Holten bekert verder Zangkunst op niveau in vijf koren concert Vogelcursus van Vogelbes cherming op televisie Resultaten s.v. Holten Bergruitertjes naar kampioenschap Paarden te gast op Flevohof Revanchebokaal voor ZPC Twenhaarsveld Popo geeft kans aan jong talent Boeldag Bathmen Geen plaats voor circus HOLTENS NIEUWSBLAD Auto-show in AC restaurant CPB dames bijeen Dubbele kaakfractuur Holten-keeper DONDERDAG 17 OKTOBER 1985 - Holten I versloeg thuis in een mati ge wedstrijd het eerste van sportclub „Lutten" en plaatste zich daarmee verdiend in de volgende ronde van de KNVB-beker. De rood-zwarten, deze middag zonder Hen Warrink (verhin derd) en Harrie Scholten (werken) starten wat onwennig doch het liep naarmate de wedstrijd vorderde steeds beter. In de 20ste minuut kon Henny Jalving net iets te weinig vaart meegeven om doeltreffend af te ronden. De gasten kwamen slechts sporadisch voor het doel van Erwin Stukker en waren dan steeds een gemakkelijke prooi van de stugge defensie. Op slag van rust schoot René Ban- nink een directe vrije trap keihard doel doch met een reflex beweging wist de keeper schade te voorko men. Direct na de hervatting schoot Mulder van Lutten de paal op de paal en voor Holten was dit het teken om er wat feller tegen aan te gaan en met Edwin Brouwer nu als centrale middenvelder werd er sneller en doelgerichter gespeeld. In de 60ste minuut nam Holten ein delijk de leiding. René Bannink stuurde Daniël Saamangung weg en deze liet de keeper kansloos bij een schuiver in de lange hoek. Op de valreep werd René na een snel genomen vrije trap binnen de 16 meter gevloerd en de goed leidende scheidsrechter Vroklage wees reso luut naar de stip en het was René zelf die de eindstand op 2-0 bepaal- Hp Doel: Stukker, achter: ten Velde, Mulder, Stevens, Jalving. Midden: Brouwer, Jalving, Knapen. Voor: Meester (60e min. van Mullum, 70e min. Kieftenbelt) Saamangung, Bannink. Zondag naar ZAC Holten I dat op kop gaat in de 4e klasse H. zal haar positie zondag moeten verdedigen in de altijd moeilijke uitwedstrijd tegen ZAC in Zwolle. Spelend als in laatste comp. wedstrijd tegen Heino kun nen de beide punten worden ge pakt. Het vorige seizoen verloren de Rood-Zwarten bij ZAC met 1-0 en thuis werd met 2-2 gelijk ge speeld. Er valt dus nog wat goed te maken. De wedstrijd begint om half drie. Het kinderkoor Mozaïk oogstte veel applaus. Zaterdagavond hebben drie ge mengde koren, een mannenkoor en een kinderkoor, allen behorende tot de afd. Twente van de Kon. Bond van Chr. Zang- en Oratoriumverenigin gen, in het kerkelijk centrum De Kan delaar plm. 500 bezoekers intens ge boeid met een zeer gevarieerd pro gramma dat voor het grootste deel bestond uit bekende en minder be kende geestelijke liederen. Het Chr. Gemengd Koor „Soli Deo Gloria" te Hengelo o.l.v. M. J. v.d. Woude, opende het program ma met het bekende „Du Hirte Is raels" van Bortnianski en zong ver der „Lentezang" (bew. André Le- marc) „Alzo lief heeft God de we reld" van Palestrina en „Psalm 122" van J. Pz. Sweelinck. Hierna was het de beurt aan het Interkerkelijk Kinderkoor „Mo- zaik" te Holten o.l.v. Eline Paal man. Dit koor dat 34 leden telt zong met pianobegeleiding van Jona Evers en Evelien Bril (dwarsfluit) een vijftal liedjes van Elly en Rik- kert Zuiderveld. Het eerste liedje met een tikkeltje schroom maar verder ging het allemaal erg spon taan en het applaus was zeer ver diend. José Welink zong heel zuiver de solo in het „OnzeVader". Mozaik zal op vrijdag 22 november in De Kandelaar ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan een echt concert