Hockey- Resultaten volleybalcompetitie „mintonette" RECTIFICATIE BC Holten 1 verliest toppositie Prima handbalweekend voor Holten Uit het politierapport Sint's maatstaf voor mannenmode Oefenterrein voor hondendressuurclub HANDBALOVERZICHT SCHAAKCLUB Holten uit bekerstrijd BURGERLIJKE STAND HOLTENS NIEUWSBLAD - 23 NOVEMBER 1979 - PAG. 17 SPORTPAGINA m 9 Een storende zetfout in de doelc w In de belangrijke wedstrijd tegen het Zwolse BVZ5 heeft het eerste team een goede wedstrijd gespeeld. Aan beide zijden van het net waren de spelers en speelsters zich goed bewust, dat de einduitslag in het verdere competitieverloop belang rijke gevolgen zou kunnen hebben. Frans van Gennep bleef in drie ga mes de meerdere van zijn Zwolse opponent. Na een moeilijke eerste game, die hij met 15-11 verloor, won hij met twee keer 9-15 de partij overtuigend. Daarentegen bleef Sietse Meinsma wat onder zijn kunnen, tegen een boomlange te genstander kwam hij niet verder dan 15-6 en 15-4. Wil van Gennep zorgde er in een gemakkelijke partij voor dat de Holtenaren weer voor kwamen (2-11 en 5-11). Helaas was de vreugde van korte duur, want te gen een gemakkelijk slaande te genstandster kwam Gerda van de Maat niet verder dan 11-4 en 11-7. Ook tezamen kwamen Sietse en Gerda in de mixed niet tot een overwinning, hoewel zij daar in de tweede game dicht bij waren (5-15, 18-13 en 15-3). In een zeer span nende wedstrijd brachten Wil en Frans de beide partyen op gelijke voet (12-15, 15-12 en opnieuw 12-15). De beide dubbels werden Zwolse overwinningen, zodat de einduit slag met 5-3 in het voordeel van BVZ werd bepaald. Daarmee voert deze ploeg in de 4e klasse A onge slagen de ranglijst aan, met BC HOLTEN 1 op de tweede plaats met twee punten minder. Ï-BC Hotten 2 (15-9 en 15-10). De beide mixed partijen werden ook door de Die- penveners gewonnen waardoor de eindstand op 7-1 kwam. Diepen veen handhaaft zich hiermee onge slagen aan de top, en de Holtenaren zakken naar de onderste helft van de ranglijst, een positie die niet uit- zichtsloos behoeft te zijn. Witte Veder 2—BC Holten 3 Tegen het laaggeklasseerde Witte Veder heeft het derde team de goede middenmoot positie in de 4e klasse C kunnen versterken. Toch kostte het meer moeite dan van te voren was te verwachten. Opnieuw wisten de beide heren hun enkels pel niet te winnen. Theo Evers kwam niet verder dan 15-0 en 15-1. Frank Akkerman kwam tot 15-6 en 15-9. Gelukkig beschikt het derde over goede dames. Zo wonnen Ria Groeneveld en Ria Bwtten erg ge- makkeiyk, hun beide tegenstand sters kwamen niet verder dan resp. 7 en 8 tegenpunten over twee ga mes. In de mixedpartyen verloren Ria en Theo met 15-0 en 15-9. Frank en Ria Groeneveld deden het beter en zy wonnen erg gemakkehjk met 3-15 en 2-15. Een gelijke stand (3-3) bij hét ingaan van de dubbele bete kent vaak spannende wedstrijden. Nu bleken de Holtenaren toch sterker dan de gastheren (8-15 en 9-15). Ook de gastvrouwen waren kwalitatief zwakker dan de be zoeksters (7-15 en 4-15). Een kost bare 5-3 overwinning werd zo uit Vroomshoop meegenomen. Programma: 23 nov. Hardenberg 1-BC Holten 1 Winst Dames 1 Zaterdag 17 november speelde dames 1 in Almelo tegen Krekkers 2. Dinsdag en vrijdag was extra aandacht besteed aan het nieuwe systeem. De spelverdeelsters kre gen het drukker, door het penetre- ten. Meer variatie in het spel. In de eerste set liep het direkt als een trein. De ploeg was aktief en nam gelijk een voorsprong. Toch liepen de Krekkers in tot 13-13. Minto nette vocht door, de pass was goed, goede set-ups volgden en er werd krachtig gesmashed. De Donder- tmannetjes wonnen met 16-14. De tweede