badmintonclub-holten Badmintoncompetitie is beslist Winteraktiviteiten Overzicht competitie wedstrijden Nieuws van ponyclub Eenvoudige winst Holten Programma Blauw Wit Bergruiter- nieuws S.v. Holten afd. atletiek 0KIA organiseerde crossloop Tafeltennisvereniging Holten Resultaten volleybalkompetitie „Mintonette" flOljJL£jiNd iNii^U WQBLUIU - 6i) f UOiiUniU iöo- A 1. a a Voor de Holtense teams, uitko mend in de districtscompetitie 4e klasse, is de competitie beslist. Met nog een wedstrijd voor de boeg in de 4e klasse B en C, bezet het tweede team de vijfde plaats, ter wijl het derde team nog een derde plaats kan bereiken wanneer het zelf wint van Hardenberg en wan neer BVZ van kampioen Netwerk verliest. In de 4e klasse A, waar nog drie wedstrijden moeten worden gespeeld, heeft BVZ 5 voldoende aan een punt om zich kampioen te mogen noemen. BC Holten 1, dat lang de race heeft volgehouden, staat op de tweede plaats met een punt voorsprong op Reflex 2. Wil de ploeg zich aandienen voor de derde klasse, dan mag geen enkel puntje worden verspeeld. genstandster ook twee a drie pun ten voor laten gaan. waardoor de stand op 0-4 was gekomen en Die penveen zich kampioen kon noe men. Nadat de dubbels door de Holtenaren waren gespeeld stond er 0-8 op het scorebord, een stand die de gasten nog maar twee keer eerder hadden bereikt. Onze felici taties vergezelden hen op hun te rugreis. 'en 2 - Diepenveen 1 ge ploegen die de Diepenve nen puntje hadden afgesnoept, waren tot nu toe de nummers twee en drie (Survive en SV l). Ons tweede was er op gebrand om een zelfde resultaat te behalen. De gas ten waren naar Holten gekomen in de wetenschap dat een punt vol doende was voor promotie naar de derde klasse. Gerard Damink startte enthousiast en overklaste zijn tegenstander in de eerste game met 15-2. De tweede game was een getrouwe kopie van de eerste, maar dan in spiegelbeeld, nu was Gerard met 2-15 de verslagene. De derde game bracht de beslissing in het voordeel van Diepenveen. Jan Ja cobs kwam in de eerste game snel op achterstand, maar tydig wist hy nog enige punten terug te pakken (7-15). Ook de tweede game kwam op naam van de gasten (10-15). Even leek het tij te keren toen Ans Jacobs in de eerste game de winst pakte (12-10), doch de tweede en derde game gingen verloren. Tiny van de Runstraat moest.haar te- BC Holten 3 - Witte Veder 2 In deze sportieve en prettige weds trijd betoonden de Holtenaren zich de betere ploeg. Frank Akkerman won na een slopende game met 15-18 De tweede game ging verlo ren en het zag er in de derde game ook lang naar uit dat Frank het loodje zou moeten leggen, maar met een 8-14 achterstand begon Frank zijn opmars die besloten werd met een 17-14 overwinning. Ook Harry Dul had drie games no dig, maar die derde game was al leen maar nodig om zijn tegenstan der volledig van de baan te spelen (12-15, 15-9 en 15-0). Heike van 't Holt won erg gemakkelijk (11-2 en 11-4). Ook Ria Groeneveld won haar single met 11-5 en 11-6. Theo Evers en Heike zorgden voor het vijfde puntje en voor twee belang rijke wedstrijdpunten (15-12 en 15—6). De tweede mixed die Harry tezamen met Ria