iwemclub behaalde 2e plaats Holten-De Tukkers s.v. Honen Resultaten Resultaten sv Holten Secretaris voedingsbond nam afscheid VOORLICHTING OVER GEZONDE VOEDING PGJO-crosslopeo beslist Stratenvoetbaltoernooi op zaterdag 16 mei Technoklub OKIA-NIEUWS PUPILLEN K0SC Bi- Holten B1 Resultaten volleybalcompetitie Mintonette" ATLETIEK Holten vierde Programme s.v. „Holte i HULItNi NlfcUWbBLMLi aterdag ll april zwommen de le en van „Twenhaarsveld" voor de Ijenraantrofee" in het overdekte ^mbad te Raalte de volgende (Sen; km schoolslag meisjes: £AnnekeTrotsenburg49.8; 14 j. ^ëtte Meijerink 52.3; Karin Bo- ïer 53.0; 12 j. Karin Beldman 2; Yvonne Hofe 53.4; Renate ^nan 55.4. "m schoolslag meisjes: Maijan Pekkeriet 27.8; Moni- Hofs 31.3; Marga Zweers 36.3; 8 Annemarie v.d. Maat 31.5; Ingrid eenbergen 34.6. 'm rugslag meisjes: j. Anneke Trotsenburg 42.0; 14 j. na Arfman 40.0; 12 j. Marjan El- jersen 53.7; Karin Cents 57.6. !5 m rugslag meisjes: |0 j. Lianne Veneklaas 26.0; Diane fcwiers 31.6; 8 j. Annemarie v.d. Iaat 36.0; Simone Veldwijk 43.9. m schoolslag jongens: j. Edwin Stegehuis 38.0; 14 j. •rard van Brussel 49.1; 12j.Erwin tevens 51.3; Jeroen Neurink 59.0. i m. schoolslag jongens: Ij. Arjan Vros 23.8; Raymond Rofs 1.2; 8 j. Erik Veneklaas 31.9; Den- s Schreurs 38.6. m rugslag jongens: 6 j. Ernst v.d. Ende36.9; 14j.Wim dooiweer43.1; 12 j. Jeroen Neurink .07.5 5 m rugslag jongens: Oj. Mark v.d. Maat 23.0; Ronald fl. Teeselink 46.2; 8 j. Herbert Bel lman 44.6. 0 m vrije slag meisjes: 16 j. Annemarie v. Brussel 36.8; ftanneke Truschel 34.0; 14 j. Erna Veldwijk 36.1; 12. Thea Kempers 10.5; Renate Arfman 50.9; Karin Cents 51.7. 5 ni vrije slag meisjes: .0 j. Erna Stegeman 21.0; Marjan fijland 23.1; Anita Beldman 32.7; 8. j. Simone Veldwijk 39.1; Jolanda Aanstoot 39.4. 6x 25 m estafette vrije slag: meisjes 10 tot 14 j.: Ie Maarkei; 2 Twenhaarsveld; 3. Oostdobbers; 4. De Tippe. 50 m vrije slag jongens: 16 j. Edwin Stegehuis 30.1; Eric Bekkemens 30.9; 14 j. Wim Mooi- weer 34.5; Robert Truschel 50.2; 12 j. Gerald Jansen 44.8. 25 m vrije slag jongens: 10 j. Arjan Vros 19.6; Ronald KI. Teeselink 33.4; 8 j. Dennis Schreurs 39.4. 6x 25 m vrije slag estafette jongens 10 tot 14 j.: 1. Maarkei; 2. Twenhaarsveld; 3. Oostdobbers; 4. De Tippe. Tevens slaagden 's morgens 2 be stuursleden, mevr. Oolbekkink en de hr. Veldwijk voor zwem-official 4, hetgeen inhield dat ze tijdens deze wedstrijd mochten fungeren als official tijdwaamemers en keerpuntcommissarissen. De totale uitslag van deze wed strijd was: 1. Zwemvereniging „De Maarle" 111 punten, Markelo; 2. Zwemclub Twenhaarsveld" 96 punten, Holten; 3. Zwem- en polo club „Oostdobbers" 73 punten, Raalte; 4. Zwemvereniging „De Tippe" 58 punten, Heino. lenige emmer zweet vloeide zon- agmorgen over het sportpark. De loeiende bol in het zuiden stuwde ie thermometer tot boven de 20 raden. JWO 3 - Holten 2 lolten trok zich van de hoge tem- >eraturen niets aan. De Hengeloérs verden van meet af onder druk ;ezet. Slechts enkele plaagstootjes verden er in de Holter-defensie- ;ordel geplaatst Een verdiende 1-4 «ge was het resultaat dat meer ucht geeft voor het Paasweekein- le. Holten 3 - PH 4 3yna was het Holten nog gelukt ;en gelijkspel uit het vuur te sle- oen. Na een ruststand van 0-2 <wam Holten in de tweede helft *oed terug, maar doelpunten ma- <en is het grote manco van dit elftal. 