Geflatteerde overwinning van Holten 1 op Unisson 1' hoek SV HOLTEN AFD. ATLETIEK Resultaten s.v. Holten Resulta ten sv Holten Holten kwam goed terug Resultaten sv Holten Programma s.v. Holten f 'UPILLEN B v HOLTENS NIEUWSBLAD - 26 OKTOBER 1979 - PAG Hm tweede helft de volle winst naar zich toegetrokken, jmiisson zat veel feller op de bal, waardoor aan Holten- Hde veel balverlies werd geleden. In de verdediging had on! rif Herman ten Velde als rechtsback de grootste moeite de zaak onder controle te houden. Doelman Gert Jan Wissink vormde echter ook deze middag een betrouwbaar sluit stuk. e 25e minuut bereikte een pass Johan Huzen Bert Knapen op Deze zette afgemeten voor op volkomen vrijgelaten Henry onsvoort, die geen fout maakte de stand op 1-0 bracht. Holten if daarna volharden in het te moren: >lten 2 - Neo 3 10.00 u. olten 3 - Vrij uiten 4 - Wierden 2 9.00 u. larie 4 - Holten 5 10.00 u. V. 9.00 etvogels 6 - Holten 6 11.45 u. 45 u. uiten 7 - SDOL 6 10.45 u. DOL 5 - Holten 810.30 u. V. 9.30 u. jolten 9 - Bomerbroek 6 10.30 u. iolten 10 - Stevo 7 10.00 u. .H. 12 -Holten 1110.00 u.V.9.00u. Iolten 12-SOS9 10.30 u. korte spel, waardoor de snelheid, die het elftal van de roodzwarten zo gevaarlijk maakt voor elke tegen stander, onbenut werd gelaten. In de 30e minuut constateerde de zeer zwak leidende scheidsrechter Wil- lemsen een overtreding van Henry Bronsvoort. Uit de daaruit ont stane vrije trap scoorde de volko men vrijgelaten Dick ten Kate uit een kopbal 1-1. In de 35e minuut had Wissink al zijn kwaliteiten no dig om Unisson van zijn tweede doelpunt af te houden. Drie minu ten voor de rust volgde eindelijk de zo gevaarlijke dieptepass. Wim Tul- Ier speelde zich goed vrij en lan ceerde Henry Bronsvoort en uit diens voorzet kopte Johan Huzen zeer fraai in. 2-1. Hiermee brak de rust aan. Na de rust wankelde het centrale verdedigingsduo Warrink-Oolbekkink. In de 5e mi nuut resulteerde dit in een indi recte vrije trap op de 16-meter lijn. Het schot kwam echter niet verder dan de verdedigingsmuur van Hol ten. In de 10e minuut tastte het imioren Imhoog AI - Holten AI 3.00 uur. fertrek 2.00 uur. [olten A2 - SOS A2 3.00 uur. -Iolten BI - SVVN BI 1.30 uur. Inter B2 - Holten B2 2.30 uur. et 'ertrek 1.45 uur. [olten Cl - Vr. Boys Cl 2.30 uur. Iolten C2 - Excelsior C2 1.00 uur. e u )e Zweef C2 - Holten C3 2.30 uur. fertrek 1.45 uur. 'ant jupillen Vierden Dl - Holten Dl 11.00 u. V. 10.00 u. Iolten D2 - S.C. Daarle D2 10.00 u. Iolten D4 - SWN D3 11.00 u. Iolten EI - SDOL EI 10.00 u. an ïulsenseBoys EI-Holten E211.00 L i. V. 10.00 u. Holten E3 - SOS E2 11.00 u. 3' Slauw Wit E2 - Holten E 4 10.00 u. lat Holten FI - RKSV FI 12.00 u. [Iolten D3 is vrij. Uit de. door de SV Holten, ge speelde 12 wedstrijden werden 11 punten behaald, t.w. 4 overwinnin gen, 3 gelijke spelen en 5 verliespar- tijen. Holten 2 kwam tegen koploper Hoeve Vooruit 2 weer niet tot sco ren en omdat de keeper van Holten 3 x de gang naar het net moest m^- ken kwam de eindstand 3-0 op het scorebord. Holten 3 deed opnieuw goed werk door PH 4 op 1-1 te hou den. Diep teleurgesteld kwam Hol ten 4 uit Goor terug: GFC 3 wist met 1-0 over de Holtenaren te zege vieren. Enter 5 en Holten 5 streden om de bovenste plaats. Na 90 minuten stond de 0-0 stand nog vast, zodat Holten koploper blijft. Holten be gon erg gehandicapt aan de weds trijd tegen Luctor 8. Liefst 2 spelers moesten van andere elftallen „ge leend" worden. De wedstrijd had een rómmelig verloop en tben de keeper van Luctor ook nog ge