Betten speelde was een even groot succes als de eerste mixed 15-10 en 15-7). Nadat de beide Ria's hun dubbel hadden verloren, zorgden Frank en Theo voor de eindstand 7-1. Programma: Een Hardenbergse week! 5-3 BC Holten - Hardenberg 1, 7-3 Hardenberg 3 - BC Holten 2; 7-3 Hardenberg 4 - BC Holten 3; 8-3 En Block R - BC Holten e Op 16 febr. werd door de Blauw- Wit-pupillen de laatste gezellige ochtend georganiseerd in de win terstop. Op het programma ston den een kwis en de laatste ronde sjoelen. De kwis bestond uit 25 vra gen, waarbij uit 3 antwoorden een keuze gemaakt moest worden De vragen hadden betrekking op o a. sportrmuziek-aardrijkskunde-film en stripverhalen. Er werd een prijs uitgereikt aan de beste per elftal, doch daar er verschillende pupillen hetzelfde aantal goede antwoorden hadden gegeven werd er per elftal nog één vraag gesteld. Wie hierop als eerste het Juiste antwoord gaf had gewonnen. Hierna werd de derde en laatste ronde gesjoeld, waarbij verschillende pups nog kans maakten, op de beker. Harry Rensen, die 339 punten scoorde werd kampioen en mocht de prach tige beker in ontvangst nemen. Verder werden de prijzen gewon nen door: Erik Bogaard 320 punten (d-pupil); Erik Stam 305 punten d-pupil); Johan Bosschers 286 punten en Mark Duteweerd 284 punten E/F pups. Hiermede is er een einde gekomen aan deze winteraktiviteiten. Ieder- Senioren Blauw Wit I - Denekamp 12.30 uur; Blauw Wit 2 is vrij; DES 6 - Blauw Wit 3 12.45 uur. V. 12 00 uur; Blauw Wit 4 - Enter V8 2.30 uur, Blauw Wit 5-Sp. Rijssen 12 45 uur; SVVN 10 - Blauw Wit 610.30 u.V. 9.45 uur. Junioren Blauw Wit Al - SWN A2 2 30 uur; W school BI - Blauw Wit BI 12 45 uur. V. 1145 uur; De Zweef B2- Blauw WitB22 30uur V. 1.45uur; Blauw Wit Cl - Hector C4 2.30 uur. Pupillen Blauw Wit Dl - SVVN Dl 10 00 uur; Blauw Wit El - SVVN El 9 00 uur; Enter E2 - Blauw Wit E2 10 00 uur. V 9 15 uur; Blauw Wit F1 - Enter V F I 1100 uur; 8p. Rijssen F2- - Blauw Wit F2 11 00 uur. V. 10 30 pur; Blauw Wit D2 en D3 zijn vrij. een die heeft meegeholpen om deze ochtenden voor de pupillen te doen slagen, wordt hiervoor door de „Wintercommissie" hartelijk dank gezegd. Op de tweede wedstrijd voor vier tallen te Bathmen heeft het tweede viertal van de Bergruiters be staande uit Ton Broekhuis met „Auteur S". Herman Vincent met „Birget", Rikus Bronsvoort met „Prima" en Dirk Aaftink met „Mark" zich geplaatst voor de fina le. Het viertal behaalde in de ca- rousselproef de eerste prijs en be zette samengesteld de 2e plaats. Ton Broekhuis won in dressuur de 6e prijs, terwijl bij het individuele springen Herman Vincent met z'n onvolprezen „Birget" vierde werd. „De Bergruiters" is door dit sucses de enige vereniging die "met beide viertallen A en B) gerechtigd is om in de finale uit te komen die op za terdag 15 maart zal plaats vinden in manege 't Ruiterkamp te Bath men. De toegang is gratis en sup porters zijn zeer welkom. Arend Jan Steenhuis nam zaterdag met „Luitenant" deel aan de wedstrijd B-springen in Almelo waar hij de 7e prijs behaalde. In de uitwedstrijd tegen Actief heeft Holten zonder veel moeite de winst mee naar huis kunnen ne men. In de