Volop werk aan de Blauw Wit winkel submits ÉN®I® Resultaten s.v. Holten Resultaten sv Holten Joop Hutten wint Erwin-autocross Dinant Markvoort snel in Klokloop Maccer Sanderman enduro-kampioen Nederlaag voor eerste schaakteam Resultaten sv Holten Vierde plaats voor ZPC Twenhaarsveld Resultaten Blauw WH W" Hockeyclub op vingers getikt Tweede prijs voor Alina HOLTENS NIEUWSBLAD ÉS Met Blauw Wit naar Denekamp PUPILLEN DONDERDAG 31 OKTOBER 1985- Onder grote belangstelling hield de ZW Blauw Wit '66 de half-jaarlijkse ledenvergadering in het clubgebouw op sportpark 't Vletgoor. Voorzitter Gerrit Welink sprak het openings woord waarin hij het afgelopen vere nigingshalfjaar de revue liet passeren waarin het een en ander is gebeurd. Trainerswisseling bij senioren en jeugdselectie, het grandioze bui- tengebeuren op Hemelvaartsdag t.g.v. de officiële ingebruikname van het hoofdveld, een prima ge slaagde „Totaal-sportdag" en een seniorentoumooi en de doorbraak van het dames-en meisjesvoetbal (2 teams) waarvoor de belangstelling nog steeds groeiende is. Al met al een half jaar om met genoegen op terug te zien wat niet wil zeggen dat de verschillende commissies en het bestuur nu op hun lauweren gaan rusten. Met het oog op het twintig jarig bestaan van Blauw Wit in juni '86 is er al volop werk aan de winkel. „Wanneer we de viering van dit ju bileum tot een groot succes en een echt festijn willen maken dan zul len we als „Blauw-witters" ook nu weer een eenheid moeten vormen en ons tevens serieus bezig moeten houden met de belangen van onze toch fijne en gezonde vereniging" aldus Welink. „Door de nog steeds gestage groei van het ledenbestand bied het sportcomplex 't Vletgoor eigenlijk nu al te weinig trainings- Financiën accomodatie. verleend om bepaald niet kinder achtige klussen te runnen zal het ook deze keer zeker weer in orde ko men", zo besloot Welink. Dit probleem kan worden opgelost nu we dank zei de medewerking van het gemeentebe stuur kunnen beschikken over de grond achter de kleedkamers, on der voorwaarde dat we het terrein zelf in orde maken. Er zal dus op onze leden een beroep worden ge daan om in zelfwerkzaamheid het terrein geschikt te maken voor trai ning. Gezien de medewerking die in het verleden meer dan eens werd Blijkens het overzicht van pen ningmeester Harry Dul werd het verenigingsjaar '84/85 afgesloten met een klein nadelig saldo terwijl de begroting '85/86 sloot zonder ontributie verhoging. De kascon trolecommissie die bestond uit de h.h. K. Reitsema en J. Groeneveld had boeken en bescheiden in orde bevonden. Als bestuursleden wer den bij acclamatie herkozen J. W. Manenschijn en G. Welink. Voor" zaterdag 2 november staat voor Blauw Wit 1 de uit wedstrijd tegen koploper Sport club Denekamp op het pro gramma. De Holtenaren, die in deze competitie goed presteren staan momenteel op de ranglijst op de derde plaats, slechts 2 punten achter op de koploper. Blauw Wit wil in Denekamp graag verzekerd zijn van de steun van een groot aantal sup porters en daarom stelt het be stuur in samenwerking met de „Activiteitencommissie" een bus beschikbaar voor vervoer. Voor jeugleden bedragen de kosten f 2.50 en voor volwasse nen f5.