I Overtuigende winst Holten op Pallas Programma S.V. Holten Zo speelde de jeugd S.V. Holten Mintonette dames 1 naar toernooi Atletiekjeugd nieuwe trainingspakken S.O.S. 6- Holten 11 Jeugdclubkampioenschappen Tennisclub „Holten" S.V. Holten (atletiek) Programma sporthal 't Mossink //Snelle Wieken" Land. Rijv. Recruiters organiseert nationale S.W. „Military" Bergruiter- nieuws H. Willems had snelste duif Cabaret-revue ABS-Hoiten 1-1 HOLTENS NIEUWSBLAD - 7 SEPTEMBER 1979 - PAG. 15 I jgelopen maandagavond vond in ontmoetingscentrum Meermanskamp" de jaarlijkse vriendschappelijke ont- I joeting plaats tussen teams van de s.v. Holten en het leventer Schaak Genootschap „Pallas". De Deventema- en kwamen hun vorig jaar gewonnen „Salland Cup" ver ledigen. Omdat het verschil vorig jaar nogal groot was 12 1/2-6 1/2), kwamen zij nu iets zwakker op. Helaas moest Iolten een speler van de gasten „lenen" om de partijen een jelijk aantal spelers te geven. Elke speler kreeg anderhalf iur bedenktijd voor de hele partij. SENIOREN rilligte 2 - Holten 2 10.00 u. V 8.45 „uHector 2 - Holten 3 10.00 u V 8 00 u.;Holten 4 - Omhoog 2 10.00 |u.;Holten 5 - RV 2 10.00 u.;MW 11 - BHolten 6 11.45 u. V. 10.45 u.; Holten |7 - De Zweef 911.15 u.;De Zweef 10 - «Holten 8 10.00 u. V. 9.00 u.;Enter 8- aHolten 9 10.00 u. V. 9.00 u.; Borner- broek 4 - Holten 10 10 .00 u. V. 9.00 |u Holten 11 - Enter 6 10.30 u.; Hol- jjten 12 - Haarle 9 9.30 u. j JUNIOREN: I Holten A2 - Bornerbroek Al 3 30 u.; I Holten BI - Hector BI 2.00 u.i SP. I Rljssen BI - Holten B2 1.00 u. vertr. 12.15 u.; Holten Cl - DOS '37 Cl I 11.30 u.; Enter V. C2 - Holten C21 00 u. vertr. 12.15 u.; Holten C3 - Enter V. C3 10.00 u.; Holten Al is vry I PUPILLEN: Holten Dl - D E S. Dl A. 10.00 u.; V.S.O.S. Dl - Holten D2 A. 10.00 u. V. 9.00 u.; Holten D3 - S.V.V.N. D2 A. 11.00 u.; S.O.S. D2 - Holten D4 A. 11.00 u V. 10.15 u.; Holten El - Blauwwit El A. 10.00 u.; D E S E2 - Holten E2 A. 11.00 u. V 10.15 u.; Excelsior E3 - Holten E3 A 11.00 u. V. lQ.30u.; EnterV Fi-HoltenFl A 9.30 u. V. 8.45 u.; Holten E4 is vry. Holten nam al snel de leiding door overwinningen van Scheperman en invaller Boeve. Vervolgens werden aan de staartborden drie remises genoteerd. De voorsprong liep daarna regelmatig op en kon ook niet meer in gevaar komen door een tweetal verliespartijen. Sommige Holtenaren hadden niet over geluk te klagen. Van der Knaap won doordat zijn tegenstander een to ren weggaf. Rietman kon met drie pionnen achterstand toch nog een niet parkeerbare matdreiging in de stelling brengen en Eijsinga kreeg met winststelling zijn stuk terug dat hij een hele tijd achter had ge staan Aan de andere kant had Hol ten ook wat pech. Een niet nader te noemen speler zag kans om met koning en twee dames tegen een eenzame koning de laatstge noemde pat te zetten (remise!) en ook Middelink liet een winstkans liggen Beide partijen werden zo doende remise. Eén en ander werd voor de toeschouwers echter meer dan goed gemaakt door het slot van de laatste partij, een schitte rend tijdnoodduel aan het tweede bord tussen Erik Gervedink Nij- huis en de Pallasspeler Radema ker Via een schitterend getimed positioneel stukoffer overrompelde Rik zijn tegenstander en verstrikte hem in een ingenieus geweven matnet. De eindstand van de match werd