Blauw Wit voorlopig uit de kampioensrace StootkrachtHolten weer onder de maat Handbalteam pakt volle winst Resultaten s.v. Holten Ledental stijgt bij Schaakclub Holten Bodo was de beste Biljarten HOLTENS NIEUWSBLAD Beste prestatie Gerard Beldman Paaltjes voetbal toernooi deSchure Ineke ter Maat clubkampioen Bergruiters DONDERDAG 13 DECEMBER 1984. In de zware uitwedstrijd tegen W.S.V. '38 heeft Holten tegen de verwachting in de volle winst, ge pakt. Het Het tot nu toe goed draai ende W.S.V. trof een sterk gemoti veerd Holten tegenover zich. De gastheren startten met een voor sprong die opliep tot 8-4. Daarna kreeg Holten steeds meer vat op het Deventer spel en scoorde uit ge varieerde aanvallen zowel uit de tweede lijn als vanaf de cirkel. Nog voor de rust verzette Holten de ba kens en nam overtuigend een 9-12 voorsprong. Een goed keepende Frans v. Gennep en een goed op schot zijnde Pim Neuteboom en John Lamping zorgden er ook in de 2e helft voor, dat W.S.V. de voor sprong niet meer ongedaan kon maken. Tot vlak voor tijd hield Hol ten de voorsprong op 4 doelpunten, waar W.S.V. in de laatste minuten nog iets vanaf kon knabbelen. In het gehucht Leuvenheim, on der de rook van Zutphen, heeft Ge rard Beldman met het behalen van de derde prijs in de z.g.n. Wildloop over 15 kilometer een beste presta tie geleverd. Hij had voor deze af stand 551/2 minuut nodig. Er start ten in deze wedstrijd 3 Hol tense at leten. Ap Koetsier bleef met een tijd van 1.02.00 uur zijn clubgenoot Benny Ophof in 1.04.06 duidelijk voor. Zondag 9 december de Inter- sportloop te Delden liep Wim Klein Baiting de tien kilometer in 38.45 min. Ap Koetsier deed er bijna 41 min. over. Op de 25 kilometer pres teerde Egbert Veneklaas erg goed met een tijd van 1.29.03 uur en dat was slechts 2 minuten achter win naar Vollenbroek uit Enschede. Komend weekend voor de echte liefhebbers op zaterdag de Schwar- zwaldcross in Rijssen over 2-5-10 en 20 km. Eindstand 19-21(1). Doelpunten: Pim Neuteboom, Meino v. Beek 5; John Lamping 4; Nico Vorst, Jan v.d. Hoff 3; Johan Plantinga 1. Door deze winst is Holten opgeklommen tot de 2e plaats achter het zeer ster ke Pollux. Holten heeft nu 10 pun ten uit 6 wedstrijden. De dames junioren werden uit te gen Voorwaarts in de eerste helft overdonderd. Vlak voor rust kwam Holten wat meer in haar spel, maar de achterstand bij rust was nog 11- 6. Na rust werd Holten steeds ster ker, maar meer dan de 16-14 neder laag zat er helaas niet in. Jeugd: Al speelde een goede helft tegen A.B.S. Bij rust was de stand 9-9. Na rust werd A.B.S. vooral conditio neel sterker en won het in een doel puntrijke wedstrijd met 11-17. BI speelde uit tegen Heeten een slech te wedstrijd. Ondanks dat won Hol ten na een 1-3 voorsprong bij rust miniem met 3-4. B2 kreeg loon naar werken. Na enkele nederlagen mochten de meisjes dit maal in een leuke wedstrijd voor eigen publiek de winst met 8-1 in eigen huis hou den. Pupillen Cl blijft doorgaan. In de zaalcompetitie werd voor de 6 de achtereen volgende maal gewon nen. Nu was het de beurt aan Schalkhaar dat na een 3-3 rust stand de punten met een 7-4 neder laag aan Holten moest laten. Zowel voor de Holtense heren als de Holtense