Hardwerkend Blauw Wit verslaat SC Denekamp '66 Zo speelde de jeugd van s.v. Holten Zo speelden de Blauw Wit senioren Programma Blauw Wit Moeizame winst voor Holten tegen T.V.0. Zo speelden de Blauw Wit junioren Resultaten senioren s.v. Holten Programma s.v. Holten HOLTEN MOET NU OPPASSEN uit tegen Vogido RESULTATEN BLAUW WIT (PUPILLEN) Holten speelt u HOLTENS NIEUWSBLAD - 6 APRIL 1979 - PAG. 15 In een wedstrijd die tot in de aller laatste minuut bijzonder span nend bleef is een zeer gemotiveerd spelend Blauw Wit er in geslaagd om de Sc. Denekamp afgelopen za terdag met lege handen de lange thuisreis te laten aanvaarden. Na een 1-0 ruststand wonnen de Hol tenaren nog ongedacht ruim met 3-1. Opnieuw moest trainer Geerink zijn basisteam wyzigen, want Coert Schuppert was op de training ge blesseerd geraakt aan een enkel en kon niet spelen. In zijn plaats com pleteerde de herstelde Gerrit Stam het elftal en hy speelde een goede wedstrijd. Vanaf het begin speelde Blauw Wit zeer enthousiast, maar de door Theo Pahlplatz FC Twenthe getrainde gasten toonden een iets betere spelopvatting. On danks dit lichte overwicht kregen de talrijke toeschouwers een paar keer gelegenheid om hun favorie ten aan te moedigen, die met snelle tegenstoten gevaarlijk probeerden te worden, maar in de aanvalsop bouw iets te onnauwkeurig te werk gingen. Al met al was na een half uur spelen de stand nog ongewij zigd, waarmee de gastheren niet ontevreden mochten zijn. In de 33e minuut ontsnapte Blauw Wit ter nauwernood, toen Stam een vrije trap van Denekamp verkeerd op het hoofd kreeg. Via de bovenkant van de lat verdween de bal over het doel. Langzamerhand nam Blauw Wit meer het initiatief en dit leidde tot een goede kans voor Beldsnij- der in de 41e minuut, maar zijn schot ging net voorlangs. Op slag van rust slaagden de Holtenaren erin te scoren. Richard Beldman ontving de bal, passeerde zijn te genstander en-schoot laag in. De keeper der gasten was te laat in de bedreigde hoek (1-0). Zoals te verwachten viel kwamen de gasten geladen uit de kleedka mer en dit leidde in de 49e minuut reeds tot de gelijkmaker, toen een door Trompetter weggeslagen cor ner door de verdediging onvol doende werd verwerkt. De aanvals- linie der Denekampers kon twee keer aanleggen en toen was ook Trompetter eindelijk geklopt (1-1). Blauw Wit verloor door dit snelle doepunt duidelijk de greep op de wedstrijd, maar een naar grote hoogte groeiende Harry ten Wolt huis en een excellent keepende Trompetter hielden de gastheren op de been. Dit ondanks de zwak fluitende en veel te veel pratende arbiter Krabbenbos, die de harde maar zeer faire wedstrijd slecht aanvoelde. Ondanks de druk der gasten zagen de ontzettend hard werkende Blauw Witters toch steeds weer kans om via uitvallen over de tweede spitsen Beldman en de goed spelende Teun Schuppert gevaarlijk te worden. Regelmatig waren ook de de middenvelders mee voorin te vinden en dit bracht steeds gevaar voor het doel der gas ten, waarvan de verdediging niet het sterkste deel der ploeg was. Dit bleek in de 29e minuut, toen Uit een corner een doelworsteling ont stond waaruit Jan Verveda de bal tegen de touwen schoot (2-1). De druk op het Blauw Wit doel werd zo mogelijk nog groter. In de 34e mi nuut