Blauw-Wit pas Iaat langs Daarie T.T.V. Holten HANDBAL Bouw tennisbal niet van de baan? Resultaten Blauw Wit Zwartbonten in het stamboek Resultaten Blauw Wit Programma Blauw Wit S.V. Holten afd. Atletiek -HOLTENS NIEUWSBLAD - 24 OKTOBER 1980 - PAG. 13 SPORTPAGINA as Iaat in de tweede helft heeft Blauw-Wit in het op slag van rust een schot van uel tegen Daarie de strijd in zijn voordeel kunnen Gerard Aanstoot juist naast eslissen, zodat de ploeg die het betere voetbal op de sins Blauw-Wit kwam na de rasmat tentoonspreidde uiteindelijk toch ook met de verwinning naar huis ging. Een kwartier voor tijd rak Jan Harbers de spanning door een vrije schop de rand van het strafschopgebied langs „het óuurtje" (en onbereikbaar voor de Daarle-doelman) de uiterste linker hoek te schuiven. (1-2) )e eerste helft liet twee hard vlagen ook leuk aanvallend erkende ploegen zien die bij voetbal toonden. Daarie kwam SENIOREN: Boswinkel I - Blauw Wit I 2.30 u. SVZW 4-Blauw Wit 2 12.30 u. V. 11.30 u. Eversberg 3 - Blauw Wit 3 2.30 u. V. 1.45 u. Blauw Wit 6-DES 8 12.30 u. Blauw Wit 4 en 5 zijn vrij. JUNIOREN: Blauw Wit Al - Oranje Nassau A2 2.30 u. Blauw Wit BI - Markvogels BI 12.30 u. Blauw Wit Cl, C2 en C3 zijn vrij. Voor de pupillen zijn in verband met de herfstvakantie geen wed strijden vastgesteld. na ruim een kwartier enigszins gelukkig aan een voorsprong, toen doelman Van Dijk van Blauw-Wit uit een voorzet de bal voor de voeten van een Daarle-speler stompte, die met een lob scoorde (1-0) Blauw-Wit scheen hierdoor iets aangesla gen, terwijl de gastheren pro beerden middels breedte-spel en terugspeelballen de snelheid uit de wedstrijd te halen. Toen bleek dat dit Daarie onmachtig was om door te drukken, grepp een hard werkend Blauw-Wit de gelegenheid aan om terug te komen Hoewel er enkele goede kansen gecreëerd werden, leidde dit voor de thee nog niet tot re sultaat. Harry ten Wolthuis zag zijn kopbal juist overgaan terwijl voorlopig nog weinig uitge speelde kansen te scheppen. Het duurde dan ook tot ver in de tweede helft voordat de kansen kwamen die de ommekeer te weeg moesten brengen. In de 20e minuut werd een vrije schop door Gerard Aanstoot nog tot corner verwerkt. Nadat een af standschot van Coert Schuppert naast was gegaan, volgde er in de 25e minuut een doel- scrimmage waaruit Harry ten Wolthuis als de uiteindelijke overwinnaar tevoorschijn kwam, door de bal met een „knietje" in het doel te werken. (1-1). Vlak er na was het wederom Harry ten Wolthuis die uit een door Jan Harbers genomen corner fraai inkopte, doch evenzo fraai door de Daarle-doelman gestopt "werd. Het harde werken en het blijven gaan zag Blauw-Wit in de 30e minuut uiteindelijk toch beloond door het doelpunt van Jan Har bers, zodat het tevreden huis waarts kon gaan. (1-2). Afgelopen weekend startte het zaalcompetitieseizoen In dit ZAALVOETBAL: weekend kwamen 2 jeugdteams Maandag 27 oktober Hengelo* voor wedstrijden in het veld W'school 3-Blauw Wit I (22.00 Aspiranten BI speelde thuis uur) tegen Lettele Al vanaf het be- Donderdag 30 oktober Holten: b]eek d Blauw Wit 2-De Zweef 5 (22.00 schotkracht de aanva, be. De bouw van een tennishal in gingen medegedeeld Voorts is Holten zoals dit zou plaats vin- in die brief een schema gegeven den volgens het zgn plan Dol- voor de door de beide voetbal len is blijkbaar nog niet geheel verenigingen in de aanloop naar