Verdiende winst voor enthousiast Blauw Wit Holten mist kampioenschap op één punt Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Resultaten volleybal- competitie „Mintonette HOCKEY PROGRAMMA Bridgeclub Holten PUPILLEN Programir Blauw Wi HANDBAL REDT EEN I/EVEN rr 1 MeBEBSSTO J HOLTENS NIEUWSBLAD - 7 MAART 1930 - PAG. 15 Sen Blauw Wit dat revanche wilde lemen voor de aan het begin van iet seizoen opgelopen 3-1 neder- aag in de uitwedstrijd en een zelfde Blauw Wit dat van plan is de trend im punten te pakken voort te zet- .en, dat Blauw Wit zagen we zater dag in de thuiswedstrijd tegen Sp. Denekamp. Blauw Wit ging goed /an start tegen het wat gehaast jpenend Sp. Denekamp Met com binatiespel trachtte men tegen de vind in tot het strafschopgebied /an de tegenstander door te drin gen en met succes. In de 4e min. verd de Denekamper verdediging daardoor zo in de war gebracht dat ie spelers elkaar in de weg liepen m het was Ap Kolkman die attent •er plekke was om de zaak af te ronden en de doelman kansloos te .aten 1-0. Dit was een opsteker en Blauw Wit putte moed en ging 3oor. Enkele minuten later kwam Gerard Asnstoot voor open doel nadat het in de Denekamper ver lediging opnieuw rommelde, maar lij miste de geboden kans. Een •iwartier lang wist Blauw Wit dit iffensief vol te houden, maar toen ireeg Denekamp toch even wat neer vat op het spel, en Blauw Wit nocht blij zijn dat er niet gescoord verd. Maar het leuk spelend Blauw Nit wist terug te komen en in de 29e nin. was het Jan Verveda die z'n Taaie kopbal op de paal zag belan- len nadat een corner goed was /oorgebracht. Blauw Wit wist de :aak onder druk te houden, wist ;oed voetbal op de mat te leggen, vilde ook goed voetballen, toonde volledige inzet en kreeg daarvoor bok de beloning toen Harry ten Wolthuis na enorm hard werken /an Ap Kolkman 2-0 liet aanteke nen. Nu kon Blauw Wit de weds trijd maken, spelen zoals men graag wilde Bij een goede red dingsactie van keeper Paalman werd deze dermate geblesseerd dat vervanging noodzakelijk bleek. Eddy van Dijk zat op de reserve bank en mocht nu z'n kwaliteiten tonen Hij moest de nul die Paal man tot nu dan toe had weten te handhaven „prolongeren" maar kreeg tot aan de rust weinig werk. Na de thee wilde Denekamp wat te rug doen, durfdé ook risico te ne men, maar gaf daarmee ook aan Blauw Wit de gelegenheid om het spel open te houden. Het spel ging op en neer met gelijkwaardige kan sen en het was pas in de 65e min. dat Blauw Wit weer echt gevaarlijk kon worden toen Henry Stam van uit het middenveld op kon komen, doch hij zag z'n harde schuiver door de TbP^^kamper keeper tot hoeks chop stompen. Na een half uur spe len volgde er een scrimmage voor het Denekamp doel en Harry ten Wolthuis zag zowel z'n kopbal als z'n schot voorlangs gaan. De uit trap van Denekamp goalie bereikte hierna een aanvaller, deze wist het Blauw Wit doelgebied binnen te dringen, werd afgeschermd, liet zich vallen en kreeg van de matig leidende scheidsrechter een pena lty. De strafschopnemer miste ech ter op onvoorstelbare wijze en knalde de bal het bos in. Met nog 5 min. te gaan kon Blauw Wit nu de zaak rustig afwerken en terecht de volle winst binnen halen. Wanneer Blauw Wit dit spel kan blijven op brengen, dan kan ook de moeilijke uitwedstrijd morgen uit tegen Markvogels met vertrouwen tege moet worden gezien. Blauw Wit Dl - SVVN Dl De winterstop heeft geen nadelige gevolgen gehad voor de oudste pu pillen. Was de oefenwedstrijd