dames staat zondag a.s. een belangrijke wedstrijd op het programma. De dames spelen tegen het ingeplaatste en eigenlijk voor hun klasse te sterke Pollux, dat tot nu toe ongeslagen is. De he ren spelen tegen Zwolle. Deze ploeg werd in de eerste wedstrijd met 15- 14 verslagen, maar speelt de laatste weken erg sterk. Opnieuw dus geen makkelijke tegenstander voor Hol ten. Gezien het sterke optreden in de competitie ligt er een goede kans op een attraktieve handbal wedstrijd. Holten - Zwolle om 14.50. Na een opwindende en goede partij voetbal is Blauw Wit afgelo pen zaterdag door SC Denekamp voorlopig uit de kampioensrace geworpen. Ondanks een groot vel- doverwieht van de thuisclub gin gen de gasten met 0-2 voorsprong de rust in. Na de hervatting kwa men de Blauwwitters op gelijke hoogte, maar toen was het weer de beurt aan Denekamp, dat tot 2-4 uitliep. Op de valreep werd het nog 3-4, waarbij de thuisclub, op grond van inzet en getoond spel te weinig kreeg. Zowel Denekamp als Blauw Wit hadden vorige week de punten la ten liggen en moesten nu winnen om de aansluiting niet te verliezen. Blauw Wit ontketende meteen een offensief en een doelpunt leek slechts een kwestie van tijd. Het spel van de Blauw Wit-aanval was snel en agressief, waardoor de De nekamp-goalie moeilijke momen ten doormaakte, maar hij bleef de toestand meester. In de 10e minuut namen de gasten de leiding. Bij een ongevaarlijke Denekamp-aanval werd het half mislukte schot door een Blauw Wit-verdediger van rich ting veranderd. Een snelle reactie van doelman Aanstoot bracht hem nog met de vingers aan de bal, maar onvoldoende, waardoor de bal tegen het net rolde (0-1). Ook na dit doelpunt bleef Blauw Wit de stuwende ploeg. Het mid denveld met Harry Kolkman, Al- bert Kolkman en Henri Stam zorg de steeds weer voor aanvoer naar de aanval, die echter geen kans zag te scoren. In de 18e minuut werd een kopbal van Albert Kolkman door een verdediger van de lijn ge haald en dezelfde speler had even daarvoor een bal tegen de lat zien gaan. Uit een corner kopte Pim Boog rakelings naast en een hand vol goede mogelijkheden bleken daarnaast ook niet voldoende voor de gelijkmaker. De gasten toonden aan hoe het moest, toen in de 31e minuut Jan Verveda wat noncha lant uitverdedigde, Henri Thalen zich daarop verslikte in de snelle rush van zijn tegenstander, waar door Arno Tip uit een voorzet een voudig 0-2 kon scoren. Met deze stand werd ook de rust bereikt. Na de pauze had trainer Scholten Geijan te Velde in de ploeg genomen voor Thalen, ten einde de achterstand zo snel moge lijk in te lopen. Dit leek ook te lukken toen al in de 48e minuut Hans Stam, hij speelde een goede wedstrijd, een te rugspeelbal oppikte en de Dene kamper goalie kansloos liet (1-2). Blauw Wit voelde dat er meer in zat en speelde frank en vrij. Dit resul teerde in de 61e minuut in de gelijk maker. Een vrije trap aan de linker zijde bereikte, tussen een woud van benen, de op rechts vrijstaande Joh. Stam die 2-2 liet aantekenen. Denekamp trok met fysieke kracht het spel meer naar zich toe. In de 70e minuut namen de gasten opnieuw de leiding. Een hoge voor zet van rechts bereikte de hoogop- springende Amo Tip, die over de