■L badmintonclob-holten gQ Holten 1 blijft aan de top Nipte zege Holten 1 TAFELTENNIS s.v. Holten Enquête omtrent behoefte tennisbanen niet representatief Resultaten sv Holten lolten met IVE op kop Programma s.v. Holten Meerderheid sport com missie vindt: Ibeleid HOLTENS NIEUWSBLAD - 9 NOVEMBER 1979 - PAG. 17 SPORTPAGINA Slechts 24% geënquêteerden leverde briefje in De enquête die onlangs is gehouden onder de leden van de tennis club waardoor een peiling werd gehouden omtrent de eventuele behoefte aan uitbreiding van het aantal tennisbanen werd door de gemeentelijke sportcommissie j.l. maandagavond niet representa tief geacht voor verder te voeren beleid. Oorzaak hiervan is dat van het totale aantal geënquêteerden slechts 115 leden van de tennis club (24%) het vragenformulier weer hebben ingeleverd en dat vond de sportcommissie veel te weinig. Met deze enquête wilde de sport- iommissie een peiling houden over ■de vraag hoe groot het werkefijke ■tekort aan tennisbanen in Holten is ■en dus hoe dringend in een even- ltuele behoefte naar uitbreiding ■moet worden voorzien. Voor de ■sportcommissie was inzicht in Jeventuele noodzaak tot uitbreiding ■nodig in verband met prioriteits- Istelling in de sportnota. In die ■sportnota staat achtereenvolgens als prioriteit aangegeven: |l. aanleg sportveldencomplex en isvy ver Larenseweg. 12. inrichting terrein ruitersport „De ■Borkeld" ■3. uitbreiding kleedgelegenheid Itenniscomplex. |4. uitbreiding tenniscomplex met 2 ■banen. 15- aanleg van 1 of 2 verharde hand- ibalvelden. I De heer J. Luesink vond het aantal ingeleverde formulieren absoluut I onvoldoende representatief om I daarop een beleid te voeren inzake I de prioriteitsstelling. „Een hogere I prioriteitsstelling voor het één gaat I altyd ten koste van het ander. De Door de overwinning op Actief en |de winst van H.V.E. op Dalfsen bfij- Iven H.V.E. en Holten boven aan in [de 2e klasse B. Het duel tussen H.V.E. en Holten In Epe op 18 no- Ivember zal ongetwijfeld zeer inte- Iressant worden. De stand na drie icompetitiedagen is. 1. H.V.E. 3-6 |73-35 2. Holten 3-6 61-44; 3. Raalte |3-4 52-44 4. Overwet 3-3 50-17. 5. j-Dalfsen 2-2 32-35. 6. Actief 3-1 145-59 7. Achilles 2-0 16-49 8. Zwolle 1-3-0 46-62; De uitslagen van afgelo- Ipen weekend waren: Achil- l.es-Raalte 10-14; Dalfcen-H.V.E. 113-21; Holten-Actief 22-13; Over- I wetering Zwolle 20-16. mensen die het meest by de tennis sport betrokken zijn hebben hun formulier ingeleverd, anderen niet. Hieruit maak ik op dat bij die cate gorie niet zo'n grote behoefte aan wezig is. Als u slechts 24% reacties hebt ontvangen betreur ik te moe ten constateren dat de enquête niet weergeeft wat het beoogt en ben derhalve ook niet van de noodzaak tot hogere prioriteitsstelling over tuigd", aldus Luesink. De heren J. v.d. Harst en H.J. Wes- terik sloten zich hierbij geheel aan. Als slechts 24% reageert blijkt dat de behoefte aan uitbreiding bij de leden niet zo leeft als bij het bestuur van de tennisclub. Juist waar hier prioriteiten gesteld moeten worden bleven zy dan ook voorstander van PM begroting in de sportnota. NORMEN Voorzitter H. Rustebiel probeerde van de tennisclub nog te redden wat te redden viel en hield de sportcommissie voor dat de Ten- nisbond 1 baan per 70 leden als norm