Meerman en Grave Salland kampioen BC Holten trefzeker Müller en Van Heek terug aan de top Handballers ongeslagen sporty agenda Mintonette-dames in het nieuw Opnieuw Nederlands kampioen HOLTENS NIEUWSBLAD FCC DE HOLTERTRAPPERS badmintonelnb-holte: tennisseizoen Mooie opbrengst V DONDERDAG 3 OKTOBER 1985 - Afgelopen zaterdag organiseerde FCC De Holtertrappers op haar baan de laatste wedstrijd die meetelde voor het kampioenschap van Salland. Van de leden hadden er nog een behoorlijk aantal kans op een ereplaats. Aan deze wedstrijd werd deelgenomen door 150 rijders/sters, waarvan o.a. Jeroen Grave en Berry Meerman uit Holten de titels opeisten. Precies om 13.30 uur kon starter Nijland de eerste deelnemers voor hun race laten vertrekken. De wed strijden verliepen vlot en zonder moeilijkheden, al moest de man van de plaatselijke EHBO-vereni- ging een paar maal in actie komen. Terugkomend op het kampioen schap kan over de leden van de ver eniging die hebben meegereden het volgende worden gezegd: Bij de meisjes van 5 jaar behaalde Gisela Kruiswijk een goede derde plaats. Mark Vincent doet het in zijn eerste crossjaar al bijzonder goed en wist in de klasse van 5-jarige jongens de derde plaats te beleggen. Bij de 6- jarige jongens zag het er lange tijd naar uit dat Mark van de Linde alle anderen te snel af zou zijn. Helaas kende hij de laatste twee wedstrij den een beetje pech. Een toch goe de tweede plaats was zijn deel. Bij de jongens 7 - meisjes 8 jaar behaal de Berry Meerman eën duidelijke eerste plaats. Dus naast Overijssels kampioen nu ook dit kampioen schap in zijn zak. Een felicitatie waard. De Nederlands kampioen in deze klasse, Bart Willems werd tweede. Hetgeen toch een goede prestatie is. Derde in deze groep werd Har- men Klein Velderman, die alle wed strijden zeer constant heeft gere den. Vervolgens komen wij bij de jongens 8 - meisjes 9 jaar Gerben Pinkert tegen, die dit jaar voor het eerst mee doet en zelfs bij de eerste wedstrijd nog afwezig was. Dat hij het in zich heeft bewees hij door een zeer goede tweede plaats te pak ken. Dat is een goede stimulans om door te gaan. Roel Wessels laat zien, dat men ook met doorzettingsvermogen ver kan komen. Na de eerste wedstrij den leek het er niet op dat hij een tweede plaats zou veroveren in de klasse van 10-jarige jongens. Dat het steeds beter met hem gaat be wijzen de uitslagen die hij fietst. Bij de 11-jarige jongens waren twee clubleden de grootste concurren ten van elkaar, namelijk Roy van de Linde en Jeroen Grave. Wist bij het Overijssels kampioenschap Roy te winnen, nu was het Jeroen die aan het langste eind trok. Roy werd nu tweede. Bij de jongens 12 - meisjes 13 jaar moest Henk-Jan Beldman het uit vechten met zijn rivaal uit Raalte. H. J. had in Zwolle een slechte wed strijd, maar toch kon hij zijn twee de plaats vasthouden. Peer Jelle Nauta leek in de eerste wedstrijd bij de jongens 13 - meisjes 14 jaar af te stevenen op een eerste plaats. Helaas kon hij dat resultaat niet vasthouden, mede door een blessu re die hij halverwege het seizoen kreeg. Toch was een goede derde plaats zijn beloning. Sandor Kruis wijk wisselde zeer goede met slech te wedstrijden af in de klasse jon gens 14 - meisjes 15 jaar. Hierdoor en ook een beetje door de pech die hij soms kende kwam hij in de eind rangschikking op een derde plaats. Al met al goede resultaten voor de leden van de vereniging die ook nog eens in de strijd om de dagprij zen konden meesnoepen. Uitslag kampioenschap van Salland. 