gemeente holten Resultaten Blauw Wit Ouderavond School met de Bijbel Resultaten Blauw Wit Rïkus Bronsvoort cross winnaar Resultaten sv Holten Voetballers kegelden Fienpreuvers omver burgerlijke PUPILLEN PUPILLEN HOLTENS NIEUWSBLAD STAND JUNIOREN WERKGROEP AMNESTY INTERNATIONAL AFDELING HOLTEN BUIGT ZICH OVER ADOPTIE Ski-gymnastiek sv Bato S.G. HOLTEN ORGANISEERT NATIONAAL KAMPIOENSCHAP CROSS-COUNTRY Programma s.v. „Holten' Bergruiternieuws DONDERDAG 3 NOVEMBER 1983 5 Rijsseh Vooruit Al-Blauw Wit Al. Het A-elftal heeft in Rijssen 2 hoogstbelangrijke punten gepakt om voor de bovenste plaats mee te blijven draaien. De gastheren probeerden met een versterkte verdediging en twee spitsen de Blauw Wit-aanvallen af te wach ten. Toch kreeg Blauw Wit een paar goede kansen en stond o.a. bij een kopbal van Geert, de paal succes in de weg. De ope ningstreffer kwam na 5 minuten toen een R.V.-verdediger een voorzet van Johan van richting veranderde (0-1). Blauw Wit kreeg hierna legio kansen waar van er helaas niet een werd be nut. Na 25 minuten werd op het randje van huitenspel de snelle RV-spits aangespeeld. Hij speel de de hele BI. Wit-verdediging uit en liet de doelman kansloos (1-1). Plm. 5 minuten later ging deze supersnelle jongen er weer van tussen en weer bleek de BI. Wit-verdediging niet in staat hem af te stoppen (2-1). Blauw Wit raakte hierna licht in pa niek en de aanvalsopbouw werd vergeten. Toch werd het in de 35e minuut 2-2 uit een vrije trap van Arjan naar Joop die op links John aanspeelde en uit zijn trekbal scoorde Thijs. Vlak voor rust kwam Blauw Wit op 3-2 door Henk die een van de lat terugspringende bal (kogel van John) inschoot. Na de rust werd het - nadat André op de paal had geschoten - door Henk Stam 4-2 terwijl met nog plm. 10 minuten te spelen Rob Stam met een fraaie treffer aan alle illusies van R.V. een einde maakte. Blauw Wit won in een matige wedstrijd waarbij vooral de combinaties ontbraken. Za terdag tegen Holten A2 zal het om te winnen heel anders moe ten. Blauw Wit B2-Excelsior B3 Een wedstrijd duidelijk en overtuigend gewonnen door Blauw Wit met 4-1. Al na tien minuten stond Excelsior op 0-1, maar Jan Nijkamp bracht nog voor rust de stand op 1-1. Ex celsior kreeg echter nog een strafschop te nemen die echter werd gemist. Rust 1-1. Na rust een feller Blauw Wit dat op voorsprong kwam toen J. Stam een voorzet gaf die Ronnie keu rig inkopte. Stam vond dit ech ter nog niet voldoende en scoor de zelf 3-1. Dat Blauw Wit niet verslapte bleek wel toen een goed genomen corner keurig werd ingekopt door Albert. Dit werd tevens de eindstand in een goed gespeelde partij van B2. Blauw Wit B3-Holten B3. In deze derby heeft Blauw Wit getoond dat het een goede mid-- denmoter is. Was het in een oe fenpartij nog een uitslag met dubbele cijfers nu werd er op karakter met veel inzet goed te genspel, geboden tegen een technisch sterker Holten. Na twintig minuten opende Holten de score uit een gevaarlijke aan val over rechts. De midvoor kopte keurig in. De rust werd bereikt met deze 0-1 achterstand voor Blauw Wit B3. Na rust een fel aanvallend Holten. Bij een van deze aanvallen kon we derom de midvoor vanaf vijf me ter vrij aanhalen 0-2. Na deze goal kreeg Blauw Wit meer vat op het spel maar de afronding liet te wensen over. Holten wist nog eenmaal te scoren wat te vens de eindstand was. Blauw Wit kan terugzien op een wed strijd waarin hard werd gewerkt, maar de tegenstander was ge woon te sterk. Dos'37 C3-Blauw Wit C2. Een gemotiveerd Blauw Wit dat zich in het begin in de ver dediging liet drukken, het offen sief van Dos duurde ongeveer een kwartier, hierna nam Blauw Wit het offensief over