moest Geje Paalman met een liesblessure naar de kant en hij werd vervangen door Henk Dasse- laar. Meteen na deze wissel miste Richard Beldman, na een subtiel passje van de zwoegende Beldsny- der, de kans van de dag. Aan de andere kant was het steeds op nieuw Trompetter die nogmaals aantoonde op dit moment, mits ge concentreerd, de beste doelman te zijn. In de 87e en 88e minuut ver hinderde hij met bijzonder knappe reddingen dat de gasten opnieuw op gelijke hoogte konden komen. Daarvoor hadden de Denekamp- voorwaartsen enige harde schoten losgelaten, maar deze misten de goede richting. En steeds opnieuw ruimde ten Wolthuis in het doelge bied met lange trappen. In de laatr ste minuut stelde een lange trap Anton Beldsnijder in staat alleen op de Denekamp-goalie af te gaan. Juist binnen de beruchte lijnen werd hij onderuit gehaald en de scheidsrechter kende Blauw Wit een strafschop toe onder hevig pro test der gasten. Jan Verveda liet zich niet van de wijs brengen en schoot de bal beheerst achter de doelman. (3-1). Meteen na de aftrap floot de referee voor het einde en had Blauw Wit een zwaarbevochten en iets te hoog uitgevallen zege behaald op een zeker niet minder Denekamp. Al met al een terechte beloning voor de grote inzet waarmee het com plete elftal deze wedstrijd heeft ge speeld. Blauw Wit; doel: Trompetter; ach ter: Schipper, Ten Wolthuis, E. Beldman en G. Paalman (H. Dasse- laar); midden: Verveda, Stam en A. Kolkman; voor: Teun Schuppert, Beldsnijder en R. Beldman. Het is na de uitslagen van zondag in 3A-PH-UD-1-2, Holten - TVO 3-2, Berghuizen-Unisson 2-1, Avantl- Tukkerts 1-3, Rood ZwartrVogido 5-1, Tubantia-Losser 2-2, met over winningen voor Berghuizen, de Tukkers en Rood Zwart - voor Hol ten wat penibel geworden. Het is nu oppassen geblazen dat de laatste wedstrijden voor de rood-zwarten niet verloren gaan. Men zie de on derstaande rangfijst: PH 15 9 UD/W 15 7 5 De Tukkers 14 6 5 Avanti 15 8 1 Losser14 5 6 Unisson14 6 3 Vogido14 6 2 Holten 15 6 2 Berghuizen1546 Rood-Zwart 13 4 4 Tubantia13 2 6 2 22 21- 7 3 19 19-16 3 17 23-13 6 17 26-21 3 16 22-17 5 15 23-23 6 14 18-25 7 14 26-23 5 14 24-24 5 12 21-22 5 10 17-19 TVO 15 1 0 14 2 10-42 Zondag: Losser-TVO, Unisson- UD, Tukkers-PH, Vogido-Holten, Tubantia-Berghuizen, Rood Zwart-Avanti. Blauw Wit Dl - Excelsior D2 In deze wedstryd was Excelsior over het algemeen iets sterker. By Dl ontbrak echter de vechtlust, anders had er beslist meer in geze ten. Excelsior kwam veel heel ge- makkehjk aan de doelpunten (keepersfout en een eigen doel punt). Jongens, beter opletten, ook deze doelpunten tellen! Laat zaterdag tegen SVZW zien dat jullie beter kunnen. RKSV D2 - Blauw Wit D2 Deze lastige uitwedstryd werd door veel jongens met angst tegemoet gezien De thuiswedstrijd was des- tyds heel moeizaam met 1-0 ge wonnen. Dat deze angst terecht was is wel gebleken, want ook nu kon D2 niet tot scoren komen. Pas 7 minuten voor tyd werd het 1-0 door een lucky goal, omdat een hard Enter V.7 - Blauw Wit 3 Deze wedstryd verliep voor Blauw Wit 3 mlet zoals werd verwacht. Reeds na 10 minuten spelen keken de Blauw Witters al tegen een 1-0 achterstand aan, maar wisten deze uit een scrimmage voor het Enterse doel toch nog weg te werken. Voor rust kwam Enter V toch