Hockey- HANDBAL Resultaten volleybal competitie Mintonette Ruime zege op Actief Voorzitter tennisclub C. W. J. van Geel boos op sportcommissie Velden voldoen niet aan minimum eisen Motorenshow van de Megafoon te Twello Programma sporthal 't Mossink olten kan crossterrein Espelo vergeten SV Holten afd. atletiek Uitslagen schaakcompetitie WEER WISSELING IN DE TOP VAN 3A n Provinciale Planologische Dienst stelt: Materie onjuist behandeld Hockeysport in de knel Belasting en pensioenregeling HOLTENS NIEUWSBLAD - 9 NOVEMBER 1979 - PAG. 21 SPORTPAGINA „De plannen die de gemeente had om in Espelo een perceel- „vierde Macht" (ambtelijke com- ■je bosgrond aan te wijzen als oefenterrein voor jeugdige missies), motorcrossliefhebbers kunnen wel vergeten worden". Deze i|t6n«.ii»ven mededeling deed voorzitter H. Rustebiel tijdens de j 1 maandagavond ten gemeentehuize gehouden openbare üe.n!?f was het vergadering van de gemeentelijke sportcommissie. standpunt met eens. Hu De heer Rustebiel zei deze overtui ging te baseren op een brief van de Provinciale Commissie voor ge meentelijke plannen en stadsver nieuwing (het zgn. „klein beraad"). In deze brief wordt in een zevental punten de bezwaren van deze commissie uiteen gezet. De bezwa ren tegen vestiging van een cros sterrein tje in Espelo zijn hoofdza kelijk gericht tegen het feit dat het hier gaat om een landschappelijk belangrijk gebied dat wordt ge kenmerkt door het verspreid voor komen van bospercelen en hout singels hetgeen met de crossport geweld zou worden aangedaan. Bovendien zal het boscomplex van de Holterberg volgens de commis sie zeker in aanmerking komen om, in het kader van de Wet geluids hinder, omgeving geen grote ge luidsbronnen gevestigd mogen worden. De commissi" vindt het aanwijzen van terreinen voor de motorcrossport dan ook een zaak waarvoor in regionaal verband naar mogelijkheden moet worden gezocht. Overigens zegt de com missie wel waardering te hebben voor het streven van het gemee ntebestuur om een terrein voor de sport aan te wijzen. Vierde macht De heer Rustebiel zei dat met een dergelijk antwoord verdere plan nen in Espelo wel vergeten kunnen worden en dat het doorwerken aan dit plan door de gemeente derhalve alleen maar tijdsverspilling bete kent omdat deze plannen bij voor baat gedoemd zijn af te stuiten op de afwijzende houding van de adviseerde juist wel door te gaan met de plannen maar deze dan wel met goede motieven te onderbou wen. Voor hem gold als meest sterke motief dat de gemeente met het aanwijzen van een crossterrein, het crossen in alle andere gebieden binnen de gemeente kan verbie den. De gedachte van een regionaal crossterrein vond hij ronduit on zinnig omdat je de jeugd niet een motor daarheen kunt laten duwen. De heren H.J. Westerik en J. v.d. Harst, die namens de gemeente raad zitting hebben in de sport commissie, adviseerden om te zien naar alternatieven. Volgens hen zijn binnen de gemeente echt wel aanvaardbare crossterreintjes te vinden, zoals de ijsbaan naast de S 14 of een terreintje by de E 8, omdat deze wegen toch al een geluidsbron vormen. Afgelopen weekeinde waren de Holtense atleten op diverse „fron ten" aanwezig. Op zaterdagmorgen werd by de 10e H. Verschoofloop" over 10 km. te Diepenveen. Jan Wolterink 3e in 37.10 min. en Ab Koetsier noteerde een tyd van 42.04 min. Laatst genoemde begeleidde 's middags een viertal atleten naar Almelo, waar in het Nyreesbos de eerste editie van de Oosteiyke crosscompetitie plaatsvond. In het zeer sterke deelnemerveld was Meindert Koopman hier de snelste Holtenaar (12e in 25.10 min.) De af stand bedroeg 7 km. Henk Reit- sema 32e in 26.08 min. en Marinus Baltus 35e in 26.32 min. zaten dicht by elkaar. Gerard Koopman lijkt met een tyd van 27.55 min. en 50e plaats op de goede weg. 