Terechte nederlaag voor machteloos Blauw Wit .Holten' Zo speelden de Blauw Wit senioren Programma Sporthal 't Mossink Zo speelden de Blauw Wit pupillen Resultaten Blauw Wit Programma Blauw Wit S.V. „Holten" afd. atletiek (JUNIOREN) Blauw Wit dinsdagavond tegen Eversberg Eindelijk thuiswedstrijd voor Blauw Wit Klaverjassen HOLTENS NIEUWSBLAD - 30 MAART 1979 - PAG. 17 In een, qua veldspel, aardige ontmoeting heeft Blauw Wit een terechte 2-1 nederlaag geleden tegen een uitgekookt spelend PSV '67 te Almelo. Hoewel de gasten uit Holten zelfs met 1-0 aan de leiding kwamen konden ze niet ver hinderen dat nog voor de rust de stand gelijk werd getrok ken. In de 2e helft zagen de gastheren zelfs kans om de volle winst in Almelo te houden. Na het aanvangssignaal van scheidsrechter Van Wezel trok Blauw Wit meteen het initiatief naar zich toe. In de Blauw Witte formatie waren een paar omzettin gen noodzakelijk geweest aange zien Bert Schipper wegens werk zaamheden niet beschikbaar was en Ep Beltman licht geblesseerd. Laatstgenoemde speelde nu links back, Meindert Koopman speelde een zeer goede partij als rechter- verdediger, terwijl all-rounder Geje Paalman nu op de voorstopper- plaats was terecht gekomen om de zeer gevaarlijke PSV-spits Buunk te bewaken. Ondanks deze ietwat experimentele formatie hadden de gasten een duidelijk overwicht in het middenveldspel, maar de voor hoede bleek vanaf het begin weinig schotvaardig. Desondanks slaag den de Holtenaren erin in de 12e minuut aan de leiding te komen. Jan Verveda maakte de bal vrij en liet vanaf ruim 20 meter een laag schot los. De bal leek geenszins on houdbaar, maar verdween langs de handen van de laat reagerende goa lie in de benedenhoek (0-1). Na deze openingstreffer zakte Blauw Wit terug in een langzaam aan fauteuil waaruit het de gehele wedstrijd niet weer tevoorschijn is gekomen. De PSV-ers lieten de Holtenaren rustig combineren op het middenveld, maar het leek alsof beide ploegen met een abso luut minimum aan inspanning de wedstrijd wilden uitspelen. Dit ge treuzel en weinig doortastend op treden leidde in de 22e minuut tot de gelijkmaker, toen Verveda enige meters buiten het eigen straf schopgebied volledig onnodig de bal kwijt raakte, waarna Hospers de hem geboden kans zeer beheerst benutte en doelman Trompetter (hij is de 5e speler die binnenkort wegvalt uit de Blauw Wit-selectie) volledig kansloos liet (1-1). Ook na dit doelpunt bleef het spelbeeld ongewijzigd. Een combinerend Blauw Wit zonder stootkracht en een op kansjes loerend PSV dat zelfs steeds meer onderkende dat Blauw Wit ongevaarlijk was. Toch hadden de Holtenaren in de 35e minuut opnieuw aan de leiding moeten komen, maar Anton Bel- dsnijder zag zijn eerste schot afstui ten op de keeper en in tweede in stantie ging de bal, vanuit de draaiing geschoten, over de krui sing. Ook in de tweede helft bleek Blauw Wit de veel sterkere ploeg, maar opnieuw leek het alsof voor de Hol tenaren het scoren niet bij het spel hoort. Het middenveld, conditio neel veel sterker dan de tegenstan ders, verzuimde keer op keer om mee ten aanval te gaan. Een tacti sche fout van trainer Geerink hield bovendien de beste middenvelder Coert Schuppert in een verdedige nde rol, terwijl