nog op 2-1 en ook na de thee werd de Blauw Wit goalie nog 2x naar het net gestuurd. Een tegendoelpunt kon de zaak niet meer redden en de Blauw Wit- ters werden met een 4-2 nederlaag huistoe gestuurd. Een wedstryd om gauw te vergeten. Door deze neder laag kreeg de kans op het kam pioenschap een leiyke deuk. Blauw Wit 4 - Hulzense Boys 4 Blauw-V/it moest het deze keer op nemen tegen de koplopers, en had daarom ook besloten de huid zo duur mogeiyk te verkopen. In de eerste speelhelft lukte dit byzonder goed, en kwam BI. Wit zowaar tot wat aanvallende aktlviteiten. Ech ter na een half uur spelen kwam Hulzen toch op 0-1, doordat de hard ingeschoten bal in eerste instantie door keeper Henk Aanstoot werd weggewerkt maar in tweede in stantie toch in het net belandde. Blauw Wit was toen enigszins aan geslagen en zo gebeurde het dat binnen de beroemde fijnen hands werd gemaakt. De penalty werd koelbloedig door Hulzen benut 0-2. Na de thee een nog steeds defensief opererend BI. Wit dat ongeveer na 20 minuten spelen door een snelle uitval de stand op 1-2 bracht. Henk Meyerink was het die raak schoot De boys wisten nog een keer te scooren door de Blauw Wit verde diging voor de eerste keer volledig weg te spelen. De eindstand werd hierdoor 1-3. Het vierde van Blauw Wit (ook wel het praatelftal genoemd) heeft on danks deze nederlaag getoond een hechte eenheid te zyn die biyft vechten voor een goed resultaat Scheidsrechter Ben van Doorn floot correct deze zeer sportieve wedstryd. SWN 7 - Blauw Wit 5 Blauw Wit 5 dat op bezoek ging by het op de 2e plaats staande SWN 7 werd al direct op achterstand gezet en al vry snel liepen de gastheren uit tot 2-0. Blauw Wit ging hierna sterk in de aanval en wist door H Aanstoot de achterstand te verkleinen tot 2-1. Door een foutje in de Blauw Wit achterhoede bepaalde SWN de ruststand op 3-1. Na de thee een met de wind in de rug jagend Blauw Wit. Halverwege de 2de helft schoot H. Bronsvoort van grote afstand raak en vlak voor tyd kwam Blauw V/it nog heel dicht by de geffjkmaken. Een puntje was een Juiste beloning geweest voor een hard werkend Blauw V/it 5. Blauwwit 6 - Hulzense Boys 7 Het zesde heeft zich goed hersteld van de zware nederlaag vorige week tegen Eversberg (4-1). Men had deze morgen de Juiste mentali teit, heeft men deze vechtlust en in zet elke week dan volgen de punten vanzelf Hulzense Boys had wel meer voetbalkwaliteiten dan de Blauwwitters doch men probeerde het steeds met afstandsschoten. En daar de Blauwwit-achterhoede in clusief doelman De Jong uitste kend op dreef was kon men zich de gehele wedstrijd geen enkele uitge speelde kans creëren. Daartegenover staat dat Blauwwit 6 wel enkele kansjes had, o.a. een schot tegen de lat van Henk Ny- kamp Er werd echter voor rust niet gescoord. Na rust eenzelfde spelbeeld als in de eerste helft Doch de betere kan sen waren voor Blauwwit. Men was by enkele uitvallen zelfs zeer dicht bij een doelpunt. De doorgebroken Herman Bekkemens werd door de keeper vastgehouden, de direct door hem genomen vrije schop, de keeper stond nog niet in doel, werd echter te geha'ast genomen en ging meters naast. Maar zoals zo vaak eerder deze competitie werd het laatste kwartier de mannen van het zesde noodlottig. Een afstands schot