TEAMCROSS OP 1 DE ZUURBERG Verdiende winst voor Holten Uitslagen Schaakclub esultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Ponyclub Bergruitertjes Blauw Wi 0.98 8.49 5.98 1.80 Z.10 r.49 ZAALHANDBAL PUPILLEN HOLTENS NIEUWSBLAD - 26 OKTOBER 1979 - PAG. 19 Door de MAC „De Holterbe- rg" werd zondagmiddag g onder auspiciën van de KNMV onder ideale weer somstandigheden op het cross terrein op de Zuurberg de 2e halve finale georgani seerd voor clubteams om het kampioenschap van Nederland waaraan totaal door 35 teams werd deelge nomen. De eerste halve fi nale werd onlangs verreden in Etten-Leur. De finale zal op zaterdag 10 november plaats hebben in Veenen- daal waar de 15 best geklas seerde teams uit de beide halve finales aan de start komen. De uitslag: (250 en 500 cc) 1. M CC Schiedam 2. A.M.L.C. Staphorst 3. Amsterdam AMsterdam 4. M.C. Ommen 5. „Halmac" Halle 6..M.T T.K. Assen I 7. M.A.C. „De Holterberg" (Henk Seppenwoolde, Jan ten Velde, Joop Staman en Geert Hutten) 8. M.T.T.K. Assen II 9. „VAMAC" Varsseveld Indivi dueel winnaar Klaas Poppinga uit Surhuisterveen. Als aanvulling van hét programma werd een wedstrijd voor jeugdige coureurs uit Holten verreden op motoren 50 cc. en brommers. Uitslag: Motoren 50 cc: 1. PeterBaan; 2. Herman Veenstra; 3. Erik Honcoop. Bromfietsen: André Broekmaat 2. Arend Jan Spijker 3. John Poppe. Er bestond voor het motorevene ment, dat perfect werd georgani seerd door de M.A.C. Holterberg", Holterbetg", een zeer redelijke be langstelling. SPORTPAGINA )an ten Velde in actie op de Zuurberg. uw Wit Al - Exelsior A2 auw Wit A moest aantreden te- het sterke Excelsior A2 en had nr het eerst in deze competitie volwaardige tegenstander, idracht was ook vanaf het begin spel zelf te bepalen en zo snel (geiyk een voorsprong te nemen ïdat de gasten by een voorsprong eenmaal gemakkeiyker spelen, eerste helft werd afgesloten met jn 1-0 voorsprong en na de rust (g men vanaf het begin een fel invallend Blauw Wit en een goede genstander Toch liep het aanval- nd niet zo erg in het begin omdat jchard Verveda op de rechtbui- jnplaats niet zo erg uit de boeten pn. Toch na een kwartier spelen |n goede aanval over links waarby rik Mondeel goed door kon gaan. Üj strandde echter op de uitgelo- ?n keeper die de bal niet klem vast pd en de toegesnelde Henk Me- pnkamp maakte toen het karwei peltreffend (1-0). Hierna zag men pn goed duel van weerszyden De auw Wit achterhoede onder- ihepte onder leiding van Jerry ons de aanvallen van Excelsior ted en zelf kreeg men aanvallend ig wel de nodige kansen Met deze 0 voorsprong werd begonnen aan rust. De tweede helft stuurde iiner Lorkeers z'n jongens de wei met de opdracht om snel op 2-0 komen om daarna op safe te spe- ;n. Hiervoor had Henk Meken- amp na 4 minuten een beste kans laar z'n schot zat enkele centimé- ers naast. Ook Excelsior speelde rk aanvallend en dit resulteerde a 10 minuten in de geiykmaker oen de Blauw Wit achterhoede fï- werd uitgespeeld en de Excels- or spits de bal voor 't inblazen had. Hauw Wit begon toen erg zenu- -achtig en paniekerig te doen, iiste zelfvertrouwen vooral in de ichterhoede en kon aanvallend •en vuist meer maken. De Rysse- ïaren profiteerden hiervan en stuurden zo af en toe Blauw Wit van Pet kastje naar de muur. Zo ook na dm. 20 minuten toen by een vrye rap de achterhoede en de keeper verrast werden en dat betekende 2 Het spel van Blauw Wit werd toen nog slechter en na zeven mi nuten kansloos by een inzet van de Excelsior linkshalf. (1-3). Blauw Wit stond voor de eerste keer in deze competitie op achterstand en had hiertegen weinig verweer tegen het