Magere oogst van Blauw Wit in 't paasweekeinde IJselboys en Holten delen de punten: 1-1 Jeugdteams van de tafeltennisclub werden kampioen Tennissers uit Holten verloren tegen Bathmen rta 3' I'Toernooi Hockeyclub lin Holten HOLTENS NIEUWSBLAD Gedeputeerde opent het park Nieuws van ponyclub Holtense winst voor de beker Solo-toneel Aafje Top Vergadering oud-strijders EINDKLASSERINGEN LOPEN ERG UITEEN ndei 3.25 DONDERDAG 26 APRIL 1984 Het dubbelprogramma in het afga* lopen PaasweekeindeheeftBlauwWit slechts 1 punt opgeleverd. Paaszater dag werd in Marfcelo tegen Markvo gels een blamerende 5-0 nederlaag geleden en Paasmaandag werd in de thuiswedstrijd tegen Oldenzaal een 1-1 gelijkspel behaald. Beide wedstrij den waren van matig gehalte. Onder stralende zonneschijn werd zaterdagmiddag aangetre den tegen Markvogels. De Mar- keloërs waren lange tijd nog in de race om het kampioenschap, maar een 1-5 nederlaag tegen DOS'37 verstoorde deze illusie. Tegen Blauw Wit bleek de thuis club zeer gebrand op revanche. Desondanks waren de eerste kansen voor Blauw Wit, maar Fred Hulleman scoorde niet. Dat deden de gastheren aan de ande re kant beter, want in de 22e en 31e minuut zagen ze kans de Blauw Wit-achterhoede te ver schalken. Beide doelpunten wa ren van goede kwaliteit en beide een gevolg van zeer goed spel van Markvogels-middenvelder Jan Buursink, die deze middag een voortdurende plaag was voor de ploeg uit Holten. Na de pauze probeerden de gasten wat terug te doen, maar door goed keeperswerk van de Markvogels goalie slaagden ze niet. In de 64e minuut viel de beslissing. Opnieuw stond Buur sink aan de basis van een Mark vogels-doelpunt (3-0). Blauw Wit wist zich op dat moment verslagen en de Marke- loërs scoorden in de 74e en 87e minuut nog een vierde en vijfde doelpunt en bepaalden daarmee de eindstand, verdiend, maar wellicht iets te hoog, op 5-0. Tweede Paasdag kregen de Blauw Witten in de thuiswed strijd tegen Oldenzaal de gele genheid om zich te revancheren. Blauw Wit creëerde meteen een veldoverwicht, maar wist dit niet in doelpunten uit te druk ken. Bij de eerste gevaarlijke uit val van Oldenzaal was het wel raak. Wat onoplettendheid in de Blauw Wit achterhoede gaf Wi- thag de gelegenheid om de score te openen (0-1). Blauw Wit bleef druk uitoefenen op het vijande lijk doel, maar gehaast en on nauwkeurig spel stonden succes in de weg. Pruntel had in de 32e minuut pech toen zijn afstands schot juist over het doel ging. Ook na de thee zag Blauw Wit geen kans om een beter spel op de grasmat te leggen. Weliswaar werd het zwakke Oldenzaal sterk teruggedrongen, maar het duur de tot de 61e minuut alvorens Fred Hulleman gelijk wist te ma ken. Het was tekenend voor het spel van de Holtenaren dat ze een vrije trap nodig hadden om naast de bezoekers te komen (1- 1). Ook na de gelijkmaker bleef doelman Van Dijk lange tijd werkeloos toekijken, omdat het spel zich voortdurend voor het Oldenzaal-doel afspeelde, maar tot scoren kwam men niet. Ook een wanhopig slotoffensief mocht niet meer baten en bij het eindsignaal van de goed lei dende arbiter Gottemaker was de puntendeling een feit. Resu merend een tweetal zwakke ver toningen van Blauw Wit, dat a.s. zaterdag in Almelo tegen Rietvo gels uit een ander vaatje zal moeten tappen om deze competi tie nog enigszins acceptabel te In een matige wedstrijd hebben Holten en Uselboys de punten ge deeld. Bij