stuiterde vlak voor de keeper en dat betekende 0-1. Deze slag kwam Blauwwit 6 niet meer te bo ven en werd een onverdiende ne derlaag geleden, een geiykspel was een betere uitslag geweest. Ver meld dient nog te worden dat de wedstryd onder leiding stond van de correct fluitende H. Hoven- kamp Hopeniyk heeft men volge nde week in de uitwedstrijd tegen Vesos 9 meer geluk (Vertrek 12 15) schot van Hans dat naast gegaan zou zyn via de rug van een tegen stander in het doel sprong. Onze jongens waren wel de hele weds tryd sterker maar kansen waren er niet veel. In de rust werden de „lichtere" Jongens op het midden veld door wat steviger knapen ver vangen waardoor men lichamefijk beter tegen het harde spel van RKSV was opgewassen Vlak voor afloop werd het nog 0-2. Met nog 4 wedstrijden te gaan wordt de span ning by de jongens (en ook by de leiders) steeds groter omdat persé niet verloren mag worden. Wil D2 kampioen worden. Jongens, hou je hoofd er bij en vooral, blyf goed sa menspelen. Veel succes in de moei- fijke laatste wedstrijden! RV El - Blauw Wit El Vol goede moed na de goede start in deze voorjaarscompetitie (2 overwinningen) trad El in Ryssen aan tegen RV El. Voor de rust wa ren de elftallen goed tegen elkaar opgewassen, waarby de Blauwwit- ten voorhoede het echter wel een beetje liet afweten. Rust: 0-0. Na de thee nam RV vlot een 2-0 voorsprong. El vocht verbeten te rug en wist goed spelend via Albert en Hans toch nog een geiykspel te behalen. Goed gedaan jongens! A.s. zaterdag „thuis" tegen RV proberen we beide punten te pak ken! Holten E2 - Blauw Wit E3 Na de vorige keer de derby tegen Holten E3 te hebben gewonnen met 1-0 moest E3 weer een derby afwer ken. Ook deze keer werd een over winning geboekt. Knap werk jon gens! Denk echter niet dat jullie er nu zijn. Ook tegen de andere tegen standers in poule, Enter V E2 en Twenthe E4, zal zo hard gewerkt moeten worden. Eerst echter a.s. zaterdag de returnwedstryd tegen Holten E29 Veel succes! BI. Wit E4 - Enter V E3 Ons (nieuwe) mini E-team blijft het goed doen. Na een kleine nederlaag en een geiykspel werd zaterdag de eerste overwinning behaald: 2-0 te gen Enter V E3. Een leuk succes voor de leiders ter Brake en Dute- weerd met hun nieuwe team! Na het gelyke spel van de vorige week waren de verwachtingen hoog ge spannen. E4 ging dan ook direkt in de aanval maar voor rust bleven de doelpunten uit. Ook Enter V was enkele keren gevaariyk. Na de rust had E4 meer succes. Oetse Blok wist 1-0 te scoren. Vlak voor afloop werd het nog 2-0 toen een goed ge nomen hoekschop door de keeper van Enter V. in eigen doel werd ge werkt. Een dolgelukkig E4 kon met deze eerste zege de kleedkamer op zoeken.. Zo doorgaan jongens! Blauw Wit F1 - SWN F1 Zoals al werd voorzien is F1 te „licht" voor de tegenstanders. Te gen SWN was met de rust de ein dstand al bereikt. Na de rust ging het wat beter met Blauw Wit en met aanvoeder Gerben Smid aan het hoofd werden verdere tegen treffers voorkomen. Johan Bos- schers kreeg zelfs nog enkele kans jes, maar hy kon ondanks vaak goed doorzetten, toch de eer net niet redden. Jongens, blyf elke wedstryd goed „knokken" en laat de moed niet zakken als je achter komt te staan. Veel sucees! R.K.S.V. B2 - HOLTEN B2 Teamgeest vierde