Hockeyclub Holten haalt fors uit Tennisseizoen 1979 van start I HANDBAL Weet je wetje, laat je rijden Mintonette dames I: Dubbel verlies Mi Programma Sporthal 't Monk L.R. „De Bergruiters" en P.C. De Bergruiters BC Holten III sluit competitie af met nederlaag Holten A1 junioren: 4 uit 2 Oldenzaal bleef toch kampioen schaken Oriënteringsrit HOLTENS NIEUWSBLAD - 6 APRIL 1979 - PAG. 17 Heren 1-Salland 1 april uit slag 6-0 a 10 minuten spelen ston- ,en de H.C.H. reeds met 2-0 Hoor, een wel hele snelle start was hier de oorzaak ran, en niet te vergeten het goed opbouwend spel en een niet al te sterk spel van jj. de keeper. Holten bleef in de aanval, maar het bleef tot de rust, nu doordat de keeper zich dilidelijk wat sterker opstelde, 2-0. Na een pittig, vol kopje bouillon en een donderspeech van de coach, die de heren er aan herinnerde dat het doelgemiddelde opgevijzeld moest worden begonnen ze aan de 2e helft. Door twee schitterende acties van de buiten, E. Hartog, die overigens de eerste twee goals ook op zijn naam kon schrijven, werd de score verdubbeld (4-0). Het tempo zakte wat in, maar Hol ten herinnerde zich de woorden van de coach, en scoorde nog 2x, een mooie rebound, die P. de Reuver, er schitterend inknalde, en een fraaie scoop van G. v. Loenen, die hoog in het net verdween. Heren 2-Almelo uitslag 0-0. Jam mer dat er geen doelpunten voor Holten vielen, daar dan de promo tie wat beter in zicht zou zijn! Dames 1-Flevoland uitslag 4-0. Een welverdiende overwinning op deze v regenachtige 1 april. V Veteranen-Hattem uitslag 1-3. De veteranen hebben zich geweldig geweerd tegen een toch veel sterker Hattem, een zeer mooie uitslag, mede dankzij het goede keepers werk. Hardenberg B - Jongens B 6-0. Avantl D - Jongens D 1-6. Meisjes B - Lochem B 0-3. De mini's hadden ook weer eens een zaterdag met vele wedstrijdjes, waarvan de meisjes wonnen en ver loren en de jongens 2x wonnen. De hockey-club Holten verwacht het komend weekend zeer veel publiek langs de lijnen. Heren 1 speelt dan de één na laatste wedstrijd, en wel tegen de grote concurrent Lochem, aanvang 14.30 uur! Wedstrijdprogr. zaterdag 7 april: E.H.V.-MeisJes sixes: 10.00 uur Meisjes sixes - thuis: 10.00 uur. Jongens sixes-2-Hardenberg: 10.30 uur. Bully-Meisjes D: 10.45 uur. DKS-Jongens B: 12.45 uur. Wedstrijdprogr. zondag 8 april: Dames 1-Kampen: 12.30 uur. Heren Vet.-Salland:11.00 uur. Heren 1-Lochem: 14.30 uur. Training zaterdag 7 april Jongens D 9.15-10.00 Jongens B 10.00-10.45 Meisjes B -10.45-11.30 Dames 1 -11.30-12.15. Heren Senioren vanaf 14.00 uur. Voor beide clubs was het zaterdag 31 Maart jl. een heel belangrijke dag. Met een club-wedstrijddag werd het nieuwe terrein aan de Postweg op de Borkeld in gebruik genomen. Ondanks de kou was het een gezellige en bijzonder ge slaagde dag. Na het dressuren werd er heerlijk warme boeren- kool met worst geserveerd. De uitslagen: dressuur ring 1: Rikus Bronsvoort, 1301/Q pt. Herman Lodeweges 129 1/Q, joyce v.d. Sluis 127 1 /Q, hans Barvelink 125 1 IQ, solita Bakker 123, Erik Vincent 122, Ina Bosschers 120, Jacqueline Smit en Hans Pettihga elk 119 1 /Q pt, Jan Aal tink en Caro- lien Kruims elk 1151/Q, gerard in 't Veld 114 en Marjo Speelman 122 pt. Ring 2: Alice Bruins 134 1/Q pt, Geert Uit man 132 1/Q, aart Jan Aaltink 126 1/Q, seino Rietman 124, Arnold ter Maat 123 l/Q,jacob de Koff 123, Pe ter van Heeren 122, Berdien