van de baan. Dit bleek tijdens de competitie 1981/1982 te spe- de j.l. maandagavond gehouden len oefenwedstrijden In de afge- vergadering van de gemeente- lopen oefencampagne, die véél liJke sportcommissie toen voor- intensiever was dan ooit tevoren zitter H. Rustebiel hierover het (meer dan 100 wedstrijden in volgende meedeelde in de ver- ruim twee weken!) is'het enkele gadering van 1 september heb- malen voorgekomen dat door ben wij naar aanleiding van een beide verenigingen samen op vraag van één van de leden van één dag of avond méér wedstrij- de Sportcommissie medegedeeld den waren gepland dan er alleen dat „Plan-Dollen" (de bouw van al gezien het aantal beschikbare een tennishal) van de baan zou velden op die dag of avond ge- zijn. Die mededeling werd ge- speeld konden worden Naast daan op grond van het feit dat het voorkomen van dit soort al gedurende een aantal weken problemen heeft het schema uit- niets meer van de initiatiefne- eraard ook tot doel om overbe- mer vernomen was Naar aanlei- speling van de velden tegen te ding van de door ons in de vo- gaan door een gelijkmatige ver rige vergadering gedane medede- deling van de wedstrijden over ling heeft hij echter kontakt met de gehele week. ons opgenomen en medegedeeld dat hij nog steeds belangstelling heeft voor de bouw van een tennishal in Holten Dit heeft weer geleid tot nader mondeling overleg met de initiatiefnemer Binnenkort hopen wij u nader en konkreter te kunnen informe ren. Schemerig De heer H.J Westerik, die na mens de gemeenteraad, zitting heeft in de sportcommissie, vond het allemaal maar een schemerige zaak waarbij alles maar in het onzekkere blijft hangen Hij drong er op aan deze koe nu maar eens bij de horens te vatten door ook an dere gegadigden te benaderen „Het lijkt mij zinvol dat we ons nu maar eens breder gaan oriënteren, zowel op het punt van de ruimtelijke mogelijkhe den als op het punt van gega digden Het komt mij gewenst voor niet langer op één paard te wedden en nu ook te beginnen de mogelijkheden te bezien van een gesloten hal", aldus Weste rik. Zomersluiting „Meermanskamp" Wij hebben de zomersluiting 1981 van sportveldencomplex Meermanskamp als volf vastgesteld velden 4 en 5 maandag 8 juni t.m vrijdag 14 augustus veld 1 donderdag 11 juni t.m vrijdag 21 augustus velden 2 en 3 maandag 15 Juni t.m vrijdag 21 augustus handbalveld maandag 15 juni t.m vrijdag 21 augustus By brief d d 9 september is dit aan de belanghebbende vereni- Crossen Op 1 oktober j.l is er „proefge- crossed" op het toekomstige parkeerterrein van sportvelden complex „De Haar" Hieraan werd met 16 bromfietsen deel genomen Bij de dichtsbij gele gen woningen aan de Aaltinkseg (afstand plm 400 meter) werd een gemiddeld geluidsniveau gemeten van 59 dB Bij dichtsbij gelegen boerderij nabij de ijsbaan was dit 65 dB De norm voor een „rustige woon wijk met weinig verkeer" is overdag 45. dB In de komende weken willen wij nog nader on derzoeken of zónder het crossen het geluidsniveau wel beneden 45 dB blijft Tevens willen wij nog onderzoeken welke effecten het heeft om de brommers, die meer dan het internationaal toegestane geluid van 105 dB produceren, niet mee te laten rijden Bij het proefcrossen pro- schikte en dat de keepster van Lettele niet het sterkste punt van het zevental van de tegen stander was Het eerste schot van Holten was gelijk een doel punt Lettele