de Boys uit Wijhe was het positiespel beter verzorgd dan bij Hol ten, die vooral aanvallend zeer zwak opereerden. Toch kregen de rood zwarten enkele scoringsmogelijkhe- den. Na vijf minuten was het Henk Warrink, wiens schot net over de lat verdween en na een half uur spelen brachten Renee Bannink en Henk Vee- neklaas een goede kans om zeep. Holten werd geleidelijk aan iets ster ker, doch kwam niet verder dan een kopbal van Daniël Saamangun net naast de paal. Na de thee begonnen de gasten met pressie te spelen, waardoor de roodzwarten alle zeilen moes ten bijzetten. Een verdedigings- fout van Herman ten Velde en Henk Jansen vormde na twintig minuten spelen de inleiding tot de 0-1 achterstand. Uit een voor zet van rechts kon van de Vegte ongehinderd inkoppen. Tien mi nuten later liet het Holtens jeugdtalent Edwin Brouwer zien hoe je een keeper uitspeelt. Op zeer beheerste manier bracht hij de roodzwarten weer op gelijke hoogte. Hiermee leek de eind stand bereikt. Vijf minuten voor afloop be landde een voorzet van rechts echter bij Temmink, die met een uitstekende kapbeweging de bal vrijspeelde en Erwin Stukker kansloos liet. Holten leek verlo ren, doch in de allerlaatste mi nuut liet Johan Huzen zien, dat hij niet voor niets aanvoerder is. Op links nam hij de bal mee en bijna vanuit een onmogelijke hoek kogelde hij Holten alsnog naar het verdiende gelijke speL U.S.V.-HOLTEN Tweede Paasdag trok Holten naar Nieuwleusen en trof daar een tegenstander, die geen schijn meer is van de gerenommeerde tegenstander van weleer. Holten bracht zich zelf echter danig in de moeilijkheden door het mis sen van zeer vele scoringskan sen. Hierdoor kreeg U.S.V. tien minuten in de tweede helft nog hoop op een gelijkspel. De eerste kans ontstond reeds na vijf minuten, doch Herman Deyk schoot hoog over. Het was opvallend hoeveel ontzag Holten had voor deze zwakke tegenstan der en hoe men aanvallend meer deed denken aan blinde paarden dan aan creatieve spelers. Eerst kreeg Jan Mullum nog een kans doch zijn linker been was te zwak. Daarna miste Daniël Saa mangun na uitstekend aangeven van Herman Deyk, doch hij zocht het doel op een volkomen verkeerde plaats. Na een half uur spelen was het echter raak. Uit een comer op links belandde de bal bij Her man Deyk en met een bekeken lob passeerde hij de goalie van U.S.V. Het tweede doelpunt is door vele toeschouwers gemist, omdat het ontstond vanaf de af trap. Herman ten Velde lanceer de Daniël Saamangun en diens mislukte voorzet had zoveel ef fect dat de bal achter de doel man van U.S.V. in het net plofte. Het was onbegrijpelijk dat de roodzwarten op dat moment niet doorgingen. Mogelijk dat de veel en vreemd fluitende scheidsrech ter daar mede debet aan was. Tien minuten na de pauze kwam het zelfs tot een tegendoelpunt, toen Eric Knapen een verdedi- gingsfout maakte en Ame Mees ter 2-1 kon aantekenen. Daarna hoopten de scoringsmogelfjkhe- den zich op voor de Holtenaren. 20e minuut: Eric Knapen knalt buiten bereik van de keeper te gen de lat en Herman Deyk schiet de terugspringende bal over. 25e minuut: Daniël schiet te zacht in. 35e minuut: Henk Jansen mist een goede kans na goed aange ven van Edwin Brouwer. 37e minuut: Edwin Brouwer gaat alleen op de keeper af en schiet cm naast. 39e minuut: Herman Deyk komt alleen voor de keeper, na goed aangeven van Edwin Brouwer, doch strand op de keeper. 