Mauw Wit onverdiend naar verlies ABS-H0LTEN Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Programma Blauw Wit Trim u gezellig fit bij S.V. „BAT0" Kortsjnoi, ligterink en Van der Wiel schaken in Leiderdorp Zo speelden de Blauw Wit-pupiilen Oriënteringsrit SPORTPAGINA Nieuw tenue voor Blauw Wit van De Poppe SENIOREN DAMES HOLTENS NIEUWSBLAD - 7 SEPTEMBER 1979 - PAG. 11 i een serie oefen- en bekerwedstrijden met meer en min- ir succes te hebben gespeeld begon Blauw Wit zater- igmiddag op „Meermanskamp" onder tropische om- andigheden aan de eerste rompeti tiewedstrijd tegen het lijd gretig spelend Eversbcrg uit Nijverdal. I! jonge Blauw Wit ploeg (gemld- Ide leeftijd 21 jaar) wist direct na t fluitsignaal van de matig lei- nde scheidsrechter een felle aan- 1 van de gasten af te slaan en in daarop volgende minuten het el naar zich toe te trekken. lm Klein Nagelvoort vond na en- Ie solo-acties de Eversberg- alie op z'n weg en een knap ge- imen comer van Gerhard Aan pot werd door de paal gekeerd. In 25e minuut kreeg Wilco Schip- r een prachtige kans om te sco- i maar zijn kopbal ging buiten reik van de keeper enkele centi- >ters naast. Enkele ogenblikken ter een vanuit het middenveld igezette flitsende aanval met een ede mogelijkheid op een treffer e helaas niet kwam omdat ook in oe de Jonge en nog niet vol lende ervaren voorhoede faalde het afwerken. Tot dan toe was pers berg niet echt gevaarlijk ge- eest maar met nog een paar mi jten voor rust werd een door aan- jerder Zonnebelt opgezette aan- il op zeer bekwame wijze door lauw Wit doelman Gert Paalman per de lat getikt en zo kon er toch iet de brilstand worden gerust. Na ;n frisdrankje ging Blauw Wit eer eg gemotiveerd in de aanval laar ook de gasten trokken er me ien fors aan, en Paalman moest al Ijn kwaliteiten aanspreken om chade te voorkomen. Bij een van 'n uittrappen bereikte hij Wilco Ichipper, die een vloeiende aanval pbouwde maar ook hieruit werd ilhoewel de kans hiervoor aanwe- ig was - niet gescoord. De strijd bleef op en neer gaan, met lan weerszijden kansen op een joelpunt die de mist ingingen. Met nog plm. een kwartier te gaan sas het Eversberg dat op een ge lukkige wijze (buitenspeldoepunt!) ioor Dick Zonnevelt op 1-0 kwam. Blauw Wit bleef ondanks de ach terstand toch stug doorgaan en (sas een paar maal heel dicht bij de gelijkmaker. Eversberg kwam een paar minuten voor het einde toch nog op 2-0 door Simon Sihatale. Ondanks de ne derlaag heeft Blauw Wit haar sup porters (fijn dat ze er waren!) toch 90 minuten aantrekkelijk voetbal geboden. Al met een wedstrijd met volop spanning van begin tot ein de. Opstelling: doel G. Paalman; achter B. Schipper (Jan Paalman), Harry ten Wolthuis, G. Stam, Kees van Dijk, midden: Coert Schup- pert, J. Verveda, Abse Kolkman, voor: W. Schipper, G. Aanstoot en W. Klein Nagelvoort. De A-junioren van Blauw Wit speelden zaterdag de eerste com petitiewedstrijd in hun nieuwe klasse tegen Twenthe A2 Goor. Na voor aanvang van de wedstrijd ge poseerd te hebben in de nieuwe trainingspakken aangeboden door Beltman Sport en Mode volgde in de kleedkamer de bespreking be treffende aanpak en verloop van de wedstrijden in de competitie. De nadruk werd nog gevestigd op 2 x trainen per week. Blauw Wit begon de wedstrijd met het aftasten van de tegenstander en legde af en toe goed combinatiespel op de gras mat Na een kwartier ging een schot van MEKENKAMP RAKE LINGS OVER DE LAT NA EEN GOEDE AANVAL VAN Ronnie de Geus en André Schuppert. In de 30ste minuut maakte Henk Me- kenkamp een pass van Richard Verveda