1-2. Den Ham E5-Holten E4 Doelpunten maken gaat E4 weke lijks gemakkelijk af. Nu was de uitslag 0-8, zodat na 5 wedstrijden het doelsaldo 28-3 is. Dit hoge ge- *middelde wordt bereikt door uit stekend samenspel en een goede teamgeest, terwijl de jongens weke lijks gesteund worden door vele ouders. Met nog 2 wedstrijden te gaan moet een op deze manier spe lend E4 tot een zekere kampioens kandidaat worden gerekend. Dus jongens, nog even zo doorgaan. De doelpunten in deze wedstrijd wer den gemaakt door: Bart Soer 4x, Vergil Vorst 3x en René Lande- weerd lx. SVZW D5-Holten D3 gewonnen heeft. De doelpunten vielen vlot na elkaar en met de rust stond het reeds 0-6. Na de pauze was het spel iets minder dan in de eerste helft, maar het was Holten die de doelpunten maakte. De wed strijd werd hoofdzakelijk gespeeld voor het doel van SVZW, waardoor on2e keeper een makkelijke dag had. Holten bleef gewoon aanval len en doelpunten maken, waar door een eindstand van 0-10 ont stond. Prima werk, jongens! Holten speelde een leuke wedstrijd en liet zien dat de sterkste ploeg Meindert Koopman winnaar en Marinus Baltüs 6e. Op de km. is Egbert Veneklaas verzekerd van een derde en Freek Beekman van een 4e plaats. Prima resultaten dus n deze regionale kompetitie met een gemiddeld deelne- ersveld van 450 man/vrouw, verdeeld in 3 klassen (2.5 imers [km., 5 km., en 10 km.). pnder prachtige weersoinstandig- ïeden werd in Diepenheim de 5e Na 3 voorgaande overwinningen moest hij nu genoegen nemen met :ross gelopen. Voor de hardlopers een tweede plaats wat voldoende In een aantrekkelijke wedstrijd heeft F2 ook de moeilijke uitwed strijd tegen Nij verdal in winst kun nen omzetten. Vlak voor vertrek moest Erik V. wegens ziekte afceg- gen. Vol goede moed gingen de jongelui richting Nijverdal onder weg al pratend over de wedstrijd hoe het moest gaan. In het begin van de match werd het al gauw duidelijk dat het een betere tegen stander was dan in voorgaande wedstrijden. Het spel golfde op en neer en de Holtense keeper werd nu ook bezig gehouden. Een prachtige solo van een der rood-zwartjes le verde een fraai doelpunt op nadat 4 spelers op het verkeerde been wa- j ren gezet inclusief de keeper. De Het nog één wedstrijdvoor de boeg zijn de ereplaatsen in bres was geslagen en met goed op- Ie PJGO-competitie al beslist. Bij de heren 10 km. werd gezette aanvallen ging Holten - steeds maar weer op het Nijver- dalse doel af. Na veertig minuten voetbal was de eindstand 8-1 voor Holten op het bord gekomen. Een goed resultaat bevochten door de acht spelers. Zaterdag thuis tegen DES F2 uit Nijverdal. Ouders en andere belangstellenden, kom za terdag es kijken hoe onze jongste pups met een wedstrijd bezig zijn. Tot ziens zaterdag om 11.00 uur. Dat de krachtsverhoudingen in 3a, ondanks