lisiii;! I® Derde trekking Winkelweek Koffieconcert op Tweede Kerstdag Werkavond en spel-weekend in Glas hoort NIET in de vuilniszak ra üu kit KINDERPOSTZEGELS SINT NICOLAASFEEST mmmm jgrff Verkoop actie kerststollen, kerstkransen en kerstkoekjes In aula Scholengemeenschap: rrog S.V. ramma Holten Programma Radio Oost HOLTENS NIEUWSBLAD 8 Uitslag schietwedstrijd „De Eendracht" ■HHUHH HOLTENS NIEUWSBLAD - DECEMBER 1979 - PAG. 11 „De Canadezen komen" was de uitroep, welke in de Aprildagen van het Jaar 945 van mond tot mond, van huis tot huis ging. De Canadezen, welke ons de vrijheid weer terug kwamen brengen, waar wij 5 donkere oorlogsjaren zonder hadden moeten leven. Op 5 mei 1980 zal het 35 jaren geleden zijn, dat die Canadezen het onafhanke lijke voortbestaan van ons land herstelden. In de meidagen 1980 sullen wij in Nederland wederom roepen „de Canadezen komen"!!! De veteranen van het tweede Ca- sse leger, het bevrijdingsleger, hebben het voornemen nog eens weer terug te keren naar het land, waar zij, de vrijheid brengende, met gejubel werden verwelkomd en binnengehaald. Aan Canadese zijde heeft zich on der het patronage van de Minis terpresident, legeraanvoerders uit de tweede wereldoorlog, de Neder landse Ambassadeur in Canada en vele andere vooraanstaanden, een comité gevormd, genaamd „We do remember" (wij herinneren ons), dat de terugkeer van een groot aantal veteranen (750 tot 1000) voorbereidt. Aan Nederlandse zijde spant het nationale Comité „Thank you Ca nada" zich in om de komende Ca nadezen een goede en gastvrije ontvangst hier te lande te berei den. Ook hier wordt ons Comité aanbevolen door vooraanstaande autoriteiten, zoals de minister van Defensie, de secretaris-generaal van diens departement, commis sarissen van de Koningin, de Ca nadese Ambassadeur in Neder land en anderen. Het werkcomité, dat reeds zeer ge ruime tijd aan het werk is om voorbereidingen te treffen bestaat uit vertegenwoordigers uit bij kans alle organisaties, die zich be trokken gevoelen bij datgene, wat wy in Mei 1980 hopen te gedenken. Hoe heeft het Nationale Comité „Thank you Canada" zich deze ontvangst van de na 35 jaren te rugkerende Canadese oudstrijders I gedacht? Welaan, op 1 mei, 2 mei en 3 mei zal telkens een contingent oudst ry de rs, de meeste met hun vrouwen, op Schiphol landen. Zij zullen alsdan per bus naar de ad ressen van Nederlandse gezinnen worden gebracht, welke bereid zijn hen gedurende 7 of 8 dagen gastvrijheid te verlenen. De eerste taak van het Comité is er in gelegen om voldoende gasthe ren en gastvrouwen te vinden, die bereid zijn om gastvrijheid te ver lenen aan de Canadezen, die ko men gaan. Het Comité twijfelt er niet aan, dat er zeer en zeer velen zu llen zijn, die terugdenkende aan 1945, zullen zeggen: toen waren de Canadezen ons meer dan welkom, de plicht der dankbaarheid gebiedt een voudig, dat wij niet vergeten zijn wat zij ons brachten, de vrijheid, derhalve zwaaien de deuren van onze huizen met die zelfde gast vrijheid als toen voor hen open. Welaan, het Nationale Comité „Thank you Canada" heeft onder dak mogen vinden in het kantoor van de Stichting „wy komen" te Naarden, welke haar administra tieve apparaat eveneens ook te ba rer beschikking heeft