uitlopende doelman raak kopte (2- 3). Nog gaf Blauw Wit zich niet ge wonnen. Joh. Stam werd vervan gen door Henk Bolink en Blauw Wit bleef de aanval zoeken. Toch bleek de Denekamp-achterhoede nu beter bestand tegen de druk en in de 83e minuut werd de wedstrijd beslist. Opnieuw werd een hoge voorzet bijzonder knap ingekopt, deze maal door spits Peter Metgod (2-4). In de allerlaatste minuut deed Henk Bolink nog waarvoor hij in het veld was gekomen t.w. scoren, maar verder kwam Blauw Wit niet. De achterstand op koploper VABO bedraagt inmiddels 5 pun ten, zodat de verdere competitie, althans voorlopig, zonder illusies kan worden afgewerkt. A.s. zater dag de derby tegen Markvogels in Markelo om half drie. Stand le klasse: VABO 11-17, Eversberg 12-17, Drienerlo 12-16, Oldenzaal 11-15, Denekamp 11-15, Sportlust 11-14, Vesos 11-14, Blauw Wit 12-12, Markvogels 11-10, Marle 11-9, Daarle 11-9, Boswinkel 10-5, Rietvogels 11-2, W'school 11-1. In een matige wedstrijd, waarbij het aanvallend onvermogen van Hol ten weer duidelijk bleek, won Zwolle verdiend met 3-1. Trainer Veenstra had z'n mannen de opdracht gegeven het veld groot te houden de voorzet ten zo veel mogelijk te blokkeren om zo de snelle en als goed koppende be kende staande spitsen geen kansen te geven. Deze strategie lukte tot de 25e minuut toen uit een ten onrechte toegekende hoekschop de dekking verwaarloosde en doelman Erwin Stukker kansloos was bij een kop bal van Ter Stege (1-0). Holten raakte na deze achter stand, net als vorige week van slag. Overleg, vertrouwen en enige drei ging ontbrak. Edwin Brouwer kreeg in de 35e minuut nog wel een scoringskans en ook kon een vrije schop van Veneklaas slechts met veel kunst en vliegwerk door de Zwolle goalie tot hoekschop wor den verwerkt. Op slag van rust kwam de thuisclub op 2-0. Opnieuw uit een dood spelmoment, een hoekschop, kopte de geheel vrij staande van Steen onhoudbaar is. Na de rust, Traanman was gewis seld voor Koopman, werd Holten wat agressiever. Daniël Saaman- gun kopte uit een voorzet van René Bannink rakelings naast en Jan Mullem miste op een haar na met een afstandschot het doel. Helaas was de opleving bij de rood-zwar- ten van korte duur. Bij een van de schaarser wordende aanvallen van Zwolle kwam Henrikx alleen voor doelman Stukker die hem scoren onmogelijk maakte. In de 65ste mi nuut was het wel raak toen Henrikx aan alle illusies, als die er tenmin ste nog waren, doeltreffend een ein de maakte (3-0). Vlak voor tijd red de Jan Wans ink, ingevallen voor Brouwer, de eer door uit een voor zet van Bannink met een prachtige snoekduik te scoren (3-1). Zondag eindelijk weer eens een thuiswedstrijd op „Meermans kamp" tegen koploper Lemeler- veld. Een zware opgave, maar Hol ten zal nu toch eindelijk eens pun ten moeten pakken om wat verder uit de buurt van de rode lantaarn te komen. Stand 4e klasse H: Lemelerveld 11- 20; Heino 11-17; Zwolle 9-15; Broek land 11-13; IJsselboys 11-12; ZAC 11-11; Union SV11-11; Dalfsen 10-9; Roda 12-8; Go Ahead 11-6; Holten 11-6; Overwetering 11-2. 