Grote overwinning van Holten op UD HANDBAL Zuurbergcross geslaagd evenement rograma IV Holten Programma sporthal 't iossink Holtense badmintonners staan aan het begin van nieuw competitieseizoen 3" StNiOBtN HOLTENS NIEUWSBLAD - 5 OKTOBER 1979 - PAG. 11 SPORTPAGINA je wedstrijd U.D. Holten kwam duidelijk aan het licht 5-0 van te maken. In de 30ste mi- I U.D. een heel moeilijk seizoen tegemoet gaat. Het ster- nuut was een grove overtreding er l geachte Holten trachtte men op te vangen door een tsterkte verdediging en waar dit niet voldoende was jruikten de tegenstanders uit Weerseio harde charges i het klasseverschil te compenseren. t deze taktiek niet voldoende >°°»<- ^e°ntef André Dekker belaste zich met de 5 bleek reeds In de 5e minuut, n Henry Bronsvoort op ongeoor- lioren: jv 3-Holten 2 10.00 u. V. 8.45 u. rerdal 2-Holten 310.00 u. V. 9.00 lien 4-GFC 3 10.00 u. Iten 5-SDOL 3 10.00 u. j 13-Holten 6 11.45 u. V. 10.45 u. lien 7-PH 15 10.30 u. iS 8-Holten 8 10.00 u. V. 9.00 u. Première 8-Holten 9 9.00 u. V. Du. Vroomshoop 4-Holten 10 10.00 V. 9.00 u. Jten 11-Haarle 5 10.00 u. Iten 12-Nijverdal 6 10.30 u. Moren: ter Al-Holten Al 2.30 uur vert- 11.30 uur «n A2-Vesos Al 3.30 uur «n Bl-Enter V BI 2.00 uur ter V B2-Holten B2 11.00 uur trek 10.15 uur |lten Cl-Enter Cl 2.30 uur ter C2-Holten C2 2.00 uur vert- kl.15 uur blten C3-Enter C3 1.00 uur ipillen: jjlten Dl-R.V. Dl A. 10.00 uur K.S.V. Dl-Holten D2 A. 11.00 uur 110.15 uur plten D8-Excelsior D3 A. 11.00 BOS. D2-Holten D4 A. 10.15 uur 19.15 uur Iplten El-D.E.S. El A. 10.00 uur ID.O.L. E2-Holten E3 A. 11.00 uur 110.00 uur Iplten E4-Excelsior E4 A. 11.00 lp. Rijssen Pl-Holten F1 A. 9.30 fir 9.00 uur lolten E2 is vrij. directe vrije trap en scoorde 1-0. In de 17 minuut bracht Bert Knapen de keeper van U.D. nog in grote moeilijkheden. In de 20 ste minuut speelde André Dekker' zich op fraaie wijze vrij en loste van 25 m een zeer effectvol schot, waar ie dereen zich op verkeek, ook de keeper. Hierdoor werd de stand 2-0. Daarna duurde het tot in de bless uretijd, voor het derde doelpunt tot stand kwam. Henry Bronsvoort brak op links door en gaf op het juiste moment af aan de meegeko men Bart Lefebere, die op een be heerste wijze 3-0 aantekende. Na de rust een zelfde spelbeeld. Holten dat haar tegenstander uitnodigde haar verdedigende taktiek te laten varen, waardoor er ruimte ont stond voor de rappe jongens in De Holten voorhoede. In de 20 ste mi nuut na de rust leidde dit tot een doorbraak van Bronsvoort die 4-0 op het scorebord bracht. Drie mi nuten later was het Wim Tuller die Henry Bronsvoort in staat stelde er de oorzaak van dat Jan Bert Wis- sink met een hoofdwond het veld moest verlaten. Anton Labobar nam zijn plaats in. In de 40 ste mi nuut was het wederom Bronsvoort, die alle tegenstanders de hielen liet zien en de stand op 6-0 bracht, daarmee een zuivere hattrick sco rend. Gert Jan Wissink kreeg in de resterende tijd nog de gelegenheid zich enigszins voor te bereiden op de vervanging van doelman Pasop gedurende de komende drie weken. 2 minuten voor het einde bracht een door Gert Oolbekkink van richting veranderd schot de stand nog op 6-1. Holten heeft een ver diende overwinning behaald en behoudt hierdoor de leiding in de 3e klasse A. Zondag a.s. ontmoet Holten op het sportpark Meer manskamp V.V.D.L. uit de Lutte. Deze ploeg promoveerde vorig jaar naar de 3e klasse, en heeft tot nu toe uitstekende resultaten be haald, waarbij de 4-0 overwinning afgelopen zondag op Unisson te denken geeft. De rood zwarte bri gade van trainer Pesman is ge waarschuwd. Voor het publiek wacht een uitermate smakelijk voetbalgerecht komende