Herenteam Holten heeft ritme gevonden Blauw Wit is kansloos tegen Denekamp: 1-4 BAAN Prijs voor kapper Resultaten sv Holten IlSflfïll A. TRAANMAN UITLATEN Jeugd van handbalclub speelt wel Expositie schilderijen in „bieb" Jeugd van Rietvoorn vist weer MOEDERDAG SLAGERIJ sp°°r automobielen aardewerk Mengunie Holten bv Voor een goed slagersprodukt naar GEMEENTE BATHMEN zwembad „De Looërmark" Gratis montage X HOLTEN: Makelaarskantoor VINCENT b.v DONDERDAG 10 MEI 1984 HOLTENS NIEUWSBLAD 13 Na een wat moeizame start in de herencompetitie blijkt dat het eerste herenteam thans het juiste ritme heeft gevonden en T.C. Delden met 4-1 heeft verslagen. Het enkelspel door Gerard Damink werd door Gerard na een spannende wedstrijd in 3 sets gewon nen met 3-6,6-0 en 6-2. Ger de Roos moest helaas na een marathonstrijd van plm. 2 uur zijn enkel in 3 sets prijs ge ven 7-5, 3-6 en 3-6. Bij de dubbel gespeeld door Martien Willems en Jan Kramer kwam het in de le set tot tiebreak welke werd gewonnen door de Holtenaren, in de 2e set wat het koppel beter op elkaar ingespeeld en zette de ze set snel in winst om, 7-6 en 6-1. De in stromende regen gespeel de dubbel Gerard Damink-Jan Kramer werd gewonnen in 2 sets 6-3 en 6-2. Door de hevige regen val werd de wedstrijd afgelast en Door de slechte weersomstan digheden werd er door de junio ren- en seniorenteams van Hol ten niet gespeeld. De jeugd kwam op zaterdag wel in aktie. Al speelde thuis tegen ABS. Te gen deze wedstrijd - met nogal wat onderlinge rivaliteit - werd achteraf gezien onnodig opge zien. Tot de rust hielden de ploegen elkaar aardig in even wicht en kon Holten slechts een 6-5 voorsprong nemen. Na rust was Holten duidelijk beter en won het verdiend met 2-7. B 1 speelde een leuke wed strijd uit tegen Heeten. Heeten was sterker en stond bij rust met 5-3 voor. Ook na rust een zelfde beeld en dus moest Hol ten met een 9-6 nederlaag naar huis. B 2 stond bij rust in Le- melerveld met 1-9 voor tegen LHC. Jammer genoeg zakte Hol ten in de 2e helft wat terug en kon L.H.C. toch nog de winst pakken met 3-2. De pupillen kregen tegen koploper SDOL geen kans. De Luttenbergse meisjes waren duidelijk sterker en wonnen na een 3-1 ruststand overtuigend met 10-2. De jon gens B hadden tot de rust een gelijkwaardig Kwiek tegenover zich. Na de rust bleek Holten sterker en werd verdiend met 6- 4 gewonnen. is zondagavond uitgespeeld. De ze laatste dubbel gespeeld door Ger Roos en Martien Willems werd wederom door Holten ge wonnen, 6-4 en 6-1. Voorzover de regen het toeliet, werd er gespeeld. De verdere uit slagen van dinsdag-, zaterdag- en zondagcompetitie: Dames 1 Holec 1-4, 2 T.C. Rijs- sen 2-3, 3 De Stouwe 0-5. Zat. Mix 2 T.C. Lonneker 2-3, 3 T.C. Rijssen 4-1, 6 T.V. Heino 0-5, 7 D.L.T.C. 3-2. Woensdag jeugd Mix 1 De Stouwe 0-5, 2 T.C. Salland 2-5, 3 De Stouwe 0-5. Zaterdag jeugd Mix 1 (15 jr) P. Braband 2-3, 2 (15 jr) Bathmen 2-3, 3 (15 jr) Rijssen 5-0, 1 (17 jr) Hengelo 0-5. Kapper Wander Drent uit Hol ten heeft in Enschede het club kampioenschap van de TOC Twente behaald. Hij wist de bei de wedstrijden te winnen van z'n twintigtal concurrenten uit de regio. Het is de tweede keer dat hij in de prijzen valt, want vorig jaar kwam hij één punt te kort voor het kampioenschap dat toen in handen kwam van zijn broer Albert. Blauw Wit is er zaterdag niet in gestaagd om de plaats op de ranglijst te verbeteren. Tegen een beter spe lend Denekamp werd een verdiende 1-4 nederlaag geleden. De Denekam per ploeg toonde aan dat ze dit jaar tot de beste ploegen van de eerste klasse gerekend moet worden, terwijl de Holtenaren in de huidige samenstel