Sport- en speldag ZW Blauw Wit Holtense tennisjeugd blijft winnen Nederlands school kampioen oriëntatielopen Gezellig en sportief gebeuren Msntonette-meisjes winnen eigen toernooi Holten behaalde in laatste thuiswedstrijd winst op Avanti Schaakclub Holten 1 degradeert niet Bridgeclub Holten' Programma S.V. Holten Blauw Wit Holten kan nog derde worden Meïsjesteam Scholengmeanschap Haften SV Holten afd. atletiek Geslaagd voor D-dipioma sa HOLTENS NIEUWSBLAD - 25 MEI 1979 - PAG. 5 Onder ideale weersom standigheden hield zater dag op het sportpark „Meermanskamp" de za terdagvoetbalvereniging „Blauw Wit '66" de jaar lijkse „Sport- en speldag". Een totaaldag, voor jong en oud, ouders, supporters en belangstellenden, als af sluiting van het voetbalsei zoen 1978/'79. De organisa tie van dit grote evenement was in handen van de Jeugdcommissie die geas sisteerd werd door de lei ders van de elftallen en een aantal vrijwilligers. De voorzitter van de Jeugdcom missie de heer Anton Beldsnijder. die aan het eind van de zeer ge slaagde dag de uitslagen bekend maakte, sprak een woord van dank tot alle medewerkers(sters). in 't bijzonder tot de dames die heerlijke pannekoeken bakten. Blauw Wit's voorzitter Renger Veldhuis dankte de heren Beldsnijder en Rutgers (secr. Jeugdcommissie) die i.v.m. de sport- en speldag enorm veel voorbereidend werk hebben ver richt. UITSLAGEN: Groepswinnaars bij 16 individuele spelen; voor junioren en pupillen: Junioren A1 en B 1:1. Hans Stam; junioren B 2 en C: 1. Henry Thalen; pupillen D: Hans Bekkemens; pu pillen EE: Wim Meilink; pupillen E: Frans Stam; pupillen F: Johan Bosschers Voorzitter Veldhuis reikte (bij ver hindering van de heer Wiersma) aan Hans Stam, als totaalwinnaar van de sportdag, de wisselbeker uit die door de heer H. Wiersma te Veessen (G.), oud-voorzitter van Blauw-Wit beschikbaar was ge steld. SUPPORTERS (ind. spelen) 1 Betty Harting 101 p.; 2. Henk van Zeijts 95 p. PENALTY SCHIETEN junioren en pupillen (verschillende afstan den) 1 en winnaar van de prachtige be- ket Kees van Dijk VOETBAL: Jongste pupillen. 1 Zwaluwen 5 p.; 2 Mussen 3 p., 3 e e Merels 2 p en Vinken 2 p. Het zaterdag j.l. gehouden mini- volleybaltoernooi van Mintonette mag een groot succes genoemd worden. Organisatorisch liep het door de voortreffelijke samen werking tussen de begeleiders een sters prima, doch ook de resulta ten waren lang niet gek. Vooral de meisjes-A weerden zich uitste kend. Maar liefst 3 Mintonette- teams wisten als winnaar uit de poules tevoorschijn te komen. Opmerkelijk was daarbij de hoge totaalscore van Mintonette A (Monique Eggink, Petra van Set ten, Eugenie Thiele en A trid Zeel- te). Uit twee wedstrijden van twee sets haalden zij 60-11! Mintonette B deed het ook goed doch moest in de voorronde een punt afstaan aan het team van Kuipers Hd uit Goor. Mintonette C werd de derde poulewinnaar met, evenals Mintonette B, een set ver lies. In de finalepoule was het A-team veruit het sterkst. Zonder veel problemen werden Mintonette B en C op twee sets verlies gezet. De strijd om de tweede en derde plaats had een merkwaardig verloop: 15-0 voor B en 2-15 voor C. Door de iets betere score werd B, bestaande uit 'Sonja van 't Holt, Marlies Lange- ndoen, Ingrid Pasop en Marty Pluygers, toch twede. Totaal uitslag Meisjes A: 1 Mintonette A; 2 Mintonette B; 3 ra. Deze leuke geste werd gedaan door een gerenommeerde koekfa brikant uit Deventer die er tevens nogvoor zorgde