|iarvergadering laiffeisenbank „Holten Yietnamezen in Holten BON Zondagsschool HOLTENS NIEUWSBLAD Cursusmogelijkheden seizoen 1979-1980 AGENDA Krachtvoerprijs niet verhogen, zegt O.L.M. Uit het politierapport MEDISCHE DIENSTEN m BURGERLIJKE STAND Agrarische School Holten Jongeren- vredeskrant S. BAKKER Kampioenshond Schoolreizen HOLTKNS WiEUWtttSLAL) - 7 fc>ü,ej. üMBÜK la ia - rrt.u>. o :e woorden vatte de voor van het bestuur van de itieve Rabobank „Holten" Ie heer J.H. Robers, zijn ope- oord samen tijdens de Al- ie Vergadering van de bank, isdagavond jl. werd gehou- hotel Vosman. Daarvoor heer Robers enkele belang- [ebeurtenissen uit het jaar de herinnering opgeroe- |e aktie ter gelegenheid van [|||||3a.sseren van de f 50 min. "™™%eld; de grote vraag naar le- n en kredieten en de direc- a. sseling. TF0breid ging de heer Robers in argumenten die tegen elkaar afgewogen alvorens het be- werd genomen tot de ingrij- e verbouwing van het bank- aw aan de Gaardenstraat. dit besluit," aldus de heer rs, „vertrouwen bestuur én van toezicht erop weer voor 1 ange periode op de goede weg |n." Met een woord van dank lirectie en personeel voor hun ■age in de goede resultaten 1978 besloot de voorzitter zijn lingswoord. cijfers 1978 irens de jaarcijfers 1978 toe te ,en, bedankte de heer J. van gerden, sinds oktober 1978 di- »ur van de Rabobank, de heer ers voor het welkom bij deze hem eerste Algemene Verga ng. „Onze nieuwe burgemee heeft mijn gedachten gelezen hij direct na zijn benoeming Holten is een lot uit de loterij, it zo is het!", aldus de heer van gerden. deze eerste dinsdag van sep- iber zou het wellicht interessan- zijn U de begroting voor 1980 te leggen", zei hij zinspelend de aanstaande prinsjesdag, "ar niettemin ging hij uitvoerig >p de cijfers over de groei van vertrouwde middelen en de 2i aan uitleningen in 1978. De vertrouwde middelen stegen lelijk met 4,9 min. -ofwel 8% - '67,2 minde uitleningen stegen rentegen met f 6,9 min. - ofwel - tot 49.1 min. Deze in de ge- iedenis van de bank unieke si- tie heeft de liquiditeit van de ik aangetast. Om te kunnen ven voldoen aan de vraag naar leningen heeft de bank voor een irag van f 1 min. aan effecten af- itoten en enkele financieringen de Rabohypotheekbank onder pacht. „Met de kredietbeper- »de maatregelen van de Neder- dsche Bank worden wij dage ts geconfronteerd maar gelukkig bben wij nog geen „neen" hoeven verkopen", aldus de heer van llngerden. De ontwikkeling van winst hield in 1978 geen gelijke ed met de groei van het balansto- al; de brutowinst (voor belasting •taling) steeg met 3% tot 176.000.-. Bewust is voor deze itwikkeling gekozen: de cliënten- irieven werden zo gunstig moge- Ik vastgesteld en ook kon de bank traditie handhaven voor de (kening-courant houders (argra- ërs, middenstanders, bedrijven, nz.) geen omzetprovisie en kosten in rekening te brengen. Uiteinde lijk resulteerde een balanswinst van f 136.800.- (vorig jaar f 116.400.-). De vergadering ging akkoord met het voorstel de winst aan de Algemene reserve toe te voegen Bestuurswisseling In de raad van toezicht was de heer J.G. Wissink aan de beurt voor pe riodiek aftreden. Hij was opnieuw herkiesbaar gesteld en omdat geen tegenkandidaat door de leden was gesteld, werd de heer Wissink bij acclamatie herbenoemd voor de gebruikelijke periode van 3 jaar. In het bestuur was periodiek aftre dend de heer G.J. Ulfman die zich voor herverkiezing niet beschik baar had gesteld. „Nu hebt U deze functie ruim zes jaar vervuld en tot mijn ver- en bewondering besluit U om zich terug te trekken," aldus de heer Robers. „Uw argumentatie i£ dat U vindt dat een oudere op zijn tijd plaats moet maken voor een