ling in de sub-top thuis horen. Blauw Wit begon gehandicapt aan de wedstrijd. Keeper Van Dijk was wegens ziekte niet van de partij en linkerspits Richard Beldman vertoefde elders. Maar hun vervangers Jan Aanstoot en Joh. Stam speelden een gedegen partij en met name doelman Aanstoot redde enige keren zeer knap. Toch creëerden de gasten meteen een veldoverwicht en Blauw Wit moest duidelijk terug. Slechts met schaarse uitvallen waren ze gevaarlijk en ze kregen zeifis de beste kans in de 23e minuut toen Albert Kolkman Fred Hulleman volkomen vrij speelde, maar alleen voor de De- nekamp-doelman faalde hij jam merlijk. Aan de andere kant ging de Blauw Wit defensie zich steeds beter instellen op de aanval van Denekamp en onder leiding van libero Ten Wolthuis, die zeer goed speelde, gaf men weinig kansen weg. Blauw Wit had in de 36e minuut geluk, toen Dene kamp de buitenspelval ontliep maar de Holtense aanhang zag de bal naast gaan. In de 39e minuut onderscheidde invaller doelman Aanstoot zich met een tweetal zeer knappe reddingen en dankzij hem konden de ploe gen met een 0-0 stand gaan rus ten. Een groot gedeelte van de be zoekers was na de pauze nog niet aan de lijn gearriveerd toen Denekamp al de leiding had ge nomen. In de 46e minuut kon Marco Meier in alle rust aanleg gen en inschieten (0-1). Blauw Wit trachtte wel wat terug te doen maar het spel was te mat en het teamverband onvoldoende om echt gevaarlijk te worden. Dat lukte wel Sc. Denekamp. In de 61e minuut had de verdedi ging van Blauw Wit weer grote moeite met een snelle aanval van de gasten. Een ingeschoten bal werd door ten Wolthuis ge blokkeerd, maar de bal sprong voor de voeten van Metgod, die simpel kon scoren (0-2). Stootkracht Trainer Scholten bracht daar op Gerrit Stam voor de licht ge blesseerde Henk Aanstoot en dit bracht wat meer stootkracht, maar voorlopig geen succes. t Toen in de 67e minuut Joh.' Stam op het middenveld de bal verspeelde verhoogde Meier na een solo zeifis tot 0-3. Nadat Henk Bolink een knap schot net over had zien gaan hielden de Blauw Wit supporters in de 70e minuut hun adem in, maar de bal ging buiten bereik van Aan stoot tegen de paal. In de 75e minuut konden ze juichen. In 2e instantie schoot Albert Kolkman de bal achter de Denekamp-goalie (1-3). Maar nog geen 5 minuten later was de marge weer 3 doelpunten toen Harmsen alleen doorging, de bui tenspelval omzeilde en ondanks verbeten inzet van ten Wolthuis kon scoren (1-4). Verder dan schoten van Stam en Hulleman naast het doel kwamen de Blauw Witters niet meer en ver lieten daardoor met een 1-4 ne derlaag het sportpark Meermans kamp. Vanavond besluit Blauw Wit 1 de competitie met een uitwed strijd tegen het Hellendoornse VESOS. Volgende week dinsdag avond (15 mei) wordt het Neder laag-toernooi voortgezet. De eer ste wedstrijd tegen Omhoog werd op 3 mei met 4-1 gewonnen door de Holtenaren. Op 15 mei is Maliënheem zeer succesvol in de le klasse van de afdeling Zwolle, de tegenstanders op het nieuwe sportcomplex 't Vletgoor aan de Larenseweg. Aanvang 19 uur. Blauw Wit Al dat in de thuis wedstrijd tegen kampioenscandi- daat Bornerbroek Al met veel inzet speelde voor het kleine kansje op het kampioenschap, heeft het niet kunnen redden. De aanvalsdrift van de gasten was niet te stuiten en binnen een half uur moest invaller-doel man Jan Koning viermaal naar het net en hiermee was de wed strijd in feite beslist. Kort voor rust kwam Blauw Wit goed te rug en kon Thijs uit een goede combinatie met Geert en André tegen scoren. Ruststand 1-4. Na de thee speelde Blauw Wit goed maar doelpunten maken was er niet