Resultaten sv Holten Holten sprokkelt punten Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Sporthal 't Mossink HOLTENS NIEUWSBLAD JUNIOREN Programma Programma „BlauwWit' PUPILLEN SENIOREN: Holten 1-Broekland 1 14.30 u.; Holten 2-PH 3 10 u.; MW 5- Holten 3 9 u. V. 8 u.; Holten 4-Enter 3 10 u.; SOS 4-Holten 5 10 u. V. 9 u.; Omhoog 3-Holten 6 10 u. V. 9 u.; Holten 7-Hera- cles 4 10 u.; Holten 8-RV 4 10 li.; SOS 9-Holten 9 9 u. V. 8 u.; De Zweef 7-Holten 10 9 u. V. 8 u.; Luctor 11-Holten 11 14.30 u. V. 13.30 u.; Holten 12-Luctor 10 9 u.; Holten 13-Enter 11 10.30 u. JUNIOREN: Heracles Al-Holten Al 14.30 u. V. 14.30 u.; Holten A2-Blauw Wit Al 14.30 u.; Holten Bl-TVC BI 14.30 p.; Holten B2-SDOL BI 11.15 u.; DES B2-Holten B3 12.45 u. V. 12 u.; MW Cl-Hol- ten Cl 11.30 u. V. 10.30 u.; SWN Ca-Holten C2 9.45 u. V. 9 u.; Holten C3-De Zweef C3 11.30 u. PUPILLEN: Holten Dl-Enter Dl 10 u.; En ter D2-Holten D2 10 u. V. 9.15 u.; Excelsior D4-Holten D3 8.45 u. V. 8.15 u.; Holten El-De Zweef El 10 u.; DES E2-De Zweef El 10 u.; DES E2-Holten E3 10 u. V. 9.15 u.; Holten Fl- SDOL F1 11 u.; Vesos Fl-Hol- ten F2 10.15 u. V. 9.30 u.; De Zweef F3-Holten F3 12 u. V. 11.15 u.; E2 is vrij. PROGRAMMA JUNIOREN DINSDAG 17 APRIL: DETO Al-Holten Al 18.30 u. V. 17.30 u.; RV Al-Holten A2 18.30 u. V. 17.45 u.; Holten Bl- SWN BI 18.30 u.; RKSV Bl- Holten B2 18.30 u. V. 17.45 u.; Holten B3-SOS B2 18.30 u.; DE TO Cl-Holten Cl 18.30 u. V. 17.30 u. Vrijdag 20 april is er geen jeugdtraining. Blauw Wit Al-Holten A2. De opnieuw vastgestelde wedstrijd tegen Holten leverden beide punten op. Gezien de vorige ontmoeting waren beide partijen gemotiveerd. Met veel inzet werd aan deze plaatselijke derby begonnen en Holten zette gelijk in de beginfase met aanvallend voetbal de verdediging en inval ler keeper Jan Koning (B) onder druk. Toch via goed opgezette aanvallen via het middenveld was Blauw Wit sterker en vooral over de vleugels zeer gevaarlijk. De 1-0-voorsprong kwam tot stand toen Geert op rechts een goede voorzet gaf, die door Henk op de paal gekopt werd, maar Thijs kon de terugsprin gende bal inschieten. Kort voor rust werd het zelfs 2-0 toen Rob een slecht weggewerkte corner van Jan Nijkamp hard in kon knallen. De tweede helft begon Blauw Wit sterk met twee inval lers, maar paal, lat en tegen stander stonden 3-0 in de weg. Het laatste kwartier verzwakte Blauw Wit enigszins, speelde de defensie lakoniek en kam Holten nog gevaarlijk terug. Het bleef echter bij de 2-0-stand. RKSV Bl-Blauw Wit B2 Blauw Wit B2 heeft in Rijssen bij RKSV een punt weten weg te halen wat zeker een goede prestatie mag heten. De eerste helft die gelijk op ging gaf ook een gelijke stand te zien 1-1. In de tweede helft was het RKSV dat al vrij snel op 2-1 kwam. Blauw Wit dat de gehele wed strijd verder op de gelijkmaker moest jagen werd in de slotfase beloond, doordat Barvelink de Rijssense doelman wist te passe ren. Blauw Wit Al-RKSV Al Blauw Wit Al heeft- tegen RKSV de volle winst behaald en doet nog mee om het kampioen schap maar zal om kampioen te worden alle nog zes te spelen wedstrijden moeten winnen en hopen op een misstap van de Zweef A2. RKSV met 2 spitsen spelend kwam het eerste kwar tier gevaarlijk bij het Blauw Wit doel doch meer dan 2 hoek schoppen leverde dat niet op. Blauw Wit kwam in de begin fa se op voorsprong door John die keihard inknalde uit een diepte pass van André die door Geert op maat werd teruggelegd. Het- zelfe trio zorgde vijf minuten voor rust voor 2-0. Toch kwam er in deze stand vlak voor rust nog verandering toen RKSV uit een indirecte vrije trap raak schoot (2-1). Na 