datelke deelnemer en begeleider een „bijtje" ontving hetgeen een leuk besluit vormde van het toernooi. Moe maar erg voldaan ging iedereen omstreeks één uur naar huis toe. Oudere pupillen: 1. Herten 6 p.; 2. e.e. Konijnen 3 p. Vossen 3 p.; 4. Hazen 0 p. Junioren: 1. Uitschieters 4 p. 2. e.e. Doordouwers en Snelstarters 3 p. 4. Rampenstampers 2 p. Helaas be stond bjj de senioren maar een ge ringe belangstelling voor voetbal zodat met „passen en meten" slechts 3 teams in de wei kwamen. Alle deelnemers en medewerkers ontvingen een fraai uitgevoerd vaantje met opdruk „Blauw Wit. Sport- en speldag 19 mei 1979" TARZANCUP: Holten 11 - Holten 5, 9.45 uur; Hol ten 10 - Holten 8,9.45 uur; Holten 12 Holten 9, 9.45 uur. „KWINTE-CUP" Holten 4 - Holten 2, 9.45 uur. VRIENDSCHAPPELIJK Holten 3 - Brummen 3,10.30 uur. De pupillen F spelen maandag avond 28 mei op „Meermanskamp" enkele vriendschappelijke weds trijden tegen de F-pupillen van „Nieuw Heeten" dat met 2 F-teams op bezoek komt. Aangezien Blauw-Wit maar een F-team heeft zullen de jongste spe lers van E 4 spelen tegen Nieuw Heeten F 1. Dit zijn: Erik de Blaauw, Mark Duteweerd, Jan Ja cob Beldman, Henk Hulsman, Oetse Blok, Pieter Dorresteijn, Ge rard ter Brake en Gerald Jansen. Het „normale" F-team speelt tegen Nieuw Heeten F 2. Beide weds trijden beginnen om half zeven.. Jongens geeft het even aan je club genoten door!!!! ,;;.p Kees van Dijk (midden) werd winnaar van de penalty bokaal, links Anton Beldsnijder, rechts voorzit ter Renger Veldhuis. Door de 3-2 overwinning op Avanti is Holten weer een plaats geklom men op de ranglijst van 3A. Ze staat nu opde5eplaatsonderLosser.dat i ook 23 punten heeft, maar een iets beter doel ge mid del de. Het kan zelfs nog een 3e plaats worden j wanneer Holten op Hemelvaartdag wint van Berghuizen en de Tukkers - verliezen van Losser, maar dan %yj moet er wel met flinke cijfers ge- wonnen worden van Berghuizen. Een gelijk spel tussen de Tukkers j en Losser lijkt die 3e plaats niet te i kunnen opleveren, want daar heb ben de Tukkers een te goed doel- gemiddelde voor. Bij het verschij nen van deze krant kunnen we het weten. De overige uitslagen waren zondag j.l.: Unisson-De Tukkers 1-1, TVO-Vogldo 1-0, UD/w-1 Tubantia 1-1, PH-Rood Zwart 1-1, 'j waarmee PH kampioen geworden j is van haar afdeling, en Berghuizen-Losser 1-1. De stand is nu: De wedstrijd Holten 1 - ENO 1 kende 2 afgebroken partijen, een van Jan Scheperman en een van Ton v an OiJ en. Jan kreeg vrij snel te horen dat ENO geen mogelijkhe den meer zag en dus de partij verlo ren gaf. Ton moest wel spelen, hij liet twee keer remise liggen en ver loor daarna. Alsnog een 5-5 uitslag die voor Holten onvoldoende was. Als Hengelo 1 zou promoveren (Hengelo zit in de andere le klasse) was er geen beslissingswedstrijd nodig. Dit heeft te maken met het aantal ploegen in de districtklas sen, en ook in de landelijke compe titie. Als er een beslissingsweds trijd tussen Holten 1 en de ploeg die in de andere eerste klasse op de 5de plaats staat zou plaatsvinden zou Mintonette C; 4 Verdan B (Haaks- gr een van deze ploegen extra de- bergen) 5 Mintonette; Kuipers graderen en de SBO zou dan te Hdg A; 7 Verdan A; 8 Zwaluwen A weinig ploegen in de eerste klasse (Almelo) 9 Zwaluwen B. hebben. Hengelo promoveert en Bij de meisjes B was de ploeg van zodoende voor Holten geen beslis- Eversberg uit Nijverdal veruit het singswedstrijd. De stand in de Kromdijk-M. Koelemay 