wat al snel resulteerde in een doelpunt van Pieter. ^eze stand wercj ook de rust bereikt. In de twee de helft begon Blauw Wit gelijk met op de aanval te spelen. En het was in de tweede minuut Erik Blaauw die een fout van de Dos-keeper genadeloos afstrafte. Drie minuten later was het al weer raak; nu was het Robert die het net wist te vinden 0-3. Blauw Wit bleef drukken, maar doelpunten bleven verder uit. Zaterdag moet er tegen S.V.V.N. opnieuw een zege inzitten indien er gewerkt wordt. Blauw Wit Cl-Nijverdal Cl. Blauw Wit Cl heeft in de thuiswedstrijd tegen Nijverdal Cl een 3-1 zege behaald en dat mag een goede prestatie worden genoemd. De gasten begonnen sterk maar Blauw Wit gaf goed tegenpartij en sloot de le helft af met een 3-0 voorsprong door doelpunten van Johan, Wim en Jacco. In de rust kwam Nijver dal uit een strafschop nog terug tot 3-1. In de rust werd Herwin gewisseld voor Henk. Op maandag 24 okt. j.l. werd door de kaskontrolekommissie De Werkgroep Holten van Amnesty International houdt zich momenteel bezig met Os man Sahin, een Turkse schrij ver die zich in gevangenschap bevindt op grond van art. 142 van het Turkse Wetboek van Strafrecht, hetgeen gebruikt wordt tegen schrijvers die een links-georiënteerde mening pu bliceren, danwel sympathiseren met de Koerden, een etnische minderheid in Turkije welke of ficieel niet bestaat. Een derge lijke handelwijze is volledig in strijd met Art. 10 van de Euro pese Conventie van de Mensen rechten, welke ook ondertekend werden door Turkije. Osman Sahin werd veroordeeld tot een gevangenisstraf van 1 l/t jaar. Gezien het bovenstaande zal Amnesty International, Werk groep Holten, via de haar ten dienste staande kanalen probe ren te ontdekken waar hij ge vangen gehouden wordt en hoe hij behandeld wordt. Tevens zal geprobeerd worden de Turkse autoriteiten te bewegen hem vrij te laten. VOORBEREIDIIMGSBESLUIT GEDEELTELIJKE HERZIENING BESTEMMINGSPLAN „HOLTEN 1968" De burgemeester van Holten maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad van die gemeente in zijn vergadering van 25 oktober 1983 heeft besloten: I. te verklaren dat een herziening voor een gedeelte van het bestemmings plan „Holten 1968" wordt voorbereid, voor zover omvattende het gebied Blauw Wit'66 D2-Excelsior'31 D6. Blauw Wit heeft getoond op dit moment de juiste lijstaan voerder te zijn door in een re gelmatige wedstrijd Excelsior met een 4-0 nederlaag naar huis te sturen. Na een aanvankelijk moeilijke openingsfase greep Blauw Wit het initiatief. Dit leidde al snel tot het eerste doelpunt van topscore Remon Jager. Hierna werd weer eens bewezen dat netten achter het doel in jeugdwedstrijden geen overbodige luxe zijn; een zuiver doelpunt van wederom Remon werd door de grensrechter naast gezien, op zijn advies geen goal. wist echter de bal over de lijn te schieten. Rust 0-2. In de tweede helft was Blauw Wit ook duidelijk de sterkere ploeg, Eel- co bevestigde dit met zijn derde treffer. Hierna liet Gert Jan (hij verdedigde in de eerste helft het doel) zien over een keihard schot te beschikken. Uit één van die poeiers scoorde hij de vierde treffer voor El. Het was Roman Stam die de eindstand op 0-5 bepaalde. Een uitste kende wedstrijd van El. ZAALVOETBAL Blauw Wit I-Delden 1. Blauw Wit dat tot nog toe nog geen wedstrijd had gewon nen heeft in de thuiswedstrijd in de jaarlijkse ouderavond van „Het Kompas" gehouden. De voorzitter van de oudercommis sie, de heer Kruimelaar, was door ziekte verhinderd. Zijn taak werd overgenomen door het hoofd der school de heer J. H. van Engbrink. Hij heette alle aanwezigen hartelijk welkom. Na het lezen van een Bijbelgedeelte uit Matth. 