daardoor 10-4 in het voordeel van Holten. De „Salland Cup" werd daarna door de heer Rasker. voorzitter van Pallas. aan gelegenheidsteamleider Van der Knaap overhandigd om een jaar ih DES A2-Holten A2 De eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen begon niet erg hoopgevend. Er waren nog geen twee minuten gespeeld of de stand was al 1-0 door een hard schot in de uiterste hoek. Onhoudbaar voor de doelman. Hierna ging de strijd geruime tijd op en neer, doch na 20 minuten was het weer raak. Dooreen klein foutje van de keeper werd het 2-0. De rust had A2 schijnbaar goed ge daan. De kansen kwamen er volop, maar gescoord werd er niet. Het bleef bij een harde knal op de lat van E. Veneklaas en zoals zo vaak kwam het doelpunt aan de andere kant Door een groot misverstand tussen achterhoede en keeper werd het na 10 minuten 3-0. Weer 10 mi nuten later was het opnieuw raak, toen een lange solo van een DES- speler doeltreffend werd afge maakt, (4-0). Ondanks de kansen, vooral na de rust werd het toch een gevoelige 4-0 nederlaag. Laten we dit afspreken jongens: volgende keer beter. P.H. Cl-Holten Cl Na een slechte voorbereiding van de competitie is Holten de eerste wedstrijd ook slecht gestart. Na 7 minuten stond Holten al achter met 1-0. In de 20e minuut kende de scheidsrechter een strafschop toe aan P.H., geheel ten onrechte vol gens de Holtense aanhang De strafschop werd onhoudbaar inge schoten. Deze klap kwam hard aan voor de jongens en de rust ging dan ook in met een 5-0 achterstand. De tweede helft werd even slecht begonnen en na vijf minuten voet ballen was het al 7-0. De strijd werd beëindigd met een 11-0 nederlaag (helaas kunnen we U de namen van de goalgetters niet vermelden. Ho- peiyk gaat het morgen bij minder warmte en beter voetbal de goede kant op SVVN C2-Holten C3 Holten C3 speelde de eerste compe titiewedstrijd uit tegen 8VVN C2 te Nijverdal. Door een goed partijtje voetbal van 8WN kwam Holten op een 1-0 achterstand. Holten C3 liet het hoofd niet zakken en na 4 minu ten maakte Gert Aanstoot een mooie voorzet van Albert Baltes gelijk en na enkele minuten kwam Holten uit een mooie treffer op 2-1. SVVN wilde wel wat terug doen, maar de achterhoede speelde sterk en by het trio Henk Grootherder, Edwin Brauwer en Peter van Leeuwen was er geen doorkomen aan. En voor rust kwam Holten na goed samenspel tussen Gerrit Klaasses, Egbert Wegstapel, en Al- bert Baltes op 3-1. Na de rust werd er zeer goed ge speeld en werd het al snel 4-1 Vijf minuten voor het einde kreeg Rene van de Meer nog een goede kans. maar benutte deze helaas niet. En kele minuten voor tijd speelde Ger rit Klaasses zich goed vrij en bracht de eindstand op 5-1. Blauw Wit Dl-Holten Dl Een ontmoeting tussen twee plaat selijke clubs met in het begin een nogal wat nerveus heen en weer ge- trap van beide kanten. Onwennig om het feit dat er voor het eerst in het nieuwe seizoen gespeeld werd op een groot veld. Geleidelijk aan werd echter het spel van Holten be ter Men kon elkaar beter vinden en de combinaties liepen wat vlotter. Dit resulteerde dan ook na 15 mi nuten in 0-1. Een vrije trap die ge nomen werd op de helft van Holten, werd zo goed genomen, zo prachtig doorgegeven en zo fantastisch af gewerkt, dat de stand 0-1,gezien het veldoverwicht van Holten niet uit