gemeente holten gemeente holten Bij aankoop van f.10,00 ontvangt u een Kraskaart je. De Sinferktaas-aKlte duurt van donderdagl2 november l/m zaterdag 5 december. Intocht Sinterklaas \CM.O.-Holten een matige vertoning Oriënteringsrit Hauw Wit te gast bij de dni-voetbal-show HOLTENS NIEUWSBLAD )NNIE BELDMAN, K LUB KAMPIOEN1 Voor beide Wassen be" AARDEN KLASSE Z BURGERLIJKE STAND Uittreksel uit de besluitenlijst van de vergadering van b. en w. d.d. 10 november 1981 OPHALEN VAN HUISVUIL EN GROF VUIL HINDERWET Op de Kraskaartjes zijn 3vakjes afgedekt.die meteen muntstuk eenvoudig opengekrast kunnen worden. Aan de afbeeldingen kunt u zien, welke prijs u gewon nen hebt: 3xEEN ZAK= DIREKT F. 5.00 3x EEN STAF DIREKT F. 10.00 3x EEN ST00MB00T= DIREKT F. 15.00 3x EEN SCHOORSTEEN DIREKT F. 20,00 3x EEN ZWARTE PIET= DIREKT F. 25.00 Het totale prijzengeld is f.8000,00 De winkels zijn maandag 30 november de hele dag open tot 18.00 uur en dinsdag 1-t/m vrijdag 4 december koopavond tot 21.00 uur. Zaterdag 5 december om 17.00 uur gesloten. Natuurlijk is Zwarte Piet meteen zak vol waardebonnen op de koopavonden present. op zaterdag 21 november om 14.30 uur vanaf Smidsbelt. In Dijkerhoek op vrijdagavond 27 november om 19.00 uur NOVEMBER 1981 - PAG. 7 in matige en na de rust zelfs slechte wedstrijd hebben /TEN en K.C.V.O. de punten gedeeld. In de 1-1 eind- id had ook scheidsrechter Dengerink uit Deventer een ingrijk aandeel, toen hij na de thee in de malaise ging ;n. euze voor trainer Oude Roelink is nog steeds beperkt r de blessures van Jan Bert Wissink, Wim Tuller, on Labobar en Herman Deyk. jerste helft was duidelijk het e deel van de wedstrijd, waarbij spel der Holtenaren meer in- ïd had dan dat van de gasthe- ult Vaassen. Twee venijnige ten van Andrè Dekker en een al van Nico Labobar misten x doel. Het middenveld van de arten werkte hard, maar ikte daarbij de fout dat men zijn drieën te vaak op te kleine xvlakte opereerde, waardoor ipeelmogelij kheden zich be iten. De voorhoede daarente- liet het verdedigende werk te snel over aan diezelfde Idenvelders. |een half uur spelen lanceerde Labobar met een schitterende Henry Bronsvoort en deze :te het werk bekwaam af. Deze stand was ruimschoots ver- id en het had er even alle schijn dat Holten het „karwei" daama zou afmaken. Het lukte echter niet, waardoor de rust aan brak met deze kleine voorsprong. Na de thee zakte het spelpeil zien der ogen. K.C.V.O. werd iets ster ker en HOLTEN mocht van geluk spreken dat de schutters van de gastheren ieder gevoel voor rich ting misten. Zelfs een strafschop, veroorzaakt door een handsbal van Daniël Saamangun, kon fraai ge stopt worden door doelman Breu- kink. Enkele minuten later werd een verwoestend schot vzn André Dekker op een gelukkige manier geblokkeerd. Twee vreemde beslis singen van de scheidsrechter zou den daama de eindstand bepalen. Eerst werd André in het straf schopgebied in kansrijke positie afgefloten, omdat een speler van K.C.V.O. geblesseerd op de grond lag, nota bene in het strafschopge bied van HOLTEN, en enkele mi nuten later onderkende hij niet een duidelijke buitenspel situatie van Robert Dijkman, waardoor deze de gastheren op 1-1 kon brengen. Zwak schieten in het laatse kwar tier onderstreepte nog eens de vormcrisis en het gebrek aan zelf- vertrouwn van een aantal HOL TEN