set gaf in het begin het zelfde beeld als de eerste, maar la ter stonden de dames meer te kijken en speelden onzekerder. Toch verdiende winst 15-12. Tijdens de derde set liet men duide lijk zien, dat de inzet er was, maar dat het erg moeizaam ging. Toch waren er goede spelmomenten te zien. De winst ging naar de Krek kers 12-15. De laatste set begon door goede opslag super. Mintonette nam eve nals in de vorige set voorsprong, maar deze was nu zelfs 8-1. Krekkers-dames namen hier geen genoegen mee en wisten er vlot een gelijke stand van te maken. Linda liet zien, dat ze dit niet nam en bleef op een voortreffelijke manier smashen, zoals ze de gehele weds trijd al had gedaan. De stand liep op tot 14-14, Maar Mintonette bleef kalm en wist de stand op 16-14 te brengen (3-1) Een tevreden coach en een tevreden damesploeg. Dames recreanten Woensdagavond 7 november trok het competitie-team van de dames-recreanten voor de vierde keer richting Hengevelde, om er evenals voorgaande keren 2 weds trijden (4 sets) te spelen. De le wedstrijd begon om plm. 9 uur te gen Bergsma, Enschede. In de eerste set waren de Mintonette- dames niet erg op dreef, en on danks de time-out moesten de da mes in hun tegenstandsters hun meerdere erkennen, stand 8-15. De tweede set ging aardig gelijk op en de Mintonette-dames zagen een kans en vroegen bij een stand van 12-14 (voor Bergsma) een time-out aan, om zodoende de Bergsma- dames uit hun evenwicht te bren gen. Dit lukte zodat Mintonette deze set won met een stand van 16-14. De tweede wedstrijd werd om half 11 gespeeld tegen Cupido B uit Hengevelde. Hierbij ondervon den de dames steun van de heren van het recreanten-team die hier ook speelden en mede dank zij de goede aanwijzingen van Wim Goorman van dit team, wisten de dames de volle winst binnen te ha- le.n. Standen 15-10 en 15-8. Een goed resultaat voor dit nog nieuwe team. Meisjes adspiranten A Zaterdag 17 november moesten de meisjes adspiranten A in Ny verdal tegen Flash C spelen. Toen ze ..Groot Lochter" gevonden had den, bleek dat de wedstrijd die voor hen was nog 2 sets duurde. De eerste set wonnen ze met 15-9, na eerst met 9-9 gelijk te hebben ge staan. De tweede set stonden ze met 10-2 voor, Flash C kwam terug tot 12-8, maar Mintonette, die zich nooit op de kop laat zitten, won deze set met 15-8. De derde set be gonnen ze met een achterstand van 6-0. Na een time-out kwam Minto nette opzetten en het werd 11-9. Hierna werd het pas echt span nend. De stand werd zelfs 14-14. Wie zou er winnen? Het werd 15-14 en 16-14, Mintonette had gewon nen met 3-0. Het was een geslaagde wedstriid. Meisjes adspiranten BA Vrijdag 16 november werd in de sporthal 't Mossink te Holten een wedstrijd gespeeld tussen meisjes adspiranten BA en meisjes adspi ranten A Dynamo uit Tubbergen. Vol goede moed begonnen ze met de wedstrijd. De eerste set wonnen ze met 15-8. Het eerste puntje was binnen. De tweede set ging niet zo best. Ze dachten dat ze het wel zouden winnen en daarom werd er dan ook niet goed opgelet. Ze verlo ren die set met 8-15. De tegenvaller hielp en het spel werd al iets feller. Ze stonden eerst met 0-5 achter maar al gauw hadden de Minto nette meisjes de opslag en maakten er een paar puntjes bij. Ze kwamen op 12-5 te staan en verloren toen de opslag weer. Dynamo liep in tot 12-14. Dat vonden de Mintonette Het tweede team was naar Diepen veen getrokken om de koploper in de 4e klasse B zeker een gelijkspel te ontfutselen. Dat het geen ge- makkely ke opgave zou zijn was wel duideiyk. Na de partyen in het her enenkelspel werd het al wel duide lijk dat alle zeilen moesten worden bijgezet. Hans Verburg