opper Reutum-Holtenj Eindigde onbeslist Men verliest koppositie Blauw Wit pakt punt van koploper Daarlerveen Resultaten s.v. Holten Resultaten Blauw Wit Grote verwerping op Meermanskamp Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Programma s.v. Holten Holten liet puntje zitten Programma Blauw Wit PUPILLEN SENIOREN HOLTENS NIEUWSBLAD - 16 NOVEMBER 1979 - PAG. 13 SPORTPAGINA met veel spanning tegemoet geziene wedstrijd tussen uturn en Holten, enerzijds omdat de Rood-Zwarten in utum reeds vaker het onderspit moesten delven en an- rzijds omdat Holten met enige niet fitte spelers moest ïtreden, eindigde in een gelijkspel. Achteraf bekeken d er voor Holten meer in gezeten dan het ene winstpun- omdat zij reeds spoedig een riante 2-0 voorsprong •kreeg, doch gezien de krachtsverhoudingen mogen de teams met het gelijke spel tevreden zijn. een prachtige pass gaf aan de voluit sprintende Bronsvoort, die echter helaas de bal iets te hard vooruit speelde, waardoor de uitlopende doelman Vrerink de bal kon wegs choppen. Uit de hierop volgende Reutum-aanval plaatste rechts buiten Deterink de bal scherp voor het Holter doel, die door de gehele achterhoede, inclusief doelman Pasop, werd gemist, waardoor linksbuiten Lammerink ongehin derd kon inkoppen (1-2). Holten was goed aangeslagen en twee minuten later was de stand alweer gelijk, doordat de Holtense defensie raar stond te schutteren en uit een wirwar van spelers was het halfspeler Jos Loohuis, die doelman Pasop het nakijken gaf (2-2). Daarna ging de strijd gelijk utum startte overdonderend en de 2e minuut kon doelman Di- it Pasop een hoekschop van de 11e en gevaarlijke rechtsbuiten ins Deterink ternauwernood tot ner verwerken en uit de tweede :schop op links werd de bal net ir gekopt. Eén minuut later werd vrije schop van Reutum hoog ■rgeschoten. De eerste de beste ival van Holten in de 6e minuut gelijk raak, toen Bart Lefèbre de rand van het zestienmeter- bied werd gehaakt. De vrije top, genomen door André Dek- t en iets teruggelegd op Johan pen, werd door laatstgenoemde jhard in de rechter bovenhoek knald, onhoudbaar voor ono- ['aller-doe man Vrerink (0-1). [ruim een kwartier spelen glipte ndry Bronsvoort op rechts langs at de|ge spelers en trok de bal terug niet|de inkomende Henk Tulier, die mag bal ineens op de slof nam en ont- arln-illend hard de doelman onhoud- In de|ar passeerde. Een schittterende (ezetpl volgens het boekje!!! Holten neerlk met deze mooie voorsprong n,deit spel stevig in haar greep te adertiben, maar helaas begon haar pcrhterhoede bijzonder onzeker te lereren, waar de Reutum- voor- ookiartsen dankbaar gebruik van ter- aakten. Zo speelde stopper War men ik de bal te nonchalant terug op isop, waardoor onnodig een ekschop werd weggegeven, die [j naior de wat te lichte bal gevaarlijk Ejna-de doelmond werd geplaatst. Pal totBr°P 6611 gevaarlijke counter- niet; inval van Holten, waarbij Huzen *n asis- op en vlak voor de theepauze had Holten nog een voorsprong kunnen nemen, toen Bert Knapen een mooie voorzet gaf op Bart Lefèbre, die echter net iets te laat was met 't inkoppen. Dit had een juweel van een goal kunnen zijn!! Na rust legden beide ploegen het accent meer op de verdediging en was het spelpeil een stuk lager dan in de eerste helft. Vele Reutum- aanvallen werden reeds vroegtijdig ontregeld door de weer goed sto rende Bert Knapen en beide ploe gen waren lang niet meer zo gevaar lijk voor de beide goals. Na een kwartier wisselde Holten Schooien, die veel moeite had ge had met één der beste spelers van Reutum, rechtsbuiten Deterink, voor Anton Labobar, die