19:13 t.m. 15, ging hij voor in gebed. Vervolgens werd het huishoudelijke gedeelte afge werkt. De notulen van de vorige ouderavond werden zonder op merkingen goed gekeurd. Daar na kreeg de secretaresse, mevr. Voordes, het woord. Zij gaf in het jaarverslag een overzicht van alle aktiviteiten van de ou dercommissie in het afgelopen kursusjaar. Tot slot dankte zij de leerkrachten en allen, die op welke wijze dan ook hun mede werking hebben verleend aan de diverse aktiviteiten. Over het bij de uitnodiging gevoegde, en Met de winter in aantocht en daarmee het skiseizoen voor de deur, organiseert sv Bato gedu rende 12 lessen conditietrainin gen met specifieke oefeningen ten aanzien van de ski- en lang- laufsport. De eerste les is maan dag 14 november van kwart over zeven tot kwart over acht in de gymzaal aan de Tuin straat. De kosten bedragen 50 gulden en de lessen zijn voor dames en heren toegankelijk. Inlichtingen en opgave bij het secretariaat Mevrouw Eg- gink-ten Velde, Korte Diessen- plasstraat 1, telefoon 20 00. in orde bevonden financieel ver slag, waren geen vragen. In de plaats van het aftredende kas- kontrolekommissielid, mevr. Wil- lemsen, werd benoemd mevr. Bouwhuis. Dhr. van Engbrink bedankte mevr. Rietman, die voortijdig is afgetreden, en bood haar een boeket bloemen aan. In verband met het samengaan Geboren: Bastiaan zv. H. van Beek en J M Westera; Ellen Henrike dv J. Teeselink en B. Scheperboer. Gehuwd: W van Dijk, oud 29 Jaar, Hardenberg en: T Aan stoot, oud 26 jaar. Holten; E Rozendom, oud 28 jaar, Holten en: P W van Beek, oud 26 Jaar, Holten Overleden: J A Haverslag, oud 87 jaar; H D Meijerman, oud 25 van lager- en kleuteronderwijs in Deventerl jan. 1984, zijn geen nieuwe ou- J derkommissieleden benoemd. In dit verband deed dhr. van Eng- ke klas. onder leiding van de brink nog enige mededelingen, leerkrachten, enkele „lesjes" te Het programma na de pauze maken. Hiervan werd door de werd verzorgd door het perso- ouders graag gebruik gemaakt neel van de school. De ouders en door hen als zeer instruktief kregen hierbij gelegenheid ken- ervaren. Dhr. van Engbrink be- nis te nemen van de huidige on- sloot deze zeer geslaagde avond derwijsmethoden, door zelf in el- met dankgebed. Op zaterdag 5 november organiseert de sektie Lichamelijke Op voeding van de Scholengemeenschap Holten het Ned. Kamp. cross-country in de Beuseberg. Er wordt hier gelopen met school teams hetgeen inhoudt dat een team bestaat uit minimaal 4 en maximaal 6 lopers. De tijden van de 4 snelste lopers van een school worden bij elkaar opgeteld en deze vormen dan een eind tijd. Er zijn 2 leeftijdsgroepen zowel bij de jongens als bij de meisjes. De afstanden die gelopen wor- start is om 12.30 uur op de Aal den zijn 2-3- en 4 km. De win- polsweg. De prijsuitreiking zal naars in de leeftijdsgroep tot 16 om ca. 15.30 uur plaats vinden jaar kunnen deelnemen aan een in het restaurant van sporthal internationale cross-country die ,,'t Mossink". in 1984 in België gehouden wordt. afsiUiting van dit ge beuren, bestaat er voor een ie der de mogelijkheid om deel te nemen aan een prestatieloop over 3 km., die binnen 18 minu ten volbracht moet zijn. De - r «icii iiccii iM ut uiiuiawcuouiiiu m Blauw Wit ging nog feller in de M Mossink nnM.ml ,„nt uArtv nier nnrr ppn aanval wat voor rust nog een goal van Remon opleverde. In de tweede helft weer een sterker Blauw Wit dat veel kansen kreeg. De Excelsior-doelman was echter goed in vorm wat Hans Blok ook merkte toen zijn da verende afstandsschot keurig tot corner werd verwerkt. Het over- eerste van Delden duidelijk ge toond dat het hiervoor best de capaciteiten in huis heeft. Vanaf het