Paal man en Sandra Dieperink elk 119 pt, Bert Stegeman 117. Wendy Pet,- Zaterdag 31 maart werd het tennisseizoen traditiege trouw met een gezellig sa- tinga 115, Henk Hietbrlnk 114, Erik menzljn in het clubhuis ge- Tempelman 108 en Kitty Bos 102 opend In zijn korte praatje memoreerde de voorzitter. pt. Ring 3: Paarden Ingrid Dieperink 123 pt, Ineke Termaat en Herman Vincent elk 111 pt, Marjan Murris 110, Dirk Aaf- tink 106,1. Onstein 103, Jelle Zand- dat gedurende alle week ends en met half juni com petitiewedstrijden, uitwis selingen en tournooien zijn voort 95, Duco v.d. Lugt si, Rikus gepland. Hij raadde de le- Bronsvoort 90 i/g, anke Thijssen den aan de agenda goed te 90, Wim Mulder 88, Ineke V.d. Torre raadplegen, omdat deson- 86, Harry Lubberdink 83 en Jerome Wolters 77 pt. B. springen pony's: 1 Jacqeline Smit, 2 Solita Bakker, 3 Geert Ulfman, 4 Arnold ter Maat, 5 Carolien Kruims. L en M springen, na barrage: 1 Rikus Bronsvoort, 2 Hans Pettin- ga, 3 Jacob de Koff, 4 Herman Lo deweges, 5 Hans Barvelink, 6 Erik Vincent. B-springen Paarden: 1 Jelle Zandvoort, Marian Murris, 3 H. Lubberdink en 4 W. Mulder. L-springen Paarden: 1 Herman Vincent, 2 Rikus Brons voort en 3 Duco v.d. Lugt. Vesos Al - Holten A 1 De laatste competitie wedstrijd in de 4e klasse B tussen Witte Veder 2 uit Vroomshoop heeft voor de Hol tenaren niet het gewenste resultaat opgeleverd. Hoewel er geen belang rijke wijzigingen in de competitie stand op het spel stonden, hebben beide ploegen met veel inzet deze wedstrijd gespeeld. Harry Dul kreeg tegen zijn veel jon gere tegenstander in de eerste game weinig kans. 15-8. In de tweede game lukte het beter, maar ondanks een geweldige eindsprint, die veel adem kostte moest Harry toch het onderspit delven (15-12). Gerard Damink kreeg ook een felle tegenstander tegenover zich en er waren drie games voor nodig, die in het laatst van de derde game een zeer spannend verloop had. Gerard kreeg zijn tegenstander uiteinde lijk toch op de knieën. Voor Ans Ja- Na een lange winterpauze van ruim fT een P06'" mnnn!LTr i. ïyke (2-11), de tweede daarentegen TlnZr™ nh verliep wat gemakkelijker, een an- Aj^JorenlJ zaterdag aantreden dere takUek leyerde h 55^!E,S°S,t,ZU wenste "P. P-aar helaas C\de huurde de game maar 11 punten, en Zn h w?ntmetUefs' Ans' tegenstandster was er net Iets 5-0 werden de Hellendoomers met eerder (11 9) de neus op de feiten gedrukt! Con- Marjan MuUer had daama de taak S,L 6 Pl0Cg om de partijen weer op gelijke voet goed te hebben overwinterd Voor te bre het haar met de rust waren het Heyda en Wlsslnk en 3-11 ook gelukte, die scoorden, waar enige mooi op- Nadat de dames en heren dubbel gezette aanvallen aan vooraf gin gen. Na de thee werd de druk op de Vroomshoop waren gewonnen, res teerden ons slechts de beide mixed Haaksbergen. Het parcours over zandwegen was rechtlijnig maar redelijk beghaanbaar. De harde wind zorgde voor een extra handi cap. Wim Klein Bal tink (grossier in 2e plaatsen) werd op de 2 1/2 km. ook nu weer 2de en Hendrie Mark voort leverde een goede prestatie met een 15e plaats. Op de 5 km. voldeed Dinant Markvoort aan de verwachtingen door als vijfde over de streep te gaan in een tijd van 21.49 m. Horst Louws kwam on danks een formidabele eindsprint niet verder dan een 40ste plaats (26.19 min.). Op de 10000 meter was Marinus Baltus, mede dankzij een sterk ge lopen 2e deel met 41.17 m. en een 24e plaats de beste Holtenaar. 