gesteld. Daarom geve men zich als gast heer of gastvrouw op aan het ad res: Stichting Nationaal Comité „Thank you Canada" p/a Stichting „W y komen" Comeniuslaan 16 1412 OP Naarden Tel. 02159-41834 In verband met de bereikbaarheid van Nymegen en de daarmede verbandhoudende kosten verdient het aanbeveling, dat met name by voorkeur huisvesting zou moeten worden gezocht in een straal van ongeveer 50 km vanaf die stad. Vanzelfsprekend is overigens ie dere aanmelding voor huisvesting ons byzonder welkom. Eerst, wanneer het Comité bekend is met de locatie van de zich aanmel dende gastgezinnen, kan het Advertentie-adviseur: W. FREDERIKS Pril» Hendrikstraat 18 Nfjverdal Telefoon 03486-13264 Advertenties en abonnementen kunt u in Holten opgeven bty G.W. KNAPEN Larenseweg 3, tel. 1224 tot woensdags 15.00 uur In Bathmen by: H. V00GSGEERD Deventer weg 34 - tel. 1665 tot 'a woensdags 12.00 uur beoordelen ln hoeverre van deze aanmeldingen met name uit orga nisatorische overwegingen ge bruik kan worden gemaakt. Een ieder die gastvryheid wil en kan verlenen melde zich!!! Financiën c.q. geldinzameling Het is duideiyk, dat het bereiden van de ontvangst van de Canade zen veel geld vraagt, dat wy teza men zullen moeten opbrengen. Het komt er n.l. op neer, dat zodra de Canadese gasten op Schiphol zyn geland, de kosten grotendeels door het Nationaal Comité zullen moe ten worden gedragen. Het busver voer van Schiphol, naar de loge eradressen vice versa, het vervoer naar de grote herdenking op het Canadese kerkhof te Groesbeek, het aanbieden van een social eve ning, mogeiyk ook nog een excur sie en/of maaltyden zyn aandacht spunten, welke dienen te worden overwogen. Het is duideiyk, dat ons kunnen daar ophoudt, waarde geldstroom van het Nederlandse volk stag neert. Hoemeer u schenkt, des te meer kunnen wy onze gasten bie den. Daarom wordt u uitgenodigd om een bydrage te schenken, op dat het Nationale Comité „Thank you Canada" ook inderdaad tegen zyn gasten kan zeggen „Dank U Canada". wy proberen ook na 35 jaren tegen onze bevryders te zeggen, „we do remember", laten wy dat ook doen biyken in de Meidagen 1980, wan neer zy weer terugkomen, die 35 jaar geleden, met het geweer in de aanslag, en met gevaar voor eigen leven ons de vryheid brachten. Dank voor daden: zy ons parool! Daarom hier de mogeiykheid om Uw dankbaarheid voor onze vry heid te realiseren: Verkort bankrekeningnummer: 8796 T.N.V. penningmeester Stichting Nationaal Comité „Thank you Canada" te Leiden. Mocht u er de voorkeur aan geven uw bydrage per giro over te ma ken, ook dan is het nummer 8796 ten name van die zelfde penning meester van het Nationaal Comité te Leiden. Programma Wanneer voldoende reacties bin nen komen op de oproep van het Nationaal Comité tot verlenen van onderdak aan Canadezen en het verschaffen van financiële midde len, dan stelt het Comité zich voor o.a. het volgende programma aan te bieden: 5 mei 1980: Parade van Canadese oudstryders te Nymegen, waarna een uitgebreid programma in Ny megen zal worden aangeboden, besloten met een vuurwerk. 