blesseerd het veld moest verlaten werd er vooral van Almelose zijde de beuk erin gegooid. Na een 0-0 ruststand kwam Holten in de 2e S.V.VÜ. Dl-Holten Dl Holten dat na de nederlaag van vo rige week, wat goed te maken had. liet vanaf het begin zien, wie de sterkste was. Met snelle aanvallen en goed samenspel wisten zij de stand in de 12e minuut al op 0-1 te brengen. S.V.V.N. dat duidelijk niet de mindere wilde zijn, begon hierop Holten onder druk te zetten maar kon toch niet tot doelpunten ko men. De stand bleef tot aan de rust 0-1. Na de rust deden de Holtena ren er nog een schepje bovenop en wisten door hun inzet en enthou siasme de stand in de 6e minuut van de tweede helft op 0-2 te bren gen. S.V.V.N. die zich niet gewon nen wilde geven, bleef dapper terug vechten en probeerde met ballen over de vleugels aan deze stand nog iets te doen. De Rood-zwarten onderbraken echter iedere aanval en gaven hun tegenstanders geen kans tot sco ren. Zij bleven het spel beheersen en brachten de stand in de 15e mi nuut zelfs nog op 0-3. Holten D2-Excelsior D2 Holten heeft in deze thuis wedstrijd een verdiende overwin ning behaald. Een snelle start zette al meteen de Rijssense achter hoede flink onder druk maar de doelpunten bleven uit. Daardoor verslapte de inzet vooral op het middenveld en kreeg de tegen stander de ruimte om op te komen. Ze kwamen echter niet aan scoren toe want de Holtense keeper hield letterlijk alles. De 0-0 bleef tot de rust gehandhaafd Daarna kwam Holten, met een gereorganiseerde achterhoede, pas goed op gang en in de tiende minuut kwam dan ook de verdiende 1-0 voorsprong door dat de bal uit een wir war van spe lers onverwacht in het doel werd „gewipt." De mooie aanvallen die daarna nog werden geproduceerd troffen geen doel. De voorsprong bleef schraaltjes maar was gezien I' het beeld van de wedstrijd volko men verdiend. Blauwwit El-Holten El De return tussen Blauwwit en Hol ten El begon voor Holten El goed. Met name in de eerste helft was Holten de sterkere ploeg. In het be gin van de wedstrijd speelde Hol ten zelfs met 10 man. Holten was op het middenveld sterker en kreeg hierdoor meer aanvallen. Nog voor de rust wist Holten 2x te scoren. Het leek erop, dat Holten het na de rust dit keer wel kon klaren. Door grote fouten in de achterhoede en niet afdbende afdekken van de Blauwwitspeler (nr. 7) wist deze binnen 5 minuten de stand gelijk te brengen en zelfs even later te bren gen op 3-2. In deze periode had Hol ten het erg moeilijk. Met nog onge veer 10 minuten te gaan ontwor stelde Holten zich aan de Blauw witte greep en ging weer in de aan val. De kleine Holtenspits om speelde de hele achterhoede en scoorde beheerst de gelijkmaker (3-3). Een goed resultaat voor Hol ten El. Holten E2-D.E.S. E2 Holten E2 kon weer niet met een volledig elftal aantreden. Een geb rek aan spelers speelt ook dit elftal parten. Er moest weer een invaller uit een lager elftal meespelen, ter wijl de reserve-keeper in doel stond. Beide elftallen speelden goed. D E S. ging echter al vlug scoren en bracht de stand voor de 'rust op 0-2 Holten miste na de rust enkele goede kansen. D E S bleef sterker door goed aan te vallen. De reserve-keeper kreeg het druk en verrichtte een paar keer goede red dingen. Toch wist D E S nog twee keer te scoren. Holten E2 liet het er niet bij zitten en tot grote vreugde maakten ze toch nog in de laatste fase een doelpunt, waardoor de stand op 1 4 kwam helft flink opzetten en werd er beter geplaatst. De rechtshalf van Hol ten wist met