's Zondags was er alweer een „delegatie" aan wezig by lopen in Bome. Op de 6 km. deed Wim Klein Baiting (2e in 24.55) het voortreffelijk. Freek Beekman (15e in 26.11) moet beter kunnen. Gert Masselink (26e in 29.02) en Hendrik Markvoort (32e in 30.31) deden het gezien het grote deelnemersveld naar behoren. Op de 10 km. was er ook een 2e plaats weggelegd voor Jan Jansen. Hy had in de slotfasefase net iets meer kracht dan Jan Wolterink (33e in 41.29 min.) Op dezelfde afstand no teerde Ab Koetsier een tyd van 43.08 min. en Henk Vasters finishte in 49.03 min. A.s. zaterdag „de Pin- geiloop" in Haaksbergen. De achtste ronde van de interne verde eerst een toren en een loper kompetitie betekende het einde op, daarna een paard en tenslotte van de nek-aan-nek race tussen nog een stuk. De witte dame kon Scheperman en Van der Knaap. De het alleen niet bolwerken tegen eerste kwam niet verder dan remi- vier stukken en de party werd be- se, waardoor Van der Knaap mid- sloten met mat! Wim van Oyen dels een overwinning de onge- verdedigde zich tegen D. van Beek deelde eerste plaats kon veroveren. Hét topduel uit deze ronde was on getwijfeld dat tussen Scheperman en H. van Beek. Het werd een da- mepionopening waarin volgens sommige omstanders Van Beek enig voordeel kreeg, hetgeen echter onvoldoende was om het even wicht ernstig te verstoren. De party werd remise. Van der Knaap moest tegen de verrassend hoog staande Rietman. De opening was een re mise. Van der Knaap moest tegen de verrassend hoog staande Riet man. De opening was een mengsel van Katelaans en Grünfeldindisch, en wel een voor wit gunstige va riant. De damevleugel van zwart kwam onder sterke druk, zodat Rietman zich genoodzaakt zag een kwaliteit te offeren om zyn stukken te kunnen ontwikkelen. Het offer was echter tevergeefs, zodat Riet man op de 25e zet de stryd moest staken. Beyer tegen Eyzinga werd, hoe kon het anders, Hollands in de voorhand. De zwartspeler offerde een stuk in de hoop uiteindelijk een toren' en twee pionnen voor twee stukken te krygen. Hy had echter een tussenschaakje over het hoofd gezien, waarna hy materieel achter bleef met twee pionnen voor het stuk. Beyer had met de winst weinig moeite en bleef daardoor op de derde plaats. Van Lindenberg en Van Ryssen maakten er een Aan genomen Damegambiet van. In het middenspel kon de zwartspeler een fraai dameoffer brengen. Dit le- met het gnimzoindisch. De aanval van de witspeler werd netjes afge slagen, waarna zwart veel beter stond. Van Beek ontsnapte tens lotte met een onverdiende remise. DE UITSLAGEN: Scheperman - H. van Beek remise, Van der Knaap - Rietman 1-0; Beyer - Eyzinga 1-0; Van Unden- berg - Van Ryssen 0-1T. van Oyen - Klaassen afgebroken; Koelemay - Flantua 1-0; D. van Beek - W. van Oyen remise; Van Dalen-Blits0-1; Ten Velde - Roele l-O; Riemersma - Kromdyk 1-0. Niet veel nieuws onder de zon, doch veel donkere wolken ervóór met zware regenval bracht het afgelo pen weekend voor de H.C. Holten. Blijkbaar hiervan erg onder de ind ruk, wist niet één herenteam een overwinning te behalen: zelfs He ren 2 niet, dat