7 mei 1980: Herdenking van Cana dese gevallenen op de Canadese oorlogsbegraafplaats Groesbeek. Social evening van gasten en gast heren en gastvrouwen, wanneer voldoende bydragen uit het land binnen komen, dan kunnen wy onze ontvangst wellicht ook met andere programmapunten uit breiden! Op de Canadese oorlogskerkhoven in Holten en Bergen op Zoom zal in de eerste Meidagen door de Cana dese minister van Defensie een krans worden gelegd. Deze plech tigheden zullen een zeer informeel karakter dragen. Het moge duideiyk zyn, dat het programma nog nader moet wor den uitgewerkt en ingevuld. Alvorens dit kan geschieden is het noodzakeiyk dat het Nationaal Comité weet, wie de gastheer of gastvrouw wil zyn en waar deze wonen, voorts hoe groot het bud get is, waarover het kan beschik ken. Daarom, geeft u nu op als gastvry heid verlenend gezin en/of tast in de buidel! Dan kan het Nationaal Comité verder. Namens het Nationaal Comité „Thank you Canada" Mr. W.H. Enklaar voorzitter Ned. Oorlogsgraven Comité) In hotel „Vosman" had door de voorzitter van de Holense Han delsvereniging de heer J.A. v.d. Maat de derde ten tevens laatste trekking plaats van een groot aan tal waardevolle prijzen dat door de H.H.V. beschikbaar is gesteld in het kader van de Sint Nicolaas- ac tie „Piet strooit met prijzen". De prijzen vielen op de prysbepa- lende formulieren van: B. Ophof, Pastoriestraat (boek); A.T.H. Ot- ten, Verzetstraat (levensmiddelen pakket); C. Piek, Canadastraat (kaas); J. Beldman-Aanstoot, Kos terspad (tuingereedschap); L. Schuppert, Diessenplasstraat (gemakstoel); H. Klein Teeselink, Oud. Dev.weg (bloembak); P. Ak kerman, Schuttersweg (tafelten nistafel); J. Jansen, Houtweg (ver fspuit); Diana Krieger, Espelodyk (stofzuiger); D.J. Kruimelaar, La- geweg (kinderfiets); H.J. Reterink, Kolweg (wekkerradio); G.W. Aal- tink, Oude Diepenv.weg (filmca mera); F.J. Turin, Markolleweg (draagbare radio), G. Willems, De- venterweg (dames- of herenfiets); Hazemeyer, Raaiterweg; mevr. Loman, Diessenplasstraat; J. Ha verslag, Valeweg; J v.d Stouw, Bushofstraat; J.A Beumer, Flis- weg; B.D. Lubberdink, Krieger- steeg; M. Nijland, Canadastraat; P.H. Paalman, Pastoriestraat; A. Bulsink, Haarstraat; H. Markvoort, Schapendyk; G.J. Sluiter, Kwin- tenweg; K Bos, Holterbergweg; A. Jansen, Bergmanstraat; G. Paal man, meester Bosweg; J.D. Hol- terman, Larenseweg; H. Lammers, T. van Amerongenstraat 12, Mar- kelo; H.J.C Truschel, Kolweg 56, Leuvenink, Churchillstraat; Dini ter Harmsel, Stationsstraat; C. van Geerestein, v.d. Borchstraat en H.J. Nieuwenhuis, Korte Diessen plasstraat 2 kregen allemaal een extra prijs van een tientje. Tydens de Winkelweek bezocht zwarte Piet vier avonden een groot aantal win kels om klanten - terwyi ze bezig Nederlaw! 1979 Kinderpostzegels ChÜd Welfare stamps jugenawohlfahrtsmarfeon Ze zijn er nog en tot en met 4 januari a.s. verkrijgbaar op het postkantoor. Kinderpostzegels in het jaar van het kind! Koop ze! Op Tweede Kerstdag (26 dec. a.s.) zal 's morgens om half twaalf weer een koffie concert worden gegeven in de aula van de scholenge meenschap. Onder de titel „Rond de Kerstkrans" zal door het duo Robert en Anja Lint uit Badhoevedorp, aangevuld met H. Krantz, een muzikaal programma worden gepresenteerd van Nederlandse en Vlaamse liederen, dansen en volks gebruiken vanaf de midde leeuwen. Zoals uit de titel reeds valt af te luisteren is het gehele programma