geven met medewerking van Elly en Rikkert Zuiderveld. Door het Interkerkelijk Koor uit Almelo werden onder directie van Frits Gombert een drietal werkjes uitgevoerd van Bill Tewson (Ned. tekst van Artien Kuiper) en Psalm 146 van Cam Floria. De vocalisten (plm. 20 jongelui) werden muzikaal begeleid door de trompettisten Nico Dam en Bart ten Tusscher, Gerda v.d. Laan (dwarsfluit), Evert Gombert (drums) en Sander Mint (piano). Het Chr. Mannenkoor Sursum Corda uit Enschede (ruim 80 leden) opende met het bekende „Cantate domino" van Leo Hassler. De wijze waarop dit prachtige werk werd vertolkt door de mannen van diri gent-pianist Rinus Luttikhuis wek te voor de volgende zes nummers van het programma verwachtingen die volledig werden ingelost. Sur sum Corda zong verder „Neem mijn leven" en „Auralee" (arr. Klaas Jan Mulder), „This little light" (arr. Franz Luttikhuis), „Wolga" (arr. Sj. Djesacher), „Deutsche Tanze" van Frans Schubert en „Standin in the need" (arr. Klaas Jan Mulder). Het koor oogstte een spontaan applaus dat ook bestemd was voor banton Harry Smink die op sublieme wijze in het slotnummer en in „This little light" de soli zong. De zangavond kreeg met het op treden van het bijna honderd leden tellende Hervormd Zangkoor uit Nijverdal een hooggewaardeerd slot. Het koor zong onder de bekwa me leiding van Jo Plomp met aan de piano Johan Vos, „Beati Mortui" van Herman de Wolff, „Zion hört die Wachter singen" en „Bist du bei mir" (beide van Joh. Sebastian Bach, bewerking Piet Kiel) en be sloot met „Credo" (van de St. Ceci- lia-Mis) van Charl Gounoud. De avond werd besloten met het zingen van het Bondslied „Een in geest en streven, een in lied en le ven". Ook dit jaar organiseert Popo (popcollectief Overijssel) weer drie groepen presentaties. De opzet is dit jaar enigszins gewij zigd. Gespeeld wordt op de Gro te Prijs van Overijssel. Deelna me staat open voor iedereen die in een band speelt en op deze wijze meer bekendheid wil krij gen bij het grote publiek. Er zijn echter wel een paar eisen. Zo moet men een demo met info in sturen. De demo mag uitslui tend zelf gecomponeerde mu ziek bevatten en de band waarin men speelt moet afkomstig zijn uit Overijssel. Het materiaal moet worden opgestuurd naar J. S. de Schu- re, Beusebergerweg 27,7451 NG Holten t.a.v. Mark en Erik. Ui terste inzenddatum is 9 novem ber. Inlichtingen zijn eveneens verkrijgbaar bij de Schure, tel. 05483-6 27 55. In AC Restaurant Holten vindt op zaterdag 26 oktober 1985 de zevende auto-show plaats van de Model Auto Club Oost Nederland. De getoonde miniatuur modellen zijn allemaal door leden van de MA CON verzameld, gebouwd en/of verbouwd. Onder de tentoongestel de modellen bevinden zich o.a. mo toren, vrachtwagens en oldtimers in diverse formaten. De MACON is een vereniging tot het verzamelen en (ver)bouwen van miniatuur au tomodellen. Iedere maand wordt een avond voor de leden georgani seerd waar men, in een gemoedelij ke sfeer, gegevens uitwisselt over miniatuur auto's. De toegang tot deze modellenshow is gratis. Daar de modellenshow voor de zevende keer in AC Restaurant Holten plaatsvindt, krijgt elke zevende be zoeker een gratis consumptie aan geboden, terwijl elke zevenhon derdste bezoeker een gratis atten tie zal ontvangen. Tekening: Ari Stolk. Zaterdag 5 oktober j.l. nam ZPC Twenhaarsveld deel aan de recre atieve .zwemwedstrijden om de Revanchebokaal. Deze wedstrij den werden georganiseerd door het Ravijn uit Nijverdal en ZPC nam hier voor de derde maal aan deel. Twee maal eerder hadden de zwemmers/sters van Twenhaars veld deze beker gewonnen