een knal op de krui sing de score te openen en deze werd daarna opgevoerd tot 3-0. Holten 7 en SOS 5 deelden de pun tjes broederlijk en bleven samen op de 2e plaats. Onderschatten is een gevaarlijke zaak. Dat ondervond Holten 8 tegen rode lantaarndrager Almelo 8, toen dat een 2-0 voor sprong nam. Nog net op tijd wisten de-rood-zwarten de zaak recht te zetten, door in de laatste minuut de winnende treffer te plaatsen (3-2). Holten 9 ging ten onder bij Bome 6. Kort voor tijd wisten de Bomena- ren uit duidelijke buitenspelsitua tie 2-1 te scoren. Holten 10 had een gewillig slachtoffer in Zenderen Vooruit 5. Direct na de aftrap viel het eerste doelpunt al. In de tweede helft wist S. Markvoort met een prachtige kopbal het vijfde en na later bleek, laatste doelpunt te produceren. Zondag tegen koplo per Stevo 7 kan het tiende bewij zen, dat er betere tijden zijn aange broken. Holten 11 leed een klein verlies 1-0) tegen R K. S .V3zod at een stap terug moest worden ge daan. Tot slot Holten 12, dat met lege handen van sportpark „de Schelfhorst" thuis kwam. 3-1 voor P.H. 17. Holten 6 - Luctor 8 Zwaar gehandicapt, daar liefst zes basisspelers afwezig dan wel ge blesseerd waren, moest Holten aantreden tegen een hard spelend Luctor. Pas toen de keeper van Luctor na zichzelf geblesseerd te hebben, per brancard het veld had verlaten en het Luctor team bij gebrek aan reserves daarmee tot tien man werd gereduceerd, kreeg Holten enige greep op het spel,maar voor de pauze bleek de Holtense voorhoede niet in staat het veldoverwicht in doelpunten uit te drukken, ook al omdat rech terspits Krikkink het af en toe niet meer zag zitten. Na rust werd de druk die Holten op het doel van Luctor kon uitoefenen steeds gro ter. Daar pech en gehaastheid die de voorhoede van Holten van sco ren afhield, moest het invaller mid denvelder Wechstapel zijn die voor het eerste doelpunt zorg droeg door met een afstandschot de gelege nheidsdoelman kansloos' te passe ren. Luctor poogde daarna de ge lijkmaker te forceren - en was daar op zeker moment erg dicht bij - maar hield het voor gezien toen V d. Pluijm een schot van Biesters dat de lat trof in de rebound met het hoofd, alsnog tot doelpunt „promoveerde". De einduitslag werd zelfs nog 3-0 toen Biesters na een tegen hem begane grove over treding de door de goed leidende scheidsrechter toegekende penalty vlekkeloos benutte PH 16 - Holten 12 In deze wedstrijd liep Holten 12 voortdurend naar zichzelf te zoe ken. Er werd slecht gekombineerd en zelfs de anders zo zekere achter hoede beging enkele grote fouten zodat PH al snel 1-0 kon scoren. Holten pakte toen wat energieker aan maar doelpunten werden niet gemaakt. In de 2e helft kon een vrijstaande PH-aanvaller de bal hard achter de de Holten doelman koppen en omdat Holten geen greep kreeg op 't spel van PH werd het zelfs nog 3-0. Aanvoerder V As- selt redde de eer uit een strafschop, maar Holten 12 moest toch met een 3-1 nederlaag naar huis centrale duo echter finaal mis. waardoor Ronald de Weerd alleen voor keeper Wissink kwam te staan. Beheerst scoorde hij via een lobje 2-2. Holten leek even aange slagen. Unisson wist echter niet te profiteren. In de 23e minuut lan ceerde Henk Warrink André, Dek ker, die op een beheerste manier 3-2 liet aantekenen. Holten kreeg toen de smaak van het scoren tepakken. Vijf minuten later bereikte eer. lange bal van Johan Huzen Henry Bronsvoort op rechts. Deze zette de keeper op het verkeerde been en scoorde 4-2. In de 37e minuut be reikte een pass van