kon blijven Ondanks deze te genslag bleef Blauw Wit toch stevig partij geven. Na de rust gebeurde voor Blauw Withetonvermijdeiyke. Holten Dl, dat toch merkte dat het sterker was, begon met combinaties over links, rechts en door het midden het doe! van Blauw Wit te besto ken. De keeper van Blauw Wit, die een voortreffeiyke partij stond te keepen, kon echter niet voorko men. dat door de sterke druk van Holten de stand opliep tot 0-6. Al met al een prachtige wedstrijd. Leuk en sportief gespeeld, zonder incidenten, die zeker het aanzien waard was. Voor Holten Dl een leuke opsteker en een goed begin in het nieuwe seizoen. Holten D2-SD0L Dl De eerste competitie-wedstrijd was Holten niet erg gelukkig. In een spannende wedstrijd met kansen over en weer wist de tegenstander een bal over onze keeper te plaat sen. Zo werd het 1-0 en in deze stand kwam geen verandering. Jammer dat wij de punten uit han den moesten geven. Al met al is het toch geen slecht resultaat en als er zó door wordt gespeeld, staat D2 ongetwyfeld een goed seizoen te wachten. Excelsior £4-Holten E4 In een goed gespeelde wedstrijd heeft E4 in de eerste wedstrijd het eerste puntje binnengehaald (0-0). Beide partijen wogen goed tegen eikaar op en de wedstrijd was van begin tot einde spannend met beide doelen beurtelings in gevaar. Vlak voor het einde redde keeper Erik Jansen prachtig door zich on vervaard voor de voeten van de doorgebroken midvoor te werpen. Jongens van E4 ga zo door en pro beer nog wat meer samen te spelen dan komen de puntjes vanzelf holten te blijven. De volledige uit slag was als volgt: J W Middelink-E Goedhart remi se; Ë.J. Gervedink Nyhuis-M. Ra demaker 2-0; D.A. van der Knaap-A. Siebring 1-0; D. van Beek-H Rasker 0-1. H. van Beek -T. Brans 1-0, T van Oijen-D. van de Griendt 0-1; J E. Scheper- man-J. Dantuma 1-0; D Boeve (ge- leend)-A. van Blokland 1-0; W. Rietman-D Boschma 1-0; P Eij- singa-B. Zevenbergen 1-0; J van Calcar-D Klunder remise; J.C. Roele-B Damstra 1-0; J. Aaf- tink-S van der Berg remise; J. ten Velde-G Jansen remise Van het tiental is nu de indeling in de eerste klasse B bekend. Naast Holten 1 spelen ENO 1. Boekelo 1, Almelo 3, Esgoo 3 en Vriezenveen 1. Wegens gebrek aan spelers wordt dit jaar geen tweede team inge schreven. maar wel wordt in de zo genaamde rekreatieklasse met een viertal gespeeld. Volgende week start de interne kompetitie weer U kunt nog steeds mee komen doen. Voor het eerst in het nieuwe seizoen speelden de dames I van Minto- nette op zaterdag 1 september een toernooi in Enschede. Op een rijke lijk vroeg tijdstip werd er vertrok ken. problemen om actief te wor den waren er volop. Mintonette was ingedeeld bij Tornado. Sp. Wilhel- mina en Vredestein. teams die eve neens in de 2e klasse spelen De eerste wedstrijd werd gespeeld tegen Sp. Wilhelmina. voor de da mes onbekende tegenstanders. Voordat Mintonette de juiste strijdwijze had gevonden was de le set al verloren met 15-9. De tweede set begon zeer hoopvol, goede bovenhandse opslagen en een juist tactisch inzicht zorgden ervoor dat er in de kortste tijd een voorsprong van 12-5 was verkre gen. Gebrek aan mentaliteit was er helaas de oorzaak van dat deze set toch nog verloren ging met 14-16. Na drie kwartier pauze de tweede wedstrijd tegen Tornado, als tweede geëindigd