de uitschieter Berghui zen, momenteel aardig gelijk liggen bewijzen o.m. de vier gelijke spelen van zondag en het gering aantal doelpunten. Zelfs dat sterke Be rghuizen kwam tegen de lan taarndrager Eilermark niet verder dan een 1-1 gelijk spel, maar bleven nog ongeslagea Ook de Holtena ren kwamen tegen de Tukkers niet verder dan 1-1, maar handhaafden - zich met dat ene puntje op de 4e plaats. De uitslagen waren: BWO - Reutum 0-1Berghuizen - Eiermark 1-1, Holten - de Tukkers 1-1, Unis- son - De Zweef 0-0, Avanti - Tuban- tia 3-2, Vosta - Rood Zwart 2-2. Er hadden wel enkele verschuivingen plaats, zoals blijkt uit onder staande ranglijst; Reutum schoof twee plaatsen op en Rood Zwart plaatste zich boven BWO. Berghuizen 18 2 6 0 30 27-10 Tubantia 18 10 4 4 24 40-22 De Zweef 18 8 5 5 2124-21 Holten 16 6 6 4 18 37-18 S Vosta 16 5 7 4 17 21-19 Reutum 18 5 7 6 17 24-22 Unisson 16 5 6 5 16 27-24 De Tukkers 17 6 4 7 16 23-25 Avanti 18 6 4 8 16 27-39 Rood Zwart 17 2 7 8 1126-36 BWO 17 2 7 8 11 17-24 Eilermark 17 2 5 10 9 14-45 Holten 4 - GFC 3 Holten kwam er in deze ontmoe ting niet aan te pas. De rood-zwar- ten uit Goor bleven de ingeslagen weg bewandelen. Komende wee keinde volgt een dubbel pro gramma voor het vierde, waarin broodnodige puntjes moesten worden behaald. 0-3. MW 4 Holten 5 De gebroeders KI. Velderman zorgden voor de kleine maar nut tige winst in de uitwedstrijd tegen MW. Paasmaandag komt naaste concurrent Heracles 2 op bezoek. Wellicht dat er dan meer duidelijk heid komt in de scheef getrokken stand. 1-2. Omhoog 2 - Holten 6 Holten leed zondag een verdiende nederlaag tegen de reserves van Omhoog. Het moreel van de rood-zwarten was voor de wed strijd al aangetast door het ontbre ken van drie vaste invallers. Daar door moesten twee verdedigers in de voorste linie spelen. Dat zoiets een verdediger niet meevalt is de voetbalkenners onder u wel be- kend. Omhoog wist goed raad met de aarzelende Holtense ploeg en doelpuntte 2 keer voor rust. Na de thee viel het derde doelpunt juist op een moment dat de ploeg van Tonny Brands de zaak wat beter onder controle kreeg. Dit bleek ook wel, want toen Henk v.d. Pluym 3-1 liet aantekenen lag er zelfs een goede kans om de „anschlusstref- fer" te produceren. Zo'n doelpunt zou de wedstrijd geheel open ge maakt hebben. Deze hoop werd re soluut de grond ingeboord door een afstandschot van Omhoog waarop keeper Arfman zich verkeek. Moe gestreden moest Holten 6 daama nog een vijfde doelpunt incasseren. Door deze nederlaag zijn de kansen op een kampioensfeest wel verke ken maar een plaats voor de Uefa- beker zit er nog dik in! Holten 7 - Haarlè 6 Het zevende bakte er zondagmor gen niks van. De eerste helft had men nog wel een 1-0 voorsprong opgebouwd, maar na de thee leek men uitgeblust. Toen Henk Vin cent ook nog een penalty miste, was de debacle kompleet 1-3. Holten 8 - Nijverdal 6 De thuisclub behaalde een regel matige overwinning op de trooste loos onderaan staande Nijverdal- lers, die klasse tekort kwamen om de Holtenaren te verontrusten. 