zondag op Meermanskmap. Aanvang 14.30 uur. Holten Al - Enter Vooruit Al Holten moest deze wedstrijd aan treden tegen de koploper en dat be loofde een ze^r moeilijke wedstrijd. Na het beginsignaal was het een sterk aanvallend Holten. Direct al in de 2e minuut kreeg Albert Hoek een goede kans, doch wist deze niet te benutten. Geleidelijk aan zakte het tempo bij Holten en kon Enter Vooruit wat terug doen. Tot de rust bleef de stand 0-0. Na de rust was het in de 5e minuut al raak uit een vrije schop van Enter Vooruit. Dit Dp de vijfde speeldag kwam Holten tegen B W.O 3 uit Hengelo niet 1 eerder dan de brilstand, hiermee 1 aantonend dat de achterhoede Ijoed in elkaar zit, maar dat de Voorhoede over te weinig stoot- I kracht beschikt. Grote vreugde bij de overwinning van het twaalfde op Omhoog 6. De vooruitgang van dit elftal geeft hoop op de toekomst. Omhoog 6 - Holten 12 Met een (uitstekende) invaller doelman begon Holten 12 zelfver zekerd met goed aanvalsspel Om hoog 6 onder druk te zetten, hetr Holten 5 gaat onverminderd door geen resulteerde in doelpunten van met puntjes pakken. Tegen de Nico (Klaas) ten Veen en „Billy" doelpunt kwam omdat de muur van Holten uit elkaar liep. Hierna was het de beurt aan Holten om de tegenstander onder druk te zetten. Een fraaie kopbal van Dinant Paalman en enkele schoten moch ten tot ieders spy t geen doel treffen Met nog 5 min. te gaan bracht En ter Vooruit de stand nog op 0-2 na een snelle uitval. Vermeld moet nog worden de grote inzet in deze wedstrijd van Richard Vixseboxe. Holten C2 - Sp. Rijssen C2 Holten C2 kwam zaterdag goed voor de dag tegen Sportclub Rijs sen. Door goed aanvallen van Hol ten kon na ruim een kwartier spe len de score worden geopend, door R. ten Veen (l-O). De bezoekers kwamen hierna weer gelijk met 1-1, nadat de Holter verdediging een foutje beging. Dit was tevens de ruststand. Ook in de tweede helft bleef Holten voortdurend aanval len. Eerst scoorde R. ten Veen nog twee keer, waarna R. Somer met zijn doelpunt de eindstand op 4-1 in het voordeel van Holten bracht. Deze overwinning was een leuk ver jaardagscadeau voor leider Jan Borgboer. Enter D 1 - Holten D 1 Een wedstrijd die van het begin tot het einde vol zat met spanning. Van beide kanten vlot aantrekkelijk voetbal, met twee elftallen, die el kaar geen duimbreed toe wilden geven. Dit ging zo door tot aan de rust. Na de rust nam de druk van Enter echter meer toe, het samens pel werd beter en de voorhoede kreeg meer kansen Ondanks dapper volhouden van Holten kon zij niet voorkomen, dat in de twaalfde minuut van de tweede helft, de stand op 1-0 kwam. Holten, dat na deze stand wat aan geslagen was kon niet meer in zijn spelritme komen. Toen dan ook in de vijftiende minuut de stand op 2-0 kwam was de strijd gestreden. Hol ten bleef moedig doorgaan, maar Enter was en bleef oppermachtig. Winnen van de koploper, als het kan, is prettig. Niet winnen is geen schande. Spelvreugde metz'n allen is belangrijk! Holten D 2 - Sp.el. Rijssen D 1 In een matige wedstrijd moest Hol ten in Rijssen de volledige meer dere erkennen. Na ongeveer 10 mi nuten spelen wist Holten nog voor te komen met 1-0 door een eigen doelpunt van Sportclub Rijssen, maar daarna werd het elftal hele maal weggespeeld. Nog voor rust werd het 1-1. Na de rust werd het meteen al 2-1 door een formidabel afstandschot. Holten slaagde er niet in de enkele kansen te benut ten die hen werden geboden maar moest toezien dat Rijssen er nog één in het doel werkte. Wanhopige pogingen mochten niet baten. Het verschil werd alleen maar groter. De einduitslag was 4-1 en zodoende een wedstrijd om snel te vergeten. S.V.V.N. E 