eerste minuten werd door beide teams nogal vaak bal verlies geleden waardoor de stand tot in de achtste minuut op 0-0 bleef. In deze minuut kon Frans van Gennep met een fraai schot vanuit de hoek 0-1 scoren. In de eerstvolgende aanval van Actief werd de bal naast geschoten. Her man Stukker speelde de bal naar Frans v Gennep die met een een schitterende boogbal de te ver voor zijn doel staande keeper van Actief passeerde (0-2). Holten kwam door een strafworp op 0-3 Actief scoorde 1 maal tegen, waarna de aanval van Holten goed begon te draaien. Tot de rust scoorde Holten, met enkele zeer fraaie doelpunten, nog 7 maal. Actief kon slechts 1 maal iets terug doen en keek bij rust tegen een 2-10 achterstand aan. In de tweede helft wisselde Holten sterke momenten met zwakke af. Actief kon terug komen tot 6-10 voor Holten het juiste ritme terug vond. Achter el kaar werd de voorsprong opge voerd tot 6-17 In het laatste kwar tier kwam Holten zelfs op een 8-22 voorsprong, maar Actief kwam toch nog terug. Doordat enkele ma len te laat werd gereageerd vielen in de laatste minuten enkele onno dige doelpunten. De winst van Hol ten met 13-23 was echter volkomen verdiend. Doelpunten: Jan de Wit 7 (3 strafworpen); Fransv. Gennep 5; Frank Neuteboom John Lam ping 3; Johan Plantinga 2; Meino van Beek en Wim Dalhuisen 1. Junioren De dames junioren hadden dit weekend een moeilijk programma. Er moest binnen 2 uur twee keer gespeeld worden. In de eerste wedstrijd tegen K.H C. waren de teams goed tegen elkaar opgewas sen. Toch wist K H.C, voor de rust een 1-2 voorsprong te nemen In de tweede helft probeerde Holten de achterstand ongedaan te maken. Holten kwam 1 maal tot scoren, maar ook K.H.C. wist een doelpunt te maken. Eindstand 2-3. Nog geen uur later moest worden gespeeld tegen Lettele. Lettele was sterker waartegen Holten veel inzet plaat ste. Vooral in de eerste helft kon Holten Lettele nog bijhouden (3-4). Na rust ging de conditie meer mee spreken. Lettele ging goed door en kon zo een 5-9 overwinning mee naar huis nemen. Domes reereonten De damesrecreanten van S V. Hol ten afdeling handbal spelen op 1 maart een wedstrijd tegen Nijver- dal De wedstrijd wordt gespeeld in de sporthal en begint om 6 uur. Adspiranten Al speelde thuis tegen Wesepe. In de eerste helft werd er door Holten goed gespeeld. De kansen werden goed benut en de voorsprong met 4-2 was volkomen verdiend. In de tweede helft speelde Holten echter veel te zenuwachtig. Het feit dat het team al enkele wedstrijden, in de tweede helft uit handen gaf, overheerste in het spel van Holten. Holten kon wel scoren, maar moest in de laatste minuten toe zien hoe Wesepe met drie doelpunten de winst met 9-11 mee naar huis kon nemen. A2 speelde tegen IJssels- tars een sterke wedstrijd. Ih de aanval werd met snelle break outs de verdediging van IJsselstars keer op keer voor te grote problemen ge steld. De voorsprong van 6-1 bij •rust geeft dit duidelijk aan. Ook in de tweede helft gaf hetzelfde spel- beeld te zien. Holten viel te gretig aan, waardoor nogal wat gaten vie len die echter door prima keeps- terswerk werden te niet gedaan. Holten hield de