WEN VERLOOR If AN DE LUTTE Resultaten sv Holten Holten weer op winst Programma s.v. Holten Programma sporthal 't Mossink Resultaten s.v. Holten Holten nu koploper door doelgemiddelde sv Holten isöll S.v. Holten afd. atletiek Jeugd s.v. Holten strijdt om de Frits Paule cup Uitslag schietwedstrijd HOLTENS NIEUWSBLAD - 12 OKTOBER 1979 - PAG. 13 jolten moest afgelopen bdag zijn meerdere er- jnnen in een wedstrijd jssen twee volkomen ge- jkwaardige tegenstan- ers. De gasten begonnen jet een veldoverwicht, fetgeen binnen het kwar- jer resulteerde in een drie st corners. Uitgespeelde ansen wist man zich ech- tr niet te scheppen. Hoe- rel de wedstrijd een uit- rmate sportief verloop jende moest Bart Lefebre li de 15e minuut reeds met en vrij ernstige blessure jet veld verlaten. Een drie- al hechtingen was nodig ra de zaak te corrigeren, (et betekent wel dat hij de èrsfce twee wedstrijden m de blessurelijst kan rorden toegevoegd. Her- ban ten Velde verving hem js rechtsbuiten zeker niet nverdienstelijk. n de 25e minuut kroop Holten door iet bekende oog van de naald, toen pt een voorzet van rechts de f.V.D.L.-er Aamsink keihard en «bereikbaar voor Gert Jan Wis- jnk tegen de kruising kopte. Hol en pakte daarna de zaken wat nergieker aan, hetgeen resul teerde in een aantal schoten van Andrê Dekker, Johan Huzen en Henry Bronsvoort. De juiste rich ting ontbrak echter deze middag. De rust brak hierdoor met een voor beide partijen bevredigende stand van 0-0 aan. Na de rust trachtte Holten haar tegenstander onder druk te zetten. Dit betekende dat V.V.D.L. zich moest bedienen van countervoetbal, hetgeen de ploeg uit de Lutte met grote bekwaam heid uitvoerde. De Holtense ach terhoede kwam een aantal keren in grote verlegenheid. De buitenspel- val werd daarbij als hulpmiddel gehanteerd, hetgeen de roodzwar ten niet steeds even goed lukte. Daar zal nog meer op geoefend moeten worden, wil men niet te grote risico's lopen. In de 25e minuut kon Johan Huzen zijn tgenstander onvoldoende af stoppen en dit leidde ertoe dat de hele achterhoede zich uit positie liet spelen. Uit de voorzet kwam de bal bij de volkomen vrijstaande Zanderink, Idie onhoudbaar in kopte en daarmee V.V.D.L. op 1-0 bracht. In de resterende tijd pro beerde de thuisclub er alles aan te doen om tot de gelijkmaker te ko men. Uitgespeelde kansen wisten de Holtenaren zich echter niet te creeëren, omdat deze middag de nodige diepte in het spel ontbrak. Het gevaar moest komen van scho ten uit de tweede lijn. Het midden veld maakte de fout de ballen niet direct genoeg te spelen, waardoor de tegenstander steeds weer in de gelegenheid was haar verdediging te organiseren. In de slotfase loste Johan Huzen nog een vlammend schot, dat door de keeper werd los gelaten. Juist toen Bert Knapen in de rebound de bal trachtte in te schieten werd hij op een dubieuze wijze van de bal gezet. De goed lei dende scheidsrechter Kooien uit Nijmegen zag er echter geen straf schop in, omdat hij meende dat de bal de achterlijn reeds was gepas seerd. Holten had haar eerste ne derlaag in deze competitie te pak ken, hoewel een puntenverdeling waarschijnlijk het beste de verhou ding zou hebben weergegeven. Het zeer talrijke publiek was getuige geweest van een goede en sportieve wedstrijd. De wedstrijdbal voor deze zondag werd aangeboden door Oolbekkink Transport. BEKERWEDSTRIJD zondag a.s. speelt Holten voor de K.N.V.B.