begin nam Blauw Wit het initiatief en sloot de eerste helft af met een 3-1 voorsprong. Ook in de tweede helft kwamen de gasten er niet aan te pas tegen Blauw Wit dat met veel inzet en hetwelk in rode kleur op de bij dit besluit behorende en als zodanig- werd nog duidelijker door combinaties de eindstand nouuuormorlztd toLdninn danflfinPVftn. ^AAlmmfan iron TnHan Tmmlnlr gewaarmerkte tekening is aangegeven. II. te bepalen, dat dit besluit in werking treedt met ingang van de dag der bekendmaking. Het voorbereidingsbesluit heeft betrekking op het perceel Rijssenseweg 2. Het raadsbesluit met bijbehorende tekening ligt van de dag der inwerkingtre ding af ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage. Holten. 3 november 1983 De burgemeester voornoemd; W. L. F. C. van Rappard. doelpunten van Johan Immink aaWe 10.2 Houén en Remon Jager. Zaterdag a.s. kan D2 bij winst in Rijssen op - Excelsior D5 „gekroond" worden tot kampioen van de najaars competitie. Markvogels E2-Blauw Wit El Blauw Wit heeft in Markelo een grote zege behaald. Er werd goed gevoetbald door het Blauw Witte zevental. Met name werd er goed gecombineerd. Door de ze combinaties kwamen er ver schillende kansen. Toch kwamen de eerste twee doelpunten uit rommelige situaties voor het Markvogels-doel. Eelco Jager Op een terrein op de Borkeld werden zondagmiddag de jaar lijkse onderlinge crosswedstrij den georganiseerd door manege „Snorrewind" Aan de cross werd deelgenomen door leerlingen van de manege en amazones en rui ters die hier hun paard of pony in „pension" hebben. Rikus Bronsvoort die zaterdag 29 okt. met „Tavares" de „Samenge stelde wedstrijd" won om het kampioenschap van de Bergrui- ters werd winnaar. In de lichtere klasse was de eerste prijs voor SPORTCOMMISSIE De eerstvolgende openbare vergadering van de Sportcommissie zal worden gehouden op dinsdag 8 november 1983, aanvang 19.30 uur, in het gemeente huis. Op de agenda staan voorstellen met betrekking tot subsidiëring in de kosten van kadervorming, de begroting 1984 en de tarieven en gebruiksver- goedingen voor 1984. EENMALIGE UITKERING Degenen die menen voor deze uitkering in aanmerking te komen moeten deze aanvragen voor 15 november 1983. Aanvraagformulier verkrijgbaar op het postkantoor en indienen bij de ge meente Holten, afdeling sociale zaken. HINDERWET TER INZAGELEGGING BESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Holten hebben onder voorwaarden, welke er toe dienen om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te voorkomen op 25 oktober 1983 vergunning ingevolge de Hinderwet verleend aan: de heer B. Paalman, Rijssenseweg 32 te Holten tot het oprichten, in werking hebben en houden van een herstelinrichting van motorvoertuigen in de inrichting, gevestigd op het perceel Rijssenseweg 7 te Holten. De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen gedurende één maand na de datum van tei inzagelegging (vanaf 7 november 1983) op de gemeentese cretarie, afdeling Algemene Zaken, dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur, alsmede in de sporthal 't Mossink (kantoor beheerder), Keizersweg 22 op dinsdagavond Luctor 10-Holten 12 9.30 u. v. van 19.00 tot 22.00 uur, ter inzage. 