winst met 11-3 in eigenhuis; een keurig resultaat. A3 speelde thuis tegen K.H.C. een goede wedstrijd. In de uitwedstrijd werd kansloos met 10-5 verloren. In de thuiswedstrijd liep het wel even anders. Na vijf minuten scoorde Holten 1-0. Hierna ging de weds trijd gelijk op. De Holtense aanval kreeg genoeg kansen, maar wist niet te scoren. De verdediging liet nog wel eens een gaatje vallen, maar de keepster hield haar doel keurig schoon Rust 1-0. Vlak na rust werd er 2-0 gescoord. In de eerst volgende tegenaanval kon K.H C. door een verdedigings fout gelijk maken. Beide teams pro beerden van alles, maar de stand bleef bij 2-2. Pupillen In de thuiswedstrijd tegen het op de 2e plaats staande D.S.C. hebben de meisje.s van Holten goed ge speeld. D.S.C. heeft een team dat al langer samenspeelt en dat was be ter op elkaar ingespeeld. Holten gaf goed partij, maar moest D.S.C. toch een voorsprong van 1-2 bij rust toe staan. Ook na rust was D.S.C. ster ker, maar Holten bleef goed ver weer bieden. Ondanks het verlies met 3-5 een goede wedstrijd van onze jongste handbalstertjes. C2 moest spelen tegen koploper Overwetering. Uitwas met 0-18 ver loren, dus er was al weinir hoop. Toch speelden de meisjes een prima partij. Met een in- allende speelster, die alle doelpunten voor haar rekening nam en een in goede vorm zijnde keepster - stopte een strafworp - was de stand bij rust 2-4. Ook na rust bleef Holten goed partij geven. De uitslag van 6-10 voor Overwetering was verdiend, maar de Holtense prestatie was goed en boven verwachting. Programma komend weekend: za 1-3: Holten Al thuis tegen Nw. Hee- ten om 17.00; Holten A2 thuis tegen Lettele om 16.20; Holten A3 thuis tegen C V.O. om 15.40; Holten Cl thuis tegen Overwetering om 14.20; Holten C2 thuis tegen Actief om 15.00. Zo 2-3: Dames junioren thuis tegen A.B.S. om 12.40; Heren senio ren uit tegen Raalte om 11.20. Koemend weekend valt de beslis sing in de 2e klasse B. Holten speelt dan uit tegen Raalte dat wel 2 pun ten achter Holten staat, maar ook een wedstrijd minder heeft ge speeld. Alle andere teams zijn voor het kampioenschap uitgeschakeld. Holten kan bij een overwinning thuis tegen Achilles het kam pioenschap behalen. Raalte dat al langer in deze klasse speelt heeft de beste papieren, maar met het goede spel van de laatste weken heeft Holten zeker een goede kans. De uitslagen van dit weekend wa ren: Actief - Holten 13-23; H.V.E. - Overwetering 12-11; Raalte - Achil les 21-4 De stand is nu: Holten 12- 20; 2. Raalte 11-18, 3. H V.E. 13-17; 4. Overw. 13-17; 5. Zwolle 13-8; 6. Dalf- sen 11-7, 7. Actief 11-4; Achilles 11- 3. Holten uit tegen Raalte zondag 2 maart om 11.20!! De voorjaarscompetitie is weer be gonnen. De teams van de t.t.v. Hol ten gingen over het geheel geno men redelijk goed van start. Het jeugdteam behaalde zes punten uit vier wedstrijden en het eerste se niorenteam is nog ongeslagen na drie wedstrijden. Het tweede senio renteam heeft tot nu toe twee pun ten uit drie wedstrijden, terwijl het derde team vier punten uit drie wedstrijden behaalde. JEUGD Holten jeugd- Blauw Wit: 6-4 In deze wedstrijd maakte Joyce v.d. Sluis