hanteert en dat volgens die normen er twee banen bij moeten komen. Hij stelde dan ook voor nog eens met het bestuur van de Ten nisclub om de tafel te gaan zitten, doch daaraan bleek men geen be hoefte te hebben. In de wedstrijd tegen Reflex 2 in de sporthal te Nijverdal heeft het eerste team toch meer moeite met hun tegenstander gehad dan de eindstand 2-6 doet vermoeden. In het badminton zijn het meer de gamestanden die aantonen hoe de wedstrijden verlopen. Toch betekent deze overwinning dat de Holtenaren nu zonder ver- liespunten de ranglijst in de 4e klasse A aanvoeren. In het her enenkelspel kon Hans Zuethoff duidelijk afstand nemen van zijn tegenstander, die niet verder kwam dan 8-15 en 8-15. Sietse Meinsma vocht zich, na verlies in de eerste game (15-8), in de tweede game aan het slot nog net naast zijn tegenstander (16-18), om daarna in de derde game enthou siast, en conditioneel sterk, met 5-15 te besluiten. Wil van Gennep had tegen een in valster geen enkele moeite om de partij zeer snel en overwinnend af te sluiten (1-11 en 0-11). Gerda van de Maat had in de eerste game nog gelegenheid om haar tegenstand ster bij te houden, met 11-9 bleef het verschil te dragen. Doordat Gerda in de tweede game echter duidelijk afzakte, werd het al snel duidelijk dat deze partij voor de Nijverdallers was. De gemengd dubbelspelen Wil/Sietse en Gerda/Hans werden beide door de Holtenaren gewon nen. Het eerste echter veel gemak kelijker dan het tweede. Hans en Gerda hadden erg veel moeite met hun tegenstanders. De met veel spanning gespeelde derde game werd met een 17-18 stand beslist en dat betekende het vijfde puntje en daarmee de wedstrijd overwin ning. In het heren dubbel liep het niet zo gesmeerd, tegen de ver wachtingen in werd dze wedstrijd met 15-8 en 15-12 verloren. Wil en Gerda daarentegen wonnen overtuigend met 4-15 en 3-15. Daarmee kwam de eindstand op 2-6. BC Holten 2 - BVZ 6 Hier gingen alle enkelspelen naar de Zwollenaren. De enige die drie Onder slechte weersomstandigheden startten Holten en Losser hun wedstrijd. Gedurende de eerste 20 minuten hadden de bezoekers uit Losser een licht veldoverwicht hetgeen resulteerde in een aantal gevaarlijke hoekschop pen. Mede door het zeer gladde veld hadden de spelers moeite met doorglijdende ballen en met name de keepers hadden de grootste problemen de bal onder controle te krijgen. Met name Gert Oolbekkink had er deze middag goed het „hoofd" bü, waardoor de achterhoede het aan vankelijk nog op een score van 0 kon houden. Bij de 8ste hoekschop in de 21e minuut werd echter rechtsbuiten E. van Losser onge dekt gelaten en met een welge mikte kopbal bracht hü de gasten op 1-0. Holten leek in dezelfde mi nuut de gelijkmaker te scoren. Bart Lefebre, weer genezen van zijn blessure, gaf namelijk een prach tige voorzet, waardoor Henry Bronsvoort in goede schietpositie kwam. Hij schoot echter jammer lijk naast. In de 26e minuut was het echter raak. Jan Bert Wissink, die ook deze middag een goede weds trijd speelde, gaf een dieptepass op Henry Bronsvoort, die dit keer geen fout maakte en de stand weer in evenwicht bracht. Daarna speelde zich het spel hoofdzakelijk op het middenveld af, al kregen Bronsfoort en Lefebre nog kansjes. De rust brak hierdoor aan met een voor beide partijen