in de vorige competitie. Om de vorige wedstrijd zo snel mogelyk te vergeten begon Mintonette erg geconcentreerd. Goede set-ups en gevarieerd aan- valssspel zorgden ervoor dat de set met 15-8 winst kon worden afgeslo ten. In de tweede set kregen de da mes veel moeite met het verwerken van de opslag De eigen boven handse opslag wilde niet goed meer lukken en deze set ging verloren met 15-8 De laatste wedstrijd werd gespeeld tegen Vredestein. Enkele goede reddingen achter het blok van de spelverdelers Jannie en Fennie konden niet verhinderen dat ook deze twee sets verloren gingen (15-12, 15-8). Mintonette eindigde als vierde in haar poule en was hierdoor uitgeschakeld. Toch was het een leerzaam toernooi ter voor bereiding op de nieuwe competitie. Fotograaf Henk Mulder, lid van de afd. atletiek van de S.V. „Holten" deed een erg leuke en zeer gewaar deerde geste door de oudste jeugd leden in nieuwe trainingspakken te steken, die in bijzijn van voorzitter Frits Kramer (onder de klok) wer den aangeboden Henk Mulder, in vroeger jaren geen onverdienstelijk loper bij Daventria (Deventer), hoopt dat de nieuwe pakken voor de jeugd een extra stimulans zullen zijn om nog beter te presteren. De tijd zal 't leren! Door de P.D.V. „De Bergvliegersf werd met maar liefst 440 duiven deelgenomen aan de wedvlucht Wuustwezel (B). Afstand plm. 158 km. Lossing: 10.15 uur. Eerst aan komende duif: 12.13 uur. 't Was een snelle vlucht. I,11,13, 16. 20, 31. 34, 46,55 H. Wil lems; 2, 6, 17.19, 21, 32, 33, 37. 64,71 Comb. Teun Schuppert/KreUkes; 3,15, 18, 23. 25. 26, 36, 51. 54 A. ten Dam (2); 4,22.48,49.60,65.66,8183 E. Veneklaas; 5, 7, 27, 53 H. van Beek; 8. 50 W. Aaftink; 9. 28, 38.39, 44 Comb. Egberts; 12, 58, 87 H. Wansink; 14 H.J. ten Velde; 24, 82 Joh. Veldhuis; 29, 35, 41, 52 A. ten Dam (1); 30 Gert Steunenberg; 40, 43 H.J. Aaftink; 42 F. Meester; 45, 47, 67, 78, 88 A. Aanstoot; 74 H.J. Paalman; 80 K.C.L. Brummer; 84 G.J. Koetsier. (Holten-Markeio) Vlucht Budel, 221 duiven in con cours 1.4,5,7,40.42 Joh Paalman; 2.3.5. 18, 22, 24 G.J Bekkemens; 6. 9. 19. 26. 28 H.J. Manrho; 8, 10, 23, 29, 32 Joh. Jansen; 12, 14 H.C. Pullen; 13. 16, 37. 41 Maatkamp en Zn., 20, 21 A. van Doomspeek; 27.42 A. Schol ten; 31 Hassink, 39 A. Beltman. De Chr Ontspanningsclub „CO.C." presenteert zaterdag avond 8 sept, in gebouw „Reho- both" de cabaret-revue „Holtens Nieuwe" 't Is de eerste keer dat „C O C zich op het revuepad waagt maar gezien de successen die reeds vele jaren werden geoogst als toneelgroep zal „Holtens Nieu we" zeker in de smaak vallen. Holten 11 is de competitie gestart met een zware nederlaag. Een zeer terechte nederlaag voor een elftal dat totaal geen karakter toonde. By rust was de stand weliswaar nog maar 2-0 maar in de 2e helft ging het elfde er helemaal onderdoor en kon SOS rustig verder uitlopen op een geen enkele tegenstand bie dend Holten. Met een verrassende goal maakte Avesaat nog iets goed. De mooiste goals kwamen op naam van de „Tuinman" en Jansen (pin da) weliswaar in eigen doel. Een wedstryd om gauw te vergeten. Eindstand 7-1 Zaterdag 15 september staat de Zuurberg weer in het teken van de paardesport als de L.R.V. De Berg- ruiters voor de tweede keer de Na tionale „Military Holten" organi seert. Ruim 80 combinaties hebben reeds