0pqeOc De kringgroep Bergspeurders van de Vereniging van Duitse Her ders organiseert zaterdag 24 no vember een VH-examen voor Duitse Herdershonden. Keur meester was de heer Tokkie uit Amsterdam en als examenleider trad op de heer Goossen. Geëxa mineerd werd op de onderdelen speuren, appèl en manwerk. De omstandigheden voor het speuren waren erg ongunstig, het had veel geregend en er stond veel wind. In sommige weilanden stonden grote plas sen water. Er werden op het onderdeel speuren dan ook niet zulke hoge punten behaald, er werd zelfs een deelnemer op dit onderdeel afgewezen. Speurleg- ger was de heer Ten Dam. Na het speuren werd het appèl af gewerkt, waarvoor alle deelne mers slaagden. Na een korte pauze werd begonnen met het manwerk. Als pakwerker was de heer Ten Barge uit Neede uitgenodigd. Op dit onderdeel werden de hoogste punten be haald en alle deelnemers slaag den voor dit onderdeel. De wis selbeker van de vereniging, evenals de „Rustenbieltrofee" kwamen in het bezit van de heer Ten Dam. Hij behaalde met zijn hond Bodo het hoogste aantal punten. De uitslagen waren: VH I: Geleider H. Oosterkamp met de hond Wodex v.d. Schil- bree 238 pt., kwal. V; geleider H. W. v. Brussel met de hond Con dor v. Groot Beushof 240 pt., kwal. G; geleider D. Oolbek- kink met de hond Arko v.d. Rietmolen 245 pt., kwal. G; ge leider H. Hakkert met de hond Borka v.d. Germaco Hof 255 pt., kwal. G; geleider G. J. Rensen met de hond Alphy v.d. Riet molen 255 pt., kwal. G; geleider A. ten Dam met de hond Bodo von Stoss Bats 265 pt., kwal. G. VH II: Geleider H. J. Aaftink met de hond Olaf v.d. Schilbree 244 pt. kwal. G. Uitslagen van de wedstrijden ge speeld op 2 december j.l.: Rood Zwart 2-Holten 2 4-1, Holten 3-SOS 3 2-1, Heracles 4-Holten 4 2-1, Hol ten 5-Luctor 6 6-1, Enter 4-Holten 6 I-2, MW 8-Holten 7 2-4, De Zweef 13-Holten 8 3-1, Enter 8-Holten 9 1- 2, Holten 10-Nijverdal 4 2-2, Holten II-Haarle 7 0-7, Holten 12-Omhoog 8 2-1, Holten 13-Bornerbroek 6 1-5. Uitslagen van de wedstrijden van 9 december: WW 2-Holten 2 0-5. De retumwed- strijd van de eerste competitiezon dag bood de eerste helft weinig op winding. Geen van beide ploegen wenste te verliezen. In de tweede helft keken de toeschouwers zich de ogen uit. Dank zij razendsnel vleugelspel werd de defensie van Hengevelde in paniek gebracht. Was dit het zelfde Holten? Iedere actie lukte en de doelpuntenhon- ger kwam pas tot stilstand nadat good-old Willem Schooien nummer 5 achter de doelman had gedepo neerd. Holten 3-Omhoog 2 1-1. Een wed strijd die met veel spanning tege moet werd gezien. Immers, Holten stond aan kop en Omhoog op een gedeelde 2e plaats. Je mocht dan ook verwachten dat we op het hoofdveld een topwedstrijd voor 3e klasse-begrippen voorgeschoteld kregen. Helaas was de spanning te groot voor beide ploegen wat het spel negatief beïnvloedde, zodat het kijkcijfer nauwelijks een vol doende was. Holten had al vroeg de pech dat laatste-man G. Paalman geblesseerd uitviel. Tbt de thee bleef de stand dubbelblank. Na de hervatting waren er 2 penalty's no dig om de 0 van het scorebord te krijgen. Een terechte eindstand 1-1. Holten 6-Wierden 3 2-5. Holten kon het huzarenstukje van vorige week niet herhalen. In de afronding van de kansen was Wierden slagvaardi ger. Holten kon door Broekmaat en Biesters hier slechts 2 treffers tege nover stellen. Het