-. De OAD-bus vertrekt vanaf sportpark 't Vletgoor om precies kwart voor één (12.45 uur). Behalve Andries van Iperen zijn alle spelers fit en verwacht mag worden dat trainer Henk Mennegat hetzelfde elftal bin nen de lijnen zal brengen als het team dat drie wedstrijden op rij heeft gewonnen. Gezien de re sultaten van beide ploegen mag een zeer spannende strijd wor den verwacht waarbij het onmo gelijk is om een winnaar te tip pen. I&L Landskampioen Sanderman. Holten Al-Markvogels Al In een zeer matige wedstrijd keerde ook deze tegenstander zon der punten huiswaarts. De eerste helft was er maar één hoogtepunt en dat was Jac die z'n 22e doelpunt liet aantekenen 1-0. Verder gebeur de er in de eerste 45 minuten heel weinig, wat het vermelden waard was. Na de thee werd het spelpeil iets beter, hoewel ook toen bleek dat bepaalde spelers hun dag niet hadden. Toch kreeg Eelco de han den op elkaar, toen hij met een strak diagonaal schot 2-0 liet aan tekenen. De volgende goal kwam na Benno Vincent met een strakke voorzet die door Jeroen koelbloe dig werd afgemaakt 3-0. Richard maakte kort voor tijd nog een beau ty door de bal loepzuiver over de te ver voor z'n goal staande Markvo gel-goalie in te schieten 4-0, tevens eindstand. Holten A2-Markvogels A2 Holten A2 heeft het kampioen schap van hun afdeling bijna in de zak. In de eerste helft gaf Markvo gels nog wel partij hoewel Holten Ag niet zo sterk speelde ging de ruststand in met een 2-1 voor sprong. In de tweede helft begon Holten A2 weer iets aan de score te doen. Het werd vervolgens 3-1 door R. Hofman. De score werd nog op gevoerd door twee doelpunten van B. J. Vincent. Eindstand 5-1. Vol- De M.A.C. „De Holterberg" heeft het buitengebeuren seizoen 1985 zondagmiddag afgesloten met de jaarlijkse Erwin-autocross voor clubleden. Voor het spektakel, met boordevol spanning en sensatie, op het terrein aan de Beusebergerweg kwamen meer dan 50 „coureurs", waaronder een flink aantal dames, in aktie. Er bestond voor het evene ment een goede belangstelling. De prijzen die bestonden uit fraaie be kers werden in clubcafe „De Bies- ter" uitgereikt door de voorzitter van de „Autosportcommissie" Be rend Jan Paalman. Hij dankte te vens het gemeentebestuur voor het beschikbaar stellen van het terrein en tevens allen die medewerking verleenden aan het welslagen van de cross. Uitslagen finale heren: 1. Joop Hutten, Haarle; 2. Johan Stevens, 3. Marinus Nijland; 4. Jan Altink; 5. Jan Baltes; 6. Henk Müller; 7. Theo Klein Landhorst en 8. Wilco Boode, allen te Holten. Uitslagen finale dames: 1. Henny Meerman; 2. Ria Schooien; 3. Ria Vos; 4. Ria Nijland-Groteboer; 5. Egberdien Veneklaas; 6. Henny Tempelman, allen te Holten; 7. Wil lenden Hutten, Nieuw Heeten; 8. Willy Baltes, Holten; 9. Willy Vin cent, Holten. De afvalrace, met een summum aan spanning, werd ge wonnen door Henk Beunk te Hol ten. gende week alleen naar Meermans kamp want dan wordt Holten A2 misschien herfstkampioen. Aan vang 12 uur. Holten D3-Blauw wit Dl Het was deze week weer knokken voor wat we waard zijn. De punten die we zo halen zijn dan ook ver diend. De wedstrijd tegen Blauw wit ging goed tegen elkaar op. Een lichte veldmeerderheid van Holten in de eerste helft leverde echter geen doelpunten op. Zo begonnen de jongens met een blanke stand na de rust. Halverwege de tweede helft was het bijna raak door een schot tegen de lat. Jammer maar even la ter een gevaarlijke uitval van Blauw wit die goed gekeerd werd door de keeper. Een paar minuten voor het einde lukte het Holten om te scoren. Een gevaarlijke voorzet kon nog net doorgetikt worden op het doel (1-0). Goed gedaan jon gens. PH D2-Holten Dl Holten moest na de goede resuitatn van de laatste weken naar Prins Hendrik Almelo. Helaas was Her- bert door ziekte verhinderd het geen betekende dat Robert en Henk-Jan als doelwachters ieder 1 helft acteerden. Door een goed op gezette aanval over 5 schakels kon Jeroen 1-0 scoren, hetgeen tevens de eindstand betekende. Ondanks de twee punten was het een zwakke wedstrijd van Holter zijde. Jongens ook tegen minder goede tegenstan ders moet de inzet optimaal zijn om een goede wedstrijd te spelen. Vol gende week verwachten wij een in zet voor twee duels, duels. El-Enter El Na twee onverwachte nederlagen