zondag tegen koplo per Haackey in Haaksbergen moest proberen de reeks overwin ningen voort te zetten. Helaas mis lukte dat. Heren 3, dat momenteel op de één-na-laatste plaats in haar poule genoteerd staat, wist ook niet aan een nederlaag te ontkomen. Evenzo ging het de Veteranen, die weer bij het krieken van de dag hun bed uit moesten (waarze misschien pas kort in lagen, na het feestje bij de H.C.H.) om eveneens in Haaks bergen aan te treden. Heren 1, waarvan toch eindelijk wel weer eens een overwinning ver wacht werd, kon het tegen het veel sterkere Malburgen ook niet waarmaken. Bij de jeugd kwamen de meisjes sixes voor het eerst in een echte competitie-wedstrijd aan de bal. Ze deden het best: 1 gewonnen en 1 verloren wedstrijd! Uitslagen: zaterdag, 3 nov.: Meis jes B-Dieren B: 3-3; Salland C-Meisjes C: 3-4; Haackey D-Meis- jes D: 9-0. Jongens B-Hengelo B: 3-1; P.W.C.-Jongens C: 4-1; Jongens D-Salland D: 11-1. Zondag, 4 nov.: Heren 1-Malbur- gen- 0-4; Haackey 2-Heren 2: 5-1; Heren 3-E.H.V. 6: 2-6; Haac- key-Veteranen: 4-0. Training; vrijdag, 9 nov.: Meisjes Sixes: 16.00-17.00 uur; Meisjes B: 17.00-18.00 uur; Jongens B: 18.00-19.00 uur. Zaterdag, 10 nov.: Jongens Sixes: 10.00-11.00 uur; 09.00-09.30 uur: Jongens D; 09.30-10.00 uur: Meisjes D; 10.00-10.30 uur: Meisjes C; Verlies Heren 1. Na een geslaagde opkomst van ze ven man vertrok Mintonette 1 op maandag 29 oktober door de mist naar dc sporthal in Nijverdal, om toch de sterksten (15-11). Al met al een leuke wedstrijd voor publiek en speelsters en een uitste kende scheidsrechter. Vrijdag avond 9 november wordt in de sporthal tegen koploper Volley uit hlemFdfsportêaïPneiegnal ??s° wil gespeeld, we rekenen op Afgelopen zondag speelde Holten de derde wedstryd voor de zaal competitie thuis tegen Actief uit Deventer. Tegen Actief, waar slechts eenmaal een geiyk spel werd gehaald en verder verloren, bleek dat het Holtense team duide- lijk beter speelt dan vorig jaar. In de eerste minuten bleef het tempo laag en bleef de score, ondanks een 4-2 voorsprong, na 10 minuten ge- ïyk 5-5. In de minuten daarna voerde Holten het tempo op. En met een serie van 5 doelpunten kon Holten uitlopen naar de 10-7 rust stand. In de tweede helft probeerde Actief het spel te vertragen. Holten liet zich door deze speelwyze enigs zins uit het ritme halen. De opge bouwde voorsprong van 14-7 liep terug tot 14-10. In de laatste tien minuten bleek duideiyk dat de Holtense ploeg meer conditie had. Met enkele snelle aanvallen werd de verdediging van Actief uitge speeld. Zodoende kwam Holten verdiend aan de 22-13 overwinning. De dames junioren speelden een goede wedstryd tegen Lettele. Door een goede verdediging bleef de score laag. (0-3). In de tweede helft ging het zelfs beter De ploe gen hielden elkaar in evenwicht. Door twee doelpunten van de beide teams, waarby een doelpunt van Holten met een prachtige lob, werd de eindstand bepaald op 2-5 in het voordeel van Lettele. Adspiranten Van de adspiranten teams speel den A2 en A3 een uitwedstrijd De uitwedstrijd van A2 tegen V en K »1.' Twello werd een zeer spannende werd er van de heren een stevige warming-up verlangd. Dit werd dan ook gedaan, maar het mocht in de eerste set toch niet baten, want de set werd verloren met 15-9. De tweede set werd ook in handen ge nomen door de wat ervarenen en wat oudere tegenspelers Flash 3 en werd ook verloren met 15-8. De derde set werd door Mintonette met 15-5 gewonnen, dit is mis schien te verklaren doordat de he ren zich kwaad maakten doordat dit hun eerste verloren wedstrijd is tot nu toe. Gelijkspel en verlies Dames 1. Op vrijdagavond 26 oktober moes ten de Dames 1 tegen Block uit Ge esteren spelen. Er was maar één fi guur die de gehele wedstrijd over heerste nl. de scheidrechter. Zijn beslissingen waren vaak zo twijfe- veel supporters. Programma Vrijdag 9-11; 19.00 Meisjes adsp. A-Flash B; 19.00 Jongens adsp.