gemis van de ge schorste Ab van de Bos deed zich duidelijk gelden. Holten 7-Bomerbroek 51-4. Holten betrad stijf van de zenuwen het speelveld voor de ontmoeting te gen mede-promotiekandidaat Bor- nerbroek. Het eerste doelpunt van de blauwen viel uit een corner die rechtstreeks bij de eerste paal in het doel belandde. Voor de rust kon Holten nog wel iets terugdoen, maar toen in de tweede helft stop per Adri Nijland met een ver draaide knie naar de kant moest, was de organisatie in de verdedi ging volkomen zoek. De gasten pro fiteerde gretig van de misverstan den tussen verdedigers en de kee per en schoten de stand naar een ruime marge. Holten verloor hier mee de eerste plaats aan haar te genstander en zal in de resterende 6 wedstrijden alles op alles moeten zetten. daarop geen uitzondering. Het vie] moeilijk te verteren dat de Nijver- dallers met geraffineerd spel de ver diende overwinning pakten. SOS 7-Holten 10 6-1. Het tiende elf tal kwam met een geweldige opdof fer uit Hellendoom terug. De resul taten van de laatste weken hadden juist het zelfvertrouwen wat opge krikt. Voor de tweede keer ging SOS met de punten strijken. Holten 12-Haarle 8 1-1. Holten kon •zondag beschikken over de bijna voltallige selectie. Na de zege van vorige week zag iedereen het we! zitten. Het centrum-spits pro bleem, het manco van de laatste jaren lijkt opgelost met de komst van Klaas v.d. Veen. Iedere tegen stander is gewaarschuwd. Met in het achterhoofd de 9-2 nederlaag in Haarle trok de ploeg furieus ten strijde. „De winterschilder" had zo'n medelijden met de stuntelig optredende Haarleboys dat hij hen een.handje" hielp en de bal ging op de stip. Nog voor de rust werd geüjk gemaakt. Uit een goed genomen hoekschop van „de boer" kwam de bal bij kopspecialist Stukker die de doelman kansloos liet. De thee was zo opwekkend dat Holten de twee de helft onverdroten door ging. De Schutte knalde op de kruising er na tal van spannende situaties voor de doelen gingen beide ploegen op him tandvlees lopend naar de kleedkamers. Holten 8-LAP. 6 0-1. Holten verloor niet op techniek maar louter op ki lo's. De omvangrijke Almeloërs (de keeper bestreek zo ongeveer het halve doelvlak) lieten zich niet zo maar aan de kant zetten. Wat Hol ten 8 ook probeerde, de ruststand indoor bleef tot het eindsignaal gehand haafd. Zaterdagavond werd de uitslag bekend gemaakt van de in het afgelopen seizoen verreden wed strijden om het kampioenschap van de Land. Rijv. „De Bergrui ters". Vooraf was er een gezellig- heidsrit per auto waarvoor ook alle supporters en donateurs wa ren uitgenodigd. Deze rit, uitge zet door de M.A.C. „De Holter- berg" was een groot succes. In- grid en Theo van Dijk kwamen met de minste strafpunten uit de bus. Kampioenen Tot clubkampioene 1984 were uitgeroepen Ineke ter Maat dit met „Twilight" 106 punten be haalde. Ze werd op de voet ge volgd door T. Volkers met „Ka ran" en Michel Huiskamp me' „Otello" met resp. 105'/2 en 1 Of- punten, 4. Ingrid van Dijk me „Sander" 99 pnt., 5. Hetty Jongman met „Princess" 99 pt 6. Sandra Dieperink met „San der" 95 pt. De prijsuitreiking hat in de kantine op sportpark „Meermanskamp" plaats doe: clubvoorzitter prof. dr. O. Wig