0-1 T. van Oijen-B. Beijer 0-1 Theo van Lindenberg-B. Beijer 1/2-1/2, H. van Beek-T. van Oijen 1/2-1/2 W.K. van Rijssen-D.A. v.d. Knaap 1-0, W.G. Blits-D. van Beek 0-1, W. Rietman-J.E. Scheperman 1/2-1/2, B. vanBeek-E.J. Gervedink 1/2-1/2, W. van Oijen-J. van Calcar 0-1, E. Baltes-J. van Dalen Sr. 0-1. STAND Poule 1H. van Beek 5-7,2. B. van Beek 5-8, 3. T. van Oijen 41/2-7, 4. E.J. Gervedink-Nijhuis 4-6, D. van Beek 4-7. Stand poule 2: 1. M. Koelemay 61/2-7, 2. W. van Oijen 5-7, 3. J.C. Roele 41/2-6,4. D. Goudsmit 21/2-5, 5. e.e. E. Klaassen en J. van Calcar 2-4 In een aantrekkelijke, technisch niet hoogstaande wedstrijd heeft Holten haar laatste thuisweds trijd in dit seizoen tegen Avanti, besloten met een kleine, doch ver diende 3-2 overwinning. Vooral door haar vele gecreëerde kansen waarvan er drie werden benut, is deze zege terecht gekomen bij het elftal, dat daar de meeste aan spraak op maakte. Hoewel er voor beide ploegen niets meer op het spel stond, werd er toch met veel inzet gestreden en dat maakte de wedstrijd aantrekkelijk. Reeds na vijf minuten nam Avanti onverwacht de leiding toen uit een vrije schop op links de bal laag in het doelgebied werd geplaatst en een mis verstand tussen Henk Jan sen en Dinand Pasop er de oorzaak van was, dat midvoor Hoogmoed geen moeite had om de bal in 't lage doel te deponeren (0-1). Reeds twee minuten later was de stand al weer gelijk. Stopper Henk Warrink werd vlak bij de 16 mtr. lijn onreglemen tair van de bal gezet en de vrije schop werd door „chris" zelf on houdbaar in het doel geknald* 1-1) Holten kreeg hierna een overwicht en er onstonden enige mooie doel- rijpe kansen. Eerst schoot Nico La- lobar naast het doel, daarna schoot Marinus Brok eveneens naast, doch de mooiste kans kreeg Henk Jansen, die na goed werk van Andre Dekker, zijn vizier niet. op scherp had staan en naast kogelde. Vijf minuten voor de pauze gad Hendry Bronsvoort een kopballe tje op Bert Knapen, die de bal rake lings over het doel schoot. Het tweede Holten doelpunt hing in de lucht en na een goed gelukte 1-2 combinatie tussen voorstopper Gert Oolbekkink en Dekker, was het laatstgenoemde die met een laag, effect vol schot, de bal via doelman Boers in het net schoot. (2-1).Op slag van rust was het weer zo'n combinatie tussen Warrink en Bronsvoort maar nu schoot Hendry net over. Deze kleine voor sprong met de rust was zeer zeker verdiend. In de tweede helft begon Henk Warrink met een schot uit de tweede lijn, dat naast het doel vloog en na ruim tien minuten so leerde Bronsvoort langs enige spe lers op 't doel af en werd prompt neergelegd. De directe vrije schop tactisch genomen door Dekker, vloog langs de muur en keeper in de touwen en Holten leidde met 3-1In dezelfde minuut kwam Avanti te rug en toen de Holten achterhoede raar stond te schutteren was het wederom midvoor Hoogmoed die dit goed uitbuitte en de bal via doelman Pasop inschoot (3-2). In 't laatste half uur kwamen er kansen over en weer en na een klein half uur plaatste Dekker een vrije schop precies voor de voeten van midvoor Bronsvoort, wiens inzet door stop per Nieuwenhuis op de doellijn werd gekeerd. Vlak voor tijd kroop Holten nog door het oog van de na ald en scoorde Avanti een „vreemd" doelpunt. Doelman Pa sop wilde de bal uitgooien, maar deze uitworp mislukte en kwam in het bezit van midvoor Hoogmoed, die dit „slippertje" goed afstrafte. Scheidsrechter Oonkes keurde dit doelpunt af „wegens aan