ingeschreven, waaronder di verse topruiters en amazones, zoals Eddie Stibbe, Piet van der Schans, Alice Waanders, Magda van Loo, Ineke Jongboer en de Nederlandse Militarykampioen 1978 Harry van den Brink. Ruim 40 helpers zyn al enkele weken bezig met de organi satie van dit grote hippische eve nement. Er zyn reeds onderhande lingen met radio en televisie, als ook diverse sportverslaggevers van landelyke dagbladen. De insiders weten, hoeveel werk verzet moet worden voor het slagen hiervan. Vooral het crossparkoers met de vele hindernissen is een spectacu laire aangelegenheid. Dit parcours bevat 23 hindernissen, o a. de prachtige watercombinatie, de zware houtstapel, de schaapskooi, de triple-bar enz. Dit evenement kan plaatsvinden mede dankzy de medewerking van het Gemeente bestuur, de politie, de verschil lende sponsors en de vele vrijwilli gers alsook de grondeigenaren, die spontaan hun bydrage leverden, om deze manifestatie voor de paar- deliefhebber te kunnen laten plaatsvinden. Ook is er weer net bekende „strodorp" aanwezig, met barbecue en drankjes Medewer king zal worden verleend door de Tiroler Kapel van H.M V en de Holtense Boerendansers. By gun stige weersomstandigheden wordt veel publiek verwacht en zy die zich nog de gezelligheid van vorig jaar herinneren zullen zeker niet weg- bUjven Ruim 100 medewerkers zyn in de weer op zaterdag 15 septem ber a s. om dit evenement weer gladjes te laten verlopen. Voor par keergelegenheid is gezorgd; vanaf de Markeloseweg bent u het dichtst bij het hoofdtterrein, van waaruit u rustig langs het parcours kunt wandelen. Om 9.00 uur wordt be gonnen met de individuele dress uur, de start van het wegparcours is om 11 30 uur. terwyi om 12 00 uur de eerste combinatie in de croiss- country start. Het is beslist de moeite waard zaterdag 15 septem ber a s eens een kykje te nemen in de Zuurberg De toegang is geheel GRATIS Aarzel dus niet, maar ge niet van de ruiter in de natuur U bent van harte welkom! Op 1 september werd in „Berg en Bos" by Apeldoorn het kam pioenschap van de Koninkiyke Nederlandse Federatie van Lande lyke Ryverenigingen „Levade" ge houden. Ton Broekhuis won met „Auteur S" de 6e prijs bU het sprin gen klasse Z. Een prima prestatie gezien de zeer sterke bezetting en het zware parcours. Holten had zondag iets meer ver diend dan een gelyk spel Maar het was allemaal nog even wennen. De ranglyst Ziet er als volgt uit: Reutum1 1 0 0 2 3-0 Tubantia1 1 0 0 2 4-1 Unisson 1 1 0 0 2 3-1 De Tukkers 1 1 0 0 2 2-1 Avanti 1 1 0 0 2 3-2 ABS1 0 1 0 1 1-1 Holten 1 0 1 0 1 1-1 VVDL1 0 0 1 0 1-2 UDw 1 0 0 1 0 2-3 Rood Zwart .10 0 10 1-3 Losser1 0 0 1 0 0-3 Berghuizen .10 0 10 1-4 Zondag: UD-Rood Zwart, VVDL- Avanti, Holten-De Tukkers. Berghuizen-ABS. Losser- Tubantia, Unisson-Reutum. Op zaterdag 29 september de Touwtrekvereniging „OKIA" en de SV „Holten" afd. atletiek prestatie lopen over 2 1/2 en 10 kilometer vanaf „De Schure". Meer gegevens zullen later volgen. Voor de atletiek-boys was het een druk weekend. Vrijdagavond werd deel genomen aan wedstrijden op „Pa pendal" by Arnhem. Bij de junio ren A liep Henk Hoekstra de 1500 meter in 4 50 min. Vier senioren starten op de 500 meter. Meindert Koopman draaide aanvankelijk wel mee in de kopgroep maar moest in de slotfase veel toegeven om tenslotte te eindigen