ief Holten kansloos ten onder Promotiecrosswedstrijden op de Zourherg Schaakuitslagen lauw Wit afgetroefd oor Eversberg Resultaten s.v. Holten Resultaten Blauw Wit Programma Sporthal 't Mossink' HOLTENS NIEUWSBLAD SENIOREN SV. HOLTEN ATLETIEK DAMESVOETBAL S.V. HOLTEN Programma „Blauw Wit' SEPTEMBER 1981 mentaal veel sterker Helios heeft de zwakheden van Holten nog weer aangetoond. De roodzwarten hebben al vaker blijk gegeven hekel te hebben aan aggresieve tegenstanders. Helios maakte daar ig gebruik van o.a- met slidings, al of niet correct uitgevoerd. Dit oegd bij het feit dat de weg naar het doel bij Holten over teveel jven liep, waardoor veel balverlies werd geleden en de voorhoede el als toeschouwer aanwezig was, verklaart in belangrijke mate de ■e van 0-5. wedstrijd was zeker niet éénzy- integendeel. Holten had gedu- le perioden meer aan de bal dan egenstander. Doch schoten van Iré Dekker en Evert Dalemans ten de juiste richting. In de 25e uut was een foute terugspeel- van Evert Dalemans de aanlei- tot de score van 0-1. Zijn pass ;ikte nl. de vrijstaande Eduaro lèz, die vervolgens Theo Deyk nakijken gaf. Dit betekende een te teleurstelling voor de rood- rten, met het gevolg dat er ver en kwamen. Enkele minuten r bereikte een pass van Nico >obar de vrijstaande Daniel mangun. De schade bleef voor los echter beperkt tot een cor- Tegen de verhoudingen in kon Eddy Hafkamp er na een half uur spelen zelfs 2-0 van maken. Hoewel hierbij duidelijk sprake was van hands, kende scheidsrechter Ny- huis het doelpunt toe. Met deze stand brak tevens de rust aan. Het (te) harde spel van Helios leverde Holten een serie vrije trappen op en bij die gelegenheden gaven de roodzwarten blijk zonder overtui ging te spelen. Deze mogelijkheden moeten met overleg toch meer op kunnen leveren, dan wat de Holte naren er deze middag van maak ten. Doordat Holten na de pauze sterk aandrong werd de verdedi ging meer en meer chaotisch. In de 80e minuut leverde dit het derde doelpunt op, toen Hans Eikelen kamp een schuiver losliet, waar ow Wit heeft in het nieuwe wen bij de eerste thuiswed- jd beide punten aan de bezoe- s uit Nyverdal moeten laten. momenten van onacht- unheid werden de Blauw- .ters noodlottig en was voor ersberg voldoende om de volle ast mee naar huis te nemen. beginfase liet twee ploegen zien elkaar aarzelend aftastten, der dat één van beide elftallen delijk het initiatief naar zich toe (of wilde) trekken. Eversberg, vorige week reeds verrassend eerste klap had uitgedeeld" chtte op een Blauw-Wit dat ech- Iniet kwam. De eerste helft leek tijd en wijle dan ook meer op 'oetbal", dat zich in be- jke mate op het middenveld :1de. Een tempoloos spelletje, by de reële scoringskansen beide zyden op de vingers van hand waren te tellen, dat keeper Eddy van Dyk rond 12e minuut voor de eerste maal de proef werd gesteld, duurde t tot de 21e minuut aleer de lersberg-goalie getest werd. Een (eslagen bal uit een hoekschop I links werd door Jan Verveda eens ingeschoten, maar werd pst het doel gewerkt. Nadat Ri- ard Beldman na een solo zyn Itandsschot naast zag gaan, ram dé kans voor Eversberg in de •ste helft. Na een slim genomen je trap kwam Zonnebelt alleen or doelman Eddy van Dyk; doch schoot over. De beste kans vóór pauze voor Blauw-Wit was de uwkeurig genomen vrije schop door Gerard Aanstoot op de rand van het 16-meter gebied, zyn schot werd echter op het nip pertje door de Eversberg-doelman gestopt. Na de rust trachtte Blauw-Wit met iets