bevredigende stand van 1-1. Na de rust ontwik kelde zich een zelfde wedstrijd- beeld, waarbij Holten iets meer in de aanval was. Tot de meest opval lende figuur van het veld ontwik kelde zich nu echter scheidsrechter Cloosterman uit Nijmegen. De meest onbegrijpelijke beslissingen werden door deze man genomen. Bart Lefebre werd daarvan het slachtoffer. Een valpartij met een der Losserspelers leverde,hem een officiële waarschuwing op. In de 4e minuut reeds gaf deze arbiter een door niemand begrepen indirecte vrije trap op de rand van 16 meter gebied van Holten. Het schot ver dween echter via de muur naast. In de 30e minuut besliste Bart Lefebre echter de wedstrijd.'Johan Huzen speelde zich op links prachtig vrij, gaf de bal door aan Henry, die door schoof aan de vrijstaande Lefebre. Deze scoorde zeer beheerst 2-1. Hoewel beide partijen daarna nog probeerden de stand een ander aanzien te geven bleef het bij een 2-1 overwinning voor Holten. De gelukkigste had deze middag ge wonnen in een wedstrijd, die we maar snel moeten vergeten. Zon dag a.s. wacht Holten de zware uit wedstrijd tegen Reutum, een te genstander waar in het verleden al tijd moeilijk van gewonnen kon worden. Willen de rood zwarten echter de ranglijst blijven aanvoe ren dan zal er minimaal 1 punt meegenomen moeten worden. De jongens rekenen erop dat de sup porters hun bij deze zware klus zul len steunen. In de spelersbus is be perkt plaats voor een aantal sup porters. De bus zal vertrekken om 12.30 u,ur. Reutum boekte tot nu toe 6 verliespunten, waarvan er 5 in een thuiswedstrijd werden opgelo pen, dit zou er op kunnen wijzen dat het spel hun thuis niet zo gemakke lijk afgaat. HET PROGRAMMA VOOR DE KOMENDE WEEK: I za. 10-11 Holten jeugd-Trefhoek 7 di. 13-11 Holten 1-Smash; Holten I 3-Smorre I vr. 16-11 Trefpunt-Holten 2 KLM-Hölten jeugd 4-6 I Het jeugdteam speelde afgelopen I week in Haaksbergen tegen KLM. I Jan Vrugteveen, Mark v.d. Werf en I Harry Kolkman waren van plan om met een overwinning naar Holten I terug te keren. Nadat Mark de I eerste wedstrijd in 3 games had ver- loren, kwam de ommekeer, want in een mum van tijd werd de tegen stander weggespeeld en werd de tussenstand 1-4 voor Holten. Hiema wisten de jongens van KLM nog wel terug te komen tot 3-4, maar onze spelers hielden het hoofd koel en wisten de fel bege erde twee punten te bemachtigen. Jan en Mark wonnen ieder 2x, Harry lx en het dubbelspel was voor Holten. Holten 2-SH0T 6-4 i Dit team moest aantreden tegen Shot uit Hengelo, en aangezien datzelfde Shot tegen koploper Trefpunt gelijk had gespeeld, kon deze wedstrijd als topper worden beschouwd. Omdat Nico Valk na de wedstrijd weer direkt weg moest, spjeelde hij zijn drie partijen achter elkaar, hetgeen een 3-0 voorsprong voor Holten betekende en ook het dubbelspel werd weer in winst omgezet, zodat een riante 4-0 voorsprong was. Henk Doome- weerd probeerde het 5e punt te sco ren, maar dat mislukte, want in drie games ging hij tenonder. Ook Willem Gütlich gelukte het niet om te itcoren en werd het wel 2-4. In zijn tweede partij won Henk met ruim verschil van zijn tegenstander zo dat een gelijkspel al was bereikt. Willem was wel op dreef die avond, elke keer wist z'n tegenspeler weer langszij te komen. Omdat Henkzijn laatste wedstrijd