tegen D2 verleden week het aankijken niet waard tegen SVVN ging het alweer een stuk beter. Het spel werd goed verdeeld over de vleu gels waardoor de verdediging uit eengetrokken werd, dan een bal naar het midden waar dan een spe- Siauw Wit A - SWN A2 8-1 Het A elftal moest zaterdag aan treden tegen SWN A2 uit Nijverdal na de nederlaag tegen Excelsior verden de jongens gemotiveerd om toch door een zo goed mogelijk re sultaat te blfjven voetballen voor 3e 2e plaats. Toen SVVN A2 het veld betrad bleek dat ze maar ne genjongens bij zich hadden Blauw Wit kreeg hierdoor veel ruimte en Icon al snel in de aanval gaan Dit leverde na ruim 5 minuten voetbal len al een 1-G voorsprong op toen Henk Mekenkamp een afstand schot waagde. Even later was het al 2-0 toen Henk Veldhuis uit een vrije trap op links door André Schup- pert van dichtbij kon scoren Blauw Wit Wit ging hierna wat nonchalan ter spelen en sprong nogal lakoniek met de kansen om. Zelfs kon SVVN tegenscoren omdat de linies onder ling niet aansloten en er verdedi gend gaten vielen. Tien minuten voor rust onderschepte Henk Me kenkamp een uittrap van de SVVN keeper en-kon met een solo 3-1 sco ren wat ook de ruststand was Na rust waren de kansen legio, maar men kwam niet tot scoren. Alles was eenrichtingsverkeer SVVN - doel en keeper Ronnie de Geus zat te koukleumen in het doel In de 25e minuut kwam de dolpunten- machine van Blauw Wit op gang en kreeg iedereen de kans te socren. Vooral via links waar Eric Mondeel een vrfj veld had kwamen de aan vallen. Erie kon nu ook ver mee op komen en voorzetten naar de vrijs taande André Schuppert die 4-1 scoorde. Vijf minuten later nam Eric een vrije trap die dicht voor doel door Jerrie Prins op de volle wreef werd genomen en de 5-1 in- knalde. Weer 5 minuten later een aanval van Blauw Wit via Henk Mekenkamp die André Schuppert aanspeelde en diens schot op doel dat eerst nog werd weggewerkt door Gerard Rutgers werd inge schoten (6-1- verdediger J an Klein Nagelvoort ging zich met de aanval bemoeien en uit een voorzet van Eric kon hf) 7-1 scoren Kort voor tijd liet Henk Mekenkamp 8-1 aan tekenen. In een voor beide partijen slechte wedstrijd waarin SVVN vooral in de 2e helft geen tegen stand bood en later zelfs met 8 man verder voetbalde, werkte Blauw Wit aan het doelsaldo Jongens za terdag tegen Omhoog in Wierden krijgen Jullie het moeilijker Je kent het spreekwoord ..Een gewaar schuwd man Wilhelminaschool BI - Blauw Wit BI In een aantrekkelijke wedstrijd heeft BI in Hengelo de punten moeten laten, van Wilhelmina- school werd met 2 1 verloren In de 10e minuut forceerde BI Wit de eerste corner en de pressie op het doel van Wilhelminaschool was Siroot. Toen de overigens goed spe lende Pim Boog wat aarzelend wegwerkte kwam BI in gevaar maar de stand bleef 0-0. In deze pe riode viel te genieten van goede ac ties van Hans Stam en Henry Kolkman. Wilhelminaschool speelde in deze fase opvallend veel van grote afstand terug op de doelman. In de 17e minuut kwam B op achterstand (1-0) toen niet zo best werd weggewerkt in de ach terhoede Gerard Meyerink viel op door goed spel op de linksbuiten plaats, maar het gevaar dat nu en dan wel ontstond leverde geen goal op In de 30e minuut kwam Hans Stam op eigen helft in balbezit, so leerde het gehele veld over en gaf de schooldoelman geen schijn van kans (1-1) Johan Stam kwam nog in schietpositie maar scoorde niet. Henry Kolkman verdween 2 min. naar de kant wegens