Beldsnijder in de spits veel te statisch opereerde. Dat Beldsnijder in een andere rol wel nuttig is bleek in de 9e minuut toen hij een vrije schop zeer goed voor het doel bracht, maar de bal via de haren van Verveda naast ging In de 31e minuut kreeg Blauw Wit het verdiende loon van de angst. Scheidsrechter Van Wezel gaf na een charge tegen Paalman (ten on rechte) een scheidsrechtersbal, de concentratie bij Blauw Wit was even afwezig; C. Buunk onder schepte de bal met de arm, hetgeen door de arbiter niet werd waarge nomen, de grensrechter vlagde Blauw Wit 3-BES 7 Hoewel het jaar al enkele maanden oud is speelde Blauw Wit 3 nu pas na de barre winter haar eerste wedstrijd en wel tegen DES 7. Door goed aanvallend spel op de mat te leggen wist het derde reeds voor rust een 5-0 voorsprong te nemen. Ook na de thee bleef men aanvallen en toen de uitstekend leidende scheidsrechter Henk Hovenkamp voor de laatste maal floot was de voorsprong opgelopen tot 7-0 Een goed resultaat waardoor de kam pioenskansen nog steeds aanwezig z«n. SVVN 8-Blauw Wit 4 Twee tegenstanders die nu niet be paald volgend jaar in de eredivisie zullen spelen en die bovendien dui delijk moeite hadden te ontwaken uit hun lange winterslaap. Een vrij gezapig geheel met zo nu en dan een paar gevaarlijke uitvallen van Blauw Wit, die echter geen resul taat hadden In de achterhoede van Blauw Wit werd beheerst en rustig gespeeld, zodat SVVN geen enkele reële scoringskans kreeg. Het ont beren van een bekertje thee in de rust, had de Blauw Witters blijk baar dermate geprikkeld dat ze nu constant bleven beuken op de vijandelijke veste, terwijl aan de andere kant invaller-keeper Be nnie Aanstoot op fraaie wijze het Blauw Wit doel schoon hield Het beslissende doelpunt bleef echter uit. SVVN begon reeds te vertragen om zeker te zijn van het ene punt. Doch tien minuten voor tijd, lukte het dan toch. Linksbuiten Ferry Kres gaf de bal scherp voor en Joost Boer schoot keihard in (0-1). De weerstand was gebroken en Blauw-Wit voetbalde superieur de wedstryd uit Een paar minuten voor tijd schoot Geert Beldman Blauw Wit zelfs nog naar 2-0, een resultaat waarmee de Blauw Wit ters zeer tevreden waren. Enter V6-Blauw Wit 5 Een uitspelend Blauw Wit 5 bleek in de eerste speelhelft aardig tegen Enter V6 opgewassen, maar kon niet verhinderen dat de thuisclub een 2:0 voorsprong namen Na rust een bij vlagen goed spelend Blauw Wit dat door G Aanstoot wist in te lopen tot 2-1 De „geur" van de ge lijkmaker hing in de lucht en het was Rijk Schipper die wist te sco ren 2-2 Enter Vooruit probeerde nog wat terug te doen maar door goed verdedigend spel met een on verstoorbare keeper Kruithof wist het vijfde stand te houden en toch de halve winst te pakken. Eversberg 4-Blauw Wit 6 Het zesde is de langdurige winters top niet zo goed doorgekomen. Werd de laatste competitieweds trijd nog met winst afgesloten Het begin was minder goed, er werd met 4-1 verloren tegen Eversberg in Nijverdal In het begin van de wedstrijd zag het er nog niet naar uit dat het een nederlaag zou wor den. Al direct na de aftrap, in de eerste vijf minuten kreeg Blauw Wit 6 twee uitstekende kansen om de score te openen Het eerste schot ging naast en het tweede ging - uit een uitstekende kans voor een leeg doel - tegen de lat. Na ongeveer een half uur lukte het Eversberg wel de score te openen, 1-0 Na rust was Eversberg duidelijk de meerdere van Blauw Wit, mede doordat men toen de wind in de rug had. Men probeerde het veelal met afstands schoten, wat taktisch gezien juist was. Toch duurde het nog tot een kwartier voor het einde voordat men de score verder uit kon bou wen Nadat het 2-0 was geworden was het hek van de dam en wist men al snel 3-0 te scoren, via een prachtig afstandsschot. Het zesde wist hierna nog wel iets terug te doen, Renger van Lindenberg scoorde 3-1, maar Eversberg 4 had de wedstrijd in de zak, en wist nog tot 4-1 uit te lopen, wat tevens de eindstand was. Keeper Eddy de Jong had bij alle doelpunten geen schuld Het manko lag deze keer op het middenveld waar te grote gaten vielen Vermeld dient nog te wor den dat de wedstrijd onder leiding stond van een uitstekende club- scheidsrechter. Dit hebben we wel eens anders meegemaakt. Hopen- lijk gaat het a s. zaterdag tegen Hulzense Boys (om 10.30 uur thuis) beter Blauw Wit 2-B!auw Wit 5 Om toch de conditie wat op peil te houden speelden 2 Blauw Wit teams zaterdag een onderlinge wedstrijd waarin Blauw Wit 2 toch de sterkste bleek en deze wedstrijd won met de uitslag 4-1, Scheids rechter Visser deelde 2 strafschop pen uit in dit duel waarbij Gerard Aanstoot voor het 2e 4 keer raak schoot en Johan Kruithof voor het vijfde een doelpunt scoorde Hoe wel de teams niet volledig waren was het toch een leuk duel slechts minimaal en de Blauw Wit ters protesteerden niet toen de PSV-er na een korte solo de bal achter Trompetter schoot. Onmid dellijk na dit doelpunt verving Jan Paalman Anton Beldsnijder, maar ook dit zette geen zoden meer aan de dijk. Ook een vertwijfeld naar de aanval getrokken Harry ten Wold- huis kon geen verandering in de stand brengen, zodat beide punten in Almelo bleven. Zelfs hadden de gastheren in de 35e minuut nog bijna de marge vergroot, maar een prima safe van Trompetter verhin derde dit. Wanneer de Blauw Witters er niet in slagen om meer agressiviteit en produktiviteit in het elftal te brengen, dan ziet de toekomst er somber uit. Dit is jammer temeer daar er een zeer aantrekkelijk pro gramma op komst is, waaruit, wanneer de wil er is om te winnen, wel degelijk punten gehaald kun nen worden, maar dan zal het elf tal zelf beter moeten aanpakken. Ook kritiek op de leiding is volko men misplaatst als het eigen team totaal geen kans heeft gezien om gevaarlijk te worden en de tegen stander bekwaam twee zeer over bodige fouten afstraft. Blauw Wit speelde in de volgende opstelling: doel: Trompetter; ach ter: M. Koopman, H. ten Woldhuis, G. Paalman en E. Beldman; mid den: A. Kolkman, C. Schuppert en J. Verveda; voor: T. Schuppert, A. Beldsnijder (J. Paalman) en R. Bel dman. WEEK VAN 31-3-1979 t.m. 6-4-1979 ZATERDAG 09.00-12.00 Ned. Middenstandsbank 12.00-18.00 Badminton 18.00-19.00 hr. Ten Voorde (zaalvoetbal) 19.00-20.00 hr. Geurtsen idem MAANDAG 08.10-15.30 div. scholen 18.00-22.30 badmintonclub DINSDAG 08.10-16.10 div. scholen 16.15-22.45 Mintonette 16.00-18.40 instructielokaal - Stichting Soc. Cult. Werk WOENSDAG 08.10-16.30 scholengemeenschap 16.30-18.00 