3-1. Paasmaandag volgt de klapper van het jaar, wanneer naaste belager de Tukkers 8 in Holten haar opwach ting maakt, om te beslissen wie kampioen wordt van de 5e klasse. Holten 10-GFC 7 Holten verdiende de punten door hard werken. Vooral Jan Reijlink onderscheidde zich door de gevaar lijke GFC-aanvoerder geheel aan banden te leggen. Na een 0-1 rust stand kwam Holten met snelle uit vallen veelvuldig voor het andere doel. Slechts tweemaal was het raak, genoeg voor de volle winst. 2-1. Haarle 9 - Holten 11 Holten 11 bond het veel hoger ge- I klasseerde Haarle aan de laatste tijd zo fortuinlijke zegekar. Gerrit Nijland wist met een daverend schot vanaf 25 meter gelost, de score te openen. Om kwart voor twaalf was de stand 1-2. De Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen, afdeling Holten hield woensdagavond 8 april haar maandelijkse bijeenkomst met een voorlichtingsavond over hart en vaatziekten door mw. J.E. Wolters-Boersma, diëtiste van de Ned. Hartstichting. Mevr. v.d. Wyk-Oomkes opende de vergadering en deed enige mede- lingen. Mevr. Reilink-Meuleman werd begroet als nieuw lid. Er zijn overzichtsfoto's te koop van de ju bileumavond, die gehouden werd in december j.l. Voor hetreisje op 19 mei hadden zich al meer dan 70 dames opgegeven. Verder werd medegedeeld dat het 50-jarig feest van de Prov. Bond in Zwolle een groot succes was en dat de afdeling Holten in haar stand goed verkocht had. Het batig saldo werd ge schonken aan paardrijden voor ge handicapten en de A.C.C.W. Van de 26 ingezonden handwerken vielen er 24 in de prijzen. De le en 2e prijzen zijn te bezichtigen op de landelijke handwerktentoonstel- ling in de Flevohof van 12 t/m 15 mei a.s. Mevr. Beldman tenslotte attendeerde op de „Open dag" op 11 april van boerenbedrijven om de grote steden. Hierna kreeg mevr. Wolters het woord. In haar inlei ding begon zij iets te vertellen over gezonde voeding ter voorkoming van hart en vaatziekten. Men moet zorgen voor niet al te veel choleste rol in het bloed, omdat bij teveel .cholesterol dit zich afzet in de aders vooral in de kransslagader om het hart. Dus gebruik weinig vet, suiker, zout en doe zo veel mogelijk beweging en rook niet. Het geld dat de stichting ophaalt, b.v. in de hartweek, wordt gebruikt voor voorlichting aan patiënten, onderzoek aan projecten en de hartstichting heeft 13 diëtisten in dienst die voorlichting geven in het hele land. In de pauze werden hap jes geserveerd, gemaakt o.a. van hüttenk&se en kwark allebei ver mengd met tuinkruiden, 20-plus kaas, radijsjes, komkommer, enz. Na de pauze vertoonde mevr. Wol ters dia's en beantwoordde diverse vragen. Een leerzame avond en vele dames gingen met de beste voor nemens naar huis om het gebodene in praktijk te brengen. „Als afdeling Holten van de F.N.V. Voedingsbond zijn wij bijzonder dankbaar voor het vele werk dat U opvallend trouw en met grote nauwgezetheid voor de Bond hebt vervuld en we wensen U graag alle succes toe als opvolger van het landbouwbedrijf van Uw vader". Met deze woorden nam voorzitter J. Kieftenbelt, tijdens een vorige week vrijdagavond in hotel Vos man