André Dekker wederom Henry, echter alleen staande voor open doel schoot hij te zacht in, waardoor een verdedi ger de bal hoekschop kon werken. Hieruit kwam de bal bij Andre, die via een strak schot de stand op 5-2 bracht. In de 43e minuut tenslotte brak Henry Bronsvoort nog eens op rechts door, omspeelde alles wat Unisson was en liet daarna het sco ren over aan Johan Huzen. Hier mee was de eindstand 6-2 bereikt. Gezien het totale spelbeeld een verdiende, maar duidelijk geflat teerde. overwinning. De wedstrijd bal werd deze middag beschikbaar gesteld door de firma Godeschalk. A s. zondag speelt Holten uit tegen Berghuizen in Oldenzaal. De spe- lenbus zal vertrekken om 12.30 uur. Voor een beperkt aantal suppor ters is er gelegenheid om met de spelersbus mee te reizen. SPORTPAGINA Een gevaarlijk moment voor de achterhoede van Unisson. Na een petieterig 0-1 nederlaagje tegen het Luttense VVDL zijn de roodzwarten keurig terug geko men. Eerst voor de beker tegen Heerde met 4-3 en zondag tegen Unisson met niet' minder dan 6-2. Een uitslag, die een scorebord te zien geeft van 24-10. Een aantrek kelijk beeld na de 7e competitie dag. maar niet voldoende om de ranglijst aan te voeren. Het Bath- rnense ABS heeft een beter doel- gemiddelde. Al is dat verschil nu ook weer niet zo groot. Het ziet erin elk geval leuk uit voor de Holtena ren. De overige uitslagen waren: VVDL-Berghuizen 2-1, UD-Losser 1-0, Rood Zwart-Reutum 0-1, Avanti-Tubantia 2-2 en de Tukkers-ABS 0-3. De stand in 3a ziet er nu al-s volgt uit: "ABS 74 3 0 11 11- 4 Holten WDL Reutum Rood Zwart Unisson 7 5 1 1 11 24-10 7 5 0 2 10 12- 6 7 4 1 2 9 13- 7 7 4 0 3 8 12- 9 7 3 1 3 7 11-16 Avanti Berghuizen Losser De Tukkers UD (W) 7 2 2 3 6 12-14 7 2 2 3 6 9-14 7 20 5 4 8-13 7 20 5 4 6-16 7 1 0 6 2 5-15 Tubantia 7 2 2 3 6 14-14 ZONDAG: Berghuizen - Holten, Losser - VVDL, Reutum - UD, Tu bantia - Rood Zwart, ABS - Avanti, Unisson - De Tukkers. Holten Al-S.V.V.N. Al In deze wedstrijd startte Holten Al zeer zwak. De Nijverdallers maak ten hier goed gebruik van en al vlug stond Holten dan ook achter met niet minder dan 0-2. Nadat de Hol tenaren waren „wakker geschud" ging ze in de aanval, maar voor de rust wisteh ze niet te scoren. Na de rust tapte Holten uit een ander vaatje. Uit een snelle uitval kwam de bal bij Henk Haverslag en uit diens voorzet werd de bal door een S.V.V.N.-speler in eigen doel ge schoten (1-2). Even daarna werd een Holten-speler onreglementair in het strafschopgebied onderuit gehaald. De strafschop, die werd toegekend, werd koelbloedig door Dinand Paalman in de touwen ge knald (2-2). Een slotoffensief van S.V.V.N. mocht niet meer baten, want de Holter achterhoede hield goed stand. Daarle Al-Holten A2 In een fraaie wedstrijd ontmoette Holten A2 het A-elftal van Daarle. Het leek voor Holten een eenvou dige wedstrijd te worden toen al na een kwartier R. Schoenmaker de buitenspelval wist te ontlopen en de keeper behendig wist te omspe len (0-1). De nogal kleine Daarle spelers lukte het ech'ter het spel naar zich toe te trekken en keeper Ter Harmsel moest regelmatig in grijpen. In de 35e minuut scoorde een Daarle speler tegen, omdat de opgezette buitenspelval totaal mis lukte. Holten speelde na de rust met meer inzet. Hierdoor werden meer duels gewonnen Spits „Grie- ze" w/ist uit vèel grote kansen 3 keer te scoren. Holten speelde veel over de vleugels, waardoor de snelle Jan Mosselink regelmatig alleen-voor de goal kwam, maar helaas niet wist te scoren. In de 39c minuut van de tweede