doeltreffende af. (1-0), en zeven minuten later scoorde Henk weer na zuiver aangeven van Henk Veldhuis. Nog geen minuut later verkleinde Twente de achterstand tot 2-1 na slecht opruimen van de Blauw Wit verdediging. Vlak voor rust presenteerde Mekenkamp de bal op een presenteerblaadje aan André die de Twente doelman kansloos liet by een strak schot van plm. 20 meter. (3-1) Na de rust pakte Blauw Wit de zaken meteen weer energiek aan en al in de 2e minuut moest de doelman naar het net om de bal op te halen die door André uit een mooie pass van Ri- Kukense Boys - Blauw Wit 2 Een goed spelend Blauw Wit 2 heeft saterdagmiddag het team van Hul sense Boys overklast. In de eerste nelft was het Henk Dasselaar die jit een strafschop Blauw Wit op /oorsprong bracht 1-0. De dirigent op het middenveld An ton Beldsrfijder vond dit te weinig voor een ruststand en zorgde voor 2-0. Na de thee was de Hulsense weers tand helemaal gebroken en kon Blauw Wit er een leuke party van maken. De bal werd dan ook als ln een oe fenwedstrijd rond gespeeld, waar door zelfs nog weer doelrijpe kan sen werden gecreëerd en Teun Schuppert en Wim Aanstoot res- pectieveUjk 3-0 en 4-0 lieten aante kenen. Tevreden konden de Blauw Witters dan ook huiswaarts keren, want een goed begin is nog altyd het halve werk. Houên zo! Blauw Wi» 5 - Di.S. 7 Zelfs in dromen komt een doelpunt zoals dat door Geert Duteweerd gemaakt werd, niet voor, zo onge- looflyk fraai Ingekopt. Deze 1-0 voorsprong was meer dan verdiend bU de voortdurende aan valsgolven van Blauw Wit op de Ny verdalse kooi. Ook Johan Stam speelde een gedegen wedstryd, maar vond steeds de subliem kie pende goalie in de baan van zyn schot. Het vernieuwde Blauw Wit 5 moest nog duideiyk aan elkaar wennen, naar allengs de wedstrijd vorder- ile. konden o.a. de vleugelspelers /an Blauw Wit doordouwer Douwe Kortlever en de rappe Joost Boer en dat op zo'n leeftijd!) de verdedi ging keer op keer op snelheid klop pen. liet overwegend vrouwelijke pu- Dllek (ligt dat aan de leeftyd of aan iet uiteriyk van de spelers?) koes- ,erde zich in de zon en zeker ook lan de 25 zwoegers. Pal voor rust nocht Blauw Wit zich gelukkig ?ryzen dat een niet te missen kans /oor DES op de paal belandde. In te 2e helft vrat de hitte de energie en de konditie van beide teams aan. DES kwam iets sterker opzet ten, maar de oer-degeiyke defensie van Blauw Wit hield manmoedig stand. Hoe sterk Blauw Wit men taal was, bleek op het moment toen Blauw Wit-spelers van andere elf tallen aan de fijn verschenen. On danks dit beeld van een fontein in de woestyn, vertrokken de mannen van het vyfde geen spier, maar ver dubbelden hun concentratie, zodat de punten werden binnengehaald in deze sauna-wedstrijd die correct werd geleid door scheidsrechter Cor Beukenkamp. Excelsior 11 - Blauw Wit 6 In deze eerste competitiewedstrijd van het seizoen 1979-1980 had het zesde te kampen meteen handicap, nameiyk een byna geheel nieuwe achterhoede; men had slechts een oefenwedstrijd gespeeld. Dit euvel bleek alras fataal te zyn. Excelsior had al na twee minuten succes, 1-0. Deze treffer was een fikse tegenval ler voor het toch wel optimistisch gestarte Blauw Wit 6. Men gaf ech ter de moed niet op. Via energieke aanvallen, vooral over links waar linksbuiten Herman Bekkernens geweldig op dreef was, probeerde men de geiykmaker te scoren. Doch de achterhoede van Excelior zat solide in elkaar. Het was echter Excelsior dat wel het net vond Een afstandsschot kwam buiten bereik van de uitstekend keepende Albert Aaftink, tegen de paal en