40e minuut: Erwin Stukker be hoedt Holten voor de gelijkma ker. 42e minuut: Daniël schiet voor de vierde keer over het doel. Met deze overwinning op U.S.V. heeft Holten uit de laatste 6 wedstrijden 8 punten gehaald en haar totaal op 15 gebracht en daarmee 4 clubs achter zich. Zondag a.s. speelt Holten uit te gen Overwetering in Olst. De eindklasseringen van de compe titieteams van de tafeltennisvereni ging Holten lopen meer dan ooit uit een. Het voor het eerst in de competi tie uitkomende jongensteam werd kampioen, het eveneens debuterende meisjesteam eindigde op een gedeel de laatste plaats. Zowel het eerste als het tweede seniorenteam zal het de volgende competitie een klasse lager moeten uitvechten. Het derde en het vierde daarentegen gaan een klasse hoger spelen. Het vijfde tenslotte doet aan de algemeen heersende verhuis- drfft niet mee en behaalde een knappe klassering in de middenmoot. Het jongensteam Holten 1 won van Gorssel 2 met 6-4. Door deze thuisoverwinning te gen het tweede jongensteam van Gorssel is het eerste van Holten in het nog prille competitie-op treden meteen maar kampioen geworden. Teunis Rensen won, na de eerste game als inspeelpe- riode te hebben gebruikt, rijn eerste partij knap in drie games. Henk Jan Beldman en Dennis Damen hadden een nerveuze start en verloren beide in drie games. Het dubbel, gespeeld door Teunis en Dennis, resulteer de in een vlotte tweegamesover- winning, zodat na vier partijen de stand op 2-2 in evenwicht was. Na nog een blijmakertje voor de tegenpartij door Henk Jan, die in blind vertrouwen (te recht) op zijn teamgenoten het wapen van de psychologische murwmaking der tegenstander in de strijd gooide, was de Holter „beer" los. Achter elkaar wonnen Teunis, Dennis en Henk Jan ie der een partij, waarmee de stand 5-3 was bereikt. Dennis oordeel de het noodzakelijk de spanning tot het einde te rekken door te verliezen. Teunis maakte in de laatste partij van de wedstrijd korte metten en stelde zo het kampioenschap veilig. Reserve Stefan Trentelman, die eveneens een sterk seizoen achter de rug heeft, leverde aan dit eindresul taat ook een belangrijke bijdra ge. Ook Harry Rensen, die dit keer als begeleider optrad, droeg via het verstrekken van techni sche en tactische tips tot de Tegen Bathmen werd het enige Hol ter herenteam in de zaterdagcompeti tie naar een 4-1 nederlaag geslagen. Niet, dat onze tegenstanders kwalita tief hoogstaand tennis speelden, maar het leek wel of de teamtraining in Rijssen op ons juist een averechtse uitwerking had. De enige die zijn nor male niveau haalde, was onze .bren ger'MartienWillemsen,die Jan Veen- stra in zijn enkelpartij even liet merken dat ook C-spelers niet onvoorbereid in Holten hoeven te komen (6-1,6-1) Het was jammer dat toen al twee dubbelspelen waren verlo ren. Gerard Damink speelde iets te enthousiast tegen Emiel Har- tog. Dit leverde verlies op. maar in de loop van deze competitie zal Gerard zeker nog rijn ware gezicht laten zien. Jan Kramer en Gerrit de Roos maakten hët Siep Vlaar en Al- bert de Weerd niet moeilijk ge noeg, hetgeen vanzelfsprekend werd afgestraft. Samenvattend kunnen we zeggen, dat de verha len langs de kant deze zonnige lentemiddag weer duidelijk ster- overwinning bij. Een compliment voor de jeugdtrainers Willem Gütlich, Henk Hendrik en Jan Nikkels mag hierbij zeker niet ontbreken. In korte tijd is er een sterk jeugdteam geformeerd, dat nog