uit- eraard afgestemd op de Kerstsfeer. Compliment Voor de pas onlangs opgerichte werkgroep koffieconcerten mag het als een compliment worden ge zien dat ze reeds in een zo vroeg stadium na de oprichting een zo professioneel trio voor een optre den ln Holten heeft kunnen inte resseren, want waar dit trio in den lande ook concerteert overal krijgt het uitstekende perskritieken. lengemeenschap een lokaal als (gratis) creche worden ingericht. Vanaf omstreeks elf uur is het pu bliek welkom. Voor aanvang van het concert kan een kopje koffie worden gedronken en is er gele genheid voor onderling gesprek door de bezoekers. Door het mu- ziektrio zal twee keer drie kwartier worden gespeeld, terwyi vooraf een toelichting zal worden gegeven op het geboden programma. Vanaf 11 december zyn kaarten vyf gulden per stuk verkrijgbaar by het VVV- kantoor en de Rabobank en op Tweede Kerstdag aan de zaal. Kin deren t.m. 13 Jaar en houders van C.J.P. paspoorten genieten 50% re- duktie. Luchtgeweer: Groep A 1. G.J. Schuppert 173 p. (5x10) 2. H.J Nek kers 173 p. (4x10) 3. G.A. Haverslag 160 p. roep B: E.J. Grootentraast 166 p. 2. D. Jansen 164 p. 3. G. Koopman 155 p. Groep C: 1. H.A. Mulder 157 p. 2. G. Jansen 150 p. 3. A. Paalman 147 p. 4. G.J. Sluiter 141 p. 5. D. Geels 101 p. Groep D: 1. H Vincent 149 p. 2. H.J. Bekker- nens 115p 3. J ten Wolthuis 115 p. 4. W. Paalman 106 p. 5. W. Hufman 94 p 6 B Paalman 92 p. 7. H. de Waard 82 p. Luchtpistool: 1. H.J. Nekkers 172 p. 2. G. Koop man 155 p. 3. H. Mulder 154 p. Fraaie successen Op het door de S.V. „H.S.V." te Haarle, onder auspiciën van de Bond van Twentse luchtbuks- schutters georganiseerde concours hebben de Eendrachtschutters in de B-klasse met het behalen van de 4e plaats met 654 punten een fraaie prestatie geleverd. Er namen aan het concours 23 verenigingen deel. Kerst en Oudejaar naderen alweer met rasse schreden. In het vooruit zicht daarvan organiseert de Sup portersvereniging van de „S.V. Holten" op maandag, 17 december en dinsdag, 18 december, des avonds 18.00 uur vanaf de Mengu- nie, een grote verkoopactie langs de huizen der ingezetenen, van kerststollen, kerstkransen en kerstkoekjes. De netto-opbrengst komt geheel ten goede aan alle ge ledingen van de Sportvereniging De leerlingen van de 4e, 5e en 6e klassen van de drie in het dorp ge legen openbare scholen, veel ou ders en verdere belangstellenden zyn afgelopen vrydag, 7 dec., waarschyniyk wel met zekere spanning Irene binnengestapt in afwachting van misschien wel heel vreemde avonturen, die zich voor hun ogen zouden gaan afspe len. Wel, de vele aanwezigen, die Irene geheel vulden, zyn niet be drogen uitgekomen. Want in het door J Swart geschreven toneels tuk „Hassie Ben Bassie", dat door het onderwijzend personeel van bovengenoemde scholen met zich- baar plezier, ter gelegenheid van het Sint Nicolaasfeest, was inge studeerd en nu werd uitgevoerd onder auspiciën van de afdeling Holten van de vereniging voor Openbaar Onderwys, gebeuren de meest wonderlijke dineen. Hassip Ben Bassie, een Oosters fakir (de titelrol werd gespeeld doordeheer W Dalhuizen) hield er maar een vreemde hobby op na: hy veran derde mensen in beelden en Werkezels en spelfanaten opgelet! Werklustigen in 't byzonder. Van