leraren Scholengemeenschap 18.00-19.00 hr. Kors (onder voorbehoud) (zaalvoetbal) 19.00-23.00 Badmintonclub DONDERDAG 08.10-15.30 div. scholen 17.00-18.00 Wegenwacht Markelo (zaalvoetbal) 18.00-21.00 S.V. Holten, afd. handbal 21.00-23.00 zaalvoetbalcompetitie (KNVB) 16.00-22.00 instructielokaal - Sticht. Soc. Cult. Werk VRIJDAG 08.10-16.10 div. scholen 19.00-23.30 Mintonette Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur recht streeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Alle overige reserveringen uitsluitend via het gemeentetehuis, afd. spotza ken (tel. 1666). Sp.dub Rijssen Al-Blauw Wit Al Na de winterstop moest Blauw Wit voor het eerst aantreden tegen SC Ryssen. Blauw Wit ging met een verdedigend middenveld van start. Een half uur wist Blauw Wit stand te houden voordat Rijssen op 1-0 kwam. Drie minuten later werd een Rijssen-aanval binnen de 16 meter- lijn onderschept en kwamen de gastheren uit een strafschop op 2-0. Tot rust werd deze stand gehand haafd. Na de thee speelde Blauw Wit aanvankelijk wat beter doch na een kwartiertje zakte het hele spel als een pudding in elkaar en be paalde Rijssen de eindstand op 3-0. Het was een slechte wedstrijd van Blauw Wit en er was een duidelijke achterstand in conditie t.o.v. de SENIOREN: Blauw Wit 1-Sp. Denekamp 1, 2.30 uur, aanwezig zijn 1.30 uur. Eversberg2-Blauw Wit 2,12.30 uur. Vertrek 11 30 uur Enter V. 7-Blauw Wit 3, 12.30 uur. Vertrek 11.30 uur. Blauw Wit 4-Hulsense Boys 4,10.30 uur. Aanwezig zijn 10.00 uur. SVVN 7-Blauw Wit 5, 10.30 uur. Vertrek 9.45 uur. Blauw Wit 6-Hulsense Boys 7, 10.30 uur. Aanwezig zijn 10.00 uur. DINSDAG 3 APRIL Blauw Wit 1-Eversberg 1,18.30 uur. Aanwezig zijn 18.00 uur. JUNIOREN: Blauw Wit Al-Omhoog Al, 2.30 uur Nijverdal Bl-Blauw Wit BI 2.30 uur, vertrek 1.45 uur. Blauw Wit B2-Twenthe B3, 1.00 uur. Blauw Wit Cl-Sp. Rijssen Cl, 11.00 uur. MAANDAG 2 APRIL Blauw Wit Al-Excelsior A2, 18 30 uur. Blauw Wit bg-Hector B2,18.30 uur. PUPILLEN Zaterdag 31 maart: Blauw Wit Dl-Excelsior D2, 10.00 uur. RKSV D2-Blauw Wit D2,11.00 uur. Vertrek 10.15 uur. RV El- Blauw Wit El, 10.00 uur. Vertrek 9 30 uur. Blauw Wit E2-is vrij. Hol ten E2-Blauw Wit E3, 10.00 uur. blauw Wit E4-Enter V. E3, 10.00 uur. Blauw Wit Fl-SWN Fl, 11.00 uur. LET OP: Inhaalprogramma woensdag 4 april. De T.V.B heeft enkele eerder afgelaste wedstrijden vastgesteld voor a s. woensdag. Blauw Wit ec-SWN E2, 18.30 uur. SVVN El-Blauw Wit El, 18.30 uur. Vertrek 18 00 uur. Blauw Wit E4- DES E3, 18 30 uur. (Bij thuiswedsrijden aanwezig zijn om 18 15 uur) Ook voor woensdag 11 april is een inhaalprogramma vastgesteld en wel voor El, E2. E3. en E4 Rijssenaren. Wil Blauw Wit Al zich in de middenmoot handhaven dan zal er in de nog resterende weds trijden uit een totaal ander (voet- babvaatje getapt moeten worden. Huliense Boys Bl-Blauw Wit BI In een goede wedstryd heeft BI de puntjes in Hulzen moeten laten. Aangevuld met Scholman uit B2 begonnen de jongens opgewekt aan hun eerste krachtmeting na de winterstop. Na enig aarzelen kwa men ze los hetgeen in de 14e minuut resulteerde in een knap schot van J. Stam op de paal. Dezelfde speler dwong de boys-keeper een minuut later tot een schitterende redding. In de 23ste minuut zag