meer tempo én risico in het spel tot succes te ko men. De gevolgen waren averechts: nadat een attente doelman Van Dyk in de 6e minuut een vrije schop van Everbserg nog wist te stoppen, was het in de volgende minuut raak! By een snelle tegenstoot over rechts kon de vrij mee opgekomen Pattiasina in alle rust de bal aan nemen. Tegen zy harde schuiver was Eddy van Dyk kansloos (0-1). Blauw-Wit was aangeslagen. Ter- wyi trainer Scholten van Blauw- Wit na een kwartier voetballen binnen vyf minuten twee spelers door blessures noodgedwongen moest wisselen (Eric Mondeel kwam binnen de lijnen voor Jan Verveda en André Schuppert voor Henk Bolink), trokken de gasten het spel naar zich toe. En toen in de 34e minuut Eversberg middels een penalty de stand op 0-2 had gebracht (koelbloedig verzil verd door T. Mooiweer), was de weerstand van Blauw-Wit gebro ken. Terwyl het spel rommeliger werd begonnen de foutieve passes zich op te stapelen. De laatste kans voor Blauw-Wit om nog iets aan de stand te doen kwam drie minuten voor tyd toen Jan Paalman de bui- tenspelval trachtte te omzeilen en alleen op het doel afging. De Eversberg-doelman reageerde ech ter attent, zodat de stand verder ongewyzigd bleef. eeds op de 2e competitiedag viel eerste afgelasting te noteren. De igen was spelbreker, wat voor olten 10 een vrije zondagmorgen stekende. Echter niet voor de an- :re elftallen van de s.v. Holten H.S.C. 3 2-0. Tegen deze onbe- ende tegenstander uit Haaksber- |en heeft Holten haar eerste over- inning geboekt. Tot rust wisten e bezoekers nog stand te houden, e thee inspireerde Holten tot gro- tre daden. Bert Kamperman lelde met 2 prachtige doelpunten e zege veilig, terwijl de achter- oede met een excelerende Barend reukink tussen de palen alle anvallers op grote afstand hield. OS 2-Holten 3 4-3. deze doelpuntrijke wedstrijd reep Holten opnieuw naast de ze- Toch hebben de rood-zwarten iten zien dat er gescoord kan wor- en. Uit deze conclusie kan de toe- omst toch enigzins optimistisch orden tegemoet getreden. Lap. •Holten 4 2-1. Holten moest tegen 3 man optomen. Door aanvecht bare beslissingen kwamen de pun- kn niet bj de ploeg die er qua feldverhouding het meeste recht lp had. Holten S-Z.V. 2 0-0. lolten trof in de ploeg uit Zenderen (en onverwacht zware tegenstan- Ier. Stuk voor stuk kerels, die wis- en wat aanhalen was. De achter- loede, met Dinant Pasop op doel, laf geen krimp. De stand bleef te- echt 0-0. R.V. 2-Holten 6 4-0. )p een moeiliik te bespelen veld doelman Deyk het antwoord op schuldig bleef. De ellende was daarmee nog niet teneinde. In de 85e minuut bracht Anne Kramer de stand op 4-0 en op slag van het eindsignaal bepaalde Eddy Achte- reekte de stand op 5-0. Dit bete kende voor Holten een gevoelige, maar geflatteerde nederlaag. Niet op basis van voetbaltechnisch kunnen, maar op basis van menta liteit was het een voetballes. Ho- penlyk dat deze les a.s. zondag tegen U.S.V. in Nieuwleusen in middels is doorgedrongen by de spelers. U.S.V. is nl. een tegenstan der waar het begrip mentaliteit niet onbekend is. De spelersbus vertrekt om 12.30 uur vanaf „Meermanskamp". Voorzover er plaats is kunnen de supporters meereizen. Slecht weer en goede prestaties in Eibergen: zondag 20 sept. 1981. 