haar wedstrijddebuut voor de tafeltennisvereniging. Het spel kwam nog niet helemaal uit de verf, want Yoyce moest met drie neder lagen genoegen nemen. Henk Wes- terik wist tot twee overwinningen te komen en ook Jan Vrugteveen was in vorm. gezien het feit dat Jan ongeslagen bleef. Ook het belang rijke dubbelspel werd gewonnen door het duo Henk/Jan, zodat de uitslag op 6-4 werd bepaald in het voordeel van het Holtens team. Vjentac - Holten: 3-7 In deze strijd bleven zowel Henk als Jan Vrugteveen ongeslagen, maar helaas kon Joyce nog niet tot winst komen, alhoewel zij er niet ver van af was, maar doordat de tegen stander over meer wedstrijderva ring beschikte lukte het nog niet. Ook tegen de spelers van Vjentac uit Vriezenveen werd het dubbel overtuigend gewonnen door het goed op elkaar ingespeelde koppel Jan en Henk, zodat dit team met een 2e overwinning thuis kwam. Trefhock - Holten: 7-3 Tegen de Trefhoek uit Almelo wilde het niet lukken, mede door dat het team inkompleet moest af reizen. aangezien Jan Ophof ver stek had laten gaan. Het anders zo sterke koppel Jan/Henk bleef deze keer zonder winst, terwijl Henk Westerik persoonlijk maar tot 1 x winst kon komen. Jan Vrugteveen wist toch nog 2 partijen te winnen, zodat de eindstand 7-3 op papier -verscheen. Maar komende zater dagmiddag krijgt dit team de kans zich te revanceren op de Trefhoek, want dan komen de Almeloërs naar Holten. SENIOREN Holten 1 Het eerste team van de tafeltennis vereniging heeft het begin van de competitie goed ingezet. De eerste drie wedstrijden werden met groot gemak gewonnen. (9-1,10m-0,10-0) Het begint er dus op te lijken dat de degradatie uit de derde naar de vierde klasse, die de afgelopen herfst plaatsvond in deze competi tie weer goedgemaakt kan worden. De drie spelers die dit moeten waarmaken zijn Jan van Heun, Ge rard Overvelde en Nico Valk. M.P. - Holten: 2-8 Ook tegen Match Point uit Nijver- dal werd de zegereeks voortgezet. Jan Ophof wist één partij te win nen. Het dubbelspel werd wederom door de tegenstander van tafel ge speeld, terwijl Henk Westerik eve nals Jan Vrugteveen weer ongesla gen wist te blijven. Holten 1 Het eerste team van de tafeltennis vereniging heeft het begin van de competitie goed ingezet. De eerste drie wedstrijden werden met groot gemak gewonnen, (9-1,10m-0,10-0). Het begint er dus op te lijken dat de degradatie uit de derde naar de vierde klasse, die de afgelopen herfst plaatsvond in deze competi tie weer goedgemaakt kan worden. De drie spelers die dit moeten waarmaken zijn Jan van Heun, Ge rard Overvelde en Nico Valk R0V - Holten 2 Het tweede seniorenteam be staande uit Henk Dooroeweerd, Rien Lammert ink en Wim Gütlich begon met een uitwedstrijd in Hen gelo tegen ROV, maar aangezien deze tegenstander pas was gede gradeerd uit de derde klasse, bleek al gauw dat dit team veel te sterk was voor Holten 2, zodat men met Na twee wedstrijden van de P.J G.O.