ütauffeursavond SV Holten root succes om- NIEUWS MAC-rijders sterk in kampioensrit Open huis De Noordenbarg" G.W. Knapen nam afscheid als penningmeester, G. J. Wennemers opvolger Uit het politierapport The Deep en Indische avond in De Schure Adviezen commissies worden wel degelijk serieus genomen Afspiegelingscollege de beste oplossing Jitslag ballonwedstrïjd Antwoord B. en W. aan VVD Tijdens jaarvergadering P.v.dA. Geen splitsing in besluiten- ist B. en W. lij HOLTENS NIEUWSBLAD - 16 NOVEMBER 1979 - PAG. 11 )onderdag 8 november or- aniseerde de „Orcom" van Ie jeugdafdeling van SV lolten voor de derde maal net succes een chauffeurs- ivond. Dit was de eerste ac- iviteit die deze commissie irganiseerde in het kader an het „winterstoppro- ramma". Deze avond was lestemd voor alle chauf- èurs die het afgelopen sei- oen de jeugd vervoerde naar de uitwedstrijden, leer dan 200 hadden zich oor deze avond opgege ten, zodat de kantine op ,Meermanskamp" tot de aatste plaats bezet was. 'oorzitter Teun van Deyk an de „Orcom" heette ie- ler van harte welkom en ivas bijzonder verheugd dat oveel mensen „acte de pre- ence" gaven. Hij wees er p dat zonder steun van de hauffeurs de jeugd zater- gs niet hun favoriete >iana Veltkamp, Kolweg 71a, leeft de eerste prijs van vijfentwin- gulden gewonnen bij de ballon- vedstrijd die door de Dorpsfeest- lommissie t.g.v het Dorpsfeest '79 n „Kalfstermansweide" werd ge- ïouden Diana's ballonnetje, dat net vele honderden de lucht in- jing, landde in het plaatsje Bren- ken bij Paderborn (W-Duitsland). De tweede prijs van f 12.50 is voor Jolanda Schuppert uit de Noord- inbergstraat en Dave Smale, Kerkplein 4 won de derde prijs van drie rijksdaalders De ballonnetjes van Jolanda en Dave streken resp naar bij Lippstadt (Did. en Wol- eck (D oorgaande jaren werden er nog 2 prijzen beschikbaar gesteld (f 5.00 en f 2 50) doch aangezien er nu acht meldingen" van landing bin nenkwamen met alleen poststem pel 4400 besloot de commissie om de aan deze jongelui allemaal een prijs toe te kennen van vijf gulden Deze acht ztfn Vincent Rustebiel, Kerkstraat. Jo landa Schuppert, Noordenbarg- straat. Arjan van Langen. Hoffess- traat. Anita Bekkemens Tolweg 2, Annet Boode. Borkeldweg 8 Inge Paalman. Genes te tstraat 11. Nij- verdal, Dianne v d Neut. Groene- kan (Utr Rieneke Stukker, Boer- richterstr 5 De jongelui hebben inmiddels hun prijs ontvangen en ze waren er maar wat blij mee Leuk voor een (extra) Sinterklaaskadootje! sport zou kunnen beoefe nen. Hij gaf daarna het woord aan de voorzitter van de jeugdafdeling de heer Dalemans Hij heette nog in het bijzonder welkom een afvaar diging van het bestuur en de sup portersvereniging De laatste neemt toch een bijzondere plaats in bij de jeugdafdeling, wantzy draagt mee in de kosten van de activitei ten van de „Orcom" Verder noemde hij de leiders die elke week hun vrije tijd opofferen voor het be geleiden van de jeugd Voorzitter ging in op de waarde van de chauf feurs die per seizoen duizenden ki lometers afleggen De agrariërs die zaterdags meegaan vooral bij de oudere jeugd die vaak laat op de middag spelen waardoor de koeien moeten wachten tot hun baas terug is van de voetbal Door de grote op komst die we nu elk jaar hebben gehad, blijkt de kantine te klein te zijn en dus uitbreiding behoeft in de vorm van een jeugdhonk. Hij stelde de mensen van de „Orcom" voor die deze avond en alle andere acti viteiten voor de winterstop organi seren Dit zijn o a de St Nicolaas- avond voor de pupillen, de jeugd leidersavond. zaalvoetbaltoemooi en enkele alternatieve activiteiten. Intussen was een ieder van koffie en koek voorzien en kon de borrel geserveerd worden. DV0 „Diekertiook" De beurt was toen aan Gait Jan en Hendrik uut'n Diekerhook (Bets Veneklaas en Derk Jansen) nu al een bekend duo in de kringen van SV Holten Gait Jan had nu zijn buurman Hendrik meegebracht want Dika was niet zo best ter been meer Gait Jan en Hendrik