-Saasveldia; 20.15 Heren 1-Eversberg; 20.15 Heren 3-Rivo 3; 20.45 Dames 1-Volley W. Zaterdag 10-11; 13.30 Dynamo A-Meisjes adsp. BA (Tubbergen); 14.30 Katers-Meisjes adsp. BB (Almelo) Maandag 12-11; 20.00 Flash 4-He- ren 2 (Nijverdal) Vrijdag 16-11; 19.00 Dames 4-Eversberg 2; 19.00 Meisjes adsp. BB-Dynamo A; 19.00 Meisjes adsp. BA-Dynamo B; 20.15 Dames 3-SWN 2; 20.15 Heren 2-Rivo 3 party. Om en om stonden de teams Uv^oi.iBni w<ucu vaw w iwuie- - voor, tot by de rust de stand van 4-4 lach tig dat iedereen kwaad en on- Appollo-Mintonette was bereikt. Ook in de tweede helft bleef de strijd geiyit opgaan. Holten liet in het enthousiasme te veel ga ten in de verdediging vallen. Toch werd in de laatste minuten de ver diende 8-9 overwinning behaald. A3 speelde tegen Actief. Het team had dit maal genoeg wissels, maar het was duideiyk te zien dat het team te weinig op elkaar is inge speeld. Actief scoort iets makkeiy- ker en kan uitlopen tot een 5-2 voorsprong by rust. Vlak na rust werd het zelfs 6-2. Hierna volgde een zeer sterke periode van de Hol tense meisjes. Met prima schoten werd de achterstand verkleind tot 6-5! Hlema biykt dat de meisjes te veel hebben gegeven. Actief gaat volop in de aanval en weet de voor sprong weer uit te bouwen tot de 9-5 eindstand. Ondanks het verlies toch een goed gespeelde wedstryd van A3 Pupillen Cl speelde uit te gen D.S.C. De thuisploeg was iets sterker. By rust was de stand 2-1. Na rust viel Holten veel aan, maar speelde teveel door het midden. D.S.C. kwam voor met 4-2. Vlak voui tyd kwam Holten nog terug tot 5-2. Programma: 10-11: Adsp. Al uit tegen Wesepe om 13.05. Vertrek 12 00; Adsp BI thuis tegen A B.8. om 16 20, Pups Cl uit tegen Overweterlng om 13.45. Vertrek 12 30, Pups C2 uit te gen Actief om 9 40 Vertrek om 8 30 Doelpunten: Roelf v.d Wyk 6; Jan de Wit 5; Johan Planttnga 4, Frans v. Oennep en Wim Dalhulsen 2, John Lamping. Melno van Beek en Jan Victor Dorlas 1 geconcenteerd In het veld stond. Mintonette was aanvallend veel sterker dan haar tegenstanders die alleen verdedigend iets presteer den. Onder normale omstandighe den waren de twee punten zeker In Holten gebleven. Een wedstrijd om maar snel te vergeten dus. De sets tanden waren 15-11,11-15,15-5 en 11-15. Zaterdagmiddag 3 november jl. speelden de Mintonette dames in Tubbergen tegen Dynamo. Deze ploeg was de laatste wedstrijden evenals Mintonette zeer goed voor de dag gekomen. Er viel dus wel het één en andere te verwachten. De eerste set begon met erg goed en snel volleybal van belde zyden. Tot 10-10 ging het lekker gelijk op. Toen kreeg Mintonette echter een inzinking waarvan Dynamo goed profiteerde en met 15-10 de set bin nensleepte. De tweede set liep Dynamo als snel uit door goed aanvalsspel en een beweeglijke verdediging. Bij de Holtense dames ontbraken een goede opslag de eigen aanval en men liet zich te veel dicteren door het spel van tegenpartij. Na een time-out kwam hierin verandering en kwam men langzaam weer