op rij begon Holten E1 zeer fanatiek aan deze wedstrijd. Het resultaat was er ook naar. Bij de rust leidde Holten El al met 4-0 door prima veldspel. Onbegrijpelijk was het Atleet Dinant Markvoort heeft za terdag in de Klokloop te Heerde een prima prestatie geleverd door de 14.6 km. te lopen in 50.08 min. een tijd die goed was voor de zeer eervolle zeven de plaats. Mede door de fraaie weers omstandigheden kwamen er goede tijden uit de bus. Marinus Baltus finishte in 51.10 min. Hij ging in de le ronde wat traag maar kwam in de 2de sterk terug en werd tiende. De Holtense oudjes vochten onderling weer een verbeten strijd met als winnaar weer Ap Koetsier in 58.10 m. Benny Ophof presteerde prima met 59.03 min. en hij bleef Harry Heuvelmans (61.16 min.) ruim voor. Supersnel was Hendri Markvoort op de 9 km. met een tijd van 32.10 min. Hans ten Dam die steeds sneller gaat liep de 5 km. in 22.36 min. en het jeugdi ge talent Stefan Markvoort had voor de 2000 meter slechts 9 min. en 6 seconden nodig. Op zondag 27 okt. heeft in Gaanderen in „Argo- loop" Egbert Veneklaas met het be halen van de 3e plaats een uitste kende prestatie geleverd door de 10 kilometer te lopen in 30.15 min. en dat was maar liefst 40 seconden sneller dan een jaar geleden op het zelfde parcours. Dirk Hoekman werd 37ste in 33.41 m. en de 39ste plaats was voor Gerard Markvoort in 33.49 m. Henk Aalpol, een nieuw talent uit de Beuseberg, werd 98ste in 38.01 m. Programma Zaterdag 2 nov.: Bunkloop, En schede. K.N.A.U. oostelijke cross- comp. te Heerde. Zondag 3 nov.: Pingelloop, Haaks bergen. Prestatielopen Bome. Erwin Sanderman te Markelo, lid van de MAC „De Holterberg" heeft zondag op de Kampioenswedstrijden in Lelystad het Ned. Kampioenschap Enduro-Cross behaald in de klasse 250 cc. Hij was reeds kampioen regio- Oost KNMV. De kersverse kampioen werd zondagavond in Markelo uitbundig gehuldigd door vele honderden plaatsgenoten nadat hij geëscor teerd, door een aantal motorrijders van de „MAC" en „Markelo's Fan fare", een zege tocht door het dorp had gemaakt. Namens het gemeentebestuur werd hij gelukgewenst door burge meester W.A. van Schaijck, door de voorzitter van regio-Oost KNMV Johan Broekhuis, door de heer S.H. Keun namens de Motorclub „Mar kelo" en MAC-voorzitter Dirk J. Schooien. Allen lieten hun felicita tie vergezeld gaan van een ge schenk in couvert. In zijn derde wedstrijd heeft Hol ten I teleurgesteld door thuis met 4Vi - 3x/2 te verliezen van Almelo IH. De wedstrijd begon voor de Holte naren hoopvol, want reeds in de opening wist Dick van der Knaap een pion te winnen om daarna bin nen een half uur zijn tegenstanders van het bord te zetten. Korte tijd later moest echter Henri ten Brinke opgeven. Hij taxeerde een „pion- nendoorstoot" van zijn tegenstan der verkeerd en kreeg daardoor een onhoudbare stelling. Even zag het er naar uit dat ook-Dinant van Beek zou gaan verliezen, diep in zijn stelling kwam namelijk ijzer- sterk een paard van zijn tegenstan der te staan. Dinant kon echter paard-afruil forceren zonder verder nadeel te krijgen, waardoor de par tij remise werd. Aan het eerste bord slaagde clubkamioen Jan Scheper man er niet in stelling-voordeel te verkrijgen en moest in remise be rusten. Ook Ton van Oijen kwam niet verder dan remise. In een eind spel van loper tegen paard leek Ton door een verassende pion-winst te kunnen gaan winnen, maar zijn te genstander vond de enig juiste ver dediging. Opnieuw speelde Erik x Gervedink Nijhuis een prima par- Ui- Na de aanval van zijn tegenstan- der te hebben afgeslagen, zette Erik een tegenaanval in. Onder op offering van materiaal verliep deze aanval zó stormachtig, dat zijn te genstander zijn stelling in een puin hoop zag veranderen en