Weer zege voor Blauw Wit: 2-0 A Hippolon Bergruiters uitstekend geslaagd -"1" Saamangun schiet Holten naar winst Resultaten Blauw Wit Resultaten s.v. Holten Resultaten sv Holten Resultaten Blauw Wit Kees Spai start in forden ti aan Schaakclub Holten Sportdag CJV HOLTENS NIEUWSBLAD SENSOREN PUPILLEN Klaverjassen bij Blauw Wit DONDERDAG 3 OKTOBER 1985 - Na een zeer matige eerste helft, resulterend in een 0-0 ruststand, heeft Blauw Wit afgelopen zater dag tegen het Enschedese Boswin kel alsnog in de tweede helft de overwinning veilig gesteld. De Holtenaren klommen door deze zege naar de tweede plaats op de ranglijst, twee punten achter lei der Denekamp. Na de goede resultaten in de laat ste wedstrijden dachten de Blauw Witters de laaggeklasseerde bezoe kers uit Enschede zonder al te veel moeite te kunnen oprollen, maar niets bleek minder waar. De gasten pakten van meet af aan de zaken energiek aan en waren in het eerste half uur nauwelijks de mindere van de zwak spelende thuisclub. De En- schedeërs verdedigden geconcen treerd en werden in deze opzet ge steund doordat de Holtenaren een veel te laag tempo hanteerden en de passes elke nauwkeurigheid misten. Blauw Wit zag dan ook nauwe lijks kans om mogelijkheden te cre ëren en wanneer dit sporadisch het geval was, dan toonde de Boswin kel-goalie zijn vorm, zoals in de 25e minuut toen hij een harde schuiver van Gerrit Stam bijzonder knap uit de hoek ranselde. Trainer Mennegat had zijn spe lers in de rust opdracht gegeven meer rust in het spel te brengen, beter vrij te lopen en de vleugels veel beter te benutten. De Blauw Wit-oefenmeester bleek de goede remedie gevonden te hebben, want al in de 50e minuut trof een kopbal van (opnieuw) Gerrit Stam de lat en Blauw Wit creëerde nu kans op kans. Zowel het positiespel als de Blauw Wit 2-Hulzense Boys 4 Het tweede begon sterk en gemo tiveerd. Dit resulteerde meteen in goede kansen die door het spek gladde veld de mist in gingen. Toch was het Harm Otter die na een half uur Blauw Wit aan de leiding hielp door van afstand buiten bereik van de keeper raak te schieten. On danks het grote overwicht en de vele kansen werd er voor de rust niet meer gescoord en mocht Blauw Wit de handen dicht knijpen toen de Hulzen-spelers niet attent reageerden. De tweede helft kende een zwak begin, maar door de wis sels kon het spel toch steeds wor den bepaald. Vlak voor tijd werd Jan Vrugteveen door Henk Veld huis in staat gesteld om het verlos sende doelpunt te scoren: 2-0. Blauw Wit 8-ON 1 Onder leiding van him nieuwe ongediplomeerde speler-coach Jo- han Groeneveld begon Blauw Wit vol goede moed tegen de lijstaan voerder. Ondanks een goed georga niseerde verdediging was het met de rust al 0-2. Toen na de rust ON met 6 nieuwe spelers begon was het met Blauw Wit gedaan. Door condi tiegebrek ging men ten onder. Blauw Wit 9-Hulzense Boys 7 Het negende speelde met een al ternatieve keeper in de persoon van Herman van Eden. Hij deed zijn werk uitstekend. De gasten na men een 1-0 voorsprong. Dit was echter niet van lange duur, het was spits Nico die de gelijkmaker scoor- conditie van de thuisclub bleken nu veel beter dan die van de bezoe kers en doelpunten waren nog slechts een kwestie van tijd. Nadat eerder Hans Stam nog op het li chaam van de Boswinkel-doelman had geschoten, opende in de 67e minuut Harry Kolkman de score. Op een pass van Hans Stam schoot hij de bal uit een zeer moeilijke hoek langs de, te vroeg uitlopende doelman via de paal