34. J an Wegstapel 42.05 m. 39. Jan Wol- terink 43.18 m. 47. Ab Koetsier 44.17 m. In Otterlo (Vel.) kwamen zondag Ab Koetsier en Marinus Baltus in actie bij een crossloop over 15 km. Marinus finishte in een tyd van 59.27 en voor Ab werd 61.02 geno teerd. Achttien hardrijders op de bond. By de door de rykspolitie in de Oranjestraat gehouden snelheids controle werd tegen 18 automobi listen proces-verbaal opgemaakt. Ze overschreden de toegestane snelheid met 15 tot 39 kilometer. Vrijdag 23 maart speelden de Don- Heel anders echter verliep de weds- dertmannetjes tegen een van de trijd van zaterdag 31 maart j.l. te- koplopers. Dat ze zich niets van dit feit aantrokken, zelf staan ze in de middenmoot, bewees de eerste set wel. Fel gingen ze van start en vochten voor elk punt. De strijd ging geheel gelijk op, maar tens lotte moesten onze dames toch het onderspit delven en werd het 13-15. Maar al vaker was de eerste set ver loren en de resterende drie gewon nen. In de tweede werd er zonodig nog verbetener gevochten. Een werkelijke nek aan nek race werd het, maar Mintonette wist de winst van deze set te behouden, zodat dit resulteerde in een setwinst van 16- 14. Maar de man met de hamer sloop rond en sloeg toe: 1-15, de derde set. (Volleybal? wat is dat?). Toch kwam de ware geestdrift weer boven. Knokken om de laatste set terug te pakken. Weer ging de strijd gelijk op en de Mintonette dames vochten tegen een geringe achters tand. Helaas de formidabele inzet waarmee ieder weer in het veld stond mocht niet baten, op het nippertje werden de punten door de felle tegenstanders in de wacht gesleept: 12-15. Toch: de wedstrijd werd eervol verloren. gen Tornado in Tubbergen. Ze stonden er wel de Dondermanne- tjes, maar of ze het zelf wisten? Vandaar de eerste set: lusteloos en vrij slap kon Tornado een setzege boeken van 9-15. Op dat moment leek iedereen weer wakker te wor den en werd weer wat strijdlustiger. Na rake klappen en beter verdedi gingswerk haalde Mintonette de set binnen met 13-15. Maar ach en wee, volleybal werd een onbekende term, want hoe verder de strijd vorderde, des te moeilijker werd het spel. Iedereen liep elkaar voor de voeten. Rechts achter en links voor waar is dat dan? Ja dan geef je de set weg met 1-15. Nadat uitge legd was waar je moest staan en wat je moest doen begrepen de da mes weer wat van volleybal en dat bevorderde het spelpeil duidelijk. Echter aangeslagen als iedereen was bleek er geen kans op setwinst en Tornado ging met de winst strijken: 12-15. Zonder punten ging men huiswaarts. Publiek sta ons bij Vrijdag wordt de laatste compe titiewedstrijd gespeeld. Help ons winnen door jullie gejuich! danks toch vaak banen be schikbaar zijn gedurende kortere of langere tijd voor het „recreatieve" tennissen. Aan Piet van Iddekinge was ge vraagd vanwege zyn vele verdiens ten voor de club de vlaghysing te verrichten, een taak waarvan hy zich met behulp van twee „secon danten" uitstekend kweet. Om het niet by een louter symbolische dankzegging te laten werd hem ook iets spiritueels in rietverpakking aangeboden. Voor de senioren werd het seizoen in sportief tennisopzicht de volge nde dag met een mixed-toernooi ingeluid. Door de technische com missie waren de deelnemers naar sterkte in vier groepen verdeeld. Aan de puntentotaal was wel merkbaar dat door deze middag sommigen tot