-beker tegen Heerde, uit komend in de tweede klasse K.N.V.B. De wedstrijd begint oro olten Dl-R.V. Dl olten Dl dat na de nederlaag van vorige week, geladen het veld ïkwam, liet vanaf het begin van wedstrijd zien wie de baas op het eld was. Het bleef R.V. onder ware druk zetten, maar kon niet ut doelpunten komen. Tot de veer- ende minuut moest men wachten p een bal van rechts, die voor het oei kwam en ingeschoten werd Dat het ondanks het grote verwicht van Holten toch niet emakkelijk was om doelpunten te laken, bleek uit het feit dat de tand tot aan de rust 1-0 bleef. In de lerde minuut van de tweede helft wam voor Holten eindelijk het erlossende doelpunt. Een bal die p links werd doorgeschoven werd irachtig ingeschoten 2-0. Holten oelde toen dat het toch wel kon en begin na deze stand wat rustiger te ipelen. Met leuk samenspel over de vleugels en door het midden, kre gen middenveld en voorhoede mooie kansen, die dan ook graag benut werden. Met nogal wat prachtig vuurwerk op het doel van R.V. liep de stand op tot 6-0. Een leuke wedstrijd die het aanzien zeer zeker waard was. RKSV Dl-Holten D2 Holten D2 behaalde voor de eerste keer de volle winst. Zoals de andere puntjes moesten ook deze in een Uitwedstrijd en wel in Rijssen ge haald worden. In het begin gingen de partijen gelijk op waarbij de |RiJssenaren enkele goede sco ringskansen kregen door alleen voor doelman Bert Zoetbrood te verschijnen, doch deze was zoals |toen al bleek niet te passeren. Deze zekerheid gaf de Holtenaren meer moed en men toog ten aanval. Rein Hofman liet na eerst de paal getest te hebben in de tiende minuut 0-1 aantekenen, wat ook de ruststand was. Na de rust kombineerden de Holtense jongens zeer goed en konden meer doelpunten haast niet uitblijven. Na 4 minuten was ,het André Rietberg, die van rechts de RKSV keeper verrastte en met diens hulp voor 0-2 zorgde. 5 minu ten later was het Alex Stegink, die als voorstopper overal en precies op tyd was, die er beheerst 0-3 van maakte. In deze periode kregen ook de RiJssenaren by enkele uitvallen nog enkele goede scoringskansen, doch vonden steeds keeper Bert Zoetbrood op hun weg. Tenslotte was het weer Rein Hofman die in de 18e minuut de eindstand op 0-4 be paalde. Al met al een bijzonder goede tweede helft met veel voet- balplezier! Jongens ga zo door! Holten D3-Exce!sior D3 Het niet afmelden door spelers heeft Holten D3 parten gespeeld en daardoor de overwinning gekost. Holten moest de wedstrijd met 10 man spelen Blijkens de standen in deze afdeling hadden beide elftal len eenzelfde aantal punten. Ge- I sien deze stenden «pf er winst in ."r Ra»M 'V'i'v Hendry Bronsvoort in actie voor het doel van V.V.D.L. 14.30 uur. Leden en donateurs heb ben geen vrije toegang. Bij een ge lijkspel wordt de wedstrijd met twee keer een kwartier verlengd en mocht er dan nog geen beslissing zijn gevallen, dan zullen straf schoppen worden genomen. voor Holten. Holten begon de wedstrijd sterk en bleef de gehele eerste helft aanvallen. De doelpun ten bleven echter uit. Excelsior kwam maar sporadisch tot aanval len. En wat te voorzien was ge beurde ook. Er kwam een goede kans voor Excelsior waaruit een doelpunt ontstond (0-1). Na rust weer hetzelfde speltype. Holten viel aan, doch Excelsior maakte het doelpunt (1-2). De gelijkmaker door Holten zat er dit keer niet in. Wan neer de komende wedstrijden net zo gespeeld worden, met dezelfde inzet, dan zullen de punten zeker komen. Holten E1-D.E.S. El Holten El speelde al weer de eerste wedstrijd in de tweede helft van de competitie. De uitwedstrijd tegen DES werd verloren met 3-0. Het El elftal was echter niet volledig en had aanvulling gekregen van een E2-speler Deze speelde een heel goede wedstrijd, waardoor de ach terhoede versterkt werd. In het be gin was het een gelijk opgaande strijd, met van DES. iets gevaar lijker aanvallen. Na ongeveer 10 minuten spelen werd het uit een onhoudbaar schot van korte af stand 1-0 voor DES. Holten E1 werd hierdoor eindelijk wakker geschud en zocht meer de aanval op. Na goed doorzetten van de rechtsbui ten werd de stand gelijk. 