-crosscompetitie zitten enkele Holtenaren wel bij de snels- ten maar een koppositie is er niet bij. Op de 5 kilometer zitten Jan Wolte- rink, Freek Beekman en Wim Klein Baltink bij de eerste tien. Een nog steeds met blessures kampende Jan Jansen toonde beide keren op de 10 km iets meer inhoud te heb ben dan Meindert Koopman. Henk Reitsema deed het in de eerste cross in Bathmen uitstekend maar was in het nadeel op het hobbelig parcours in Enschede bij de tweede cross. Onderling willen sommige clubgenoten elkaar nog wel es in de vernieling lopen. Resultaten cross Bathmen: 5 km.: 7. Frits Kramer 19 07,8 Wim Klein Baiting 19 23; 12. Dinant Schippers 21.06, 40. Henk Vasters 22.09, 42 Gert Masselink 22.22, 50. Hendri Markvoort 231 3; 63. Henri Jansen 25.27; 66. Horst Louws 25.44 10 km.: 3. Jan Jansen 33.28; 4. Meindert Koopman 33.40; 8 Henk Reitsema 33.59; 17. Marinus Baltus 37.29; 21 Dinant Markvoort 37 59; 25. Jan Wegstapel 38.30, 28. Gerard Beldman 38.50; 57. Ap Koetsier 42.50. Op de tweede wedstrijd in Ens chede werden de lopers geconfron teerd met een verschrikkelijk zwaar parcours met uitgereden klinkerwegen en rulle zandwegen, waarop het heel moeilijk was om het juiste ritme te vinden. sultaten 5 km. 6. Jan Wolterink 17.15; Freek Beekman 17.25, Gerard Koopman 17 58; Wim Klein Baiting 18.05; Di nant Schippers 18.13, Henk Vasters 20.25. Gert Masselink 20 30, Henri Jansen 20 35; Hendri Markvoort 21.05 en Horst Louws 22.40. Op de 10 km. natuurlijk de weke lijks terugkerende tweestrijd tus sen Jan Jansen en Meindert Koopman, die ook deze keer weer z'n meerdere moest erkennen in Jan, die 15 sec. minder nodig had (33.43); 12. Marinus Baltus 35.27. Henk Reitsema, meer een man van de vlakke parcoursen, probeerde het nog wel maar strandde op een tijd van 36.23. Dinant Markvoort (36 27) liet zich goed meesiepen en Gerad Beldman troefde met 37.15 Jan Wegstapel af die binnenkwam op 38 03 Ap Koetsier finishte in 42 11 Wim Klein Baiting toonde zondag zijn klasse in de Voorjaars cross te Dalfsen met het bepalen van een tweede plaats op de 5 km. Morgen zijn er prestatielopen over 2-6-10 en 21 kilometer te Harder wijk en wordt in Dieren de laatste wedstrijd over de Oostelijke cros- scomepetitie gelopen op De Jutbe- rg Op zondag zijn er nog prestatie lopen over 2-6-10 en 20 km. op Het Hulsbeek bij Oldenzaal. Zaterdag 23 februari speelden de meisjes in 't Mossink te Holten. Er werden 2 wedstrijden gespeeld. Mintonette A - Eversberg A: 3-0 Eversberg C - Flash A: 3-0 Mintonette A - Eversberg C: 3-0 Eversberg A - Flash A: 2-1 Mintonette B - Eversberg B: 3-0 Mintonette C - Mintonette B: 3-0 Mintonette B - Mintonette D: 2-1 Eversberg B - -Mintonette D: 2-1 Aantal punten, dat deze dag be haald werd: Mintonette A: 6 punten Mintonette B' 5 punten Mintonette C: 4 punten Eversberg C: 3 punten Eversberg B 2 punten Eversberg A: 1 punt Flash A: 1 punt Mintonette D. 1 punt. Mintonette heeft het deze dag zeer goed gedaan. Ga zo door! Voor de goede verloop van de weds trijden waren verscheidene leden aanwezig (scheidsrechters en coa ches) Bedankt voor de hulp. De jongens vertrokken deze mor gen naar Hengelo Er werden 2 wedstrijden gespeeld, terwijl er 3 gepland waren Achilles 2 was niet aanwezig De jongens lieten tijdens het inspelen duidelijk zien, dat ze er zin in hadden Tijdens de eerste wedstrijd waren ze aktief en rustig aan het spelen. Er werd goed geserveerd, alleen de afmeting van het veld gaf proble men De velden in de gymzaal zijn namelijk korter dan de velden in de sporthal. Afmeting van de velden J!