zich zeer speciaal met deze speler moest bemoeien. vyf minuten voor tijd kroop Holten nog door het oog van de naald, toen een hard schot van midvoor Ikink langs de paal vloog, terwijl Pasop reeds zijn doel had verlaten. Beide ploegen waren met dit resultaat kennelijk tevreden en zijn dan ook nog volop in de run ning voor de toppositie. Holten 6 - Stevo 5 Twee kanshebbers op een topklas- sering in de vyfde klasse, traden zondag tegen elkaar in het strijd perk. Fel, maar sportief werd er ge streden om de twee punten binnen te halen. Met de pauze was de stand echter nog dubbelblank. Na de thee wist Holten haar overwicht uit te drukken in een doelpunt van Her man Biesters. De legiokansen die volgden wisten de Rood-zwarten echter niet te benutten. Stevo dat in de tweede helft slechts een paar keer voor het doel van Arfman verscheen, wist daar wel raad mee. Een handig genomen vrije trap werd door één van de aanvallers bekwaam ingekopt. Wat Holten hen ook probeerde, de overwinning zal er niet in. Toen scheidsrechter Ten Zy thof voor het einde floot stond de stand 1-1 nog steeds op het scorebord. Holten 2 - De Tukkers 3 -10.00 uur; Holten 3 - Haarle 2 - 10.30 uur; Haarle 3 - Holten 4 -10.00 uur vert rek 09.00 uur.De Zweef - Holten 12 10.00 uur Vertrek 09.00 uur. Vriendschappelijk: Holten 3-Holten 5 9.30 u. Holten 4-Holten 6 9.30 u. Holten 7-Holten 11 9.30 u. Holten 8-Holten 10 9.30 u. JUNIOREN (competitie) Holten B2-Excelsior B2 2.00 u. Vriendschappelijk: Holten Al-Blauw Wit Al 2.00 uur Holten Bl-Colmschate BI 2.00 uur Holten C3-Blauw Wit Cl 2.00 uur PUPILLEN: S.D.O.L. F2-Holten E3 10.00 u. V. 9.00 u. De D-pupillen en El, E2 en E4 zijn vrij. Door een 2-1 overwinning op het zwakke UD en het 2-2 gelijkspel van Holten tegen Reutum heeft ABS zich wat vaster aan de kop genes teld in 3A. Met een zeer gering beter gemiddeld staat WDL op de 2e plaats en zyn de rood zwarten naar de 3e plaats verwezen. Het scheelt 5/551ste punt! Na gefijktrekking van de cijfers is de stand: WDL 551X%Z85 Holten 551-290. De Hol tenaren hebben dus 5/551ste te- genpunt meer. De overige uitsla gen waren Losser-Berghuizen 1-0, Tubantia-WDL 1-2, de Tukkers- Rood Zwart 3-0 en Avanti-Unisson 2t2. De stand in 3a is nu: ABS 10 6 3 1 15 17-6 WDL 10 7 0 3 14 19-20 Holten 10 6 2 2 14 19-15 Reutum 10 5 3 2 13 19-12 Avanti 10 3 4 3 19 17-18 De Tukkers 10 4 1 5 9 14-19 Berghuizen 10 3 3 4 9 12-17 Unisson 10 3 3 4 9 15-22 Tubantia 10 3 2 5 8 16-17 RoodZart 10 4 0 -6 8 12-17 Losser 10 3 0 7 6 10-18 UD (W) 10 2 1 7 5 8-18 Zondag: Bekervoetbal Dinxperlo-Holten (zie elders in dit blad) Sensatie, spanning en doelpunten. Het was een echte voet- balmiddag in Daarlerveen, waar ondanks het trieste weer de ontmoeting tussen koploper Daarlerveen en de nog niet tot de middenmoot doorgedrongen Blauw-Witters plaats vond. dat' ■tige het wor-orige week waren de Hol- beiettise schakers op bezoek ij het derde tiental van wti|SGOO in Enschede. Een iitie iet imponerend Holten ?p" ted daar een kleine neder- "J'iag, welke van tevoren eeds verwacht was. °k" an het eerste bord bracht Midde ls nk met zwart een Caro-Kann ver- Me ediging waarin slechts één pion en de He lichte stukken werden geruild. Us" jet eindspel met zware stukken or" erd remise door herhaling van jtten. an der Knaap speelde zijn ge- ruikelijke Damegambiet. In het Q»jiddenspel stond zijn tegenstan- fcr een grote afruil toe, waarna een Dreneindspel met paard tegen lechte loper ontstond. Zwart bood wee maal remise aan, wat Wit wei- nei erde. Van der Knaap forceerde ing jaarna in vijftien zetten een ge- ige lonnen stelling. vas (rik Gervedink Nijhuis bracht na jg. en Gründfeldindische opening gg. en pionoffer voor een aktievere [jgt telling, hetgeen echter niet vol- ps. loende was voor winst. Scheper- iian kreeg ook Damegambiet, laarin hij wel kansen wist te ïze cheppen, maar toen hij laat op de en wond winst moest forceren om de en batch nog op 5-5 te kunnen bren- te. pn, verloor hij een stuk en de par- og j. mt jiinant van Beek verdedigde zich an frans, zag op zeker moment „en jassant" slaan over het hoofd en 'e- ierloor de partij na stukverlies, en koer Henk verloor in het Konings- it- ndisch een kwaliteit en kwam in ad ien slecht staand eindspel terecht. bat betekende zijn eerste neder- >e- jaag in de externe competitie in een ie- aar tijd. al Ton van Oijen paste de Pirc- in lerdediging toe en wist daarmee de n- Helling keurig in evenwicht te o- louden. Beyer kreeg na zijn be- ïn lende opening, Hollands in de loorhand, een sterke aanval, welke m lem uiteindelijk een stuk en twee n- [nonnen opleverde, hetgeen uit- iraard een gemakkeiyke winst be- le iekende. Beyer biyft topscorer met n. I uit 3. 3, Invaller Eyzinga verdedigde zich Jan het negende bord met het [0 Bpaans Hij stond voortdurend iets ï- ninder, maar bood goede tegen- ?r tand Helaas verloor hij door een tt inesse een stuk in het eindspel, n totm Rietman kreeg gjc&ssms te- ï- ken zich en bracht een sterk swaii- ieitsoffer voor het initiatief. i*ater kwam hij materieel weer gelijk. Een ernstige fout van zijn tegenstander leidde zelfs tot een eindspel met een pion meer. In hevige tijdnood ruilde Rietman helaas af tot een eindspel met ongelijke lopers dat slechts remise opleverde. De eindstand van 6-4 kwam als volgt tot stand (Holten had Wit op de even borden): J. Brons-J W Middelink remise R. van der Bij-D.A. van der Knaap 0-1 C. de Vries-E.J. Gervedink Nyhuis remise K de Vos-J.E. Scheperman 1-0 J. Hoepman-D. van Beek 1-0 E. van der Bij-H. van Beek 1-0 G. van Heerde-T. van Oijen remise V. Polle-B. Beyer 6-1 A. de Wilde-P Eijzinga 1-0 J.W. van der Burg-W. Rietman re mise. Van de andere teams is bekend Almelo 3-Vriezenveen 1 7-3 en ENO 1-Boekelo 1 4-4 (voorlopig). Holten bezet daardoor na ESGOO 3 de tweede plaats Over twee we ken is de uitwedstrijd tegen Vrie- zenveen 1, een oude bekende waar van gewonnen kan worden. Volge nde week is de bekerwedstrijd te gen Drienerlo, dat vorig Jaar de gradeerde uit de KNSB- competitie. Verwacht wordt dat het krachtsverschil voor de Holte naren te groot zal zyn. Interne competitie De negende ronde van de interne competitie van maandag kende niet zoveel strijd als gewoonüjk daar enige sterke spelers afwezig waren Als topper bleef over Sche perman tegen Ton van oyen In een Damegambletachtige party- opzet werd het evenwicht niet ver stoord. Ook Rietman tegen Ey zinga was een leuke partij. Dit Spaanse gevecht eindigde eve neens onbeslist. De uitslagen waren: Scheperman-Ton van Oyen remise Rietman-Eijzinga remise Klaassen-Blits 0-1 D van Beek-Flant 1-0 Wim van oyen-Ten Velde remise Aaftink-Van Calcar remise Roele- Kromdijk 1-0 Van Llndenberg-Riemersma 1-0 Van der Knaap-Koelemay 1-0 (reg lementair;. Aan kop verstevigde Van der Knaap zyn positie, achtervolgd door Scheperman en Beyer Het pe loton wordt aangevoerd door Mid delink. Enter Voorvit C2-Holten C3 Holten C3 behaalde een ruime overwinning op Enter Vooruit. In het eerste kwartier was Enter Vooruit de meest aanvallende par tij, doch de achterhoede van Hol ten hield goed stand. Na een uitval van Holten scoorde Albert Wegs- tapel beheerst. Dit was ook de rust stand. Nadat er in de rust een har