en Gerard Damink verloren beiden. Gelukkig wist Marjan Muller de achterstand te verkleinen, maar door verlies van Ans Jacobs werd het verschil weer twee punten. Hans en Gerard werden in de eerste game in het herendubbel van de baan gespeeld met 15-1, maar in de tweede game wisten zij (vlak voor de finish) een 10-14 voorsprong op te bouwen. De eindsprint van de gastheren was weergaloos en genadeloos: 17-14. Ook de dames dubbel ging verloren In de belangrijke uitwedstrijd te gen medekoploper H.V.E. uit Epe, heeft Holten een prima prestatie geleverd. In een goede wedstrijd leken de kansen voor H.V.E. gun stiger. Vooral nadat Frans v. Ge nnep in de vyfde minuut moest uit vallen met een spierblessure, leek het voor de Holtense formatie een hele opgave te worden. De stand was op dat ogenblik 1-1. H.V.E. was sterker maar vond een goed geslo ten verdediging van de Holtenaren tegenover zich. Toch kwam H.V.E. Een goed strijdend Holtens viertal ïeeft maandagavond in de tweede ■onde van de strijd om de S.B.O.- ;up geen kans gezien om van de ;tudenten van Drienerlo te win- ïen. Hoewel Drienerlo op papier :eker een klasse sterker zou moe- .en zijn, was daar weinig van te merken. Aan het eerste bord moest Middelink met zwart een Kata- aanse opening bestrijden. Midde- ink liet zich geen geïsoleerde pion n het centrum opdringen, maar twain daardoor wel in een situatie vaarbij hij een pion verloor. De .egenstander kon tevens afruilen ïaar een lopereindspel, waarin ïog een tweede pion verloren ging, waarna zwart opgaf. dynamisch - aktueel Topman staat voor mode met karakter. Klassiek, eigentijds, gedurfd soms. Verenigd in een feestelijke kollektie met een wereld aan accessoires. Kado-ideeën te over, dus. I KLEOINGHUIS Aan het tweede bord liet Van der Knaap zich verrassen door het Ko- ningsindisch, waarin hy vroegtydig de g-pion opspeelde. Nadat hy on der zware druk was gekomen, over zag hy dat by een grote afruil een belangryke pion onvoldoende ge dekt stond, waarna het spel on middellijk uit was. Scheperman op bord vier speelde eveneens Koninsindisch, maar zyn tegenstander was zo vriendelijk een foutieve voortzetting te kiezen, welke een pluspion en goede stel ling opleverde. Dit voordeel werd later omgezet in een stuk tegen twee pionnen. In hevige tydnood van de tegenstander kon door een torenoffer de dame veroverd wor den. Hierdoor werd de stand 2-1 voor Drienerlo. De laatste party van Gervedink Nyhuis aan het derde bord moest toen de beslissing brengen. In het Katalaans ruilde hy op minder sterke wyze de dames, maar kreeg hij later wel een felle aanval, welke resulteerde in stukwinst. Hierna werden de zenuwen Erik echter de baas. In plaats van mat in enige zetten te geven, ging hy „op zeker" spelen. Na diverse gemiste kansen kwam uiteindeiyk een eindspel van koning en dame tegen koning al leen op het bord, hetgeen Gerve dink Nyhuis verloop!) door tydso- verschryding, terwyi zyn tegen stander nog 5 sekonden had! De onverdiende einduitslag werd daardoor 3-1. Vanavond gaat het rekreatieteam naar Almelo voor de wedstryd te gen M O T. Het eerste team speelt maandag een uitwedstryd tegen Vriezen veen 1 Voor de overige spe lers is er gelegenheid tot vriend- schappeiyk spelen. op voorsprong. Holten bleef goed spelen en liet de achterstand niet groter worden dan 2 doelpunten. Door enkele zeer fraaie schoten van John Lamping uit de tweede lijn stond bij rust de stand van 11-9 in het voordeel van H.V.E. op het bord. Vlak na rust scoorde H.V.E. 12-9. Holten bleef echter goed spe len. En met zeer fraaie reddingen behoedde keeper Herman Stukker de ploeg voor een grotere achters tand. De