man. Holten 9-Nijverdal 3 0-4. Zoals zo vaak na afloop van een wedstrijd zoekt de verliezende partij een zon debok en 9 van de 10 keer is dat de scheidsrechter. Het negende was Op het „Indoor-concours" in Heeten werd Ingrid van Dijk ir de dressuur LI met „Orange d« France" zesde en was bij sprin gen klasse B de 8ste prijs vooi Dries Willems die met „Wilco" 2 manches foutloos rondkwam. Ook dit jaar organiseert J.S. de Schure weer het traditionele „paal- tjesvoetbaltoernooi". Evenals voor gaande jaren staat inschrijving weer open voor alle soorten teams. De teams dienen te bestaan uit minimaal vier personen, waaronder - verplicht - één dame. Om iedereen een kans te geven wordt als eis gesteld dat er per team maximaal twee spelers lid mo gen zijn van een voetbalvereniging. Het toernooi zal gehouden wor den op donderdag 3 januari a.s. in sporthal 't Mossink en zal beginnen om 09.00 uur. De finalewedstrijd zal omstreeks 15.30 uur gespeeld wor den. In tegenstelling met voorgaande jaren kan men zich nu alleen door middel van voorinschrijving mel den voor deelneming. Dit kan ge beuren tot en met zaterdag 29 de cember in J.S. de Schurc tijdens de openingstijden (vrijdag/zaterdag van 20.00 tot 24.00 uur en zondag van 14.30 tot 17.30 en van 19.45 tot 23.00 uur). Het inschrijfgeld a f 15,- dient ter plekke te worden voldaan. Het programma en wedstrijdregle ment wordt daarna thursgezonden. Mocht men niet in de gelegenheid zijn om langs te komen, dan kan men zich telefonisch wenden tot de Schure op nummer 6 27 55. De animo voor de Schaakclub Hol ten is nog steeds groeiende. Begon nen werd het seizoen met 21 leden, inmiddels zijn het er nu al 23, en men verwacht er nog meer. De schakers spelen elke maandagavond in het Praethuus op het Meermanskamp vanaf 20.00 uur. Nu en dan kan men daar getuige zijn van een grote zege, zoals op 2 december tegen Rijssen. Beide teams spelen in de le klasse B van de S.B.O. Na drie ronden staat Rijs sen nr. 2 met 4 punten en Holten 5 In de elfde week van de competi tie van de biljartbond „Ons Genoe gen" presteerden de Holtense ver enigingen als volgt: Hoofdklasse: De Ster-café Jansen 0-8, Kalfster- man-Budde 2-6. De hoogste serie met 43 was van A. Alberts van „Jan sen". Overgangsklasse: Vlishoek- Schoenmaker 2 6-2, Oude Aanleg- Kalfsterman 2 2-6. Eerste klasse: Spekhorst 3-Jan sen 3 8-0, Haarlerberg 2-Kalfster- man 2 2-6. Beste partijen van H. Vrielink van BVW 2 en Koetsier van „Jansen". Derde klasse: Jansen 4-BVW 3 4- 4. met 1 gewonnen wedstrijd. De sfeer was als bij het Hoogoventoernooi. Dick van der Knaap zat aan bord 1 en speelde met groot zelfvertrou wen; hij won overtuigend. Joep Middelink, geconcentreerd als al tijd, wist zijn tegenstander door een. leuke stelling tot overgave te dwingen. Ton van Oyén speelde re mise - meer was er waarschijnlijk niet uit te halen. Jan Scheperman werd klem gezet en moest zijn ko ning neerleggen. Erik Geverdink Nijnhuis speelde Rijssen in korte tijd van het bord en won knap. Hen ri ten Brink won na een gewaagde, doch degelijke zet. Jan Beltman speelde remise in een reeds tevoren gespeelde wedtrijd. Dinant en Henk wonnen hun partijen over tuigd evenals Theo van Linden- berg. Eindstand: 