belicht ten in hun eerste optreden onze dorpsbestuurders met hun poli tieke inbreng Aan de orde kwamen o.a de ontvangst van de nieuwe burgemeester waarom dit in Es- pelo moest plaatsvinden Het ver dwijnen van de melkfabriek en de bouw van de nieuwe kerk. de wegen in Holten en het stelen van fietsen bij de Meermanskamp die later in de Haar teruggevonden werden Zo werden tal van voorvallen onder de loupe genomen die de lachspieren goed losmaakten.zy kregen aan het eind dan ook een daverend ap plaus Hierna volgde een quiz die geleid werd door Jan Nikkels Er moesten vragen beantwoord wor den, maar toen moest er schrijfge rei zijn Als verrassing kreeg een ie der een prachtige pen aangeboden met inscriptie .jeugd S V Holten dankt u" Vragen voor elk wat wils, sport, algemene vragen, huishou delijke techniek in totaal 35 vragen Het kosstte de jury heel wat hoofd brekens voordat de uitslag bekend was Het programma moest zelfs aangepast worden In de pauze kon men loten kopen voor de grote ver lichting die ook grif van de hand gingen Na de pauze een tweede op- De Touwtrekvereniging O.K.I.A." hield dinsdagavond in het club-café „Kalfsterman" haar najaarsvergadering met aanslui tend een bingo-avond, waarvoor ook de dames waren uitgenodigd. Na een gezellige „babbel" bij een kopje koffie opende voorzitter Al- lard Luggenhorst de goed bezochte vergadering met een woord van welkom en deelde mee dat de ge meentelijke sportcommlssie, op een gedaan verzoek besloot, de huurprijs van het oefen veld te ver lagen van f 200 - tot f iuO - dit om dat het In principe toegezegde op het sportpark „Meermanskamp" niet beschikbaar kan worden ge steld Bi) de gehouden bestuurs verkiezing werd inplaats van de heer G J Struik, die niet herkies- Bij de in Vorden verreden „Kam- pioensbetrouwbaarheidsrit" van de KNMV hebben de deelne mende leden van de Motor- en Au tomobielclub „De Hoilerberg" goede resultaten behaald. Van de zpvcntlen gestarte coureurs kwamen ei dertien aan de finish, die allen een gouden medaille won nen Vier deelnemers moesten om redenen van verschillende aard de strijd staken Onder deze uitvallers was ook Joop 8taman een van de betere rijders endal betekende dat bet senioren clubteam haar mooie kans op de titel verspeelde Het team Eg Huzen Willy Veneklaas en Jan Klein Zandvoort leverde een schitterende prestatie door als winnaar uit de bus te komen bij de junioren Individuele uitslagen Sentoren. 3 Jan ten Velde 5 Henk Seppenwoolde 7 Oerard Kruiper, 8 Gert Aaltlnk 12 H van Zon, 19 Henk van Heek Junioren 1 Eg Huzen, 5 Willy Ve neklaas, 6 Jan Klein Zandvoort. 7 H 8cholman, 9 W Scholing 13 Theo Huiten 19 H Klein Zand voort treden van Gait Jan en Hendrik Nu waren leden van de SV aan de beurt Tal van personen werden op de korrel genomen, o.a de grens rechter van het eerste elftal, de li bero van Holten-I, de jeugdsecreta- ris „de ontvanger", de te verwach ten sponsor voor de Dijkerhoekse ploeg Gait Jan en Hendrik kregen na afloop van hun optreden we derom een daverend applaus. Hierna volgde de trekking van de loterij Er moesten tal van loten ge trokken worden om alle prachtige prijzen kwijt te raken. De uitslag /an de quiz moest eerst bekend lemaakt worden om deelnemers aan de tweede quiz te hebben. Vijf leren kwamen eerst aan bod om ach te bekwamen in het strijken en ppbouwen van het voetbalshirtje an het schillen van aardappelen. Hier bleek dat niet iedereen dage- ijks met dit bijltje hakte Een des kundige jury bestaande uit drie lames wees A Vincent als winnaar tan Toen was het de beurt aan de lames die een bal moesten op- lompen en schaakstukken op de ;oede plaats op het schaakbord ■etten. Bij deze onderdelen was nevr Leemans de beste en ging net de eerste prijs naar huis. Intus- :en had de klok reeds twaalf uur geslagen toen de voorzitter allen ledankte voor hun komst en venste allen wel thuis. Een avond *epr geslaagd was! Het college van B en W gaat nader in op een aantal op merkingen van de V.V.D.