dat goed combi neerde in de aanval kreeg wel kansen, maar trof een Holtense keepster die in gevaarlijke situa ties zich uitstekend opstelde en zo het doel schoon kon houden Holten liep voor rust uit tot 4-0 voordat Lettele via een break out kon scoren. Vlak voor rust kwam Holten op 5-1 Na rust bleef Holten sterker, maar ver zuimde te vaak om snel terug te gaan naar de eigen 6 meter lijn Dit had tot gevolg dat Lettele treffers leidden Holten scoorde 6 maal door harde afstandsscho ten en won verdiend met 11-5 Adspiranten BI speelde een teleurstellende wedstrijd tegen A B S Holten was in de eerste helft gevaarlijker en kwam voor rust na een 0-1 achterstand, op een 3-2 voorsprong Vlak na rust scoorde Holten 4-2 en leek A.B S aangeslagen Het team verviel daarna in de fout door te laat te reageren op afstands schoten van ABS De gasten kwamen terug en ondanks het goede werk van de invallende keepster bij Holten kon A.B.S de winst met 5-6 mee naar huis nemen. Programma: za 25 oktober: Al thuis tegen Kwiek A2 om 13.20; A2 uit tegen Broekland om 15 15 Vertrek om 14.15, BI thuis tegen Boskamp BI om 14 00, Cl thuis tegen Lettele Cl om 14 40, C2 is vrij zo 26 oktober: Dames junioren dp uit tegen Dalfsen om 14.50 u. Vertrek 13 30 uur. Blauw Wit Al heeft zaterdag de 0-1 achterstand tegen BZSV Al niet meer weg kunnen werken. Twee gelijkwaardige ploegen be gonnen zeer pittig aan de be langrijke duel. Henk Mekken- kamp had z'n ploeg reeds in de allereerste minuut op voor sprong kunnen zetten toen hij van de aftrap er tussen uitging maar inplaats van dichtbij rus tig in te schieten ging hij onbe suisd te werk en schoot hoog over. Beide teams hielden elkaar goed in evenwicht. Scheidsrech ter Bouwhuis uit Wierden floot voortreffelijk en hield het forse spel goed in handen. Vaak greep hij goed in bij persoonlijke duels en paste bewust de voordeelre- gel niet toe. Het spel speelde zich voornamelijk af op het middenveld alhoewel beide elf tallen toch enkele kansen kreeg. Toch werd de dubbelblanke stand (0-0) gerust na een eerste helft met twee hardwerkende ploegen. De 2e helft werd gestart met dezelfde spelers ondanks dat men over 2 goede wisselspelers beschikte die later wel invielen. Men zag weer het zelfde spelpa- troon, hard werken, maar niet bewust de tegenstander uitspe len. Dat lukte BZSV na een kwartier wel toen op links de achterhoede uitgespeeld werd en zo als later bleek de winnende treffer ingeschoten kon worden. Blauw Wit gooide daama alles in de aanval maar BZSV bood dapper tegenstand en gooide de pot voor het doel niet dicht zo dat voetballen mogelijk bleef Blauw Wit kon met individuele akties de tegenstander niet uit spelen en ook de snelle vleugel spelers lukte het niet om de gasten te kloppen Johan Stam kreeg vijf minuten voor tijd nog een goede kans toen hij een voorzet inkopte doch de doel man wist de bal op de lijn te stoppen Ook de beide invallers konden in de stand geen veran dering brengen. Blauw Wit heeft hard gewerkt om een puntje thuis te houden maar de gasten uit Bome boden goed tegen stand en zo bleef het 0-1. Morgen thuis tegen Oranje Nas sau A2 uit Almelo een tegen stander die men niet moet on derschatten. Blauw Wit B1-Delden B1 Blauw Wit heeft één der mede koplopers Delden BI met een forse 6-1 nederlaag huistoe ge stuurd Blauw Wit ging direkt in de aanval waaruit goede kansen ontstonden die niet