helft deed Daarle nog wat terug door uit een scrimage voor doel te scoren (2-4). Rood Zwart C2-Holten C2 Holten C2 trad zaterdag aan met een gewijzigde opstelling Rood Zwart begon aanvallend, maar na enige tijd kreeg Holten meer vat op het spel. Na een kwartier spelen kregen Roelof ten Veen en Eric Ha- nenburg een paar mooie kansen, die helaas werden gemist. Rood Zwart kreeg hierna weer enkele kansen, doch door goed werk van de keeper van C2 ging de rust met 0-0 in Na de thee verkreeg Holten epn licht veldoverwicht Eric Ha- nenburg school een vrye trap ver naast. Ook de andere voorhoede spelers van Holten wisten het doel niet te vinden, ook al kregen ze veel kansen. Eerst tegen het einde van de wedstrijd lukte het Roelof ten Veen nog een doelpunt te scoren toen de keeper van Rood Zwart de bal niet klemvast had. Rood Zwart slaagde er niet in om tegen te sco ren. Eindstand 0-1 Holten C3-D.E.S. C2 Door goed samenspel van Holten C3 lukte het al in de zesde minuut èen 1-0 voorsprong te nemen. D.E.S. kwam hierna goed terug, maar met uitstekend keeperswerk van René van der Meer hield hij het doel schoon. Met de rust was het 2-0 voor Holten. Na de. rust werd met name door Gérrit Klaasses en Ed win Brouwer goed werk verricht. Holten scoorde nog twee keer en bracht de eindstand op 4-0. Alle spelers van C3 hebben een goede wedstrijd gespeeld Ondanks het feit. dat er door het grote aantal blessures een beperkt aantal heren-leden beschikbaar was, kwam zondag 21 oktober een voltallig Heren 3 voor de wedstrijd tegen een (zowaar door drie Hol tense leden verst rkt) Drienerlo-6 het veld op. Het leek erop dat Hol ten drie van haar sterkste spelers had uitgeleend, want Drienerlo werd na een inspeelperiode van een halve wedstrijd steeds sterker. Na keurige voorzetten van de jongste van de elf „Drienerloërs" wisten ze een achterstand om te zetten in een voorsprong van 6-2 op Hoiten. Dat ook keepers kunnen hockeyen, be wees een Holtense keep-speler, die het uitvoeren van slidings niet kon beperken tot binnen de cirkel en bovendien aardig met het zwaard van Damocles wist om te gaan. De salniettemin. of misschien juist daardoor, was het een enerverende wedstrijd. De uitslag had evenwel andersom kunnen en moeten zijn. Heren 1 verloor „knap" van Dieren (2-3) en de Veteranen hadden na hun hoogtepunt van een week daarvoor weer een dieptepunt be reikt in de wedstrijd tegen Bully (Oldenzaal): 7-1 voor Bully. Heren 2, nog steeds in de lift, won met 5-0 van Tempo uit Zwolle. Wedstrijdprogramma: Zaterdag 27 oktober: Meisjes B-vrij. Meisjes C-D.K.S. C3: 13.00 uur. o.l v mvr. Hanewinkel en mvr. Kooy. Meisjes D-Almelo Dl: 11.00 uur o.l.v. dhr. Bus en chr. Bruins: Afgelopen zaterdag hebben de Hol tense atleten deelgenomen aan wedstrijden georganiseerd door N.C.A.B.-broeder K.E.V. te Henge lo. Door vervoersproblemen ont popte Henri Jansen zich als ideale reis-leider en met pa Spoor zorgde hij ervoor dat iedereen op tijd arri veerde. Het wedstrijdgebeuren ver liep zeer rustig. Direct was het' al raak bij de heren die 5.1 km. moes ten afleggen. Jan Jansen was hier onbetwist de sterkste met een tijd van 15.59.6 min. Opvallend sterk presteerden Marinus Baltus (3e in 16.18.5 min) en Jan Wolterink (5e in 16 27.0 min.) Reisleider Henri Jan sen de enige die niet op tijd aanwe zig was liep met A-junioren mee en klasseerde zich met een tijd van 18 54 min. toch nog als 15e bij de heren. Zeer goed waren ook de prestaties van Junioren A op de 4100 m. De buitenlandse inbreng Henk Hoekstra