4-jarigen: en kampioen Ruben van Gochum uit Raalte, 2. Rafael Lubeck uit Raalte, 3. Joel Kelder uit Raalte. 5-jarige meisjes: 1. en kampioen Nicolette de Weerd uit Raalte, 2. Deborah van de Vegt uit Nijverdal, 3. Gisela Kruiswijk uit Holten. 5-jarige jongens: 1. en kampioen Dennis Oostelaar uit Heeten, 2. Jeroen Gerrit uit Zwolle, 3. Mark Vincent uit Holten. 6-jarige meisjes: 1. en kampioen Tamara Jansen, 2. Saskia Harink, 3. Evelien in de Wal allen uit Raalte. 6-jarige jongens: 1. en kampioen Giacomo van de Vegt uit Nijverdal, 2. Mark van de Linde uit Holten, 3. Raymond Klein uit Raal te. Jongens 7 jaar - meisjes 8 jaar: 1. en kam pioen Berry Meerman, 2. Bart Willems, 3. Harmen Klein Velderman allen uit Holten. Jongens 8 jaar - meisjes 9 jaar: 1. en kam pioen Robin de Weerd uit Raalte, 2. Gerben Pinkert uit Holten, 3. Judith de Ruiter uit Zwolle. Jongens 9 jaar - meisjes 10 jaar: 1en kam pioen Laurens Jannink uit Nijverdal, 2. Ma- rijn in de Wal uit Raalte, 3. Dennis Giezen uit Raalte. jongens 10 jaar: 1. en kampioen Jan Dijk man uit Nijverdal, 2. Roel Wessels uit Hol ten, 3. Arjan Jansen uit Zwolle. Meisjes 11 en 12 jaar: 1. en kampioen Na- rasja van de Hulst, 2. Simone Kalsbeek, 3. Anita Verweij allen uit Raalte. Jongens 11 jaar: 1. en kampioen Jeroen Grave uit Holten, 2. Roy van de Linde uit Holten, 3. Oscar Groten uit Nijverdal. Jongens 12 jaar - meisjes 13 jaar: 1. en kampioen Harold Holterman uit Raalte, 2. Henk-Jan Beldman uit Holten, 3. Walter Wind uit Raalte. Jongens 13 jaar - meisjes 14 jaar: 1. en kampioen Chris Funk uit Nijverdal, 2. Ge rard Boumans uit Zwolle, 3. Peer Jelle Nau ta uit Holten. Jongens 14 jaar - meisjes 15 jaar: 1. en kampioen Jeroen Westenberg uit Raalte, 2. Edward Fokkert uit Nijverdal, 3. Sandor Kruiswijk uit Holten. Jongens 15 jaar en ouder: 1. en kampioen Erik Baan uit Nijverdal, 2. Andre Weigraven uit Raalte, 3. Remco Roelofs uit Raalte. Uitslagen verreden dagprijzen. 4-jarigen: 1. Rafael Lubeck, 2. Ruben van Gochum, 3. Joel Kelder allen uit Raalte. Meisjes 5 jaar: 1. Nicolette de Weerd, Raal te, 2. Deborah van de Vegt, Nijverdal, 3. Wencke Beerens, Raalte. Jongens 5 jaar: 1Jeroen Gerrits, Nijverdal, 2. Dennis Oostelaar, Heeten, 3. Arjan Moes pot, Raalte. Meisjes 6 jaar: 1Tamara Jansen, 2. Saskia Harink, 3. Evelien in de Wal allen uit Raalte. Jongens 6 jaar: 1. Giacomo van de Vegt, Nijverdal, 2. Claudia Koerhuis, Raalte, 3. Mark van de Linde, Holten. Jongens 7 - meisjes 8 jaar: 1. Berry Meer man, 2. Bart Willems, 3. Harmen Klein Vel derman allen uit Holten. Jongens 8 - meisjes 9 jaar: 1. Gerben Pin kert, Holten, 2. Robin de Weerd, Raalte, 3. Roy van Lente, Raalte. Jongens 9-meisjes 10 jaar: 1. Laurens Jan nink, Nijverdal, 2. Marijn in de Wal, Raalte, 3. Richard DekRer, Nijverdal. Jongens 10 jaar: 1. Roel Wessels, Holten, 2. Arjan Jansen, Zwolle, 3. Dieder van Essen, Raalte. Meisjes 11-12 jaar: 1. Natasja van de Hulst, 