werden be nut De achterhoede stuwde goed maar de ballen werden veelal te hard aangespeeld In de 30ste minuut plaatste Weste rik - die overigens goed speelde wat ongelukkig terug Het ge vaar dat toen ontstond kon al leen worden bezworen door het veroorzaken van een vrije trap die door Delden ineens keurig werd ingeschoten (0-1). Binnen vijf minuten kwam Blauw Wit gelijk doordat Delden een bijzonder mooi doelpunt in eigen doel scoorde (rust 1-1) In de 2e helft heeft Blauw Wit het initiatief volledig naar zich toegetrokken en kwam Delden bijna niet meer van eigen helft af In de 10e minuut ging Ge rald Stam alleen door en pas seerde de goede keeper (2-1) en vijf minuten later maakte Harrie Kolkman er 3-1 toen een door de Velde tegen de paal gescho ten bal in het veld terug kwam Even later speelde Harrie zich keurig vrij, omspeelde twee tegenstanders en gaf ook de keeper geen enkele kans (4-1). In de 25ste minuut een schitte rende aanval over rechts die René Kolkman doeltreffende af sloot (5-1). In de voorlaatste mi nuut bepaalde Harrie de eind stand op 6-1. Met name na de rust een goede wedstrijd met bijzonder sterk spel op het mid denveld Johny Landeweer, ge woonlijk altijd goed voor een paar goaltjes, zag enkele kei harde schoten door de doelman prima gestopt en dit overkwam ook Klein Lebbink vele malen. Ronald Kolkman, die een hard schot door de lat zag gekeerd, had een groot aandeel in de 6-1 zege Blauw Wit C1 - Haarle Cl Blauw Wit Cl had zaterdag het op de 2e plaats staande Haarle op bezoek. Cl wist dat het geen gemakkelijke wedstrijd zou wor den en de jongens kwamen dan lichtelijk nerveus en té gespan nen op het veld. Ze moesten om nog een beetje te blijven meed raaien tenminste een puntje pakken Dat Haarle met 10 man speelde was voor Blauw Wit een meevaller. In de eerste helft ging de strijd redelijk gelijk op Haarle was technisch beter maar de inzet van Blauw Wit was geweldig. In de 25ste mi nuut kreeg Blauw Wit loon naar werken toen uit een zuivere voorzet van Henk Gerald raak schoot (1-0). Dit was ook de ruststand. Na rust een fel aan vallend Haarle dat de Blauw Wit verdediging zwaar onder druk zette, maar Gerjan leidde de achterhoede uitstekend en verzette samen met Andries enorm veel werk. Met een paar schitterende reddingen van Joop en het moet gezegd worden met veel geluk (schot op de lat) kon de voorsprong tot de 20ste mi nuut gehandhaafd worden maar toen sloeg Haarle toe. speelde de verdediging uit scoorde be heerst (1-1) Haarle ging hierna met „Jan en alleman" in de aanval om toch de beide pun tjes binnen te halen. Blauw Wit wankelde en slaakte een zucht van verlichting toen de scheids rechter voor de laatste keer floot. Een zwaar bevochten puntje! Een extra compliment voor de achterhoede die het vooral in de 2e helft bijzonder zwaar te verduren heeft gehad. Blauw Wit C2-RV C1 Met de wetenschap dat RV een stevige tegenstander is stapte C2 het veld op en toen er even gespeeld was bleek de Rijssense ploeg een gelijkwaardige partij De Smorre-Holten 2 Het tweede team van de tafel tennisvereniging Holten heeft afgelopen week. vol kampioen saspiraties. de wedstrijd tegen duceerden 6 brommers meer dan De gmorre uit Almel0 105 dB Omdat de metingen afgesi0ten. Een van, de spelers nogal tijdrovend waren en het graag a| parti)en proefcrossen plaatsvond nd 17 00 acber e]gaar spelen, hetgeen uur was het