ook verloor, moest Willem wel winnen om de zege veilig te stellen. De spanning was in deze partij te snijden en na een gelijk opgaande wedstrijd wist Willem in twee games te winnen, zodat de eindstand toch nog 6-4 werd, en door dit resultaat blijft Holten 2 nog steeds meetellen in de strijd om het kampioenschap. Persoonlijk resultaat: Nico 3x, Henk en Willem lx winst plus dub belspel. Holten 3-Vjentnc 7-3 Het derde team verscheen afgelo pen week liefst twee maal achter de tafel om hun wedstrijden te spelen. Allereerst ontving men Vjentac uit Vriezenveen. Bea Klein Teeselink, de afgelopen wedstrijden redelijk goed in vorm, kon die avond haar draai niet goed vinden want ze bleef zonder winst. Hans Welting en Rien Lammertink verging het be ter. zy bleven n.l. beide ongeslagen met drie winstpartyen en ook het dubbelspel kwam op naam van het Holtense team, zodat een 7-3 over winning <*en feit was. Hardenberg-Holten 3 2-8 Afgelopen maandag vertrok het 3e naar Hardenberg. In het Holtense team maakte Erik ter Hoeven zyn wedstrijd debuut en wist 2x tot winst te komen, hetgeen een leuk binnenkomertje betekende. Ook Bea wist twee overwinningen te behalen en Greta Overvelde bleef in deze wedstrijd ongeslagen, en d.m.v. het dubbelspel kwam de 2-8 overwinning tot stand. Een veel sterker Holten 2 wist in Hengelo niet van Achilles te win nen. Droomkansen en zelfs een pe nalty werden om zeep gebracht (0- 1). Holten 4m deed wat werd ver wacht. R.K.S.V. 2 ondervond de kracht van deze nog jonge ploeg (4-1). Voor de vierde en vyfde klas- sers betekende deze zondag al, dat de eerste return-wedstrijden moes ten worden gespeeld. Holten 5 biyft onstuitbaar, want opnieuw verloor Nyverdal 3 van de rood-zwarten (3-1). Getuige de eindstand had Holten 6 het moeiiyk met de stugge Stevo-ploeg. (1-1). Verlies was er voor Holten 7. Tegen Omhoog 5 kon nu niet weer gewonnen worden (1-2) en verloor hiermee de 2de plaats. Holten 8 tegen Wierden 5 was een spannende match. Veel hacheiyke momenten voor beide doelen, veel doelpunten en een wis selend scoreverloop waren de „in grediënten" voor een smakeiyk voetbal-menu. Dit alles onder het oeziend oog van arbiter Wansink (3-3). Holten 9 deklasseerde Stevo 8 opnieuw tot een figuranten-rol, zo dat beide punten uit Geesteren werden meegebracht. Onder leiding van een voortreffe- ïyke club-scheidsrechter begon Holten 10 tegen Almelo 6 nogal on gelukkig. Drie persooniyke fouten werden resoluut afgestraft. Slechts na rust kon Holten iets terug doen (1-3). Het elfde bood kranig weerstand tegen De Zweef 7. Een gefijkspel was dan ook een verdiende belo ning (3-3). Opnieuw kon Holten 12 niet van Wierden 6 winnen. De meest geroutineerde ploeg uit hun afdeling hield de beide punten thuis (6-1). SVZW 5 - Blauw Wit 2 In de uitwedstrijd tegen de 5e editie van de „Zwaluwen" uit Wierden is games wist af te dwingen was Tiny van de Runstraat, maar helaas ging deze party in de derde game verloren. Hans Verburg en Jan Ja cobs hadden tezamen in het heren- dubbel wèl dat succes dat ze eerder niet hadden. In drie games beslis ten zy deze wedstrijd in hun voor deel. Helaas, Ans Jacobs en Tiny van de Runstraat hadden dit suc ces niet Ook Jan en Tiny in de mixed leden een nederlaag Op nieuw in drie games haalde Holten het tweede