waar deze merkwaardige oproep, zult u zich afvragen. Welnu, ieder een die wel eens een bezoek brengt aan de Schure, en z'n ogen de kost geeft, ziet dat er wel eens wat schort aan het interieur. Lampen stuk Historie herleeft Gestoken ln historische kleding wordt door dit trio een keur van zo'n veertig verschillende histori sche muziekinstrumenten be speeld uiteenlopend van de kelti- sche harp, luit. citer, doedelzak en dwarsfluit tot de gemshoorn, draai lier e n rommelpot toewaarmee het aldus een geweldige brok muzikale historie doet herleven. Programmo Byzonder veel waarde hecht de werkgroep vooral aan de gezellig heid en ongedwongen sfeer binnen welke het geheel moet plaats vin den. Voor de peuters zal in de scho- Straks met de feestdagen zullen er weer vele flessen wijn (of iets ster kers) geleegd worden; 't zal de feestvreugde ongetwijfeld verho gen! Maar wat gebeurt er met de lege flessen? Voor hen die 't nog niet weten (en het zyn er geloof ik veel!) het volgende: Op 't terrein van de gemeente aan de Waagweg (naast brandweergarage) is iedere middag van 13 00-16 00 uur gele genheid grof vuil, tuinafval en glas te brengen en te storten in daar voor speciaal geplaatste bakken. U weet toch dat voor milieubehoud en energiebesparing nodig Is vele materialen nog eens te gebruiken („recyclen" met een modern woord), 't Scheelt grondstoffen en energie! Spaart U dus s.v.p. Uw (niet- statiegeld) flessen op en breng ze, als U eens in de buurt van de Waagweg komt, daar op 't gemee nteterrein. Op zaterdag kan 't ook, maar dan van 13 00-15 00 uur Ook instellingen, hotels en scholen zou den we hier nog eens nadrukkeiyk op willen wyzen We zyn biy dat ve len 't trouw doen, maar van de ge meentelijke reinigingsdienst hoor den we dat in de vuilniszakken nog vaak glas zit. Jammer! Namens de Werkgroep Natuur en Milieu A M Ladiges-van de Linde (vaak de electr. aansl.), het meubi lair beschadigd, kussens van ban ken en stoelen gescheurd, tochtige hoeken, en er is wel een kwastje no dig op verschillende plaatsen. Zo zijn er nog wel een handjevol meer te noemen. Het idee kwam bij de vrijwilligers op om eens een paar keer per jaar een werkavond te houden binnen de Schure Dat de vrijwilligers dit uiteraard niet al leen kunnen doen is vanzelfspre kend. Het inschakelen van bezoe kers ligt dan vry voor de hand. En moet niet als een dreigement wor den gezien, maar het zyn jullie en de vrijwilligers die er menige uur tjes slijten, en het daar vaak erg ge zellig hebben. Daarom verwachten we jullie vol met energie a.s. vrij dagavond Er is een hele waslijst opgesteld van werkzaamheden, "de benodigde materialen en gereeds chappen liggen met smart op jullie te wachten, de koffie is klaar Sa men kunnen we dan onder het ge not van een muziekje en drankje heel wat werk verzetten. Nu het recreatieve gedeelte, het gehele weekend is er de gelegen heid diverse spelen in de Schure met elkaar te doen Alle spelletjes liggen voor Jullie klaar dit week end. Ganzenbord, Mens erger Je niet, Twister. Kaartspelen, Darts (pyitjesgooien), Biljarten, schaken, Dammen. Jahtzee en nog veel meer van dat gerei, erg leuk en gezellig overigens Zaterdagavond en zon dag de gehele dag kan er hartstoch telijk gespeeld worden Vrijdag avond beginnen we om half acht, de Schure is normaal geooend, er zul len wel enkele mensen driftig in de waren af te rekenen - büj te maken met een waardebon van f 100 -, 50.