2. Simone Kalsbeek, 3. Anita Verweij allen uit Raalte. Jongens 11 jaar: 1. Roy van de Linde, Hol ten, 2. Jeroen Grave, Holten, 3. Gerko Fok kert, Nijverdal. Jongens 12 - meisjes 13 jaar: 1Harold Hol terman, Raalte, 2. Henk-Jan Beldman, Hol ten, 3. Walter Wind, Raalte. Jongens 13 - meisjes 14 jaar: 1. Chris Funk, Nijverdal, 2. Gerard Boumans, Zwolle, 3. Raymon Oostelaar, Nijverdal. Jongens 14 - meisjes 15 jaar: 1. Edward Fokkert, Nijverdal, 2. Sandor Kruiswijk, Hol ten, 3. Jeroen Westenberg, Raalte. 15iaaren ouder: 1. Andre Welgrave, Raalte, 2. Peter Aanstoot, Holten, 3. Erik Baan, Nij verdal. Het Hengelose assurantiebedrijf Borghuis-Rottink bv. is voor de ko mende drie seizoenen sppnsor van de Holtense volleybalvereniging Mintonette. Dit uit zich naast fi nanciële steun aan de vereniging in shirtreclame voor het eerste da mesteam. De dames, uitkomend in de tweede klasse van het district Twente, spelen regelmatig in de re- gio Almelo-Hengelo-Enschede het geen voor het assurantiebedrijf, dat ook adviseert en bemiddelt bij hypotheken en pensioenen, inte ressant is omdat haar clientèle in dit gebied woont. Vrijdagavond 27 september pre senteerde het damesteam zich, in de nieuwe kledij gestoken, vooraf gaande aan een toernooi in de sporthal te Holten. Dit toernooi waaraan deel werd genomen door Rivo (Rijssen), ABS (Bathmen) en Wilp werd door Mintonette gewon- Achterste rij v.l.n.r.: mevr. Borg huis, sponsor Borghuis, Martien Sarink, Hannie Kolk, Anke ten Kampe, Gerben Kuiper trainer en Bert van Hameien (voorzitter). Voorste rij v.l.n.r.: Dinie Tempel man, Jannie Broekhuis, Anja van 't Holten, Fenny Ebrecht en Yvonne Willems. Burgemeester Van Rappard had weer een cadeautje meegebracht voor de Nederlandse kampioenen. Wat bijna onmogelijk leek is toch gebeurd. Afgelopen zondag lieten August Müller en Henk van Heek er in het Brabantse Meijel geen twijfel over bestaan wie momenteel het sterkste zijspanduo is in Nederland. Na een eerste nationa le titel met Cor van der Bijl in 1983 bewees August Müller ook met Rijssenaar Henk van Heek zijn klasse. Des te meer een prestatie omdat het crossduo vorig jaar ernstig gewond raakte op het thuiscircuit op de Zuurberg. De grote supportersschare uit Holten die was meegereisd naar Brabant zal de dag van zondag niet snel vergeten. Er waren in Meijel nog 90 punten te verdelen en met 24 punten achterstand op koploper Janssen waren August en Henk theoretisch nog kanshebber. Voor al toen door twee sublieme over winningen in de eerste twee man ches die achterstand helemaal was ingelopen was de spanning aan het begin van de allerlaatste manche te snijden. Ook al omdat ook Van Gogh nog meedong naar het kam pioenschap. Janssen had in die driestrijd het nadeel van een motor die in de tweede manche al niet al te best liep. Het getuigt van echte sportiviteit dat August Müller hem daarom een carburateur ter be schikking stelde zodat Bennie Janssen niet bij voorbaat kansloos was. Zelf ging de combinatie Müller- Van Heek als vijfde weg in de beslis sende manche en dat werd na twee ronden zelfs een zesde plek. Geen al te beste start dus, vooral niet om dat Janssen de kop had genomen en de vier rijders voor August het tempo