niet mogelijk om ai njft was. Willem deze verschillende onderzoekin- Gütlich trad weer als eerste gen op 1 oktober j.l. te doen acht^r de groene tafel, en hoe- plaatsvinden. wej de gers^ game ontzettend spannend, verliezend werd afge- Tweede sportpark sloten 27-25. had hij de daarop- Zoals u geconstateerd zult heb- volgende games geen problemen ben. is vorige maand een begin me^ ^Jn tegenstander, getuige gemaakt met de aanleg van de de cijfers 21-12 en 21-15 Fred le fase van sportveldencomplex Hulleman speelde hierna en won „De Haar" Ook is onlangs be- 00| °P 4)n dooie gemak (21 10 richt ontvangen van het minis- en 23-21) Ook Rien Lammertink terie van Landbouw en Visserij ^d'de niet achterblijven en wist Inhoudende een toekenning van deze sel 'n winst om te zetten subsidie in de kosten van aan- zodat een comfortabele 3-0 voor leg van de visvijver van maxi- sprong een feit was en omdat maal f 100.100-. de:,!ie Almelose spelers duldelyk Door de heer E. Mastenbroek, inspecteur Kon Ned Rundvee Stamboek werden de volgende zwartbonten ingeschreven: Pietje 28 B plus 81, Stiena 25 B plus 83 en Bles Jitske 24 B78 eig. DJ Bronsvoort. Trijntje/60 B plus 80 eig Henk Jansen, Nieuw Heeten, Betrsie 2 AB 85, Blommetje 28 B plus 81, Liesje 26 B plus 82, Doutje A 148 B plus 83, Liesje 27 B plus 80, Doutje A 149B plus 84 en Blommetje 29 AB 85 eig. fa. H.J. Stegeman en Zn., Truus 17 B plus 83 en Bontje 45 B79 eig A.H.J Groteboer, Martha 128 B plus 81, Martha B plus 84, Janke 115 B79, Janke 116 B plus 81, Janke 108 B plus 83, Martha 135 B79 en Martha 124 B plus 80 eig. G J Meijerman; Nel 320 B plus 82 en Nel 229 B plus 82 eig fa. P G Cats, Leida 57 AB 85. Dinie 38 B plus 84. en Henny 19 B984 eig H.J Nij- land, Hiltje 46 B plus 82 eig. GJ Veneklaas Slots; In het „Keustamboek" werden inge schreven: Hiltje 36 B plus 80 eig GJ Veneklaas Slots; Marie 60 B plus 83, Doutje A 129 B plus 84, Doutje A 96 B plus 80, Blommetje 13 B plus 83, Doutje A 113 B plus 82 en Blommetje 15 B plus 82 eig. fa. H. Stege man en Zn. Voorlopig werden de volgende stieren ingeschreven. Joop B 77 eig. G J Meijerman; Nelson B 79 en Frans C 77 B-73 eig fa P G Cats De stier Be- rtus van Henk Jansen, Nieuw Heeten werd definitief inge schreven met B plus 82 Blauw Wit 3 dat met hoge ver wachtingen naar Eversberg ging keek al na 5 minuten tegen een 2-0 achterstand op Reeds in de 2e minuut scoorden de gasthe ren uit een strafschop nadat Benny wat al te fors aan de noodrem had getrokken en vlak daarop kwam Eversberg met een schitterende kopbal op 2-0 kwam hierna terug tot 2-1 als gevolg van geknoei in de Blauw Wit achterhoede. Blauw Wit Na een half uur moest Benny kreeg de beste kansen maar de vveer een doorgebroken „beer" aanvallers zochten het doel op pakken en weer wees de arbiter de verkeerde plaats Na de thee naar de stip en dat bete- trok Blauw Wit weer driftig ten kende 3-0 Het 4de doelpunt aanval gestuwd door de midden- ontstond na een keiharde inzet linie waarin Gerben een goede (die door Blauw-Wit goed werd partij speelde Een afgekeurd gepareerd) maar helaas kwam doelpunt van Hoa prikkelde Cl de daj voor de verkeerde voet des te meer en toen alle RV-ers terecht en het was 4-0 Na rust bij een hoekschop naar voren een veej beter spelend Blauw kwamen om de gelijkmaker te ^it dat Eversberg op eigen helft forceren werkte Edwin de corner weg naar John die precies