6 man sterk trotseerden de Holtense jeugdatieten de barre weersom standigheden op het sportpark „De Byenkamp" te Eibergen en kwa men tot de volgende zeer accepta bele prestaties. Motorcrosser Jan ten Velde. Jongens pupillen A: G. Groot Ob- bink, 60 mtr. 10.8 sec.; hoogsprin gen 1.00 mtr.; balwerpen 22.00 mtr. G. Lunenborg: 60 mtr. 10.9 sec.; hoogspringen 0.80 mtr.; balwerpen 24,5 mtr. Jongens D. J. Koetsier: 80 mtr. 13,7 sec.; kogelstoten 5,48 mtr.; E. Dikkers: 80 mtr. 12,7 sec.; kogel stoten 7.19 mtr. Jongens C. G. Masselink: versprin gen 5,19 mtr. (nieuw clubrec.); ko gelstoten 11,15 mtr. (nieuw clu brec.); discuswerpen 29.08 mtr. M. Groot Obbink: verspringen 4,11 mtr.; kogelstoten 8.61 mtr.; dis cuswerpen 16,66 mtr. Voor de 2e maal dit seizoen zullen op het Holtense circuit de Zuur- berg de crossmotoren brullen. Op 27 september komen de beste Ne derlandse junioren in de 125, 250, 500 cc en zijspan-klasse aan de start om te proberen een plaats in de kategorie van de senioren te verwerven. Het aantal junior startbewijshouders bij de KNMV is zo groot, dat ze in 3 regionale groepen worden ingedeeld. De sterkste rijders uit die groepen mogen het dan aan het eind van het seizoen tegen elkaar opnemen. Holten vormt in deze serie de 4e Ook de tweede ronde van de interne kompetie werd geken merkt door hevige strijdlust aan bijna alle borden. Daarbij vielen enkele verrassende uit slagen welke de ranglijst ge heel door elkaar schudden. Eyzinga kwam met wit goed uit de opening tegen Scheperman, maar liet zich door een tegenval in de verdediging drukken en verloor daardoor te veel mate riaal. Overigens verloor hy ook zyn afgebroken party uit de eer ste ronde tegen Henk van Beek. Eiizinea bevindt zich daarom kreeg Holten weinig kans. De geel zwarten waren op alle fronten beter en verdienden dan ook de punten. Holten 7-P.H. 9 1-1. Holten had lange tyd de eerste zege binnen bereik. Tot 5 minuten voor tyd leidde de thuisclub door een prachtig doelpunt van de jongste aankoop v.d. Veen. In de 86e mi nuut werd op de rand van de zes tien hands gemaakt. Foutief op stellen van de muur werd afgestraft met een schot in de uiterste hoek. Voor keeper Veneman onbereik baar. Holten &-De Zweef 9 1-1. Holten dat in tegenstelling tot vo rige week volledig binnen de lijnen kwam, heeft lang tegen een achter stand moeten aankyken. De ge rechtigheid zegevierde, toen in de tweede helft de geüjkmaker kon worden aangetekend. M.V.V. 11-Holten 9 4-5. Maar goed dat Holten met 14 man naar Mariaparochie ging. Men bleek daar over noch scheidsrech ter noch grensrechter te beschik ken. Harry Wansink nam de fluit toen maar ter hand. Liefst 9 doel punten noteerde de man in het zwart. De Zweef 12-Holten 112-1. Holten kon de 0-1 ruststand niet vasthouden tegen een pover spe lend de Zweef. Een fel omstreden penalty bracht de ommekeer in de strijd. Onmiddellijk gevolgd door een tweede treffer. Maandagavond moesten de dames van Holten uit naar Marle tegen M.V.V/69. In het veld stond een invalster in het doel voor Holten. Na zo'n 10 minuten spelen scoorde Joke Witten 1-0 voor Holten maar na 25 minuten scoorde M.V.V. nog een tegendoelpunt. Na de rust wer den er veel kansen gemist voor Holten, maar tegen het einde van de Wedstrijd lukte het toch nog om nog 3 doelpunten te scooren dus was het 4-1 in het voordeel van Holten. Doelpunten: Joke Witten 2x Jaque- line lx Anja Voortman lx. Dan moesten de Dames van Holten woensdagavond 16 september een inhaalwedstrijd spelen tegen de dames uit Hulzen. De keeper was er weer dus alles was compleet. De scoorde werd geopend door Jaque- line Claassen en daarna weer door Jaqueline Claassen dus was het al 2-0 na 15 minuten. En vlak voor het einde zorgde Joke