1-1. Nog geen minuut later scoorde dezelfde speler met een boogbal over de keeper 2-1. Na de rust werd DES sterker, doch gevaarlijke kansen deden zich niet voor. Toch werd de achterhoede van Holten niet vol doende gesteund waardoor men de bal niet afdoende kon wegwerken. Ongeveer 5 minuten voor het einde van de wedstrijd schoot een DES- speler van afstand op het doel. Niets wees er op dat hier een doel punt uit zou komen. De Holten- keeper had een zeer ongelukkige dag en liet het zachte schot tussen de benen doorgaan. 2-2. Jammer dat hierdoor de volle winst verloren ging, temeer omdat hij daarvoor zulke goede reddingen had ver richt. Holten £4-Excelsior E4 Holten begon zaterdag aan de tweede helft van de competitie te gen Excelsior. Het eerste kwartier was Excelsior wat sterker, doch naarmate de wedstrijd vorderde kwam Holten er beter in en wogen de partijen goed tegen elkaar op. Aan weerszijden ontstonden en kele kansjes doch deze werden niet benut. Na rust was Holten sterker en kwamen er diverse goede sco- ringsmogeiykheden. Speciaal de middenvoor kreeg een unieke kans doch deze werd jammerlijk gemist. Door ver-op dringen van de achter hoede kreeg Excelsior met enkele uitvallen nog goede scoringskan sen, doch deze werden ook niet be nut. De wedstrijd bleef tot het einde spannend maar gescoord werd er niet. Holten weer op winst! In de laatste wedstrijd van de eerste helft van de veldcompetitie heeft Holten voor de vierde achte reenvolgende maal de volle winst gepakt. In de uitwedstrijd tegen Overwetering uit Olst speelden de Holtenaren een goede wedstrijd. Vanaf het begin werd een hoog tempo aangehouden wat er voor zorgde dat na 10 minuten al een voorsprong van 6-1 was bereikt. Holten nam iets gas. terug en be paalde de rust op 9-1. Na rust werd evenals in vorige wedstrijden op de „break out" gespeeld. Van de 13 doelpunten die na rust werden ge- Senioren Holten 2 is vrij; Holten 3 - Twenthe 210.00 u.; Enter 3 - Holten 410.00 u. V. 9.00 u.; Nijverdal 3 - Holten 5 10.00 u. V. 9.00 u.; Stevo 5 - Holten 6 10.00 u. V. 9.00 u.; Stevo 5 - Holten 6 10.00 u. V. 9.00 u.; Holten 7 - Om hoog 510.00 u.; Wierden 5 - Holten 8 10.00 u. V. 9.00 u.; Holten 9 Stevo 8 10.30 u.; Holten 10 - Almelo 6 10.00 u.; De Zweef 7 - Holten 1110.30 u. V. 9.30 u.; Holten 12 Wierden 6 10.30 u. Junioren. Des Al - Holten Al 3.15 uur. V. 2.15 uur; Holten A2 - Nyverdal Al 3.15 uur; Holten BI - Excelsior BI 1.45 uur; De Zweef B2 - Holten B2 2.30 uur. V. 1.30 uur; Holten Cl - Voor waarts Cl 2.3Ö -uiïr; Holten C2 - RKSV Cl 1.00 uur; Holten C3 is vrij. Pupillen. De Zweef Dl - Holten Dl 10.00 u. V. 9.15 u.; Holten D2 - Enter V. Dl 10.00 u.; Blauw Wit D2 - Holten D3 10.00 u.; Holten D4 - DES D3 11.00 u.; Holten El - SWN El 10.00 u.; SWN E2 - Holten E210.00 U. V. 9.30 u.; Holten E3 - Sc. Rijssen E2 11.00 u.; SOS E3 - Holten E4 12.00 u. V. 11.00 u.; Holten F1 - Enter V. F1 12.00 u. Week van 13-10-1979 tot en met 19-10-1979 Zondag: 11.00-12.00 hr. Geurtsen, zaalvoetbal Maandag: 13.00-17.00 tennisclub; 17.00-18.00 s.v. Holten, afd. hand bal; 18.00-23.00 badmintonclub; 16.00-17.00 instructielokaal St. So- CuWe Dinsdag: 16.15-22.30 mintonette Woensdag: 10.00-12.00 hr. Schippers, zaalvoetbal; 16.30-18iÖ0 lera ren Scholengemeenschap, volleybal, 18.00-19.00 