Holtense schakers verslaan Almelo I: Hockey- togramma ilauw Wit Ef ^Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Klaverjassen bij Blauw Wit SENIOREN PUPILLEN een Uitslag schietwedstrijd „De Eendracht" HOLTENS NIEUWSBLAD - 5 OKTOBER 1979 - PAG. 13 n knap hersteld en furieus Blauw Wit kreeg loon naar rken in de thuiswedstrijd tegen Boswinkel met als resul- tjt een verdiende 2-0 overwinning en een plaats bij de ddenmoters op de ranglijst. Het was deze middag weer {ds vanaf het begin werd het idedigend en soms laf spelend swinkel met de rug tegen de Air gezet. Blauw Wit besefte dat Horen SOS 1 - Blauw Wit 1 2.30 uur, v. 15 u. (je uw Wit 2 Dos '37 5 3 30 u. ;n uw Wit 3 - Hilz Boys 7 3.00 u. iuw Wit 4 is vry iuw Wit 6 - Vroomsh Boys 7 1.45 D Ham 7 Blauw Wit 5 3 30 u v. J u. doren VA2 - Blauw Wit A 1 2.30 u. v. en 5u. ienthe A 1 - Blauw WitB 11.00 u. 12 15 u 1SV B 1 - Blauw Wit B 2 2 30 u v un iw Wit C 1 - De Zweef C 3100 u llen D 1 - Blauw Wit D 1 9 39 u v iuw Wit D2 - DESD2 llOOu. (uw Wit D 3 - Des D 3 10 15 u -"-"Isos E 1 Blauw Wit E 110 15 u lige 9 30 u HUW Wit E 2 - GFC E 2 9.30 u. iendschapp gen WitFl-EnterV F 19 30u het toen moest gebeuren en begon z'n tempo steeds meer op te voeren. Er werden kansen gecreëerd, maar telkens weer botste men op een muur van Boswinkel verdedigers. In de 32e minuut bouwden Coert Schuppert en Gerard Aanstoot een 1-2 aanval op maar ook deze inzet werd niet beloond Enkele secon den later probeerde Henk Bolink het met een afstandschot maar ook nu geen resultaat Wim Klein Nage lvoort probeerde het met een fraaie kopbal welke door de Boswinkel goalie op uiterst bekwame wijze werd gestopt Blauw Wit bleef ko men. bouwde aanval na aanval op, maar moest toch met de brilstand thee gaan drinken Ook na de pauze bleven de Blauwwitters aan vallen en toen Wim Klein Nage lvoort in de 21e min na rust in het strafschopgebied na een doorbraak grof werd gevloerd, ging de bal op de stip maar Wim die zelf de straf schop mocht nemen miste En het was Kees van Dijk die 3 min later met een verwoestend schot van plm 20 meter de Boswinkel doel man kansloos liet Nu was Boswin kel aangeslagen, begon paniekerig te reageren, en voorstopper Gerrit Stam bracht in de 35e min Blauw Wit op zekerheid toen hij uit een scrimmage voor het Boswinkel doel 2-0 scoorde De Holtense for matie wilde meer en Wim Klein Nagelvoort die z'n zelfvertrouwen wat moeilijk had teruggevonden dook regelmatig voor het Boswin- keldoel op, het welk in de 40 min bijna resulteerde in een eigen goal van de Enschedeêrs In de slotfase probeerde Boswinkel nog fanatiek de eer te redden, maar Blauw Wit fierg i IW 69 2 - Blauw Wit 3 MÏS _J) de eerste helft een zeer onrustig pelend Blauw Wit dat vooral het erste kwartier erg moeilijk door BSkam Met daarvoor al enkele niet missen kansen kwam MW ver- lend op 1 0 na een goed ingekopte orner Hierna kreeg BI Wit toch ?ts meer greep op het spel maar list toch nog niet gevaarlijk te Dorden Tot op slag van rust Nico eldman op Unks goed doorging en It een onmogelijke hoek raak nalde Na de thee speelde BI Wit teel beter en creëerde enkele goede lansen Dit resulteerde na een iwartler in een treffer van W Riet na weer goed voorbereidend »erk van Nico Beldman Hierna nad