Johan Stam een mooie voorzet by Gerard Rut- gers belanden die vallend zeer fraai inkopte Tijhof werd inmiddels tot een aantal felle acties gedwongen om de 1-0 voorsprong tot aan de rust vast te houden. Direct na de thee kwam Hulzen sterk opzetten en Schuppert en Jansen hadden de handen vol om „schade" te voor komen. In de 3e en 10e minuut kreeg Mekenkamp kansen waaruit helaas geen treffers kwamen. En toen kwam in de elfde minuut de geiykmaker en een wat passiever BI Nadat een buitenspeldoelpunt van de boys was afgekeurd werd 2 minuten daarna de eindstand op 2-1 bepaald. Een tegenvaller voor Blauw Wit dat nog met man en macht ten aanval trok maar de verdiende geiyknaker bleef uit. Pim Boog die als linksback debu teerde haalde ruim voldoende en ook Dick Jansen speelde als rech ter verdediger een goede partij. Excelsior 62-Blauw Wit B2 Seino Hoekjen, Rob en Gerald Meyerink en Henk Scholman wa ren afwezig maar met „aanvulling" van René en Ronald Kolkman kon B2 toch nog met 9 spelers de wei in. Voor de wegbiyvers een korte me dedeling: wy hebben met 12-0 ver loren. Beslist geen schande voor de 9 jongens die hard hebben gestre den voor een beter resultaat maar het zat er gewoon niet in tegen een van de sterkste ploegen uit deze af deling. Dank zy het goede keep erswerk van Jan Aanstoot bleef de score beperkt tot het genoemde aantal doelpunten. Hopeiyk heb ben de wegbiyvers by het lezen van dit berichtje toch een beetje zelf- verwyt en schuldgevoel. Blauw Wit B1-S.0.S. BI Evenals in de uitwedstryd van vo rige week moest BI met 2-1 ook nu het onderspit delven. In een overi gens goede en pittige wedstryd vooral voor de rust was Blauw Wit veel en goed aan de bal. Toen Harry Kolkman de doelman omspeelde maar daarby de bal kwyt raakte was Gerard zeer attent en dat be tekende 1-0. Na de pauze begon SOS zeer fel om iets aan de achters tand te doen. Blauw Wit kwam in de verdrukking en SOS kwam met een gave treffer langszij. In een verwoede poging om de beide pun tjes te pakken nam Blauw Wit met ver opdringen grote risico's en uit een tegenstoot bepaalde kam pioenskandidaat SOS met nog een paar minuten te gaan de eindstand op 2-1 T.T.V. „Holten" Holten A toog opgewekt naar Ens chede om daar tegen een team van D.T.S. uit te komen. Robert Klein Wassink ging mee als invaller (i.p. v. Henk Westerik) en aan hem was de eer de eerste wedstrijd te spelen. Jammer genoeg verloor hy deze party op het nippertje met 21-18 en 21-19. Ook in de volgende partyen, slaagde hy er niet in tot winst te komen, hoewel hy de overwinning steeds naby was. Marcel Kok cn Jan Ophof die meer moeite met hun tegenstander hadden, verloren eveneens al hun wedstryden. Het dubbelspel met Marcel en Robert eindigde na drie games, u raadt het, in een nederlaag voor de Holtense jongen 16-21, 21-10 en 21-10. Holten 6 - KLM 6 Hoewel de einduitslag in het voor deel was voor KLM moet gezegd worden dat de jongens zich niet zonder slag gewonnen gaven. Vooral Jan Vrugteveen en Gerard Jonkman weerden zich duchtig, wat bleek uit het feit dat Gerard éénmaal de tegenstander dwong tot een derde set (12-21, 24-22 en 19-21) en Jan zelfs tweemaal (19-21, 21-19-19-21 en 18-21, 21-19, 14-21.) Ondanks deze tegenstand wisten de jongens geen