Wegenwacht Mar- kelo, zaalvoetbal; 19.00-23.00 badmintonclub Donderdag: 18.00-21.30 s.v. Holten, afd. handbal; 21.30-22.30 K.N.V.B., zaalvoetbalcompetitie Vrijdag: 1845-22.30 mintonette; 16 00-17 00 instructielokaal - hr. van Calcar Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde week einde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel 3180) Alle overige reserve ringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd sportzaken (tel 1666). scoord kwamen er 7 door een break out. Mede door uitstekend keep erswerk van de keeper van Overwe tering bleef de overwinning van Holten op de stand 22-5 steken. Door deze overwinning heeft Hol ten zich in de top van de 3e klasse A gehandhaafd met 10 punten uit 7 wedstrijden. Doelpunten: Roelf v.d. Wijk (8), Jan de Wit en Johan Plantinga (6), Nico Vorst en Joyn Lamping (1). Adspironten: Van de adspiranten moest het B 1 team een inhaalwedstrijd spelen tegen Raai te. In de eerste helft bleef het een gelijk opgaande strijd met kansen voor beide doelen. Raalte benutte 1 krais meer en stond bij rust met 2-3 voor. Na rust scoorden beide teams 2 maal. Het uiteindelij ke verlies met 4-5 was te recht, maar was niet nodig geweest. Vanaf het weekend van 27-28 okto ber start de zaalcompetitie weer. Ook hierin komt Holten met 6 teams uit. 2pupillenteams, 1 adspi ranten B en 3 adspiranten A teams. In de zondagcompetitie doet een damesjuniorenteam en het herens- eniorenteam mee. Het herenteam van Holten dat alsnog gepromo veerd is, speelt dit jaar in de 2e klasse B. S.V. „Holten" afdeling atletiek. Zaterdag 13 oktober is de jaarlijkse herfctloop in het prachtige natuur gebied „de Rutbeek" bij Haaks bergen. Er kan worden gestart op de 7,14 en 21 km. Vertrek 12.30 uur. Zondags kunnen de liefhebbers het nog eens overdoen. Er zijn dan prestatielopen over 3,5,10 en 15 km in het Twentse Rossum. Vertrek eveneens 12.30 uur. Onder zeer ideale weersomstan digheden werden deze zondag de wedstrijden gespeeld en de resulta ten waren voor de S.V. navenant. Holten 2 leed een kleine nederlaag bij M.V.V. en bleef zodoende in de middenmoot geklasseerd. Holten 3 verraste Nijverdal 2 door de volle winst te pakken en de Nij- verdallers nog dieper in de zorgen te helpen. Holten 4 en G.F.C. 3 deelden de pünten op sportpark „Meermans kamp". Voor Holten 5 was het een zware dag, want ze moesten aantreden tegen S.D.O.L. 3. Vooral de eerste helft stonden ze onder druk. Toch 'wisten de jongens van het vijfde nog een gelijkspel uit het vuur te slepen. (1-1). Tegen leider P.H. 13 kreeg Holten 6 geen kans. De Alme- loërs waren onbetwist de sterksten (0-2). Holten" deed goed werk door P.H. 15 met lege handen naar huis te sturen. SOS 8 was een gewillig slachtoffer voor het achtste van de rood-zwarten. Een regelmatige score van 4-0. Holten 9 kon niet op tegen La Pre mière 8. Ondanks een 5-0 nederlaag was het een fijne pot voetbal. Holten 10 kreeg een flink pak slaag van Sportlust4. De nederlaag werd er een met dubbele cijfers. Holten 11 zit weer op het goede spoor. Nu werd Haarle 5 verslagen met 3-1. De grootste overwinning behaalde Holten 12 (7-1). Jammer, dat een „botsing" tussen 2 Nijverdal-spelers de wedstrijd ont sierde. Holten 11 - Haarle 5 Dat Holten duidelijk op de goede weg is werd dit weekend weer eens bewezen. Een elftal dat zwaar is in gedeeld, doet het bijzonder goed. Nu moest Haarle 5 de meerdere In het elfde erkennen. Geen grootse wedstrijd werd het publiek voorge schoteld. Holten kwam in de eerste minuut al op voorsprong kwam door een eigen doelpunt van de gasten Holten benutte de kansen