1 - Holten E1 Zo goed als Holten E 1 zaterdag voor een week speelde, zo slecht hebben zij afgelopen zaterdag ge speeld in Nijverdal tegen S.V.V.N. Voor de rust was S.V.V.N. het meest in de aanval. Er zat geen enkele or ganisatie in de Holter achterhoede. Met kunst en vliegwerk werden doelpunten maar ternauwernood voorkomen. Nadat er in de rust een hartig woordje door de leiders was gesproken werd het echter weinig beter. Holten kwam niet verder dan een goed schot vanaf het midden- veld.dat maar nauwelijks over het doel ging. De doelpunten werden gemaakt door S.V.V.N. Nadat de Holten- keeper een aantal goede reddingen had verricht werd een afgeslagen aanval door een S.V.V.N-speler op doel gekopt. Zo te zien geen enkel probleem doch de keeper van Hol ten liet het rollertje door handen en benen gaan (1-0). S.V.V.N. bleef in de aanval waarop Holten geen antwoord had. Ongeveer 10 minu ten voor tyd scoorde S.V.V.N. nog een echte goal. Het schot was dit keer onhoudbaar voor de Holten- keeper (2-0). Een zeer slechte weds trijd van Holten E 1! Holten E 4 - S.O.S. E 3 In een slecht gespeelde wedstrijd, J Holten 3 leed een zware nederlaag tegen een technisch veel beter spe lend Tukkers 2 (1-5). Zweef 6 werd een kleine overwin ning behaald, zodat de koppositie gehandhaafd blijft (2-1). Holten 6 behaalde een forse over winning op Haarle 6. Kritiek kan Inspirerend werken. Langzaam maar zeker wordt de kopgroep be- Cubus: (0-2). Na rust kwam Om hoog sterk terug en via 1-2 en 1-3 maakten ze zelfs nog gelijk: 3-3. Bijna zag Holten 12 de zeker schij nende overwinning aan haar neus voorbij gaan, doch Freek Bekker- nens zag kans om uit een uitste kende dieptepass met een diago- reikt en a.s. zondag tegen leider naai schot de stand op 3-4 te bren- P.H. 13 kan het zesde zijn kracht gen en deze voorpsrong gaf het bewijzen. 12de niet meer uit handen en de eerste overwinning was een feit! Heel beleefd deed Holten 7 bij R.K.S V. 5, want de roodzwarten .maakten voor beide elftallen de •doelpunten (1-1). In een slechte wedstrijd behaalde Holten 8 haar vierde overwinning en blijft volop in de race voor de koppositie (1-0). Wisselvallig is het optreden van het negende. Luctor 7 bleek te sterk voor de Holtenaren en vrouwe For- tuna knipoogde de Almeloèrs ook nog toe. Een fanatiek strijdend Holten 10 was dichtbij haar eerste overwin ning op Vabo 5, Maar de paal stond 2 keer succes in de weg Vabo kwam aan de leiding door slecht uitver dedigen van Holten, maar dooreen mooie aanval te benutten bracht Gelmers de stand weer in even- wilcht. Holten 11 wist in Rijssen een 2-1 overwinning te behalen tegen R.V. 3 en handhaaft zich hiermee in de middenmoot. Holten 6 - Haarle 6 Wellicht door het fraaie nazomer- weer begon Holten 6 veel te on stuimig aan een stormloop op het Haarledoel. Er werd onnauwkeurig geplaatst mede doordat de verde diging van de bezoekers de bui- tenspelval vaardig hanteerde, waardoor het veld erg klein werd. Nadat Arte Jansen de geblesseerde Ap v.d. Bos had vervangen werd van tactiek veranderd waardoor er meer ruimte op het middenveld kwam. De vleugels werden inge schakeld en snel vielen er toen goals. Deze keer haalde Henk v.d. Pluym doeltreffend uit. Na de pauze hetzelfde spelbeeld, waarbij de voorsprong uitgebreid werd tot 5-0, door treffers van Herman Bies- ters en invaller Jan Witten Door een paar erg gemakkelijke over winningen bestaat het gevaar dat Holten 6 de volgende tegenstander gaat onderschatten en dat kan ge vaarlijk worden als deze P.H. 12 heet. Week van 6-10-1979 tot en met 12-10-1979 MAANDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 17.00-18.00 s.v. Holten, afd. handbal 