tig woordje was gezegd ging Holten aanmerkelijk beter spelen. Gerrit Aanstoot bracht de stand op 0-2 uit een goede voorzet door Gerrit Klaasses. Marcel Kers kreeg een aantal goede kansen en uit één daarvan scoorde hy een prachtige goal (0-3). Nadat ook Gerrit Klaas ses zyn doelpunt had gemaakt werd de stand in de resterende tijd nog opgevoerd tot 0-8. De meege komen ouders hebben van deze wedstrijd zeer genoten. De overige wedstrijden zijn wegens de weer somstandigheden afgelast. Deze middag moest het lukken. Blauw Wit was weer compleet en tot het uiterste geladen. Dat bleek al direct na het eerste fluitsignaal van scheidsrechter Morsink. Er werd afgetrapt, de bal werd naar Wim Nagelvoort geschoven, een lange rust en de secondenwijzer was de 20 nog niet gepasseerd of de bal was al via de paal door Wim achter de Daarlerveense doelman verdwenen. Vreugde in de Blauw Wit gelederen, grote constermatie bij de gastheren. Dit had niemand verwacht. Blauw Wit kreeg moed, durfde aan te vallen, wilde voetbal len en wist verwarring te stichten in het spel van daarlerveen, dat met man en macht in de verdediging moest om het steeds opnieuw op hun doel afstormende Blauw Wit te stuiten. Steeds echter zat er een been van een Daarlerveen speler tussen om Blauw Wit verder uitlo pen te beletten en naarmate de eerste helft vorderde kreeg Daar lerveen toch wat meer vat op het fanatieke Blauw Wit spel. N a een half uur had dit het voor hun gewenste resultaat en kon Gerrits de gelijkmaker scoren. De strijd SENIOREN: Blauw Wit 2 - SC Ryssen 314.00 uur. Blauw Wit 3-Markvogels 3 2.0 u. Hulsense Boys 5-Blauw Wit 4 2.00 u. V. 1.15 u. Blauw Wit 5-B.Z.S.V. 6 2.30 u Blauw Wit 6-SWN 9 1.00 u. JUNIOREN: Holten Al-Blauw Wit Al 2.00 u. Holten C3-Blauw Wit Cl 2.00 u PUPILLEN: De Zweef D3-Blauw Wit D3 11.00 u. V. 10.15 u. Vriendschappelijk: Markvogels El-Blauw Wit El 10.00 u. V. 9.30 u. Markvogels E2-Blauw Wit E2 10.00 u. V. 9.30 u. Nieuw Heeten Fl-Blauw Wit F1 11.00 u. V. 10.30 u. LET OP! Aanvangstijden van El en E2 zijn gewyzigd van 11.00 u. in 10.00 u. was weer open en beide ploegen probeerden winst te boeken, waar bij Blauw Wit zich de gelukkigste ploeg mocht noemen, doordat keeper Paalman enkele fraaie red dingen verrichtte. Met een gelijke stand werd er ge pauzeerd en na de thee was het Daarlerveen dat probeerde Blauw Wit het spel op te leggen. Richard Beldman was in de pauze vervan gen door Jan Nijsink en Kees van Dijk was opgeschoven naar de voorhoede en hij was het die het in de 10e min. van deze 2e helft pro be- rde met een „keiharde schui ver" de Daarlerveen goalie te ver rassen maar deze wist bekwaam te stoppen. In de 18e minuut ging de laatste man van Daarlerveen echter in de Enter V Fl-Blauw Wit F1 BI. Wit F1 ging afgelopen zaterdag naar de zonder verliespunten De supportersvereniging „S.V. Holten" zal op vrijdag 23 november een grote verwerping houden in het ontmoetingscentrum „Meermanskamp". Teneinde in deze dagen voor het Sinterklaasfeest een niet al te groot beroep te doen op allen, die de S.V. Holten een goed hart toedragen, zal haar activiteit, in tegenstel ling tot vorig jaar, tot één verwerping beperkt blijven, maar dan hoopt men wel, dat iedereen deze keer zal meedoen. Er wordt steeds vaker een be roep gedaan op de supporters vereniging om bij te dragen in de kosten van de activiteiten ten bate van alle geledingen van de Sportvereniging Daarvoor is geld nodig, dat zy zelf ook slechts kan bemachtigen door zelf activiteiten te ontplooien, zoals de kleine loterijen bij de thuiswedstrijden van Holten, het houden van de Jaariykse