20 minuten kwamen de Rijssenaren langszij uit een strafschop maar nog geen minuut later bracht Geert Blauw Wit op 3-1 toen de kee per mistaste bij een hoge voor zet (3-1). Toen John 5 minuten later z'n hattrick scoorde was de strijd beslist. Dat trainer Lor- keers voor de laatste 10 minu ten 2 spelers wisselde voor 2 spelers uit BI was een taktische stunt. Zaterdag tegen Holten A2 weer de volle winst? Senioren: Blauw Wit 1-Sportlust 1 2.30 u.; Blauw Wit 2-DES 4 12.45 u.; Kloosterhaar 3-Blauw Wit 3 2.30 u. V. 1.30 u.; Blauw Wit 4-SVZW 5 12.45 u.; DES 5-Blauw Wit 5 2.30 u. V. 1.30 u.; ON 7-Blauw Wit 6 11 u. V. 10 u.; Enter V 9-Blauw Wit 7 12.45 u. V. 11.45 u.; Blauw Wit 8-DES 8 12.45 u. Junioren: Holten A2-Bl.-wit Al 14.30 u.; SOS HOLTEN 8-HAARLE 6 5-2. Ook zonder regisseur Wim ter Schure (op bivak in Vollenhove) weet Holten 8 te winnen. De ruime zege was een duidelijke revanche op de nederlaag in Haarle. Een kleine kans op het zilver blijft het streven van dit team. HOLTEN 9-LUCTOR 9 2-1. Als het negende altijd zo had gespeeld als deze week en het geluk was wat vaker aan haar zijde geweest, dan had niet Luc tor de 2e plaats bezet maar Hol ten. De jeugd zorgde voor de beide goals middels Zoetbrood en „het Belgisch Peerd". OMHOOG 4-HOLTEN 10 9-1. Verklaring van deze nederlaag liet niets aan het twijfel over. Alle lef waren het er roerend over eens: dit Omhoog was twee klassen beter dan Holten, van daar deze dreun. PH 15-HOLTEN 11 12-0. Het elfde kwam ontgoocheld uit Al melo terug. Ook zij kregen even als alle andere elftallen van Hol ten geen poot aan de grond bij PH. Misschien dat zondagmid dag iedereen uitgeslapen is om Luctor in Almelo te bestrij den met de wapens die dit elftal in het verleden zo dikwijls han teerde. HOLTEN 12-ALMELO 9 1-6. Het wordt langzamerhand een ééntonig verhaal, om de nederla gen van de „Diekerhokers" te verslaan middels dit overzicht. Met nog 3 wedstrijd in petto hoop ik nog één keer iets posi tiefs te kunnen melden aan het lezersvolk, die weekelijks dit werk kritisch beoordelen. HOLTEN 13-DE ZWEEF 13 3- 8. De enige Holtenaar die glun derde bij deze uitslag was de penningmeester van dit eütal. Hij kan binnenkort een locatie bespreken om de rijkgevulde kas samen in natura om te zet ten. sterker en dit resulteerde in vele doelrijpe kansen. Uit een voorzet van één van de spelers van Ex celsior werd de bal met de hand aangeraakt in het strafschopge bied. Een penalty was het ge volg. De spanning laaide hoog op of de penalty werd benut. Het was gelukkig niet zo de keeper van Holten haalde de bal uit de hoek en bewees hiermee zijn grote klasse. Het bleef uit eindelijk 2-1 voor Holten, dat hiermee door het oog van de naald kroop. Holten C3-DOS 37 C3. In een slechte wedstrijd heeft Holten in de slotfase de beide punten gepakt. Het werd 3-1. Dit resultaat werd bereikt door het goede keeperswerk van de van D2 „geleende" keeper. lendoom van SoS met 1-0 te hebben gewonnen werd de twee de thuis tegen Vesos gelijk ge speeld met 1-1. De derde wed strijd in en tegen Haarle D2 werd zeer tegen de verhouding in met 2-1 verloren, erg jammer omdat de jongens heel goed voetbalden maar niet het beetje geluk hadden dat nodig is om te winnen. Zaterdag ging het echter veel beter, de tegenstan der werd zo onder druk gezet dat onze keeper in de eerste helft alleen maar een terugspeel bal kreeg te verwerken. Het duurde echter tot de laatste mi nuut van de eerste helft voor het één nul werd. Na de rust werd Vesos volledig van het veld gespeeld en maakte D3 het karwei mooie drie moiie doel punten prima at Holten F3-SWN F4: Het hooggenoteerde