-, 25 - of 10 gulden of een choco ladeletter Deze actie was Iets nieuws in de Winkelweek '79 die door de klanten die met elkaar ook dit jaar weer voor een goede omzet hebben gezorgd) zeer werd ge waardeerd. „Holten" (voetbal, handbal, atle tiek, schaken enz. enz.) B. en W. hebben daarvoor hun besluit van 13 november j.l. vergunning ver leend. De prijs van de producten - van uitstekende kwaliteit - is het zelfde gebleven als vorige jaar: Kerststol f 6.-, kerstkrans f 4.- en kerstkoekjes fl.50. Door een of meer lekkernijen af te nemen draagt u een steentje bij aan de sportieve ontplooiing van de jeugd. Stel haar niet teleur. SENIOREN: Markvogels 1-Blauw Wit 1 2.30 uur V. 1.30 u. Blauw Wit 2-Vesos 2 2.30 uur Blauw Wit 3 is vrij Blauw Wit 4-Excelsior 10 12.30 u. Blauw Wit 5-Hulz. Boys 6 10.30 u. JUNIOREN: Omhoog A2-Blauw Wit Al 2.30 a V. 1.30 u. Blauw Wit Bi-Enter BI 2.30 u. Blauw Wit B2-Holten B2 12.45 u. Blauw Wit Cl is vrij PUPILLEN: Blauw Wit Dl-Haarle Dl 10.00 u. Nijverdal Dl-Blauw Wit D2 10.00 u. V. 9.15 u. Blauw Wit D3-SVVN D3 10.00 u. Eversberg Fl-Blauw Wit F1 11.00 u. V. 10.30 u. Blauw Wit El en E2 zijn vrij In verband met bovenstaand pro gramma kan de pupillenmorgen morgen niet doorgaan Enter V D2-Blauw Wit D3 Ondanks het slechte weer trad D3 in Enter aan tegen koploper Enter V D2. Een gemotiveerd D3- het tiental moest al meteen de eerste treffer incasseren. Met de rust stond E.V voor met 4-0. In de tweede helft ging Blauw Wit veel te ongeconcentreerd te werk waardoor de achterstand opliep tot 7-0. Toch wist Dirk Jan Schuppert de eer nog te redden. Keeper Erik Jansen leverde goed werk, maar kon toch niet verhinderen dat E.V. nog twee keer scoorde, zodat het een zware 9-1 nederlaag werd. maakte er een verzameling van. Zyn zoon Nachie Ben Kassie, ge speeld door de heer J.V. Dorlas, bleek deze toverkunst ook ai machtig te zyn, maar nichtje Dali- lota (mej. A. v. Benthem) wist ge lukkig ook achter het geheim te komen om alles weer ten goede te keren. Hoe dat in zyn werk ging ondervond Hans de Wit (de heer A. Waakop Reyers) door deze gebeur tenis, zyn moeder (mevr. K. v.d. Kreeftenberg) in zichtbaar, maar nog meer hoorbaar verdriet ach terlatend. De vriend van Hans, Joop Dirksen, (de heer J. Bult), agent Janus Stoplicht (de heer G. te Winkel), professor Amelius Punthoofd (de heer A. Otten), wis ten Hans weer terug te vinden in Toeloekoesoe. De andere slachtof fers van Hassie's toverkunst, de Francaise Voulez-vous (mej. D. Spithoven), de Duitse Karoline Kartoffel (mej. H. Aalderink) en de kauwgumkau wende Amerikaan Yankipoe (de heer J.W. Jonker) profiteerden mee van Dalilola's wetenschap. Pietje, het buurjon getje, dat met zyn moeder (mej. D. Spithoven) ook het fyne van de zaak wilde weten, werd op vlotte, ongedwongen wyze vertolkt door de jeugdige Brigitte Jacobs. De op sensatie beluste reporter werd ten tonele gevoerd door mej. H Aal derink. De vrouw van Hassie, Alie Cocosbrood, gespeeld door mej. J. Ranter, mocht zich gelukkig pry- zen dat tenslotte alles voor man lief en zoon zo goed op