spelbederf. In de 30e minuut kwam BI op ach terstand (2-1) na de rust opnieuw een goed spelend Blauw Wit met direct een corner Vruggink zwoegde en te enemale kwam BI in de aanval, nu en dan met goed sa menspel - er werd nu ook wat ge voetbald zonder balbezit (koppie- koppie) Zoals in de meeste weds trijden was het geluk niet aan BI kant Jammer dat niet één zeer verdiend puntje van de twee op de ranglijst kon worden bijgeschre ven Aan het spelbecni valt te con stateren dat het trainingsbezoek weer stijgt. Blauw Wit Cl - Hector C4 Deze wedstrijd gaf. vooral in de be ginperiode een rommelig spelbeeld te zien van beide elftallen. Geen van beide ploegen konden in hun spel komen en doelpunten bleven voorlopig uit Maar naarmate de wedstrijd vorderde kreeg BI Wit meer greep op de wedstrijd en kon Gerben M de stand op 1-0 brengen. Toen kwam BI Wit pas goed op dreef en André scoorde met een geweldig schot 2-0 Hierna begon de wedstrijd minder vriendelijk te worden De Hector spelers, aange vuurd door leiders en ouders, meenden harder te moeten gaan spelen daarbij de benen van de BI Witters nogal eens als bal gebrui kend Gelukkig behielden de BI Witters hun zelfbeheersing en ble ven voetballen wat resulteerde in een doelpunt, weer van André 3-0 Na rust eeen zelfde spelbeeld Hard spel van Hector en een correct voetballend BI Wit dat in de 2e helft nogmaals 3 keer scoorde door Thijs, André en Henk (6-0) Eeh compliment aan Gerjan is zeker op zijn plaats die, zwoegend op het middenveld, nogal eens met de schoenen van de Hector spelers in aanraking kwam Ook Andries speelde weer een prima partij voet- bal als stopper Zo zie Je jongens als je eerlijk en sportief blijft voetbal len is de wedstrijd al half gewon nen De wedstrijd was bij Roel Smid in goede handen Zaterdag tegen Markvogels veel succes! Ier vrij stond om het af te maken. Zo kwam ook de eindstand van 2-0 op hetscorebord. Twee aanvallen over links, waar vooral Jan Stam goed op dreef was, werden via voorzetten afgemaakt door Erik Bogaard. Dit gebeurde reeds ver in de tweede helft. Daarvoor waren de kansen gelijkelijk verdeeld. SVVN miste een penalty en Hans Bekkernens schoot tegen de paal na een solo die hem alleen voor de keeper bracht. Dat de stand 2-0 bleef was te dan ken aan aanvoerder Jan Nijkamp die als laatste man de verdediging rustig leidde, zodat gelegenheids keeper Harry (hij was licht gebless eerd, zodat hij niet kon voetballen) weinig te doen kreeg. Al met al een leuke wedstrijd die met goede inzet werd gespeeld. Blauw Wit El - SVVN El Met een oefenwedstrijd als voorbe reiding tegen D2 vorige week die met 3-0 verloren werd begon El aan de eerste competitiewedstrijd na de winterstop. Deze wedstrijd ver liep duidelijk anders. Er werd leuk gespeeld en ook het samenspel was veel beter. Voor een snelle uitval wist SVVN toch als eerste een doel punt te maken (0-1) Twee min. la ter was het Wim die helemaal vrij op links de bal kreeg en rustig 1-1 scoorde, wat ook de ruststand was. Na rust een gelijkopgaande weds trijd met aan beide kanten kansen op een doelpunt Het was BI Wit dat door Jacco op 2-1 kwam. In de laatste minuut maakte Jacco er zelfs nog 3-1 van uit een goed ge nomen hoekschop. Goed gedaan jongens! Probeei zo door te gaan en te luisteren naar de aanwijzigingen van jullie leiders; dan pakken jullie zeker nog meer punten Zaterdag om 10 uur tegen Nijverdal: vertrek 9.J5 uur. Veel sukses! Blauw Wit F1 - Eater F1 Tweemaal 20 min voetballen