- fractie over het functione ren van de commissies van advies en bijstand. Deze fractie constateert nl., dat te weinig rekening wordt ge houden met de adviezen van de commissies. Wij de len deze mening geenszins. Wij kunnen u de verzekering geven, dat wij steeds onze voorstellen toetsen aan de adviezen van diverse com missies. Daarbij valt het ons wel eens op dat niet altijd gesproken kan worden van een advies, dat zich laat verwerken in een raads voorstel, omdat de menin gen nogal uiteen lopen. Wel licht verdient het aanbeve ling als de commissie zelve aan de formulering van de slotconclusies meer aan dacht besteden, zeggen Ben W „Gedurende de afgelopen 17 jaar heeft u het werk binnen onze afdeling zo zeer helpen dragen dat mede daardoor de P v d A is uitgegroeid tot een politieke groepering welke thans niet meer is weg te denken uit onze Holtense leefgemeenschap" Dit zei voorzitter D J Mondeel tijdens de vorige week woensdagavond in hotel Vosman gehouden jaarvergadering van de P v.d.A afd. Holten, tegen het aftredende bestuurslid de heer G.W. Knapen. baar was, uit de door het bestuur kandidaat gestelde heren tw J Meilink G Stevens. G Lubbersen en G J Mark voort laatstgenoemde gekozen Hij nam zijn benoeming aan en dankte voor het gestelde vertrouwen Een voorstel van het bestuur om een sportverzeker- ing af te sluiten, ontmoette mede ge zien de billijke premie en goede risico-dekking, geen bezwaar Na gehouden rondvraag was het tijd voor bingo waarmee een groot aan tal leuke prijzen beschikbaar was gesteld „O K IA zal ook dit sei zoen weer met een ploeg deelne men aan het „Indoor tournooi" waarvoor de eerste wedstrijd zal worden gehouden op vrijdag 23 no vember in manege .,'t Ruiterkamp" te Bathmen (training dinsdag avond op ..Meermanskamp") Bestuursverkiezing D^heer Knapen is ruim 17 jaar on afgebroken lid geweest van het af delingsbestuur Zelf vond hij dat de laatste jaren een zodanig aantal jonge en bijzonder aktieve leden tot de afdeling zijn toegetreden dat hij thans met een gerust hart en in goed vertrouwen voor de toekomst meende zijn functie als penning meester ter beschikking te kunnen stellen Op voorstel van het afde lingsbestuur werd de heer G J Wennemers, Verzetstraat 68, be noemd tot zijn opvolger De overige bestuursleden werden alle opnieuw herkozen De samenstelling van het afdelingsbestuur is thans D J Mondeel, voorzitter, E K Pronk, secretaris, G J Wennemers, pen ningmeester Verdere bestuursle den de dames L Hooiring en A K T de Jong. en de heren J Groeneveld en K Reitsma. Weemoed Tijdens zijn afscheidstoespraak tot de heer Knapen zei voorzitter Mondeel o m naar deze jaarverga dering te hebben toegeleefd met toenemende gevoelgens van weemoed „Hoezeer wij ook over tuigd zijn dat u. na ruim 17 jaar on afgebroken bestuurslidmaatschap thans recht hebt op een stuk wel verdiende rust, spijt ons uw aftre den bijzonder Als man die volko men vertrouwd is geraakt met de eigen aard van de Holtense leefge meenschap gaf u binnen ons be stuur bovendien steeds weer blijk van grote kennis en ervaring waar van wy veelvuldig mochten profite ren" aldus Mondeel. die de heer Knapen veel hulde en dank bracht voor zijn Inbreng en inzet gedu rende al die jaren. Korte broek Mondeel wees er vervolgens op dat zowel de heer Knapen als hijzelf af komstig zijn uit Nyverdal en dat hun beide ouders vroeger met el kaar bevriend waren „Toen ik een aantal jaren geleden in Holten kwam wonen vond ik het byzonder prettig dat ik in u meteen een ver trouwd figuur in Holten en binnen ons afdelingsbestuur mocht aan treffen Tydens visites voerde u in myn jeugd al diepgaande politieke debatten met myn vader terwyi ik nog in de korte broek liep" aldus Mondeel Als zichtbaar teken van dank en erkenning overhandigde hy (le heel K napen een ges. tien kenüori en sj. a« de hoop uil dal de scheidende penningmeester daar voor een bestemming zou weten te vinden welke bij hem de goede her