HOLTEN IN HET AFGELOPEN JAAR HOLTENS NIEUWSBLAD - 28 DECEMBER 1979 - PAG. 8 In het laatsie nummer van de 31ste jaargang van ons blad willen we in een „terugblik" over het jaar dat over enkele dagen wordt toegevoegd aan de lange reeks, die wij het verleden noemen, nog even terugkomen op een aantal gebeur tenissen die zo een heel jaar door de revue passeerden, die er min of meer even „uitspringen" en in één van de twee en vijftig in 1979 verschenen nummers werden vermeld. Krekel Holten BV hield t.g.v het huis". Zeer velen kwamen hiermee Echtpaar De Jöng-Pöthcff In Be- 50-jang bestaan in het nieuwe be- de oudste directeur Ep Krekel ge- jaardencehtrum Diessenplas60 drijfscomplex in Rijssen open lukwensen. 30 maart jaar getrouwd. „De Vrijheid" ging tegen de vlakte 23 maart: Jaarvergadering CJV „De Vriendenschaar" - Mini- ^oomplantdag door JS „De Schu we" in „gat van Holten" - Her vormde Vrouwenvereniging Hol ten op excursie - „OCH" boeide be jaarden met toneelspel „Een beeld van een man"-Wim - Wim „Okia" sportman - Practicum natuur kunde atheneum SG Holten - Werkgroep Welzijn vergaderde met verenigingen - 4e en tevens laatste avond Politieke Scholingscursus voor vrouwen - Buren kwamen „broedskoo" halen btf Reevoort aan de Veen weg. 7 mei 16 maart: Dynamiet deed pyp van „De Vrijheid" eervol sneuvelen - Jaarvergadering „Rietvoorn" - Holten's E.H.B.O.-team eerste bij wedstrijden in Bathmen - Zwem- club „T^venhaarsveld" 2e bij „Vier kamp" in Haaksbergen. Afscheid burgemeester Mr. WH. Enklaar in laatste raadsvergadering. 9 februari Echtpaar Rosman-Jansen in de bloemetjes t.g.v. 60-jarig huwelijk. 5 januari: Hervormde Vrouwen groep Holten hield nieuwjaarsvisi te. - Twentse humor in „Irene" - K. Bot nieuwe eigenaar van museum Piet Bos. - Holtenberg Koetsen- club „De Bergrijders". - Pony- springwedstrijden in manege Bel- dman. - Zaalvoetbaltoernooi voor pupillen in Sporthal. 12 januari: Weer spelpret op schoolplein Ch. School „De Scha kel" door plaatsen speeltoestellen. - Nieuwjaarsreceptie Plattelands vrouwen afd. Holten. - Veel onge rief door gladhied en sneeuwval - Enorme belangstelling voor lang- laufskiën georganiseerd de hh. Muurris en Leonhart van hotel ,,'t Losse Hoes". 19 februari: Rijwielherstelplaats Henk Kolkman. Larenseweg door brand totaal verwoest. - Geologi sche tentoonstelling in Scholen gemeenschap. - Filmavond MAC „De Hölterberg", - Gemeente on eens met zuiveringsschap. - Olie bollencross S.V. „Holten". - Spel- morgen ZVV „Blauw Wit". 26 januari: Barre winter zet door. Schaatsplezier in de Kozakkens- traat.Russische schaatsers trainen op „Dé Noordpool". - Jaarvergade ring/nieuwjaarsvisite afd. Dijker- hoek N.B. v. Plattelandsvrouwen. - Schoolschaatskampioenschappen S.G. Holten. - Crossloop T.T.V. Rosman-Jansen 60jaar getrouwd. - Brand op zolder bij de fam. L. in de Canadastraat. - Krekel Holten b.v. opent nieuw bedrijf in Rijssen. - PvdA 2e kamerlid Hessel Rienks op werkbezoek. - Afscheid voor brandweermannen. - Wedstrijden afdelingen E.H.B.O. in zaal „Vos man". - M.A.C. „De Hölterberg" huldigt kampioenen. - Voorlich ting over telen van snijmais. 16 februari: Gala-avond „De Fien- preuvers". - Aankoop voor sane ring Dorpskern. - Kindercarnaval in café „De Poppe". - Feestavond Schoolkring Dijkerhoek. - Bijeen komst ledenkring Deventer O.L.M.". - Touwtrekwedstrijden „O.K.I.A." in manege „Snorre- wind". - Jaarfeest Geref. Jeugd clubs. - Afscheid van de heer J. Broere als leraar Scholengemee nschap. 23 februari: Opening architecten bureau ing. Beeftink - Open Huis Krekel BV te Rijssen - Platte landsvrouwen Holten wonnen ver- keersquiz - Afd. Holten V.V.N. - Jaarbijeenkomst Stichting Paard rijden Gehandicapten - Gemeente raad betreurt heengaan „Woon ruimtecommissie" - Spelmorgen pupillen SV Holten - Ledenverga dering Holtense Handelsvereni ging - Postbode Albert Schippers bezorgt post per trekker - 30 maart 23 februari De barre winter van '79. Postbode Schippers zette voor de bezorging zwaar materiaal in. „OKIA". - Schaatswedstrijden op „De Noordpool". Jongen (16) ge dood bij botsiiig met trein op over weg in Dijkerhoek. 2 februari: Neeltje Wegbels expo seert in „Diessenplas". - Jaarver gadering Chr. Plattelandsvrou wen. - Grandioos jubileum Prin senbal „De Fienpreuvers. - Jaar vergadering afd. Holten NB v. Plattelandsvrouwen. - Commissie woonruimtezaken nam ontslag, - Annesty International in „De Schure". - Groot aantal BATO- judoèrs bevorderd. - Schaats wedstrijden om het kampioens chap van Holten. Titels voor Ma- rietje Brinks en Henri Bronsvoort. - Tafeltennisstrijd om de „Steu nenbergtrofee". - Mini- volleybaltoernooi in sporthal. 9 februari: Goede start politieke scholingscursus voor vrouwen. - N.C.R.V.-programma „In 't zilver" uit „Diessenplas". - Echtpaar 2 maart: Jaarvergadering „H.M.V." nam afscheid van Hendrik Ool- bekkink na meer dan 60 jaar trouw en zeer actief lid - Ouderavond openbare kleuterschool Tuinstraat - „Keundearop viert uitbundig karnaval. Bejaardencamaval in hofbar „Tonny" - Feestjaarverga dering afd. Holten ABVA - Train ingspakken voor atleten SV Holten van gar. Schuppert - „Nacht"- zaalvoetbaltoemooi ZVV „Blauw wit" - Jaarvergadering Land. Rijv. „Bergruiters" - 9 maart: Eerste seizoenmarkt goed bezocht - „Hesters mode" Larens eweg geopend - Aanbesteding rio lering Hölterberg - Jaarvergade ring afd. Holten „O.L.M" - Open bare vergadering sportcommissie - Kleuters Chr. Kleuterschool Re pelsteeltje" op visite in „Wegres taurant Holten" - Jan Jansen win naar Jutbergcross Dieren - Leden vergadering „Blauw Wit" - Postze gelruilbeurs „H.P.C." werd druk bezocht - 20 april Beuseberg had (weer) het grootste paasvuur dat voor de laatste keer door burgemeester Mr. WH. En klaar in de fik werd gestoken. Commandowisseling bij de rijkspö- (zittend), de korft end e adjudant litie. De gaande adjudant Meijer Van Heun.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 8