BI Wit de wedstrijd geheel on «er controle totdat een .geheid" uitenspeldoelpunt van MVV werd __jjoedgekeurd Hierna kreeg BI Wit het erg moeilijk maar wist tot het "iaatste fluitsignaal de zaa k dicht te houden Toch een verdiend gelijk spel, waarmee de Blauwwitters erg in hun „sas waren Blauw Wit 5 - MW '69 3 Voor een juist verslag over deze [wedstrijd zou Je eigenlijk alle spe lers met name moeten noemen, jomdat ze zich allemaal hebben in igezet voor een zo n gunstig moge 34|Ujk resultaat Niets zou saaier en „^eentoniger zyn zodat Je genood zaakt bent uit de spelers een keuze ~~"*te doen Het is kortzichtig dan al .Jeen de doelpuntmakers te noe- PRmen. zoals zo vaak gebeurt Wyzul len deze fout dan ook niet maken en noemen Johan Stam en Gerard Duteweerd als makers van de doelpunten dan ook niet Juist de J konstante en minder opvallende spelers zijn nl van onschatbare waarde Bi) BI Wit 5 zijn dat o a de tomeloze Jan Aanstoot en de takti- cus Oerrtt van Zeyts. om maar he lemaal niet te spreken over het Jonge" talent Riekus Kremer Het ?'|Vwas een sportieve wedstrijd waar MVV Bi Wit te veel ruimte gaf om te kombineren Het eerste half uur kreeg BI Wit legio scoringskansen, doch louter stomme pech hield hen d van een grote voorsprong af Een zeker fijkend doelpunt werd van wege vermeend buitenspel afge keurd De rust ging in met een dik "erdiende 1 0 stand Ook na de 'J I'lck wiek blfel BI Wil door z^n sterkere middenveld gevaarlijk, vooral op links waar Gerrit Dikkers probeert de tijden van „Mennea" belachelijke te maken Bij een 2-0 stand achtte BI Wit de tijd geko men een „pensioens" tempo aan te kunnen houden hetgeen alras tot een tegendoelpunt leidde Deze waarschuwing was voldoende en de aanwezige echtgenotes konden hun ..helden" dan ook trots aan de borst drukken Een extra biefstuk als beloning zal vast best hebben gesmaakt. Sp. Rijssen 7 - Blauw Wit 6 Het zesde ls de kater van de vorige week al weer te boven In het begin van deze ontmoeting leek het er nog niet op dat het beter zou gaan Een over alle linies slecht en onge concentreerd spelend Blauw Wit keek al snel tegen een fikse ach terstand aan 3 0 Doch langzaam aan herstelde men zich Via een in directe vrye trap werd het door Ben Gerards3 1 Dit was tevens de rust stand Na de thee een fanatiek aan vallend Blauwwit dat de tegen stander met de rug tegen de muur zette Deze powerplay kon niet zonder resultaat biyven Na een goede aanval over links werd de bal door Herman Bekkernens knap voor het doel gebracht en was het Jan van der Laan die zeer fraai met het hoofd scoorde 3 2 Het was de zelfde Jan van der Laan dte 3 3 liet aantekenen doch deze treffer kon ln de ogen van de matig leidende (clubischeidsrechter geen genade vinden hy claimde aanvallen van de keeper de Blauwwitters waren dit helemaal niet met hem eens De thuisclub raakte door deze afge keurde treffer toch licht ln paniek Na een goede aanval over rechts via Eddy de Jong knalde deze maar net over de lat Deze speler werd even later hy geheel was doorgebroken op de rand van het strafschopge bied op grove wyze onderuit ge schopt De overtreding werd door de scheidsrechter slechts' be straft met een vrye schop Hoe het zesde ook stormliep men wist de ge lykmaker niet meer