punten te scoren en werd de uitslag 0-10. KLM 9 - Holten 5 Het damesteam, overmoedig ge worden door de gemakkeiyke overwinning van de vorige week, kreeg deze week de kous op de kop in de wedstryd tegen KLM 9 in Haaksbergen. Men was vol goede moed om wraak te nemen op de 7-3 nederlaag in de thuiswedstryd, maar helaas wilde het deze keer nog minder lukken. Bea Klein Teeselink was de overwinning we liswaar enige malen naby, maar dit zette toch geen zoden aan de dyk, want de eindstand werd 10-0 in het voordeel van KLM. Programma volgende week: Smash - Holten A; Holten B - V'nest; Blauw-Wit - Holten; Holten 2 - Dinkelland; Holten 5 - Homun culus; Holten 3 - Olympia. Na de lange winterstop zijn de pu pillen succesvol van start gegaan. Zo werd er gespeeld: Sp. Rijssen 02 Blauw Wit D I In een leuke wedstrijd op een goed bespeelbaar veld heeft Dl de pun tjes mee naar huis kunnen nemen. Met de rust was het nog 0-0. Sport- club nam toen onverwacht de lei ding door een hoge bal uit het mid denveld. Blauw Wit kwam echter goed terug en wist toch de volle winst veilig te stellen (1-2) Ga zo door Jongens! Blauw Wit D2 De Zweef D4 De eerste wedstrijd na de Winters top eindigde in een grote zege door D2. In de eerste helft was het nog wat wennen, maar door een goed doelpunt na samen spel tussen Erik, John en Hans waren de zenu wen snel bedwongen. Met 3-0 werd gerust en van keeper gewisseld. Dit maakte echter niets uit, omdat zo wel voor als na de rust de keeper slechts 2 ballen heeft gehad, mede door het sterke verdedigen van stopper Harry. Met nog vijf treffers werd een monster zege behaald. Zaterdag de zware uitwedstrijd te gen rksv. Veel succes!! Blauw Wit EI-S.0.S. El Met de overwinning (4-0) tegen RKSV EI nog in de benen werd „thuis" aangetreden tegen het Hel- lendoornse SOS EI, een volledige nieuwe tegenstander. Voor de rust werd er prima samengespeeld en wist Ronnie de stand op 1-0 te brengén. Na de rust liep Hans di rect goed door op een voorzet van Frans en scoorde. (2-0). Even later nam Frans ook de derde goal voor zijn rekening. Met zo'n sterke voor hoede en middenveld hadden de backs enm de keeper een „mak kie". Goed gedaan jongens! Mor gen in Rijssen tegen RV EI ook zo! Markvogels E2 Blauw Wit E2 Het was een goede wedstrijd van E2. Ondanks onze grote inzet ke ken we in de rust tegen een 1-0 ach terstand aan die direct na rust ge volgd werd door een 2e treffer. Deze stand bleef tot 10 minuten voor tijd gehandhaafd. Toen had E2 einde lijk succes. Achtereenvolgens door Wilko Spijker, Dick Abbink en Jaap Kruk werd de achterstand omgebogen naar een 3-2 zege. Goed gedaan jongens! Blauw Wit E3-Holten E3 In deze eerste wedstrijd werd van beide kanten goed aanvallend ge speeld in een gelijk opgaande strijd. In de laatste minuten van de tweede helft wist Jacco Schuppert E3 echter toch nog naar een voor sprong te schieten Ga zo door jon gens! SOS E2-Blauw E4 E4 moest in Hellendoorn aantre den tegen een op papier zware te genstander. Al direct na de aftrap kwam Blauw Wit in de verdruk king, maar keeper Gerald Jansen kon door goed keepwerk een ach terstand voorkomen. Vijf minuten voor rust nam SOS echter tocht de leiding toen bij een doelworsteling één van de Blauw Witjes de