spelers. HOLTEN-DAVENTRIA. Zondag as. ontmoet HOLTEN een oude bekende nl. de ploeg van DA- VENTRIA. De roodzwarten zullen uit een ander vaatje moeten tappen als afgelopen zondag. De kracht van de ploegen in 3B ontloopt el kaar bijzonder weinig, toch moeten we de kwaliteiten van de Deven- terploeg hoger aanslaan als die van K.C.V.O. Slagen de HOLTENA REN echter in collectief een vuist te maken dan zijn ze zondag zeker niet kansloos. De wedstrijd begint om 14.30 uur. De Holtense Motor- en automo bielclub „De Holterberg" organi seert zondagmiddag 22 nov. de 7de, tevens de voorlaatste, oriente- ringsrit in dit seizoen. De deelne mers kunnen starten in de A en (jaarlijkse strijd om het clubkampioenschap van de diverse L.R. en S.'s is meestal het slot van het zomerseizoen en in de paardenwereld tekent dat weer diverse indoors zijn geprogrammeerd. Zaterdag j.l. (ld de L.R. „Markelo O." op de „Kattenberg" haar jaarlijkse idstrijd, met dressuur, cross en springen. Onze plaatsgenoot Tonnie (Idman werd met Allard (gestart in de klasse Z.) winnaar, en mocht (ast andere ereprijzen de grote wisselbeker voor de 2e keer in ontvangst nen. In de Jeugdklasse was het Erwin Middelhuis uit Goor de ïfeerde, en in de lichte klasse Henk Zwiers uit Rijssen. Totaal naar werd Tonnie Beldman. x onderbreking van het competi- •gebeuren had de zvv „Blauw-Wit een uitstapje georganiseerd x haar selectiespelers naar het •rtpaleis Ahoy te Rotterdam, jaar de mini-voetbalcompetitie, :lke regelmatig op het beeld- lerm te bewonderen is, wordt ;ewerkt. ok deze avond werd wederom een impleet sportprogramma gebo- ;n, wat zowel wieleractiviteiten s athletiek omvatte, terwijl de ïoofdschotel" van deze avond na- uurlijk het mini-voetbal gebeuren fr werden deze avond twee mini- petbalwedstrijden gespeeld, jvelke echter afzonderlijk op de T.V. uitgezonden zullen worden). De eerste was Oost-Nederland (mét de bekende 'ex FC Twenthe en Go-Ahead spelers) tegen Rotterdam-Ahoy, terwijl als klap stuk van de avond de interland wedstrijd- Engeland-West Duits land (van oud-internationals) was bedoeld. De werkelijke „klapper" werd echter de eerstgenoemde wedstrijd. We willen de lezers dan ook aanraden deze wedstrijd voor de beeldbuis niet te missen! Span ning en sensatie genoeg! Voor de ware liefhebber willen we de uitslag echter niet vooraf bekend maken. Wél dat dit uitstapje tot in de pun tjes verzorgd was, en zeker voor herhaling (iets voor de jeugd?) vat baar is. draagt de afstand plm. 40 kilometer binnen de gemeente Holten. De eerste deelnemer krijgt om 13.30 uur het startsein bij clubhuis „De Biester" aan de Stationsstraat waar vanaf 13.00 uur kan worden ingeschreven. Het MAC-bestuur stelt voor deze rit weer een aantal mooie prijzen beschikbaar. Gezelligheidsrit Voor de zaterdagavond (14/11) ge houden jaarlijkse „Gezelligheids- rit" voor paren bestond een vrij goede belangsteliin. Dat de deel name wat minder was dan andere jaren was mede een gevolg van de feestavond (elfde van de elfde) met afscheid van de oude prins en in stallatie van de nieuwe hoogheid. De uitslag: 1. echtpaar A. Leppink. 