Witten voor 3-0 Na de rust begon Holten goed met aanvallend voetbal en goed ge voetbald er werden ook wel kansen gemist. Maar ook was het deze keer weer raak door een uitstekende kopstoot na goed getimede pass van Erna Vincent. Toen ging Hol ten goed door en scoorde Ema Vin cent het 5e doelpunt voor Holten. Na een goed schot in de korte hoek scoorde Jaqueline Claasen het laatste en 6e doelpunt voor Holten en zo kwam Holten weer aan 8 punten in de competitie met nog 1 wedstrijd te spelen. nu in de staart van de ranglyst. Datzelfde geldt voor de nu nog regerend clubkampioen Van der Knaap. Tegen- Rietman permitteerde hy zich een loper zet die er goed uitzag, maar welke hem een ongeneeslyke zwakte opleverde. Rietman maakte daar goed gebruik van en verwees Van der Knaap naar de onderste regionen. Lindeboom bleef rustig onder het geweld van Van Ryssen en won een kwaliteit. D ank zy zyn scherpe speelstyl kon Van Rys sen echter het punt binnenha len, nadat Lindeboom remise door herhaling van zetten uit de weg was gegaan. Nieuwkomer Hage zette Middelink een Grün- feldindische verdediging voor en slaagde erin om zyn sterke tegenstander op remise te hou den. Bertus van Beek en Lindenberg gebruikten beide na de opening erg veel tyd. Dankzy een dosis geluk kon Van Lindenberg een punt byschry ven. Ten Brinke bediende zich van de Orang-oetan opening, vroe ger de ïyfopening van Bertus van Beek. Wim van Oy en wist er niet goed raad mee en verloor twee pionnen. Daama gingen beide spelers met hun dame op avontuur, waarby de witspeler plotseling kans zag een toren en de party te winnen. Ten Velde kwam tegen koele- may aanvankeiyk materiaal voor te staan, maar verspeelde dat weer in het eindspel en kon opgeven. Roele en Schipper hielden elkaar goed in de gaten, maar juist toen de party remise dreigde te worden, kon Roele met een snelle tegenaanval winnen. Henk van Beek en Gervedink Nyhuis ruilden veel materiaal en belandden uiteindelyk in een paardeindspel waarin geen van beiden op winst durfde spelen, zodat het punt gedeeld werd. De uitslagen van de tweede waren: H. van Beek - E. J. Gevevedink Nyhuis 1/2-1/2; P. Eyzinga - J.E. Scheperman 0-1; J.W. Midde link - M. Hage 1/2-1/2; B. van Beek - T. van Lindenberg 0-1; H.G. ten Brinke - W. van Oyen 1-0; J.C. Roele - J. Schipper 1-0;W.K. van Ryssen-H. Linde boom 1-0; W. Rietman - D.A. van der Knaap 1-0; J. ten Velde - H. Koelemay 0-1. ontmoeting, waarbij punten te verdienen zijn in 2 manches per klasse. In de lichtste klasse vinden we in het tussenklassement over de tot nu toe gereden wedstrijden Rolf Oosterink uit Vorden, Geert Jan Hazebroek uit Nyverdal en Ronald Nijhof uit Zutphen hoog genoteerd. Nog een aantal oosteiy ke renners is tot deze promotieronden doorge drongen. Henri S anderman Marke- lo, Arend Schroduer Almelo, Jack Endendyk Diepenveen, Harol Wol- sink Lochem en Gert Jan Kempers en Leo Hoogland uit Nyverdal be- l horen tot de deelnemers. By de kwart-liters, waar Erik Looman uit Zelhem aan de leiding staat, vin den we Dick Woessink uit Harisen ook op een zeer verdienstelyke plaats. Zyn broer Jan zou hem in Holten misschien kunnen steunen in zijn streven nog een aantal plaatsen te klimmen. Verder aan de start Henk Bak uit Ryssen en René Albers uit Nyverdal. Het klasse ment van de zware jongens (500 cc) wordt aangevoerd door de Rotter dammer Wim Gouweleeuw. Met gering puntenverschil neemt Djille Bonius de 2e plaats in. Zeer verras send is in deze klasse het optreden van Holtenaar