in het net (1-0). In de 71e minuut was het opnieuw raak. Wederom stonden Hans Stam en Harry Kolkman aan de ba sis. Harry versloeg op snelheid de hele Boswinkel achterhoede en zijn voorzet op maat kon door Gerrit Stam simpel tegen de touwen wor den geschoven (2-0). Door deze twee treffers binnen 5 minuten waren de Enschedeërs ge slagen en Blauw Wit bouwde een groot overwicht op. Ondanks vele mogelijkheden kwam men echter niet verder dan een (terecht) afge keurde buitenspelgoal van invaller Henk Bolink. Blauw Wit: D: E. van Dijk (74. R. Hulle- man); A: Gerald Stam (74. H. Bolink), H. ten Wolthuis, A. van leperen en Henri Stam; M: A. Schuppert, Hans Stam en A. Kolkman, V: H. Kolkman, Gerrit Stam en Joh. Stam. Stand 1e klasse: Denekamp 5-10, Blauw Wit 5-8, ASV 5-8, G'brug 4-7. De Hippolon die zondag 29 sept. door de Land. Rijv. De Bergruiters op het terrein aan de Borkeldweg werd georganiseerd bracht een groot aantal combinaties, leden van acht rijverenigingen, in de piste. Voor hen was een mooi parcours uitgezet met als onderdelen: 1200 m. hardlopen, 2400 m. fietsen en tenslotte een steeple in volle galop. De steeple, met zes hindemissen, vanaf de kantine te overzien, was mede door het prachtige weer, een lust voor het oog. Wordt er bij de meeste takken van paardesport veel conditie geëist van het paard, bij de hippolon moeten de amazo nes en ruiters het maken en dat viel voor een aantal van hen beslist niet mee. Om de 25 min. ging een groep deelnemers van start. De winnaar van groep 1 Gert Jan Bekkernens van de Paltheruiters uit Haarle zet te meteen een scherpe tijd neer van 10.48 min. doch de winnaar van groep 2 Martin Koopman van de L.R. Diepenveen bleef hier nog 4 seconden onder. De „knaller" zat echter in de laatste groep met de plaatselijke favoriet Rikus Brons voort van de Bergruiters en Rien van de Broek van de Eschruiters te Wierden. Na het lopen en fietsen had Rikus een nipte voorsprong opgebouwd maar in de steeple kwam Rien steeds dichter in de buurt. Voor de toeschouwers was het een sensatie te zien hoe de twee combinaties achter elkaar in volle galop over de hindemissen sprongen. De span ning bereikte een toppunt toen de Wierdenaar enkele meters voor de finish langszij kwam en met een neusje voorsprong over de meet flitste. Beiden hadden een zeer snelle tijd van 10.37 min. Gezien het succes en de sfeer zal ook in 1986 zeker weer dit evenement worden gehouden. Eindklassement: 1. Rien v.d. Broek, Eschruiters, Wierden; 2. Rikus Bronsvoort, Bergruiters, Holten; 3. Martin Koopman, Diepenveen; 4. Gert Jan Bekkernens, Pal theruiters, Haarle; 5. Gerrit Meulink, Brug- geruiters, Lemelerveld; 6. HansTiebot, Die penveen; 7. Bennie Brummelman, St. Stef- fenruiters. Laren (G). Dames: 1. Erma Willemink, 2. Melanie Huis kamp, 3. Petra Berghuis alle drie van de Bergruiters. Holten moest afgelopen zondag naar Deventer voor de moeilijke wedstrijd tegen Go Ahead. In de eerste twintig minuten ging het ge lijk op en speelde de wedstrijd zich veelal af op het middenveld. Naar mate de eerste helft vorderde werd Holten toch iets sterker. Bij een aanval over links schoot André Jal- ving met een hard schot de bal net naast de paal. Heico Mulder kreeg in de eerste helft nog de mooiste kans om de score te openen. Via een combinatie waarop de verdediging van Go Ahead niet reageerde schoot hij rakelings langs de paal. Go Ahead kwam in deze fase moei lijk in haar spel mede doordat Hol ten vroegtijdig stoorde. De paar kansen