gehouden jaarvergadering van de Holtense F.N.V. Voedings bond afscheid van afdelingssecre taris G. van Coeverden. Van Coe- verden nam niet alleen afscheid als afdelingssecretaris maar tevens ook als lid van de F.N.V. omdat hij het landbouwbedrijf van zijn vader ter voortzetting heeft overgeno men. Als zichtbaar blijk van erken telijkheid ontving Van Coeverden een afscheidskado uit handen van voorzitter Kieftenbelt, terwijl vak groepssecretaris Roel Dik namens het F.N.V. hoofdbestuur hier even later nog een prachtige asbak als blijvende herinnering aan toe voegde. Met de overhandiging van een boeket bloemen werd ook mevr. Van Coeverden in de af- scheidshulde betrokken. Jubilaris Voordienwerd jubilaris J. Witten in de schijnwerpers van de bijeen komst geplaatst wegens zijn 25- jarig lidmaatschap van de Bond. Als huldeblijk ontving hij het be kende F.N.V.-insigne terwijl aan mevr. Witten eveneens een boeket bloemen werd aangeboden. Na de pauze sprak vakgroepssecretaris Roel Dik de vergadering toe over de wat somber uitziende ekonomie van ons land. ■as het weer bijna té mooi want de jlotselinge hoge temperatuur was roor velen een groot probleem. Op ie 5 km. liet Egbert zich niet ver assen en handhaafde zich op een derde plaats. De overige Holtena- •en speelden in de kopgroep geen Delangrijke rol, maar niet iedereen tan vooraan lopen. Frits, Horst, Henry en Wim eindigen in de mid denmoot. De eerste 2 omdat hun ;nelheid en trainingsarbeid af neemt naarmate hun leeftijd „toe neemt". Beide zijn overigens nog piepjong vanwege hun binding met de sport. De laatste 2 künnen nog niet zo hard omdat ze juist nog té jong zijn. Ex s.v. Holten-lid Freëk Beekman mocht in Almelo even (aan de roem ruiken (hij eindigde idaar voor Egbert) maar staat nu j weer met beide spillebeentjes op de grond: een prima 5e plaats. De 10 km. bevat vnL lopers die de puberteit ontgroeid zijn (of som mige late pubers). Meindert Koopman probeerde het maar weer eens na een weekje niet trainen vanwege een voetblessure. was voor de totaaloverwinning Ma rinus had nog hoop op een 5e plaats in het klassement maar moest we derom zijn meerdere erkennen in zijn Apeldoomse ploeggenoot Ri- nie Berkhof, maar vóór het begin van deze kompetitie had niemand hem een plaats bij de top tien toe bedeeld. Dinant Markvoort moest wederom „afstappen" vanwege zijn rugblessure terwijl de echte diesels Henk Reitsema, Gerard Beldman en Ap Koetsier op een 10 km. nau welijks op toeren komen en hunke ren naar het zwaardere werk. Henk (lopend naar Diepe nheim en terug) werd 12e, Gerard 15e en Ap, bijzon der ontevreden, finishte al „be kkend" op het warme weer. Marinus liep 4 april nog in Leiden met zijn nieuwe ploeg AV'34 en verbrak zijn persoonlijk record op de 20 km. met maar liefst 5 min.: 1 uur cn 11 min. Voor Holtense be grippen een toptijd en Marinus is nog steeds tot meer in staat. 2e Paasdag is er in Lochem een 15 en 20 km. loop door de bossen, dus geen parcours voor toptijden maar wel een prima training. Na de voortreffelijke wedstrijd van de vorige week waren de ver- wachtingen hoog gespannen. He- I laas was de wedstrijd tegen de Tukkers van een zeer matige kwa- I liteit. Juist in wedstrijden waar het iets minder goed loopt laten de Halten-Elf duidelijk merken dat zü.