aanval van H.V.E. liep wat stoever en Holten trok het initiatief naar zich toe. Via doelpunten ge scoord uit de „break out" door Jo- han Plantinga kwam Holten met ongeveer 10 minuten te spelen tot 13-13! Nog een keer nam H.V.E. een voorsprong, waarna Holten tot groot enthousiasme van de meege komen supporters 3 minuten voor tijd zelfs een 16-15 voorsprong nam. H.V.E. wist echter de gelijk maker te scoren. Zodat Holten met het niet verwachte punt naar huis terug kon keren. Doelpunten: John Lamping en Johan Plantinga 4; Jan de Wit en Roelf v.d. Wijk 3; Frans van Gennep en Mies Balles 1. Dames Junioren Ook de dames Junioren leverde een prima prestatie In de uitwedstrijd tegen koploper H.V.E. werd vanaf het begin veel uit de tweede lijn ge schoten. H V.E. onderschatte de tegenstander duidelijk, wat door de Holtense meisjes werd afge straft. By rust stond Holten ver diend met 3-2 voor. Na rust zette H.V.E. het Holtense doel onder druk en kwam zelfs weer voor met 6-5. Met een laatste krachtsin spanning kwam Holten terug en forceerde met twee mooie doelpun ten de eerste winst in de competitie met 7-6! Een geweldig resultaat. Stand in de 2e Klasse B. Door het gelijke spel tegen H.V.E. en het onverwachte verlies van Raalte thuis tegen Overwetering, blijven H V E en Holten op kop. Met de thuiswedstrijd tegen Raalte komend weekend, heeft Holten al les in eigen hand om in de top van de 2e klasse mee te blijven draaien. De stand is nu H V E 4-7, Holten 4-7; Raalte 5-6, Overweter 4-5; Dalfsen 4-3; Zwolle 4-2; Achilles 3-1; Actief 3-1. Adspiranten Ook de Jeugdteams leverden op za terdag enkele prima prestaties Al dat dit seizoen een moeifijke start had, toonde tegen Achilles aan dat meisjes wel genoeg en pakten de opslag weer terug. Deze set werd met 16-14 gewonnen. Ook de laat ste set wonnen ze met 15-10. Het was een erg leuke wedstrijd en werd dan ook met 3-1 gewonnen. Meisjes adspiranten BB Op vrijdag 16 november moesten de Mintonette adspiranten BB meisjes een wedstrijd spelen tegen Dynamo A. Door omstandigheden begonnen ze wat later, maar dat was geen probleem. Ze begonnen met veel enthousiasme. Dynamo had de opslag. De Mintonette meis jes stonden al gauw met 6-5 achter. Maar door een goede opgevangen bal kreeg Mintonette de opslag. Door een goede opslag kwamen ze al gauw op een 9-5 voorsprong. Dy namo kreeg nog één keer de kans om de set uit te maken, maar ze kwamen maar tot de 10. Minto nette stond toen wel achter, maar door een goede opslag wonnen ze deze set met 15-10. Mintonette kreeg in de tweede set de opslag en benutte deze goed. Ze kwamen voor met 7-0. Dynamo zorgde voor een stand van 7-1. En toen kwam Mintonette daar ging die dan, 8-1, 9-1 tot 14-1 en daarna kreeg Dy namo de opslag weer. Maar geluk kig maar één punt. De eindstand werd daardoor 15-2. De derde set werd met een achters tand van 4-0 begonnen. Dat was geen probleem voor Mintonette. Ze haalden al gauw de schade in tot een stand van 13-4. Dynamo maakte er toen nog 13-5 van, maar Mintonette liet het niet op zich zit ten en maakte de set uit met een stand van 15-5. Hiep hoi voor Min tonette weer een overwinning. Dit hadden ze tevens te danken aan de supporters, die ze daarna dan ook harteüjk bedankten. Programma: Vrijdag 23-11: (19.00) Meisjes adsp. A-Flash D (19.00) Heren I-Heren 3 (19.00) Jongens adsp.-Tornado (20.45) Dames 1-Medusa Zaterdag 24-11: (12.15) Wevo-Meis- jes adsp. BA (Weerselo) Maandag 26-11: (19.00) Rivo 3-He- ren 1 (Nyverdal) (19.00) Eversberg 1-Dames 2 (Nij- verdal) Vrijdag 30-11: (19.00) Meisjes jun.