die zij kregen werden be kwaam gestopt door Erwin Stuk- ker. De tweede vijfenveertig minuten gaven eenzelfde spelbeeld te zien, een sterk aandringend Holten en een Go Ahead dat zich moest be perken tot verdedigen. Bij een uit val van Go Ahead wist Henk War- rink de bal van de doellijn te kop pen. Bij een ingooi van André Jal- ving kreeg René Bannink de bal. Hij zag zijn schot echter gestuit door de paal. Go Ahead kon slechts sporadisch voor het Holten-doel komen. Een door Go Ahead goed opgezette aanval werd afgerond met een hard schot welk echter op sublieme wijze werd gestopt door Erwin Stukker. Mede door een aantal onjuiste beslissingen van de scheidsrechter kreeg o.m. Herman ten Velde een boeking die geheel onterecht was. Vijf minuten voor het einde wist Daniël Saamangun na een dribbel met een afstandsschot van twintig meter Holten op een voorsprong te brengen: 0-1. Hierna werd de wed strijd iets harder en ook Daniël Saamangun kreeg een boeking. De slotfase werd zo mogelijk nog span nender hoewel er van opgelegde kansen geen sprake meer was. Hol ten hield goed stand ondanks dat de scheidsrechter acht minuten te lang liet doorspelen. Komende zondag speelt Holten tegen Heino. Heino doet het in de competitie ook goed en zal zondag op Meermanskamp een duchtige tegenstander worden voor Holten. de. Hiema was Hulzen iets sterker en scoorde 2 keer. Voor.rust scoor de J. P. echter nog 2-3 en in de laat ste minuut ws het weer Nico die de gelijkmaker scoorde. In de tweede helft bleek Blauw Wit alles te heb ben gegeven en kon Hulzen makke lijk uitlopen tot 3-7. Excelsior 6-Blauw Wit 4 In de uitwedstrijd tegen Excel sior 6 heeft het vierde onnodig een 4-2 nederlaag geleden. Vrijwel de hele wedstrijd hadden de Blauw witters het beste van het spel, maar door persoonlijke fouten wer den er evenzoveel doelpunten weg gegeven. Het begon allemaal zo goed. Jan Harbers bracht al gauw Blauw Wit op voorsprong maar Ex celsior kwam weer snel langszij en direct daarna door een presentje van de Blauw Wit-verdediging zelfs volkomen onverdiend op voor sprong. Na de rust was het alles Blauw Wit wat de (voetbal)klok sloeg, zon der dat dit echter tot grote kansen leidde. Toch wist een kwartier voor tijd Jan Ros met een formidabel af standsschot 2-2 te scoren. In dezelf de minuut kwam Excelsior door een levensgroot misverstand in de Blauw Wit-defensie weer op voor sprong. Blauw Wit probeerde het toen nog wel maar die dreun kwa men ze niet meer te boven. De hele ploeg trok ten aanval, doch succes kwam voor de Rijssënaren die met een goed uitgevoerde counter de eindstand op 4-2 bepaalden. Holten 2-Hengelo 2 1-4. Hengelo heeft overeenkomstig haar hoge positie op de standenlijst een verdiende zege op Holten be haald. De eerste 20 min. waren voor de roodzwarten, maar omdat, on danks herhaalde pogingen, doel punten uitbleven nam Hengelo het initiatief over. En de eerste de beste aanval was meteen raak. Het bete- kende voor Holten de morele klap, die de ploeg de 2e helft niet meer te boven kwam, al wist spits Jan Wan- sink nog wel zijn eerste competitie treffer te scoren. Tubanters 4-Holten 3 1-2. Holten heeft haar zegetocht na een korte onderbreking voortgezet. De geoliede machine van de eerste we ken toonde toch te veel haperingen om met een gerust hart in de toe komst te kijken. Een veilig lijkende 0-2 ruststand werd direct na de wis seling teruggebracht tot 1-2. Het eerste doelpunt van de Tubanters in deze competitie! Het werd soms benauwd