uitstekende presta ties werden geprikkeld. Alles werkte mee behalve het weer, want tot tweemaal toe moest het toer nooi vanwege de regen worden on derbroken. De mooi-weer tennis sers hadden wel gefijk met hun wegbiyven. Door een flexibel sys teem kon toch het toumooi volle dig worden afgewerkt en kon de toumooicommissaris John van der Assen aan de volgende personen prijzen uitreiken. Groep D: 1. Marie Rusteblel/Her- man Oolbekkink 32 pnt.; 2. Rob Molkenboer/diverse partners 23 pnt. Groep C: 1. Wil Speelman/Jan Schuchard 27 pnt.; 2/3 Gerrie KI. Velderman/Marcel v.d. Assen 16 pnt; Elly Hut/Frans Colêe 16 pnt. Groep B: 1. René Klynsma/Han Kempers 23 pnt.; 2. Anneke des Tombe/Han Muizenbelt 23 pnt. (na barrage) Groep C: 1. Dinie v.d. Assem/Ge- rard Roos 29 pnt.; 2. Ria Boge- rs/Koos Brouwer 27 pnt. Jeugdtournooi: Het jeugdseizoen wordt a.s. zondag met een toumooi geopend. Tot vier uur zaterdag middag (7 april) kunnen de junio ren zich nog in het clubhuis opge ven. De deelnemers en -neemsters moeten zondagochtend om 10 uur speelklaar in het clubhuis aanwe zig zyn. Speelagenda: Zaterdag 7 april; van 10.00 tot 16.00 baan 1. 2 en 3 oefen wedstrijden. Gedurende deze uren baan 4 senioren en baan 5 senioren. Overige tyden normale baaninde- ling. Zondag 8 april: van 10.00 tot 16.00 baan 1, 2 en 3 jeugdtournooi. Gedurende deze uren baan 4 en 5 senioren. Overige tyden normale baanindeling. Training: Cor van Weert start maandag 9 april met de training. Opgave is alleen nog mogeiyk in overleg met hem. Voor de jongste jeugd is een tweede trainster aan getrokken, nl. Mevr. Thea Beek man uit Nyverdal. Hierdoor is het mogelyk aan deze junioren twee keer per week een half uur tennisles te geven. De indeling van de jeugd- training hangt in het clubhuis. Ves°s-veste steeds groter en keeper dubbels om een gelakspel te ^ir^WammfHarSPOlatUtCh^ behalen- An* en Harry gelukte dit £*2! wet. Na de eerste game "met te de stand op 3-0 bracht en naarmate de wedstryd vorderde kwamen de Rood-Zwarten steeds beter in hun spel. Topscoorder Bart Lefèbre kdeed ook nog een duit in het zakje en nam de beide laatste doelpun ten voor zyn rekening en met deze uitslag behaalde het team de grootste zege in deze competitie. Indien in de resterende competitle-wedstryden met de zelfde strydlust en teamgeest wordt gespeeld, kan het team nog een goede positie aan de kop van de rangiyst innemen! Holten A 1 - Kloosterhaar A 1 In verband met de grote achters tand in de competitie zyn er door de TVB enige inhaalprogramma's vastgesteld en zodoende moesten de A junioren j.l. maandag weer in actie komen in de thuiswedstryd tegen Kloosterhaar. Hoewel het spel niet van al te grote klasse was, viel wel op, dat het team erg stryd- lustig was en er werd dan ook veel werk verzet. Reeds in de zevende minuut nam Holten de leiding toen Hoek een op maat gegeven voorzet van Lefèbre goed afwerkte en de ^Kloosterhaar doelman onhoud baar passeerde. De Rood-Zwarten bleven ook gedurende het verdere verloop van de eerste helft sterker, doch, doelpunten bleven uit, ook al was de goed spelende Wissink er twee keer heel dicht by. Na de thee kwam Kloosterhaar meer uit de verdediging en kreeg de Holten achterhoede het wat moei- ïyk, maar een konsekwente man dekking voorkwam, dat het doel- vman Deyk al te lastig werd ge maakt. In het laatste kwartier gaf de betere conditie der Holtenaren de doorslag en eerst