18.00-23.00 badmintonclub 16.00-17.00 instructielokaal - hr. Van Calcar DINSDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.15-22.30 mintonette 16.00-22.00 instructielokaal - St. SoCuWe WOENSDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 19.00-23.00 badmintonclub DONDERDAG 08.10-15.30 diverse scholen 18.00-21.30 s.v. Holten, afd. handbal 21.30-22.30 „All Stars" VRIJDAG 08.10-15 30 scholengemeenschap 18.45-22.30 mintonette 16.00-17.00 instructielokaal - hr. Van Calcar Voor reservering van nog vrije uren in het bovenge noemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdag middag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de be heerder (Sporthal, tel. 3180). Alle overige reserve ringen uitsluitend via het gemeentehuls, afd. Sportzaken, (tel. 1666). heeft E 4 het deze keer lelijk laten afweten. De gasten die maar met negen spe lers naar Holten waren gekomen, hielden de verdediging goed geslo- In de komende week zullen enkele teams van de Bad mintonclub Holten hun eerste wedstrijden voor het ten. Van de vele kansen werd er niet seizoen 79/80 spelen. Uit d€ één benut. Er werd veel te weinig beschikbare leden die com- gecombineerd en op het doel ge- petitie wilden gaan spelen, schoten. Bij een van de weinige uit- zjjn drie team samengesteld dfï"Z3O,S,werd5et0'Lvoor elk bestaande uit drie da- - ga5ten wat tegen de veldver- mes en drie heren. Het houding was. Holten probeerde nog van alles, maar er werd niet meer gescoord. Al met al werd er hard gewerkt. Maar probeer de volgende weds- eerste team zal uitkomen in de 4e klasse A en daar ploe gen ontmoeten uit Bath- men, Zwolle, Deventer, trijden eens wat meer samen te spe- Ommen, Hardenberg, Nij- len en te schieten, dan winnen jullie verdal, Emmeloord en Hat- nog veel wedstrijden. tem. Verdiende winst voor goed spelend Holten! De heren senioren moesten voor hun uitwedstrijd naar L.H.C. uit Lemelerveld. In de thuiswedstrijd werd aan het begin van de competi tie met 19-10 gewonnen. Holten be gon goed en nam al in de eerste mi nuten een 5-1 voorsprong. L.H.C. kwam terug tot 5-4, waarna Holten de marge voor de pauze terug bracht op twee doelpunten 7-5. Na rust was Holten duidelijk sterker en werd met snelle aanvallen de verdediging van L.H.C. in moeilijk heden gebracht. L.H.C. kon een en kele keer wat terug doen, maar keek halverwege de tweede helft al tegen een 13-7 achterstand aan. In de laatste minuten hield Holten de verdediging goed gesloten en wist de eigen score nog op te voeren tot de verdiende 19-7 overwinning. Doelpunten: Jan de Wit 8; Johan Plantinga 6; Roelf v.d. Wijk 3; Nico Vorst en Jan Victor Dorlas 1. De dames junioren speelden uit te gen het sterke Heeten. In de eerste helft kon het team goed meeko men. Rust 5-2 voor Heeten. Na rust was het alleen Heeten. Ondanks de goede inzet werden de Holtense dames keer op keer verrast door de snelle uitvallen van Heeten. De overwinning van Heeten met 19-3 was dan ook volkomen verdiend. Adspircmten. De adspiranten speelden dit week end de laatste wedstrijden van de veldcompetitie. Het Al team speelde uit tegen koploper Nw. Heeten. In de eerste helft kon Hol ten het tempo aardig bijhouden en de schade tot 3 doelpunten beper ken. (3-0). Na rust drukte Nw. Hee ten goed door. Holten kon nog de derde treffer scoren maar moest de winst met 12-1 aan Nw. Heeten la ten. A2 speelde voor de tweede keer tegen V en Kuit Twello. Ook in deze uitwedstrijd was A2 de betere ploeg. Was de stand bij rust 2-3 in het voordeel van Holten, na rust namen de meisjes nog wat ruimer afstand en wonnen verdiend met 3-6. A3 had het moeilijk tegen het A3 team van V en