voor het Holten-doel maar keeper Blokvoort wist verder onheil te weren. Heracles 3-Holten 4 2-5. Een voortreffelijk spelend vierde heeft de kampioensdromen van Heracles wreed verstoord. Heracles speelde het spelletje zoals Holten dat graag ziet, aanvallen en achter in één tegen één. Met de souverein spelende Gerrit Markvoort in de verdediging werd elke aanval van Heracles onmiddellijk beantwoord met een snelle tegenstoot van de hazewinden Martin A. en Tonny J., die zich naar hartelust konden uit leven. Holten 6-Bornerbroek 3 2-1. In een spannende wedstrijd heeft Holten met moeite van medekoplo per B'broek gewonnen. Al stonden soms 11 Holtenaren met de rug te gen de muur, toch is het de klasse van dit team dat het over voldoen de veerkracht beschikt om op be slissende momenten toe te slaan. Biesters en alweer Aanstoot waren de gelukkigen die mochten scoren. Doelman Dinant Pasop, die al zo ongeveer in alle elftallen heeft ge speeld, groeide uit tot de beste man. Ongelooflijk wat hij nog bui ten de palen houdt. Holten 7-Haarle 8 3-3. Een onverwacht agressief Haarle maakte het Holten bar lastig. Door doelpunten van Vincent (2x) en Schoemaker leek Holten op de 3e zege af te stevenen. Echter, de hard spelende bezoekers zorgden er voor dat Holten niet echt in de wedstrijd kwam en zij zelfs in de slotfase, via een strafschop, één puntje meepik ten. Holten 8-Rietvogels 7 0-7. Holten trof het niet dat Rietvogels vorig seizoen in een niet-promotie- klasse was ingedeeld, anders waren ze toen al hogerop geklommen. Dit team hoort duidelijk in de 5e klasse niet thuis. De vogels lieten de te genstanders alle hoeken van het veld zien zonder zelf maar een mo ment te verslappen. doodsvermoeid. Dat was dan ook het enige lichtpuntje in deze eenzij dige partij. De technische hoog standjes van de blauwen waren Holten te machtig. RV 4-Holten 13 9-1. Wat kan één ploeg al blij zijn met 1 doelpunt, terwijl RV 4 de tegen stander, er 9 scoort! Het hele vete- ranenlegioen omhelsde schutter Jan Wissink alsof zojuist het kam pioenschap behaald werd. Maar nu de ban eenmaal gebroken is mag een opmars van Holten 13 ver wacht worden, temeer daar er in deze klasse volop gewisseld mag worden. DES al-Holten al. Ondersteund door vele Holtense supporters heeft Holten al in een zeer matig duel één van haar grote concurren ten opzij gezet. Beide teams func tioneerden als collectief niet erg goed. De Holtenaren hebben de wedstrijd puur op individuele klas se beslist. In het eerste half uur de den zich aan beide kanten weinig kansen voor, al hadden de rood zwarten een licht veldoverwicht. Alleen een schitterende kopbal van Del'Haye zorgde voor oproer, maar de DES-doelman wist ternauwer nood redding te brengen. Jac wilde z'n gemiddelde wat opvijzelen (naar drie doelpunten) en loerde op een kans. Die kansjes kwamen ook prompt. Eerst strafte hij koelbloe dig een verdedigingsfout af: 0-1. Kort voor de rust was het weer „Speedy", die op volle snelheid alle Blauw Wit C2-Blauw Wit Cl Na vier nederlagen op rij wist Cl afgelopen zaterdag de eerste punt jes te pakken. Het was meteen ook goed raak (8-0). Het hele elftal speelde een prima partij. Er werd goed gecombineerd, hard gewerkt en de kansen werden redelijk goed benut. In vorige wedstrijden was dit veelal een groot probleem. Als in de komende wedstrijden ook zo gespeeld wordt volgen er beslist meer overwinningen. Marcel scoor de 5x, maar ook Jan Paul, Pim en Ronnie wisten het doel te vinden. Andres