hoogty zaterdag by B2 De uitwedstryd in Ryssen wilden de sportieve B2 spelers per fiets bezoeken. Echter een speler deed niet mee aan deze sportieve daad. Een zekere Erik. De fiets tocht had wel een goede uitwer king. De wedstryd was nog niet zo lang aan de gang of Mark had er al twee in de touwen gejaagd Het derde doelpunt werd door Erik Bal- tes gemaakt en net voor rust zette Renee Holten B2 op een comforta bele voorsprong van 4-0 De tweede helft werd een stuk moeilijker voor B2, misschien door het uitvallen van Erik. RKSV kwam sterk opzet ten en scoorde tweemaal. Even la ter stond de RKSV doelman te ver voor zyn doel waardoor Mark zijn kans waar nam om nummer vyf op het scorebord te brengen. Maan dagavond kwam B2 uit tegen Twenthe B3 uit Goor. Het werd een verdiende overwinning voor B2. Door deze overwinnningen steeg B2 aanzienlyk op de Standenlyst. Excelsior Cl - Holten Cl Over deze wedstryd is niet veel te vertellen. De jongens van Cl waren helaas niet erg gemotiveerd om van rivaal Excelsior te winnen. Er werd met te weinig inzet gespeeld. Ver meldenswaardig is wel het goede keeperswerk van Ronnie Hulle- man. Hy redde Holten nog voor één punt. De leiding was by de Heer Noltus in uitstekende handen. PH Cl - Holten Cl In Almelo aangekomen en omge kleed te zyn kon Holten Cl meteen Senioren MW 1 - Blauw V/it 1 2.30 u. Aanw. zyn 1.00 u., Blauw V/it 2 - SC Daarle 2 3.15 u. Aanw zyn 2.45 u.; Blauw V/it 3 - Vesos 6 10 00 u. Aanw. zyn 9.30 u.; SVZW 7 - Blauw V/it 41.00 u. V. 12.00 u.; Blauw V/it 5 - SVZW 6 1.30 u. Aanw. zyn 1.00 u.; Vesos 9 - Blauw V/it 6 1.00 u. V. 12.00 u. Junioren (zat. 7 april) ASV Al - Blauw V/it Al 3.00 u. 2.00 u. H. Koning; Blauw V/it BI - Enter V BI 2.30 u. 2.00 u. G. Krommen- dfik; SDOL B2 - Blauw V/it B2 2.30 u. 1.30 u. J. Nollen; Enter V. Cl - Blauw V/it Cl 11.30 u. 10.45 u. Maandag 9 april Blauw V/it Al - MW '69 Al 18.30 C. v. Iersel; RKSV BI - Blauw V/it BI 18.30 u. 18.00 u. H. Koning; Holten B2 - Blauw V/it B2 18.30 u. Pupillen (zaterdag 7 april) SVZW D2 - BI. V/it Dl 10.00 U. 9.15 u.; BI. V/it D2 - SWN D4 11.00 u„ BI. V/it El - RV El 10.00 u.; BI. V/it E2 vrij; BI. V/it E3 - Holten E2 10.00 u.; Enter V E3 - BI. Wit E4 10.00 u 9.15 u.; Enter V. F1 - BI. V/it F1 11.00 u. 10.15 u. Inhaalprogramma Woensdag 11 april: Vesos E2 - BI. V/it El 18.30 u. V.: 17.45 u.; BI. V/it E2 - Enter E2 18.30 u.; Enter V. E2 - BI. V/it E3 18.00 u. 17.30 u.; BI. V/it E4 - Enter È3 18.30 u. Vanaf deze week ook publicatie in kastje Churchillstraat (by tele fooncel). aantreden om zich van mee taf voor de 100% in te zetten om een over winning te behalen. Aangevuld met enkele C3 spelers werd de rust gehaald met een 0-0 stand. Na de thee een hard vechtend Holten om alsnog te winnen, doch het bleef 0-0. Een weekend met twee gelyke spelen maar toch goed voetbal. Ook maandagavond was de leiding zeer goed. P.H. C3 - Holten C3 2-1 In deze wedstryd dachten we alle maal dat wordt een grote neder laag, want na de 8 minuten keek Holten al tegen een achterstand op van 2-0. Het eerste doelpunt was een buitenspel-doelpunt en het tweede een klein foutje van de vrije verdediger Gert. Met deze stand kwam ook de rust, ondanks prach tige kansen van Holten. Na rust was Holten beslist niet de mindere, maar de