op gelijke hoogte Jammer genoeg trok Dynamo aan het langste eind (17-15) De derde set moest nu worden ge wonnen wilde Mintonette nog één puntje meepakken Dynamo dacht zeker de wedstrijd al te hebben ge wonnen Met 15-5 wisten de Don dert mannetjes deze set gemakke lijk binnen te halen In de laatste set bleken de Tubbergse dames Zaterdag 3 november moest het adspirantenteam van Mintonette in Bome tegen Appollo spelen. Op het eerste oog leek Appollo een re- defijke tegenstander te zyn. Inder daad dit voelde Mintonette in stinctief weer goed aan. In de eerste set ging het geiyk op tot 14-14. Daarna werd er door Appollo in het net geslagen. Gelukkig Toen kreeg Mintonette de bal weer in handen. De rechtsachter, die opsloeg, de poneerde de bal zo in het Appollo- veld, dat geen van de Appollospe- lers de bal met een vinger kon aan raken. De stand na dit voorval: 15- 14 voor Mintonette. Maar helaas deze zelfde figuur sloeg de bal nu in het net. Appollo sloeg twee keer goed op en won de set met 17-15. De tweede set was zo slecht dat wy u het verloop hiervan niet zullen vermelden, de stand echter wel, 15-6, voor Appollo. Doordat Minto nette in de derde set goed opsloeg kwamen ze voor te staan met 8-0. Door een time-out kwam Appollo helemaal ln het spel, ze liepen in tot 8-6. Maar dat liet Mintonette niet op zich zitten Daarna kreeg Min tonette de opslag weer terug, en bracht de stand op 12-6 Toen werd het ontzettend (nou ontzettend) spannend Appollo kreeg de opslag en het werd 12-11. Daarna kreeg Mintonette de bal in handen en maakte de set uit met 12-15. In de vierde set werd één van de Minto- nettespelers geblesseerd. Op dat moment vroeg Appollo een ti meout aan. erg sportief Dit maakte voor Mintonette echter niets uit, want Appollo won met 15 13 Ein dstand van deze wedstryd 3 1 10.30-11.00 uur: Jongens C. Dinsdag, 13 nov.: 10.00 uur: Vete- rinnen. Woensdag, 14 nov.: 19.00 uur. He ren 1 en 2 en Senioren. Donderdag, 15 nov.: Conditie training: 17.00-18.00 uur: Meisjes B en C; 18.00-19.00 uur: Jongens B en C. Wedstrijdprogramma: zaterdag, 10 nov.; haackey B2-Meisjes B: 14.00 uur Vertrek OAD: 13.00 uur. Meisjes C-Hengelo :C3: 11.00 uur o.l.v. de heren Hanewinkel en Zwij- nenberg. Meisjes D-Nijverdal D: 11.00 uur o.l.v. de dames Laurijssens en Scheltens. Bully B3-Jongens B: 12.45 uur Vertrek OAD: 11.30 uur. Jongens C-Hardenberg: 12.30 uur o.l.v. de heren Pfeffer en R. Boode. Nijverdal Dl-Jongens D: 11.00 uur Vertrek OAD: 10.15 uur. Zondag, 11 nov.: Inhaalweds trijden/Heren vrij. Donderdag, 15 nov.: Goor-Vete- rinnen: 14.00 uur Vertrek OAD: 13.15 uur. „Ik ben zeer teleurgesteld over de wijze waarop de sportcommissie de gehele materie omtrent de be hoefte aan uitbreiding van het tenniscomplex heeft benaderd". Dit zei de heer W.CJ. v. Geel, voorzitter van de Tennisclub Holten, na afloop van de j.l. maan dagavond ten gemeente huize gehouden openbare vergadering van de sport commissie. Benadering Volgens de heer Van Geel heeft de sportcommissie het geheel abso luut onjuist benaderd en het be stuur van de Tennisclub in een on juist daglicht gesteld. „De Sport commissie sprak over die enquête alsof deze op initiatief en geheel door de tennisclub werd gehouden. Deze suggestie is volkomen on juist. De enquête werd door de sportcommissie zelf ingesteld. Men heeft daarby van de diensten van ons bestuur gebruik gemaakt voor het toezenden en inzamelen van de formulieren. Ook het verwyt dat