scoorde de meegekomen voorstopper Traan- man het tweede doelpunt vanaf de rechterwing, waarmee hy de zege veilig stelde (2-0). Vlak voor tyd was het Lefèbre, die de eindstand een a nog beter aanzien gaf, door een af geslagen bal kleihard op de slof te nemen en onhoudbaar voor de -^Kloosterhaar keeper de bal in 't net *|te „deponeren". (3-0) Een verdiende Q^zege der Holtenaren in een sportlef gespeelde wedstryd. rr hebben verloren liepen zy in de tweede en derde game met 5-15 en 13-15 de opgelopen achterstand bekwaam in. Marjan en Gerard hadden niet het verwachte resul taat. In deze wedstrijd wilde het by de Holtenaren niet vlotten, hoewel dit paar toch al enkele wedstryden meer samen had gespeeld, vooral in de tweede game bleek deze tekort koming (15-11 en 15-6). Trainer Peters uit Deventer zal de komende trainingsperiode onge- twyfeeld gebruiken om de spelers individueel meer conditie en weds tryd mentaliteit by te brengen en om zo optimaal de koppels samen te stellen. Stand: 4e klasse A: BCZ 4 17-31: wyhe 17-30: Hardenberg 1 17-26: Holten 1 18-24 EN BLOCK 3 16-14: Reflex 17-12: ABS 2 17-11: NOP 4 16-10: ZBC 6 17-9: BVZ 5 18-2. 4e klasse B: Hardenberg 2 16-25; Deventer 7 16-24: Netwerk 1 16-20: Heino 16-20: Holten 2 16-17: Holten 3 16-14: Witte Veder 2 16-11: BVZ 6 16-11: Witte Veder 1 16-2. Verlies voor tweede van Schaak club Holten Het Is jammer dat Holten 2 lang niet altyd met een volledig team aan kan treden. Ook tegen Dalfsen 1 kwamen zes van de acht spelers aan bord en dat betekende meteen al een 2-0 achterstand. Verder was het een spannende stryd tussen de zes spelers die eindigde in een on beslist (3-3). Een goede prestatie van het „gehavende" tweede. Uit slag: 5-3. Uitslag interne competitie: W. van oyen - J.C. Roele 1/2-1/2; E. Blates- G.J. Kromdyk 1-0; M. Koelemay - J.m van Dalen Sr. 1-0; T. van oyen - D. van Beek 1-0; Theo van Linden- berg - J.E. Scheperman 0-1; W.K. van Ryssen - B. van Beek 0-1; W.G. Blits - H. van Beek 0-1. Stand aan kop: Poule A 1.1 van oyen 4-3; 2. H. van Beek 3-2 1/2; 3 e.e. T. van Linden- berg 4-2 1/2; B. van Beek 4-2 1/2. Poule B: 1. M. Koelemay 5-4 1/2; 2. W. van oyen 5-4; 3. J.C. Roele 4-3 1/2. S.V. „Holten" afd. atletiek. Zaterdag werd de 4e wedstryd in de P.G.J.O.-competitie gelopen in het Buurserzand in de omgeving van Het eerste weekend in de veld- handbalcompetitie heeft niet he lemaal gebracht wat men er van verwacht had. Op zaterdag kwa men, op adspiranten A 2 na, alle teams uit tegen teams uit Raalte. Adsp. Al kon weinig inbrengen te gen Raalte Al. In de eerste helft werd de verdediging nog redeiyk gesloten gehouden. Aanvallend kwam er echter weinig uit de bus. Te veel schoten kwamen van te ver buiten de circel of werden te onzui ver gericht. By rust stond Raalte met 4-1 voor. In de tweede helft werd het niet beter en Raalte liep uit naar een verdiende 11-1 over winning. Adsp. A 2 speelde in de eerste helft goed tegen D.S.C. Al.'Doordat de Holtense meisjes te weinig over de vleugels speelden, was de aanval te zwak om D.S.C. in moeiiykheden te brengen, rust 2=1. In de tweede helft werd teruggespeeld op de keeper. De daarvoor gegeven strafworp bracht D.S.C. op 3-1. Holten gooide alles op de aanval om nog wat terug te doen, waar door de verdediging verzwakte. Daardoor kon D.S.C. uitlopen naar de eindstand van 5-1. Adsp. B 1 speelde in de eerste helft erg zenuwachtig. Er werd