sintnikolaas aklie Handbal verliezen dames eervol Resu Ita ten Blauw W it VOLGENDE WEEK STAAT OÜK OP DEZE PLAATS EEN INTERESSANTE AANBIEDING. S.G. Holten WINKELOPENSTELLING i.v.m. St. Nic. feest vrijdag 30 november Tijdens de koopavonden zal zwarte piet in het dorp rondgaan met een verrassing voor het winkelend publiek. ROUTE DOOR HOLTEN: volleybalver. holten SENIOREN DONDERDAG 15 NOVEMBER 1984 nuLitiNi iNjDuwaDbrtU - ontwerp -ï- Slufeio S+wkket Maandag 3 december en dinsdag 4 dec. koopavond tot 21.00 uur woensdag 5 dec. om 17.00 uur gesloten. Vergunning K.v.K. Deventer 7 nov. 1984 Start: gemeentehuis, Larenseweg, Schoolstraat, Rietmolenstraat, Oranjestraat, Noordenbergstraat, Kolweg, Bergmanstraat, Waardenborchstraat, Oranjestraat, Dorpsstraat tot eindpunt O.A.D.-busstation. MW '69 a-Blauw Wit 2 Het tweede volgde het concept van hun leider, van meet af aan er stevig tegenaan, prompt op en had na 10 minuten succes toen Gerrit Stam een voorzet van Jan Ros weer „ouderwets" inkopte (0- 1). Kort hierna profiteerde Henry Kolkman zeer attent op geklun gel in de Marleense defensie, 0-2. Aangezien de Blauw Wit verdedi gers soms wat al te veel in de aanval gingen kwam Marle terug tot 1-2 maar een strijdlustig Blauw Wit liep door Gerrit Stam en Geert Harbers uit tot 4-1. Vlak voor rust liet de linksbin nen van Marle 2-4 aantekenen. Na de thee probeerde Marle wat terug te doen maar de Blauw Wit defensie stak goed in elkaar en gaf geen krimp. Helaas liep het in de 2e helft minder goed zodat het bleef bij een verdiende zege waardoor het tweede goed blijft meedraaien. Vesos 7-Blauw Wit 6 Vol goede moed en belust op de zege, want als toch eindelijk eens gewonnen kon worden dan zou dat moeten zijn tegen het zwakke Vesos 7 in Hellendoorn. Helaas was het zesde al snel een illusie armer want al na tien mi nuten gaf het scorebord 2-0 aan. Deze achterstand was mede een gevolg van het feit dat verschil lende Blauw Witters in plaats van met de benen te spelen op de „babbeltoer" gingen. In de rust werd hier dan ook even ste vig over gepraat en zo waar het liep in de 2e helft beduidend be ter. Vesos kwam onder druk en het werd 2-1. Blauw Wit was hierna de betere ploeg, creëerde een aantal fraaie kansen die on benut bleven. Toen de Blauw Wit reservedoelman, die overi gens goed kfeepte, met nog plm. 10 minuten te gaan een klein foutje maakte werd het 3-1 en dat was tevens de eindstand. C~Le 1 Mintonette 1-Katers 1 (heren): 1 Het was een goede partij leybal van de kant van nette. De eerste set werd begonnen en er werd een voorsprong genomen. Maar tegenstander was taai en d< degelijk spel werd de voorspro teniet gedaan en de eerste werd dan ook in het voord van Katers beslist met 9-15. E onverwachte tegenvaller. De dere sets echter liet Mintone er geen gras over groeien en het talrijke publiek in de sp thai genieten van snel, gevi eerd en aanvallend volleyb Met de standen 15-6, 15-8 en 1 werd de tegenstander weg speeld. Een terechte uitslag v een leuke wedstrijd. Een handbalweekend met een beperkt programma. De dames senioren speelden thuis tegen koploper Pacelli. Een zware te genstander die vorig seizoen met 24-1 van Holten won. Dat het spelpeil, ook bij de dames - stijgt bleek wel uit deze wed strijd. Tot de stand 3-3 kon Hol ten goed in de wedstrijd bfrjven. Daarna liep een toch sterker Pa celli uit naar de 4-6 voorsprong bij rust. Ook na rust bleef Hol ten op keurige wijze partij bie den en kreeg Pacelli de winst zeker niet cadeau. Toch konden de gasten de voorsprong vergro ten. De winst met 14-7 is echter alleszins een- goed resultaat te noemen. Doelpunten voor Hol ten: Sonja van 't Holt 3, Wilma ter Harmsel 2, Annemarie Ophof De dames junioren speelden thuis tegen Schalkhaar. Met Jo hanna Paalman als invalster voor de keepster speelde Holten een goede wedstrijd waarin Schalkhaar al bij rust tegen een 7-2 achterstand aankeek. Ook na rust hield Holten de touwtjes in handen en gaf het de genomen voorsprong niet meer uit han den. Integendeel, de eindstand geeft het al aan: een verdiende 12-5 winst! Jeugd Door het popconcert ging het zaalhandbalprogramma dat ge pland was niet door. Alleen de jongens adspiranten moesten in Deventer aantreden tegen Schalkhaar. In een hoog tempo startend namen de Holtense jon gens al snel een 3-0 voorsprong. Hoewel er nog al wat kansen werden gemist hield Holten de voorsprong tot de rust vast (8-5). Na rust moest de tol betaald worden voor de conditionele in zet. Schalkhaar kwam terug tot op 1 punt. Daarna kwam er rust in het Holtense spel en werden de kansen verder goed benut. De winst met 11-8 was dan ook ver diend. Progamma: za. 17-11: Al thuis tegen Schalk haar om 15.45. A2 vrij. BI vrij. B2 thuis tegen Wesepe om 15.00. JB 1 vrij. Cl uit tegen LHC/Vilsteren om 10.45. Vertrek 9.30.* Zo. 18-11: Dames junioren vrij. Dames senioren uit tegen Achil les om 18.50(1). Vertrek 17.30. Heren 1 uit tegen Heeten om 14.25. Vertrek 13.30. Op zaterdag 10 november werd in de Kruisbergse bossen te Doe- tinchem door een aantal teams van de S.G. Holten deelgenomen aan het Nederlands Kampioen schap Oriëntatielopen voor mid delbare scholen. Het meisjesteam bestaande uit Sonja van 't Holt, Monique van Mourik, Monique Vos en An- nrieke Somer wist beslag te leg gen op een goede derde plaats. Het eerste jongensteam van de Scholengemeenschap werd in een deelnemersveld van 28 teams vijfde. Mintonette 1-Zwaluwen 3: 3-1. In de eerste set werd er goed aangevallen. De dames van Zwa luwen lieten zich daardoor niet van de wijs brengen. Vooral de verdediging was erg goed. De eerste set ging gelijk op, maar werd op het nippertje door de Holtense dames gewonnen (15- 13). In- de tweede set liep Minto nette uit tot 13-9. Daarna stQkte de aanval en kon Zwaluwen de set winnen met 14-16. In de der de set kwam Mintonette sterk terug (15-3). De laatste en beslis sende set werd door hard werken gewonnen met 15-9, zodat de eindstand 3-1 werd in het voor deel van Mintonette. Volgende week spelen de dames op 9 no vember in Nijverdal tegen Flash, aanvang 21.15 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1984 | | pagina 8