kon opge ven. De stand was nu 3'/2 - 2V2 in het voordeel van Holten en de resteren- de twee partijen, die van Henk van Holten A3 devo'lle wrtnst/Doorgoed feek en van Joep Middelink, ston- nuten doen, raakte in paniek en gaf zijn fraaie stelling met een pion meer volledig uit handen en kon ook opgeven. De nederlaag was een feit. De Zweef 3 - Holten 2 0-0. Na een gezapige partij voetbal kon geen van beide elftallen aanspraak maken op de beide punten. Op nieuw kwam Holten 2 met een an dere opstelling binnen de lijnen. Op een dergelijke manier raakt een elf tal nooit ingespeeld en dat zal me nig puntje kosten. Na 8 wedstrijden staat de ploeg op een 7e plaats met 7 punten. Holten 3 - Heracles 2 3-3. Het begon slecht voor het derde, dat de laatste weken geen punten meer verzamelde. Heracles kwam op een 0-1 voorsprong door een fou tieve pass van J. H. De tweede te gen-goal kwam uit een vrije trap die de keeper door de handen liet glippen. In de tweede helft zagen de toeschouwers een geheel ander spelbeeld en Holten wist Heracles onder druk te zetten. Dit resulteer de in een prachtige lob, 1-2 van Ro- cheteau. Het tweede doelpunt, een afgeslagen schot die door opnieuw Rocheteau werd ingeschoten. Uit een voorzet van Henk Veneklaas zette Dirk O. de thuisclub op voor sprong. Heracles was aangeslagen, maar een onterechte penalty bracht de partijen weer op gelijke hoogte. Holten 4 - LAP. 4 2-2. Nummer 2 contra nummer 9 van de ranglijst, op papier een makkie! Dat het geheel anders uitpakte was de verdienste van de Lap-mensen, die zich met hand en tand soms wat al te enthousiast verzetten. De ruststand 1-2 was zelfs in hun voor deel. Toen na de pauze Holten er een portie felheid tegenover stelde raakten de gemoederen wat verhit. De scheidsrechter kreeg het druk en deelde drie gele en één rode kaart uit, allemaal aan de bezoe kers. Een omstreden strafschop moest er aan te pas komen om ten minste 1 punt in Holten te houden. RV 2 - Holten 5 1-3. Het in uitwedstrijden nog ongesla gen vijfde (waar blijven de spon sorshirtjes?) troefde RV op klasse af. Alle Klein Velderman scoorde 2 maal en uit een vrije trap van Kwin- te sr., doorgespeeld door Rini en af gerond door Wim werd nummer 3 geboren. In de slotfase kon RV iets terugdoen maar dat mocht de pret niet drukken. MW 6 - Holten 6 3-0 Holten 6 kon het tegen de 12 MW- ers niet bolwerken. Daar de off. sch. uitbleef moest een reservespeler de fluit hanteren en dat is de rood zwarten opgebroken. Na 5 min. stonden ze al voor een vrij onmoge lijke opgave een 2-0 achterstand weg te werken. tje gespeeld werd als de laatste 2 wedstrijden. Enter El wist hiervan gelukkig niet te profiteren zodat de eindstand 4-0 bleef in Holtens voor deel. Jongens, denk er aan dat een wedstrijd 2x20 minuten duurt!! Enter A2-Holten A3 In een sportieve wedstrijd pakte opgezette aanvallen werd de Enter- se achterhoede uit elkaar getrok ken. Via prima goals werd een 0-4 ruststand bereikt. Einduitslag 3-13 den voor Holten gunstig. Dat zag er dus goed uit! Helaas kwam het an ders uit. Henk van Beek gaf opeens een stuk weg en kon dus kort daar na opgeven. Joep Middelink moest nog 10 zetten binnen een paar mi- De hockeyclub Holten is door het college van b en w op de vingers getikt wegens de overhaaste bouw van de kleedkamers op het Sport- dal, zonder de bouwvergunning af te wachten. Reeds eerder werden de hockeyers aan hun jasje getrok ken toen zonder voorkennis van de gemeente niet twee, maar vier kleedkamers gebouwd werden. Zo als bekend draagt de gemeente Holten voor 60.000 gulden bij aan de bouw van twee kleedkamers. De hockeyvereniging neemt voor ei gen rekening de bouw van nog eens twee kleedkamers, waarmee een bedrag van f 20.000 is gemoeid. Tijdens