€„n.lfiÜf_U!ke 10"° nK>erlaiiS huis" in de sporthal zijn goed. Ze verloren de wedstrijd tegen KH Dynamiek met 15-6, 15-5 en 15-4. Toch zat er meer opbouw in het spel. Het spelen van de tweede wedstrijd was een vlotte overwinning voor A.T C. A.T C. won met 15-1,15-0 en 15-1 De jongens stonden zelf erg positief tegenover hun spel en merkten duidelijk, dat ze het best kunnen met wat meer inzet. Jon gens, ga zo door! waarts ging. Holten 2 - KLM BIOSCOPEN: Palace: Spetters (16 Jr.) Aanv.: 2 30-8 u za zo 2 30-6 45-9.15 u. V'arossieau: Het eiland van de nieuwe monsters (12 jr.) Aanv.. 2.30-8u za. 6 45-9u zo 2 30-6 45-9 u Klaar terwyl u wacht (18 jr.) Aanv. za. 23.15 uur. Het bestuur van de Holtense TTV „O.K.I A." organiseerde voor leden en hun familie een crossloop door het Splobos. De start van de cross, die was uitgezet door de h.h. G.J. Markvoort en G.H. Stevens, had plaats bij gebouw „Trefpunt". De dames, meisjes en jongens liepen 1800 meter en door de heren moest 3 1/2 km. worden afgelegd. Na afloop had de prijsui treiking plaats in „Trefpunt" waar het heel gezellig was. Uitslag dames: I. Hennie Nijenhuis. 2. mevr. D. Rietman - Rensen. Jongens: 1. Gerrtt Klasses. 2. Erik Nijkamp. Meisjes: 1. Annelies Klaasses. 2. Marian Rensen. Heren: 1. Jan Meilink. 1. Henk Klaasses. 3. Allard Wansink. Vrijdagavond 22 febr '80 werd bij Hotel Vosman de jaarlijkse leden vergadering gehouden In het be stuur werden vier nieuwe leden ge kozen, te weten de heren G. Bel dman, G. Bosschers, A. Tempel man en mevrouw G. Lodeweges- Hendriksen Afgetreden zijn de he ren W Aaltink, J. Hietbrink en me vrouw J. Paalman-Meijerman Het bestuur is nu als volgt samenge steld: voorzitster mevr. P. Wansink-Tlmmer; secretaresse mevr. G. Lodeweges-Hendriksen; penningmeester de heer G. Vin cent; leden de heren A in 't Veld, G. Beldman, G Bosschers en A. Tem pelman. Zaterdag 23 fébr. werd in manege „Snorrewind" de laatste wedstrijd in de dressuurcompetitie van kring V verreden, 's Avonds was de prij suitreiking van de vier wedstrijden in café Ten Berge te Enter Prijzen werden in Wierden behaald door Jacqueline Smit, le en Ingrid Brouwers 2e ta de kla^LÏ,XJasse 2e prijs dra DiePertn* de Vriezenveen: L2. Ingrid Brouwers, le, LI, Sandra Dieperink 3e. Almelo. LI 8andra Dieperink le. Gehele competitie: L2 Ingrid Brouwers 4e. LI Sandra Dieperink 5e. Zondag 23 febr. organiseerde de Ponyclub Heeten een springweds- trijd in de manege. In klasse B sp ringen, cat. C wist Erik Tempelman beslag te leggen op de 2e prijs, eve nals Gerard in 't Veld in de cat. D. Arnold ter Maat behaalde ook de 2e prijs in klasse L. Wendy Petünga reed twee keer een foutloos par cours. maar werd in de barrage ge diskwalificeerd. Na drie maanden bij manege Bel dman te hebben gereden, gaan de Bergruitertjes per 1 maart weer naar het nieuwe ponyterrein aan de Postweg. Meisjes odsp. A - Holyoke We moesten deze wedstrijd winnen om nog een kans op de eerste plaats te