SWN kwam even op bezoek met kampioens gedachten, maar dat pakte heel anders uit. Al vanaf de aftrap trok Holten ten aanval en al vrij snel werd het 1-0. Zeven minuten later had SWN even een antwoord met een gelijkma ker. Niet aangeslagen ging men verder, door goed spel van Wil- vo, Gert-Jan en Gerbrand. De eindstand werd 3-1 voor Holten en daar mochten de Nijverdal- lers nog blij niee zijn. Goed ge daan jongens! pen ieder een bijna niet te mis sen kans. Henk Veeneklaas gaf zijn mogelijkheid af aan Eric, die er nog gunstiger voor stond doch faalangst weerhield hem ervan Wie van veel doelpunten houdt moet zondagsmorgens maar eens op de achterste vel den van sportpark Meermans kamp komen kijken. Daar scho telen de lagere elftallen van „Holten" u een scala van de meest vreemdsoortige producties voor. Wie echter op kwaliteit uit is kan beter de verre wandeling achterwege laten en zich rond het hoofdveld scharen. HOLTEN 4-RIETVOGELS 3 2-2. De spanning van deze wed strijd sidderde nog na in de be stuurskamer. De eerste helft werd er te fanatiek om de pun ten gestreden, wat de scheids niet altijd even oordeelkundig bestreed. Toen na de thee de touwtjes strakker werden aange haald in deze belangrijke wed strijd om de voorlaatste plaats gaf dit nogal wat irritatie. Hol ten bleef met één punt achter, zodat de komende weken veel gevraagd zal worden van de ze nuwen. HOLTEN 5-RV 2 0-1. Deze wedstrijd werd beslist door een Platini-goal. Een vrije trap draaide door het effect juist in de onbeschermde hoek. RV was duidelijk naar Holten gekomen om 2 punten te pakken. De op stelling der Rijssenaren kende nogal verrassingen! DE ZWEEF 5-HOLTEN 6 3-1. Holten kon de vroege voor sprong niet vasthouden. Door deze nederlaag komt dit elftal nog onverwachts in de proble men. Alleen winst in de laatste 2 wedstrijden geeft zekerheid. MW 7-HOLTEN 7 4-1. Holten kon MW deze keer geen remise afdwingen. Integendeel, de 5 punten uit de eerste competitie helft zal geen uitbreiding meer ondergaan. Zondag kon het thuisfront voor de laatste keer genieten van het optreden in de 4e klasse, wanneer Heracles op bezoek komt. Holten B2-Excelsior B2. Deze wedstrijd zal niet gauw vergeten worden. Een versterkt Excelsior kreeg in de eerste helft legio kansen waarvan er maar één van benut werd 0-1. Hierna kreeg Holten meer greep op het spel van Excelsior en profiteerden van een losgelaten bal van de keeper 1-1. In de tweede helft werd de wedstrijd hoe langer hoe spannender. Hol ten moest aanvallen om dit zeer sterke Excelsior op de knieën te krijgen. Na een kwartier spelen Jokte" Vincent een penalty uit, die ook door de scheidsrechter werd gegeven. Martens schoot de bal in de hoek, hoewel de keeper de bal nog aanraakte be landde hij toch in het doel 2-1. Hierna werd Excelsior weer iets Holten F2-Blauw Wit Fl: Een gelijkopgaande wedstrijd, vooral in de eerste helft. Van beide kanten werden er kansen ge creëerd, waaruit niet gescoord werd. In de tweede helft kreeg Holten een licht veldoverwicht. Er werd door de jongens prima samengespeeld, ondanks de en kele kansen die ze kregen, werd niet gescoord, al was het met een prachtige schot tegen de paal toch bijna raak. De verde diging van Blauw-Wit zat prima in elkaar. Ook uit vele counters die Blauw-Wit in de tweede helft kreeg, werd niet gescoord, zodat de eindstand in deze spannende i wedstrijd dubbel blank bleef. Holten D3~Eversberg Dl 4-0. Na de eerste wedstrijd in Hel- Haarle Fl-Holten Fl: Zowel Holten als Haarle waren nog on- geslagen. Beide ploegen behaal den 6 punten uit 3 wedstrijden. In deze spannende wedstrijd liet Holten