begonnen te drukken. Toch bleef de Holtenaar aanvallen en be landde op een derde plek met Van Gogh en Janssen nog voor hem. Toen Janssen weer met een onwilli ge motor te maken kreeg rook Van Gogh zijn kans en nam de kopposi- Ook in de laatste wedstrijd voor de eerste helft van de veldcompeti- tie zijn de heren van Holten onge slagen gebleven. Thuis tegen me dekoploper SCE bleek duidelijk, dat Holten tot één van de sterkste ploegen kan worden gerekend. In de eerste helft kon SOE het tempo nog enigszins bijhouden, maar toch zag Holten toen al kans een voor sprong te nemen, die bij rust was opgelopen tot 8-4. Direct na rust ging Holten goed door en kwam het o.a. door drie treffers van Nico Vorst op 14-4. Mede door nogal wat fysieke inzet werd het vertoonde spel er niet beter op. SCE kwam nog wel enige keren tot scoren, maar de winst van Holten kwam niet meer in gevaar. De winst met 17-10 betekenis dat Holten uit vier wedstrijden de maximale score van 8 punten haalde en daarmee op de eerste plaats staat in de 3e klasse C. Scores: Johan Plantinga 5; John Lamping 4; Ron de Geus, Nico Vorst 3; Meino v. Beek 2. De dames senioren speelden uit tegen Wesepe. Na eerst met 1-0 ach ter te hebben gestaan kwam Hol ten beter in haar spel en bouwde het een verdiende 1-4 voorsprong op. Na rust leek de wedstrijd beslist toen Holten al vlot 1-6 maakte. Daarna verslapte Holten wat Wese pe de gelegenheid gaf terug te ko men tot 6-7. Verder liet Holten het echter niet komen en een laatste treffer bracht Holten de verdiende 6-8 winst. Scores: Ria Vos, Janneke Nijenhuis, Ineke Leeftink en Marti Barvelink 2. De dames junioren speelden uit tegen V en K geen gelukkige wed strijd. V en K was wel beter, maar Holten had veel pech by de afwer king. Zo konden de gastvrouwen voor rust uitlopen naar een 5-1 voorsprong. Na rust kreeg Holten in eerste instantie meer greep op het spel. Helaas werden de kansen slecht benut. In de laatste 10 minu ten kreeg Holten enkele malen door onnodig balverlies break outs tegen, waardoor de nederlaag op liep tot 13-2 ondanks het goede werk van doel vrouw Jannie Hoven- kamp die ook nu weer enkele fraaie reddingen verrichtte. Scores: Iepy Bijma en Wilma Agterkamp. Jeugd Al kwam uit tegen Kwiek tot een ruime 1-6 zege. Holten was beter en legde de basis voor de winst in de eerste helft toen met goed spel al een 0-4 voorsprong werd genomen. A2 verloor uit tegen Nw. Heeten. Tot in het begin van de 2e helft kon Holten goed meekomen, daarna gooide Nw. Heeten nog een schepje boven op het tempo en moest Hol ten de punten uit handen geven. Jongens A had één van de zwaar ste wedstrijden uit hun bestaan. Achilles bleek niet voor niets kop loper. Zowel technisch als fysiek waren de gasten uit Apeldoorn stukken verder. Dit resulteerde in een doelpuntenfestijn voor Achil les. Rust 1-25. Ondanks het klasse- verschil bleven de Holtense jon gens proberen te spelen. Dit lever de in de 2e helft 4 treffers op terwijl ook verdedigend iets meer resul taat geboekt kon worden. Een handballes, maar ondanks de 5-43 nederlaag een pluim voor de posi tieve instelling waarmee men tegen deze té sterke tegenstander bleef spelen. BI won verdiend tegen een met slechts 6 speelsters