te veel naar het publiek en te weinig naar de coach geluisterd. Ruststand 7-1. In de tweede helft ging het veel be ter. Holten scoorde vyf maal tegen Raalte slechts een maal. Met de juiste instelling moet in de thuis wedstryd tegen Raalte, over enkele weken zeker een beter resultaat dan de 8-6 verlies behaald kunnen worden. Adsp. B 2 speelde in de eerste helft goed. Tegen Raalte B 2 werd een 4-5 voorsprong genomen. Na de rust was Raalte sterker en kon zo toch nog de overwinning met 7-6 in eigen huis houden. Ook de dames speelden tegen Raalte. In de thuiswedstryd moesten de dames erg aan het veld wennen. Er ont stond daardoor veel balverlies. Raalte hield de verdediging goed gesloten en stond by rust met 1-6 voor. Ook in de tweede helft veran derde er weinig. Te veel schoten van de kant van Holten waren te zwak om gevaar te brengen. Manda Broekhuis scoorde weliswaar 1 maal maar Raalte liep met vyf doelpunten naar de 2-11 overwin ning. Doelpunten: Miny Kemper lx; Manda Broekhuis lx. De heren hadden in de ontmoeting tegen Voorwaarts weinig proble men. Zonder wissels moest worden gespeeld, maar de tegenstander kon zo weinig inbrengen dat by rust al een 10-2 voorsprong was bereikt. Ook in de tweede helft ging Holten goed door. Zonder tot op de bodem van zyn kunnen te moeten gaan kwam Holten aan een verdiende 21-5 overwinning. Doelpunten: Jo- han Plantinga 12; Jan Victor Dor- las 4; Roelf v.d. Wyk 3; WimDalhui- sen, Hans Welting l. Programma: zat. 7-4: A 1 uit tegen Broekland Al om 14.30 Vertrek 13.30; A 2 uit tegen W.S.V. '38 om 13.00 Vertrek 12.00 Adsp. B 1 en B 2 spelen hun weds tryden in de zaal!!! Dit i.v.m. het oefenen van adsp. scheidsrechters. Adsp. B 1 tegen IJsselstars om 14.00; Adsp. B2 tegen IJsselstars om 13.40; Holten BI tegen Holten B2 om 15.30 en om 16.30!!! zond. S-A: Dames thuis tegen Pa- celli 2 om 12.00; Heren vry. De M.A.C. „De Holterberg" organi seert zondag 8 april de 2e rit in dit seizoen. Deelnemers kunnen star ten in de sportklasse (gevorderden) en in de tourklasse (beginners). De rit (plm. 35 km) is uitgezet bin nen de gemeentegrenzen van Hol ten. De start is om 2.00 uur by club café „De Blester" in de Stations straat waar vanaf 13.30 uur kan worden ingeschreven Het MAC-bestuur stelt weer een aantal mooie pryzen beschikbaar in dc laatste ronde van de promo tieklasse Schaken kon kampioen Oldenzaal zich een gelykspel per- miteren tegen hekkesluiten ES- GOO 2: 5-5. Veel maakte het alle maal niet uit: Oldenzaal blééf kampioen en ESGOO 2 zal het ko mende seizoen een klasse lager moeten uitkomen. Hengelo ver sloeg Hardenberg met 6 1/2-3 1/2 en legde daarmee beslag op de tweede plaats. Omdat Oldenzaal zich uit de promotiecompetitie naar de K.N.S.B. terugtrok mag Harden berg echter alsnog een poging wa gen naar de tweede klasse van de K.N.S.B. te promoveren. Almelo 2 won de thuiswedstryd te gen Favorita met 6-4, maar of dit voldoende is om promotieklasser te bfijven staat nog te bezien. Stand: 1. en Kampioen: Oldenzaal 1, 10 gespeel'd, 17 punten, 59 1/2 bordpunten. 2. Hengelo 110-13 (55). 3. Hardenberg 1 10-10 (52). 4. Favo rita 1 10-7 (45). 5. Almelo 2 10-7 (44). 