Jan ten Velde (3e). Van hem zullen zyn supporters op het eigen circuit grote dingen mo gen verwachten. De tweede Holtense deelnemer is André Voortman. Verder starten o.a. Hans en Gerrit Polsvoort uit Lochem. Bij de zyspannen is ook een groot aanbod van oostelijke equipes. Uit Nyverdal komen Wim Hones/Har- men Klinkenberg en Evert/Wim Vruggink, terwyl Hans Staman met Gerard Spyker uit Markelo ook tot de deelnemers behoren. De wedstrijden beginnen om één uur en zullen door de gebruikelyke trainingen worden voorafgegaan. Vesos Al - Blauw Wit Al Na vorige week een goede prestatie te hebben geleverd tegen het zeer zware D.E.S. moest Al deze week proberen het goede voetbal te con tinueren en om te zetten in winst. Dit laatste is in zeer ruime mate gelukt en afgedwongen door goed SENIOREN: Blauw Wit 1-M.V.V. 12.30 u. V. 1.00 u. Blauw Wit 2 is vrij Den HAm 4-Blauw Wit 3 2.30 u. V. I.30 u. Blauw Wit 4 is vrij Blauw Wit 5-Enter Vooruit 6 12.45 u. VESOS 5-Blauw Wit 6 12.45 u. V. II.45 u. Blauw Wit Al-RKSV Al 2.30 u. Blauw Wit A2-Hector A2 12.45 u. RKSV Bl-Blauw Wit BI 2.30 u. 1.45 u. Blauw Wit Cl-SDOL Cl 12.45. Sp. Rijssen C2-Blauw Wit C2 10.00 u. 9.30 u. PUPILLEN: Omhoog D 1-Blauw Wit D110.00 u. V. 9.15 u. Markvogels D 2-Blauw Wit D 2 10.00 u. V. 9.30 u. PH D 10-Blauw Wit D 3 11.00 u. V. 10.00 u. Blauw Wit E 1-RKSV E 1 10.00 u. Twenthe F 3-Blauw Wit F111.00 u. V. 10.15 u. tactisch voetbal. Al in de 15e min. scoorde Johan Stam via een diepte pass van Harry Kolkman. In de volgende 15 minuten werden de nodige uitgespeelde kansen om zeep geholpen. In de 32e minuut bracht Henry Thalen eindelijk ver andering in de stand, via een prachtige solo-actie werd het 2-0. Deze 2e treffer gaf wat meer ver trouwen en de spits van Al liet 2 minuten daama al 3-0 aantekenen. Voor de rust wilden de heren graag nog wat meer zekerheid en vergro ten daarom de stand maar even tot 5-0. Na de rust werd de wedstrijd volledig gecontroleerd door de Blauw Witters. Uit de vele kansen die werden gecreëerd scoorde Hans Stam 2 maal zeer fraai met een afstandschot. Het mooiste doel punt van de wedstrijd werd ge maakt door Evert Vruggink. Een voorzet over links werd in het cen trum gemist en kwam bij de rechter vleugel die op de 16 meter de stuite rende bal vernietigend de linker bovenhoek in knalde. Een doel punt uit het boekje. Het was een faire wedstryd die beloond werd met een verdiende 8-0 overwinning. A2 kreeg in Ryssen van Excelsior A3 een geduchte afstraffing. Bin nen tien minuten was het al 3-0. John Landeweerd en Aanstoot kregen daama een goede kans om te scoren maar het lukte niet. Rust stand 6-0. Ook n& de thee was Ex celsior oppermachtig en bepaalde de eindstand op 13-0. Blauw Wit kwam in de tweede helft (waarin 3 spelers moesten stoppen wegens blessures) duidelijk conditie tekort en aan het positie kiezen haperde nog zeer veel. PROGRAMMA S.V. HOLTEN SENIOREN: BWO 3-Holten 2 10.00 u. V. 8.45 u. Holten 3-Nijverdal 10.00 u. Holten 4 is vrij. MW 4-Holten 511.45 u. V. 10.45 u. Holten 6-Haarle 4 10.00 u. Riétvogels 4-Holten 7 10.00 u. V. 9.00 u. Nijyerdal 5-Holten 810.00 u. V 9.00 u. Holten 9 is vrij. Enter 9-Holten 1010.00 u. V. 9.00 u. Holten 11-Omhoog 4 10.30 u. JUNIOREN: Borne A 1-Holten A 1 2.30 u. ver trek 1.30 u. Holten A 2-Enter A 2 2.30u. De Zweef A 2-Holten A 3 2.30 u. vertrek 1.45 u. Holten B I-Voorwaarts B 1 2.30 u. Holten B 2-Nyverdal B 1 2.30 u. Vesos B 2-Holten B 3 11.00 u. ver trek 10.15 u. DES C 2-Holten C 212.30 u. vertrek 11.45 