steeds sterker spelende Excels ior. De wedstryd was gespeeld al hoewel Marinus Rensen nog een keer de lat trof. Een verdiende overwinning voor Excelsior dat vooral in de twwede helft meer in huis had. Morgen weer een zware klus tegen koploper Eversberg. Jongens laat zien dat de nederlaag een „vergissing" is geweest. Blauw Wit BI - Sportclub Rijssen BI Ondanks de 1-3 nederlaag tegen koploper sportclub Ryssen mag gesteld worden dat BI ditmaal een goede wedstryd met veel inzet heeft gespeeld. Sportclub begon onstuimig en nam in de eerste mi nuten reeds twee corners waarby Klein Wassink eenmaal op de doel- lfln moest redden. In de 9e minuut kwam BI tot goede aanvallen maar het was sportclub dat rakelings naast schoot, Pim Boog verplaat ste het spel naar voren en daardoor ontstond gevaar voor de gasten In de 31e minuut moest keeper Aan stoot al z'n kwaliteiten benutten om schade te voorkomen Sport club bleef hierna sterk aandringen en opende tn de 34e minuut de sco re. Toen iedereen rekening hield meteen achterstand by rust schoot Henk Stam ontiegeiyk hard op de lat en wist H. Kolkman de terug springende bal 'te „verzilveren" (1- 1). Na de thee speelde BI het spel goed en kwam toe goede combina ties In de 8ste munuut kwam Rys sen tegen de spelverhouding in op 2-1. In de volgende minuut juichte Blauw Wit al voor de gelykmaker maar helaas werd het harde af standschot van Johan Stam door de lat „geblokkeerd". Even later was Sportclub heel dicht by 3-1 doch de inzet werd door Henk Wes- terik (die een prima party speelde) op de doellyn gekeerd. De nieuwste aanwinst van Blauw Wit Vruggink toonde een grote inzet en loste di verse moeiiy ke situaties heel rustig op Hoewel Blauw Wit op een 3-1 achterstand kwam bleef men toch vechten voor een beter resultaat. Het is jammer dat dit team pas in dezee 6e wedstryd haar prima vorm van de oefenwedstrijden op de grasmat legt Dat dit tegen de kóp loper nog geen resultaat opleverde, doet echter niks af aan de verwach tingen die nu gesteld kunnen wor den. Blauw Wit B2 - Huliense Boys BI Hulsen dat nog geen enxeie weds tryd had verloren deed voor BI. Wit het ergste vrezen In het begin werd er goed gespeeld door de BI Wit ters. De Boys hadden evenwel een spits-speler die alles kon met de bal en deze man was niet te houden. De eerste 2 doelpunten vielen met enig geluk doordat de BI. Wit keeper de bal liet glippen. Hulsen ging rustig door en met de rust was een 4-0 stand bereikt.Na rust ging BI. Wit wat slechter spelen en toen Hulsen de voorsprong vergrote was de animo geheel verdwenen. Er werd nog wel gewisseld doch ook dat hielp niets. Toen een aantal spelers meenden de zaak minder serieus te móeten nemen, werden deze uit het veld gehaald. Een wedstryd wordt met 11 tegen 11 spelers gespeeld. Iedereen moet zich dan ook voor een goed resul taat inzetten. Laten we hopen dat de volgende keer alles wat beter gaat. R.K.S.V. - Blauw Wit Cl Een uitwedstryd naar medekoplo per R K S.V. stond zaterdag op het programma van Zl. Een wedstryd die met de nodige spanning tege moet werd gezien. Dit was in de eerste helft ook duidelyk te mer ken. Een paniekerig BI. Wit dat, vooral in de achterhoede steken liet vallen. R.KSV. kreeg veel kansen maar gelukkig hield Joop het hoofd koel en het doel schoon tot de 15e minuut. De achterhoede bleef toen stil staan. R K S V ging door enschootraak 1-0 Toch kreeg BI. Wit ook wel kansen en in de 25e minuut kon Henk de gelykmaker scoren, wat tevens de ruststand was. Na de thee en de „preek" van de ieiders zag men een veel rustiger Blauw Wit. Al in de 2è minuut be nutte Henk de kans die hem gebo