inneringen aan zyn bestuurswerk levend mag houden Ook aan mw Knapen bracht hy grote dank voor de vele avonden van alleen zijn ten dienste van de afdeling, waarover niet gering mag worden gedacht, en bood haar een boeket bloemen aan Bingo Na behandeling van de notulen, in gekomen stukken en jaarverslagen werd o.m besloten de komende tijd de raadsagenda wat meer centraal te stellen tydens ledenvergaderin gen. teneinde aldus het politieke gebeuren binnen de eigen gemee nte meer open binnen de gezichts kring te brengen van de eigen le den Tydens de veigadering kreeg de raadsfractie grote lof toege zwaaid voor het feit dat men zich als nieuwe raadsfractie zo snel en deskundig kon inwerken en een by zonder positieve bydrage levert in de bestuurlyke arbeid van de ge meente Na de pauze bleef men nog enige tyd in gezellige sfeer byeen met o m het spel bingo Een ander punt is de verwerking van de adviezen in de raadsvoor stellen. Wy hebben meer uniformi teit gebracht in de raadsvoorstel len door by v het onderscheid voor- stel/begrotingswyziging op te hef fen en te kiezen voor de voorstel- vorm. Ook de indeling van de raadsvoorstellen hebben wy aan gepast in: a. het voorstel, b een puntsgewyze toelichting. Een van de laatste punten is veelal de reac tie van de betreffende raadscom missies. Gaat de commissie ak koord met het voorstel, dan kan dat kort worden weergegeven. Gaat de commissie niet geheel of gedeeltelyk akkoord, dan wordt daar melding van gemaakt. Bevat het verslag van de commissie vergadering een h°ldere conclusie, dan zullen wy deze gaarne in het voorstel opnemen, maar dan moet het ons inziens een conclusie van de (gehele) commissie zyn, met eventueel de vermelding van een minderheidsstandpunt. Wanneer de VVD-fractie stelt, dat op onjuiste wijze gebruik gemaakt wordt van de adviezen van de commissies begrijpen wij niet wat daarmee bedoeld wordt. Mocht bedoeld worden dat in de tekst van de raadsvoorstellen niet altijd de mening van de commissies is op genomen, dan kunnen wij dat beamen. Echter niet ieder advies leent zich hiervoor. Daarbij komt nog, dat wij soms een andere me ning zijn toegedaan dan de com missie die ons adviseert. In zoda nig geval zijn wij overigens wel van mening, dat de betreffende commissie er „recht op heeft" dat wij melding maken van die afwij kende mening zoals hiervoor is uiteengezet, zegt het college. Onbevredigend acht de WD- fractie het dat in commissie A niet over B aspecten gesproken kan worden en omgekeerd wy zyn het met deze voorstelling van zaken nieteens Depraktykisooknietzo. De commissie financiën zou byv haar taak terecht te zeer beperkt zien als zy alleen maar zou praten over de financiële consequenties van bepaalde voorstellen, zonder zich ook een oordeel te vormen over de inhoud daarvan Echter, de zaak van een commissie financiën is meer gericht op de financiële zyde van de zaak, terwyl de andere func tionele commissie zich meer een oordeel vormt over de inhoudelyke kant Respecteren van eikaars werkterrein staat dan voorop Voorts doet de VVD-fractie nog het voorstel om de opvolgers op de groslijst in de gelegenheid te stel len commissie-vergaderingen bij te wonen Deze suggestie spreekt ons in het geheel niet aan; erger nog, wij vinden haar principieel onjuist, aldus B en W. „De Noordenbarg" school voor Al gemeen Vormend en Beroepsoriën terend Onderwys van de Overijs selse Landbouw Maatschappy (O LM houdt donderdag 29 no vember in de school aan de Oranje straat te Holten van 9 00-17 00 uur het jaarlyks „Open Huis" De school staat dan weer open voor ouders, leerlingen van basisscho len, hoofden en leerkrachten basi- sonderwys, leerlingen en docenten V G O gemeentebesturen, raads leden, organisatiebesturen, vrou wenverenigingen en deelgroepen, politieke party en etc. Kortom voor alle burgers van Hol ten, Markelo, Bathmen, Ryssen, Laren. Diepenveen, Okkenbroek, Hellendoom, Haarle enz. die willen weten wat het L.B.O voorstelt