puntje binnen, door winst van Ans en Hans. (10-15,17-15 en 17-14), maar gezien de standen is daar hard voor geknokt. ABC 3 - BC Holten 3 Het zo door blessures geteisterde derde team is nagenoeg weer com pleet, en dat werd met een duide- lyke overwinning tegen de Bath- mense ploeg gevierd. In het heren- dubbel, dat als eerste wedstrijd werd gespeeld wonnen Theo Evers en Frank Akkerman met 10-15 en 9-15. In het dames enkel had Ria Groeneveld het (opnieuw) erg ge- makkelyk 1-11 en 0-11. Ria Betten moest echter de eer aan haar te genstandster laten. (11-9 en 11-6). Met twee keer 5-15 won Theo zyn het tweede elftal gelukt zich te her stellen van de vorige week geleden nederlaag tegen Sparta 5 (Door een misverstand is van die wedstryd geen verslag in het Holtens Nieuwsblad verschenen). Het werd deze keer een 1-3 zege. In de eerste helft waren de Blauw-witters heer en meester en was duidelijk te zien dat SVZW laag op de ranglyst stond. De rust werd bereikt met een 2-0 voorsprong door doelpunten van Wilco Dikkers en Gerard Kolkman. Diverse kansen op een grotere - beslissende - voorsprong werden gemist. In de rust had SVZW moed opgedaan, want di rekt werd verrassend tegenge- scoord. Bl.Wit had dit niet ver wacht en was even van slag, doch de gefijkmaker bleef uit. Ook Bl.Wit lukte het niet - ondanks vele goede kansen - de voorsprong uit te bouwen. Het duurde tot enkele mi nuten voor het eindsignaal, voor dat deze middag uitstekend op dreef zynde Henri Stam met een harde schuiver de overwinning de finitief veilig stelde (1-3). Wierden 6 - Holten 12 Begin van de wedstrijd tussen Wierden 6 en Holten 12 leek voor de laatste mogehjkheden te bieden. Men zette Wierden onder druk, maar zoals steeds de laatste weds trijden werden de kansen niet be nut. Wierden putte hieruit moeden kwam terug En wel zo sterk dat het met de rust 2-0 was. De 2e helft was geheel voor Wierden dat met effek- tief voetbal de score opvoerde tot 6-0 In een slotoffensief kwam Hol ten door Wessels nog op 6 1. maar dat was alles wat men terug kon doen Holten Al - Kloosterhaar Al Vanaf het begin van de wedstryd speelde Holten Al erg aanvallend. Reeds in de 5e minuut scoorde Gert-Jan Scheperman met een mooi doelpunt. Kloosterhaar liet het er niet by zitten en uit één van de schaarse aanvallen doelpuntte een vrijstaande Kloosterhaarspe ler 1-1). Na de rust weer een aanval lend Holten, maar door wat pech en een goede keeper by de gasten bleef de stand geiyk. De scheidsrechter onthield Holten een strafschop nadat hij deze eerst had toegekend, doch nadien op protest van Kloosterhaarspelers in een indirecte vrye schop werd „omgezet"Sneu voor Holten, doch de stand bleef 1-1. Heclor A2 - Hollen A2 De vorige wedstryd had Hector met veel doelpunten gewonnen en dacht daarom ook weer een „mak kie" aan Holten te hebben. De eerste helft ging redeiyk gelfjk op. Holten moet het echt van werk- voetbal hebben. Aan beide zyden ontstonden er hacheiyke situaties voor beide doelen. René Schoema- ker scoorde na 20 minuten niet toe gekend. Even daarna scoorde de zelfde speler, na goed aangeven van Anton Traanman, wel (0-1). Na de rust scoorde Egbert Veneklaas na een slecht weggewerkte comer (0- 2). Kiema was het Hector dat het spel bepaalde. Een zeer fanatiek publiek zweepte de