kerststollenactie, het doels- chieten tydens het zomerfeest, de verwerping en nog tal van andere attracties die geld op brengen. Aan de verwerping van 23 november zyn weer tal van mooie, maar vooral ook nuttige prijzen verbonden, zoals wild, braadhaantjes, enz enz Er wordt daarbij ook rekening ge houden met prijzen voor het Sinterklaasfeest De Suppor tersvereniging rekent gaarne op uw komst De sfeer is altyd zeer gezellig in Meermanskamp. W fout en Klein Nagelvoort die zyn zelfvertrouwen had teruggevonden was attent ter plekke om de zaak af te ronden en B lauw Wit opnieuw op voorsprong te brengen 1-2). Nu moesten de Daarlerveners ko men en daartoe bleken ze in staat. Alle risico nemend trokken ze mas saal op en de jeugdige Blauw Wit ploeg werd met de rug tegen de muur gezet. Jan Nijsink wist z'n ploeg, door een bal van de lijn te halen in de 23e min., nog te redden, maar 5 minuten voor tijd wist Ger rits uit een scrimmage voor het. Blauw Wit doel z'n ploeg toch op gelijke hoogte te brengen waarbij er weliswaar enkele Daarlerveens- pelers buiten spel stonden, maar de matig leidende scheidsrechter had wat goed te maken daar hij daar voor Daarlerveen een penaltyy had onthouden door het aan een shirt vasthouden van een tegenstander Blauw Wit niet had bestraft. Beide ploegen kregen dus wat ze hadden verdiend en het was de jeugdige Blauw Wit ploeg dan toch gelukt de koploper een puntje af te snoepen iets wat nog geen andere ploeg had gepresteerd. Markvogels 4 - Blauw Wit 6 Vol goede moed waren de mannen van het zesde naar Markelo ge reisd. De meesten van hen dachten bij voorbaat al dat de buit al binnen was voordat men begonnen was. (Hardstikke gevaarlijk. Red. H.N.). Direkt na de aftrap ging het zesde tot de aanval over. Men wist zich reële scoringskansen te creëren, doch aan de afwerking haperde het deze middag. Kansen die anders doelpunten opleverden wilden er deze middag niet in. Dit lag tevens aan het uitstekende keeperswerk van de Markvogels-goalie. In de eerste helft was het rechtsbui ten Eddy de Jong die dicht bij een treffer was, doch zyn harde schui ver ging recht in de handen van de keeper. De Blauwwitters moesten attent blijven bij de sporadische uitvallen van de Markvogels. Hier bij werd op het middenveld zeer nuttig werk verzet door Bennie Aanstoot. (Hij gaat met de week beter spelen). Ook na de rust weer een aanvallend Blauw Wit 6. Ook nu wist men zich kansen te scheppen, doch het doel punt wou niet vallen. Zelfs libero Jan Koning ging mee naar voren, maar hem lukte het ook niet de dik verdiende treffer te maken. Hij ging zelfs een keer zeer fraai plat, doch de indirecte vrije trap die hierop volgde ging ver naast. Enkele mi nuten voor het einde kroop het zesde door het oog van de naald bij een uitval van de Markvogels, doch de spits faalde totaal. Een doelpunt zou ook zeer onverdiend en tegen de verhouding in geweest zijn. Zo bleef het bij een blanke stand: 0-0. Het was het eerste puntje voor hekkesluiter Markvogels. zijnde koploper Enter V. F1 met de bedoeling er het beste van te ma ken. Er gingen maar liefst 7 auto's (allemaal goed bezet) mee! Dus geen gebrek aan belangstelling, houden zo! Enter V. ging meteen fel van start en met 5 minuten hadden ze dan ook al een 2-0 voorsprong. BI. Wit vocht echter goed terug en via Johan werd het zowaar 2-2. Tot de rust ging het nog goed - 3-2 voor Enter V. - maar daarna was het helemaal gebeurd met de Blauw- wittertjes. Enter V. wist nog 5x te scoren, zodat de eindstand 8-2 werd. Enter V. was ongeslagen kampioen. BI. Wit F1 kan terugzien op een goede herfstcompetitie waarbij