doelpunten bleven uit, tot 5 minuten voor tyd, toen Joost en Jan een foutje afstraften in de ach terhoede van P.H. (2-1). Ondanks verwoed aanvallen werd dit ook de eindstand. Herman Klein Velder- man speelde een zeer goede weds trijd by enkele jongens is de condi tie nog slecht, dus jongens bezoekt de trainingen goed, dan komt het nog best voor mekaar. In een vooral voor de rust goed ge speelde wedstryd heeft het A-elftal maandagavond de inhaalwedstrijd op eigen terrein tegen Excelsior A2 met 2-1 in winst omgezet. Daarmee revancheerde de ploeg zich duideiyk voor de zwakke ver toning van de zaterdag daarvoor tegen omhoog Al. De beginfase was duideiyk voor de BI Witters. Met goede aanvallen over de vleugels, veelal opgezet via de deze keer vanuithet middenveld spelende Gerard Aanstoot, werd Excelsior onder druk gezet. Hal verwege de eerste helft leverde dit overwicht de eerste treffer op. Een goed van links voorgebrachte cor ner werd door Gerard onhoudbaar ingekopt. Na de pauze zakte BI Wit wat terug en nam Excelsior steeds meer het initiatief over. De achter hoede met aan het hoofd de uitste kend spelende aanvoerder Harry Paalman, gaf echter geen krimp. Nog onverwacht kwam BI. Wit op 2-0 toen Kees van Dyk na een snelle rush hard inschoot en de meege komen Gerard de van de keeper te rugspringende bal beheerst in schoot. In de laatste minuut wist Excelsior de eer nog te redden via een strafworp, toegekend wegens hands van Harry Paalman, die de taak van doelman Kolkman (be kwaam) had overgenomen, toen deze reeds gepasseerd was. Al met al een verdiende zege voor een hard werkend Al. Resteert nog te vermelden dat Henk Hovenkamp de met versche nen scheidsrechter op uitstekende wfize verving. Blauw Wit Al - Omhoog Al BI. Wit Al wilde zich duideiyk re vancheren van de nederlaag van vorige week. Al startte positief aanvallend nadat zich al wat kan sen hadden voorgedaan kwam Al op 1-0 door een keurige boogbal over de uitgelopen keeper. Om hoog kwam daarna erg opzetten doch kon geen vuist maken. De ruststand brak dan ook aan met de 1-0. Na rust zou BI. Wit wat meer met hete „koppen" gaan voetballen. Dit lukte niet al te best en de weds trijd sleepte zich dan ook moei zaam voort. Gaandeweg werd het spel wat harder omdat Omhoog een geiykspel trachtte te forceren. Bij een tegenaanval werd er door Omhoog een overtreding in het strafschop gebied gemaakt en dat betekende een strafschop die Henry Stam ontiegiyk hard tegen de paal knalde Een slechte weds trijd die door BI. Wit met 1-0 werd gewonnen. Blauw Wit 82 - Twenthe B3 Met veel inzet heeft Blauwwit om de punten gevochten Beide teams stonden by het begin van de weds tryd met 2 punten broederiyk on deraan, vandaar! Na zaterdag is dat anders want met 5-3 bewees Blauwwit de sterkste te zyn. Snelle uitvallen meestal via Henk Weste- rik brachten voldoende paniek in de Goorse achterhoede om achte reenvolgens Harry Kolkman en Gerald Meijerink te laten doelpun ten Toch kwacrvn de bezoekers soms snel uit hun posities en dat leverde door een foutief toepassen van de buitenspelval, gevaarfijke situaties op, waaruit slechts een „tegen" doelpunt viel. Na de thee was het Henk Westerik die met een hattrick de stand voor de Blauw Witters op 5-0 bracht. Twenthe kwam