duidelijk zien wie de bes te was. In de eerste helft was er weinig krachtverschil te merken, al kwam Holten goed weg door een schot tegen de paal. In de 2e helft, werd er erg goed ge speeld. Dit resulteerde in drie mooie doelpunten en nog eens een loeihard schot tegen de lat. De jongens lijken nu in de ga ten te hebben, dat samenspel beter is dan alles alleen te doen. Ga zo door! Hoewel Holten in technisch opzicht de betere ploeg was en gedurende langere perioden een veldoverwicht had moesten de roodzwarten toch met één punt genoegen nemen. Vooral op het middenveld en in de aanval werd de fout gemaakt dat men onvoldoende de eigen posities in de gaten hield, hierdoor werd het afspelen van de bal aanzienlijk bemoeilijkt. Deze linies zullen duidelijk meer speldiscipline aan de dag moeten leggen. Reeds in de eerste helft kregen de roodzwarten enige goede sco- ringsmogelijkheden waarvan de meeste echter strandden op een muur van Veno-verdedigers. De beste kreeg Henk Warrink na twintig minuten spelen, na fraai aangeven van Renee Bannink. Het schot was echter te gehaast waardoor het naast ^ging. Vijf mi nuten later moest een Venover- dediger een kopbal van Johan Huzen van de doellijn halen en enkele minuten later kreeg Evert Dalemans tot twee keer toe de kans de bal in te schieten, doch beide keren vond hij de keeper op zijn weg. Volkomen tegen de verhoudingen in nam Veno na een half uur spelen de leiding, dank zij een enorme misser van Johan Huzen kreeg Vis de bal en deze tikte hem tergend langzaam langs doelman Stukker. Andre Jalving kwam te laat om red ding te kunnen brengen. Tien minuten later was het echter weer gelijk, toen uit een schermutseling voor het Veno- doel Evert Dalemans de bal het laatste tikje gaf. Na de pauze was het overwicht van de rood zwarten nog groter en hoewel zij enige uitstekende kansen kregen werd er niet meer gescoord. In de twintigste minuut mocht Evert Dalemans alleen op de doelman afstevenen doch dit ob stakel was te veel voor hem. Vlak voor het eindsignaal kregen Henk Veeneklaas en Eric Kna- direct te schieten. Hoewel de pu pillen van trainer Veens tra geen gebrek aan ijver verweten kan worden en ook de individuele klasse in vergelijking met de te genstander voldoende is, zullen de spelers van Holten meer aan dacht moeten besteden aan hun eigen posities, willen ze ook als team tot de verwachte prestaties komen. Zondag a.s. speelt Holten thuis tegen Broekland. Een tegenstan der met de nodige routine in de ploeg. Evenals de Holtenaren voelen ook deze oranjehemden nog de adem in de nek van het degradatiespook. Na drie gelijke spelen wordt het tijd voor de roordzwarten nu eindelijk eens twee punten te pakken. voor de week van 14 april 1984 tot en met 20 april 1984 ZATERDAG: 9-18 T. Arends; 19-20 W. Gütlich; 20-21 A. Wissink. MAANDAG: 8.10-15.30 scholengemeenschap; 18-g3 Badminton club Holten. DINSDAG: 8.10-15.30 scholengemeenschap; 16-22.30 Mintonette; 22.30-23.30 Blauw Wit; instruktielokaal: 19-21 s.v. Holten, afd. schaken. WOENSDAG: 8.10-15.30 scholengemeenschap; 17.30-18.30 Ge- meentepersoneel; 18.30-22.30 Badmintonclub Holten. DONDERDAG: 8.10-16.30 scholengemeenschap; 16.30-22 s.v. Hol ten afd. handbal; 22-23.30 s.v. Holten, All Stars. VRIJDAG: 8.10-15.30 scholengemeenschap. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12 uur recht streeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. welzijnsza ken, tel. 1666 toestel 25), en indien mogelijk tussen 9 en 12 uur. SWN 5-Blauw Wit 2. Na de overtuigende zege van vorige week heeft Blauw Wit verzuimd in de eerste helft vol doende afstand te nemen en uit eindelijk beide punten in Nijver- dal te laten. Blauw Wit startte erg goed wat een groot vel doverwicht opleverde. Het ope nings doelpunt kon dan ook niet lang uitblijven. Het was Jan Harbers die Teun Hofman wegstuurde op links en tegen diens schuiver was de keeper niet opgewassen. Blauw Wit ging door maar, het was SWN dat door slecht wegwerken van Blauw Wit verdedigers de stand gelijk trok. Uit een corner van Jan Harbers wist Teun Hofman nadat de bal eerst was wegge werkt met een volley van twin tig meter raak te schieten 182. Dit bleek ook de ruststand te worden ondanks dat Blauw Wit uit het blijvende overwicht nog volop kansen creëerde. In de tweede helft was Blauw Wit on herkenbaar, er werd niet meer voldoende inzet getoond, de mo tivatie om in dit belangrijke duel punten te pakken was hele maal zoek. Het was SWN dat goed profiteerde en helemaal in de wedstrijd kwam. Door de ruimte op het middenveld kwam veel werk neer op de achterhoe de wat al snel resulteerde in de gelijkmaker. Met nog enkele mi nuten te spelen wist SWN goed te profiteren, na eerst drie cor ners op rij te mogen nemen kwam het winnende doelpunt alsnog en de punten ook bij de Nijversafiers terecht. Blauw Wit 3-Vroomshoopse Boys 4 Zaterdag moest het derde aan treden tegen Vroomshoopse Boys. Zo op het oog een te win nen wedstrijd. Direct in de eer ste minuut leek het er al op, een bal van Wim Aanstoot be landde op de lat. Hierna het Bauw wit de gasten komen wat enkele kansjes opleverde. Aan de andere kant een handsbal wat een strafschop opleverde die door Mannes Potman werd be nut. Vervolgens kwamen er snel drie doelpunten bij, tweemaal scoorde Gerard Aanstoot en ook Mannes wist nog een maai het net te vinden. Ook de Boys wis ten voor rust nog een doelpunt te maken. Met een 4-1-voor- sprong kon Blauw Wit gerust gaan pauzeren. In de tweede helft kwam Blauw Wit weer niet helemaal in zijn spel, maar ook de Boys kregen geen echte kan sen. Door twee strafschoppen kwam de stand op 5-2. Blauw Wit Part-time speler Gerard Aanstoot scoorde in deze niet fraaie wedstrijd de zesde goal. Rietvogels 3-BIauw Wit 6 De Blauw Witters traden in Almelo aan met de herstelde Jo han Stam als libero. Ook nu weer was dissipline tonen een eerste vereiste en aanvallen van uit een sterk bezet middenveld. De eerste helft een gelijkopgaan de strijd met schaarse kansjes aan beide zijden die onbenut bleven. Na de thee werd Blauw Wit iets sterker. De rechterspits dook meer op in het centrum van de aanval terwijl het mid denveld deze plek opvulde. Deze taktiek wierp al snel zijn vruch ten af. Geert Harbers joeg de bal hard en laag tegen de tou wen 0-1. Het zesde kreeg hier door zelfvertrouwen wat het spel duidelijk ten goede kwam. Weer was het Geert die de Almelose keeper het nakijken gaf. De Al- meloërs gingen toen alles of niets spelen met als resultaat de zgn „anschlusstreffer". Nog geen vijf minuten later deelde Sjef Wiggers de genadeklap uit 1-3. De marge was nu weer twee punten. In de slotfase scoorde Geert nog het vierde doelpunt en zijn derde wat de eindstand op 1-4 bracht. Door deze over winning staat het zesde nu op een stevige vijfde plaats. Blauw Wit 7-DES 7 Woorden schieten tekort om te beschrijven hoe Blauw Wit, on danks een tomeloze inzet, toch het onderspit moest delven. Maar daar men zich er niet voor leent op andere wijze dan ver baal verslag te doen, waagt uw correspondent desondanks een poging. Zo als altijd was de op stelling van het zevende een verrassing, niet in het minst voor de spelers zelf. Na vijf mi nuten wisten ook zij waar ze moesten staan. Na negen minu ten