-Vrivo A (19.00) Meisjes adsp. BB-Meisjes adsp. BA (19.00) Heren 3-Heren 2 (20.15) Dames 1-Flash 5 (20.15) Dames 4-Rivo 2 (20.30) Markelo 2-Heren 1 (Marke- lo). Een storende zetfout in de doelcjj- fers van WDL en Holten maakte het de vorige week onmogelijk om de stand in 3A juist te beoordelen. Vandaar opnieuw de rangiyst zoals die er thans uitziet. Het 5/551ste verschil in doelpunten was name lijk niet af te lezen. HopeUjk nu de juiste cyfers: ABS 10 6 3 15 17-0 WDL 10 7 0 3 14 19-10 Holten 10 6 2 2 14 29-15 Reutum 10 5 3 2 13 19-12 Avanti 10 3 4 3 10 17-18 De Tukkers 10 4 1 5 9 14-19 Berghuizen 10 3 3 4 9 12-17 Unisson 10 3 3 4 9 15-22 Tubantia 10 3 2 5 8 10-17 Roodzwart 10 4 0 6 8 12-17 Losser 10 3 0 7 6 10-18 UD(W) 10 2 1 7 5 8-18 Zondag: Unisson-Losser, Berghuizen-Reutum. Holten- Tubantia. WDL-ABS, UD (W>De Tukkers, Rood Zwart-Avantl. Maandagavond 28 november a.s. organiseert de BC Holten voor haar jeugdleden een onderling toernooi. De wedstrijden beginnen precies om 18.00 uur en worden gespeeld In de sporthal 't Mossink. De toegang is gratis en wij verwachten dat na ast vriendjes en vriendinnetjes ook zij die zomaar eens willen kyken hoe de Holtense jeugd badminton speelt. KOM ALLEMAAL! het een goede party handbal kan spelen. Na in de eerste helft ai ruim afstand te hebben genomen (7-2), speelde de Holtense ploeg in de tweede helft volledig weg. Met goede en snelle aanvallen werd Achilles keer op keer verrast, waardoor Holten zeer verdiend won met de alleszeggende cyfers van 19-3. Ook A2 leverde een prima presta tie. Tegen het sterke Zwolle bleef het t'eam ook in haar derde weds trijd voor de zaal competitie onge slagen. In de spannende wedstrijd waren de ploegen aan elkaar ge waagd. Na de ruststand van 2-2 was het Holten, dat in de laatste minuten de winst naar zich toe wist te halen. A3 trof in Voorwaarts A2 een moei lijke tegenstander. Voorwaarts speelde beter waar Holten veel in zet tegenovergestelde. Bij rust keek Holten tegen een 1-5 achters tand aan. In de tweede helft bleef het spelbeeld hetzelfde. Voor waarts liep uit tot 1-10. In de laat ste minuten wist Holten echter nog twee keer te scoren, maar moest de winst verdiend laten aan de gasten. Ook BI speelde een goede weds trijd. In de eerste helft verzuimde de ploeg te schieten. Daardoor keek men bij rust tegen een 2-4 achterstand aan. In de tweede helft speelde Holten beter. Er werd meer geschoten en binnen 5 minuten kwam men gehjk met Kwiek (4-4). Kwiek nam wederom een voor sprong maar met 2 knappe doel punten in de laatste minuten won BI tot groot enthousiasme van het publiek met 6-5. Pupillen C2 moest voor het eerst een thuiswedstrijd spelen Vooral in de eerste helft speelden de meisjes erg goed tegen V en K De gasten waren echter iets sterker, waardoor de rust met 2-4 aanbrak Na rust werd V en K. nog sterker. Door goed keepsters- werk kon Holten de schade beper ken. Zelf kon men nog 1 keer sco ren, zodat met 3-8 werd verloren. Programma: 24-11: Adsp Al uit tegen Heeten om 18.00 Vertrek 17.00! Adsp A2 thuis tegen Zwolle om 13 40. Adsp A3 uit tegen Lettele om 12.00. Vertrek 11.00. Adsp BI thuis tegen Actief om 14.20 Pups Cl thuis tegen K.H.C. om 13 00 Pups C2 thuis tegen Nw Heeten om 15 40 25-11 Dames Junioren thuis tegen ABS om 12 00 Herenthuis tegen Raalte om 16 40!! Door clubvoorzitter Aaftink wer den aan mevr. Vincent bloemen aangeboden. De Hondendressuurclub „De Bergspeurders" heeft zondagmor gen haar nieuwe oefenterrein in deeuseberg officieel geopend. Er bestond voor het openingsce- remonieel, het doorknippen van het lint door mevr. Hetty - Vincent-Krekel, grote belangstel ling. De voorzitter van de kring groep Jan Aaftink werd door velen gelukgewenst met het