op tijd afspeelde naar Matthew die na een lange rush de keeper kansloos liet (3-1). Hiermee was de strijd gestreden en gaf de goed leidende scheids rechter het eindsignaal. Door deze overwinning is C2 op de waard zijn1 derde plaats gekomen en dit mag een goede prestatie heten. terugdrong en de eer wist te redden met eeri mooi doelpunt van Nico Vlak voor tijd werd nog een enorme kans om zeep gebracht (misschien de leeftijd Douwe?) zodat het bleef bij een 4-1 nederlaag Morgen moeten we SWN even bewijzen wat we Enter Vooruit C2 Blauw Wit C3 C3 ging niet volledig naar Enter om te spelen tegen koploper Enter Vooruit C2 In de eerste helft wogen de partijen nog aar dig tegen elkaar maar EV be nutte de kansen beter en dat betekende 2-0 met de rust Blauw Wit bleef ook na de rust strijden voor een doelpunt dat met evenals in de Blauw Wit pas in de slotfase werd gescoord ploeg spelers van groot en klein door René maar toen had EV formaat Blauw Wit was in de reeds zes keer raak geschoten, eerste tien minuten sterk in de Eindstand 6-1 Met wat meer in- aanval en kwam via Hans B zet van Blauw Wit zou het geen die z'n befaamde schot terug 6-1 geworden zijn. Volgende keer heeft, op een 2-0 voorsprong RV beter jongensof RESULTATEN VOLLEYBALKOMPETITIE „MINTONETTE" tekenen van vermoeidheid ging vertonen, maar toch meedeed met het. dubbelspel, was ook deze set voor het Holtens kop pel FredRien Voor de beide andere tegenspelers was het een haast onmogelijke taak om alles in winst om te zetten, maar dan hadden zij zich wel vergist in de Holterboys Willem wist deze avond geen party meer te win nen. maar Rien wist nog geen set te winnene. terwijl Fred we derom drie partijen op zijn naam schreef, en hiermede be wees een duidelijke aanwinst te zijn voor dit team De einduit slag werd dan. ook 7-3 in het voordeel voor Holten 2 Met de zware wedstrijd tegen kam pioenskandidaat Hazemeijer In het vooruitzicht was dit een fijne opsteker Programma, za 1 november 14 00 uur Holten jeugd-Olympia; do 30 oktober Quick Holten, do 30 oktober Hazemeyer Holten 2. Meisjes adspiranten A (Hoofdklasse) Vrijdag 17 oktober moesten we spelen in Holten tegen Wevo A De wedstrijd begon om 19 30 uur De eerste set wonnen wij met 15-12 In de tweede set werden de ballen niet goed op gevangen en daarom verloren wij met 15-7 Ook in de derde set ging alles mis en we verlo ren met 15-7 De vierde en de laatste set kwamen we iets te rug, maar helaas we verloren met 15-10 We hopen nu maar dat het de volgende keer wat beter gaat. Mini-kompetitie (Meisjes) Zaterdag 18 oktober speelden de Mintonette-meisjes hun eerste kompetitiewedstrijden. De uit slagen waren als volgt Meisjes A Ingrid, Agnes, Annet, Evelien, Tonnie Mintonette A-ATC B 0-3; Mintonette A-Mintonette B 2-1; Mintonette A-WVC Volley: 0-3 Meisjes B Jolanda, Nicole, An net, Guusta, Ria Mintonette B-WVC Volley: 1-2; Mintonette B-Mintonette A 1-2; ATC B-Mintonette B 2-1. Meisjes C Willeke. Linda, Inge, Irene. Mintonette C-Vrivo: 3-0; Flash-Mintonette C 0-3; Dynamo-Mintonette C 2-1. Meisjes D Heieen. Erika. Yvon ne, Bianca. Mintonette D-Katers 0-3; Tomado- Mintonette D 3-0; RAC- Mintonette D 3-0 Aantal punten die behaald zijn: Mintonette A 2 punten, Minto nette B 0 punten, Mintonette C 4 punten, Mintonette D 0 punten Programma: Vrijdag 24-10 19 30 u Markelo 1 Dames 3, 20 30 u Heren 2 Setash 2. 19 00 HVC 1-Dames 2 (Vroomshoop). 