en zij waren er dus op gebrand om deze beker nu voorgoed in de prijzen- kast te kunnen zetten. Al voor de pauze was het voor Twenhaarsveld duidelijk dat ze op de eerste plaats zouden eindigen. Ze zwommen erg goed en hadden in tegenstelling, tot andere verenigin gen geen enkele diskwalificatie. Toen de prijsuitreiking plaats had werden onder een daverende ap plaus en gejuich van de Holtema ren de eerste prijs en de wisselbeker in ontvangst genomen. De totaal uitslag: 1. Twenhaarsveld (Holten) met 173 punten, 2. De Oostdobbers (Raaite) met 137 punten, 3. Het Ra vijn (Nijverdal) met 134 punten, 4. De Mors (Rijssen) met 110 punten, 5. De Whee (Goor) met 87 punten, 6. De Maarkei (Markelo) met 50 pun ten. Individuele uitslagen: 50 m schoolslag m.b. 14 jaar: Erna Veldwijk 41.3, Irma Arfman 44.2. 50 m schoolslag j.b. 14 jaar: Edwin Stege- huis 37.6, Anton Aarsen 39.3. 50 m schoolslag m.o. 14 jaar: Anja Beldman 45,6, Diana Blaauw 44.5. 50 m schoolslag j.o. 14 jaar: Richard Eek timmerman 46.9, Rob Heetland 44.2. 50 m schoolslag m.o. 12 jaar: Ingrid Steen bergen 43.9, Monique v.d. Molen 48.7. 50 m schoolslag j.o. 12 jaar: Henry Achter kamp 1.09.0, Rudy Vrugteveen 48.6. 25 m schoolslag m.o. 10 jaar: Bertien Stuk ker 22.1, Kristel Meerman 23.7. 25 m schoolslag j.o. 10 jaar: Martin Podt 25.3, Arjan Pinkert 22.8. 25 m schoolslag m.o. 8 jaar: Ina Huzen 39.7, Henrike Beltman 27.0. 25 m schoolslag j.o. 8 jaar: Edwin Knapen 24.6, Arno Knapen 28.1. 50 m rug m.b. 14 jaar: Thea Kemper 38.0, Irma Arfman 39.6. 50 m rug j.b. 14 jaar: Wim Mooiweer 35.8, Anton Aarsen 39.5. 50 m rug m.o. 14 jaar: Bianca Rouwenhorst 39.7, Anja Beldman 41.8. 50 m rug j.o. 14 jaar: Arjan Vros 40.4, Rob Heetland 43.4. 50 m rug m.o. 12 jaar: José Meuleman 40.8, Monique v.d. Molen 44.5. 50 m rug j.o. 12 jaar: Geert Soer 58.0, Den- nis Schreurs 55.1. 25 m rug m.o. 10 jaar: Pascalle Udink 22.2, Kristel Meerman 23.7. 25 m rug j.o. 10 jaar: Arjan Pinkert 22.3, Hans Fokker 31.5. 25 m rug m.o. 8 jaar: Ina Huzen 37.2. 25 m rug j.o. 8 jaar: Edwin Knapen 30.4. 50 m vrij m.b. 14 jaar: Thea Kemper 35.5, Erna Veldwijk 33.4. 50 m vrij j.b. 14 jaar: Edwin Stegehuis 26.5, Wim Mooiweer 28.3. 50 m vrij m.o. 14 jaar: Bianca Rouwenhorst 33.9, Rieneke Stukker 35.3. 50 m vrij j.o. 14 jaar: Arjan Vros 34.8, Ri chard Eektimmermans 36.5. 50 m vrij m.o. 12 jaar: José Meuleman 34.5, Annemarie v.d. Maat 46.3, Ingrid Steenber gen 35.4. 50 m vrij j.o. 12 jaar: Rudy Vrugteveen 41.5, Geert Soer 44.1, Dennis Schreurs 51.9. 25 m vrij m.o. 10 jaar: Bertien Stukker 17.0, Pascalle Udink 19.1. 25 m vrij j.o. 10 jaar: Martin Podt 20.0, Hans Fokker 24.7. 25 m vrij m.o. 8 jaar: Henrike Beltman 27.4. 25 m vrij j.o. 8 jaar: Arno Knapen 23.1. 4 x 25 m vrije slag estafette: 1. m.o. 14 Rieneke Stukker, 1. j.o. 14 Arjan Vros, 1. m.o. 12 Ingrid Steenbergen, 1. j.o. Rudy Vrugteveen met een tijd van 1.17.0. 4 x 25 m vrije slag estafette 2 m.o. 10 2 j.o. 10 jaar: Bertien Stukker, Pascalle Udink, Martin Podt, Arjan Pinkert en met een tijd van 1.05.0. Zo gevaarlijk als op deze tekeing is vogels kijken natuurlijk niet. Toch schrikken veel mensen ervoor terug om er op uit te trekken. Ze denken dat het een ingewikkelde hobby is, en dat je veel van vogels moet weten. Maar dat hoeft helemaal niet. Dat is te zien in de vogelcursus die binnenkort op televisie komt. Zo toont de eerste uitzending, op zaterdag 2 november, hoe van een gewone tuin op eenvoudige wijze een vogeltuin kan worden ge maakt. Het thema van deze eerste uitzending is „waar vogels wonen". In andere afleveringen komen leu ke onderwerpen aan de orde als: de kunst van het vliegen, hoe komen vogels de winter door, vogels van de duisternis en jonge vogels. Voor mensen die wat meer van de vogels willen weten en hun namen leren kennen, worden er telkens vier vo gels behandeld. In de eerste uitzen ding zijn dat de huismus, de merel, de Vlaamse gaai en het waterhoen tje. Maar in elke uitzending wordt aandacht besteed aan wat u zelf kunt zien, en wat u zelf kunt doen voor de vogels. De cursus van Vogelbescherming duurt telkens ongeveer tien minu ten en wordt uitgezonden door de KRO, in het populair wetenschap pelijke programma Zeker Weten. De uitzendingen zijn steeds op za terdagavond, tussen 7 en 8 uur. De data zijn: 2 november, 7 december, 11 januari, 15 februari, 22 maart, 26 april en 31 mei. Voor mensen die geïnteresseerd zijn en meer willen weten, heeft Vo gelbescherming een cursuspakket ontwikkeld. Het bestaat uit een kleurrijk boek vol vogelinformatie, een vogelgids voor beginners (met kleurenillustraties van Marius Kol- voort) en 30 raamstickers voor het herkennen van vogels vlak bij het huis. Bovendien zitten er zeven wandelcoupons bij voor vogelex cursies, die overal in het land door ervaren natuurliefhebbers worden geleid. Dit pakket kunt u nu al bestellen! Maakt u dan f39,50 over op giro nummer 4290 t.n.v. „Vogels Kij ken" te Hilversum. Op zaterdag 26 oktober a.s. orga niseert de P.J.G.O. afd. Bathmen weer de jaarlijkse Boeldag. De op brengst van deze 13e boeldag is t.b.v. de Oranjekommissie Bath men en Loo en t.b.v. E.H.B.O. afd. Bathmen. De inzameling is zoals gebruikelijk één week de Boeldag (19 oktober) Hierover is reeds een huis-aan-huis-folder verspreid. Op zaterdag 26 okt. begint om 10.00 uur de rommelmarkt en be zichtiging van de veilingstukken. Ook dit jaar krijgt de P.J.G.O. weer de hulp van diverse verenigingen. Leden van de ponyclub „de Molen- ruiters zullen hun pony weer be schikbaar stellen, zodat kinderen weer een ritje kunnen maken. De Ned. Bond van Plattelandsvrou wen gaan weer oliebollen bakken en verkopen, terwijl de Landelijke rijvereniging de manege beschik baar stelt en de hapjes en drankjes in de kantine verzorgt. Om 13.00 uur begint de veiling o.l.v. mede werkers van notariskantoor Smal- braak uit deventer. Tukkers 3-Holten 2 1-2 Holten 2, met de steeds sterker spelende Jan Wansink, behaalde een nuttige zege in Albergen. Na de nederlagen van de laatste weken was deze overwinning bijzonder welkom. Van de wetenschap uit gaande dat het in Tukkerland al tijd moeilijk winnen is, ging Holten enigszins versterkt de wei in. Met vloeiend voetbal werd een 0-2 voor sprong genomen door Niek Traan- man en Herman Deijk. Tukkers kwam nog wel even terug in de race toen een verdedigingsfout werd af gestraft. Holten 3-PH 4 0-1 Holten begon fanatiek aan het karwei, hoewel er vele kansen kwa men werd er niet gescoord. PH daarentegen liet weinig goeds zien, maar verdedigend hielden ze stand. Na de thee moest Holten risi co's nemen om eindelijk weer eens een overwinning in de wacht te kunnen slepen. Zoals zo vaak scoorde de tegenstander tegen de verhouding in: 0-1. Na dit doelpunt was er maar één elftal dat voetbal de en de aanval zocht, maar het ge luk was niet aan hun zijde. Een te leurstellende nederlaag, maar bij Holten 3 kun je alles verwachten. Holten 4-PH 12 4-1 Holten 4 zag haar koppositie niet in gevaar komen. Via een zege op PH werd de toekomst nog florissan- ter. Al was de uitslag wel een te rui me afspiegeling van het getoonde spel, toch kon de thuisclub vooral door het goede spel van Geike Vin cent, het meeste aanspraak maken op de punten. Bovendien