Bueü en uit een corner genomen door Henkie Vincent werd keihard door de thuisman met de (déle) kop gescoord. Kansen waren er voor Haarle wel maar werden niet benut Holten bouwde de voorsprong nog verder uit. Weer uit een comer dit keer genomen door „Kaatje" werd de bal haarscherp voor doel ge bracht, weg gestompt door de Haarle doelman tegen een eigen speler aan en de bal verdween in het doel (3-0). Haarle kwam voor de rust toch nog terug, door esn hoekschop werd de bal voorge bracht en in een wir-war van spe lers over de lijn gewerkt. De tweede helft begon Haarle met groot of fensief maar scoren war er niet bij. Weer was het Holten dat door een doelpunt van Henkie Vincent de eindstand op 4-1 bracht. Holten 11 moet er rekening mee houden dat bij thuiswedstrijden een van de eigen spelers als scheidsrechter kan worden aange wezen. P.H. 13 - Holten 6 Holten 6 heeft het zondag tegen koploper P.H. 13 niet kunnen bol werken. Er werd beslist niet minder gespeeld' dan de tegenstander, maar op beslissende momenten ontbrak het aan geluk en accura tesse. Doordat Anne Jansen na zes minuten uitviel en er van het spe- lerspotentieel reeds twee man in de lappenmand zaten moest Dom- merholt, die nog niet helemaal fit was, invallen hetgeen hy er uitste kend afbracht P H wist na plm 30 minuten de stand op 1-0 te brengen toen de achterhoede voor ver meend buitenspel bleef staan De tweede helft bood hetzelfde spel- beeld met twee geiykwaardige ploegen, waarby het opvallend was dat een kwartier voor tyd P.H. weer door een doelpunt met een bul- tenspelluchtje de zege naar zich toetrok. Holten 12 - Nijverdal 6 Vanaf het begin leek het erop dat een goed kombinererd Holten 12 de meerdere was van Nyverdal 6. Vooral toen voorstopper Kolk al snel 1-0 liet aantekenen, maar ver der kwam men niet in de eerste helft. Na de rust maakte Nyverdal zelfs geiyk en Holten 12 begon de greep op 't spel te verliezen, doch Nikkels 2-1 scoorde en v. Asselt me teen voor 3-1 en 4-1 zorgde. Was de tegenstand gebroken en kon Nik kels nog 3x prachtig scoren zodat de eindstand op 7-1 werd bepaald. Door de 0-1 nederlaag op eigen ter rein tegen WDL heeft Holten pas op de plaats moeten maken op de rangiyst in 3A. Door een beter doelgemiddelde dan het Bath- mense ABS voeren de rood zwarten nog de rangiyst aan. Bel den hebben 9 punten maar Bath- men is nog ongeslagen. WDL kon wel eens een zware concurrent voor de Holtenaren worden, zoals on derstaande rangiyst laat zien: De overige uitslagen waren Berghuizen-UD 2-1; Losser-Rood Zwart 2-3; Reutum-Avanti 1-3; Tubantia-Tukkers 4-1; Unisson- ABS 1-2. Holten6 4 1 1 9 18-8 ABS6 3 3 0 9 8-4 WDL 6 4 0 2 8 10-5 Rood Zwart 6 4 0 2 8 12-8 Reutum6 3 1 2 7 12-7 Unisson 6 3 1 2 7 9-10 Berghuizen6 2 2 2 6 &-12 Tubantia6 2 1 3 5 12-12 Avanti 6 2 1 3 5 10-12 Losser6 2 0 4 4 8-12 De Tukkers6 2 0 4 4 6-13 UD (W)6 0 0 6 0 4-15 Zondag: Bekerwedstryden (zie programma elders in dit nummer) LUCHTGEWEER: Groep A: 1. H. Paalman 163 pnt.; 2. G.A. Haver slag 162 p.; 3. G. Schuppert 161 (6x8); 4. H.J. Nekkers 161 (5x8) Groep B: 1. Dick Jansen 176; 2. E.J. Grootentraast 168; 3. B.J. Oplaat 152; 4. G. Koopman 151 Groep C: 1. H.A. Mulder 158; 2. A. Paalman 153; 3. Q.J. Sluiter 141 Groep D: 1. J. Louwerenburg 138; 2. B. Paalman 113; 3. H. Wolthuis 110; 4. W. Paalman 101 LUCHTPISTOOL: Groep A: 1. H. Paalman 170; 2. H.J. Nekkers 168; 3. A.J. Bieleman 145; 4. H. Mulder 137. Holten A2-Veso$ Al Doordat de scheidsrechter het liet afweten kon de wedstrijd eerst be ginnen na plm. 25 minuten. Hier door moest de clubscheidsrechter T. Deyk invallen. Vesos opende