te scoren en zo werd het een onverdiende neder laag Een geiykspel was op zyn minst verdiend geweest Een com pliment voor alle spelers zoals ze zich in de tweede helft via keihard werken hersteld hebben van de vlug verkregen achterstand het Blauw Wit dat we kenden uit de eerste competitieweds trijden, het team dat durfde aanvallen, dat bij een fout over de teleurstelling heen kwam, kortom het team dat wilde voetballen, om te winnen. keeper Gerrit Paalman wist de nul voor z'n team op bekwame wijze te handhaven Voor morgen staat de uitwedstrijd tegen Vesos op het programma Zeker geen makke lijke klus, maar wanneer dit Blauw Wit dat de nederlaag van vorige week tegen DVO zo snel deed ver geten en de supporters nu een aan trekkelijke wedstrijd heeft gebo den, dit zelfde spel in Hellendoom op de mat kan leggen, dan kan op z'n minst een puntje worden ge pakt. Blauw Wit Dl - De Zweef Dl Gekleed in de rode hemden trad D1 op eigen terrein aan tegen De Zweef Dl om te trachten in die wedstrijd de eerste overwinning te behalen Door vechtlust en inzicht lukte het inderdaad de beide punten thuis te houden Door een goal van Mat- hew, die eindelijk een keer op doel durfde te schieten in plaats van te blijven pingelen, werd het in de tweede helft 1-0 en daarbij bleef het. Er moest echter nog fanatiek wor den verdedigd tegen het minstens gelijkwaardige De Zweef om de voorsprong te kunnen vasthouden Vlak voor tijd moest keeper Jan nog een wonderbaarlijke redding verrichten om de gelijkmaker te voorkomen Hy wist de bal tot cor ner te verwerken Deze corner bracht nog groot gevaar voor het Blauw Wit-doel doch de scheids rechter floot af en de eerste zege kon gevierd worden Al met al een goed gespeelde wedstrijd, waarin alle spelers goed hun best hebben gedaan en hard hebben gewerkt Jongens, ga zo door. dan volgen er beslist meer overwinningen. De Zweef D2 - Blauw Wit D2 In een gelykopgaande wedstrijd heeft D2 een puntje behaald in Ny- verdal bij de Zweef D2 Voor rust wist Blauw Wit door hard werken via René 0 een 1-0 voorsprong te nemen Na de rust moest deze voor sprong worden prijsgegeven Het ging bij Blauw Wit wat minder dan voor de rust, doch het gelijkspel kon worden vastgehouden Zater dag a.s thuis tegen DES D2 Jon gens. met dezelfde inzet als voor de rust tegen De Zweef D2 zit er moge lijk de volle winst in. Holten D4 - Blauw Wit D3 Een hardwerkend D3 heeft in de derby een gelijkspel weten te beha len Eerst moest met 10 man wor den gespeeld en kwam Holten dan ook met 1-0 voor Toen de elfde man er bij kwam ging het wat beter en wist Blauw Wit dan ook de ver diende gelijkmaker te scoren Aan verdere doelpunten kwamen teams niet toe Nogmaals D3 zaterdag a s wordt er op gerekend dat alle spelers aanwezig zijn! SD0L El - Blauw Wit El Blauw Wit El. dat het moeilijk heeft in deze competitie heeft tegen het onderaanstaande SDOL uit Luttenberg duidefijk getoond dat het meer in de mars had SDOL werd naar een regelmatige neder laag gespeeld, waardoor de Blauwwitters nu een wat betere postitie op de ranglijst hebben kunnen innemen Blauw Wit E2 - Enter E3 E2 heeft zich duideiyk aangediend als kampioensgegadigde nr 1 in haar poule Nu ze nl alle tegen standers ëên keer hebben ontmoet ls er nog geen