jongere, daarom mijn bewonde ring. Verwonderd was ik echter wel dat U nu reeds met dit voorstel kwam terwijl ik vond dat U nog niet in deze fase was gekomen Uw in zicht en ervaring gaven steeds blijk van een weloverwogen mening." De heer Robers bedankte de heer Ulfman met de woorden: „Daar ik U persoonlijk de hele zittingspe riode heb meegemaakt kan ik U zeggen dat wij als team heel prettig hebben kunnen samenwerken, zo wel de eerste periode met de heer Rietberg als de tweede met de heer Stegeman. Een bestuursfunctie vergt zeer zeker een bepaalde inzet en als de samenwerking goed is dan is het mogelijk om met plezier naar eèn vergadering toe te gaan en er met genoegen op terug tekijken. Ik hoop Ulfman dat U deze periode ook als zodanig hebt ervaren". Als dank bood de heer Robers een horloge met inscriptie aan. Na mens de Centrale Rabobank be dankte de heer Drs. J.C. Haazen, adjunct-regiodirecteur, de heer Ulfman voor zijn inzet niet alleen voor de eigen bank in Holten, maar indirect ook voor de gehele Rabo- NED. HERV. KERK 8 30 u. en 10.15 uur ds. W Vons. Uitgangscoll. Inwendige zen ding. Oppasdienst: mevr. Pettinga-Bolks en Alie Vuk- kink. 10.00 uur Jongerendienst in „Irene". GEREF. KERK 8.30, 10.00 uur en 19.15 uur ds. G.W.H. Peddemors (Jeugdzon- dag). In alle diensten is de le coll. voor Land. Geref. Jeugd werk (1/3) en „Eigen Jeugd werk" (2/3), tweede coll. voor rente en aflossing. Kindeme- vendienst (10.00 u.) klas 3 mevr. A. Groot Enzerink. Kinderop pas (10.00 uur): Jenny Aan stoot en Herma Tromop. Mevr. Beldman-Ekkelkamp. Fokke- lien Schuppert, mevr. Smid- Manenschün (res R.K. KERK Zaterdag 17.00 uur, zondag 9.30 uur DUKERH0EK 9.30 uur ds A.W Berkhof Uit gangscoll. Inwendige zending 0KKENBR0EK 10.00 uur ds. Th. Hop van De venter NIEUW HEETEN Zaterdag 19 00 uur - zondag 8.00 en 11 00 uur bankorganisatie. Hij bood het prachtige boekwerk (met vele hon derden kleurenfoto's en kaarten) Nederland wat ben je nog mooi" aan. De heer Ulfman bedankte met welgekozen woorden bestuur, Raad van Toezicht en directie voor de ervaren goede samenwerking en vriendschap. Ik zal nog vaak terug denken aan onze bank en aan U al len zo besloot de heer Ulfman. Na mens de R. v T sprak voorzitter Lubbersen een woord van dank tot de heer Ulfman. Middenstander in bestuur Als opvolger van de heer Ulfman hadden bestuur en raad van toe zicht de heer H(erman) Beltman (van Beltman's Kledinghuis) kan didaat gesteld; vanuit de leden was geen tegenkandidaat gesteld, zo dat hij bij acclamatie werd geko zen. In zijn woord van welkom tot de heer Beltman zei de heer Robers verheugd te zijn met deze benoe ming: „Op deze manier kunnen ook de belangen van de Holtense mid denstand rechtstreeks in het be stuur van de bank wordèn ge diend" Verbouwing en uitbreiding Aan de hand van een indelings- schets gaf de heer van Wingerden een toelichting op de komende verbouwing van de bank. „Wij zijn ervan overtuigd", aldus de heer van Wingerden, „dat wij met deze ver bouwing alle Holtenaren een goede dienst gaan bewijzen". Voorzitter Robers had in zijn openingstoe spraak reeds laten weten dat van nieuwbouw aan Dorpsstraat(in het z.g n. gat van Holten red.) werd af gezien omdat dit in eerste instantie toch aanmerkelijk duurder zou worden maar ook omdat dan een groot parkeerprobleem om de hoek kwam kijken, waar in de kern van het dorp geen passende oplossing voor te vinden was. Na de gebruike lijke rondvraag sloot de heer Ro bers deze bijzonder geanimeerde ledenvergadering met een wel thuis. Geboren: Andrew zv. H. van Veen en R. Aubertijn; Diederik Johan zv. E D. Veneklaas en E. J Catley-Day Ondertrouwd: J. van der Laan, oud 31 jaar. Holten en H W. Loman. oud 31 jaar. Holten. Gehuwd: MA. Bekkermans. oud 23 jaar. Holten en J. de Maag, oud 21 jaar. Holten; G Verveda. oud 22 jaar. Holten en I.W.E. Grootewal. oud 21 jaar. Deventer. Overleden: G. Schouten, oud 69 jaar. Holten (overl. te Deventer). J Aaltink. oud 83 jaar. Holten (over leden te Deventer) De Stichting Land- en Tuinbouw- cursussen in Overijssel organi seert bij voldoende deelname een aantal cursussen, die in diverse plaatsen in de provincie aan de lagere- en middelbare agrarische scholen gegeven zullen worden. 