zyn pootjes terechtkwam. Een niet gemakke- ïyke taak was er weggelegd voor mevr. B. B roere-Bos, de souffleuse, die de spelenden in het juiste voetspoor van het stuk moest hou den De regie was in goede handen van de heer J Broere. Een grote, zelfs onmisbare steun voor deze goede, enthousiaste uitvoering mochten de speelsters en spelers ondervinden van de firma Won- nink, die geheel belangeloos voor een prachtige aankleding van het toneel zorgde, waardoor men zich inderdaad in de oosterse wereld waande De geheimzinnige sfeer die om het gehele gebeuren moest hangen werd bovendien nog sterk verhoogd door schitterende lich teffecten, die door de frima Van Bruggen, ook geheel belangeloos, waren uitgekiend en verzorgd De bediening van deze licht- en ge luidseffecten was by de heren J. Plantinga en G J v. 't Holt in voor- treffeiyke handen, want de timing van een en ander was uitmuntend. Laatstgenoemde heren en de heer J B Diemer zorgden ook voor een vlotte opbouw van de decors Al metal een geslaagd Sint Nicolaas feest, waaraan met opoffering van veel vrye tyd en met een gewel dige inzet van alle betrokkenen gewerkt is weer zyn, als je er zo dan bijstaat kunje waarschyniyk de verleiding niet weerstaan om ook iets beet te pakken Alvast hartelijk bedankt voor jullie komst en verder tot kijk in J.S. de Schure K.O.S.C. 3-Holten 2 10.00 u. V. 8.45 u. S.O.S. 2-Holten 3 10.00 u. V. 9.00 u. Holten 4-S.O.S 3 10.00 u. R.V. 2-Holten 5 10.00 u. V, 9.00 u. Holten 6 is vrij. De Zweef 9-Holten 7 10.30 u. V. 9.30 u. Holten 8-De Zweef 10 10.00 u. Holten 9-Enter 8 10.30 u. Holten 10-Bomerbroek 4 10.30 u. Holten 11 is vrij. Haarle 9-Holten 12 11.45 u. V. 10.45 u. JUNIOREN Den Ham Al-Holten Al 2.30 uur vertrek 1.30 uur Holten A2-SDOL A2 2.30 uur Holten Bl-ON BI 2.30 uur Blauw Wit B2-Holten B2 12.45 uur Holten Cl-DETO Cl 1.00 uur Holten C2-Enter V C2 11.30 uur Holten C3 is vrij. Pupillen: Holten D2-VESOS Dl 10.00 u. S.V V.N. D2-Holten D3 10.00 u. V. 9.30 u. Holten D4-S.O.S. D2 10.00 u. R.K.S.V. Fl-Holten F1 10.00 u. V. 9.15 U. Holten Dl en E-pupillen zijn vrij. Het programma van Radio Oost voor de komende dagen is als volgt: Vrijdag 14 december: 5-6 uur Ra dio Oost met nieuws uit Gelder land en Overijssel Tips voor uit gaanders en thuisblijvers. Tuintips door Rob Herwig Zaterdag 15 december 5-6 uur nieuws Sport voetbal. Volleybal: Panini-Modena tegen Quick Orion. Zaalhockeytoemooi in Zwolle Internationale zwemweds trijden in Rostock Amateur week endtopper De Zweef tegen Nijver dal Verder sportuitslagen. Zondag 16 december. Muziek op verzoek van 11-12 uur Gelukwen sen van luisteraars Sportnieuws en natuurpraatje van Rien Sifij- ders. 5-6 uur: Nieuws plus sport Voetbal: Achilles 12 tegen Achilles 29, Rheden tegen Rohda Raalte, Heracles-Groningen Internatio naal zaalhockeytoemooi Zwolle; volleybal- plus korfbaluitslagen. Weekendtopper De Zweef-Nijver- dal Maandag 17 december: nieuws als vrijdag Tips over groenten en fruit (12 uur-12.30), 5-6 uur Boerenpro- gramma plus Radio Oost sociaal. Dinsdag 18 december: 12-12.30 uur, nieuws, 5-6 uur: Mensen maken nieuws Woensdag 19 december, nieuws als vrijdag 5-6 uur Magazine programma vanuit studio Hengelo.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 11