en speciaal wat het aan „De Noorden barg" te Holten is waar het naar toe op weg wil zyn Er zal tydens het „Open Huis" In zeer ruime mate aandacht worden besteed aan de studierichtingen en doorstromingsmogeiykheden na het LBO (L.H.NO zowel wat be treft het verdere dagonderwys leerlingenstelsels als partieel on derwys In samenwerking met het Gewesteiyk Arbeidsbureau te De venter is o a door gebruikmaking van een groot aantal planborden en fotomateriaal een expositie inge richt Ook is er een doorlopende dia projectie alsmede deskundige voorlichting en begeleiding Al met al een unieke gelegenheid om weer eens kennis te nemen van de bestaande en nieuwste ontwik kelingen op het gebied van het Middelbaar Onderwys. Mevrouw P te Holten deed aan gifte van doorrijden na een aanrij ding Haar auto die geparkeerd stond bij gebouw „Irene" werd in de linkerflank „gepakt" en dat be tekende een schade van plm 800 gulden De (nog) onbekende dader Verloren: reed waarschijnlijk in een grijs- kleurige auto Eventuele getuigen worden verzocht zich te melden op het politiebureau aan de Keizers- weg of tel 1352 en 2655. N uit Nijverdal werd verbaliseerd wegens het rijden onder invloed Er werd een bloedproef genomen en proces-verbaal zal worden opge maakt Ook de Holtenaar J keek te diep in het glaasje Beide blaasproeven bevestigden dat en ook hij kreeg een proces-verbaal. Doordat bromfietser B te Holten op de kruising Larenseweg- Wilhelminastraat geen voorrang verleende aan de liixe auto van H. te Rijssen, ontstond een aanrij ding Auto en brommer liepen hierbij schade op. Horloge, merk Ducal, zilveren bandje, zwart boekje, zwart/witte hond New Foundlander, heren- horloge, Timex, blauwe wyzer plaat, zwarte portemonnee, plm f25.-, Maandkaart OAD, hande laarskenteken 57-68-HF, lips- sleutel no 831. zwarte tas met ry- bewys, postcheque, sleutels aan wit etui, bruine wollen hand schoen, bruin lederen schooltas met boeken, zwarte portemonee plm f 10.-. Gevonden: Bankbiljet, iipssleutel, sportbroek. rood kinderwantje, auto-sleutel huissleutel, zwarte handschoen. Een prima film, lekkere exotische hapjes, allemaal voor een billijke prijs daarvan kun je dit weekend optimaal genieten in de Schure Vrijdagavond is er de fulm the Deep. met in de hoofdrollen Nick Nolte en Jacqueline Bisset Een film over de avonturen van een jong paartje dat op het zonnige Ber muda de vakantie met diepzeedui- ken doorbrengt Op één van de on derwatertochten ontdekt men twee oude scheepswrakken met tienduizenden ampullen met her- In hun antwoord op de algemene beschouwingen besteedt het col lege grote aandacht aan het on derwerp openheid en openbaar heid van bestuur en wijst het op het uittreksel van de besluitenlijst van de wekelijkse B. en W.- Het college van B. en W. is voorstander van een af spiegelingscollege. Dat schrijft het in het uitvoerige antwoord op de algemene beschouwingen. De prak tijk in een gemeente als Holten leert dat slechts twee partijen een wethouder kunnen leveren. Deze situa tie leidt er dap toe, dat de andere partijen, of zij wil len of niet, in een rol terecht kunnen komen van op positiepartij. Dankzij hun wethouder zullen de „re geringspartijen" veelal in een vroeg stadium geïn formeerd kunnen zijn over bepaalde ontwikkelingen, terwijl de „oppositiepartijen" dan nog niet over deze informaties beschikken. Uit oogpunt van democra tisch functioneren achten wij dat geen goede zaak. De oplossing die dö P v d A fractie voorstelt, nl om een fractielid van de niet in het college vertegenwoordigde partyen toe te laten bij B en W vergaderingen spreekt ons niet aan. zowel op grond van praktische als principiële bezwaren Ons staat een andere oplossing vooi ogen Als onafhankelijk voorzitter van de raad is de burgemee ster ons inziens de meest gerede persoon om door middel van een periodiek (bijv maandelijks» gesprek met de fractievoorzitters van PvdA en VVD deze partyen de nodige achtergrondinformatie te