verliespunt geleden, waardoor ze dapper op kop gaan Tegen Enter E3 werd de vierde zege in successie behaald Jongens de tweede helft van de competitie ook zo' Zaterdag a s geen competltle- wedstryd maar een vriendschap- peiyke wedstryd op eigen terrein tegen GFC E2 uit Goor Aanvang half tien Holten F1 - Blauw Wit F1 F1 dat zaterdag aantrad tegen plaatsgenoot Holten speelde za terdag een ongelukkige wedstryd Er werd constant aangevallen maar de keeper van Holten wist bijna alle op hem afgevuurde scho ten te stoppen Alleen Jan Arend, de „grote" kleine man had een keer succes: 1-0. Na de rust weer een voortdurend aanvallend Blauw Wit doch via uitvallen wist Holten 2x te scoren door te profiteren van kleine foutjes achterin Blauw Wit bleef stug volhouden, doch het samens pel werd vergeten, er werd veel te veel gepingeld waardoor er geen doorkomen aan was Holten wist door een uitval zelfs nog tot 3-1 uit te lopen Direkt daarop kon Ger- ben toch nog 3-2 scoren. Voordien waren al vele kansen gemist of ge stopt door de zeer goede keeper Jongens, laat de moed niet zakken door deze nederlaag Gewoon doorgaan, maar toch vooral beter samenspelen! Het Holtense schaakteam speelde vorige week vrijdag zijn eerste externe wedstrijd van het nieuwe seizoen. Te genstander was Almelo 3, een oude bekende van vorig jaar. Toen werd thuis verlo ren met 2 1/2-7 1/2 en uit ge lijk gespeeld: 5-5. Er werd nu dan ook een kleine neder laag verwacht, mede omdat Holten met twee invallers moest aantreden. Hoewel de Holtense spelers ook op papier de minderen van de Alme- loërs zouden moeten zijn, was daar tijdens de wedstrijd niets van te merken Alle Holtenaren speelden met veel inzet en na een uur ston den er reeds enigen materiaal voor op hun tegenstanders. In de daarop volgende uren werd het Holtens voordeel op de meeste borden langzaam uitgebreid. Allen Ton van Oijen had wat pech, en zijn par tij was dan ook het eerste uit, zodat Almelo 3 met 1-0 voorkwam. Deze achterstand werd echter vrij snel daarna omgezet in een 3-1 voor sprong door overwinningen van Dick van der Knaap, Berry Beijer en klubkampioen Henk van Beek. Na ongeveer 3 1/2 uur spelen kwa men een aantal partijen in de tijd noodfase Gezien de stand van de wedstrijd werden toen door Holten op taktische wijze enige remises aangeboden, door Dinant van Beek in gelijke stand en door Theo van Lindenberg die licht voordeel bezt. Middelink had een slechte stand, maar kon remise forceren via eeu wig schaak en Erik Gervedink Nij- huis, die in tijdnood afwikkelde naar een waarschijnlijk verloren toreneindspel, had over schakers- geluk niet te klagen en maakte ook remise De stand werd zodoende 5-3 en Holten moest dus uit de laatste twee partijen nog een half punt ha len om de match te winnen. Wim Blauw Wit Al - Excelsior A2 In een sportieve maar matige wedstrijd heeft het A-elftal de volle buit binnengehaald en is tevens koploper geworden, omdat mede koploper Eversberg een vrije zater dag had In- de eerste helft leek het er nog niet op dat deze wedstryd een grote overwinning zou worden. Dankzij een tactisch veldspel had Blauw Wit de beste kansen, maar vergat te scoren Het duurde tct in de 22e minuut toen Eric Aanstoot de bad goed onderschepte en uit zijn pass kon