de Dag van het Oosten, de oostelijke kapwedstrijden die zon dag werden gehouden in De Waar beek te Hengelo heeft Alina Mos- sink, werkzaam bij kapsalon Ele- A, gant in Holten een fraaie tweede gelopen zaterdag speelde Holten Holten 7 - Nijverdal 3 4-3. Het topduel van deze zondag dat een terechte plaats kreeg op het hoofdveld. Al vroeg stond Holten op 1-0. Dat dit te vroeg was bleek wel toen Nijverdal via 2 uitvallen een voorsprong nam. Het zevende liet de moed niet zakken en vlak voor rust was het weer raak. Na rust een zelfde spelbeeld. Holten nam opnieuw een voorsprong maar Nij verdal had direct het antwoord klaar. De grote uitblinker van deze dag, Anton Bulsink, mocht het ge noegen smaken de winnende goal (zijn derde) te scoren. Luuk Schip per leidde deze uitstekende wed strijd formidabel. Holten 9 - SOS 7 3-3. Holten heeft geen kans gezien SOS op de ranglijst te passeren. Het was aanvankelijk wat wennen aan een nieuwe keeper (Menum verblijft nog in het ziekenhuis) en misver standen in de achterhoede kostte de ploeg 2 tegendoelpunten. Maar ook de voorhoede had er weer zin in en scoorde er lustig op los. Toen sch. Herman Schutte voor het ein de blies was de stand weer gelijk en daar konden beide teams vrede mee hebben. Holten 10 - Luctor 6 2-5. Holten miste de ervarenheid van hun tegenstander. De Luctor-ploeg was doorspekt met routine en wachtte rustig op de kansen die kwamen. Door deze nederlaag dui kelde Holten enkele plaatsen en staat nu met 6 punten uit 8 wed strijden onder de middenstreep. SOS 5 - Holten 11 0-0. Heel, heel dicht was het elfde bij de 2e seizoenzege. De achterhoede speelde een solide partij, maar de voorhoede wist zich geen raad met de cadeautjes die SOS weggaf. N.B. het 6e gelijkspel van de s.v. Holten op deze kille zondagmorgen. Sportlust 5 - Holten 12 9-0. Holten beleefde weinig plezier aan de verre reis naar Vroomshoop. De tegenstander was vele klassen be ter en bracht dat ook in de score tot uitdrukking. Sportlust 5 is een team dat regelrecht op het kampi oenschap afstevent. Holten 13 - SOS 9 0-5. Twee veteranen-elftallen die wei nig voor elkaar onderdeden in spor tiviteit en spelvreugde. Dat de Hol- ter-keeper zijn beste dag niet had werd in een veel te ruime score tot uitdrukking gebracht. Opvallend verschijnsel in de laatste weken; er wordt minder gepraat en meer ge voetbald! Holten E2-SWN E4 Al voor de aftrap was het duidelijk dat Holten E2 het moeilijk zou krij gen. De jongens van SWN waren een kop groter dan de Holtense jon gens. In de eerste minuut werd de score geopend door SWN, even la ter het tweede doelpunt 0-2. Na de rust kon Holten terug komen en werd de stand door Laurens met een prachtig schot afgerond 1-2. Dat gaf de jongens moed en SWN werd dan ook bijna de gehele twee de helft op eigen helft gehouden. En ALLEEN!! door de grote lichamelij ke kracht mist SWN door uitval len nog twee keer te scoren. De Hol ter jongens verdienen een compli ment, omdat ze met een inzet van 150% voetbalen en alleen maar li chamelijke kracht te kort kwamen. Uitslag 1-4. Blauw wit El-Holten E3 plaats behaald. Gerda Markvoort, eveneens werkzaam bij Elegant en Esther Haveman behaalden resp. een vierde en vijftiende plaats. E3 een heel ongelukkige wedstrijd. Steeds van achterstand terugko men door Eric Jan, Nico en Vincent werd in de laatste 5 minuten de stand 5-3 gebracht. Twee heel onge lukkige doelpunten, de uittrappen vormen nog steeds een probleem. Verder raakt dit team steeds meer op elkaar ingespeeld en zullen de overwinningen wel komen. Blauw Wit Fl-Holten F1 De wedstrijd is geworden, wat er van verwacht kon worden: een vol le inzet van beide zijden en veel spanning omtrent de uitslag. In een sportieve wedstrijd, maar wel