precies voor de voeten van de spits, welke de hoek kon uitzoeken en beheerst scoorde, 2-0. Na rust wederom een aanvallend Blauw Wit. Excelsior werd met de rug tegen de muur gezet en dit had al ras succes. Spits Jan van de Laan lanceerde Herman Bekkernens en deze maakte het karwei keurig af, 2-1. Het lukte de Blauwwitters ech ter niet de geiykmaker te scoren, ook al was Excelior er ri)P voor, doch het waren de Ryssenaren die in de allerlaatste minuut van de wedstryd zelfs nog tot 3-1 kon uit lopen. Indien het elftal volgende keren compleet is en een beetje in gespeeld raakt, volgt zeker beter resultaat. chard was ingeschoten (4-1). In de 10e minuut kwam Blauw Wit op 5-1 uit een door André zuiver en hard ingeschoten strafschop toegekend wegens het onderuit halen van André 8-1 van en Jan Klein Nage lvoort (2x) en aanvoerder Henk Veldhuis bepaalden de eindstand op 9-1.). Scheidsrechter Jaap Tha- len leidde goed en had een „mak kie". Een forse zege jongens maar laten we alstublieft nuchter bfij ven. Twente was een uitgesproken zwakke tegenstander die er na een achterstand van 2 doelpunten he lemaal niet meer ingeloofde. Za terdag (8-9) krijgen we in Nyverdal te maken met SVVN A2 dat zeker uit een heelander (voetbal)vaatje zal tappen. Twsathe BI - Blauw Wit BI Blauw Wit BI heeft in de eerste competitiewedst?yd tegen Twente BI niet kunnen imponeren. Na een wat aarzelend begin en weinig ge motiveerd kwam in de 8ste minuut de eerste hoekschop voor Blauw Wit en dit was voor de rust het enige „wapenfeit" in de tiende mi nuut scoorde Twenthe (1-0) en na het missen van enkele kansen werd de stand in de 25e minuut opge trokken tot 2-0. Na de rust kwam Blauw Wit wel beter en meer aan de bal maar Twenthe was en bleef ge- vaarlyker in de aanval. In deze pe riode blonk Twenthe uit door het missen van kansen en op paal of lat knallen. In de 17e minuut liepen de Gorenaren uit tot 3-0 en in de 27e minuut redde Hans Stam na een lange solo de eer door de Twenhte doelman kansloos te laten (3-1). Wegens ruwspel werd een Twente speler 5 minuten naar de kant ge stuurd. De oefenwedstrijd tegen Raalte BI werd met 2-3 verloren. De Blauw Witters kwamen er in de eerste helft niet aan te pas en gin gen met een 3-0 achterstand naar de kleedkamer. Na de thee kwam een gewyzigd elftal binnen de fijnen en Raalte kwam meteen onder druk. Het liep in dit team allemaal beter en de inzet was groot. Henk Stam zorgde voor 3-1 en Westerik maakte handig gebruik van een aarzeling in de Raalte degensie en dat betken de 3-2. Een gefijkspel zat er de laatste vyf minuten in maar werd net niet gehaald. BI zal zeker punten behalen, de sfeer in het team is uitstekend en het trainin- gsbezoek optimaal. Als aanvoerder van BI werd gekozen Pim Boog en Rob MEyerink en Gerald Stam werden gekozen in de spelersraad. Vesos - Blauw Wit B2 In een vooral in de eerste helft goed gespeelde wedstryd heeft BI. Wit de volle winst meegenomen uit Hel- lendoom. Na een voorzichtig begin met enkele gevaarfijke doorbraken van Vesos, kreeg Blauw Wit steeds meer greep op het spel en als er niet zo ontstellend veel levensgrote kansen gemist waren was het zeker een monstericore geworden. Na de rust ging het zeer warme weer mee spelen en was de felheid en inzet by beide ploegen een stuk minder. Al met al echter een goed begin van dit B2 waarby ook de sfeer in de afgelopen wedstrijden steeds beter is geworden. Blauw Wit Cl - Rijssen Vooruit Cl Na een vierde oefenwedstrijden, waarvan 2 gewonnen en 2 verloren werden, begon Cl vol goede moed aan de competitie. In de