2. echtpaar G.J.M. Ntfland. De poedelprijs was voor het duo G. Wevers en H. Müller. In de cantine van camping „De Holterberg" waar de prijsuitreiking plaats had door MAC-voorzitter Dirk J. Schooien was het tot in de kleine uurtjes zeer gezellig. Ondertrouwd: G.L. Jonkman, oud 24 jaar, Raalte en: A.J. Boode, oud 22 jaar. Holten; A.J.M. ten Have, oud 26 jaar, Raalte en: F.R. Ren- sen, oud 25 jaar, Holten. Gehuwd: G.J. Aalpoel, oud 25 jaar, Voorst en: J.G. Koopman, oud 22 jaar, Holten. 1. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN: aan de Ver. van Eigenaren van het service-gebouw Molenbelt voor het kappen van lindeboom bij het service-gebouw; aan mevr. A.H. Mulié-Brands voor het kappen van enkele bomen bij het pand Vianenweg 25; aan de heer A. Schimmel voor het kappen van een boom bij de woning Mr. G. Vixseboxsestraat 23. aan de heer J. Post voor het kappen van een aantal bomen op een perceel aan de Reebokkenweg; 2. aan de heer D. Visser te Rijssen vergunning verleend voor het op één dag per week (dinsdag) venten met vis in de gemeente Holten. U kunt zich voor het inwinnen van informatie over de zaak zelf, dan wel over eventuele mogelijkheden tot het indienen van een bezwaar- of beroepschrift in verbinding stellen met de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie. (verbeterd bericht) Het huisvuil in de gemeente Holten wordt op de volgende dagen opgehaald: Maandag: Dorpsstraat, Oranjestraat, wijk „De Kol", villaterrein Look, Burg. van der Borchstraat, Oude Diepenveenseweg, Jeurlinksweg, (gedeeltelijk) Raal- terweg en de containers op het zomerhuisjesterrein De Borkeld; Dinsdag: laatste dinsdag van de maand het huisvuil in het buitengebied; Donderdag: het overige gedeelte van het dorp Holten (o.a. Gaarden, Boschkamp, de Haar en omgeving), alsmede het ledigen van containers van bedrijven; Vrijdag: Holterberg, Helhuizerweg, Motieweg, Raalterweg, Espelo, Dijkerhoeken de containers op het zomerhuisjesterrein de Borkeld. Het grof vuil (lengte max. 1 meter, gewicht max. 30 kg.) kan alleen op de eerste ophaaldag van de maand worden meegegeven aan de huisvuilop haaldienst. Het huisvuil, voor zover niet gedeponeerd in containers, mag uitslui tend aan de huisvuilophaaldienst worden aangeboden in plastic zak ken, die voorzien zijn van het Komo-keur. Huisvuilzakken dienen aan de trottoirband geplaatst te worden, waar geen trottoir aanwezig is op 2 meter uit de weg. Ter voorkoming van verontreiniging van het trottoir of de straat (door het stuk trekken van de zakken door honden en/of katten) verdient het aanbeveling de zakken met huisvuil niet eerder dan 's morgens aan de straat te zetten, dus niet de avond tevoren. Op de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie liggen van 23 november 1981 tot 23 december 1981 op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur, ter inzage de verzoeken om vergunning ingevolge de Hinderwet van: 1. Gebr. Agterkamp, Lichtenbergerweg 5, Holten, (het oprichten, enz. van een rundvee- en mestvarkensbedrijf met opslag van mest, annex opslag van dieselolie in bovengrondse tank) 2. H. Lubbersen, Bijvanksweg 1, Holten, (het uitbreiden van een rundvee- en varkensbedrijf) 3. G.H. Paalman, Jeurlinksweg 3, Holten, (het oprichten, enz. van een rundvee- en mestvarkensbedrijf, met opslag van mest, annex opslag van dieselolie in een bovengrondse tank) 4. mevrouw J.W.T. van Coeverden-Nijland, Beusebergerweg 37, Holten, (het oprichten, enz. van een rundvee- en varkensbedrijf met opslag van mest, annex opslag van dieselolie in een bovengrondse