tegen Enter F1 leek een moeilijke opgave voor F1 De meeste jongens kwa men bierdoor toch wel wat gespan nen op het veld De druk verdween helemaal toen de score in de tweede min al werd geopend. Hetscoreverloop was moeilijk bij te houden De eerste helft werd n.l af gesloten met de stand 9-0 Ook de tweede helft gaf het zelfde spel beeld te zien. zodat een eindstand werd bereikt twintig - nul. Namen van de doelpuntenmakers hoeven we niet te noemen, daar ie dereen aan deze grote overwinning meewerkte. Dat onze doelman laatste man speelde moet toch even vermeld worden Jongens probeer er a s za terdag ook weer een leuke weds trijd van te maken. Des 6 - Blauw Wit 3 Afgelopen zaterdag was de Schoffe laar weer present, nadat hij thuis een weekje deftig was verwend. Hij voetbalde meteen weer ijzers- terk, met het zo beruchte schoffelwerk. Hans en Niets hadden allebei nieuwe schoenen, vooral die van Niets waren om te zoenen. Hans had van zijn schoenen nog geen gein, hij draafde tot diep in de tweede helft langs de lijn. Een penalty benutte hij later droog, maar voor de rest stond zijn vizier tamelijk hoog. Ook Nico en Wim hebben een goal gemaakt, waarbij Wim er steeds goed oplette dat de keeper niet werd geraakt. Nico heeft er iemand stevig inge- luist, een DES speler wilde met hem op de vuist. Maar Nico heeft daar nooit een punt van gemaakt, omdat hij dan in de gedaante van „De Hulk" geraakt. Maar de scheidsrechter was toeval lig in de buurt, en heeft de boksmaniak naar de kleedkamer gestuurd. Bennie heeft veel pegels goed gekeerd, waarbij het leek of hij voor z'n vliegbrevet studeert. Over Mannes, Jan Beldman, Jan Aanstoot en Jan Kors valt niet zo veel te zeggen, omdat zij elke week een „glanzpao- tei" op de grasmat leggen. J an Stam kreeg veel kansen en liep zwaar te zwoegen, maar de afwerking deed sterk den ken aan ploegen. Een goede raad voor Jan; krijg je het voetballen niet onder de knie goede ploegers zijn in Holten altijd welkom bij de hockey. Tenslotte nog één belangrijk ding. Gerard wist goed raad met de tro pische verrassing, die hij geregeld bedwong met zijn beroemde „flying sliding". Blauw Wit 5 - SC Rijssen 4 Toeschouwers 38. Rust en ein dstand 2-2. Doelpunten voor Blauw Wit de stroblonde Kuperus en de baardvolle spiksplinter nieuwe vader Renger van Linden- SENIOREN Markvogels 1-Blauw Wit 12.30 uur V 1 30 uur Blauw Wit 2-VESOS 2 2.30 uur Blauw Wit 3-MVV 2 10.30 uur Eversberg 3-Blauw Wit 4 15.00 uur V 14 15 uur MVV 5-Blauw Wit 5 12.00 uur V 11 00 uur Blauw Wit 6-Sp. Rijssen 712.30 uur JUNIOREN Omhoog A2-Blauw Wit Al 2.30 uur V 1.30 uur Blauw Wit Bl-Enter BI 2.30 uur Blauw Wit B2-Holten B2 12.45 uur Blauw Wit Cl-Markvogels Cl 1.00 uur PUPILLEN De Zweef Dl-Blauw Wit Dl ll.OOu. V 10.15 u Blauw Wit D2-De Zweef D2 ll.OOu. Blauw Wit D3-Holten D4 10.00 u. Nijverdal El-Blauw Wit El 10.00 u. V 9 15 u Blauw Wit E2-SOS E2 10 00 u. Eversberg Fl-Blauw Wit F1 10.00 u V 9 30 u Blauw Wit F2-Vesos F2 9.00 u berg. Intelligent spel van beide ploegen. Absolute uitblinkers: bij SC Rfjssen de man onder de lat en bij Blauw Wit good-old Jaap Tha- len. Blauw Wit blijft duidelijk haar kans behouden op de tweede plaats in poule K 4e klasse. Voorwaar een indrukwekkende prestatie! Iedere week ziet men een beter op elkaar ingespeelde ploeg en de onbehou wen verre trappen zijn allang ver leden tijd. Een ander opvallend verschijnsel is dat de Blauw Witters ook haast niet meer praten in het veld, zodat men nu de toeschou