eerste wedstryd moesten ze aantreden te gen Rfjssen vooruit. Het eerste kwartier was R.V. de betere ploeg, maar door goed keperswerk van Joop vielen er geen doelpunten. Blauw Wit kwam beter in het spel doch de rust ging in met 0-0. Na de thee waren de rollen omgekeerd en ging Blauw Wit ln de aanval, wat na 5 minuten al resultaat had. Tlfijs wist, na een knappe solo, de leeper van R.V te passeren 1-0 Tien mi nuten later bracht Henk de stand op 2-0. R.V. had geen kracht meer nog in de aanval te gaan en zo pakte Cl de eerste puntjes Het re sultaat van een goede inzet! SENIOREN: S.C. Denekamp I - Blauw Wit 12.30 u. v. 1.15 u.; Blauw Wit 2 - BZSV 2 2.30 u Blauw Wit 3 - DOS '37 8 4,00 u.; Excelsior 10 - Blauw Wit 4 12.30 u. V. 11.45 u.; Hulsense Boys 6 - Blauw Wit 5 12.45 u. V. 11.45 u.; Blauw Wit 6 - Markvogels 4 3.30 u.; Zaalvoetbal vrijdag sept. zaal Al melo. Luctor 2 - Blauw WitI 21.00 u V. 20.00 uur. JUNIOREN: SVVN A2 - Blauw Wit a 2.00 u. V. I.15u ;Blauw WitBl - W'schoolBl II.00 u.; Blauw Wit B2 - De Zweef B2 2.00 u.; Excelsior C6 - Blauw Wit Cl 10.00 u. V. 9.30 u. PUPILLEN: Haarle Dl - Blauw Wit Dl 11.00 u. V. 10.15 u.; Blauw Wit D2 - Nyverdal Dl 10.00 u.; SVVN D3 - Blauw Wit D3 11.00 u. V. 10.15 u„ Holten EI- - Blauw Wit EI 10.00 U.: Blauw Wit E2-S.O.S. E3 10.00 u., Blauw Wit FI - RKSV FI 11.00 u. niet om half 10 zoals eerder werd meegedeeld. Zaterdagmiddag werd voor aan vang van de eerste competitie wedstrijd Blauw Wit 1 door café restaurant „De Poppe" verrast met een complete uitrusting in de club kleuren. De heer B Aanstoot by ie dereen bekend als „Pop'n Bets" sprak by uitreiking de wens uit dat Blauw Wit in dit tenue veel succes mag behalen. De Blauw Witters waren enorm blij methet cadeau en speelden deze middag (ondanks verlies) tegen Eversberg een goede party. Bets Aanstoot behoorde in 1966 tot de oprichters van Blauw Wit en op het terrein wat nu de camping is hebben de Blauw Wit ters twee seizoenen gevoetbald. Op de foto het „eerste" met links naast voorzitter Renger Veldhuis Bets Aanstoot en rechts „vlaggenist" Gradus Jansen, trainer Geerink en leider Gerrit Welink. Door allerlei oorzaken, welke hoofdzakefijk zfin toe te schrijven aan moernisering en automatise ring, is onder andere ook bij dames in de leeftijd van veertig jaar en ou der kenneiyk een stuk bewegings armoede ontstaan. Niet alleen de auto is vrijwel gemeen goed gewor den maar ook de vaak zware licha- mefijke arbeid in vroeger dagen is thans voor een groot gedeelte ver vangen door allerhande machines en huishoudelyke apparatuur. Hieraan kan wellicht nog worden toegevoegd dat de kinderen van met name 40plus dames intussen zover zyn opgegroeid dat het wer kend bezig zyn is verminderd waardoor meer tijdsruimte is ont staan voor andere dingen en het meer aan zichzelf toekomen. Doch niet alleen vanuit een behoefte aan meer gezonde lichaamsbeweging maar zeker ook vanuit een toene mende hang naar meer en gezellig onderling contact ondervindt de groep grondgymnastiek dames 40plus van de sv. Bato de laatste jaren een toenemende belangstel ling. Het woord grondgymnastiek geeft reeds voldoende indicatie voor de wyze waarop deze groep bezig is. Geen geklauter op aller hande toestellen of wandrekken maar uitsluitend bewegingsoefe ningen op de grond waarby alle li chaamsspieren op het rythme van een gezellig muziekje wekefijks een echt weer fit makende beurt krijgen onder bekwame leiding van de heer P.v.d. Berg, bewegingstherapeut te Raalte. Dames zo in de leeftijd van 40 tot omstreeks 55 jaar: trim u fit by deze speciale groep rythmische grondgymnastiek van Bato en wel elke woensdagavond van 19.15 tot 20.15 uur in het gymlokaal aan de Tuinstraat tegen een contributie van slechts f5.