8.30 u.; Enter 11-Holten 13 11.00 u. v. 10.00 u. Beroep tegen deze beschikking kan worden ingesteld door: Junioren: Holten Al-Heracles Al a. de aanvrager; 14.30 u.; Blauw Wit Al-Holten b. de betrokken adviseurs; A2 14.30 u.; T.V.C. Bl-Holten BI c. degenen, die'tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben 14.30 u. v. 13.15 u.; S.D.O.L. Bl- ingedfiend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont, dat hij redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. enioren: Broekland 1-Holten 1 4.30 u; PH 3-Holten 2 10.00 u. 8.45 u.; Holten 3-MW 5 10.00 i.; Enter 3-Holten 4 10.00 u. v. ).00 u.; Holten 5-SOS 4 10.00 u.; Holten 6-Omhoog 3 10.30 u.; Heracles 4-Holten 7 11.00 u. v. 10.00 u.; R.V. 4-Holten 8 11.45 u. 10.45 u.; Holten 9-SOS 9 10.00 u.; Holten 10-De Zweef 7 10.45 u.; Holten 11-Luctor 11 9.00 u.; Afgelopen zondagmiddag zetten de Fienpreuvers het nieuwe car navalsseizoen in met een familie-kegelinstuif bij Barbarossa. Ruim honderd deelnemers hadden een leuke middag met als hoogtepunt de kegelwedstrijd tussen het eerste elftal van de SV Holten en een Fienpreuversteam o.l.v. Prins Theo I. Na een goede start van de Jeugd tot 9 jaar: le Boudewijn Fienpreuvers bleken op het eind v. Putten, 2e Pieter Ehren, 3e toch de voetballers betere kegel- Marleen v.d. Mei. kwaliteiten te bezitten zodat een ruime rood-zwarte overwinning Jeugd tot 13 jaar: le Karolien het resultaat werd. Voetballer Baan, 2e Tonnie Brands, 3e An- Joh. Veneklaas gooide als eerste nemarie Ehren. „een zwijn" en beste Fienpreu- ver was Cor van de Mei met S.V. Holten-speler Herman ten Velde als goede tweede. Op de vrije baan werden de volgende uitslagen geboekt. Vioala van de Akker met „N.N". Parcourbouwers waren de h.h. F. A. Swart en W. Loorbach. Aan de wedstrijden die begun stigd werden door fraai najaars weer namen totaal 32 combina ties deel. Uitslagen: Zwaardere klasse: 1. Rikus Bronsvoort met „Tavares" 2.35 min. 2. Ineke Kerkhofs met „Nicky Nick" 2.52; 3. Ria Hoge- slag met „Bacarat" 2.59. Lichtere klasse: 1. Viola v.d. Ak ker met „N.N". 3.23; 2. Sandra Holl met „Dandy" 4.04; 3. José Kraayenzang met „Tim" 4.15. Bergruiters. Op een terrein aan de Jeurlinksweg werd zaterdag in de 2de ronde gestreden om het clubkampioenschap van de Land. Rijv. „De Bergruiters". De uitslag; Dressuur: 1. Jan Schoneveld met „Linda" 127 p.; 2. Wim Mul der met ,Qu .urlanda" 126 p. Springen: 1. Rikus Bronsvoort Zaterdag werd op het terrein van familie Van Dijk te Neer- dap een samengestelde wed strijd gehouden als onderdeel van het clubkampioenschap Bergruiters 1983. Ook ponyclub de Bergruitertjes, die op die dag op hetzelfde terrein zijn ge hele clubkampioenschap af werkte was van de partij. Bei de clubs hadden een geslaagde wedstrijddag begunstigd met uitzonderlijk mooi herfstweer. Uitslag Bergruiters; dressuur: 1. Jan Schoneveld met Landa, 2. Wim Mulder met Punette, 3. Er na Willemink met Urlanda, 4. Alna Mulder met Punette, 5. Jan Schoneveld met Opponent, 6. Sandra Dieperink met Sander. Springen; 1. Rikus Bronsvoort met Tavemes, 2. Eric Vincent met Chef, 3. Erna Willemink met Urlanda, 4. Wim Mulder met Punette, 5. Ineke ter Maat met Twellight. Samengestelde dressuur, cross, springen): 1. Rikus Bronsvoort, 2. Eric Vincent, 3. Erna Wille mink, 4. Theo v. Dijk, 5. Jan Morris. De tussenstand na 6wedstrijdon- derdelen is als volgt: 1. Erna Willemink 139 pnt, 2. Rikus Bronsvoort 136 V4 pnt., 3. Wim Mulder 120 pnt., 4. Ingrid v Dijk 113 pnt., 5. Sandra Diepe rink 100 pnt., 6. Theo v. Dijk 97 pnt., 7. Eric Vincent 90 xh pnt., 8. Ineke ter Maat 90 pnt. Aangezien echter de wedstrijd Dames: le A. Vorkink, 2e J. Wil- ke, 3e L. Pennewaard. Heren: le G. Paalman, 2e E. Stukker, 3e C. v.d. Mei. met „Tavares"; 2. Erik Vincent bestaat uit 8 onderdelen, waar met „Chef; 3. Ema Wilmerink van de beste 5 resultaten mee- met „Urlanda". tellen en nog 2 onderdelen ver- Samengesteld: (dressuur-cross en reden zullen worden (op 10 de- springen) 1. Rikus Bronsvoort; 2. cember bij manege Snorrewind) Erik Vincent; 3. Ema Wilmerink. is de strijd nog geheel open. PROGRAMMA SPORTHAL 't MOSSINK voor de