HOLTEN IN HET AFGELOPEN JAAR HOLTENS NIEUWSBLAD - 28 DECEMBER 1979 - PAG. 9 KiXPZH tttRQENBER* HEMSSL& H0OGEVEEN 30 maart: Echtpaar De Jong- Pothoff in Bej Centrum „Diessen- plas" 60 jaar getrouwd - Jaarverga dering „School met de Bijbel" - Modeshows in „Trefpunt" en „Diessenplas" - Jaarlijkse vergade ring sportcommissie- sportverenigingen - Drs. G. Leyen- horst sprak voor C.D.A. - Overijs- selrit van M A C. „De Folterberg" 6 april: Bestuur, redaktie en me dewerkers herdachten in eigen kring 30-jarig bestaan (15-12-78) van Holtens Nieuwsblad. Afscheid van de heer W. Beyers en huldiging van de heer Wiggers i.v.m. 30-jarig jubileum. - Afscheid van adjudant Meyer en installatie adjudant Van Heun - Dertig jaar Holtens Nieuws blad herdacht in eigen kring - Kin derfeest op Koninginnedag - Jaar vergadering Buurtvereniging „Dij- kerhoek" - Ledenvergadering ouderavond vereniging „De Chris telijke Kleuterschool - Jaarverga dering afd. Holten C.B.T.B. 13 april: Burgemeester Enklaar aan vooravond van afscheid: „Hol ten is een stuk van mijn leven" - Jaarvergadering Rode Kruis Hol ten - Palmpasen-optocht - Feest t.g.v. 25-jarig bestaan Vishandel Jan Reinaardus - Bijeenkomst Be stemmingsplanforum Holtense middenstand niet enthousiast met plan Zuiderlook - Jaarvergadering Supportersclub SV „Holten" - Kla- verjasfinale „Blauw Wit - Paas weekend Jeugdsoos „de Schure" t.b.v. het Rode Kruis. 20 april: Beuseberg had (weer) grootste Paasvuur - Laatste „Open-Deur" samenkomst in dit seizoen - Ouderkijkavond Kolkleu- terschool - Enkele hoogtepunten uit lange loopbaan van burgemee ster Enklaar - Langlaufstichting opgericht - Rietdekker Gerrit Hendrik Kolkman „de Klooke" (84 j.) al bijna 70 jaar op het dak. 27 april: Werkgroep „Natuur en Mi lieu" plant boom op „Smidsbelt" - Raad unaniem: voor kleuterschool in Dijkerhoek - Afscheid burge meester Enklaar als voorzitter re creatieschap Salland - Tournooi volleybalvereniging „Nintonette" - Tafel tenniskampioenschappen TTV „Holten" - Autocross span nend en sportief evenement - Hoc keyclub „Holten" kampioen - Me dewerkersavond Blauw Wit '66 4 mei: Scheidende burgemeester Enklaar in laatste raadsvergade ring: „Ik heb mogen groeien en bloeien in de Holter gemee nschap". Grandioos afscheid en sfeer van saamhorigheid Feest en mini-kermis rond Smidsbelt, re ceptie en vuurwerk, cadeaus bij stroom waarderende woorden - Ge slaagde Koninginnedag - Wieler vereniging Holten organiseert toer- fietstocht - Clubkampioenschap pen Kegelclub „De Houtvellers" - Fa. Beltman opende nieuwe mode- en sportzaak. 11 mei: Plechtige herdenking van de gevallenen - Honderjarige mevr. J. Broere-Koudijs in Bejaarden centrum „Diessenplas" door Ko ningin Juliana schriftelijk geluk gewenst - Dankwoord echtpaar Enklaar-van Andel - Schure-reünie groot succes - Uitstapje Mavo moeders - Bijeenkomst afd. Espelo N.B. van Plattelandsvrouwen - Zweefvliegtuig PH-556 landde op de Borkeld - Blauw Wit El kam pioen. 11 mei: Wil de-zwijnen-toernooi hockeyclub „Holten" - Kam pioenscross op de Zuurberg - Uit stapje Holtense Bejaardensoos - Gezellige feestavond Klaverjas- club 18 mei: Middenstandsbeurs door loco-burgemeester Stegeman ge opend - Sprankelend concert - Brand in Kolschool - Uitstapje Es- pelose Plattelandsvrouwen - Con- courshippique „Bergruiters". 