zorgde daarbij vanuit het middenveld voor zuivere passes en de beide Edwins hielden achter de zaak potdicht. Blauw Wit El-Markvogels El Blauw Wit heeft een vrij gemak kelijke* overwinning behaald op Markvogels El. Voor de rust ging het nog een beetje stroef (0-2), maar na rust kwam de Blauw Wit-machi- ne wel goed los. De eindstand werd 0-7. De doelpunten werden ge maakt door Adriaan 3, Doeko 2 en Dirk Jan en Jan Willem ieder één. Blauw Wit E2-SVZW E2 Blauw Wit behaalde in de laatste wedstrijd van de eerste competitie helft haar eerste puntje. De Zwalu wen waren over de gehele wedstrijd genomen iets sterker, maar de Blauw Wit-keeper stond steeds op de goede plek. Aan de andere kant kreeg Blauw Wit ook enkele kans jes, maar ook die werden niet in doelpunten omgezet. De eindstand was dus gelijk aan de beginstand 0- 0. RV Fl-Blauw Wit F1 Lijstaanvoerder Blauw Wit moest aantreden tegen een men gelmoes van jongens en meisjes die samen het F-team van Rijssen Vooruit vormden. Het beloofde een spannende wedstrijd te worden, immers Blauw Wit had 8 uit 4 en RV had 6 uit 4. RV begon sterk met enkele snelle aanvallen, maar dankzij keeper Hans en de goed verdedigende Chum Ning bleef de nul gehandhaafd. Blauw Wit liep nog voor rust uit naar 0-2 en toen was de strijd eigenlijk al gestreden. Hans en Ronnie tekenden voor de gehele produktie van 7 goals. Ook de andere spelers waren steeds weer attent bij de uitvallen van RV, maar kondén niet voorkomen dat Mike nog treffers moest toestaan. RV 3-Holten 9 1-3. Holten had aan 1 helft, o.a. door een prachtige goal van Jan Hoven- kamp, genoeg om de geelzwarten de genadeklap te geven. Na een zwakke seizoenstart leeft dit elftal weer helemaal op en zal voor meni ge tegenstander te sterk zijn voor dit seizoen. SOS 8-HoIten 10 1-2. Runner-up Holten moest aantre den tegen rode-lantaarndrager SOS. Na een half uur moest de nieu we aanwinst van Holten 10 het on derspit delven 1-0. Na de thee ging Holten volop in de aanval. Dat re sulteerde in de 30e min. in een doel punt van 4711. Na enige schermut selingen was Holten genoodzaakt de strijd met 9 man voort te zetten. Ondanks deze tegenslag was het weer Tox jr. die in de laatste minu ten d.m.v. een schitterend af standsschot de punten voor Holten mee naar huis nam. Holten 11-PH 20 1-2. Een fris spelend Holten heeft vriend en vijand verrast met een voorbeeldige werklust. De Turkse Almeloërs hadden op zoveel tegen stand niet gerekend en speelden erg zenuwachtig. Eigenlijk had dit elftal in deze wedstrijd al een punt verdiend, maar dat zal komend weekend tegen Luctor zonder meer lukken. Holten 12-De Zweef 14 0-9. „Het werd net geen nederlaag met dubbele cijfers", slaakte de Blonde Aller ogen waren zaterdag (28 okt.) in Vorden gericht op Kees Span. Al bijna een jaar traint hij zich in het hardlopen bij de afd. at letiek van de SV Holten, is altijd aanwezig en goed voor een vrolij ke noot. Kees maakte in Vorden z'n debuut en hij deed dat goed. Vijf kilometer (van Smidsbelt naar het Bonte Paard in Dijkerhoek) bin nen een half uur om precies te zijn in 29 min. en 20 seconden. In Vorden liepen ook Dick Zweers (22.01 m.) en Hans ten Dan (23.28 m.) Het parcours in vorden was erg zanderig en bepaald niet makkelijk. Op de 10 km. kwamen uit de Holtenaren Gerard Mark voort (38.10 m.), Harry Penders (41.10 m.) en Wim Klein Baiting (43.05 m.) Op de langste afstand weer een voortreffelijke prestatie van Chris Offringa (4e in 58.35) en ook de tijd (60.11 m. en een zesde plaats) van Gerard Beldman mocht er zijn. Heel wat minder snel (maar ieder op z'n niveau) finishte Herry Heuvelmans (69.11 m.) 