1. Spuiten in de landbouw. (L.A.S. te Holten)2. Trekkerrijbewijs jeugdigen voor 16- en 17-jarigen. (L.A.S. te Holten) 3. Veeverloskunde voor Prakti sche Veehouders (M.A.S. Raai te en Hengelo) 4. Klauw verzorging (L.A.S, Hee- ten, Wierden. M.A.S. te Hardenbe- rg. Verder worden er nog cursussen gehouden voor: Lassen, Alg. Tuin- bouwcursus, Trekkeronderhoud, Hoefverzorging, Steen- en ce- mentwerk. Cursussen speciaal voor boerin nen: a. Cursus „Ken de koe", b Cursus „Melkwinnlng". Informaties over plaats, tijdstip van aanvang en lesgeld zijn te ver krijgen bij; De Gaarden", Vrij heidslaan la te Holten. Tel. 05483-2064. De Overijsselsche Landbouw Maatschappij (OLM) voelt niets voor een drastische verhoging van de krachtvoer-prijs. Dat middel is de laatste tijd in discussie als mo gelijkheid om de melkproduktie in te krimpen. Het hoofdbestuur van de OLM wees in de vergadering van maandag deze eventuele op lossing voor het zuivelprobleem van de hand. Men was van oordeel, dat de varkens- en pluimveehou derij, die eveneens veel kracht voer gebruiken, zwaar de dupe worden van een dergelijke maat regel. Deze beide takken van de land bouw zouden ook zo'n extra heffing moeten opbrengen, omdat het ge woon niet mogelijk is de „brok" voor het melkvee té onderscheiden van het krachtvoer in andere sek toren In sommige EEG-landen is men sterk voorstander van een kracht- voerheffing. Zij willen daarmee de Nederlandse veehouder treffen en hun eigen boeren min of meer bui ten schot laten. Met name de Ne derlandse melkveehouders hebben namelijk dank zij het krachtvoer in de afgelopen jaren veel meer melk kunnen produceren. De grootste tegenstand tegen een heffing kwam in het OLM-bestuur niet van de melkveehouders. Een van hen. vice-voorzitter G. ten Kate vroeg zich al of dit middel toch geen oplossing bood, die het overdenken waard was. Daarbij tilde hij niet zo zwaar aan de gevol gen voor pluimvee- en varkens houderij. In zijn gedachtengang zouden de boeren in deze sectoren via een hogere (consumptie)priis voor eieren en vlees de duurdere krachtvoer terug kunnen verdie nen. Varkens- en pluimveehouders waren het hier volstrekt niet mee eens „Een drastische verhoging van de krachtvoerprijs betekent de doodssteek voor de pluimveehou derij en misschien ook voor de var kenshouderij", aldus het verweer van de heer J.A.N. Strijker, die voorzitter is van de pluimveehou dersorganisatie in noord- en oost- Nederland Hij kreeg bijval van varkenshouder B. Haverslag. Hij geloofde niet in een mogelijke stij ging van de vlees- en eierprfjzen. „Men kan daarom beter zeggen: melkveehouderij redt uzelf en breng aanbod- en vraagprijs dich ter bij elkaar", stelde hi) Ook van andere zijde werd .een prijsverla ging voor melk als oplossing aan gedragen Een ander argument tegen een ho gere krachtvoerprijs was het feit. dat de Nederlandse boer verhou dingsgewijs in de EEG het meeste gaat betalen. Daarnaast bestaat met name in het buitenland nog de mogelijkheid om zonder kracht voer de melkproduktie nog flink op te vijzelen. Bijvoorbeeld door een betere graslandproduktie of door inzet van Amerikaanse stieren. Al met al genoeg argumenten voor het