tank) 5. H.J. Nijland, Broekweg 22, Holten, (het wijzigen van een var kensbedrijf.; 6. A.J. Nijkamp, Beusebergerweg 52, Holten. (het oprichten, enz. van een melkvee- en varkensbedrijf, met opslag van mest, annex opslag van dieselolie in een bovengrondse tank) 7. G. Paalman, Maneschijnsweg 19, Holten (het oprichten, enz. van een rundvee- en varkensbedrijf met opslag van mest, annex opslag van dieselolie en huisbrandolie in resp. bovengrondse en onder grondse tanks) 8. J.G. Wissink, Doorlopendedijk 3, Holten, (het oprichten, enz. van een rundvee- en mestvarkensbedrijf met opslag van mest) 9. A. Dijkink, Aalpolsweg 7, Holten, (het oprichten, enz. van een rundvee- en fokvarkensbedrijf met opslag van mest) 10. B.J. Veneman, Deventerweg 73, Holten, (het oprichten, enz. van een rundveebedrijf met opslag van mest, annex opslag van dieselolie in bovengrondse tank) 11. Gebr. Koopman, Doorlopendedijk 4, Holten, (het oprichen, enz. van een rundvee- en legkippenbedrijf met opslag van mest, annes opslag van dieselolie in een bovengrondse tank) 12. H.J. Overmeen, Kwintenweg 9, Holten, (het oprichten, enz. van een rundvee- en mestvarkensbedrijf met opslag van mest, annex opslag van olie in ondergrondse tank). 13. F J. Sluiter, Oranjestraat 49, Holten, het oprichten, enz. van een rundveebedrijf met opslag van mest). 14. J.A. Jansen, Dorpsstraat 1, Holten, (het oprichten, enz. van een rundveebedrijf met opslag van mest). 15. H. en G.J. Bekkemens, Tolweg 2, Holten, (het oprichten, enz. van een rundvee- en mestvarkensbedrijf, met opslag van mest, annex opslag van dieselolie in bovengrondse tank). 16. G.J. Jansen, Menumsweg 3, Holten, (het oprichten, enz. van een rundveebedrijf met opslag van mest, annex opslag van dieselolie in bovengrondse tank). 17. A. Kolkman, Fliermatenweg 3, Holten, (het oprichten, enz. van een rundveebedrijf (jongvee), met opslag van mest, annex opslag van dieselolie in bovengrondse tank). 18. H. Aanstoot,Valkenweg 3, Holten, (het oprichten, enz. van een varkensfokbedrijf met opslag van mest). 19. G.J. Aaftink, H.J. Wansinkstraat 18, Holten, (het oprichten, enz. van een rundveebedrijf met opslag van mest). 20. J.D. Holferman, Larenseweg 102, Holten, (het oprichten, enz van een rundveebedrijf, met opslag van mest, annex opslag van dieselolie in twee bovengrondse tanks). Voorts liggen deze aanvragen gedurende genoemde periode iedere dinsdagavond van 19.00 tot 22.00 uur ter inzage in de sporthal ,,'t Mossink" (kantoor beheerder) Keizersweg 22 te Holten. Van de onder 1 t.m. 20 vermelde aanvragen liggen tevens de ontwerp-beschikkingen ter inzage. De ontwerp-beschikkingen omvat ten het onder voorwaarden verlenen van de gevraagde vergunnin gen. Schriftelijk kunnen tot 23 december 1981 gemotiveerde bezwaren worden ingebracht bij het college van Burgemeesters en Wethouders van Holten. De persoonlijke gegevens van degene, die een bezwaar schrift heeft ingediend, worden, indien daarom uitdrukkelijk verzocht wordt, niet bekend gemaakt. Een ieder kan ook verzoeken om in persoon of bij gemachtigde mondeling bezwaar te mogen inbrengen tegen de aanvragen en/of ontwerp-beschikkingen. Hiervoor dient men dan een afspraak te maken vóór 16 december 1981 met de Afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie.

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 7