Henk Mekenkamp scoren. Toch was het spel van beide zijden mat, maar Blauw Wit had net iets meer klasse tegen het met 10 man spelend Excelsior A2 en na een half uur kon weer Henk Mekenkamp scoren door met een lob Excelsior „keeper" te verrassen uit een pass van Eric Aanstoot In de rust wer den Eric Aanstoot en Richard Ver- vede vervangen door Jerrie Prins en Marinus Rensen en kwam er meer stootkracht in de ploeg In de 2e helft zag het er naar uit dat de doelpunten niet uit zouden blijven gezien het offensief van Blauw Wit en in de 7e min kon Gerard Rut gers van grote afstand scoren (3-0). Drie minuten later was het al 4-0 toen Marinus Rensen via de paal raak schoot na gerommel binnen de zestien meter Na een kwartier liet Henk Mekenkamp uit een in gooi 5-0 aantekenen Excelsior had zich al by een neder laag neergelegd en in de 25e minuut kon Eric Mondeel uit een lange pass van Jan Klein Nagelvoort raak schieten Na een half uur scoorde Gerard Rutgers vla een omhaal na een goede combinatie met Eric 7-0 By Blauw Wit wilde toen iedereen doelpunten en vergat vaak te combineren en af te ronden. Tien minuten voor tyd kon Excels ior de eer nog redden door misver standen en foutjes in Blauw Wit achterhoede Gerrit Johan redde even later nog fraai En kon hier door de eindstand op 7-1 houden in een door Henk Stam goed geleide wedstryd Blauw Wit B2 - Excelsior B3 Al in de 2e minuut keek B2 tegen een achterstand aan Oorzaak fou tief terugspelen Hierna ging me teen alles fout wat er fout kon gaan. zodat in de eerste 20 minuten de achterstand opliep tot 4-0 De 2de helft ging stukhen beter en Blauw Rietman, die een pionneneindspel met één pion minder had, wachtte op zeer taktische wijze een half uur zonder te zetten, zodat hij zijn par tij kon afbreken Zijn stand wordt nu geanalyseerd op mogelijkheden om remise te houden. De uitslag van deze partij is echter alleen van belang voor het Holtens bordpun- tensaldo, want de match was reeds voor Holten gewonnen door inval ler Eijzinga. Deze speler is een maand geleden lid geworden en had in twintig jaar niet gespeeld. De teamleider was echter reeds zo onder de indruk gekomen van zijn spel, dat hij hem uitnodigde als in valler. Eijzinga bewees dat deze uitnodiging terecht geweest was. Nadat hij halverwege de partij reeds een kwaliteit had gewonnen, hield hij ook in de tijdnoodfase het hoofd koel en vond hij steeds de sterkste zetten. Toen de vlag van de tegenstander bij de veertigste zet op vallen stond, gaf de laatste pardoes zijn dame weg en kon Eij zinga de felicitaties van zijn ver heugde teamgenoten in ontvangst nemen Holten heeft dus verdiend gewonnen met een voorlopige uit slag van 6-3 en één afgebroken par tij. De uitslagen waren, met Holten wit op de even borden: M. Balk - J.W Middelink remise; H. Raben - E.J Gerveding Nijhuis remise; H.G.C Kleuskens - D.A. van der Knaap 0-1; J.E David Richard-H van Beek 0-1; L.E.B. Diepenhorst - D van Beek remise; E.M. Sarink -B Beijer 0-1; K de Jong - T. van Oijen 1-0; G.C.C van Dorth - W. Rietman afgebroken; E.J .A.M. Stege - T van Lindenberg remise; G Muller - P Eijzinga 0-1. De overige uitslagen in de eerste klasse B zijn. Boekelo 1 - Vriezenveen 1 3 1/2-61/2 en ENO 1 - ESGOO 3 4-4 voorlopig, wordt