bij. Bornerbroek deed dat zonder moeite en be paalde de eindstand op 6-1. Blauw Wit BI heeft zaterdag de comp. op uitstekende wijze afgesloten. De wil om royaal te winnen was er van meetaf en GFC E2 (Goor) werd maar liefst met 7-1 geklopt. De rust bracht een stand van 5-0 (4 treffers van Eelco en 1 van Barry. Na rust ging Blauw Wit rustig door en bepaalde door Eelco en Barry de eindstand op 7-1. Doel man Dirk Jan had deze middag echt een „makkie". Ver in de 2e helft toen Blauw Wit het rustig aandeed kreeg hfj meer werk en redde enkele malen, grandioos, maar hij moest toch 1 keer naar het net. Blauw Wit El eindigde in de middenmoot. In deze belangrijke wedstrijd tegen Markvogels BI was er maar één elftal dat moest win nen en dat was Holten B2. Dit viel echter heel anders uit, om dat Markvogels technisch en tactisch beter was. Dit niet ten nadele van Holten B2, die het wel probeerde, maar de tegen stander was gewoon deze dag de betere. Het was Markvogels, dat in de derde minuut de leiding nam (1-0 na ongeveer 20 minu ten werd het 2-0). Hiermee wa ren de kansen op kampioen schap voor Holten B2 al verke ken. In de tweede helft kwam Holten er ook niet meer aan te pas zodat Markvogels nog een derde goal maakte waarmee de strijd gestreden was. Holten B2 heeft een geweldig seizoen ge draaid. Jammer dus dat het kampioenschap er niet in zat. S.O.S. C3-Holten C3 Holten begon deze wedstrijd in Hellendoom door direct de aanval op te zoeken, wat resul teerde in een ruststand van 0-3. Door doelpunten van Robbert A (twee keer) en Tonny G. Na de thee was weer alleen Holten C3 in de aanval met als resultaat 3 doelpunten van Tonny G. 1 doelpunt van Michel N. en 1 doelpunt van Robbert A. Eind stand 0-8 en een derde plaats op de ranglijst. Een prima resul taat mede behaald door de goed leidende leiders Kevel ham/Paalman. Vesos D2-Holten D3 1-5 Zaterdag moest D3 uit spelen bij Vesos in Hellendoom. Aange zien er thuis gelijk gespeeld was werd met spanning naar deze wedstrijd toegeleefd. Dit bleek niet nodig want na een Va mi nuut maakte Ezra een pracht- goal op aangeven van Freddy. Die was toch goed in vorm want hij maakte 3 minuten later 2-0 en vlak voor rust zeifis 3-0. Na de. rust werd er even geknoeid en scoorde Vesos zowaar tegen, doch hierna drukte D3 weer goed door en werd de eindstand 1-5 via goals van Ernst (weer) en nog eens Ezra. Excelsior E2-HoIten El Met de wedstrijd tegen Excel sior hebben de jongens van Hol ten de nederlaag van vorige week tegen Vesos weer helemaal goed gemaakt. Met goed samen spel werd Excelsior de gehele wedstrijd onder druk gezet, waardoor de dik verdiende zege werd behaald. Een extra pluim verdienen Geert Soer en Remco Gazan met him prima inzet. Holten F3-S.V.V.N. F5 De strijd om het kampioen schap is weer helemaal open, want Holten stuurde S.V.V.N. met lege handen naar huis, deze revanche was terecht want dit S.V.V.N. was het ook dat Holten F3 de eerste nederlaag toe bracht. Holten begon aardig, vooral op het middenveld waar alles goed werd opgezet en dit resulteerde al in de tiende mi nuut in 1-0 toen Rob W. als gro te uitblinker genadeloos uithaal de. Na de rust ook weer een iets beter Holten, maar ook S.V.V.N. kon het wel, maar strandde op de voortreffelijke doelman Mark. Even later toonde weer Rob W. hoe men de tegenstander op de knieën krijgt. Met een prachtige solo slaagde hij er in om de doelman te passeren en het was 2-0. Een verdiende overwinning. Holten F2-Excelsior F2 Een spannende wedstrijd vond plaats op veld 4 van de Meer manskamp. Met de 6-0 overwin ning in de uitwedstrijd tegen hetzelfde Excelsior dacht Holten F2 een