deed in valler-keeper Erik Spenkelink het prima. Wierden 3-Holten 5 2-2 Holten 5 mocht niet winnen van koploper Wierden. De scheidsrech ter liet zonder enige aanleiding maar liefst 102 minuten voetballen en juist in die extra speeltijd ging het fout. Daarop waren de krachten niet verdeeld! Tot de 89ste min. stond Holten op een 0-2 voor sprong. De tegengoal die toen viel zou Holten 5, met de wederom bril jant spelende Gerrit Markvoort (rijp voor Holten 1) niet verontrus ten. Helaas bleek het klokje van de scheidsrechter uiteindelijk Holten toch de das om te doen en moest de halve winst achtergelaten worden of rechterspits H. Rechterschot had niet in de grond moeten trap pen. PH 14-Holten 6 3-5 Zonder hun coach kon Holten 6 ook winnen, in Almelo. Met enkele invallers in de ploeg wist het zesde op de Schelfhorst, na een doelpunt rijke wedstrijd, toch verdiend de volle buit binnen te halen. Holten 7-Wierden 4 3-1 Holten heeft één van haar achter volgers voorlopig van zich afge schud. De belangrijke overwinning van zondag houdt Holten 7 in de strijd om de promotie en dat is het streven van de hele ploeg. Holten 9 - SDOL 6 1-0 Holten 9 heeft in een povere verto ning van beide zijden de 4e over winning op rij behaald. De gasthe ren hadden enkele goede scorings- mogelijkheden, maar door omstan digheden was de voorhoede niet compleet. Slechts 1 keer. door ver dediger Erik Wechstapel, werd de keeper van SDOL gepasseerd. De bezoekers konden daar niets tegen over stellen, zodat de punten in Holten bleven. Hopelijk is keeper Menum spoedig hersteld, zodat hij er zondag tegen Haarle weer bij kan zijn. Holten 10-Enter 10 1-5 Holten 10 was deze morgen niet bij de les, of het kwam doornat Henk Eshuis tot verplicht toe schouwer was gebombardeerd. Een wedstrijd om gauw te vergeten en verdere toelichting overbodig maakt. Heracles 6-Holten 11 2-3 Twee schrille tegenstellingen in 90 minuten! De eerste zege sinds lan ge tijden van het steeds beter spe lende Holten 11 was de ene zijde van de medaille, de andere zijde was het grote verlies van een sport man in hart en nieren, keeper Man nes Vorkink, die ongelukkig in bot sing kwam met een Heracles-spe- ler. SVZW E2-Blauw Wit E2 Tegen een iets sterker SVZW ver loor Blauw Wit voor de zoveelste keer ongelukkig. Na een zeer voort varende start van SVZW, waarin ze ook scoorden, kreeg Blauw Wit langzaam maar zeker meer greep op het spel, maar de kleine kansen werden niet benut. Rust 0-0. In de 2e helft golfde het spel op en neer. Maar door goed keeperswerk van Erwin en pech van Maarten bleven treffers uit. Blauw Wit El-Markvogels El Door een snelle treffer van Doeko binnen een minuut kwam de Blauw-Wit machine al snel op gang. Voor rust nog twee treffers van Doeko en één van Dervin (4-0). Ook na rust een veel sterker Blauw Wit. Keeper Marcel kreeg slechts enkele ballen en pakte die goed. Nadat Ton 5-0 had gemaakt wer den enkele goede kansen gemist. Toch werd de score nog uitge bouwd door een schitterende goal van Martijn en ook Doeko en Der- vin scoorden ieder nog een keer. Eindstand 8-0. Blauw Wit Fl-RV F1 Al in de eerste minuut was het hek van de dam toen Ronnie voor 1-0 zorgde. Ronnie was trouwens op dreef: hij scoorde maar liefst 7 keer. Er werd door de rest van het team prima gespeeld, vooral de fraaie combinaties waren een lust voor het oog. Hans scoorde 2 keer, maar miste ook 2 keer in kansrijke posi tie. Arno trof doel na goed aange ven van Jan Hessel, die zelf fraai het elfde doelpunt liet aantekenen. Uitslag 11-1. Zo er in Holten nog ooit zijn ten ten zal opslaan, dan zal dat moeten