opgekomen Overwetering. Tot de rust was het wat magertjes (1-0) na rust kon Hol ten uitlopen tot 4-1. Ook Cl won. Uit tegen ABS werd na een rust stand van 1-3 verdiend met 4-7 ge wonnen. Programma: Komend weekeinde worden nog enkele inhaalwedstrij den gespeeld. A2 speelt thuis tegen Heeten om 14.00 uur. Alle andere teams zijn vrij. tie over, erop hopend dat Müller- Van Heek zouden uitvallen. Op een veilige tweede plaats was het voor deze combinatie echter slechts een zaak van uitrijden. Voor veel sup porters was het toen maar een ge luk dat de manches maar twintig minuten duren want menigeen kon zijn zenuwen niet in bedwang hou den. De opluchting was dan ook groot toen Müller-Van Heek onder de to nen van het luidkeels gezongen Sallands volkslied de finish pas seerden. Gelukkig werkten de rem men van de VMC Honda ook nog uitstékend want de kersverse kam pioenen werden bedolven onder de supporters. Deze 'beelden blijven bewaard voor het nageslacht want alles werd keurig op film vastge legd door een televisieploeg van Veronica, die op zaterdagavond 12 oktober met een ongetwijfeld spec taculair verslag komt. De eindstand van het Nederlands kampioenschap werd als volgt: 1. Müller-Van Heek 503 2. Van Gogh- Hurkmans 496 3. Janssen-Geurts van Kessel 495 4. Bakens-Maessen 453 5. Van Gastel-Van der Bijl 422. Feest Vanuit Meijel werd door de sup portersclub van August Müller in allerijl een huldiging in elkaar ge spijkerd en dat die aansloeg bleek 's avonds in een bomvol café De Biester. Daar waren uiteraard veel woorden van lof te beluisteren. Niet alleen voor de zijspancrossers zelf, maar ook voor de mannen van Vru- wink Motor Constructies en Wim Rensen tuning. Voorzitter Wim Bouwhuis van de supportersvere niging betrok in zijn felicitatie ie dereen die aan dit prachtige resul taat had meegewerkt. Ook burge meester W. L. F. C. Ridder van Rap pard moest weer opdraven nadat hij enkele weken geleden het duo al had gecomplimenteerd met de tweede plaats in het WK-klasse- ment. Hij sprak namens het hele gemeentebestuur en de sportcom- missie. Verder werd de succesvolle combinatie nog geluk gewenst door de voorzitter van MAC De Hol torberg Derk Jan Schooien en door Ab Hofhuis van de Sportraad KNMV. Pas nadat August Müller iedereen bedankt had brak het feest pas echt goed los en ging het zijspanduo op de schouders. Voor dit seizoen staat er nog één wedstrijd op het programma, na melijk de Strandrace in Schevenin- gen, waarna op 14 december tijdens de grote jaarlijkse feestavond bij De Poppe het succesvolle seizoen wordt afgesloten. Dat goed voorbeeld goed doet volgen bleek de afgelopen compe- titieweek weer eens. Blijkbaar ge ïnspireerd door de goede resulta ten van de beide jeugdteams de week tevoren, wisten de BCH- teams de puntenbalans duidelijk naar de positieve kant te laten doorslaan. Een extra pluim steken we dit keer op het racket van de leden van team 3, die met een zwaar bevochten punt uit Dedems- vaart terugkwamen en zodoende hun eerste winstpunt binnenhaal den. Holten 1-SVI3. De Holtense heren, Eddie en Pieter, lieten hun tegen standers zien hoe groot de velden in 't Mossink zijn en met goede sprei ding in hun slagen leverde dit de eerste twee