vallen van de keeper". Door deze zege staan onze plaatsgenoten nu op de vierde plaats, hetgeen voor een debutant een zeer goed resultaat genoemd mag worden. PH12 7 UD/W21 10 7 De Tukkers .21 7 10 Losser21 7 9 Holten21 10 3 Avanti21 9 4 Rood Zwart 21 6 9 Berghuizen .21 Unisson 21 Tubantia ...21 Vogido21 TVU21 5 10 7 6 3 13 6 2 2 31 34-18 4 27 2&4Q i 4 24 30.19 5 23 34411 8 23 36*29 8 22 34-21 6 21 35-34 6 20 34-34 8 20 28-31 5 19 27-23 4 11 16 21-39 2 17 6 13-50 Vogido en TVO degraderen. Op Hemelvaartdag, 24 mei, zijn ge speeld Losser-De Tukkers, Vogl- do-Unisson, Tubantia-TVO, Rood Zwart-UD, Avanti-PH en Berghui zen-Holten, waarvan wij U de uit slag helaas nog niet kunnen geven omdat de krant voor Hemelvaart dag sluit. mg Afgelopen zaterdag wonnen de Holtense jeugdteams op alle fron ten. Het eerste mix-team doet het steeds beter. De eerste wedstrijden werden steeds met 3-2 gewonnen, waarbij de meisjes wedstrijden verloren werden. Vorige week wonnen de dames voor de eerste keer hun dubbel en deze week won Renske Hovingh haar enkel met 6-1, 7-5 en omdat Albert, Fred en Sandra niet achterbleven, werd Always Ready met een 5-0 neder laag naar huis gestuurd. De wedstrijd tegen de Goorse T.C. 26 mei a.s. zal waarschijnlijk uit- maken wie zich kampioen mag noemen. Daarna wordt op 9 juni de competitie besloten met pen weds- De jeugdtrainer van de zaterdag voetbalclub „Blauw Wit '66" Jan Lorkeers te Mariënheem (Raaite) slaagde voor het D-diploma. sterkst. Ze wonnen hun vier weds trijden met overmacht. Tweede werd in deze groep Zwaluwen dat een iets betere score behaalde dan Mintonette (Nicole Hesselink, An- net Jansen, Annemarie Lippers, Marièlle Kamperman en Evelien Langendoen.) Mintonette F sloot als vierde de rijDe j ongens A (Nico las Koelemay, Albert Aanstoot, Roland Welting en Simon WUU- REGGE( MOESTEN HUN MEERDERE ERKENNEN IN Verdan, dat eerste werd, in Kuipers Hdg dat op de tweede plaats beslag legde en in Zwaluwen dat de derde plaats voor hun neus wegkaapte. Maar veel geleerd is er wel. De jon gens B kwamen tot de ontdekking dat hun tegenstanders er niet wa ren. Gelukkig konden zij door wat improviseren toch nog drie weds trijdjes spelen waardoor Remco de Waard, Frank Dogerom, Jorgen Voordes en Hans Megelink toch nog een plezierige ochtend hadden. Na afloop van het toernooi vond de prijsuitreiking plaats. Alle deel nemers circa honderd, namen, ge zeten op de grond, in een grote kring plaats rond de microfoon hetgeen een gezellig geheel vorm de. Voor iedere ploeg was er een prijs. De eerst aankomenden ont vingen een medaille of een stan daard die zijn plaats wel zal vinden in de prijzen kast. Alle andere teams ontv ngen een prijs in natu- eerste klasse A na 10 ronden: 1. Borne 1 13 matchpunten 551/2 bordp.; 2. Almelo311 matchpunten 53 bordp.; 3. Drienerlo 2 11 match punten 511/2 bordp.; 4. ENO 1 11 matchpunten 48 bordp.; 5. Holten 1 9 matchpunten 481/2 bordp.; 6. Goor 15 matchpunten 431/2 bordp. Intern zijn er van twee weken uit slagen te melden De strijd om het kampioenschap van Holten is nog volledig open. Er zijn nog een zestal kanshebbers. Dick van der Knaap zag zijn kan sen weer stygen na de zege op Henk van Beek. Maar een week later bracht hij ze tot een minimum te rug doordat W.K. van Rijssen voor een complete verrassing zorgde door te winnen van Dick van der Knaap. In de andere poule begint de strijd zich duidelijk af te teke nen. Hier staat Mark Koelemay wel duidelijk bovenaan. Hij moet nog spelen tegen J.C. Roele en J. van Calcar die beide iets meer verlles- punten hebben. De uitslagen: E.J. Gervedrlnk- Nijhuis-Wim Rietman 1-0; J.E Scheperman-W G. Blits 1-0; D. van Beek-W.K. van RiJssen 1-0; D.A. v.d. Knaap-H. van Beek 1-0, J. van Dalen Sr.