«en onvoldoende eenheid vor men. Spelers gaan dan op elkaar lópen mopperen om persoonlijke fouten, die ze zich zelf aan moeten rekenen. Het gevolg is dat de con centratie bij een aantal spelers verdwijnt. De béide partijen hielden elkaar op h'etveld en in de score in evenwicht. Aanvankelijk leek het; er op dat Holten de wedstrijd naar zijn hand zgü^etten. In de 25e minuut mocht André Dekker een vrije trap ne men; die door Daniel Saamanguun 'ingeschoten Het antwoord vande Tukkers liet echter niet lang op zrcB' wachten In de 35e minuut liet Wim Tuller zich uitspelen door rechtsbuiten Nij huis en deze trok zeer bekwaam voor naar de volko men vrijstaande van Langen, die Gertjan Wissink geen schijn van kans gaf. Enkele minuten later bood Wim Tuller een uitstekende gelegenheid aan Daniël Holten weer op voorsprong te zetten, doch zijn inzet was veel te slap om tot resultaat te leiden. Met deze 1-1 stand brak de rust aan. Na de pauze viel er weinig meer te genieten en was het scheidsrechter Keyman uit Wageningen, die tot de meest op vallende figuur van het veld uit groeide. Met name Schooien moest het bü hem ontgelden. Het bete kende dat Wim voor het eest in zijn lange carrière in het boekje be landde. Later zou ook Herman ten Velde nog een officiële waarschu wing ontvangen. Het gevolg was wel dat de spelers angst kregen om initiatieven te ontwikkelen. Hoe wel zich over en weer nog enkele kansjes voordeden werd de rust stand tevens de eindstand. Paaszaterdag, 18 april: Roodzwart Holten, Vosta, - Unisson. Paas maandag, 20 april: BWO - Holten, Eilermark - Vosta, De Tukkers - Unisson. Senioren (zat. 18/4: Achilles 12-Holten 2 - 17.00 u. V. 16.00 u. Holten 3-Nijverdal 2 -17.00 u. RKSV 2-Holten 4 -17.00 u. V. 16.15 u. Paasmaandag: Holten 2-UD 2 -10.00 u. Holten 3 is vrij Holten 4-Haarie 3 -11.45 u. Holten 5-Heracles 3 -10.00 u. Holten 6-R.V. 2 -10.00 u. Holten 7-SOS 8 -11.00 u. Holten 8-Tukkers 8 - 9.00 u. Holten &-Enter 7 -11.00 u. Omhoog 3-Holten 10 - 10.00 u. V. 9.00 u. MW *29 8-Holten 11 - 10.00 u. V. 9.00 u. Holten 12-Stevo 8 - 9.00 u. Junioren: SOS A 1-Holten A 1 - 2.30 u. V. 1.30 u. Holten A 2-MW '69 A 1 - 2.30 u. Holten B 1-Rietvogels B 1 - 2.30 u. Holten B 2-SWN B 2 - 2.30 u. Excelsior C 1-Holten C1 -11.30 u. V. 10.45 u. Excelsior C 4-Holten C 3 - 9.00 u. V. 8.30 u. SVZW C 5-Holten C 4 -11.00 u. V. 10.15 u. Holten C 2 en B 3 zijn vrij - Dinsdag 21 april: Blauwit B 1-Holten B 3 -18.45 u. Woensdag 22 april: Holten A1-DES A1 -18.45 u. Holten C 1-SVZW C1 -18.45 u. Pupillen: Holten D l naar Paastoemooi Sp. Rijssen V. 8.30 uur. Holten D 2-Hulz. Boys D 2 A. 10.00 u. Holten E 1-R.K.S.V. E 1A. 11.00 u. Excelcior E 4-Holten E 3 A. 10.15 u. V 9.30 u. Holten E 4-Enter E 2 A. 11.00 u. Holten F 2-D.E.S. F 2 A. 11.00 U. Holten D 3-E. 2 en F. 1 zijn vrij. Bome 8 - Holten 12 Heel Holten 12 had zich er op ge spitst, na een reeks nederlagen, het zoet