uit Rfjssen 2e in 12.41 min en Markeloër Freek Beekman 3e in 12.54 Ook op 2-1 km bij de junioren C zorgde Wim Klein Baiting (3e in 6 48 3 min.) voor een wellens succes. Henk Vas- ters 6e in 7.25.8 min. en Hendri Markvoort 9e in 7.49.05 min kwa- menhierbij te kort. Tenslotte pakte de jongste loot van het gezelschap Gert Masselink nog een 3e plaats bij de junioren D over 11.00 m. Zijn tijd was 4.02.09 min. In de koppel race over 9x320 m. was de onver moeibare Henri Jansen met K.E.V. makker nog goed voor 7e plaats in 9 03.5 min. Onder leiding van laatstgenoemde kwam iedereen met een plaatselijk vervoersbedrijf op tijd thuis. De dag daarop waren de heren weer present bij de par kloop in Eibergen. Hier moest8km. worden afgelegd. In het sterke deelnemersveld legde Jan Jansen beslag op de 8e plaats in 28.36.0. Meindert Koopman was lie in 29.10 min. Marinus Baltus 27e in 32.26 min. en Gerard 29e in 32.56 min. deden aanmerkelijk rustiger. Komende zaterdag (27/10) zijn er prestatielopen over 5 en 10 km als omlijsting van de Zwolse marathon en is er in Gaanderen de bekende ARGO-loop. Almelo B4-Jongens B: 12.30 uur, vertrek OAD 11,30 uur.; Jongens C-GoorC: 11.30 uur o.l.v. mvr. Pfef- fer en dhr. Groot.; Goor D2- Jongens D: 12.30 uur, vertrek OAD 11.30 uur. Zondag 28 oktober: Heren 1-Zutphen: 14.30 uur.; Bully 3-Heren 2: 12.15 uur, koffiedrinken bij fam. Redeker om 10.30 uur.; Haackey 3-Heren 3: 11.30 uur, kof fiedrinken bij fam. Vermeul om 10.00 uur.; Veteranen-D.K.S.; 12.00 uur o.l.v. dhr. Visscher en dhr. Van Loenen. Donderdag 1 november: Veterinnen-Haaksbesgen: 14,00 uur o.l.v. dhr. Visscher en dhr. Van Iddekinge. Trainingen: Vrijdag 26 oktober: Meisjes sixes: 16.00-17.00 uur; Meis jes B: 17.00-18.00 uur; Jongens B: 18.00-19.00 uur. Zaterdag 27 oktober: Jongens D: 09.00-09.30 uur; Meisjes D: 09.30- 10.00 uur; Jongens C: 10.00-10.30 uur: Meisjes C: 10.30-11.00 uur. Jongens Sixes: vanaf 10.00 uur. Woensdag 31 oktober: Heren 1 en 2: 19.00 uur. Donderdag 1 november: Conditie training. 17.00-18.00 uur: Meisjes B en C. 18.00-19 00 uur: Jongens B en C. VOLLEYBAL Mintonette-meisjes adspiranten A Vrijdag 19 oktober moesten de meisjes adspiranten A, een weds trijd spelen tegen Vrivo B. Na lang inspelen kon de wedstrijd begin nen. In het begin stonden ze even iets achter, maar ze brachten de stand al gauw op 13-4. De opslag werd nog enige malen gewisseld, maar ze wonnen deze set toch met 15-9. De tweede set ging beter, Vrivo deed goed zijn best met Mintonette liep al snel uit. Deze set wonnen ze met 15-3. Met goede moed begon nen ze de derde set. Zo nu en dan gingen ze de foute kant op, maar na een paar aanwijzingen van cie coach ging het wel weer. Het ging allemaal niet zo goed als in de tweede set, maar deze set wonnen ze toch met 15-4. Ze hadden soms geluk, maar het was toch een ver diende overwinning. Programma Vrijdag 26-10: (19.00) meisjes junio ren - Kuipers; (19.00) .heren 2-Markelo 1, (19.00) jongens adsp.- Flash B. (20.15) dames 3-Flash 8; (20.15) dames 4-Flash 7; (20.454 da- mes 1-Blok Zaterdag 27-10: (13.30) Holyoke- meisjes adsp. A (Enter). Maandag 29-10: (19.UU) nasn 5-dames 2 (Ni)verdal; (20.00) Flasb 7-dames 3 (Nijverdal); (19 00) Flash 3-heren 1 (Nijverdal); (20.00) Ever- sberg 1-heren 3 (Nijverdal). Vrijdag 2-11: (19.00) dames 3-Rivo 2; (19 00; meisjes adsp BA-Katers; (20.15) heren 2-Markelo 2; (20.15) heren 3-Holyoke 2;- (20 15) dames 2-Holyoke 2: (2030) Markelo 1-Heren 1 (Markeloi.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 17