8-2. Het tweede team speelde 9 dec. tegen Raai te en was eigenlijk aan zijn eer verplicht te winnen. De ne derlaag tegen Vroomshoop 2 was niet nodig geweest. In de externe competitie heeft het juniorenteam de le ronde met 4-0 gewonnen, de 2e ronden met 21/2-l1/2 verloren. De aspiranten wonnen de le ronde met 4-0. maar de 2e werd met 4-0 verlo ren. In de interne competitie voor senioren en jeugd staan Joep en Ton royaal bovenaan. Vrijdag 14 december gaat het recreantenteam naar Raalte. Om de beker voor de S.B.O.-cup is Holten weer een ron de verder gekomen. Programma S.V. Holten Holten 1-Lemelerveld 1 14.30 u; Holten 2-Tukkers 3 10.00; Haarle 2- Holten 310.00 u. V. 9.00 u.; Holten 4- La Première 4 10.00 u.; Holten 5- SDOL 3 10.00 u.; RKSV 3-Holten 6 10.00 u. V. 9.00 u.; De Zweef 9-Hol- ten 7 9.00 u. V. 8.00 u.; Omhoog 7- Holten 8 10.45 u. V. 9.45; SOS 6-Hol- ten 9 9.30 u. V. 8.30 u.; Holten 10-De Zweef 11 10.45 u.; Holten 11-RKSV 4 9.00 u.; Nij verdal 6-Holten 1210.00 u. V. 9.00 u.: Holten 13-MW '29 12 10.30 u. Junioren: Holten Al-DES Al 14.30 u.; DES A2-Holten A2 13.00 u. V. 12.15; Hol ten BI-Enter V. BI 14.30 u.; Holte B2-SVZW B2 14.30 u.; Holten Cl- StevoCl 14.30 u.; Holten C2-Holten C3 13.00 u. Pupillen: Holten D2-R.V.D 1 10.00 u.; SDOL D2-Holten D3 10.00 u. V. 9.15 u. Handbal Programma: za. 15 dec.: Al vrij; A2 uit tegen Tyfoon in Zwolle om 14.00. Vertrek 13.00; BI vrij; B2 vrij; JB1 vrij; Cl vrij. Zo. 16 dec.: Dames Junioren thuis tegen Haar le om 13.55; Dames senioren thuis tegen Pollux om 15.55; Heren 1 thuis tegen Zwolle om 14.50.; Heren 2 vrij. Programma Blauw Wit Vrijdagavond 14 dec. Klaverjassen in clubhuis 't Vletgoor Zaterdag 15 dec.: Senioren: Markvogels 1-Blauw Wit 1 14.30 u. V. 13.00 u.; Blauw Wit 2-Vesos 2 12.45 u.; DOS '37 5-Blauw Wit 3 2.30 u. V. 1.15 u.; Markvogels 3-Blauw Wit 4 12.30 u.; SC Rijssen 4-Blauw Wit 5 2.30 u. V. 1.30 u.; Eversberg 3- Blauw Wit 6 12.30 u. V. 11.15 u.; Blauw Wit 7-Den Ham 7 11.00 u.; Blauw Wit 8-SC Rijssen 5 12.45 u.; Blauw Wit 9-DETO 10 2.30 u. Junioren: T.V.C. Al-Blauw Wit Al 14.30 u. V. 13.30 u. Programma sporthal 't Morsink voor de week van 15 december tot en met 21 december 1984 Zaterdag: 09.00-23.00: s.v. B.A.T.O. Zondag: 12.00-17.00: N.H.V. 20.00-21.00: H. Biesters Maandag: 08.10-15.30: scholengemeenschap 16.00-18.00: s.v. Holten, afd. voetbal 18.00-22.30: badmintonclub Holten Dinsdag: 08.10-15.30: scholengemeenschap 16.15-22.30: Mintonette 22.30-23.30: Blauw-Wit Woensdag: 08.10-15.30: scholengemeenschap 16.00-18.30: hockeyclub Holten 18.30-22.30: badmintonclub Holter Donderdag: 08.10-16.30: scholengemeenschap 16.30-22.00: s.v. Holten, afd. hand bal 22.00-23.00: K.N.V.B. 23.00-24.00: s.v. Holten, All Stars Vrijdag: 08.10-15.30: scholengemeenschap 16.00-18.30: hockeyclub Holten 18.30-23.00: Mintonette Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde kan men zich a.s. vrijdag van 12.00 22.00 uur rechtstreeks wenden to; de beheerder (sporthal, tel. 31 80; Overige reserverigen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. welzijns zaken, tel. 16 66 toestel 25), en in dien mogelijk tussen 9.00 en 12.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1984 | | pagina 17