- per maand. Op gave aan de zaal of bij de secreta resse van sv Bato: Mevr. Eggink, tel. 2000 waar uiteraard ook alle verdere inlichtingen kunnen wor den verkregen. De met veel spanning tegemoet ge ziene ontmoeting A.B.S. - Holten heeft volledig aan deze verwach ting voldaan. Het werd een gelijk spel 1-1, een resultaat waar A.B.S. waarschijnlijk iets gelukkiger mee zal zijn dan Holten. De eerste speelhelft kenmerkte zich door een betere spelopvatting van de rood-zwarten. hetgeen re sulteerde in een aantal scorings kansen, waarbij enkele keren op een haar na het doel werd gemist, mede ook dankzy het goede keep- ersweg van de A.B .S-goalie. Ook de gastheren uit Bathmen lieten zich niet onbetuigd. In de 20e mi nuut resulteerde dit tot grote pro blemen voor doelman Pasop, die een van richting veranderde bal maar net naast zag gaan. Hoeks choppen aan beide zyden was het enige tastbare resultaat. In de 30e minuut bereikte een kromme bal op links Henry Bronsvoort, die op zfjn beurt André Dekker voorzag van een goede scoringskans. André schoot echter te gehaast naast Er werd in een hoog tempo gespeeld en dit leidde af en toe tot ver- moeidheidsversclfijnselen. Tot de rust bleef het een byzonder spor tieve stryd, waarby op slag van de thee Gert Oolbekkink een prachtig schot van zyn linkervoet liet ver trekken, dat doelman Brink in grote moeilykheden bracht Het bleef echter 0-0 Na de pauze betrad een duldeiyk aggressiever A.B S het veld, waarbij vaak het toelaat bare werd overschreden. Scheids rechter Slag had hiervoor onvol doende oog. In de 4e minuut resul teerde een dergelyke overtreding tot een ernstige enkelblessure van Nico Labobar. Zyn vervanger Bart Lefebre stond amper binnen de fij nen toen hy via een kopbal de stand op 1-0 bracht, een betere entree was niet denkbaar. De rood zwarten begingen daarna de fout dat ze zich iets terug lieten zakken, waardoor A.B.S. een veldoverwicht kon op bouwen. De Bathemers probeer den met hoge ballen voor het doel de score gelyk te trekken, daarby profiterend van de niet al te beste organisatie aan Holten-zyde. Hol ten kreeg daarentegen via uitval len nog kansen op 2-0 te komen; het nodige voetbalgeluk ontbrak ech ter deze middag. De spanning was in dit stadium van de wedstryd te sifijden, een spanning die zich ont laadde in de 33e minuut toen A.B S. via een kopbal de gelykmaker ach ter Pasop deponeerde. Hiermee was de eindstand bereikt. Het meer dan 1000 koppige publiek was getuige geweest van een span nende en op goed peil staande wedstryd Welke waarde er toege kend moet worden aan deze pun- tendeling zal de komende weken moeten blyken Zeker is dat Holten het a s zondag zonder Nico Labo- bar zal moeten stellen. De schaakgrootmeester Victor Kortsjnoi, nummer twee op de in ternationale schaakranglijst en vorig jaar uitdager van wereld kampioen Karpov, zal op 14 sep tember a.s. deelnemen aan een schaaksimultaanséance in Lei derdorp, samen met Europees jeugdkampioen John van der Wiel en de Nederlandse kampioen Gert Ligterink. Dit schaakgebeuren vindt plaats in het kader van de feestefijkheden rond het 1200-jarig bestaan van Leiderdorp, en wordt georgani seerd door de Schaakvereniging Leiderdorp met steun van de Leidse Onderwysinstellingen. Kortsjnio, Ligterink en Van der Wiel zullen gezamenfijk party ge ven aan in totaal 100 schakers. De séance wordt gehouden in het LOI-gebouw aan de