K. Vooral in de eerste helft benutten de gasten de kansen goed. Rust 0-8. Na rust liep het bij Holten beter mede na een wissel van keepster. In de tweede helft wist Holten ook 1 maal te sco ren zodat met 1-11 werd verloren. BI verloor de uitwedstrijd tegen ABS voor drie weken met 8-11. In de thuiswedstrijd ging het echter beter. Bij rust stond ABS nog met 1-2 voor, maar de Holtense meisjes kwamen goed terug. Met een beetje meer inzet had er misschien nog winst behaald kunnen worden, maar de wedstrijd eindigde nu in een overigens verdienstelijk 6-6 ge lijk spel. Pupillen Pupillen Cl had in haar eerste thuiswedstrijd met 1-14 van Nw. Heeten verloren. In de uitwedstrijd liep het al stukken beter. In de eerste minuten stond Holten zelfs met 2-0 en 4-2 voor. Vlak voor rust echter kwam Nw. Heeten terug en stond halverwege met 6-4 voor. Ook in de tweede helft bleek Nw. Heeten sterker. Holten had de pech dat zes keer het houtwerk een doelpunt in de weg stond. Dit alles bij elkaar toont zich de vooruitgang bij deze pupillen die ondanks de 10-5 nederlaag terug kunnen zien op een goede wedstrijd. Ook C2 liet zien dat het steeds be ter gaat spelen. Werd de eerste wedstrijd tegen D.S.C. nog met 0-16 verloren, in de thuiswedstrijd was hij bij rust 9-2, waarna in de tweede helft erg goed werd gespeeld. D.S.C. kwam slechts 2 maal tot sco ren waar Holten evenzoveel doel punten tegenoverstelde. Een goede wedstrijd - met 11-4 verloren - van de jongste speelsters van de hand balafdeling. Voor de adspiratnen BI is er een ingelaste wedstrijd tegen Raai te op za. 13 oktober thuis om 13.00 uur. Het komend weekend komen al leen de heren senioren nog voor een wedstrijd in het veld. De laatste wedstrijd is uit tegen Overwetering 2. Om 11.00 uur vertrek vanaf Meermanskamp om 10.00 uur. Het tweede team speelt in de 4e klasse B, en de tegenstanders ko men uit Zwolle, Diepenveen, Har denberg, Heino, Dedemsvaart en Vroomshoop. In de 4e klasse C ko men naast het derde team ploegen voor uit Bathmen, Zwolle, Harden berg, Lettele, Hattem, Dedems vaart en Vroomshoop. De animo voor het competitie badminton neemt elk jaar, getuige de vele nieuwe verenigingen en teams zienderogen toe. In de komende 6 maanden zullen er daardoor in de Holtense sporthal 23 competitie wedstrijden te zien zijn. Vorig sei zoen waren dat er nog 18 een te- name van bijna 30%!!! Voor het eerst dit seizoen heeft B.C. Holten een team Ingeschreven In de recreanten-competitie. Dit is spe ciaal gedaan om een breder deel van de vereniging kennis te laten maken met wedstrijd sport, zonder dat direct het behalen van een hoge klassering voorop staat. Wij kunnen ons voorstellen dat u best eens zo'n wedstrijd van dichbij wilt bekijken. Dat kan! Op enkele woensdagavonden na worden er op die avond door twee teams thuis wedstrijden gespeeld in de sporthal 't Mossink. Zonder toegangskaar tje te kopen en zonder verloting om de kosten te drukkenbent u bij ons een welkom bezoeker! Stuif 'es in! Inmiddels is de eerste wedstrijd al gespeeld. BC Holten 3 en het Hat- temse Netwerk 2 namen die voor hun rekening. De wedstrijd begon, hoe vreemd het ook mag klinken, met een blessure. Bij het inspelen werd Frank Akkerman getroffen door een zweepslag, zodat deze en nog meer avonden voor hem geen eer is weggelegd. Zo werd een team leider tot een teamlijder. Frank sterkte! Theo Evers nam Frank's plaats In maar verloor tegen een goede te genstander. Doordat ook Harry Dul niet tot winst kon komen (2-15 en 3-15), moesten de dames heel wat goed maken Heike van 't Holte lukte dat bijna, zowel- in de eerste game die verloren ging na verlen ging met 10-12, als in de