zag de scheidsrechter kenne lijk een andere werkelijkheid dan de overige 22 spelers want tot ieders verbazing gaf hij aan DES een penalty. Sinterklaas kwam derhalve wel erg vroeg dit jaar (0-1). De Nijverdallers kombineerden er lustig op los maar vermochten de ijzeren de fensie niet te verschalken. Henk Smit op rechts haalde staaltjes van acrobatie uit die in een Russisch staatscircus niet had den misstaan. Stopper Bolink speelde met een rust alsof hij aan z'n 500e wedstrijd toe was. Standaard Luik schijnt hem te willen aantrekken nu zij zoveel spelers moeten missen, 't Ga je goed in België Gerrits Henk Dij- kink op links wordt iedere wed strijd brutaler, hij moet natuur lijk niet té arrogant worden, want dat zal een dorpselftal als het zevende zeker niet tolereren. Voorstopper Joost Boer schijnt een omgekeerde carrière te ma ken, des te ouder, des te wijzer, des te sneller. Waar gaat dat heen? De weg van Rikus Kre- mer? Hij mocht het hopen! DES bleef furieus aanvallen en Blauw Wit kwam in de le helft zeker tot twéé aanvallen op hun doel. Na de ingenomen dope in, de rust werd Blauw Wit gaandeweg sterker. Wim Rietberg op de linksbuitenplaats bleek opnieuw een levensgevaarlijke wiskunde- speler. Intelligente passeerbewe gingen, die echter dit keer geen doel troffen. In voorgaande wed strijden was hij het die steeds voor de noodzakelijke doelpun ten zorgde. Het leger vreet echter ook aan dit natuurtalent. Zelfs Renger van Lindenberg lukte het niet kansen te creëren en dat wil wat zeggen. Hij werd er stil van. Wim Stam op rechts liep wat verloren rond, de liefde heeft hem zeer te pakken. DES mocht nog éénmaal doelpunten met een prachtig ingeschote boogbal. (0-2). Keeper Johan Kruidhof steeg deze wedstrijd boven zich zelf uit. Zekere doelpunten verij delde hij door zich telkenmale zonder enige schroom in de baan van het schot te werpen. Zijn betonnen karkas heeft ook deze keer z'n grote nut bewezen. In de hoop dat „spielmacher" Arie een volgende maal ook weer op scherp staat, wordt dit verslag afgesloten met het ad vies de volgende wedstrijd nog zotter te spelen zodat Blauw Wit eindelijk weer zal winnen (het is hun enige wapen!) Blauw Wit D-Hector D2 In een van Blauw Wit zijde goed gespeelde wedstrijd is het net niet gelukt de punten thuis te houden of minimaal een. ge lijkspel te behalen wat zeker verdiend was tegen het fysiek 13 u.; Bl-wit B3-SOS B2 10 u.; Bl-wit Cl-SWN C2 12.45 SWN C4-Bl-wit C2 9.45 u. 9 u. PROGRAMMA DINSDAG 17 APRIL Excelsior A2-Bl-wit Al 18.30 u. 17.30 u.; ON B2-Bl-wit BI 18.30 u. 17.30 u.; Bl-wit B2-RV BI 18.30 u.; Bl-wit B3-Haarle B2 18.30 u. Pupillen: Blauw Wit Dl-Excelsior Dl 10 u.; Enter VD2-Blauw Wit D2 10 u. V. 9.15 u.; Blauw Wit El= SWN E4 10 u.; Blauw Wit FI DES Fl 11 u. veel sterkere Hector. In tegen stelling tot de vorige wedstrij den waren de Blauw Witten nu wel gemotiveerd om een goed resultaat te behalen. Met veel inzet en goede combinaties kwam men zelfs tot enkele goe de mogelijkheden. Als D2 zo door blijft gaan zullen er zeker punten gepakt worden. Succes! Marktvogels E2-Blauw Wit El El heeft zaterdag verdiende punten meegenomen naar Hol ten. De vorige wedstrijd was nog verloren tegen SDOL met 0-1 ondanks de vele kansen. Nu werden ze wel benut. Dit vooral omdat Eelco weer van de partij was. Voor rust scoorde hij twee maal terwijl hij in de tweede helft het vierde doelpunt liet aantekenen. Het derde doelpunt was van Coen die na een rust over het gehele veld scoorde. De verdediging is niet in de proble men geweest zodat we tevreden de thuisreis konden aanvaarden.

Holtens Nieuwsblad | 1984 | | pagina 9