nieuwe ter rein met ideale mogeiykheden van de duitse herders van de leden van de kringgroep. Door de steun van de 18 leden van de groep ging een reeds lang gekoesterde wens in vervulling en kan er nu elke zon dagmorgen om half tien worden ge traind. De avond-training (2 keer per week) was rond met de Hockey club „Holten" maar nu het ver keerde terrein in het sportdal werd omgeploegd moet er worden uitge keken naar een ander verlicht ter rein. Het bestuur van de club be staat: bestaat Aaftink, voorzitter, B. Reekers, secretaris, mevr. J. Oosterkamp - Olthof, penningmee- steresse, D. Wansink, 2e voorzitter en mevr. Ooiink, lid. Geboren: Albert Hendrik zvHG Vincent en F B Zwiers; Eva Chris tina Catharine dv B J C Hogeslag en H C E van Asselt (geb. te Deven ter). Ondertrouwd: G J Koetsier, oud 20 jaar, Holten en J Koster, oud 23 jaar, Ryssen. Gehuwd: G J Möring, oud 22 jaar, Holten en W.J.E. Vincent, oud 24 jaar, Holten. Overleden: F Kremer, oud 67 jaar^ Holten (overl te Deventer), J* Aaftink Kult, oud 78 jaar, Holten (overl te Raalte) De dames J.F.M.E. uit Rossum en W.A.H.F. uit Venlo kwamen tot de zeer onaangename ontdekking dat uit hun langs de Heksenweg (Hol- terberg) geparkeerde auto's resp. f 430 - en f 1750.- werd gestolen. De dames maakten een wandeling en lieten hun handtas in de auto ach ter. Heel erg dom! Ter hoogte van hotel „De Holterberg" had een één zijdig ongeval plaats waardoor de auto van J.C.H. uit Diepenveen twee-zydlg werd beschadigd. H. Verloor de macht over het stuur en botste tegen een lichtmast op. De auto werd zeet ernstig beschadigd; de lichtmast ging naar de schroot hoop. D.B. uit Holten deed aangifte van diefstal van z'n fiets die hy had neergezet by het „keldertje" (geb. Rehoboth). Op de S 14 raakte J.B. uit Heino als gevolg van de glad heid de macht over het stuur kwy t. Na enkele bomen te hebben ge raakt kwam de zwaar beschadigde luxe auto in de bermsloot terecht. Ondanks de donkere wolken, die zich de laatste tyd boven het Sportdal samenpakken, brak afge lopen zondag toch het zonnetje door: twee teams behaalden een overwinning, te weten Heren 2, dat met 2-1 van E.H.V. uit Enschede won en Heren 3 zowaar, dat met 3-2 de meerdere werd van P.W., Ens chede. De veteranen glibberden moei zaam over de grasmat van de H.C. Nyverdal en menige sliding zal er sporen hebben achtergelaten. Nyverdal was schynbaar beter te gen dergehjke omstandigheden opgewassen en bleef doelbewust scoren: 5-0 voor het gastvrye Ny verdal. De wedstryd Epe-Heren 1 werd als gevolg van de slechte weersom standigheden afgelast. Overige uitslagen: Zaterdag 17 november: meisjes B - Sail and B: afgelast; meisjes C Al melo C2 2-1, meisjes D Goor Dl 0 1,JongensB DKS B2 afgelast, Jongens C Almelo C3 10-0, Jon gens D Haackey D2: 1-5. Zondag 18 november: Epe - Heren 1: afgelast; Heren 2 - E.H.V.: 2-1; Heren 3 - P.W.: 3-2; Nyverdal - Vete ranen: 0-5. Wedstrijdprogramma (onvoor ziene omstandigheden voorbehou den). Zaterdag 24 november: Meisjes B - Doetinchem B: 12.30 uur o.Lv. mevr. Boode en mevr. Dieben. Goor C2 - Meisjes C: 13.30 uur. Verb rek OAD: 12.45 uur., Sail and Dl - Meisjes D: 10.30 uur Vertrek OAD: 09.30 uur; Hengelo C3 - Jongens C: 13.30 uur Vertrek OAD: 12.30 uur; Bully D2 - Jongens D: 11.00 uur. Vertrek OAD: 09.45 uur. Zondag 25 november: Heren 1 Bully: 14.00 uur (O.O.V.). Training: Zaterdag 24 november 10.00-11.00 uur Jongens 81xes. Vrijdag 23 november: Training tal de zaal: 16.20-17.00 uur: Sixes en Meisjes D; 17.00-17 40 uur Meisjes B en C; 17 40-18.20 uur Jongens C en D; 18.20-19.00 uur: Heren en Jongens B.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 17