fel, hadden de Holtense jongens welis waar veelal een veldoverwicht, maar dat gaf tot het eindsignaal niet de zekerheid, dat de na rust verkregen 0-1 voorsprong overeind zou blijven. Door te zelfzuchtig spel van de aanvallers bleef het goede BI. Witters dreigen de voorsprong te niet te doen (goed schot op de paal) maar achterin klopte het pri ma bij Holten zodat de voorsprong behouden bleef. Tijdens een zwemzeskamp in het Graaf Ottobad in Zutphen heeft de ZPC Twenhaarsveld een gedeelde vierde/vijfde plaats behaald. De uitslagen waren: is onder 12 jaar Kirsten Hectland is onder 12 jaar Marcel Nijland s onder 14 jaar Ellen Krol 1 25m schoolslag 2. 25m schoolslag 3. 25m schoolslag 4. 25m schoolslag 5. 50m schoolslag 6. 50m schoolslag 7. 50m schoolslag 8. 50m schoolslag 9. 50m schoolslag 10. 50m schoolsla 11.25ra rugslag 12.25m rugslag 13.25m rugslag 14. 25m rugslag ider 8 jaar Marines WnlIerS jongens onder 8 jaar meisjes onder 10 jaar Hannekc Baerends onder 10 jaar Frank Mensink onder 12 jaar Jeanet Nijkamp jongens onder 12 12 jaar Marcel Nijland meisjes onder 14 jaar Inge Kerkdijk onder 14 jaar Enk Huzen boven 14 jaar Agnes Tulier jongens boven 14 jaar Rob Heetland meisjes onder 24.0 26.9 50.7 1.01.0 47.5 39.6 24.9 39.6 15.50m rugslag 16.50m rugslag 17.50m rugslag 18.50m rugslag jongens onder 14 jaar Bart Bnnkman 19. 50m rugslag meisjes boven 14 jaar Karin Cents 20.50m rugslag jongens boven 14 jaar Erik Huzen 21. 25m vrijeslag meisjes onder 8 jaar 22. 25m vrijeslag jongens onder 8 jaar 23. 25m vrijeslag meisjes onder 10 jaar Maaike v.d. Spek 26.2 24. 25m vrijeslag jongens onder 10 jaar Gerrit-Jan Broekmaat 25.6 25. 50m vrijeslag meisjes onder 12 jaar Sabine Bronsvoort 39.4 26. 50m vrijeslag jongens onder 12 jaar Louis Bekkemens 54.6 27.50m vrijeslag meisjes onder 14 jaar Ellen Krol 393 28. 50m vrijeslag jongens onder 14 jaar Henry Rensen 38.0 29.50m vnjeslag meisjes boven 14 jaar Monique Schreurs 33.8 30.50m vrijeslag jongens boven 14 jaar Rob Heetland 34.5 31 32 2/25 3/50 m vrijeslag estafette. Meisjes tijd: 2.41.9 jongens tijd- 2.52 9 onder 8 Bertien Markvoort, onder 8 Caroline Mensink; onder 10 Patricia Bekkemens, onder 10 Gerrit-Jan Broekmaat; onder 12 Jolanda Paalman, onder 12 Louis Bekkemens; onder 14 Inge Kerkdijk, onder 14 Henry Rensen; boven 14 Monique Schreurs, boven 14 Rob Heetland. le plaats, Vorden 117 pnt.; 2e plaats, A.B.S. 114 pnt.; 3e plaats. Duikelaar 112 pnt.; 4e plaats Twenhaarsveld 101 pnt; 5e plaats Steenaeren 101 pnt.; 6e plaats de Nymph 90 pnt. 46.9 116.6 47.8 47.9 52.9 Blauw Wit F1 - Holten F1 In de op een na laatste wedstrijd van de najaarscompetitie kon Blauw Wit F1 kampioen worden. Met veel ouders en andere belang stellenden langs de lijn speelde zich een spannende partij voetbal af. Jorden dichtte alle gaatjes, Chum Ning liep als vanouds te schoffelen terwijl Hans en Ronnie goede kan sen kregen. Keeper Mike hield erg lang de nul vast. Bennie was op zijn manier erg fanatiek bezig. Jan Hes- sel en Gertjan liepen zich uit de naad op het middenveld, Arno zwoegde in de spits, maar... het mocht niet baten. De roodzwartjes kwamen met nog plm. 5 minuten te gaan op 1-0 en wisten die stand te handhaven. Blauw Wit El - SDOL El Blauw Wit El kon nog kampioen worden maar dan moesten de laat ste twee wedstrijden wel gewonnen worden. Of het nu de zenuwen wa ren, of gewoon een slechte dag Blauw Wit kwam er in de le helft niet aan te pas (0-2). De tweede helft begon Blauw Wit goed, maar Dirk Jan schoot 3x rakelings naast. Hiema een uitval en het was 0-3. Doeko scoorde gelijk 1-3 toen was er nog hoop, maar bij 1-4 was alles verkeken. El gaf echter niet op en scoorde nog 2-4 wat ook de eind stand was.

Holtens Nieuwsblad | 1985 | | pagina 11