spelers zo op dat zy hard gingen spelen. Uit één van de vele scrimages voor het Holten-doel wist een Hectorspeler van zeer dichtby hard in te schieten (1-2). Holten verdedigde de reste rende tyd het doel op voortreffe- lyke wyze. Holten A2 behaalde uit de laatste 4 wedstrijden maar liefst 8 punten. Goed werk en zo door gaan. Rietvogels BI - Holten BI Beide ploegen leken tegen elkaar te zyn opgewassen. In de beginfase van de wedstryd werd het niet echt gevaarlyk. Na ongeveer een kwar tier spelen kwam Holten wat beter in haar spelritme en zette de verde diging van Rietvogels onder druk. Na een mooie voorzet en door goed inkomen scoorde T. Boode in de 15e minuut (0-1). Holten bleef de eerste helft het beste van het spel houden, doch de vele goede kansen werden niet benut. Pech speelde ook een rol. want tot 2x toe schoot Holten tegen de lat. In de 2e helft begon Holten weer met goed opge zette aanvallen. Rietvogels kwam nauweiyks aan de bal en kon dan ook geen vuist maken. A. Hoek kwam nog een keer alleen voor de doelman, maar werd op het laatste moment gastuit door hem aan het shirt te trekken. Hoewel iedereen eenstrafschop verwachtte, gaf fle scheidsrechter een vrye trap Ge scoord werd er niet meer, omdat beide ploegen nadien erg veel bal verlies hadden. RKSV Cl - Holten C2 Holten C2 trad aan tegen koploper RKSV uit Ryssen. De thuisweds trijd werd met maar liefst 5-0 verlo ren. Voor de rust een gelykop- gaande strijd. RKSV scoorde het eerste doelpunt. Al gauw werd het geiyk toen de invaller Hans Schoenmaker tegenscoorde. Tot aan de rust bleef het 1-1. Na de rust een iets meer aanvallend Holten C2. De goede kansen werden echter niet benut. Uit een vrije trap bracht een RKSV-speler de stand nog op 2-1, hetgeen ook de eindstand be tekende. enkelspel en ook Frank won, zy heet dat hy het puntje niet cadeau kreeg: 17-18 en 16-18. In de mixed partyen ook geen problemen. Heike van 't Holt en Theo Evers wonnen met 15-4 en 15-3 en Frank en Ria Groeneveld deden hetzelfde met 2-15 en 12-15. In het damesdubbel kwamen de Holtense dames snel achter met 7-0, maar ze slaagden er toch in om in de verlenging de eerste game met 13-18 te winnen. De tweede game verliep voorspoediger (6-15). Door deze 7-1 overwinning nestelt het derde team zich in de top van de 4e klasse C, hetgeen een goed resul taat mag worden genoemd. Programma: 10/11 En Block 3 - BC Holten 1 (Ommen; 14/11 Diepen veen 1 - BC Holten 2; 14/11 Witte Veder 2 - BC Holten 3 (Vroom- shoop);14/ll BC Holten (recr.) - Trefzeker. Senioren Holten 2-Tukkers310.00 u.; Holten 3-Haarle 210.00 u.; Haarle 3-Holten 4 10.00 u. V. 9.00 u.; RV 2-Holten 5 10.00 u. V. 9.00 u.; Holten 6-Haarle 10 10.30 u.; De Zweef 9-Holten 7 11.45 u. V. 10.45 u.; Holten 8-De Zweef 10 10.00 u.; Holten 9-Enter 8 11.00 u.; Holten 10-Bomerbroek 4 9.00 u.; Enter 6-Holten 11 11.45 u.; Haarle 9-Holten 1210.00 u. V. 9.00 u. Junioren Hulzen Al-Holten Al 2.30 uur V. 1.30 uur; Holten A2-De Zweef A2 2.30 uur; Holten Bl-NEO BI 230 uur; Vesos B2-Holten B2 2.30 uur V. I.45 uur; Holten Cl-Rietvogels Cl 2.30 uur; Holten C2-Enter V. C21.00 uur; Enter V. C3-Holten C31.15 uur V. 12.30 uur Pupillen D.E.S. Dl-Holten Dl A. 10.00 u. V. 9.15 uur; Holten D2-V.E.S.O.S. Dl A. 10.00 u.; S.V.V.N. D2-Holten D3 A. 10.00 u. V. 9.30 uur; Holten