-J ten Velde 0-1; E. Klaassen-W. van Oijen 0-1; D. Goudsmlt-J.C. Roele 0-1. OJ. Zaterdag .19 mei werd in Deurne het Nederlands Kaploenscliap Oriëntatielopen gehouden. Maar liefst 21 teams van diverse scholen uit heel Nederland deden hieraan mee. De S.G. Holten nam hieraan deel met zowel een jongens- als een meisjesteam. Toch wel verrassend werden hier de meisjes van onze S.Gemeenschap Nederlands Kampioen in een zeer snelle tijd van 1.05.28 sec. over de ruim 8 km. Tweede bij de meisjes werd het 2e team van het organiserende Peel- In een sterk deelnemersveld heeft Jan Jansen donderdagavond (17/5) met het behalen van de 7e plaats en een tijd van 35.17 min. op de 10 ki lometer in de „City-stratenloop" in Zwolle een prachtig resultaat be haald. De overige Holtenaren ging in dit „loopgeweld" verloren al werden er persoonlijk goede tijden gelopen. Zondag was Jan Jansen voor de 2e maal in successie ci< snelste op het 6.5 kilometer lan_< parcours rondom Bussloo. Hij had voor deze afstand een tijd nodig van 20 min. en 5 sec. Zondagsloper Henk Mulder deed het verdienste lijk (20ste in 24.16), Wim Klein Bai ting werd 26ste in 24.53 en Ab Koetsier finishte als 34ste in 25.56. De junioren Henk Vasters en Hendri Markvoort waren met een tijd van rond de 28 minuten nog vele senioren te snel af. lanacouege uit Deurne in een tijd van 1.07.54 en derde het eerste team van het Peelland College in 1.25.29. Dat de Holtense meisjes zeer snel waren bleek wel uit het feit, dat van de dertien deelne mende jongesteams, er slechts 4 sneller waren dan onze meisjes. De meisjes die voor de Scholengemee nschap met de overwinning thuis kwamen waren Cora van Berkel, Ina ter Horst, Ria Aaltink en Mayantra v. Maurik. Ook het Hol tense jongensteam, bestaande uit Nico Arfman, Gert en Jan Masse- link, Henk-Steven Kleinburink en Edwin Stegehuis, wist van wanten. Zij behaalde hier de derde prijs. Dat de tijdsverschillen hier zeer klein waren blijkt wel uit het onder staande. Eerste bij de Jongens werd de Chr. S.G. uit Emmen in een tijd van 53.45. Tweede werd de S.G. Sintermeerten uit Heerlen in een tijd van 54.45 en derde hetHoltense team in 54.49. Al met al een zeer succesvolle dag voor de S.G Hol ten. trijd tegen de T.C. Twente. Aan de kop van haar afdeling draait ook het tweede mix-team nog steeds mee. Het team van Herma, Michè- le, Mare en Alco wonnen ook zater dag weer hun wedstrijd nu van Ready. Coach v.d. Assem mag dan wel eens mopperen, maar zijn pu pillen doen het toch echt niet slecht. Goed werk leverde ook zaterdag weer het team van coach Henk Wardekker. Slechts Mark moest zijn party inleveren, maar Arianne won wel haar single en Jolanda en Joost leverden hun overwinnings- bijdrage in de dubbels. Einduitslag 4-1. Zaterdagmiddag speelden drie teams thuis. Overwinningen wer den geboekt door mixed 1, heren 2. mixed 1 bleef in de running door een knappe 5-0 overwinning op Drijvers uit Deventer. Toch moest er meer voor worden gelopen dan in de voorgaande wedstrijden. Aan voerster Wil v. Geel zoekt nog steeds naar de sterkste opstelling voor de beslissende wedstrijd 9 juni a.s. tegen Hengelo. Verrassend is de opmars van heren 2. Waren de