OLM-bestuur om nee te zeggen te gen een hogere krachtvoerprijs. Dit standpunt wordt in het Koninklijk Nederlands Landbouwcomité 'KNLC) naar voren gebracht In de vergadering besteedde het hoofdbestuur verder onder meer aandacht aan plannen om in Zwolle een nieuw kantoor van de OLM te bouwen. Dit nieuwe land- bouwhuis moet komen te staan te genover het Sophia-ziekenhuis Met de bouw zal een bedrag van vele miljoenen gemoeid zijn. De nieuwbouw is noodzakelijk in ver band met de sterke groei van de verzekeringsactiviteiten van de OLM. Donderdagmiddag zijn 28 Vietna mese „bootvluchteling" in Holten aangekomen als eersten van een groep van 61 personen die in de Aziatische wateren door het Ne derlandse schip „Serooskerk" van de Ned. Lloyd zijn opgepikt. Deze hele groep zal, aldus burge meester van Rappard op een pers conferentie ten gemeentehuize, voor ca. 6 8 maanden in hotel „De Holterberg" worden onderge bracht. Het is de bedoeling dat deze mensen in Holten hun eerste op vang krijgen en dan na verloop van tijd een woning in Nederland wordt toegewezen, waar ze een nieuw be- Van 23-30 september wordt de vre- desweek 1979 gehouden. Het Inter kerkelijk Vredesberaad (IKV) geeft ook dit jaar in dat verband veel nieuw materiaal uit, waaronder de Vredeskrant 1979. Twee pagina's uit die krant vormen de jongeren- vredeskrant, die werd verzorgd door de jongerenorganisaties CJV (Christelijk Jongeren Verbond), HJR (Hervormde Jeugdraad) en LCGJ (Landelijk Centrum voor Gereformeerd Jeugdwerk). De Jongerenvredeskrant is ook in een afzonderlijke overdruk ver krijgbaar en bestemd om er mee te werken in groepen van 10- tot 14 jarigen, in school- of clubverband. Voor de jongsten van deze leef tijdsgroep wordt materiaal gebo den om eens wat verder op'het spoor te komen wie of wat „de vijand" is. De ouderen krijgen zeven en eén „anti-dooddoeners" voorgescho teld. om mee aan de slag te gaan. Je kunt je door andermans dooddoe ners in de hoek laten drukken. Maar je kunt ook wat anders doen. Het besluit nemen te blijven na denken. je niet te laten kisten en zélf samen met anderen gaan zor gen voor een gelukkige en rustig mogelijke toekomst, schrijft de Jeugdorganisatie. De jongerenvredeskrant wil in de eerste plaats Jongeren een hart on der de riem steken! De jongerenvredeskrant is te be stellen bij de Hervormde Jeugd raad, Postbus 114, 3970 AC Drie bergen, telefoon 03438-6341. Men kan het bedrag voor de kranten ook storten op gironummer 482800 ten name van de penningmeester Her vormde Jeugdraad, Driebergen staan zullen kunnen opbouwen. Wat dat laatste betreft was de heer van Rappard voor zover het Holten aangaat erg pessimistisch ge stemd. De woningnood is in onze gemeente nog van dien aard dat het wel moeilijk zal zijn een aantal woning voor deze mensen te be stemmen Vooral omdat er voorlo pig nog geen sprake is van nieuw bouw. Het gemeente-bestuur is erg ontevreden over de wijze waarop het ministerie van C.R.M. deze zaak buiten haar om heeft gere geld. Op verzoek van het Geweste lijk Bestuur was men ook in de ge meente Holten aan het zoeken naar een eventuele mogelijkheid voorde opvang van een aantal Vietname- zen. Men was in onderhandeling met de eigenaar van de vakantie woning op het Tw innaarsveld toen er een zakelijke modedeling van het ministerie kwam waarin het ge meente bestuur werd meegedeeld dat er 61 bootvluchtelingen in hotel „De Holterberg" zouden worden ondergebracht. Vooral door het korte tijdsbestek waarin allerlei voorzieningen moesten worden ge troffen moest er veel worden geïm proviseerd. De eigenaar stond voor de geweldige taak in deze korte tijd de accommodatie naar behoren aan te passen. Dinsdagavond kwamen