vele beloften inhoudt voor de toekomst. Holten 1-De Maten 1 (3-7) De laatste wedstrijd van het meisjesteam is geëindigd in een enigszins geflatteerde nederlaag van 3-7 tegen De Maten 1Ans Kolkman en Anita en Karin Beldman wonnen ieder een par tij. De dames hielden elkaar on derling zeer in evenwicht, want ook de verliespunten gingen ge lijk op; voor ieder één in twee en één in drie games. Het dubbel, gespeeld door Ans en Karin ging in drie games verloren. Door de ze uitslag rijn de Holter dames op een gedeelde laatste plaats geëindigd, hetgeen overigens dra matischer klinkt dan het in werkelijkheid is, aangezien in de groep waarin men uitkwam slechts vijf teams waren verte genwoordigd. Circulerende be richten dat er een gedeelde vier de plaats is bereikt berusten dan ook op waarheid en geven de opvatting weer van de meer po sitief ingestelde leden van de vereniging. De slotconclusie wel ke uit deze eerste competitie mag worden getrokken is dat het spelpeil een duidelijke stij gende lijn vertoont en dat dit team zeker mogelijkheden heeft. Holten 1-De Lieverdjes 1 (6-4) Het eerste herenteam zal het de volgende competitie in de derde klasse moeten proberen. Ondanks een overwinning in de laatste wedstrijd kon degradatie uit de tweede klasse niet meer worden voorkomen. Een gedeelte laatste plaats werd het deel van Holten 1. Aangezien het resul taat van de ouderlinge wedstrij den in het voordeel van de me dedegradatiekandidaat uitviel, komt het eerste volgend seizoen een klasse lager uit. In de laat ste wedstrijd, die met grote inzet werd gespeeld, kwamen Nico Valk en Fred Hulleman elk twee maal tot winst, terwijl Gerard Overvelde, invaller uit team twee, ook een punt wist te pak ken. De basis voor de overwin ning werd gelegd in het door Ni co en Fred gewonnen dubbel spel. Dit dubbel was een van de spannendste partijen uit deze ontmoeting, want de winst kwam in drie games tot stand, waarbij de laatste pas bij 22-20 de beslissing bracht. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiii Bart Kempers) TC Holten 2-T.O- .G.O 3: 4-1 (thuis), meisjes t/m 15 jr. (aanv. Marina Pagrach) TC Holten-Denekamp: 4-1 (uit), mix t/m 17 jr. (aanv. Dries Driessen) TC Holten-TC Salland: 1-4 (uit). Uitslagen woensdagmiddagcomp. 18 april, mix I (Marco Willemsen) thuis tegen Drijvers TC 0-5, mix n (Eiland Bruins) uit tegen Drij vers TC 2 0-5, mix HI (Casper de Hey) thuis tegen Dev. LTC 2 1-4. ker waren dan het vertoonde spel. Op 17 april hebben 3 dames teams ook hun comp.w. ge speeld. Het le team had een thuiswedstrijd tegen Park Bra bant H uit Schalkhaar. Alle winstpunten wist Holten te be machtigen en heeft zodoende 5 punten gescoord. Het 2e team heeft uitgespeeld tegen Delden 8 en helaas verloren met 1-4. le wedstrijden jeugdcompetitie op zaterdag (24 april) mix I t/m 15 jr. (aanv. Maud v. Geel) TC Holten-TC Salland: 5-0 (thuis), mix n t/m 15 jr. (aanv. Gedeputeerde drs. J. Dijkema van de provincie Overijssel zal op maan dag 7 mei om 15 uur het sportvelden complex 't Vletgoor aan de Dorperdijk officieel openen. Op de door de ponyclub De Oosterhofruiters in Rijssen geor ganiseerde kringwedstrijd voor B-ruiters hebben de ruitertjes van de „Bergruiters" de vol gende successen behaald: Dres suur ring 4: 1. Huub Brands met „Coy" 133 p. Dressuur ring 5: 3. Marie Elise Dollekamp met „Prinses Sonja" 129 p. Dressuur ring 6: 1. Jan Jansen met „No- ran" 128 