den werd en bracht de stand op 1-2. Dat gaf de BI Witters moed, ze kre gen steeds meer greep op het spel en het elftal draaide weer als van ouds. In de 25e minuut gaf Geert een mooie voorzet en kon Henk zyn 3e doelpunt scoren 1-3. R K S V. begon toen wat aggressiever te spe len, probeerde nog wat aan de ach terstand te doen, maar de Blauw Witters benutten de ruimte die ze kregen en in de laatste minuut kon Geert uit een zuivere voorzet van Gerald de eindstand op 1-4 bepa len Een stand die gezien de eerste helft niet verwacht werd maar na een goede 2e helft wel verdiend was. In de eerste wedstrijd in de zaalhandbalcompetitie moest Holten uit spelen te gen het ook naar de 2e klasse B gepromoveerde Zwolle. Het team van Zwolle bleek ook enige ver sterking te hebben gekre gen en de wedstrijd ging de eerste minuten dan ook ge lijk op. Holten speelde een hoog tempo en met veel va riatie in de aanvallen en kon zo na 10 minuten uitlopen naar een 4-1 voorsprong. Zwolle leek verrast en vooral de keeper had moeite met de achters tand hetgeen voor de Holtense ploeg voordelig uitpakte. Goed ge bruik makend van de kansen werd de voorsprong uitgebouwd tot 13-6 by rust. Na rust werd het spel ru wer. Holten kwam rond de 10e mi nuut tot haar grootste voorsprong (16-7) maar mede door het ver ruwde spel en de zwakke leiding van de scheidsrechter kon Zwolle terug komen tot 19-14. De scheids rechter zag zich genoodzaakt tweemaal een twee minuten straf uit te delen aan Zwolse spelers. In deze periode kwam Holten weer in zyn oude doen en scoorde in de laatste minuten zes maal. De uit- eindelyke 23-16 winst was zeker verdiend, aangezien Holten de on sportieve houding van de tegen stander niet beantwoordde, doch beheerst zyn eigen spel bleef spe len. Doelpunten: Jan de Wit 6; Frans v. Gennep en Johan Plan- tinga 5; Roelf v.d. Wyk 4; Meino v. Beek 2; Jan Victor Dorlas 1. Vesos 4-Blauwwit 3 Na vijf wedstrijden ongeslagen be gon zaterdag Blauw Wit hoopvol aan de wedstrijd tegen het Hellen- doomse Vesos. In de eerste helft kwamen de gastheren op een iet wat gelukkige manier aan een doelpunt dat zoals later bleek het enige in' deze wedstrijd was. De tweede helft was Blauw Wit heer en meester, wist zich tal van zeer goede kansen te scheppen doch benutten was toch nog te moeilijk en het moet gezegd: de Vesos- doelman deed verschillende keren prima werk De sportieve wedstrijd stond onder uitstekende leiding van scheidsrechter Kampman. Des 4-Blauwwif 2 Deze wedstrijd werd geheel door de scheidsrechter bepaald Hij nam de merkwaardigste beslissingen ten nadele van beide ploegen. In het begin werd er nog wel aardig ge speeld maar na pim een half uur waren beide teams door de fouten van de fluittist het meer dan zat doch men hield het hoofd koel De puntjes werden eerlijk verdeeld. Voor Blauw Wit scoorden Gerrit Schalk en Wlm Aanstoot. Blouw Wit i-Markvogels 3 Een zwaar bevochten 2-1 zege voor BI. Wit. Het'is zeer verwonderlijk dat dit Markvogels zo laag geklas- seerd staat, want het speelde zo nu en dan mirakels goed, zeker hun voortreffelijke keeper en midvoor. i Alhoewel spreken over de keeper betekent ook spreken over de ex cellerende keeper van BI Wit Wil lem Heemskerk Hij groeide deze middag uit tot een groots ballen- grijper, omdat hij de moeilijkste si tuaties juist taxeerde. Wederom won BI Wit niet zozeer door sub liem spel alswel door zyn grote in zet. Dikkers was weer een klasse apart, want ondanks de wetens chap te moeten zorgen voor de nieuwe trainingspakken, snelde hij nog sneller dan in zijn jongste Jaren de back keer op keer voorbij Gerrit Beid man stond als vaste