tweede game (9-11), leverde Heike een goede prestatie die zeker meer had verdiend. Ria Groeneveld liet haar tegenstandster slechts één keer serveren in de tweede game, en dat betekende één punt. Zo won Ria snel en zonder moe te worden met 11-0 en 11-1. In de eerste mixed Ria Betten/Harry Dul ging het eerst goed: 15-13, na een nog grotere voorsprong te hebben gehad. Dit was feitelijk een voorteken, want in de twee volgende games bleven ze ver beneden hun kunnen (4-15 en 6-15). Heike en Theo deden het be ter, mede dank zy een niet zo sterke Hattemse dame (15-7 en 15-11). De heren dubbel Theo/Harry werd ver loren met groot verschil. De beide Holtense heren zullen beter op el kaar moeten inspelen, wil deze combinatie tegen sterke tegen standers als de Hattemse heren combinatie, overwinningen boe ken. De beide Ria's daarentegen speelden alsof er geen vakantie was geweest, met 15-8 en 15-8 brachten zij de Hattemse overwinning tot dragelijke proporties terug: 3-5. Programma: 8/10 ZBC 6 - BC Hol ten i (sporthal Zwolle;; 10/10 BC Holten 2 - Heino 1 ('t Mossink 20.00 uur); 10/10 BC holten Recr. - En Block (idem); 13/10 BVZ 7- BC Hol ten 3 (sporthal Zwolle). Organisatorisch is de eerste Zuurbergcross, die Touw trekvereniging „O.K.I.A." en SV Holten afdeling atle tiek afgelopen zaterdag or ganiseerden naar wens ver lopen. De deelnemers (139) die de weg naar „de Schure" hadden gevonden, waren over het algemeen vol lof over het parcours. Bij herha ling van dit evenement, het is de bedoeling er een jaar lijks gebeuren van te me- ken, zal het aantal deelne mers zeker nog groeien. De pas 5-jarige Christel Louws heeft het niet van een vreemde Ze was het snelst op de 1250 m met een tyd van 7.01 min Op de 2,5 km was Eric Arendshorst uit Neede de snelste met 8 15 min Zyn plaatsge noot Wilfried v Schalk was hier goede tweede in 9 08 min. terwyi Dykerhoekse Gerrit Klaasses be slag legde op de derde plaats 9.22 min. De 5 km. was voor Boschker uit Lichtenvoorde in 16.58 min. voor Gerrit Voortman uit Ryssen in 17.25 min. en Jan Neplenbroek uit Heino in 17.28. De 10 km. werd vol ledig beheerst door Jan Jansen ((Menum). Op voor hem bekend terrein noteerde hy een tyd van 34.15. Tweede aankomende R. Hegger uit Lochem deed er 34.39 min. over terwyi Jan Wessels be kend marathonschaatser uit Mar- kelo beslag legde op de derde plaats in 24.49. Resultaten 5 km. 1. Boschker 16.58 2 Gerrit Voortman 17 25 3 Jan Neplenbroek 17 28 4. J. Huls in 't Veld 17 51 5. Henk kHHoekstra 1814 6. Freekie Beekman 18.23 7 Gerard Beldman 18.28 8 Johan v Brussel 18.519 G. Bouwhuis 18.5110 Wim Klein Bai ting 19.04. 14. Henri Jansen 17. Henk Klaasses 20 Dinant Schip pers 21 Henk Vasters 24. AUord Wansink 29. Horst Louws. 30. Hendri Markvoort 35. Gerrit Ste vens. 10 km. 1. Jan Jansen 34.15. 2. R. Hegger 34.39. 3. Jan Wessels 34.49. 4. Jan Timmermans 34.57. 5. Mein- dert Koopman 35.25. 6. H. Oitvoort 36.31 7. J W. Hofstee 36.33.8. Henk Rietsema 37.01 9. Rombouts 37.17. 10. J. Heering 37.25. 11. Dinant Markvoort 38.05. 13. Marinus Bal- tus 38.17.17 Jan Westapel 38.50.18. Jan Wolterink 39.02. 30 Ap Koets ier 42.09. 31. Gerard Koopman 42.15. By de 3e Expansieloop te Hoogeveen op 26 september was Henk Reitsema goed voor een 45e plaats Hy liep de 10 km lange stra- tenloop In 37 06 min Totaal kapot bleef Frits Kramer nog net onder de 40 minuten (39 56) Zondags na de Zuurbergcross deed Jan Jansen het nog eens dunnetjes over By de 12 km. lange „Zessprongloop" te Gorssel kwam hy als eerste over de meet in 43.52 min A.s. zondag „Ka- riboecross' te Markelo-Goor. Af standen 3-6-10-15 km.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 11