der overwinning eens weer te proeven. Tegen Bome, dat nog maar 1 punt bezat, leek geen vuiltj e aan de lucht. De teleurstelling was derhalve groot, toen na een gevoe lige 4-0 nederlaag de kleedkamer moest worden opgezocht. Een wedstrijd met weinig hoogte punten en twee ploegen die aan elkaar gewaagd waren. Kosc begon direkt aan te vallen, en wist in de eerste 10 minuten drie hoekschop pen te forceren. Echter zonder re sultaat, mede ook doordat Erwin steeds op de goede plaats stond. Hierna kwam Holten door enkele uitvallen beter op dreef, met in de 17e minuut goed doorzetten van Wilco op links, waarna hij een prachtige voorzet lanceerde, die door Henk R op het nippertje werd gemist Daama ging het spel tot de rust wat loom op en neer, en ge beurde er weinig, zodat de rust kwam met een 0-0 stand. Na rust, met de wind in de rug, kwam Hol ten meer naar voren, en na 10 minu ten kreeg Wilco een kans, maar miste. 4 minuten later brak de ge vaarlijke linksbuiten van KOSC door, maar Jan Herman wist de bal tot hoekschop te verwerken. Uit deze hoekschop wist een KOSC spelerde bal ineens in te koppen en het was 1-0. Na dit doelpunt ging Holten flink in de aanval maar on danks enkele kansen werd er niet gescoord. Wel kropen we nog door het oog van de naald toen de scheidsrechter niet floot voor hands, van een Holten speler, in S eigen strafschopgebied, en even la ter toen een KOSC speler tegen de paal knalde. Op 7 dinsdagavonden van 20.15 uur tot 22.15 uur houdt de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk in Holten een technoklub, dames voor beginners. Deze kursus staat oi.v. Gerrit Keuterman, het pro gramma ziet er als volgt uit: - Elektra algemeen, opwekking, transport, tips voor problemen en besparingen. - Stekkers, fittingen en snoeren monteren, lichtpunten verhangen. - Werking van div. apparaten. - Centrale verwarming, klein on derhoud en tips. - Waterleiding tips, kraan proble men, leertjes e.d. - Auto-techniek algemeen, start problemen. - Banden verwisselen. - Fietsonderhoud en kleine repa raties. - Dia-serie over het totaal. De kosten van de kursus bedragen f30.-. De informatieavond is op 7 april jongstleden geweest en de kursus start op 14 april. De dames die er belangstelling voor hebben kunnen zich alsnog opgeven voor 14 april. Voor verdere inlichtingen en opgave kunt u bellen naar: Het Paalhuus, Beusebergerweg 27, tel. 2755. Afgelopen zondag trokken de beide O.KJ.A.-ploegen mee in de eerste competitie touwtrektoemooi in Lv.m. de vertraging in het competi tieverloop werd door de Straten- Holten in het Paas- voetbalcommissie een bijzondere irookAiifl vergadering uitgeschreven. Op vveeiicuu. deze vergadering in de SV Holten- Holten moet tijdens het Paaswee- kantine waren alle stratenverte- kend een dubbel programma af- genwoordigers alsmede een af werken. As. zaterdag spelen zij de vaardiging van de Sportstichting uitwedstrijd tegen Rood Zwart in aanwezig. Van Blauw-Wit en Hol- Delden. Deze wedstrijd begint om tenzijde kan op alle medewerking 18.00 uur. Paasmaandag moeten de gerekend worden. Ook de heren