waarschinlijk 4 1/2-5 1/2 Holten staat dus op de tweede plaats en treft op maandag 15 oktober thuis ENO 1 uit Nijverdal De vierde ronde van de interne kompetitie kende weer de nodige „vechtparti jen". De beide koplopers Middelink en Beijer speelden een uiterst scherpe partij, waarbij beiden zo veel tijd verbruikten voor de ope ningsfase, dat na 17 zetten de tijd nood begon mee te spreken, en Middelink het remiseaanbod van Beijer wel moest accepteren Van der Knaap en Scheperman speel den Slavisch, en wel de tempo- kampvariant waarin het gaat om het zo lang mogelijk uitstellen van de ruil van de witte c-pion tegen de zwarte d-pion. Scheperman won een pion, maar gaf in vreselijke tijdnood een stuk weg Door on zorgvuldig spel gaf Van der Knaap echter het stuk terug en daarmee de winst uit handen. Na de tijdkon- trole werd in een voor Scheperman beter staand toreneindspel tot re mise besloten. Koelemay speelde een degelijke partij en wist met zwart tegen routinier Blits de stel ling gelijk te houden. Jonkers ver speelde tegen Roele eerst de kwali teit, maar kwam later terug en won alsnog. Flantua en A. Klaassen, beiden terug van weggeweest, maakten er een knokpartij van, waarin Flantua door het oog van de naald kroop en blij mag zijn met de behaalde remise. De volledige uit slag was: Middelink - Beijer remise; Van der Knaap - Scheperman remise; D. van Beek - Gevedink Nijhuis remi se; T van Oijen - Eijzinga afgebro ken; Van Calcar - H. van Beek 0-1; Blits - Koelemay remise; Van Lindenberg - Aaftink 1-0; W. van Oijen-Van Dalen 1-0; Jonkers- - Roele 1-0; Flantua - A. Klaassen remise; Rietman - Ten Velde 1-0. Er werden ook twee afgebroken partijen beslist. Koelemay gaf zijn partij tegen Van Lindenberg ge wonnen en Jonkers en W van Oijen besloten tot remise. Zaterdag speelt een zestal mee in het jaar lijkse Sallandtoumooi in Raalte, waar wij ditmaal hoge ogen hopen te gooien. LUCHTGEWEER groep A: 1. H. Paalman 170,2. H.J Nekkers 167,3. G.J Schuppert 156 p., groep B: 1. D Jansen 165,2. D.J. Njjendijk 163, 3. G Koopman 157, 4. B.J Oplaat 148 o., groep C: 1. H.A. Mulder 148, 2. A Paalman 160 p.; gorep D: 1. J. Louwerenburg 143, 2. G.J. van Aefst 126,3 A.J. Bieleman 103,4. B. Paalman 79 p. LUCHTPISTOOL groep A: 1. H. Mulder 146, 2. A.J. Bieleman 130 p. Wit kreeg enkele zeer goede sco ringskansen Het geluk was echter beslist niet met Blauw Wit Uit en kele uitvallen bepaalde tenslotte Excelsior de eindstand op 0-6. Markvogels Cl - Blauw Wit Cl Blauw Wit Cl moest het zaterdag opnemen tegen Markvogels Cl. Het werd een büzonder spannende wedstrijd tussen twee gelijkwaar dige ploegen Vooral in de eerste helft werd het spel kort en het speelveld klein gehouden wat leidde tot gevaarlijke uitvallen aan beldekanten Na 5 min was het BI. Wit dat een snelle aanval wist te benutten Gerald scoorde 0-1 Drie min later was het André die de keeper van Markvogels kansloos liet 0-2 Markvogels kwam echter iirekt terug én in de 10e min was net 1-2. In de 15e min kon Gerben M uit een mooie voorzet de bal in het net werken 1-3 Markvogels kwam steeds beter in het spel en het werd door BI Wit steeds moeilijker door de verdediging te komen Na rust werd er door beide ploegen hard gewerkt en kwam er wat meer speelruimte