punten op. Het leek wel of Sonja en Gea tijdens hun eerste game nog helemaal perplex waren van het spel in de voorgaande par tijen, want hun eerste ronde werd slechts met moeite gewonnen. Hierna echter gunden ze hun tegen standsters bijna geen punt meer. Ondanks verwoede tegenstand gingen ook de punten in alle dub bels naar Holten: 8-0. Survive 3-Holten 3. In Dedems- vaart bood eerste heer Wil Piech- nick ervaren rot Egbert Steenber gen redelijk tegenstand, maar.het punt bleef bij de thuisclub. Ton ter Broeke liet menige zweetdruppel achter op het strijdveld, doch de harde smashes van zijn tegenstan der waren hem te machtig. Diny Wegstapel kende duidelijk minder problemen en zette haar tegen standster vrij eenvoudig opzij. In valster Ans Jacobs weigerde twee keer in een week haar single te ver liezen, ze won overtuigend. Harrie Menkhorst en Wil deden in de he- rendubbel hun uiterste best, maar het side-by-side kwam er nog niet helemaal uit. De dames lieten hier na weer zien wat winnen was. He laas verloren Diny en Ton hun mixed-partij, hoewel de eerste game spannend spel te zien gaf. Ans en Harrie verloren weliswaar de eerste game, maar enige irritatie bij de tegenstanders motiveerde het Holtense koppel in de volgende twee games zodanig, dat deze in winst werden omgezet. Het 4-4 ge lijke spel zal het zelfvertrouwen van dit team zeker doen stijgen. Allotria 2-Holten 4. Moe maar vol daan kwam het vierde team zater dag 21 september terug uit Hasselt met een 6-2 overwinning. Sytze Meinsma, Hans Zuethoff, Ria Groe ne veld en Heike van 't Holt wonnen alle vier hun enkel. Ria Groeneveld en Heike van 't Holt wonnen alle vier hun enkel. Nadat de mixed- dubbels door Holten in winst waren omgezet, nam de concentratie bij de Holtenaren af en werden de laat ste twee dubbels door hen verloren, wat eigenlijk niet nodig was ge weest. Holten 5-Staphorst 2. Met Jan Ja cobs voor de niet geheel fitte Di- nant Schippers, werd het ondanks goed tegenspel een 0-8 nederlaag. Jan, Theo Nieuwveld, Tiny van de Runstraat en Ans Jacobs konden na hun enkelspelen weer snel naar de kant. In de dubbelpartijen kon wat meer tegenspel worden gebo den, waarbij de heren nog het dichtst bij een puntje waren. Toch moesten ook zij. zij het in drie ga mes, hun meerdere erkennen in de Staphorstenaren. Holten 6-Wijhe 1. Holten 6 speelde een gezellige wedstrijd tegen Wijhe 1(1). Bert Postma won met 15-5,15- 12 van de linkshandige Gerard Busschers. Frits Redeker, die deze avond zijn debuut maakte als com petitiespeler, liet zich door Ton Zwijnenberg beslist niet op z'n kop zitten. Tactisch en technisch kwam hij natuurlijk nog tekort. Roelie Zuethoff werd door Trijnie Mulder naar het achterveld verwezen en mede door haar zware racket (voor oorlogs??) kreeg ze de shuttle on voldoende terug, zodat ook deze partij'verloren ging. Joke Gerards, invalster voor Dini van de Vreede, veegde Wilma Sanders in een mum van tijd met 11-3,11-1 van de baan. Bert en Frits verloren hun dubbel, terwijl de dames een puntje pak ten. De gemengde dubbels lever den jammer genoeg geen punten op voor Holten, hoewel het gelegen heidskoppel Joke/Frits er nog een driegamer uitsleepte. Eindstand: 3- 5. Holten 