ons bestuur hierin een onvoK doende actief beleid heeft gevoerd is niet terecht. Als bestuur hebben we opzetteiyk de leden niet aan gemoedigd het formulier in te stu ren. Dit zou voor ons een koud kunstje zyn geweest. Maar stel je voor dat we dit wel hadden gedaan dan had dat betekend dat óók de genen, die nooit tennissen hun briefje zouden hebben ingevuld en waar biyf je dan met de behoefte peiling? De behoefte tot uitbrei ding is er wel degefijk. Maar ja, hoe gaat het? Je ontvangt een enquête formulier, zet het op de schoorsteen om het vervolgens te vergeten. Wees nou eeriyk, wil dat zeggen dat er geen behoefte aan tennisbanen bestaat?", aldus Van GeeL termyn voor weinig geld gedaan kan worden om zover te komen dat men daarop nog weer kan spelen. „By dit onderzoek is uit de bus ge komen dat het wedstrydveld ge perst en opnieuw ingezaaid moet worden. Maar dit moet dan binnen 14 dagen gebeuren om er by de aanvang van het volgend hockey- seizoen in september weer op te kunnen spelen. Deskundigen van gemeentewerken zyn echter bang dat by het omwoelen veel grint naar boven zal komen, hetgeen fnuikend is voor de hockeysport. Daarom zal eerst een proef geno men worden aan de rand van het veld. De totale kosten zullen om streeks f 2500. bedragen", aldus de heer Rustebiel. „De toestand van de hockeyvelden is zodanig beneden peil dat de Hockeybond het niet zal toestaan dat daarop volgend seizoen nog competitiewedstrijden worden gespeeld. Dit betekent dat op korte termijn iets gedaan zal moeten worden om deze velden op een aanvaardbaar peil te brengen". Dit zei voorzitter H. Rustebiel tij dens de j.l. maandagavond ten ge meentehuize gehouden openbare vergadering van de sportcommis sie. Hy vertelde dat iemand van de grondtechnische dienst van de Hockeybond ter plaatse grondbo ringen heeft verricht en verder heeft bekeken wat op zeer korte Op 10 en 11 november organiseert Motorclub „De Megafoon" haar jaarlijkse „Racing and Motorcycle Show". Dit jaar wordt de show voor het eerst in de Veiliginghal in Twello gehouden, nadat deze een aantal jaren achtereen in een spe ciaal voor dit doel opgezette tent was gehouden en daarvoor in plaatselijke café-restaurants. We gens de grootse aanpak was men genoodzaakt uit te wijken naar bovengenoemde hal. De tentoonstelling zal bestaan uit een groot scala (wedstryö)- motoren. Om enkele voorbeelden te nomeen: wegrace-machines van grandprix coureurs Boet van Dui men en Jack Middelburg, Klaas Hernamdt, Peter Looyensteyn; motoren van Lascom-renner Henk Twinkler (winnaar van de 500 cc race te Twello op 26 augustus j.l.) Cross-zyspancombinaties van Ton van Heugten (Nederlands kam pioen) en August Muller uit Hol ten. De crossfijn van KTM, Maico, Suzuki enz. Sprintmotoren van Willy Vos (Ne derlands snelste vrouwiyke sprin ter), Jos Smit, Ton Pels; de ysrace- motor van Roelof Thys en een aan tal veteraanweristrydmachines. Tydens het weekend zullen diverse renners aanwezig zyn. De openingstijden van de show zyn: zaterdag van 10.00 - 22.00 uur, zondag van 10.00 - 18.00 uur. De veilinghal is gelegen in het cen trum van Twello, pyien volgen. WEEK VAN 10-11-1979 TOT EN MET 16-11-1979 ZATERDAG: 10.00-12.00 zaalvoetbal, Sallandse Bank te Deventer 13.00-18.00 Handbalcompetitie ZONDAG: 10.00-11.00 zaalvoetbal, hr. Geurtsen 11.00-12.00 s.v. Holten, dames 12.00-18.00 Handbalcompetitie MAANDAG: 08.10-15.30 scholengemeenschap 17.00-18.00 s.v. Holten, afd. handbal 