25 mei: Dijkerhoekse Plattelands vrouwen dagje uit - Drie gezellige en nuttige beursdagen Holtense Handelsvereniging - Schoolreis Kolkleuterschool - Alexander He- gius Scholengemeenschap win naar „De Hoólterkaamp" - Busreis buurtvereniging Churchillstraat- Vryheidslaan - Sport- en speldag ZW „Blauwe Wit" - Meisjesteam SG Holten Nederlands kampioen orêntatielopen in Deurne. 1 Juni: Kleuters Chr. Kleuters chool „Kleuterhoek" maakten schoolreisje per huifkar - Straten- voetbal (met 23 teams) weer span nend en sportief gebeuren - Diploma-uitreiking Scholenge meenschap - Ponyconcours berg ruiters" uitstekend geslaagd - Sportdag lagere scholen op „Meermanskamp" 13 jvili De bewoners van Molterweide" week 1979 vervoerd met een echte werden tijdens de kïndervakantie- dubbeldekker. 1 juni 29 juni Ue Middenstandsbeurs van de Hol- ópend door loco-burgemeester H. tense Handelsvereniging werd ge- Stegeman (midden) Beuseberg 1 werd winnaar en kam pioen Stratenvoetbal 1979 Eerste steenlegging nieuwe Gergf. mevr. B. Schuppert-Tromop en de Kerk door de oudste lidmaten heer GH Beltman 8 juni: Eerste atheneumdiploma's uitgereikt aan S G. Holten - Transportbedrijf Schipper ver kocht-Jaarvergadering E.H.B.O. - Alle 61 kandidaten slaagden voor eind-diploma De Noordenbarg - Uitstapje Hervormde Vrouwen groep Dijkerhoek - Gezellige avond CJV „De Vriendenschaar" 15 juni: Jaarvergadering VW „Holten" - Diploma-uitreiking „De Noordenbarg" - Pupillen F1 van S.V. Holten kampioen - Uitste kende resultaten SV. „BATO" op judotoernooi - Eerste Holtense Skate-board kampioenschappen - Twee teams tennisclub Holten kampioen - „Fair-play-cup" voor Blauw Wit 5 op toernooi SV „RA- TI" in Norden 22 juni: Mr. W L.F.C. ridder van Rappard te Hasselt bij Kon. Be sluit van 13 juni 1979 benoemd tot burgemeester van Holten Burge meester en mevrouw Van Rappard Holten een lot uit de loterij - Ge slaagd bezoek folkloristische dansgroep „The Allegheny High landers" op uitnodiging van „De Hóólter Dansers" - Heropening Supermarkt gebr. Wansink - Hol- terberg wandeltochten uitstekend geslaagd - Goed concert Holtens Mannenkoor - Dagje uit met „HMV" naar ponypark Slagharen - SV. „De Eendracht" huldigt kam pioenen 29 juni: Eerste steenlegging nieuwe Geref. Kerk - Diederik Koopman 25 jaar in gemeentedienst - Barbe cuefestijn in de Chürchillstraat - Sprookjesachtig schoolfeest op „De Schabel" en „Repelsteeltje" - RABO-bank wordt ingrijpend ver groot - Schooi- en volksfeest in Dij kerhoek - Situering woonwage nkamp aan Aaltinksweg stuit op verzet Haar bewoners - Spring- en dressuurwedstrijden om „Snorrewind"-trofee - Gerard van Avesaat biljartkamnioen - Boel dag „HMV" uitstekend geslaagd - Zwemwedstrijden lagere scholen 6 juli: Nieuwe burgemeester harte lijk verwelkomd. Installatie in bui tengewone raadsvergadering in de aula van de scholengemeenschap - Gedenkplaat mr. Enklaar in hal gemeentehuis - G J. Groteboer ge huldigd i.v.m. 25 jaar lidmaatschap afd. Holten C.N.V, - Wielerronde in Kolkomplex sportief en spannend - Henk van Beek en Jan van Calcar schaakkkampioen - Start Inter kerkelijk recreatiewerk in tent op de Borkeld Door mevr Wansink werden aan mevr Vari Rappard bloemen aan geboden toen'het gezin Van Rap pard aan de grens van de gemeente bij Nieutv Heet'en werd begroet door B en W. en gerrieentesecr. Langenbarg. De sleutel van het gemeentehuis werd na de installa tie in de aula van de Scholenge meenschap aan burgemeester Van Rappard aangeboden door oud-burgemeester Mr. WH. En klaar. De Hockeyclub „Wagenin gen"won het „Wildezwijhentoernooi" van de HKC Holten.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 9