wers kan horen, niet dat dit ter al len tijde een verademing is, want de merkwaardigste kreten (met echo uit de bossen rondom) vliegen het veld over. Samengroeiende ge ëmancipeerde echtgenotes nemen de kans waar hun zwoegende „we derhelften" keihard de waarheid toe te roepen. Terugkomend op de wedstrijd, een hard maar sportief gebeuren, waarbij de 6-1 nederlaag van de uitwedstrijd tegen de „Ries'ner" volkomen teniet werd gedaan. Al met al bleek dat het kroamschudd'n bij Lindenberg een positieve invloed had op de spel- prestatie, derhalve mag gehoopt worden dat er spoedig weer „kroamvisites" zullen zijn. Tot slot moet nog vermeld worden dat Hendrik Hovenkamp dit grootse spektakel met veel tact en kennis van zaken heeft geleid. ln de uitwedstrijd tegen Raalte, die moest beslissen over het kam pioenschap in de 2e klasse B, heeft Holten op het nippertje het onder spit moeten dtmen. In een tr aan- trekket wedstrijd waren oeide teams volkomen- aan elkaar ge waagd. In de eerste minuten werd voorzichtig gespeeld. Raalte kon de score openen, maar Holten maakte gelijk. Bij de stand 2-1 kon Holten terugkomen, doordat de Raaltense verdediging tot 3 maal toe slechts op onrelementaire wijze de Holtense aanval kon stoppen. Jan de Wit benutte de penalties feilloos (2-4). Raalte kwam echter terug en kwam met enkele schoten uit de tweede lijn gelijk. De weds trijd liep nu verder gelijkop waarbij beide teams driemaal tot scoren kwamen (7-7). Voor rust kwam Raalte door enkele goed uitge speelde aanvallen op een 12-9 voor sprong. Door een strafworp werd de ruststand bepaald op 12-10. Na rust begon Holten sterk. Uit de eerste twee aanvallen werd beide Winst dames Vrijdag 29 februari trad Dames 1 van Mintonette aan tegen Krek kers 2. Beide partijen waren van plan om te winnen. Voor Krekkers was dit noodzaak in verband met hun degradatiezorg. Mintonette was dus niet van plan de punten uit handen te geven. Krekkers werd meteen onder druk gezet, een 6-0 voorsprong was hier het gevolg van. Daarna kwam een kleine in zinking maar Mintonette wist de voorsprong te behouden en won de set met 15-7. In de tweede set ver slapte het spel. Mintonette maakte weinig punten door de slechte op slagen. Toch bleek Mintonette de sterkste en won de set met 15-10. Daarna moest Mintonette begin nen aan de „beruchte derde set". In deze set hadden de Holtense dames meteen pech, want Janny ging door haar enkel. Namens allemaal wen sen wij haar van harte beterschap en hopen dat ze er snel weer bij is. Mintonette was door dit voorval wel aangeslagen. Het team was niet goed geconcentreerd en daar profi teerde Krekkers van en kwam voor te staan met 11-4. Mintonette vocht terug tot 11-8 Daarna liep Krek kers verder uit tot 14-9 De achters tand was niet meer in te halen en Xrekkers won met 15-9. In de vierde set was Mintonette wel van plan te winnen. Er werd redelijk ge speeld en aangevallen waardoor Mintonette de winst in huis kon houden. Setstand 16-6. Eindstand 3-1. Meisjes adspiranten A Zaterdag 1 maart moesten wij in Nijverdal spelen tegen Flash B (die derde staan). We begonnen met volle moed aan de eerste set, zodat we op een gegeven moment ook op 11-3 voorstonden. Toch verloren we deze set met 15-13 De tweede set probeerden we van alles, ook deze verloren we, en wel met 15-8 Nu moesten we alles op alles zetten, want als we deze set wonnen, kon den we nog gelijk spelen. Maar ook deze set ging de mist in met 15-9. Programma: Vrijdag 