vooral gebleken is dat ze sterk vooruit gegaan zijn. Goed gewerkt jongens. Namens jullie leiders een fijne winter(voetbal)vakantie, maar vergeet dan niet op woens dagmiddag (vanaf 21 november a.s.) van 5 tot 6 uur ons onderlinge pupillenzaalvoetbaltoemooi in de sporthal. Zaterdag a.s. spelen we nog „uit" (vriendschappeiyk) tegen Nieuw-Heeten om 11 uur. Vertrek 10.30 uur. De andere pupillenweds- trijden werden afgelast. SVZW A2 - Blauw Wit Al Na een vrije zaterdag moest Blauw Wit in Wierden op een goed be speelbaar veld, ondanks de vele re gen afgelopen week, aantreden te gen SVZW A2. Om de competitie nog interessant en aantrekkelijk te maken voor Blauw Wit A is het zaak zelf de punten te pakken en wachten op een misstap van de koplopers Eversberg Al en Excels ior A2. Het eerste kwartier van de weds trijd was het net of de Blauw Wit ters nog sliepen of nog onder de indruk waren van de laatste neder laag, men werd herhaaldehjk ver rast door een fel offensief van SVZW. Er ontstonden geregeld moeilijkheden door slecht plaat sen, de bal niet onder controle hou den en niet terug te vechten na bal verlies. Keeper Gerrit Johan moest vaak optreden om een achterstand te voorkomen. Na een kwartier kreeg men iets meer greep op het spel en kon men in de aanval gaan. Toen Blauw Wit na ruim 20 minu ten op rechts een aanval verloor kon Richard Verveda de tegenaan val onderscheppen en via een „hak je" Henk Veldhuis in stelling bren gen voor zyn keihard schot vanaf 30 meter dat de SVZW-keeper door de zon niet zag aankomen en daarom in 't doel belandde. Blauw Wit had nu de kans zelf het spel te bepalen, maar miste de inzet en inspiratie cm de voorsprong verder uit te bouwen. De tweede helft zag men hetzelfde spelbeeld. De SVZW-voorhoude strandde vaak op de stugge Blauw Wit-verdedigers of keeper Gerrit Johan. Toen Gerrit Johan zyn be faamde uittrap by Henk Meken- kamp deed belanden kon deze zich vrijspelen en de uitgelopen SVZW-keeper met een lob verras sen. SVZW kreeg daama nog wel enkele opgelegde kansen, maar miste een goede afinaker. Het spel werd er wel iets grimmiger door, maar de stand bleef ongewijzigd in deze matige door clubscheidsrech- ter Pesman goed geleide wedstrijd Enter B2 - Blauw Wit B2 Het was alweer een aantal weken geleden dat Blauw Wit de punten mee naar huis kon nemen. Tegen Enter B2 was iedereen vol goede moed. In het veld stond een herbo ren elftal dat bereid was te vechten voor een goed resultaat. De bal werd goed afgespeeld en daardoor was er weinig balverlies. Na een kwartier spelen kon de bal niet goed uitverdedigd worden mede door het hinderen van een tegen stander. Enter rondde deze kans goed af (1-0). B2 was even de kluts kwyt en dat betekende al snel 2-0 voor Enter. Blauw Wit verhoogde toen het tempo, ging ook goed over de vleugels spelen en binnen een kwartier werd de achterstand om gebogen tot een 3-2 voorsprong. Blauw Wit ging nog even door en er kon met een 4-2 stand worden ge rust. Na rust kwam Enter goed opzetten. Blauw WUIT KON ONVOL DOENDE IN Z'N SPEL KOMEN EN Enter kwam terug tot 4-4. Hier door werd Blauw Wit weer wakker geschud, er kwam weer beweging in de ploeg en er werd goed gecom bineerd. Blauw Wit miste eerst nog een paar goede kansen voordat 5-4 gescoord werd Enter probeerde het nog een keer, doch uit een snelle counter kwam Blauw Wit op 6-4. De rust was toen helemaal te rug in de ploeg en vlak voor tijd werd de eindstand op 7-4 bepaald. Een goede wedstrijd van de B2-ers, die het best kunnen als de inzet en de wil er maar is. Houen zo!

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 13