gebeuren op particulier terrein. De gemeente Holten heeft sinds 1979 geen circus meer binnen de grenzen gehad en met de afwijzing van een speelvergunning door het Jeugd- circus Bongo uit Lichtenvoorde, lijkt dat voorlopig ook het laatste. In Holten blijken geen geschikte gemeentegronden meer voorradig voor dit soort vermaak. Dinsdag 22 oktober komen leden van de Chr. Plattelandsvrouwen Bond, afdeling Holten om 20.00 uur bijeen in De Kandelaar. Deze avond wordt verzorgd door eigen leden. Centraal staat „Rondom het boek". Belangstellenden zijn van harte welkom. Donderdag 24 okto ber zullen enkele dames van de C.P.B. deelnemen aan de Stille Tocht die gehouden wordt in Den Haag. Vertrek per trein om 8.25 uur vanaf station Holten. Tijdens de wedstrijd Heracles 6- Holten 11 kwam de keeper van Hol ten, Mannes Vorkink uit de Beuse- berg ongelukkig in botsing met een tegenstander en brak de kaak op 2 plaatsen. In een Almelo's zieken huis is zondag operatief ingegre pen, maar de onfortuinlijke Man nes zal zeker tot de Kerst uitge schakeld zijn. Zaterdag 12 oktober jl. werd in Markelo de Voorselektie voor het Overijssels Kampioenschap Sa mengestelde Wedstrijden cat. C en D verreden. Van de 120 inge schreven combinaties konden zich 80 combinaties plaatsen voor het Kampioenschap op 26 oktober. De parcoursbouwers langenhof en Beunk hadden op het motocross- circuit van Markelo een prachtige, maar tevens erg pittige uithou- dingsproef gebouwd, zodat uitein delijk slechts 76 combinaties de wedstrijd voltooiden. Werd hinder nis 17 „Maarkels Henhok" wellicht de meestbesproken van de laatste jaren, het grote probleem lag bij hindernis 5: een steilsprong boven op een steile heuvel met direkt daarachter een afsprong was velen te machtig. Het was van de 7 deel nemende Holtense combinaties een knappe prestatie dat allen de uithoudingsproef uitreden. Voor Henri Stegeman was de teleurstel ling des te groter dat hij vervolgens in het onderdeel springen drie wei geringgen kreeg en daardoor uitge schakeld werd. De zes C/D combi naties die zich plaatsten: 4e pr. Ma rie Eiise Dollekamp-Prinses Sonja 83 pt.; 15 pr. Willy v. Coeverden- Strawinsky 119.55; 16 pr. Zwennie Vincent-Boy 123.05; 19 pr. Liesbeth Müller-Polly 142.15; 20 pr. Lianne Veneklaas-Akimbo 149.4; 26 pr. Me- lanie Huiskamp-Glenn 223.55. De eerste vier combinaties zullen de ponyclub tevens vertegenwoordi gen in de strijd om het verenigings kampioenschap voor equipes. Ver der zullen twee A/B combinaties in klasse strijden om de eer. Dit zijn Huub Brands met „Coy" en Sandra Holl met „Snorrewind". Op zater dag 26 oktober wordt het kampi oenschap weer in Markelo verre den. Zondag 20 oktober organiseert Flevohof een gezellig diner voor paarden en pony's om het winter seizoen in te luiden. Tientallen vier voeters worden uitgenodigd voor een diner dat hun door koks geser veerd wordt. Ongeveer 100 meter buffet zal gereqd staan met o.a. ap pels, brood, bis, sla, haver en niet te vergeten suikerklontjes. Vooral worden de paarden en hun bazen uitgenodigd om een rit door het Bremerbergse bos te maken. Ieder een die met zijn paard op 20 okto ber wil komen is welkom. Het diner start om 13.30 uur, telefonische op gave bij Flevohof, tel. 03211-15 14, toestel 28 of 39. Goldrush Op dinsdag 22 oktober maakt de AVRO vanaf 10.30 uur op Flevohof televisieopnamen voor het pro gramma Goldrush. De één uur du rende uitzending van deze opna men is op zaterdagavond 26 okto ber. Bezoekers die de opnamen wil len bijwonen, hebben dinsdag 22 oktober gratis toegang tot Flevo hof.

Holtens Nieuwsblad | 1985 | | pagina 9