1-Hardenberg 1 (jeugd). Ons jeugdteam ging op de ingesla gen weg verder. Ditmaal werd Har- denberg aan de zegekar gebonden. Frank Fridrichs, Gerben Torn- Broers en Diane Stegink wonnen hun gingle. Aline Berkhof kon het niet bolwerken tegen haar tegen standster. Van de overige partijen ging alleen de damesdubbel verlo ren. Beide gemengde dubbelspelen gaven tactisch sterk spel te zien aan Holter zijde. Geplaatste slagen bleken zeker zo effectief als het har de werk en zo werden beide laatste puntjes vergaard. Eindstand: 6-2. Tennisclub Holten sluit op zon dag 6 oktober a.s. het seizoen 1985 af met het traditionele „Dag-Zon- Toernooi" voor de seniorleden van de vereniging. Dit is een gezellig- heidstoernooi (gemengd-dubbel) waarvoor individueel ingeschreven kan worden. Het maximum aantal deelnemers is 60. Het toernooi be gint om 10.00 uur en duurt tot onge veer 16.00 uur. De kosten bedragen f 2,50 per deelnemer. Aanmedling is nog mogelijk tot vanavond (don derdag) 19.00 uur bij Hans Wissink, tel. 6 30 28. SV Holten Senioren: Holten-Heino 14.30 uur GFC 2-Holten 2 10.00 u. V. 9.00 u. Holten 3-Almelo 2 10.00 u. Holten 4-Bornerbroek 2 10.00 u. Holten 5-Enter 4 10.00 u. Omhoog 5-Holten 6 9.00 u. V. 8.00 u. SDOL 5-Holten 7 11.45 u. V. 10.45 u. Luctor 5-Holten 811.30 u. V. 10.30 u. Holten 9-Omhoog 6 10.30 u. Holten 10-La Première 10.45 u. Luctor 7-Holten 1111.00 u. V. 10.00 u. La Première 7-Holten 12 9.00 u. V. 8.00 u. Holten 13-Wierden 6 9.00 u. Junioren Holten al-Vesos al 14.30 u. Holten al-RKSV al 14.30 u. Rood Zwart al-Holten a314.30 u. V. 13.30 u. Des bl-Holten bl 14.30 u. V. 13.30 u. Holten b2-RV bl 13.00 u. De Zweef el-Holten cl 13.15 u. V. 12.30 u. La Prem. c2-Holten c2 12.00 u. v. 11.00 u. Pupillen Excelsior dl-Holten dl 8.45 u. V. з.00 u. Enter d4-Holten d2 10.00 u. V. 9.15 Holten d3-De Zweef d2 10.00 u. Holten el-SWN el 10.00 u. Holten e2-De Zweef e3 11.00 u. WW e2-Holten e3 10.00 u. V. 9.15 u. RV fl-Holten fl 11.00 u. V. 10.15 u. SOS f2-Holten f2 9.15 u. V. 8.30 u. Blauw Wit Senioren: Sportlust-Blauw Wit 2.30 u. V. 1.15 u. Excelsior 8-Blauw Wit 2 2.30 u. V. 1.30 u. DETO 6-Blauw Wit 3 2.30 u. V. 1.30 u. Blauw Wit 4-Sc. Daarle 2 12.45 u. Blauw Wit 5-SC Rijssen 3 12.45 u. Blauw Wit 6-Excelsior 10 2.30 u. Blauw Wit 7-Vesos 3 2.30 u. DES 8-Blauw Wit 8 12.45 u. V. 11.45 u. Blauw Wit 9 is vrij. Junioren: Blauw Wit Al-Haarle Al 2.30 u. Haarle A2-Blauw Wit A2 13.00 u. V. 12.00 u. Blauw Wit Bl-Twenthe B2 2.30 u. Blauw Wit B2-Haarle B2 12.45 u. Blauw Wit Cl-SC Rijssen Cl 10.30 u. Pupillen: SWN D2-Blauw Wit Dl 10.00 u. V. 9.00 u. Blauw Wit El-RKSV El 10.00 u. DETO E3-Blauw Wit E2 10.00 u. V. 9.00 u. Blauw Wit Fl-SC Rijssen Fl 10.00 u. Dames: Vesos-Blauw Wit 10.00 u. V. 9.00 u. Badminton 7-10 Holten -NOP 3 8-10 Netwerk-Holten 2 8-10 Netwerk 2-Holten 3 9-10 Holten 4-ZBC 8 9-10 Holten 5-Witte Veder 6-10 Hanze'83-Holten 6 5-10 Holten-Diepenveen (jeugd) 5-10 MOT Almelo-Holten (jongens- team) De in de gemeente Holten voor het Prinses Beatrix gehouden collecte heeft f 6265.50 opgebracht. Het plaatselijk comité zegt heel harte lijk dank aan allen die aan het be reiken van dit mooie resultaat hun medewerking hebben verleend.

Holtens Nieuwsblad | 1985 | | pagina 9