p. Blauw Wit n: Rietvogels 1-Blauw Wit 1230 u. V. 1.30 u.; DOS '37 4-B!auw Wit 2 2.30 u. V. 130 u.; Blauw Wit 3-SWN 4 230 u.; SVZW 5-Blauw Wit 4 2.30 u. V. 130 u.; SWN 6-Biauw Wit 5 12.45 u. V. 11.45 u.; Blauw Wit 6-DVO 612.45 u.; Eversbcrg 4-Blauw Wit 7 10.30 u. V. 930 u.; Blauw Wit 8 is vrij. Donderdag 3 mei: Blauw Wit 1-Omhoog 119 u. Junioren: (28-4). Blauw Wit A 1-R.V.A. 114.30 u.; Blauw Wit B1-ASV B 1 13 u.; Excelsior B 3-Blauw Wit B 2 11.15 u. V. 1030 u.; Holten B 3-Blauw Wit B 3 11.15 u.; Blauw Wit C 1-Vesos C 112.45 u.; DES C 3-Blauw Wit C 2 11.15 u. V. 10.15 u. Pupillen: (28-4) Blauw Wit D 1-GFC D 110 u.; Blauw Wit D2 is vrij; Enter V E 2-Blauw Wit E 110 u. V. 9.15 u.; RKSV F 1-Blauw Wit F 110 u. V. 9.15 u. Woensdag 2 mei: Excelsior F 2-Blauw Wit F118 u. V. 1730 u. Donderdag 3 mei: Blauw Wit E 1-SDOL E 2 18.30 u. Blauw Wit-mcdcwcrkers opgelet!!! In verband met de jaarlijkse feestavond worden alle medewerkers van de ZW „Blauw Wit '66" verzocht om de antwoordstrook zo gauw mogelijk en in ieder geval voor dinsdag 1 mei in te leveren bij een van de leden van de Aktiegroep" Snel handelen voorkomt veel telefoontjes! Papillen: Holten D 1-Twenthe D110 u.; Nijverdal D 1-Holten D 211 u. V. 10.15 u.; Holten D 3-SOS D 2 11 u.; VESOS E I-Holten E19.30 u. V. 8.45 u.; Holten E 2-Enter V, E 110 u.; Holten E 3-Haarle E 2 11.15 u.; De Zweef F 1-Hollen F 1 10 u. V. 9.15 u.; Holten F 2-DES F111 u.; SOS F 2-Holten F3 9.30 u. V. 8.45 u. Voor reservering van nog vrije uren in het bovenge noemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmid dag 12 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 31 80). Overige reserveringen uitslui tend via het gemeentehuis (afd. welzijnszaken, tel. 16 66 tst. 25) en indien mogelijk tussen 9 en 12 uur. Voor de tweede keer vindt op zaterdag 28 en zondag 29 april het Baggers- en Keilerstoemooi van de hockeyclub Holten plaats. Aan dit A-toemooi ne men naast twee teams uit Hol ten zes teams deel uit Lochem, Goor, Souburg en Hattem. De uitslagen van de door de hockeyclub Holten gespeelde wedstrijden zijn als volgt: meis jes B2 - Nijverdal B2 0-1; Jongens Cl - Bully C2 2-0; meisjes Cl - Hengelo C4 0-1; Avanti Dl - jon gens Dl 1-4; Nijverdal Dl - meis jes Dl 1-4; Lochem Al - jongens Al 3-3; Salland BI - jongens BI 6-3; Drienerlo - Holten 1 4-0; Hol ten 2 - PW 5 10-0; Holten 3 - Lochem 2-3; Holten veteranen Hengelo veteranen 0-0. In de eerste wedstrijd voor de bekercompetitie heeft Holten op duidelijke wijze afstand genomen van L.C.H. Vanaf het beginsig- naal probeerde Holten de tegen stander onder druk te houden. Dit lukte goed, maar doelpunten bleven uit. L.H.C. kwam zelfs op 0-1, maar daarna nam Holten het initiatief en kwamen de gas ten er niet meer aan te pas. Bij rust leidde Holten met 11- 3. Ook na rust ging Holten goed door. In de loop van de 2e helft kreeg L.H.C. meer en meer moei te met het tempo en scoorde Holten ook enkele keren uit de break out. In de laatste 5 minu ten verslapte de concentratie enigszins en kon L.H.C. met 3 treffers de score een iets beter aanzien geven. Holten won ech ter verdiend met 23-11. Treffers: Meino v. Beek; Johan Plantinga 6; John Lamping 5; Pim Neute boom 4: Nico Vorst 2. Vanavond speelt Holten de tweede wedstrijd voor de beker. Holten speelt in sporthal 't Mos- sink tegen H. H. Z. D. uit Heino. Drie eerste prijzen, vier tweede prijzen en drie eervolle vermel