20 30 u Markelo 1-Heren 1 (Markelo Zaterdag 25-10 13 30 u Zwaluwen-Meisjes adsp BB (Almelo), 13 30 u RAC-Meisjes adsp AB (Almelo). Maandag 27 10 19 00 u. Flash 3-Heren 2 (Nijverdal). Vrijdag 31-10 19.30 u Meisjes adsp AA-Apollo A, 19 30 u Meisjes adsp BA-Flevo U, 19 30 u Meisjes adsp BB-Flash, 2030 u Dames 2-WA 1. 20.30 u. Da mes 4-Eversberg 2, 21 30 u Da mes 3-Holyoke 2, 21.30 u Heren 1-Medusa 1, 18 30 u. Robey- Jongens adsp A (Goor). 19 00 u. Volley-Jongens adsp. B (Wierden) Blauw Wit 6-DES 8 Het zesde heeft wederom geen punten kunnen behalen In deze thuiswedstrijd Al dient gezegd te worden dat men gehandicapt aan deze wedstrijd moest begin nen Vaste doelman Henk Aan stoot was afwezig en werd node gemist Zijn vervanger in de eer ste helft Herman Bekkemens deed zijn best maar moest toch viermaal de bal uit het net ha len Deze treffers vielen wat on gelukkig en kunnen zeker niet alleen op zijn conto geschreven worden daar de achterhoede in de eerste helft ook de nodige kansen weggaf Voor de rust wisten de Blauwwitters nog een keer tegen te scoren zodat men met de stand van 1-4 ging rus- 1 ten Na de thee werd Herman zijn plaats overgenomen door Henk Nijkamp en deze had meer geluk dan Herman en hield zijn doel schoon De Blauwwitters trokken na de rust fanatiek ten aanval en wisten zich vele goede scoringskansen te creeèren. Nadat HP in de eerste helft een goede aanval had ingeleid welke door Frits Lentink werd afgerond, scoorde HP de tweede Blauwwits treffer zelf Na deze treffer kregen de Blauwwit ters nog hoop op een enigszins redelijk resultaat. Doch zoals al eerder vermeld kon men deze middag het net slecht vinden. In de voorlaatste minuut kreeg men nog een strafschop en deze werd zeer bekwaam door H.P afgerond, 3-4. Afgelopen weekend werden er in de regio weer verschillende wedstrijd- en prestatielopen georganiseerd Aangezien het woord „prestatie" in ons woor denboek niet voorkomt, werd al les als wedstrijd opgevat Zater dag waren er lopen in Schalk haar. waar Meindert de eer van afwezige clubgenoot Jan Jansen moest verdedigen, die zich heeft teruggetrokken op Texel voor zijn veelbesproken come-back (hetgeen echter op doktersadvies eerst een jaer moet wachten) Meindert nestelde zich zoals ge woonlijk meteen in de kopgroep, samen met de zeer sterk lo pende Egbert Veneklaas, die met gemak Henk en Martnus achter zich liet Het parcours was bij uitstek geschikt voor Holtenaren veel drek. mest en afgezet met Horeca gelegenheden Een 2e. 3e. 5e en 10e plaats op de 9 km waren hier goed voor (in de boven ge schetste volgorde) Op de 5 kn deed Wim Klein Baltink „d kloet'n in de loch in soev'n" l een zeer snelle tijd Zondag lie „Wrak" Beekman, andermaal i een ernstige vormcrisis, in E bergen 5.2 km en hij haald daar een 2e plaats weg. ondank de naderende infectie van ee steenpuist op zijn gezicht, he geen hem bijna zijn startlicenti kostte De zeer matige Holtens opkomst in Gorssel was het g> volg van een acute blessurego die zich zaterdagavond van ee aantal atleten meester maakt Alleen Martnus. die zich specia; heeft getraind op dit soo zware testen durfde zich nai de startplaats te slepen Zi tijd die we hier met zullen ve melden toont echter dat hij b ter thuis had kunnen blijve Zaterdag stratenloop te Gaa deren 10 km maar ook mindt Inl tel 1303

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 13