nog gevaariyk terug, maar meer dan 3 doelpunten werden er niet gescoord. De eerste overwin ning is binnen. Ga zo door jongens! Nijverdal BI - Blauw Wit BI Blauw Wit BI heeft middels een ge- Ujkspel (2-2) het eerste winstpunt na de winterstop behaald in de uit wedstrijd'tegen Nyverdal BI Na een vlot begin waarin beide ploegen beurtelings ten aanval trokken kwam Nijverdal in de 25e minuut op 1-0. Kort daarvoor had de Nyverdalse achterhoede tot tweemaal toe by na in eigen goal geschoten. Na een langdurige pe riode van afwezigheid maakte Jan Klein Nagelvoort z'n rentree in het team en hij deed dit zeer verdiens- tefijk. In de 7e minuut na rust moest de doelman al zyn kwalitei ten tonen by een afstandsschot van Jan. Ondanks grote druk van Blauw Wit brachten de gastheren in de 23e minuut de stand op 2-0. Dit was voor Blauw Wit het sein tot extra krachtinspaniing om de ach terstand weg te werken Kolkman was met een prachtige kopstoot heel dichtby een tegentreffer. De Ny verdal achterhoede raakte in paniek, verzuimde in te grypen toen Gerard Rutgers met een loeier Holten heeft in de thuiswedstrijd tegen rode-lantaarndrager TVO niet kunnen overtuigen. De uit eindelijke 3-2 overwinning had veel ruimer kunnen zijn. Vooral in de eerste helft ontbrak de rust in het Holten-spèl. TVO wist door hard te werken hiervan te pro fiteren en nam in de 32e minuut een voorsprong door rechtshalf Mor- Het is voor Holten Zondag een be langrijke dag, want dan spelen de Rood-Zwarten een z.g. „vierpun- tenwedstryd" tegen het Ensche- dese Vogido. Beide ploegen verke ren in de staart van de rangiyst en hebben de puntjes hard nodig. Bo vendien heeft Holten nog één weds tryd meer gespeeld. Gezien de uit slagen van j.l, zondag roeren de staartclubs zich hevig en hebben allen wat puntjes verzameld, zodat het voor onze plaatsgenoten een uitermate belangryke ontmoeting zal worden. Indien de ploeg gemo tiveerd aan de start verschijnt err allen voor een goed resultaat willen vechten, moet de kans er in zitten één of twee puntjes te behalen, mits de voorhoede dan ook gebruik maakt van de kansen, wy verwach ten dan ook, dat vele supporters de ploeg zullen vergezellen en daarom zij vermeld, dat het terrein van Vo gido ligt aan de Tegelerweg op het sportpark „Het Wooldrik". Het is te bereiken via de Singel of Boulevard richting Glanerbrug. Na het kruis punt Boulevard - Singel, na het parkje „Het Wooldrik" dé eerste weg rechts, het welk nog in de kom van Enschede ligt. wy hopen, dat u een boeiende match zult beleven! P.H. 4 - Holten 3 Voor een byzonder goed resultaat zorgde afgelopen zondag Holten 3 met een verdiende 1-5 zege op P.H. 4. M. Klein Velderman, G. Paal man, J Veneklaas en A. Klein Vel derman zorgen voor een vyftal prachtige doelpunten. Door dit succes is de aansluiting met de kopgroep weer verkregen en zal Holten 3 nog een hartig woordje meespreken in deze kompetitie. Holten 10 - De Zweef 10 Na 4 maanden winterstop de eerste wedstryd van Holten 10. Dit bete kende een thuiswedstrijd tegen oud-rivaal De Zweef 10. Holten speelde een zeer goede wedstryd, ondanks dat doelpunten uitbleven. De Zweef kreeg de enige scorings kans na een foutieve terugspeelbal van de Holten-stopper Bij een aanval van de roodzwarten kopte Jan Wegstapel