Canadastraat, Beuseberg 1 en 2, Dorpsstraat, Gaardenstraat, Look, Oranjestraat, Industriestraat, Lageweg, Mossinkserf en Beurepad. Niet aanwezig waren: Holterbroek, Kozakkenstraat, Churchillstraat, Noordenberg, Ab Jansenstraat, Ke- nemanstraat, Espelo, Schouten- straat, Borkeld, Larenseweg en Hof- fes traat. Arie Ongena wijst er op dat de ver gadering van de 17 de laatste moge lijkheid is om in te schrijven voor het toernooi. Tevens zal op de vergade ring de betaling (f. 75,- per team) voldaan moeten worden en zal de lo ting voor de poule-indeling plaats vinden. Een striemende, niet aflatende gure wind teisterde zaterdag het deelnemersveld tijdens de Mini- marathon in Apeldoorn. Onder de ruim 3400 deelnemers waren 12 Holtense atleten die van start gin gen voor het 18V2 kilometer lange parcours. Gezien deze omstandig heden wel zeer luchtig geklede Eg- bert Veneklaas ('n jonge van de koude grond) mag z'n prestatie de achtste plaats in 1 uur en 41 secon den er zijn. De Holtense sub-lopers hadden het op het heuvelachtige parcours zwaar en aUeen Dinant Markvoort kwam met een tijd van 1.8.41 bij de eerste honderd. Verrassend was de tijd (1.09.47) van Dirk Hoekman en Gerard Markvoort )1.10). Harry Penders finishte in 1.19.06 en Ge rard Wennemers deed het voortref felijk in 1.19.45. Gelegenheidstrim mer Wim Beldman deed het goed in 1.21.53, evenals Ap Koetsier die over de meet ging in 1.22.23. Jan Wieldraaijer (1.26.32) en Har ry Heuvelmans in 1.28.35 gingen in de massa verloren. Heel erg moei lijk had Bertus Beldman het die in 1.32 finishte. Benny Ophof, die aan het zeer zware karwei enthousiast begon, gaf na 4 km de pijp aan Maarten en stapté uitgeblust in de bezemwagen. Zondag 2 februari na men in Dalfsen deel aan de Bos kamploop Hans ten Dam en Ap Koetsier, hans liep de 5 km in een goede tijd van 20.50 min en Ap had voor de 10 km 43.20 min. nodig. Programma: Zaterdag 8 februari: eerste wed strijd PJGO-crosscompetitie te Bathmen. Afstanden: 2Vi, 5 en 10 km. Start bij manege Ruiterkamp. Op zondag 9 februari houden de Provinciale Hervormde Jeugdraad van Overijssel en het Provinciaal Gereformeerd Centrum voor jeugd- en jongerenwerk hun jaarlijkse Jon- gerenzondag. Het thema voor de dag luidt: „Jij, jij en de ander, jij anders!". Op allerlei manieren, zang, toneelpantomime, het maken van een wandstrip, bewe gen op muziek en cabaret, zullen de jongeren aan het werk gaan met het onderwerp Omgaan met de ander. Aan het progrmamma werken mee de jongerengroep Cabcawier uit Wierden en Allert van der Weijden uit Nuenen met de multi-media-pre- sentatie De Bramenplukkers. Na een gezamenlijke broodmaaltijd wordt de dag afgesloten met een Jeugddienst in de Ned. Herv. kerk De dag, bedoeld voor jongeren va. vijftien jaar en ouder, wordt gehou den in het gebouw De Leerkamer in Hellendoorn., aanvang 12.30 uur. Vooraf aanmelden is nodig. Meer informatie bij het Jeugdwerkbureau Olde Vechte te Ommen, tel. 05291- 1503.

Holtens Nieuwsblad | 1986 | | pagina 5