7-3: Geen kompetitie Deze wedstrijden worden op een andere dag ge speeld. Zaterdag 8-3: (11 15) Saasveldia - Jongens adsp. (Saasveld) Maandag 10-3: Heren rekreantenkompetitie (Nij verdal) Vrijdag 14-3: (19.00 uur) jongen adsp. - Wevo (Holten) (19.00 uur) meisje adsp. A - Flash C (Holten) s (20.15 uur) Dames 3 - Rivo 2 (Hol ten) 20.15 uur) Heren 3 - Heren 1 (Holten) 20.45 uur) Dames 1 - Holyoke (Hol ten). keren gescoord. Raalte liep echter weer uit naar 14-12. Het duel werd wat feller, maar bleef sportief. Raalte kwam zelfs met 16-13 voor, maar Holten bleef alles proberen. Tot groot enhousiasme van de meegekomen supportersschare, kwam Holten door doelpunten van Jan de Wit, Roelf v.d. Wijk en Frans van Gennep op 16-16. In de daarop volgende aanval had Holten pech, dat een door Johan Plantinga ge scoord doelpunt niet telde omdat de scheidsrechters voor een over treding van Raalte al hadden geflo ten. Uit de vrfje worp werd niet ge scoord, maar Raalte kon uit de te genaanval wel scoren 17-16. Holten zette alles op alles maar stopte een aanvaller van Raalte fout, hetgeen een strafworp opleverde. Herman Stukker dook vergeefs 18-16. Raalte ging het spel nu vertragen. Uit een onderschepping wist Johan Plantinga nog 18-17 te scoren, maar er bleef t weinig tijd over om de gelijkma. nog te realiseren. On danks dit verlies een prima presta tie van Holten, dat nu zeker is van de tweede plaats en dat in het eerste jaar dat in deze klasse wordt gespeeld. Doelpunten: Jan de Wit 7 (4 strafworpen); John Lamping 3; Frank Neuteboom, Frans v. 'Ge nnep 2; Johan Plantinga, Roelf v.d. Wijk, Wim Dalhuizen 1. De junioren speelden hun uitweds trijd tegen A.B.S. hier in de sport hal. In de eerste helft was A.B.S. duidelijk sterker en wist dit om te zetten in een 7-1 voorsprong. Na rust bleek, dat Holten ook nu weer te laat op gang was gekomen. In deze helft hield Holten A.B.S. beter uit het ritme. Het spel van de meis jes van Holten werd beter en er werd vaker gescoord. Beide teams kwamen tot drie doelpunten, het geen de eindstand bepaalde op 10-4 in het voordeel van A.B.S. Jammer dat in de eerste helft niet werd ge speeld zoals in tweede; wat zeker een veel beter resultaat had opge leverd. ZATERDAG 8/3: manskamp Hengelo 5-Holten 2 12.30 uur V 11 30 uur Almelo B-Veteranen 10.30 uur V PVB 2-Jongens BI 12.15 uur V 11 00 uur Meisjes Bl-Haackey B2 14.45 uur 9 30 uur Meermanskamp Jongens Cl Hardenberg Cl 12 00 uur Sportdal Meisjes Cl Hengelo C3 12.30 uur Meermanskamp Nijverdal Dl Jongens Dl 12 00 uur V 11 00 uur Nijverdal Dl-Meisjes Dl 12 30 uur 17 00-18 00 uur Meisjes B V 11.30 uur TRAINING: VRIJDAG 7/3: 16 00-17 00 uur Jongens B Holten 1-Goor 14 30 uur Meer manskamp Holten 2-Almelo 4 12 00 uur Meer- ZATERDAG 8/3: 9 30-10 00 uur Jongens sixes! 10 00-10 30 uur Jongens D 10 30-11 00 uur Jongens C 11 00-11 30 uur Meisjes D 11.30-12.00 uur Meisjes C In de strijd om het clubkampioens chap van de bridgeclub Holten is zoals uit onderstaande stand blijkt de spanning nog volop aanwezig: v.d. Assen-v.d Meulen 57.06 p.; Van Geerestein-Jansen 55.19 p.; Hanenburg-Bogaard 55.18 p.; Spijker-Grobben 54.75 p.; Dames Van Veen-Rustebiel 54.22 p.; Dekker-Disbergen 54.07 p.; echt paar Xlijnsma 50.30 p.; dames v.d. Werf-v.d. Meulen 49.49 p.; echtpaar Sawade 49.15 p.; Schooleman- Prins 47.50 p.; dames Ter Harmsel-Smits 45.82 p.; echtpaar Vendel 44.43 p., Dijkstra-Reinders 44.22 p.; Rustebiel-Goorman 43.89 p., Van Geerestein-v. Iddekinge 43.64 