rakelings na ast. van zeker 25 meter de doelman kansloos liet. Blauw Wit rook toen de gefijkma- ker die gemaakt werd door Hans Stam die eerst enkele tegenstan ders handig passeerde en daarna ook de keeper geen enkele kans gaf. A Schuppert beheerste groten deels de achterhoede ditmaal met assistentie van Erik Mondeel en Rensen. Rest nog te vermelden dat Meken- kamp onder de lat stond waardoor Tyhof zeer verdienstelyk als veld- speler kon optreden. sink, dle^ van zestien meter on houdbaar inschoot. Tien minuten voor rust werd by Holten de teleur stellende Joop Hondelink vervan gen door jeugdspeler Bart Lefèbre. In de 42e minuut kwam Holten eln- delyk op gelyke hoogte. Nico La- bobar besloot een fraaie solo met een pass op Hendri Bronsvoort, die keihard inschoot. By het begin van de tweede helft maakte André Dekker, na langdu rig geblesseerd te zyn geweest, zyn rentree in het elftal van Holten. Hy kwam in de plaats van Anton La- bobar. Holten kreeg nu meer kan sen. In de tiende minuut werd een taktisch genomen vrije schop door Huzen ineens ingeschoten: 2-1. Een minuut later had het al 3-1 kunnen zyn toen Hendri Bronsvoort alleen voor doelman Leferink verscheen. Hy schoot tegen de doelman op, die geblesseerd het veld moest verla ten. Tien minuten later was het wel raak. Een vrye schop van TVO be landde voor de voeten van Johan Huzen, die alleen voor de TVO- doelman niet faalde en zijn tweede treffer liet aantekenen. Daarna had Holten zyn voorsprong moeten vergroten maar verschillende kan sen werden onbenut gelaten. TVO kon zelfs nog tegenscoren. By een vrye schop van links werd doelman Rietberg het uitzicht belemmerd zodat hy de bal losliet. Waanders profiteerde hiervan en bracht TVO op 3-2. SENIOREN Holten 2 - Quick 6 A: 10.00 uur Wierden 2 - Holten 3 10.00 u. vert rek: 9 00 uur SDOL 2-Holten 4 A: 10.30 u. v.: 9.30 uur Holten 5 - Tukkers 4 A: 10.30 uur Holten 6 - Enter 3 A: 10.00 uur Wierden 4 - Holten 7 A: 10.00 u. v.: 9.00 uur SDOL 3 - Holten 8 A: 10.30 u. v.9.30 uur Haarle 8 - Holten 9 A: 10.00 u. v.: 9.00 uur Ny verdal 5 - Holten 12 A: 10.00 u. v.: 9.00 uur Holten 10 - Haarle 7 A: 10.30 uur Holten 11 - Enter 9 A: 10.00 uur JUNIOREN PROGRAMMA ZATERDAG 7 APRIL Wierden Al - Holten Al 3.00 uur vertrek 2.00 uur Holten BI - DOS '37 BI 1.30 uur Excelsior B3 - Holten B21.00 uur v. 12.15 uur Holten Cl - Vroomsh. B. Cl 12.00 uur Holten C2 - RKSV Cl 1.15 uur Holten C3 - Rietvogels C3 12.00 uur Excelsior C5 - Holten C4 9.30 uur v. 17.45 uur Vrijdag 6 april Holten A2- Sp. Rijssen A218.30 uur PROGRAMMA MAANDAG 9 AP RIL Holten Al - SDOL Al 18.30 uur Eversberg Al - Holten A2 18.30 uur v.:17.45 uur Holten B2 - Blauwwit B2 18.30 uur Holten Cl - Voorwaarts Cl 18.30 uur PROGRAMMA PUPILLEN ZA TERDAG 7 APRIL Holten Dl - De Zweef Dl 12 u. De Zweef D2 - Holten D2 10 u. v.: 9.15 u. Enter D2 -Holten D3 12 u. v.: 11.00 u. Holten D4 - P.H. D 10 11 u. Holten El - Enter El 10 u. Blauwwit E3 - Holten E2 10 u. Holten E3 - Enter V.E3 10 u. Markvogels F1 - Holten F111 u. v 10.30 u. VESOS F2 - Holten F2 12 u. y.i 1.00 Holten F3 - SOS F3 11 u. PRC A MM A PUPILLEN WOENSDAG 11 APRIL. Enter V El - Holten E) 18 u.45. v 13.00 u Twenthe E4 - Holten E3 18 u.30. v 18 00 u.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 15