dingen. Dat was het resultaat van twaalf inzendingen van de Holtense afdeling van de Platte landsvrouwen naar een hand- werktentoons telling in Zwolle. Dit prima resultaat kon presi dente mevrouw Legdeur-Mager- mans meedelen tijdens een bij eenkomst in restaurant Vosman. Voor het jaarlijkse reisje gaven zich 92 dames op. Er kunnen zich nu nog 8 dames aanmelden. Ook kan men zich opgeven voor een wandelmiddag op het land goed Eerde bij Ommen op don derdag 3 mei. De Amsterdamse voordrachts kunstenares Aafje Top verzorgde deze avond verder met solo-to neel. Zij voerde „De dame met de camelia's" op, naar het gelijk namige boek van de Franse schrijver Alexander Dumas waar op ook de opera „La Traviata" is ■gebaseerd. De eerstvolgende bij eenkomst van de Holtense Plat telandsvrouwen is op donderdag 17 mei en wordt verzorgd door een „ééndagsbestuur". Alle oud-strijders worden uit genodigd op een vergadering die woensdag 2 mei 's avonds om 20 uur zal worden gehouden in de bovenzaal van rest. „Vos man". Aller komst wordt zeer op prijs gesteld! (Zie adv.) HC Holten S.V. Holten Senioren: Overwetering X-Holten 114.30 u.; Reutum 2-Holten 210 u. V. 8.45 u.; Holten 3-Vroomshoop210 u.; Heracles 3-Holten 4 11 u. V. 10 u.; Holten 6-Luctor 5 1030 u.; Holten 7-TVC 4 10 u.; Holten 10-Haarle 5 10 u.; Holten 11-Rietvogels 5 9 u.; SOS 5-Holten 12 9 u. V 8 u Holten 5, 8, 9 en 13 zijn vrij. Jnnioren: Donderdag 26 april: Holten A 1-M.V.V. A1 18.45 u. Zaterdag 28 «pril: Holten A 1-Luctor A11430 u.; SC Rijssen A 2-Holten A 2 12.45 u. V. 12 u.; Almelo B 1-Holten B 11430 u. V. 13.30 u.; Vesos B 1-Holten B 212.45 u. V. 12 u.; Holten B 3-Blauw Wit B 311.15 u.; Excelsior C 5-Holten C 2 830 u. V. 8 u.; Holten C 3-Excetóor C 7 1130 u. Zaterdag 28 april: DKS B3-Meisjes B2 13 u.; DKS B2-Jongens BI 1430 u.; Jongens C-Avanti 9.30 u.; Meisjes Dl-PW Dl 9.30 u.; Lochem Dl-Jongens D11 u.; Goor C2-Meisjes Cl 13.15 u. Zondag 29 april: Holten 2-DKS 812.30 u.; Veteranen Holten-Hengelo C 1230 u.; Epe 1-Holten 114.45 u. Handbalver. Holten Zaterdag 28 april: Al uit tegen Haarle om 13 uur. Vertrek 12 uur. BI thuis tegen S.C.E. om 13 uur. B2 thuis tegen Heeten om 12 uur. JB1 uit tegen Achilles om 14.15 uur. Vertrek 13.45 uur. Cl uit tegen Dalfsen om 12 uur. Zondag 29 april: Dames J thuis tegen Nw. Heeten om 11 uur. Dames S uit tegen Heeten om 13 uur. Vertrek 12 uur. Heren S uit tegen Raalte om 13.15 uur. Vertrek 12 uur. Sporthal 't Mossink Voor de week van 28 april tot en met 4 mei: Zaterdag: gesloten i.v.m. voorbereidingen viering Ko ninginnedag. Zondag: gesloten i.v.m. voorbereidingen viering Ko ninginnedag. Maandag: gesloten i.vjn. viering Koninginnedag. Dinsdag: gesloten i.v.m. examens scholengemeen schap. Woensdag: gesloten i.v.m. examens scholengemeen schap. Dooderdag: gesloten i.v.m. examens scholengemeen schap. Vrijdag: gesloten i.v.m. examens scholengemeen schap. Sinds 24 APRIL zijn we geopend, en bent u wollig welkom bij: HANDWERK Rengersweg 3 7245 AB Laren (Gld) Tel. 05738-2014 NIEUWE OPENINGSTIJDEN: Dinsdag t/m vrijdag van 9.00-12.30 en 13.30-17.30 uur Vrijdagavond tot 20.00 uur Zaterdag van 9.00-12.30 en 13.30-16.00 uur Maandag zijn wij gesloten! OPENINGSAANBIEDING: NOORSE KATOEN (Baby Terne) per 50 gram van 4.25 voor. Gedurende de eerste weken nog meer aanbiedingen Voor elke klant een LEUKE ATTENTIE! Snelknopen altijd op afspraak!!!

Holtens Nieuwsblad | 1984 | | pagina 7