u. Holten C 3-SWN C 4 1.00 u. Holten C 1 is vrij. PUPILLEN: Holten Dl-De Zweef Dl A. 12.00 u. Nijverdal Dl-Holten D2 A. 10.00 u. V. 9.30 u. Holten D3-Sp. Rijssen D2 A. 12.00 u. Enter V. D3-Holten D41.10.00 u. V. 9.15 u. S.V.Z.W. El-Holten El A. 9.00 u. V. 8.15 u. Holten E2-Omhoog E3 A. 11.00 u. Sp. Rijssen E2-Holten E3 A. 10.00 u. V 9.30 u. Holten Fl-Enter F1 A 11.00 u. S.V.V.N. F4-HoIten F2 A. ll.T)0 u. V. 10.30 u. Den Ham C1 - Blauw Wit C1 Met Gerwin als 14e man, wat bete kende een hele wedstryd toekyken, werd de reis naar Den Ham begon nen. Voor de rust was de wedstrijd het aankyken nauwelijks 1 Week van 26-09-1981 tot en met 01-10-1981 ZATERDAG 13.00-18.00 Badmintonclub ZONDAG 11.00-12.00 zaalvoetbal, S.M.R. de Zessprong MAANDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 18.00-23.30 Badmintonclub DINSDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.15-22.30 Mintonette 22.30-23.30 zaalvoetbal, hr. Evers 16.00-18.30 instructielokaal - St. SoCuWe WOENSDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-17.00 s.v. Holten, afd. handbal 19.00-23.00 Badmintonclub DONDERDAG 08.10-16.30 scholengemeenschap 17.00-22.00 s.v. Holten, afd. handbal 22.00-23.00 zaalvoetbalcompetitie, K.N.V.B. 23.00-24.00 All Stars. VRIJDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 18.30-23.30 Mintonette Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180.). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. wel- zynszaken, tel. 1666 toestel 25), en indien mogeiyk tussen 08.00-12.00 uur. Veel balverlies en slechte passes over en weer vormden de hoofd schotel van het duel. Den Ham was iets feller wat resulteerde in een 2-0 voorsprong bij de rust Na de thee een totaal andere wedstrijd. Blauw Wit ging er stevig tegenaan en het zwakke spel van Den Ham goalie werd door Jan Nijkamp afgestraft met een zuivere hattrick die Blauw Wit op een 3-2 voorsprong bracht. Goed storend werk van Hans Stam bracht een verdediger van Den Ham zo in paniek dat hy z'n doel man kansloos liet. (Eindstand 2-4). By wat harder werken en iets snel ler op de bal zitten was de achter stand by de rust niet nodig ge weest. Volgende keer van meetaf d'r an! Blauw Wit D3 - Borne D4 In een goede party voetbal, van beide kanten, kwam Blauw Wit met het beetje geluk tekort dat er in elke wedstryd by moet komen. Bome kwam op 1-0 door een mis verstand tussen de keeper en een verdediger. Blauw Wit gooide toen alles op de aanval maar de gelyk- maker bleef uit dank zy prima werk van de Bome-goalie die meer dan eens „assistentie" had van paal en lat. Jammer jongens, volgende keer beter. Blauw Wit F1 - Excelsior F2 F1 dat er de vorige week Sp. Cl Ryssen F1 niet aan te pas kwam speelde tegen Excelsior F? een be ste party en won meer dan verdiend met 6-0. Doelpunten van Han (3x), Remo (2x) en Ronnie. BLAUW WIT C2 Met twee goedgespeelde oefenwed strijden en volle winst in huis werd de competitie begonnen op don derdagavond 10 september tegen Markvogels. In het begin een rede- Ujk goeddraaiende wedstryd; na de rust was iedereen op doelpunten- jacht met de 6-1 voor Blauw Wit by het eindsignaal 9-3. Afgelopen za terdag tegen Excelsior leek in eer ste instantie een geiyk opgaande wedstryd te worden, maar na een kwartier nam Blauw Wit al flink afstand en ging met 8-0 de rust in, by het laatste fluitsignaal was de stand 14-0. Het spreekwoord „goed begin is het halve werk" is hier ook van toepassing jongens.

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 7