6. ESGOO 22 10-4 (43 1/2) degra deert. In de Eerste Klasse A won Boekelo met de kleinst mogeiyke cyfers (5 1/2-4 1/2) van Hengelo 2, waardoor de spanning in deze klasse weer Week van 7-4-1979 tlm 13-4-1979 ZATERDAG 10.00 - 12.00 Mintonette 13.00 - 17.00 Handbalcompetitie (onder voorbehoud) 17.00 - 18.00 hr. Ten Voorde (zaalvoetbal) MAANDAG 8.10 - 15.30 div. scholen 18.00 - 22.30 badmintonclub DINSDAG 8.10 - 16.10 div. scholen 16.15 - 22.45 Mintonette 16.00 - 22.00 Instructielokaal Sticht. Soc. Cult. Werk WOENSDAG 8.10 - 16.30 Scholengemeenschap 16.30 - 18.00 Leraren Scholengemeenschap 19.00 - 23.00 Badmintonclub DONDERDAG 8.10 -15.30 div. scholen 18.00 - 21.00 S.V. Holten, afd. handbal 21.00 - 22.00 S.V. Holten 16.00 - 22.00 Instructielokaal Sticht. Soc. Cult. Werk VRUDAG 8.10 - 16.10 div. scholen 22.00 - 23.00 hr. Schwarte (zaalvoetbal) Voor reservering van nog vrye uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrydagmiddag 12.00 uur recht streeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Alle overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd. sportzaken (tel. 1666). enigszins terug is. Winterswyk kwam nogal gemakkelyk aan de punten tegen „Het Witte Paard" uit Enschede: de Enschedeêra kwamen niet op en verloren dus reglementair met 10-0. Door dit re sultaat is „Het Witte Paard" gede gradeerd. ESGOO 3 en Haaksber gen sloten hun ontmoeting meteen 5-5 gelykspel af. Stand: 1. Hengelo 2 8-12 (48) 2. Boe kelo 1 8-11 (38) 3. Winterswyk 1 8-9 (48) 4. Haaksbergen 1 8-8 (40 1/2) 5. ESGOO 3 8-7 (43). 6. Het Witte Paard 8-min 1 (22 1/2) Het Witte Paard degradeert. In de Eerste Klasse B waren de uit slagen stuk voor stuk nogal verras send. Gedoodverfd kampioen Bome kreeg zwaar klop van Hol ten: 7-3 voor laatstgenoemde. Ge lukkig voor Bome wist geen van de achtervolgers hier van te profite rend Drienerlo 2 verloor (thuis nog wel) van E.N.O. met 4-6 en Almelo 2 kwam tegen het laaggeplaatste Goor niet verder dan 5-5. Ondanks dit verdienstelyke geiyke spel Ujkt Goor zich niet meer van de laatste plaats te kunnen ontdoen. Stand: 1. Bome 1 Bome 1 8-12 (46); 2. Almelo 3 8-10 (441/2); 3. Drienerlo 2 8-8 (40); 4. E.N.O. 1 8-8 (37 1/2) 5. Holten 18-7 (381/2); 6. Goor 18-3 (33 1/2). Uitslagen en standen overige klas sen: Tweede Klasse A: Stork 1 - Delden 15-4 voorlopig, Oldenzaal 2 - Dr. M. Euwe 1 4 1/2-3 1/2 voorlopig, Favo rita 2 - Hengelo 3 8-2. Stand: 1. Favorita 2 8-15 (51), 2. Dr. M. Euwe 18-11 (48), 3. Hengelo 3 8-7 (36 1/2), 4. Delden 1 8-4 (35), 5. Ol denzaal 2 8-4 (34 1/2), 6. Stork 1 8-4 (32). Tweede Klasse B: Vriezenveen 1 - Ryssen 1 6 1/2-3 1/2, Bome 2 - Al melo 4 3-7, Het Zwarte Paard 1 - Vroomshoop 1 6 1/2-3 1/2. Stand: 1. Vriezenveen 18-14 (501/2) 2. Het Zwarte Paard 18-11 (46) 3. Almelo 4 8-9 (50 1/2) 4. Ryssen 1 8-8 (38) 5. Vroomshoop 1 8-6 (31) 6. Bome 2 8-0 (24) degradeert Derde Klasse A: Haaksbergen 2 - Weerselo 1 6 1/2-1 1/2, ESGOO 4 - Almelo 5 6 1/2-11/2, ESGOO 5 - Ei bergen 121/2-51/2, Favorita 4 - Dr. M. Euwe 2 3-3 voorlopig. Stand: 1. Eibergen 1 6-11 (31) 2. Fa vorita 4 6-87(261/2) 3. Favorita 3 6-8 (25) 4. ESGOO 5 6-7 (251/2) 5. Dr. M. Euwe 2 6-6 (24 1/2) 6. ESGOO 4 7-6 (30) 7. Almelo 5 6-4 (2C-) 8. Haaksbe- bergen 2 6-3 (231/2) 9. Weerselo 17-1 (16) Derde Klsse B: Dalfsen 1 - Holten 2 5-3, Hardenberg 2 - Ryssen 17 1/2- 1/2, Hardenberg 3- Raalte 1 2-6. Stand: 1. Hardenberg 2 6-12 (35) 2. Raalte 1 6-10 (31 1/2) 3- Dalfsen 1 6-10 (29) 4. Hardenbsrg 3 7-6 (26 1/2) 5. E.N.O. 2 6-5 (25) 6. Bathmen 1 5-4 (21) 7. Het Zwarte Paard 2 6-4 (19 1/2) 8 Ryssen 2 6-3 (16 1/2) 9. Holten 2 6-0 (12).

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 17