op de 7e plaats in een tijd van 16.39 min. Henk Reitsema had eerst alle moeite om Marinus Baltus bij te blijven maar trok toch aan het langste eind 17.27 om 17.33 min. Opkomend talent Freek Beekman vestigde weer eens de aandacht op zich door in 18.20 min. te finishen. Al met al een leerzaam avondje omdat het voor de meesten de eerste baanervaring was. Zater dagmiddag werd in Warnsveld de veld de 10e Hanzeloop gehouden. Door de extreme warme omstan digheden was de 21 kilometer lange tocht een ware martelgang. Veel deelnemers hielden het na korte of langere tijd voor gezien en gaven de pijp aan Maarten Die doorzetten hebben het geweten Veel gedwon gen stops, deelnemers die te veel water dronken met als gevolg maagkrampen, trok het ruim vier honderd deelnemers tellende veld uiteen tot een lang en kleurig lint van moeizaam voortzwoegende at leten Tot de lopers die weinig last van de hitte hadden behoorde Henk Reitsema die na 1.20.30 over de meet ging. Jan Wolterink zat hier met een tijd van 1.33.43 ver achter en Ap Koetsier lachte in z'n vuistje wanneer hij weer een finaal kapotte Holtenaar passeerde. Ap finishte in 1.35.10 Dinant Mark voort (in 1.38.45) had nog een rede- ïyk excuus dat hij zich niet vaak aan dergelijke afstanden waagt. Marinus Baltus zat op het eerste gedeelte nog vry goed maar stortte op het tweede gedeelte finaal in. Zelfs een lieftallige blonde EHBO- ster (op de fiets) kon hem niet ver murwen om nog enig tempo te ma ken. Op de allerlaatste kilometer kwam hij nog langszij van Gerard Beldman om samen in een tijd van 1 40 door de finish te „zwalken". Zondagmiddag namen enkele le den deel aan de „Dorpsloop" (vijf omlopen van elk 900 meter) te La ten (G). Jan Jansen was de enige die zich met een vierde plaats in de kijker liep. De andere Holtenaren presteerden onopvallend Zater dag 8 september prestatielopen in Bath men en een 20 kilometer loop in Veesben bij Heerde Door de overweldigende inschrij ving gedwongen is de jeugdcom missie reeds zaterdag 1 sept. ge start met de jeugdclubkampioens chappen. Meer dan tachtig junio res hadden zich in twee of drie nummers ingeschreven. In totaal bijna 150 partijen worden ver speeld. Om niet in tijdnood te ko men heeft de jeugdcommissie be sloten de eerste ronde om 9 ge wonnen games te spelen en alleen de halve finales In finales om twee „gewonnen sets. Evenals vorig jaar kon reeds dit eerste weekend weer geconsta teerd worden dat het spelpeil nog steeds stygende is. De tendens van beter spel. die ook tot uiting kwam in de competitie- en toernooirestul- taten, zet zich voort, wat een com pliment inhoudt voor trainer Cor van Weert en de jeugdcommissie. Het spelen van 9 games was in en kele party en de oorzaak van een spannend verloop. Zo gaven He- leen Mil en Renske Hovingh elkaar weinig toe en wist de laatste pas de party naar zich toe te trekken na dat het gelyk op was gegaan tot 8-8, 40-40 in de laatste game. En ook Ype Sytsema en Johan Koopman moesten zich pas op het allerlaat ste moment gewonnen geven tegen Guus van der Sluis en Diederik ter Harmsel Goed spel werd o.a. ook vertoond in de mixed dubbel tus sen Edwin Brouwer/Carla Heems tra en Dick Hovingh/Arianne van Geel. Hierby werd soms gespeel^ met een beheersing, die veel senio ren zou sieren en scoringspogingen werden