D4- S.O.S. D2 A, 10.00 U4 Holten Fl-Sp. Ryssen F1 A. 11.00 uur. Vriendschappelijke wedstrijden: D.E.S. El-Holten El A. 10.00 u. V 9.15 uur; Excelsior E4-Holten E4 A. II.00 u. V. 10.30'uur; Holten E2 EN E3 zyn vry. Holten Dl-Oe Zweef Dl Holten Dl, dat moest aantreden tegen de Zweef BI, begon meteen met aanvallend spel. Holten kreeg veel kansen, doch die werden he laas niet benut. De uittrappen van de Zweef werden in het middenveld goed opgevangen. Hierdoor kon de Zweef niet tot aanvallen komen. Holten bleef aanvallen, doch de achterhoede van de Zweef gaf geen krimp. Voor de rust werd er niet ge scoord. Na van speelhelft te hebben gewisseld spoorden de leiders van beide teams nog eens extra aan. De Zweef werd gevaarlijker. Een van haar spelers brak door maar dank- zy de Holten-keeper bleef het doel schoon. De aanvallen van Holten werden na de rust minder. Helaas bleven de doelpunten in deze weds trijd uit. Jammer want Holten had, gezien het spelbeeld een beter re sultaat verdiend. Enter Vooruit Dl-Holten D2 Holten leed in Enter een regelma tige nederlaag tegen een duidelijk beter voetballend Enter Vooruit. Na een 1-0 achterstand kwam Hol ten in de 16e minuut door een fou tieve terugspeelbal, die door de at tent reagerende Edmond Kerkdijk in het lege doel werd geprikt, nog op 1-1. Hiema was het initiatief vol ledig aan Enter zyde. De ruststand werd 3-1Ook na rust bleef Enter de baas, zette dit overwicht om in 3 doelpunten zodat de eindstand 6-1 werd. Vesos El-Holten El Holten El heeft de uitwedstrijd te gen kampioen Vesos eigenlijk on verdiend verloren In de eerste helft was Holten beslist de betere ploeg Er werd goed over de vleugels ge speeld eri men kreeg zelfs goede scoringskansen. Enkele schoten gingen rakelings voorlangs het Vesos-doel. De kampioen in deze afdeling kon het kennelijk niet zo goed verdragen en bracht na de rust wat grotere spelers in het elf tal. Een daarvan was duidelijk geen E-speler. Het was dan ook deze spe ler, die uit een niet goed wegge werkte comer hard inschoot. Een zuiver buitenspeldoelpunt, omdat er naast de keep er een Vesos-speler op de lijn stond. Zowel de scheids rechter als de grensrechter was dit ontgaan, wat ze later toegaven. Holten raakte hierdoor aangesla gen, waardoor Vesos weer in de aanval kwam. Uit een hoog inge schoten bal, die onhoudbaar was voor onze kleine keeper, werd het nog 2-0. Dit was de laatste wedstrijd van de voor-competitie. Waarschijnlijk volgen er nog één of meer vriend schappelijke wedstrijden voor de winterstop. Let daarom goed op Holtens Nieuwsblad. En dit nog, hartelijk dank voor jullie leuke ca deau! Holten E2-Vesos E2 Holten E2 begon al gelijk aan te vallen en er kwamen een paar goede kansen, die echter niets op leverden. Han Schipper kreeg de bal goed op zyn schoen en er volgde een enorm harde knal. De keeper heeft de bal vast niet gezien (1-0). Holten was de betere ploeg. Na de rust scoorde Jan Oosterkamp nog drie doelpunten en was het feest voor E2 compleet. In deze wedstrijd hebben alle spelers goed hun best gedaan. Eindelijk eens de beide punten, die Holten E2 al zo vaak verdiend had maar niet kreeg Jon gens ga zo door! Uit twéé weds trijden drie punten behalen is een goed resultaat

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 17