hebben. Jammer genoeg werd de eerste set door de tegenstander heel gemakkelijk gewonnen met 8-15. Daar moest dus wel iets aan gedaan worden. Door beter sa menspelen werd de tweede set 15-8 in ons voordeel Ook de derde set speelden we goed en wonnen die dan ook met 15-6. De laatste set kwam Holyoke echter terug. Ze stonden met 10-14 voor. We pro beerden er alles aan te doen, maar het werd toch nog 12-15 in ons na deel De eindstand was dus 2-2 We hadden wel goed gespeeld, maar Holyoke mocht er ook wezen. He laas verspeelden we met deze goede wedstrijd, door de 2-2 gelijk- stand, wel onze kampioenskansen. Programma: Vrijdag 29-2: 19 00 uur meisjes BB - Katers (Hol ten) 19 00 uur meisjes BA - Dynamo A (Holten) 19 00 uur dames 4 - Flash 7 (Holten) 20 15 uur heren 3 - Markelo 2 (Hol ten) 20 45 uur dames 1 - Krekkers 2 (Hol ten) Zaterdag 1-3: 15 00 uur Flash B - meisjes adsp. A (Nfjverdal Noetsele) Maandag 3-3: 20.15 uur Flash 8 Dames 4 (Nijver- dal) Woensdag 5-3: Dames rekreantenkompetitie (Hengevelde) Vrijdag 7-3: 19 00 uur dames 2 - Holyoke 2 (Hol ten) 19 00 uur heren l - Rlvo 3 (Holten) 20.30 uur Markelo 1 - Heren 2 (Mar kelo) 20 15 uur Medusa - Dames 1 (Vroomshoop) In de wedstrijd tegen KLM Haaks bergen bleek het verschil lang niet zo groot als de uitslag doet ver moeden, want vele partijen kwa men pas na drie games tot een be slissing, maar helaas wel in het voordeel van de tegenstander. Al leen Wim Gütlich wist de eer voor dit team nog te redden door, on danks een opgelopen blessure zijn laatste set in winst om te zetten. Holten 2 - Smorre Tegen de Smorre kwam het herstel, want met duidelijk verschil werd deze tegenstander overwonnen. Het dubbelspel kwam dit keer in handen van het duo Wim/Henk, terwijl Rein Lammertink tot 2 winstpartijen wist te komen. Henk Doomeweerd daarin tegen kwam slechts 1 x tot winst. Wim bleek deze avond in uitstekende vorm te verkeren, want hij wist maar liefst al zijn partijen in winst om te zet ten, zodat de eerste overwinning een feit werd. Blauw Wit 10 - Holten 3 Deze wedstrijd kostte Hans Wel ting, Ellen Helmer en Bea Klein Teeseling wel de nodige zweetd ruppels, want vijf van de tien sets gingen in drie games. Hans en Ellen behaalden ieder twee punten, ter wijl Bea met een winstpunt genoe gen moest nemen; het tweede punt ging net haar neus voorbij. Aange zien Hans en Ellen het dubbelspel tot een goed einde brachten was de eerste overwinning een feit Holten 3 - Smorre 2 Het team van Smorre bleek te sterk voor Erik ter Hoeven, Bea Klein Teeseling en Ellen Helmer. De cij fers spreken voor zichzelf. Holten 3 - Trefhoek 10 Deze wedstrijd verliep voor de Hol tenaren stukken beter dan de vori ge Hans Welting en Ellen Helmer wonnen al hur\ partijen en ook het dubbelspel leverde een ruime overwinning op. Erik ter Hoeven (dit is zijn eerste competitiesei zoen) verloor op het nippertje van de tegenstander met gamestanden als 19-21,18-21 en 17-21,22-20,19-21. Programma Za 1-3 Holten jeugd - Trefhoek ma 3-3 Holten 1 - Shot (TL, Holten 3 - Thibats. di 4-3 Smash - Holten 2, za. 8-3 Vitesse (H)- Holten Jgd.

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 11