en be trouwbare rots in de verdedigings branding Het middenveld bleef de gevoelige plek, zeker nadat de knoestige Kuperus na de rust was uitgevallen. Het eerste doelpunt ontstond uit een penalty, het tweede uit een schitterend zoevend schot van de zo mooi ogende Ge rard Duteweerd En of men nu nog in hogere sferen toefde vanwege het bruine vocht in de pauze, een feit was dat reeds na 30 seconden een tegendoelpunt viel. De strijd laaide opnieuw hevig op, kansen te over aan beide zyden, maar het bleef, vrij gelukkig voor BI Wit 2-1 Mor gen tegen koploper DETO, zal de technische trucenduos wel wage- ADSPIRANTEN: By de Adspiranten kwamen twee teams in een uitwedstryd in actie. A2 leverde een knappe prestatie door het team van IJsselstars in de uitwedstryd na een 1-4 ruststand met 4-10 te verslaan. Met een goed gesloten verdediging en fel ge speelde aanvallen kwamen de Hol tense meisjes tot dit goede resul taat. Adspiranten B2 kon slechts over vyf meisjes beschikken en was daardoor gedwongen een aantal pupillen (waaronder de keepster) mee te nemen. Dit team speelde uit tegen V.enK. een goede wedstryd en stond by rust nog gelijk met 2-2. Het was jammer dat in de tweede helft de kansen niet goed benut werden. Samen met nog een afge keurd doelpunt is het daarom extra jammer, dat ondanks het prima keepsterswerk van de pupillen- keepster, de wedstryd met 1 doel punt verschil werd verloren. Een niet verdiende nederlaag met 5-4 was het eindresultaat. PROGRAMMA zat. 27-10: ads. Al thuis tegen CV O om 17.00 u.; Ads. A3 uit te gen V. en K. om 16 40 u. Vertrek 15.30 u.; Pup. Cl thuis tegen Nw. Heeten Cl om 15.00 u.; Pup C2 uit tegen Overwetering om 13.45 u Vertrek 12.30 u. De heren spelen komend weekend thuis tegen Overwetering 1. Een mogelyk interessante wedstrijd van Holten tegen deze ploeg die ook vorig jaar al in deze klasse speelde. Holten - Overwetering om 12.40 u. in de sporthal. Daarvoor spelen de dames junioren tegen Nw. Heeten om 12.00 u. BI. Wit dl - SOS dl In een zeer goed gespeelde weds trijd lukte het dl de volle winst thuis te houden via een klinkende 6-1 overwinning op het bezoekende SOS uit Hellendoom. Vooral Mat- hew en Hans B. waren goed op schot met resp. 2 en 3 doelpunten, terwyl Jan S. de 6e goal voor zyn rekening nam. Het noemen van deze spelers wil echter niet zeggen dat de rest van het elftal niet ge noemd moet worden Het hele elftal speelde een geweldige wedstryd (heel wat beter als de vorige weds tryd tegen Wierden). Inzet en ook inzicht waren deze keer volop aan wezig, waarby vooral linksback Henk-Jan niet te passeren was. Met zulk spel moet het zeker lukken wat hoger op de rangiyst te komen. Daarom, jongens, houden zo! Za terdag a.s. de laatste wedstrijd van de eerste competitiehelft „uit" te gen R.V. dl. Haarle d2 - BI. Wit d2 D2 heeft een puntje in Haarle moe ten achterlaten. In de eerste helft leek het daar niet op De BI. Witters waren voortdurend sterker, doch wisten dit niet in treffers uit te" drukken Ruststand 0-0. Na de rust kwam Haarle direkt van de aftrap op 1-0, even later via een afstandsschot gevolgd door de tweede treffer (2-0). BI. Wit kwam echter goed terug. John Peter scoorde 2-1, met grote inzet werd „gejaagd" op de dik verdiende ge lykmaker. Het was Hans die de 2e Bl.wit-goal liet aantekenen. Goed gewerkt, jongens, ga zo doot BI. Wit El - Holten El In deze spannende derby kwam Holten al snel op een 2-0 voor sprong. Deze stand bleef tot de rust gehandhaafd. Het zag er moeilyk uit voor de BI. Witters, maar na de rust liep alles opeens veel beter en werden de gecreëerde kansen be nut. Het werd al snel 1-2, kort