18.00-23.00 badmintonclub 16.00-17.00 instructielokaal - hr. Van Calcar DINSDAG: 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.15-22.30 mintonette 16.00-18.50 instructielokaal - St. SoCuWe WOENSDAG: 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.30-18.00 leraren Scholengemeenschap, volleybal 18.00-19 00 zaalvoetbal, Wegenwacht Markelo 19.00-23.00 badmintonclub DONDERDAG: 08.10-15.30 diverse scholen 18.00-21 30 s.v. Holten, afd. handbal 21 30-22 30 zaalvoetbalcompetitie, K.N.V.B. 16.00-17.50 instructielokaal - St. SoCuWe VRIJDAG: 08 10-15.30 scholengemeenschap 16 30-19.00 hockeyclub 19 00-22.45 mintonette 22 45-23 45 zaalvoetbal, hr Schwarte 16.00-17 00 instructielokaal - hr. Van Calcar Voor reservering van nog vrye uren in het bovengenoemde week einde. kan men zich vanaf vrydagmiddag 12 00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal tel 3180) Alle overige reserve ringen uitsluitend via het gemeentehuis afd sportzaken (tel '666) Ramp Het besluit van de sportcommissie bestempelde hy verder als een ramp voor de Tennisclub omdat het betekent dat een behooriyk aantal jeugdleden volgend seizoen niet kan deelnemen aan de compe titie wegens gebrek aan tennisba nen. Struikelde zondag voor een week Holten over een zwakkere tegen stander afgelopen zondag moest het Luttense WDL het onderspit delven tegen Reutum, dat met 2-3 van de koploper wist te winnen. Maar niet tegen een zwakker Reu tum, want zo langzamerhand be gint zich in 3A toch een kopgToep af te tekenen waarin niet alleen Hol ten, ABS en WDL voorkomen,' maar ook Reutum. De lijst wordt weer aangevoerd door ABS, dat een heel klein beter doelgemid- delde heeft dan de Holtenaren. De overige uitslagen waren: Berghui- zen-Unisson 1-1, Holten-Losser 2-1, UD (W)-Tubanüa 1-0, Rood Zwart-ABS 0-4, Avanti-De Tuk kers 2-2. Door haar 1-0 overwin ning op Losser heeft UD zich ontr worsteld aan de onderste plaats die nu wordt ingenomen door Losser. De ranglijst ziet er nu als volgt uit: ABS 9 5 3 1 13 15-5 Holten 9 6 1 2 13 27-13 WDL 9 6 0 3 12 17-9 Reutum 9 5 2 2 12 17-10 Avanti 9 3 3 3 9 15-16 Berghuizen 9 3 3 3 9 12-16 Tubantia 9 3 2 4 8 15-15 Rood Zwart 9 4 0 5 8 12-14 Unisson 9 3 2 4 8 13-20 De Tukkers 9 3 1 5 7 11-19 UDW 9 2 1 6 5 7-16 Losser 9 2 0 7 4 9-18 Zondag: Losser-Berghuizen, Reu- tum-Holten, Tubantia-WDL, ABS-UD (W), De Tukkers-Rood Zwart, Avanti-Unisson. De commissie pensioenen van de Stichting van de Arbeid heeft aan de staatssecretaris van Financiën in een brief gevraagd ervoor te zor gen, dat de inspecteurs der directe belastingen voortaan pensioenre- geingen op basis van het levensja- renbeginsel als rechtsgeldige pens ioenregeling beschouwen. Van meerdere kanten wordt de Stich ting, het overlegorgaan van de cen trale werkgevers- en werknemers organisaties, benaderd door on dernemingen, die daarover moei lijkheden ondervinden met de be lastingdienst. Deze ondernemin gen moeten hun pensioenregeling op basis van het levensjaren begin sel dan door de minister van Fina nciën speciaal als een rechts geldige regeling laten verklaren. De Stichting van de Arbeid wyst de staatssecretaris er in haar brief op, dat een levensjarensysteem in een toenemend aantal regelingen wordt toegepast Ook in de ka mende aanvullende wetteeiyke pensioenplicht voor werknemers, die de Stichting ln voorbereiding heeft is voor het levensjarenbegtn- sel gekozen

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 21