eerste' wedstrijden weinig succes vol, nu stromen de punten binnen. Nadat de tegenstanders geïntimi deerd waren door een uitvoerige in leiding van Gerard Kraay over de vele blessure-mogelijkheden op onze banen, won Jelle Jansen snel zijn enkel. Trouwens alle partijen inclusief de tweede enkel van Han Kempers en de dubbels van Rob Molkenfaoer en Gerard Kraay wer den gewonnen. Goed deed ook het team van Jan Kramer het; weer met Johan Huiskamp in de gelede- innq} te D.L.T.C. Jf ren werd met 5-0 gewonnen. Eqn gebeurtenis die uitgebreid onddc leiding van Frans Colée werd na besproken. Het vierde herenteara heeft de smaak van het winn< pakken. Zaterdag werd met 3-2 verslagen. Het mixedteam deed het niet best door in Enschede alleen de dames-enkel (Ria Boge- rs!) te winnen. Jammer was het dat heren 1 in Diepenveen met 4-1 werd verslagen. De kampioenskansen zijn nu heel klein geworden al staat het team nog op de gedeelde tweede plaats en moet nog tegen de eerste worden aangetreden. Zon dag verloor het eerste mixed team met 6-2 in Rijssen en is daarmee definitief gedegradeerd uit de vierde klasse. Alleen Rijke Dieben won haar twee partijen. Beter deed het tweede mixed team het door met 4-4 tegen Park Bra- band gelijk te spelen. Invaller Ted Abrahamsen en Guusta Kamper man wonnen hun enkels. Het eerste heren team handhaaft zich waar schijnlijk in de vierde klas. In Hengelo werd gelijk gespeeld, al zag het daar na drie verloren enkels niet naar uit. Maar Hans Hoek overleefde 6 matchpoints in de tie break van de tweede set en won zelfs de derde. De dubbels werden vrij gemakkelijk gewonnen. Het ge lijke spel van het tweede heren team wordt elders in dit blad ver slagen. De woensdag jeugdteams doen het nog steeds goed en draaien in de top van hun afdeling mee. Ook de damesteams gaan steeds beter. Het eerste team handhaaft zich in de derde klas. Het tweede team met Marie Ruste- biel, Jenny v.d. Meulen, Wil Speel man en René Klijnsraa heeft reële kampioenskansen. Het derde team doet het beter dan sommigen ver wacht hadden. UITSLAGEN weekend 19-5 20-5 19-5 zat. jeugd Holten mix 1-Always Ready 5-0; Holten Mix 2-Ready 5-0; Delden-Holten mix 3 1-4 19-5 zat. mixed Holten 1-Drtjvers 5-0; TOP-Holten 2 4-1 De h.h. Meijer en Dekkers zijn in groep A met een gemiddelde van zoen 1978-1979: 2. Geerestein en zoon 54.71; 3. Dis- bergen en Dekker 53.96; 4. dames Rustebiel en van Veen 50.58; 5. Ha- nenburg en Bogaard 50.03; 6. Grobben en Spijker 49.91; 7. Echt paar Sawade 49.55; 8. Goorman en Groot Obbink 49.45; 9. Schoolder- man en Prins 46.49; 10 mevr. Ge erestein en hr. van Iddekinge 44.56. GROEP B: 1. dames ter Harmsel en Glaude- mans 58.45; 2. van der Meulen en Dedemvaartse TC 5-0; Heren 3-Nijverdal 1 5-0; D- L.T.C.-Heren 4 2-3 20-5 zond. mixed Rijssen-Holten 1 6-2; Holten 2-P. Braband 4 4-4 zond. heren Holec-Heren 1 3-3; He ren 2-Rakum 3-3 PROGRAMMA WEEKEND 26 5/27-5 26-5 zat. jeugd Goor 1-Holten H Goor 2-Holten 2; Hengelo-Holten I zat. mixed Rijssen 2-Holten 1; Hoï ten 2-Hengelo 2 v.d. Assum 52.85; 3. echtpaar zat. heren Holten 1-Rijssen 6; Tloi Klijnsma 48.54; 5. Bontje en Ruste- 4-Heren 2; Heren 4-Schapekolk 3 biel 48.12; 6. dames v.d. Berg en v.d. Meulen 47.10; 7. Dijkstra en Rein- ders 45.14, 8. dames Smits en Nie- boer 41.41. 27-5 zond. mixed Enscheds 3-Holten 1; Holten 2-Topsplnners 1 zond. heren Luctor et Emergcf Heren 1; Heren 2-Ootmarsum

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 5