daarna 2-2 en Blauw wit zag zelfs kans op 3-2 te komen. Wim Meilink scoorde alle drie goals!!! Een gave hattrick!! Deze voorsprong kon El echter niet vasthouden tot het laatste fluitsignaal. Holten wist de geiykmaxci nog te scoren zodat uiteindeiyk na een spannende wedstrijd de eindstand 3-3 werd. Goed gewerkt, jongens, en toch nog een punt verdiend. SOS E3 - Bi. Wit E4 E4 moest zaterdag aantreden in Hellendoom tegen no. 2 van de rangiyst SOS E3 Voor de rust werd met goede inzet gespeeld, waar door een 2-0 voosprong werd ver kregen, beide goals gescoord door Gerald Jansen Na de rust kreeg BI. Wit vooral via het middenveld de wedstryd steeds meer in handen. Uit voorzetten van Pieter Dorres- teyn en Mare Duteweerd wisten Henk Potman (2x) en nogmaals Gerald Jansen de voorsprong uit te bouwen naar 5-0 SOS wist de eer nog te redden door een onoplet tendheid in de verdediging. Ga zo door. Jongens, dan kunnen Jullie misschien zaterdag as kam pioen worden Jullie moeten dan wel de wedstryd tegen Holten E4, aanvang 10 00 uur, winnen Hope- nwljd moeten worden opengezet om een puntje binnen te halen Ho- penlijk ziet niemand dan van de te-^ genpartij dat die doos bij BI Wit 5* niet zo vol Is maar dat de inzet veel kan verdoezelen. lyk zyn er by deze wedstryd ook veel ouders „aan de lyn". Veel suc ces!! BI. Wit F1 - Sp. Rijssen F1 Fl moest zaterdag wat verzwakt aantreden (door de herfstvakantie) in de thuiswedstrijd tegen Sp. Rys sen F1 Toch waren er nog 9 jongens aanwezig. „Laatste man" Andres was er niet en daarvoor moest Mark op die plaats spelen In het begin ging dit een beetje moeilyk, maar in de loop van de wedstrijd ging het steeds beter. Vooral ook omdat keeper* Robert steeds beter ging keepen. Na een matig begin speelde het gehele team een goede wedstryd en wist zelfs de kleinste speler van het team, Erik-Jan, een doelpunt te scoren (de eerste in zyn „loopbaan"). Dit werd van alle kan ten bejubeld. Hy was dan ook bij zonder trots. Opvallend was ook dat Richard deze keer goed mee deed. Het resultaat was uiteinde- lyk een 5-1 overwinning. Goed ge daan jongens! Zaterdag a.s. is er geen wedstryd voor Fl, omdat de tegenstander van die dag, RV Fl, uit de competitie is teruggetrok ken. In de zesde ronde van de interne kompetitie viel er dit keer weer geen enkele remise. Acht keer won wit, één keer zwart. De konklusie lijkt gerechtvaardigd dat het Keizer-systeem de strijdlust be vordert waardoor geen zogena amde „salonremises" voor komen. Koploper Van der Knaap had wit tegen Eijzinga die op de zesde plaats stond. Het werd de S§- mischvariant van het Koningsin- disch, waarin zwart zich zeer te rughoudend opstelde. Het groeiend ruimtelijk overwicht van de witspeler bracht zwart tot een stukoffer. Voor zijn paard kreeg hij twee pionnen, maar analyse achte raf toonde een sterkere voortzet ting, waarin hij vier pionnen zou hebben gekregen, hetgeen ver moedelijk tot winst zou hebben ge leid. Nu kon wit afruilen naar een eindspel van loper, paard en drie pionnen tegen loper en vijf pion nen. Dit werd door wit gewonnen middels een aantal matdreigingen welke niet alle tegelijk te pareren waren. Scheperman, die op de tweede plaats stond, spelde tegen Van Lindenberg het Benoni. De parti jen bleven lang in evenwicht, tot dat zwart blunderde, een toren achter kwam en opgaf. Middelink speelde een Damegam- bietachtige opening en zette zijn tegenstander, D. van Beek, onder zware druk. Toen beiden in hevige tijdnood raakten, drukte Midde link door en won. Beijer stond tegen T. van Oijen slecht, waarschijnlijk zelfs verlo ren, maar zwart pakte een giftig paard en