vertegenwoordigers van diverse verenigingen, kerken en andere organisaties op het gemee ntehuis bijeen om een voorlopig comité op te richten. Dit comité zal tot taak hebben daar te bemidde len waar het nodig is om de buiten landers wegwijs te maken in Hol ten. Eèn van de eerste taken zal zijn een aantal gastgezinnen te vinden. De taak van deze gezinnen zal zijn de Vietnamezen te helpen zo snel mogelijk bekend te worden met de Nederlandse gewoonten Indien iemand zich hiervour nog wil opge ven dan kan dat bij de heer A. Hui- ting tel 2949 of p/a het gemeente huis tel 1666. Donderdag 13 sept. zal voor de mensen die zich daar voor opgaven een voorlichtings avond worden gegeven. Hallo meisjes en jongens. Nog even een berichtje als een her innering voor jullie. Fijn, dat er zondag in de kerk zoveel kinderen waren. Zondag a.s. 9 sept beginnen we weer echt met de zondags school. We verwachten jullie alle maal, met vriendjes en vriendinne tjes om kwart over tien in de Dorpsschool (Tuinstraat) Vanaf 4 jaar is iedereen van harte welkom Tot zondag dan! Namens het personeel, C.H. van Iperen-Esseboom Donderdag 6 tot en met zater dag 8 september Grote dahlia-show in „Holtens Höfke", Markeloseweg Zaterdag 8 september 20.00 uur „Holtens Nieuwe" cabaret-revue te presenteren door „C.O.C." In gebouw „Re- hoboth" Zondag 9 september 14.00 uur start oriènteringsrit M.A.C „De Holterberg" bij café „De Biester" (zie adv. en ber.) 14.00 uur discobal In café „De Wippert" (zie adv.) 19.30 uur Flash drive-in en BB disco show in 't Boekje Bath- men (zie adv.) 19.30 uur dansen in bar-dancing „Boode" te Bathmen (zie adv.) Maandag 10 september 19 30 uur Ruilavond Holtense j Postzegelclub in hotel „Vos- Donderdag 13 september Boottocht gehandicapten en eenzame bejaarden (zie bericht) 1945 uur Bijeenkomt Herv. Vrouwengroep Holten in „Ire ne". Eigen avond 20.00 uur Bijeenkomst afd Hol ten N.B. van Plattelandsvrou wen in zaal „Vosman" Bureau „Moderne voeding" in samen werking met drogisterij „Wed- da" Zaterdag 15 september 9 00 uur aanvang S W. „Military Holten '79" Tachtig combina ties uit het hele land waaronder diverse topruiters Terrein „Beuseberg" (Markeloseweg) 9.30 uur aanvang veekeuring Fokveedag Espelo in weide bij W F. Boode, Okkenbroekseweg 1 Donderdag 27 september 20.00 uur eerste bijeenkomst seizoen '79/80 afd. Holten Chr. Plattelndsvrouwenbond in ge bouw „Rehoboth". Spreker: ds. W Vons, onderwerp „Het om gaan met de bijbel en ons ge drag in de kerk" Vrijdag 28 september 20.00 uur revue „D.A.T." in zaal „Het Bonte Paard" in Dijker- hoek (zie adv.) Zaterdag 29 september 20.00 uur revue „D.A.T." in zaal „Het Bonte Paard" in Dijker- hoek ERKEND TANDTECHN1KER Reparaties kunstgebitten, klaar terwijl u wacht Uitsluitend na tel. afspraak Zwaluwstraat 31, Goor Tel. 05470-4113 Op de Rijssenseweg heeft een een zijdig ongeval plaatsgevonden. A P uit Hellendoom reed met zijn auto over de Rijssenseweg m de richting Holten. Kwam met zijn rechter wielen in de berm en ver volgens in de slip. De auto kwam op z'n kop tot stil- stand. K. uit Holten deed aangifte van H.M V. roept jongens en meisjes vanaf 10 jaar op om een instrument in orkestverband te leren bespelen Bij gebleken geschiktheid kan een opleiding aan de muziekl worden gevolgd. Daar er zich reeds enkele leerlingen hebben aangemeld wil len we zo vlug mogelijk starten. Voor opgaaf verwachten we jullie in grote getale op vrijdag 28 septem ber om 19 00 uur in ons repetitielo kaal bij de grote parkeerplaats in het centrum van het dorp. Als het enigszins kan breng vader of moe der dan mee. Informatie bij Joh. Meijer, tel. 3163 of H Bouwhuis, tel. 1849 U ontvangt een fraaie Parker-Jotter ballpoint