week van 5 november tot en met 11 november 1983 Holten B2 14.15 u. V 13.00 u.; Holten B3-D.E.S. B2 11.15 u.; Holten C1-M.V.V.'29 Cl 14.30 u.; Holten C2-S.V.V.N. C3 14.30 u.; De Zweef C3-Holten C3 13.00 u. V. 12.15 u. Pupillen: Enter Dl-Holten Dl 10.00 u. V 9.15 u.; Holten D2- Het beroepschrift moet worden'gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden ingediend binnen één maand na de dagtekening van de kennisgeving van terinzagelegging, derhalve vóór 7 december 1983, bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Enter D2 10.00 u.; Enter D3-Hol- Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot ten D3 10.00 u. V. 9.15 u.; Haar- het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovenge- le El-Holten El 10.00 u. V. 9.15 noemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de u.; Holten E2-Hulz. Boys El geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. 10.00 u.; Holten E3-Excelsior E5 11.15 u.; Holten Fl-D.E.S. F1 11.00 u.; Excelsior F3-Holten F2 10.15 u. V 9.45 u.; Holten F3 is vrij. Zaterdag 09.00-12.00 Mintonette 12.00-18.00 N.H.V. 19.00-20.00 hr. Gütlich 20.00-21 00 hr. Hiethaar 21.00-22.00 hr. van Eunen Zondag 10.00-17.00 N.H.V. Maandag 08.10-15.30 scholengemeenschap 18.00-23.00 Badmintonclub Hol ten Dinsdag 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-22.30 Mintonette 22.30-23.30 Blauw-Wit Instruktielokaal: 19.00-21.00 s.v. Holten, afd. schaken Woensdag 08.10-18.30 scholengemeenschap 18.30-22.30 BadmintonciUD Hol ten Donderdag 08.10-16.30 scholengemeenschap 16.30-22.00 s.v. Holten, afd. hand bal 22.00-23.00 K.N.V.B. 23.00-24.00 s.v. Holten. All Stars Vrijdag 08.10-15.30 scholengemeenschap 18.30-23.00 Mintonette Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur recht streeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 31 80) Overige re- severingen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. welzijnsza ken, tel. 16 66 toestel 25), en in dien mogelijk tussen 9.00 en 12.00 uur. Wierden Dl-Holten D2 Ondanks de 11-0 nederlaag, ble ven de Holtense jongens sportief spelen, maar er moet wel uit een heel ander vaatje getapt worden om de eerste punten te behalen. Holten El-De Zweef El Holten heeft een verdiende over winning op de Zweef behaald. In verdediging van Blauw-wit onder druk gezet. Ze wisten het eerst nog goed te klaren, maar door een vrije trap van Holten werd het hun te veel. Deze werd hard en zuiver ingeschoten 1-0. Even voor de rust werd het 2-0 door het onoplettend optreden in de achterhoede. In de tweede helft werd er nog een keer gescoord de eerste helft was het nog een en ook bijna door Blauw Wit, gelijk opgaande wedstrijd, zodat maar de keeper van Holten de rust aanbrak met een 0-0 stond goed op zijn plaats. Het stand. De tweede helft was Hol- werd uiteindelijk 3-0. ten de betere ploeg, met leuke combinaties werd de Zweef on der druk gezet. Toch was het eerst de Zweef die scoorden 0-1, door een fout in de Holtense verdediging. Het was tenslotte toch Holten die de winst naar zich toetrok. Eerst twee doel punten van Geert en één van Erik brachten de einduitslag op 3-1. De paal stond tot twee maal toe verder succes in de weg. Holten Fl-Blauw-wit F1 Twenthe F3-HoIten F2 De Maradonna van Holten was deze week weer op dreef. Dol draaide hij de achterhoede van Twente. Vier van de zeven goals kwamen van zijn voet Door goed samenspel was er trouwens niets aan de hand. Hiérdoor kreeg Holten gedurende de hele wedstrijd een veldoverwicht. Voor de rust werd er driemaal gescoord, na de rust nog vier maal. Al met al een mooie wed- Meteen van de aftrap werd de strijd om op terug te zien.

Holtens Nieuwsblad | 1983 | | pagina 5