makkelijke morgen te krijgen, maar dit pakte anders uit. Twee gelijkopgaande ploegen bestreden elkaar. Van beide kan ten werden er mooie aanvallen opgezet, maar voor rust vielen geen doelpunten. Na de rust kreeg Holten iets meer greep op de wedstrijd en had de ploeg een licht veldoverwicht. Toch duurde het nog tot twee minuten voor het einde voordat Holten via een lange dribbel de score kon ope nen (1-0) en dat was tevens de einduitslag van deze spannende wedstrijd. In de bibliotheek aan de Ro- rikstraat is sinds begin deze week werk te zien van de heer H. van der Ven. Hij exposeert er schilderijen in wat hijzelf noemt „gemengde techniek" en acryl- schilderfj en tot en met vrijdag 15 juni. De expositie is te zien tijdens de openingsuren van de biblio theek in Holten op maandag en vrijdag van 14.30 tot 17 en van 18.30 tot 20 uur en op woensdag van 10 tot 12.30 en van 14.30 tot 17 uur. De jeugd van De Rietvoorn viste maandag in het Catsmeer. Er was voor deze eerste wed strijd een matige opkomst. Eer ste werd Arjan van Largen met 95,5 cm en tweede J. W. Plek- kenpol met 47,7 cm., De overige uitslagen: 3. Marjan Spenkelink, 36 cm; 4. Mark Meierman, 30 cm; 5. Dennis Damen, 21 cm; 6. Fred Eftingk, 15,5 cm; 7. Marjan van Langen, 13 cm., De volgende jeugdwedstrijd is op 21 mei van 18.15 tot 19.45 uur. De senioren komen op maandag 14 mei in actie van 19 tot 21 uur langs het Twenteka naal. Vertrek om 18 uur vanaf het Smidsbelt. - bloembakken - bloempotten - muurvazen - plantenschalen MET HANGER. OUD HOLLANDS MODEL DIAMETER 20 cm klimplantrekken plantenschermen plantensproeiers gieters Tuinartikelen - Dièrenvoeders Zwartepad - Holten - Tel: 29 77 't Viaduct - tel. 13 66 b.g.g. 11 98 DINSDAG 500 gr. fijne ot grove varkensworst 500 gr. fijne of grove runderworst 100 gr. gebr. gehakt WOENSDAG 500 gr. speklappen z.z 500 gr. schouderkarbonade 200 gr. leverworst (stuk) DONDERDAG 500 gr. gehakt halfom 500 gr. mager rundergehakt 125 gr. paté 'VRIJDAG EN ZATERDAG 500 gr. boomstam 100 gr. bacon 100 gr. gebr. rosbief 500 gr. klapstuk Pot Hak rode bieten Blik erwten/wortelen OPENING: zaterdag 12 mei a.s. OPENINGSTIJDEN: zaterdags: 9.00-18.00 uur zon- en feestdagen: 11.00-18.00 uur werkdagen: 9.00-20.00 uur 's woensdags vanaf 18.00 uur diepe bad alleen voor banenzwemmen ZWEMLESSEN: aanvang lessen 21 mei a.s. vervolgzwemlessen van vorig jaar zelfde lestijden. Nieuwelingen krijgen een op roep. uit voorraad leverbaar bij het Haarstraat 163 Telefoon: 05430-12343 f met verwarmd binnenzwembad MOTiEWEG 23 te Holten Dit zeer fraaie, onder architectuur gebouwde land huis heeft een inhoud van duidelijk meer dan 1000m3. Door de comfortabele indeling, de smaakvolle betegeling, het betegelde en verwarmde binnen zwembad met natuurlijk extra douche en toilet, en de grote zonneterrassen, behoort dit objekt tot de meest riante landhuizen van de Ho'terberg. Grondoppervlakte: 11.000 m2. Bouwjaar 1974. Op het terrein bevindt zich een massief, van rondhout gebouwd botenhuis. De koopprijs wordt op aanvraag verstrekt. SCHOUTENSTRAAT 33A: ZEER GOED GEBOUWDE WONING met fraai uit zicht over de straat. Ind.: hal met garderobenis, woonkamer 7.63x3.85 met open haard, ruim betegelde keuken, w.c., bergkast. 1e verd.: 3 slaapkamers met totaal 4 vaste kasten, douche met 2e toilet. Vaste trap naar 2e verdieping, alwaar 4e slaapkamer 5.40 x 3.85, zolder en berging. Met c.v., grote garage met aardappelkelder. Eigen grond 402 m Bouwjaar 1971. Zeer vrije ligging met achtertuin. Vraagprijs f 157.500.- k.k. Dorpsstraat 33 7451 BS Holten tel. 05483 - 1964 b.g.g. 1888

Holtens Nieuwsblad | 1984 | | pagina 21