ging pardoes mat. Riet man versloeg Flantua al in de ope ningsfase, terwijl Koelemay in het middenspel door een fraaie kombi- natie de dame van Aaftink ver overde. De volledige uitslagen waren: D.A. van der Knaap-P. Eijzinga 1-0; J.E. Scheperman-T. van Lindenberg 1-0; J.W. Middelink-D. van Beek 1-0; B.,.Beijer-T van Oijen 1-0; W K. van Rijssen-W van Oijen 1-0; W. Rietman-F. Flantua 1-0; J. van Calcar-J. van Dalen 0-1; M. Koe- lemay-J Aaftink 1-0; J. ten Vel- de-G.J. Kromdijk 1-0. Door deze uitslagen is er in de stand aan de kop nauwelijks iets veranderd. Zaterdag 20 oktober orga niseerde de Ponyclub „De Bergruitertjes" te Holten een „Samengestelde weds trijd", bij Camping Vene klaas. Hieraan werd door 78 combinaties deelgeno men. Het programma ver liep volgens plan, zodat omstreeks half vijf de prij suitreiking kan plaats heb ben. Hiervoor was de Bur gemeester uitgenodigd, die met Mevrouw en de kinde ren de gehele middag aan- zwezig waren. In de categorie A/B Licht was no. 1, Hpnriëtte Vos met Polly van „De Senioren BZS.V. 1-Blauw Wit 12.30 u. vertr lOOu. Blauw Wit 2-Sparta 5 3 00 u. Blauw Wit 3-Den Ham 5 3 00 u. S C Ryssen 5-Blauw Wit 4 1.15 u., vertr 12 30 u. DETO 7-Blauw Wit 5 1.00 u., vertr 12 00 u. Blauw Wit 6-Enter V. 10 2.30 u. Zaalvoetbal: (dond. 1 nov.) Blauw Wit 1-Wilh.school 1 21.30 u. Junioren Eversberg Al-Blauw Wit Al 2.30 u., vertr. 1 45 u Blauw Wit Bl-Rood Zwart BI 1.30 u. Enter V B2-Blauw Wit B2 1.00 u., vertr 12 15 u. Blauw Wit Cl-WVV C3 1.30 u. Pupillen RV Dl Blauw Wit Dl 10 00u., vertr 9 30 u. Blauw Wit D2 Den Ham D210 00 u. Blauw Wit D3 SOS D2 11 00 u. DES El Blauw Wit El 1000 u.. vertr 10 15 u. Blauw Wit E2 Holten E4 10 00 u. Blauw Wit Fl is vrij. Eschruiters", 2 Dinand Bruins met Beauty, Eschruiters en 3 Elbert SMelt met Triumph, eveneens van de Eschruiters. Categorie ClD, Licht: Wim ter Avest, Mariska, Eschruiters; 2 Ma rieke Noltes Norbert, Eschruiters, 3 Karin Engeltjes, Whisky, Markelo; 4 Carla Schipper Ai^ja, Eschrui ters; 5 Rudi Hobert, Avina, Palt- heruiters; 6 Henk Hietbrink, Pala- tein, Bergruiters; 7 Annet van Ommen, Lady, Markelo; 8 Jessica Heutink, Mickey, Eschruiters; 9 José v.d. Linde, Fernando, Ooster- hoffruiters; 10 Eric Tempelman, Corrie, Bergruiters, 11 Thea Paal man, Quicksilver, Bergruiters, Categorie A/B Zwaar: 1 Jaap de Groot Takkie, Markelo; 2 Jacob de Koff, Gompie, Bergruiters, 3 Her man Lodeweges, Zorro, Bergrui ters. Categorie C/D Zwaar: 1 Lammert Kooymans, Robbie, Markelo, 2 Ri- kus Bronsvoort. Aprice, Bergrui ters; 3 Annemarie van Bolhuis, Kit- tie, Markelo, 4 Marcel Stolmeijer, Capt. Kim, Hertruiters, 5 Arie Bel- dman, Yvonne, Bergruiters; 6 Netty Bonté, Kazan, Markelo; 7 Erik Vincent, Mark, Bergruiters; 8 Janme Ebbekink, Salaika, Marke lo, 9 Jansje Assink, Fl Dutchman, Eschruiters; 10 Dinand Leunk, Beauty. Markelo; 11 Wim Renes, Kitty, Markelo; 13 Ans Rouweler, Nelke, Markelo; 13 Angelien Wa- gemans, Minerva, Albergen; 14 Marga v.d Linde, Kini Looleerui- ters; 15 Helga Schelfhorst, Lady Godiva. Looleeruiters. Zaterdag 27 oktober organiseert de P C. Diepenheim de Prócinclale Kampioenschappen voor paarden en ponies Aan deze Samenge stelde wedstrijd wordt door de Bergruiters met 1 equipe deelge nomen De vier deelnemers zijn Arie Beldman met Yvonne, Rikui Bronsvoort met Aprice. Jacqueline Smit met TJaidas en Erik Vincenl met Mark. Zaterdag 3 november is er bij Cam ping Veneklaas wederom eer wedstrijd Hieraan doen de L R. De Bergruiters en de P C De Bergrui ters mee Voor de ponyclub wordl dan tevens gestreden om het Club- Kampioenschap.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 19