vrywel alleen gedaan, wan neer een reeële kans aanwezig was. Edwin en Carla maakten uiteinde- lyk de minste fouten en wonnen met 9-6. De laatste party van de zondag was die van Lotje Driessen tegen Karin Willemsen, waarby Lo tje een forse achterstand uiteinde- ïyk nog voor de duisternis in een overwinning omzette. By de jon gens tot en met 15 jaar plaatste Edwin Heeregrave zich door twee overwinningen al in de finales, waar hy de winnaar van de party Alco van Setten/Jan Dieben zal ontmoetfn In de voorronde van juiignib B wonnen Sven Kurz en Mark Jongman na een leuke party met 9-5 van Wilco ter Haar en Gys de Reuver. Maandag werd vrywel niet gespeeld tengevolge van de overvloedig neerstromende regen; maar dinsdag kon de opgelopen achterstand in het programma weer worden ingelopen. De groot ste verrassing was wel de drie- setsoverwinning van Mare v.d. Werff op de kampioen van het vorig jaar Albert Hoek. De finales zyn door de jeugdcommissie gepland op zondag. Zo wordt de meisjes en kel om 11.30 u. en de jongens enkel om 13.00 uur en de meisjes mixed A om 14 30 uur gespeeld De prijsui treiking wordt plm. vyf uur ver wacht, belangstellenden zyn de gehele dag van harte welkom. Overig nieuws van de tennisclub Zondag a s probeert John v.d. As sem geselecteerd team in Diepen veen te voorkomen dat de Schape- kolk definitief in het bezit komt van de „PoÊpecup" Zondag 16 sept. is de TC „Holten" gast van de Apel- doornse jeugd in de traditionele uitwisseling Apeldoom-Holten Hiervoor zyn de oudere jeugd teams uitgenodigd. Vrijdag 21 sept. orga niseert de feestcommissie haar jaarlykse festiviteit. Dit maal is dat een barbecue/zigeunerfeest (voor de details raadplege men de adv. in dit blad). Zaterdag 29 sept. wordt voor de zgn recreanten weer een toernooi georganiseerd. Ieder lid van de TC Holten die zich nog een beetje be ginner voelt kan zich opgeven op een formulier dat by de organisator Peter Arendse in het clubhuis ver krijgbaar is. Een groot succes was het lintjestoumooi voor de aller jongsten van de vereniging. Door de trainers Theo Harm el ink en Cor van Weert was voor deze groep een mini-tennistoernooi georgani seerd, waarby alle deelnemer en neemsters op een klein veld vyf party tj es speelden. De opkomst was honderd procent en het en thousiasme aanstekeiyk. WEEK VAN 08-09-'79 TOT EN MET 14-09-'79 Zaterdag; 09.00-12.00 A.B.S. Bathmen (handbal) Maandag: 08.00-15.30 Scholengemeenschap; 18.00-23.00 badmin tonclub; 16.00-17.00 instructielokaal - hr. van Calcar Dinsdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap, 16.15-22.30 mintonette; 16.00-18 50 instructielokaal - St SoCuWe Woensdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap; 19.00-23.00 badmin tonclub Donderdag: 08.10-15.30 diverse scholen; 20.30-21.30 s.v. Holten, afd. handbal; 21.30-22.30 „All Stars" (zaalvoetbal); 16.00-22.00 instructie lokaal - St SoCuWe Vrijdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap; 18.30-23.30 mintonette; 16.00-17.00 instructielokaal hr. van Calcar Voor reservering van nog vrye uren in het bovengenoemde week einde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Alle overige reserve ringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd. sportzaken (tel. 1666).

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 15