Beide ploegen wisten zich nog wel kansen te scheppen maar doelpunten bleven uit wat niet betekende dat de wedstrijd minder spannend was Integen deel, er werd door beide ploegen tot de allerlaatste minuut met veel in zet gestreden maar de stand bleef zoals die na een kwartier spelen was (1-3) Weer 2 punten erbij voor Cl dat in deze competitie nog geen puntje heeft verspeeld Ga zo door jongens! Hoewel Heren 1 met diverse uitval lers en blessures te kampen heeft, is de inzet en goede wil erg groot. Doch, desondanks is het ook dit keer het eerste team niet gelukt de volle winst te behalen In de weds trijd tegen Goor kwam Heren 1 niet verder van een gelijkspel (1-1), waarbij dan het broodnodige doel punt door de benjamin van het team werd gescoord! De overige herenteams behaalden geen pun ten door te verliezen Bij de jeugd kon jongens C haar doelgemid- delde aanzienlijk verhogen door met 17-0 van Hengelo C te winnen! Dergelijke uitslagen doen aan an dere takken van sport denken. De uitslagen waren verder Zaterdag 29 sept.: Meisjes B-Haackey 3-4 Meisjes C-Goor 9-1 NijverdalD-Meisjes D: 4-0 Jongens B-D K S C 0-6 Hengelo C-Jongens C 0-17 Jongens D-Bully D. 6-4 Zondag 30 sept.: Goor 1-Heren 1: 1-1 Traditiegetrouw worden ook in dit seizoen '79/80 weer klaverjasavon- den gehouden in het clubgebouw van de ZW .Blauw Wit" op „Meermanskamp" De eerste avond ls op vrydag 19 oktober, aanvang 20 00 uur Verder zal er „gejast" worden op vrydag 14 de cember. vrydag 8 februari en vry dag 18 april De actlviteitengroep stelt een aantal mooie pryzen be schikbaar terwyi de ciubhuiscom missie zorgt voor een drankje en een na. tig hapje Opgaven kunnen geschieden op het pubiicatiebord in het clubgebouw of telefonisch nr 3348 De klaverjasavonden staan open voor iedereen, dus ook voor niet-leden Er worden per avond dije partyen gespeeld en de hoog ste scores van drie avonden zyn be slissend voor de hoofdprys Het in- teggeld bedraagt per avond een rijksdaalder (Inclusief koffie en har tige hapjes). Almelo 4-Heren 2: 1-0 Heren 3-Hengelo 5- 1-4 Hattem A-Veteranen: 10-1 WEDSTRIJDPROGRAMMA: Zaterdag, 6 oktober: Meisjes B-Salland BI: 12.00 uur o.l.v mvr Laurijssens en mvr. Pfef- fer P W C2-Meisjes C: 10.45 uur, vert rek OAD 09 45 uur Goor Dl-Meisjes D: 14.00 uur, vert rek OAD 13 15 uur Jongens B-P W B2 10.30 uur oJ.v dhr Vink en dhr Bus Jongens C-Salland C2: 12.00 uur o.l v dhr Groot en dhr Pfeffer Hardenberg D-Jongens D: 11.00 uur, vertrek OAD 10.00 uur Zondag, 7 oktober: Heren 1-Almelo 1 14.30 uur Heren 2-Hengelo 3 12 30 uur oi.v. dhr van Tongeren en dhr Heil D K S 6-Heren 3 12 00 uur Veteranen-Almelo 1100 uur o.».v. dhr. Visscher sr en dhr. Meerman Donderdag 11 oktober: Veterinnen-P W 2 14.00 uur o.l.v dhr Visscher sr en dhr. Van Idde- kinge TRAINING: Vrijdag, 5 oktober: 16 00-17 00 uur meisjes sixes 17 00-18.00 uur Meisjes B 18.00-19.00 uur: Jongens B Zaterdag, 6 oktober: 10.00 uur; jongens sixes 09 00-09 30 uur Meisjes C 09 30-10 00 uur Jongens D 10 00-10 30 uur Jongens C 11.00-11 30 uur Meisjes D Woensdag, 10 oktober: Heren 1 en 2 19.00 uur Donderdag, 11 oktober: Conditie training Meisjes B en C: 17 00 18 00 uur Jongens B en C 18.00-19 00 uur

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 13