de score al na ongeveer 10 minuten uit een comer, die door de keeper van Holten gemist werd en door de backspeler in eigen doel werd ge werkt. Holten ontbrak het in de le helft wat aan de extra inzet, en Ve sos was doorgaans iets sneller. Hol ten kreeg toch enkele grote kansen, die echter niet benut werden. In de 43e minuut was het andermaal Ve sos dat doelpuntte (0-2). In de tweede helft was het een heel an dere Holten. Er werd keihard ge vochten en men drukte de gasten geheel terug op de eigen helft. Al leen de zo belangrijke doelpunten bleven uit. Door enkele snelle uit vallen kregen de Vesos-mensen toch enkele kansen, maar altyd weer stuitte men op de zeer goed keepende doelman Herman ter Harmsel, die met enkele fantasti sche reddingen een grotere ach terstand wist te voorkomen. Het bleef by de stand 0-2, die toch een geflatteerd beeld gaf van de weds trijd Een geiyk spel was minstens zo verdiend geweest. Holten C3-Enter C3 Door slecht spelen van Holten C3 kwam Enter al gauw op 1-0. Deze 1-0 achterstand bracht Holten tot een beetje meer inzet. Het gelukte Gerrit Klaasses de stand op 1-1 te brengen. De wedstrijd kreeg hierna een rommelige aanblik, mede door toedoen van de scheidsrechter, die dergeiyk rare beslissingen nam, waardoor noch Holten, noch Enter wist waar ze aan toe waren. Na de rust maakte Enter er 2-1 van. Nadat een Holten speler ln het straf schopgebied onderuit werd ge haald gaf de scheidsrechter een strafschop. Op aandringen van een Enter-speler veranderde hy dit in een strafschop met muurtje. Wel zeer verwarrend! Albert Wegstapel schoof de bal voor de voeten van Edwin Brouwer, die rustig kon in schieten 2-2. Dit betekende tevens de eindstand van een rare weds trijd. Enter C2-Holten C2 Al vanaf de aftrap, slechts na en kele seconden kon Enter de score openen. Maar Holten C2 bleef goed spelen en kreeg nadat een Enter speler .hands' had gemaakt een strafschop toegewezen. R. ten Veen, anders zo bewust, wist deze kans niet benutten. Na de thee werd het ln de 6e minuut al 2-0 voor Enter. Holten speelde toen ont moedigd verder. Het werd tenslotte nog 5-0 voor de thuisclub. De vol gende wedstrijd meer succes! Enter Vooriut B2- Holten B2 Afgelopen zaterdag ging B2 op be zoek by haar mede-kandidaat voor de Rode lantaarn. Zoals te ver wachten viel heeft Holten hier een heroïsche strijd gestreden die met een eclatante zege werd beloond. Reeds na enkele minuten na het beginslgnaal schoot Martin Wilps- haar al raak. Voor de rust werd het nog 2-0 door T. Woltman. Ook na de rust bleef Holten aanvallen wat re sulteerde ln nog 2 doelpunten (T Woltman). De tegenstand van de Enterse boys werd ook iets groter gezien het feit dat ze enkele keren gevaariyk dicht by de middeliyn kwamen Met een tevreden gevoel keerde B2 huiswaarts. Woensdag 17 oktober organiseert de Jeugdcommissie van de SVHolter de jaarlijkse sportdag met als inzet de Frits Paule Cup Ook dit jaar Is de Jeugd Ingedeeld in leeftijdsgroepen en wel t/ra 8 Jaar, 9 en 10 jaar, 11 en 12 Jaar, 13 en 14 Jaar 15 Jaar en ouder "Faule heeft weer Interessante onderdelen uitgezocht die door de deelne mers moet worden afgewerkt Na afloop zal de traditionele voetbalweds trijd tussen een elftal gevormd uit alle Jeugdelftallen en een team van jeugdleiders worden gespeeld Na dit alles zal nog een film gedraald wor den door Arle Ongena die betrekking heeft op de sportdag van vorig Jaar. De aanvang van het sportgebeuren ls om 13.00 uur Deze woensdag is er geen training voor de pupillen, wel voor de andere elftallen.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 13