p. Aspiranten Al speelde thuis de moeilijke weds trijd tegen Nw Heeten In tegen stelling tot de laatste wedstrijden ging Holten nu tot het einde goed door Door goed aanvallend spel kon Holten al in de eerste helft een 5-3 voorsprong nemen. In de tweede helft werd het erg span nend Nw Heeten kwam terug tot 5-4, maar Holten liep weer uit Met nog enkele minuten spelen moest een van de Holtense meisjes met een zeer ernstige blessure het veld verlaten Holten leek even aange slagen en kreeg gelijk een doelpunt tegen 7-6 De meisjes bleven echter daarna rustig en zagen in de laatste minuut zelfs kans de winst binnen te halen met 8-6 Een goede presta tie! A2 moest ook met enkele inval lers spelen, doordat het team ge plaagd wordt door de nodige bless ures Tegen Lettele waar in de uit wedstrijd met 5-10 v^n werd verlo ren een slechte uitgangspositie Het tegendeel bleek echter Holten speelde vrijuit en hield de verdedi ging uitstekend gesloten In de aanval werden de kansen goed be nut, waardoor bij rust een 3-1 voor* sprong was bereikt Na rust hield Holten de wedstrijd goed in han den De voorsprong werd met nog 1 punt uitgebreid tot de zeer ver diende 5-2 overwinning A3 speelde thuis tegen C V O C V O was dui delijk de betere ploeg, maar met veel inzet hield A3 de verdediging zo goed mogelijk gesloten Rust 0-3 NaderustgingC V O mandekking spelen Holten had hier geen ant woord op Daardoor kon C V O uit lopen naar de uiteindelijke 8-1 winst. Pupillen Cl moest spelen tegen Overwete- ring. Uit was met 2-9 verloren. In deze wedstrijd speelde Holten erg goed. Overwetering kwam wel op een 0-2 voorsprong, maar Holten ging steeds beter spelen. Met leuke aanvallen en goede schoten kwam Holten naast en zelfs voorbij Over wetering. In de laatste minuten voor de rust liep Holten weg tot 8-4. Na rust kwam Overwetering er niet meer aan te pas. Met snelle aanval len scoorde Holten nog vijf maal. Overwetering kon slechts 1 maal scoren. De winst met 13-5 was dan ook volkomen verdiend. C2 speelde tegen Actief. Uit was met 1-18 ver loren en de meisjes hadden dan ook weinig hoop. De meisjes van Actief waren veel groter, en de keepster van Holten had dan ook veel moei lijkheden met de hoge ballen. Bij rust was de stand 0-7. In de tweede helft was Holten de angst kwijt. Ze speelden veel vrijer hetgeen het spel duidelijk ten goede kwam. Ac tief scoorde nu slechts drie maal en ook Holten kon nu 2 keer scoren. Een goede wedstrijd van C2 die met 2-11 werd verloren. Krogramma zat. 8/3: A2 uit tegen Zwolle om 12.40, BI uit tegen Nw. Heeten om 18.00. Zondag 9/3: Da mes junioren thuis tegen Lettele om 12.00, Heren laatste competi tiewedstrijd tegen Achilles om 15.00. Handbaloverzicht Door het verlies van Holten tegen Raalte zijn de kaarten nu geschud. Raalte zal de wedstrijden tegen Ac tief en Zwolle zeker in winst omzet ten en wordt kampioen Holten is zeker van de tweede plaats Een goede prestatie in het eerste sei zoen 2e klasse De uitslagen van dit weekend waren Raalte-Holten 18-17, Achilles-Dalfsen 13-15, Actief-Zwolle 22-19 Komend weekend speelt Holten de laatste wedstrijd tegen rode lantarendra ger Achilles Alle supporters wor den dan ook om 15 00 in de sporthal verwacht om het team voor de laat ste maal in deze zaalcompetitie aan te moedigen De stand is Raalte 12-20, Holten 13-20, HVE 13-17, Overwetering 13-17, Dalfsen 12-9; Zwoille 13-8, Actief 12-6, Achilles 12-3

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 15