roodzwarten uitspelen tegen Luessink en Westrik v.d. Sport- B.W.O. in Hengelo. Deze wedstrijd stichtingwaren van mening dat het begint om 14.30 uur. Het terrein toernooi normaal op 16 mei 1981 van B.W.O. ligt aan de weg naar door moet gaan. Oldenzaal. Zowel B.W.O. als Rood Genoemde heren zegden toe de KNVB en de TVB der groot belang voor de Holtense gemeenschap. Het aantal deelne mende ploegen is 25. Door het niet tijdig inschrijven zijn enkele stra ten buiten de boot gevallen. De Drganisatiecommissie verwacht lat ook dit toernooi uit zal blinken 3oor vriendschap en sportiviteit. De arbiters hebben opdracht zeer streng te fluiten en kunnen hierbij rekenen op de volledige steun van le commissie. De oude tekst„De Fluitist beslist" is dus voor iedere ieelnemer van toepassing! Als de veergoden met ons zijn (en waarom souden ze tegen zijn?) belooft ook lit le lustrum toernooi om de Spor- Zwart zijn nog niet zonder degrada tie zorgen, zodat de Holtenaren hierover te informeren. Recreatief Jiuis Beltman Cup een succes te gewaarschuwd zijn. gezien is dit evenement van bijzon- worden. ff' Jongens adsp. A - De Zwaluwen. Op zaterdag 11 april vertrokken de jongens adspiranten A naar Almelo om hun voorlaatste wedstrijd te spelen. Na een rit in een subtro pisch hete auto kwamen we bij de sporthal aan waar we de strijd zou den gaan aanbinden met „De Zwa luwen". Gelukkig was het in de sporthal niet erg heet en het inspe len verliep spoedig, maar toen de wedstrijd zou beginnen bleek er een zwaluw nog niet op het nest neer gestreken te zijn. Na tien minuten gewacht te hebben was deze vogel er nog niet en omdat vijf zwaluwen nog geen team maken won Minto nette deze wedstrijd. Eindstand: De Zwaluwen-Mintonette: 0-3. Hoewel wij dus jammer genoeg niet gespeeld hadden reden we toch wel blij met onze twee punten, waar door wij nu op een vierde plaats staan, naar huis. Meisjes adsp. AA - Pollux Vrijdag 10-4 moesten we tegen Pol lux spelen. We begonnen goed met veel enthousiasme, maar toch ver loren we de set met 15-12. De vol gende sets werden ook niet slecht gespeeld maar toch verloren we respectievelijk met 16-14 en 15-13 dus met 3-0. Noordijk in de 640 kg klasse. De A-ploeg van O.KJ.A trekt dit jaar voor het eerst mee in de A-klasse, waarin de sterkste teams zijn on dergebracht De ploeg die oJ.v. dhr. H. Klaasses sterk begon tegen Eri- chem waarvan men één punt pakte kreeg het moeilijk tegen ervaren ploegen als Bisons, Eibergen, Be kveld en Bathmen maar van Buss- loo en Vorden kreeg men enkele puntjes mee. Uitslag 640 kg A-klasse I. Eibergen 14 pt; 2. Bisons 12 pt.; 3. Bekveld 8 pt.; 4. Erichem 5 pt.; 5. Bathmen 7 pt.; 6. OJC.LA. 4 pt.; 7. Bussloo 3 pt; 8. Vorden 3 pt. Ook de B-ploeg van O-K.LA. had in de C-klasse een zeer grote tegen stand; men pakte punten mee van Bathmen en van de Bisons. De ploeg werd geleid door dhr. G.J. Markvoort. Uitslag 640 kg C-klasse 1. D.E.S. 10 pt,; 2. Twente 10 pt.; 3. Bathmen 8 pt; 4. E.H.T.C. 7 pt.; 5. Vorden 4 pt.; 6.O.K.I.A. 3pt.; 7. Bisons 0 pt.

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 11