verschaffen Wij kunnen ons voorstellen dat als basis voor een der gelijk gesprek de integrale B en W beslissingenlyst gehanteerd wordt Uitgangspunt dient dan wel te zyn dat deze integrale lijst niet toegezonden wordt en dat van deze informatie gebruik wordt gemaakt op basis van wederzijds vertrouwen en met inachtneming van ifiter.s be voeg >1 heden aldus B er. W vergadering. In die besluiten wil len B. en W geen splitsing aan brengen. Het uittreksel bevat die zaken die min of meer een afge rond geheel vormen. In de lijst worden niet opgenomen de onderwerpen, waarover nog overleg wordt gevoerd en bij wijze van informatie bij de B en W stuk ken worden gevoegd Het college is van mening dat de informatie, die verstrekt wordt, een duidelijke functie dient te hebben en daarna ast de privacy van iedere indivi duele burger voldoende bescher ming geeft De termen aftreksel en sterk gecensureerd zijn waarschijn lijk ingegeven door het feit. dat men te hoge verwachtingen had van datgene wat het college iedere week bezighoudt Het college is van mening, dat informatie niet func tioneel is. wanneer het onmiddel Ujk vragen opwerpt waarop nog geen antwoord is te geven doordat zaken nog in zo'n onderhande lingssfeer verkeren, dat met geen mogelijkheid de afloop is te voor spellen Dit wetende zijn wij van mening dat de termen aftreksel en sterk gecensureerd door een paar fracties wat al te snel zijn uitge sproken schrijven R olne. goud en zilverstukken Er zijn uiteraard ook andere belangstel lenden voor de interessante vondst Rond het decor met op de achtergrond azende haaien en de mensenverslindende aal proberen de hoofdrolspelers de buit binnen te halen Het geheel begint vrijdag avond om ongeveer half negen en zondagmiddag om half drie Zaterdagavond is er een Indische avond NahetBalkanavontuur.het Zuivelweekend verplaatsen wy ons dit weekend naar de Indonesische Archipel Overheerlijke Indische gerechten, hapjes en andere toe standen liggen in grote hoeveelhe den op u te wachten De gerechten zullen worden bereid door een heuse Indische kok, die ook maal tijden veraorgt op de diverse Pasar Malams in ons land. Dus daar zal het niet aan liggen. Voor een geschikte prijs zal een ie der aan z'n trekken kunnen komen Ne eens niet in een deftig keurig ingericht restaurant of bistro'tje, maar gewoon lekker eenvoudig haast primitief, waar niemand je op de vingers zal kyken gezellig in de Schure Met een vol bord een plaatsje zoekend, onder het genot van een muziekje en een drankje, dan de gehele zaak op te peuzelen Ais je het niet helemaal op kunt, gewoon een keer roepen en de aas gieren Schippers. Van Beek, Dan- gremond en Struik verschijnen reeds likkebaardend voor u Als je niet genoeg hebt dan haal je d'r ge woon wat bij Het gehele eetfestijn begint tegen 9 uur Alvast een kleine tip ga thuis nu niet eten. want je doet jezelf 's avonds wel tekort! Om er niet alleen een (vr)eetfestyn van te maken hebben we de heer de Vrijer bereid gevonden enkele dia s te vertonen over het Indonesi sche eilandenrijk Tijdens zyn be zoek aldaar heeft hy heel wat plaa tjes geschoten en zal hij proberen een zo duidelijk mogelijk beeld te geven van zyn ervaringen Zo dat was het dan alvast smakeUjk eten en tot ziens in J S de Schure In de recreatiezaal van het Bejaar dencentrum „Diessenplas" zal op woensdag 21 november a s van half drie tot half zes een verkoping wor den gehouden van de afd „Welfa re" van het Ned Rode Kruis Er zul len artikelen worden verkocht, die door de dames en heren in en bui ten Diessenplas zyn gemaakt Juist niet het uug op hel Sim Nico laasfeest is een bezoek aan deze verkoopmiddag zeer beslist de moeite waard Overigens verplicht een bezoek u tot mets alleen een kykje nemen brengt u misschien op een idee De opbrengst van de ver kochte goederen (fraai brei en bor duurwerk sierkussens tafelkleden ett I klimt ten goede aan het Ned Rude Kruis

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 11