Leidsedreef. Aanvang: 19.15 uur. Deelneming is gratis, evenals de toegang tot de speelzaal. Inschrijving is nog moge- fijk. En hoewel deze schaakhappe ning in de eerste plaats bedoeld is voor de inwoners van Leiderdorp, kunnen ook schaaksters en scha kers uit de regio zich voor dit eve nement opgeven. In verband met het beperkte aan tal borden is echter een snelle aanmelding noodzakelijk. Contac tadres: P Selier, Grotiuslaan 41 te Leiderdorp Telefoon: 071-89 05 55. Zondag 9 september a.s. organi seert de motor- en automobiel- club" „De Holterberg" al weer haar 6e oriënteringsrit van dit seizoen. De rit heeft een lengte van ca. 30 km. en voert de deelnemers langs vele leuke plekjes in de direkte om geving van Holten. Deelname is mogefijk voor auto's, motoren en bromfietsen, terwyl er gestart kan worden in een klasse voor gevorderden en een klasse voor beginners. Iedereen kan dus meedoen!, de uitzetters staan borg voor een attraktieve rit. De start is om 14.00 uur vanaf café „De Biester" aan de Stationsstraat te Holten. De inschrijftafel is vanaf 13.30 uur geopend. Blauw Wit D 3 - Enter D 2 D 3 speelde de eerste competitie wedstrijd met 10 man. De ploegen waren aardig tegen elkaar opge wassen. Enter nam al vry snel een voorsprong Ook Blauw Wit kreeg meerdere kansen op een doelpunt maar raak schieten was blijkbaar te moeilijk In de 2e helft bracht na plm. 5 minuten Enter de stand op 2-0 en daar bleef het by alhoewel beide teams nog kansen kregen om te scoren. Een leuke wedstryd waarin zowel aanvallend als verde digend werd gespeeld. Jongens van D 3, morgen graag al lemaal aanwezig. Zo maar wegbfij- ven klopt niet en is onsportief ten opzichte van je medespelers! SWN D 2 - Blauw Wit D 2 De eerste competitiewedstrijd was voor D 2 geen succes. SVVN liet al dadefijk zien dat ze de betere ploeg was. Blauw Wit raakte hierdoor aangeslagen en stond met rust al met 3-0 achter. Na rust schoot SVVN nog twee keer raak. Jongens als jullie wat willen berei ken zal er met veel meer inzet ge speeld moeten worden. Blauw Wit E 2 en F 1 speelden nog geen com petitiewedstrijd In een oefenweds trijd won F 2 van GFC E 2 met 4-2 en F 1 stuurde Eversberg F 2 met een 8-0 nederlaag huistoe. De kop is er weer af! Het eerste competitie-weekend vol wedstrij den ligt achter ons: welgeteld 10 teams traden aan tegen meer of minder sterke tegenstanders. Alleen voor de veterinnen en de sixes moet de competitie nog be ginnen. De eerste punten zyn bin nengehaald. Vooral de heren had den nog veel moeite met scoren. Slechts Heren 3 wist tot een gefijk spel te komen, terwyl de overige 3 herenteams tegen een nederlaag moesten aankyken. De jeugd be haalde zaterdag 3 overwinningen, 1 geiykspel en 2 wedstrijden De uitslagen waren als volgt: ZATERDAG 1 SEPT Salland BI - •meisjes BI8-0; Jongens B - Almelo B4 7-0; D K.S. C3 - Meisjes Cl: 0-7; Goor C2 Jongens C2 2-2, Meisjes Dl - Goor Dl: 2-3; Jongens Dl - Goor D2. 4-3. ZONDAG, 2 sept.: Malburgen - Holten 1:2-1; Holten 2 - Haackey 2: 0-2; E.H.V. - Holten 3: 2-2; Vetera nen - Bully A: 1-5. PROGRAMMA: ZATERDAG. 8 SEPT.: Hengelo B3 Jongens BI 10 30 uur (uit), Meisjes BI - Doetinchem: 10.30 uur; Jon gens Cl - P W. Cl: 12.00 u Meisjes Cl-Salland Cl: 12.00u.; Salland Dl Jongens Dl: 10.00 uur (uit) Salland Dl - Meisjes Dl: 10.15 uur (uit) ZONDAG, 9 SEPT Heren 1 - Epe: 14.30 uur; E.H.V 5 - Heren 2 12.00 uur (uit). Heren 3 - P W 4 12.30 u.; D.K.S. A - Veteranen: 11 00 u. (uit) DONDERDAG, 13 SEPT.: Haac key - Veterinnen: vertrek OAD 13.00 u.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 11