'en Benny Ophof (69.35 m.) Zondag 29 september deden de Holtenaren het uitstekend. De Da- ventrianen Meindert Koopman en Bertus Stevens liepen in Utrecht de „Singelloop". Meindert werd even als in '84 winnaar in 32.57 over 11 km. en met een tijd van 33.14 m. was de eervolle zesde plaats voor Bertus. In de zestiende „Zessprong- loop" op het landgoed 't Joppe was het goud op de 13 km. (49.39) voor Dick Hoekman. De jaarlijkse schaakontmoeting tussen Overijssel en Münsterland (met tweemaal veertig spelers) vond deze keer plaats in Vrooms- k°°P* yau ae schaakclub Holten deden twee spelers mee: Dick van der Knaap en Joep Middelink. Een eindspel met aan heide kanten de dame en een groot aantal pionnen op het bord kon Dick gemakkelijk remise houden, ondanks een pion achterstand. Joep verzeilde in een klassiek eindspel van toren en pion tegen toren. De op het bord verkregen stelling zou, volgens de theorie, te winnen moeten zijn. Echter, met nog slechts twee mi nuten bedenktijd wordt het wél moeilijk uit te zoeken hoe de weg naar winst is, zodat Joep in remise moest berusten. Overigens geen slecht resultaat die beide remises, gezien het feit dat de Duitsers maar liefst met 251/2-141/z wonnen. Aanstaande zaterdag wordt te Raalte het Sallandschaaktournooi gehouden. Aan dit jaarlijkse eve nement doen zestallen mee van de schaakverenigingen Raalte, Dalfs- en, Bathmen, Ommen, Holten en ENO (Nijverdal). Slagen de Holte naren er opnieuw in de beker te winnen, dan zullen ze die beker de finitief in hun prijzenkast mogen houden. Het was al weer enkele jaren ge leden dat de plaatselijke CJV's een Traditiegetrouw worden ook in het seizoen r85/'86 weer vier kla- verjasavonden georganiseerd door de ZW Blauw Wit in het clubgebouw 't Vletgoor aan de La- renseweg. De eerste wedstrijd is op vrijdag 11 oktober, aanvang 20.00 uur. De activiteitencommissie stelt per speelavond minimaal tien prij zen beschikbaar, terwijl de dames van de clubhuiscommissie zorgen voor een drankje (gratis koffie) en een hartige hap. Per seizoen wordt er vier avonden „gejast" en de hoogste scores van drie avonden "zijn beslissend voor het kampioen schap. De kampioenstitel moet worden verdedigd door Anton Aanstoot uit de Hoffesstraat. De klaveijasavon- den staan open voor iedereen, dus ook voor niet-leden. Gezien de vol doende ruimte in het clubhuis en een vrije constante deelname van pim. 50 personen is opgave vooraf niet meer nodig. Voor informatie (tel. 6 33 48) Dick Beldman. ringsportdag organiseerden en dus voldoende reden om weer es zo'n dag te houden. Het initiatief voor het houden van de dag ging uit van de CJV „De Vrienden schaar", Beuseberg. Helaas viel de deelname tegen want alleen de afd. Dijkerhoek toonde interesse. De leden van de beide afd. streden sportief om de prijzen en de titel sportman/sportvrouw in iedere leeftijdsklasse. De uitslagen: meièjes 8 t/m 12 jaar: 1en sportvrouw Hermienfklein Teeselink (Vrien denschaar), 2. Karin Ulfman, 3. Ineke Riet berg. Jongens 8 t/m 12 jaar: l.en sportman Freddie Haan (Vriendenschaar), 2. René Groteboer 3. Bert Groteboer. Meisjes 13 t/m 15 jaar: 1. en sportvrouw Irene Mondeel (Vriendenschaar), 2. Gea Jansen Manenschijn, 3. Diana Blaauw. Jongens 13 t/m 15 jaar: 1. en sportman Marco Rensen (Dijkerhoek), 2. Aart Biele man, 3. Arnold Paalman. Meisjes 16 plus: 1. en