als u een nieuwe abonnee opgeeft voor het opgeven van een nieuwe abonnee Inzenden aan: Holtens Nieuwsblad Antwoordnummer 97 Enschede Woonplaats Geeft op als abonnee op het Holtens Nieuwsblad Adres Woonplaats U Hij/zij betaalt het abonnementsgeld per half 1 jaar'per |aar Jj diefstal van zijn fiets. De fiets stond bij „Meermanskamp". Tijdens een staande controle werd G.W. uit Deventer aangehouden i.v.m. overmatig drankgebruik. De blaasproeven vielen positief uit. Er zal proces-verbaal worden ge maakt Op 3-9-79, omstreeks 10.30, vond er een inbraak plaats bij G.P. te Hol ten. Er werd een kleuren- televisie meegenomen. Op de Int. Nat, Tentoonstelling te Breda behaalde de Hongaarse staande hond „Galfrid-Dix" van mevr. J V Smit, Lichtenbergerweg 3 te Holten een eerste U en teven werd de hond kampioen. De kinderen van de Schakel heb ben de vorige week weer de jaar lijkse schoolreis gemaakt. Dit jaar ging het naar een kampeerboer derij in Lemele. De zesde klassers gingen drie dagen terwijl de klas sen 2 t/m 5 leder twee dagen in Le mele verbleven. De laatste dag, toen de tweede klas kinderen er nog waren kwamen ook de kleinste kinderen van de school op bezoek. De dagen werden gevuld met het doen van diverse spelen in de nabij gelegen bossen. Vooral de avond spelen voor de grootste kinderen vielen erg in de smaak. Ouders die voor het vervoer en de begeleiding zorgden kunnen terugzien op een zeer geslaagde week, waarin men zich ook vooral kon verheugen in mooi weer. De kinderen van de zesde klas gin gen op de fiets naar de kampeer boerderij toe. Op de heenreis brachten ze een bezoek aan de R.K. kerk te Nieuw Heeten waar de pas toor tn een rondleiding uitleg gaf van alles wat daar te zien was. Dit werd eveneens door de kinderen zeer op prijs gesteld ARTS W R. van Couwelaar. Keizersw. 32, tel. 27 50 Spreekuur 11.00 en 16.00 uur. Bij spoedgevallen bellen: 05483-27 50 WIJKVERPLEGING Zr J Bleijenberg, Ab Jansens- traat 7, Holten, tel 16 62. b g g 05700-2 27 00 Spreekuur wijk verpleegkundigen en uitlenen verpleegartikelen 13.30-14.00 uur in het Groene Kruisgebouw, Gaardenstraat TANDARTS R. Brouwer, Boomkamp 10a, Rtjssen. tel. 05480-31 94. Spreekuur spoedgevallen 17.00-17.30 uur. ZIEKENVERVOER AMBULANCEDIENST Telefoon dienstdoende arts (27 50) of alarmnummer: 00 11. GEZINSVERZORGING Bureau Dorpsstraat 16. tel. 27 84. Spreekuur maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur. OPEN BEJAARDENWERK Tafeltje dekje. Inlichtingen tel. 12 01 en 15 17 MAATSCHAPPELUKE DIENSTVERLENING Kantoor Dorpsstraat 16, tel. 27 84. Spreekuur maandag t/m vrijdag 8.30-9 30.uur. Tijdens de weekends zijn Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging be reikbaar onder nummer 05486 64 65 ZIEKENFONDS Maandags mobiel'kantoor par keerterrein sporthal, Keizers- weg, van 9-11 uur. ZUIGELINGEN CONSULTATIEBUREAU Elke donderdag van 8.15-11.30 uur in het Groene Kruisgebouw. DIERENARTS W.C.M. Wamelink, Houtweg 18, tel. zaterdagmorgen 8-9 uur 15 15. daarna 20 04. FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen Groene Kruis gebouw. G.J Kraaij, tel. 22 99. WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST Tot en met zondag 9 sept. W. ter Schure, Verzetstr. 54, tel. 27 15. Maandag 10 t.e.m. zondag 16 sept. C. Dijkstra, Schoutens traat 35. tel 18 33. Aangifte van gestorven dieren op zaterdag van 9-11 u. aan het slachthuis, tel. 05483-13 18. STORINGSDIENST Zaterdag 8 t.e.m. vrijdag 14 sept. Electra: H.J. Wansink, Lageweg 9, tel. 27 89. Gas. J Bosschers, Liezenweg 26, tel. 19 45. POLITIE Telefoon: 13 52 en 26 55. Na 18.00 uur bellen: 05200-7 12 34. BRANDWEER Telefoon 22 22 (dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 3