sportvrouw Willy Stevens (Dijkerhoek), 2. Ineke Bosman, 3. Jenny Klein Langhorst. Jongens 16 plus: 1. en sportman André Groteboer (Vriendenschaar), 2. Gerrit Klaasses, 3. Henk Stevens. De wisselbeker bij voetbal en trefbal was voor C. J. „Immanuel" (Dijkerhoek) en dat betekent dat zij het volgende jaar de sport dag moeten organiseren. verdedigers de hielen liet zien: 0-2. Na rust hetzelfde spelbeeld. Dit re sulteerde in nog twee doelpunten van „Rambo" Speelman. Al met al een verdiende overwinning van Holten. Holten e2-Bon. Boy*. e3. Afgelopen zaterdag behaalde Holten weder om een overwinning op Bon. Boys. Goed gemotiveerd werd de eerste helft gespeeld met enkele keurige reddingen van keeper Nico Leef- tink. Toch kon Holten niet voorko men, dat de jongens van Bon. Boys gelukkig op voorsprong kwamen. Na de thee kwam toch de beloning van het goede spel van Holten. Vin cent scoorde aan de lopende band en Nico bracht de eindstand op 4-1 in Holtens voordeel. Dit geeft weer moed voor de volgende wedstrijd. Holten fl-SWN f2. De jongens van Holten fl hebben een gemakkelijke 13-0 overwinning behaald op SWN. Door goed samenspel werd de tegenstander constant onder druk gezet en dit leverde dan ook vele mooie doelpunten op. Als men zo door blijft spelen hoeft men voor geen enkele tegenstander te wij ken. Holten e2-Enter V e2. Een ontzet tend spannende wedstrijd, waarin met een inzet van 150 procent werd gespeeld. Beide partijen waren goed aan elkaar gewaagd. Enter Vooruit kwam in de eerste helft op voorsprong door een eigen doel punt van Holten. Een spelertje van Holten kreeg de bal verkeerd op de voet en die werd zo onhoudbaar voor de keeper. Vlak voor rust werd de gelijkmaker gescoord door Bou- dewijn. Na rust werd er ondanks goed spel niet meer gescoord. Eind uitslag 1-1. PH el-Holten el. Het kostte de lei ders van Holten el veel moeite om het sportpark van PH te vinden. Dit had invloed op het spel van de spelers van Holten el. PH bleek sterker dan verwacht. Toch kwam Holten el op voorsprong: 0-1. Na de thee een gelijk opgaande wedstrijd. Holten kwam enkele malen in grote moeilijkheden, maar met kunst en vliegwerk hield men toch stand. Bij een uitval van Holten scoorde men met een afstandsschot 0-2. Hierna scoorde PH tegen: 1-2. Het leek er toen ook op dat de gelijkmaker er aan zat te komen, maar toch scoor de Holten 1-3. PH was nu geklopt en beide punten gingen mee terug naar Meermanskamp. Hierdoor staat Holten el op de tweede plaats. Holten dl-ON dl. De wedstrijd te gen ON kende twee verschillende helften. Na een mooi eerste doel punt in de 15e minuut lieten de mannen van Holten de kop hangen, ondanks het goede spel tot dan toe. Twee ongelukkige eigen doelDun- ten betekende een 0-3 ruststand. Na rust hebben de jongens weer met veel inzet gespeeld, maar het geluk was niet aan Holtense zijde. De bal wilde niet tussen de palen. De kansen, die ON kreeg door het aanvallende spel van Holten, wis ten zij goed te benutten, hetgeen re sulteerde in een 0-6 nederlaag. Excelsior d2-Holten d3. In deze wedstrijd, die Holten hoopvol be gon, lukte het eerst nog heel aardig. Echter net voor de rust keerde het tij. Excelsior nam een voorsprong van twee doelpunten. Na de pauze lukte het Holten helemaal niet meer. De inzet daalde snel en zo kon het gebeuren dat er een achter stand van maar liefst acht doelpun ten tot stand kwam. Jammer, want zo'n grote nederlaag was echt niet nodig geweest.

Holtens Nieuwsblad | 1985 | | pagina 11