bal on- Drie dagen na de thuiswedstryd tegen Sc. Denekamp treden de Holtense zaterdagvoetballers al weer aan. Door de TVB is de in haalwedstrijd tegen Eversberg vastgesteld voor dinsdagavond 3 april om half zeven. De tegenstan der uit Nijverdal werd thuis met 1-0 geklopt, maar de mannen van ex- S.V. Holten trainer Den Dekker zul len sterk op revanche zyn belust, waardoor een pittige strijd ver wacht mag worden. De wedstrijd staat onder leiding van scheids rechter Linde. Tot ziens dus dinsdagavond aan staande op „Meermanskamp" Wanneer er geen onverwachte din gen gebeuren kunnen de suppor ters van Blauw Wit na een periode van ruim vier maanden hun fa vorieten weer op „Meermans kamp" aan het werk zien. Zaterdag aanstaande komt de verste ploeg uit de eerste klasse op bezoek te weten de Sc Denekamp In de uit- wedstryd kwamen de ploegen tot een onbeslist Na de nederlaag van afgelopen zaterdag in Almelo heb ben de Blauw Witters nog wat goed te maken. Hopeiyk zyn de bless ures van G. Stam en E. Beldman voldoende hersteld en heeft ook Teun Schuppert zyn aanpas- singsmoeiiykheden overwonnen, waardoor een slagvaardiger team in het veld komt als vorige week. De wedstrijd begint zoals gewoon- ïyk om half drie gelukkiger wijze in eigen doel werkte, Na de rust trad een heel ander E4 aan en de geHjkmaker liet dan ook niet op zich wachten. Na goed voorzitten van Pieter Dorres- teijn wist Henk Hulsman te scoren. In deze stand kwam geen verande ring meer. Prima gedaan jongens. Houden zo! Blauw Wit Fl- Markvojels F De eerste wedstrijd van het nieuwe Fl werd door onze mini's, die wat te zwaar zijn ingedeeld, maar op het nippertje verloren. Gezien de kan sen en het voortdurende veldover- wicht was winst, doch minstens een geiykspel zeer verdiend geweest. Maar zo belangrijk is dat nu ook weer niet. Het was geweldig om te zien hoe de „F-jes" onder toeziend oog van vrijwel alle ouders tot goed samenspel kwamen en dap per bleven doorknokken, toen ze al gauw met 2-0 achter kwamen. Ge weldig gedaan jongens! Veel succes en vooral plezier in de komende wedstrijden. Zaterdag deed Jan Jansen de con currentie verbleken door met grote overmacht de 3e N.C.A.B.-cross te winnen. In het verre Barendrecht legde hy beslag op de titel door het 12 km. lange parcours als snelste af te leggen in de tyd van 46.53 min. Bij de jongens C werd Wim Klein Baltink derde welke plaats hy ook bezette in het eindklassement. Manita Kramer kwam net iets te kort by de meisjes, ze werd derde wat haar een 2e plaats in totaal op leverde. M. Bakker werd nu slechts derde maar hy was al zeker van de titel by de Jongens pupillen A. By de meisjes pupillen B pakte Char lotte van Lemen de derde plaats in totaal ondanks een vierde plaats nu in deze cross. Gert Masselink verrast bij de jongens D met een prachtige le plaats wat hem in de eindrangschikking een 2e plaats opleverde. Resultaten senioren 12 km.: 1. Jan Jansen 46.43 m. 2. Ap Koetsier 57.52 m. jongens C 2000 meter: 3. Wim Klein Baltink 7.33 m. Meisjes D1500 m. 3. M. Kramer 4.11 m. Jongens Pupillen A; 1000 m. M. Bakker 4.11 m. Jongens Pupillen B 1000 m. 5. G. Groot Abbink 4.53 m. Meisjes pupillen B 1000 m. 4. Char lotte van Lemel 5.54 m. Jongens D 1500 m. 1. Gert Masselink 5.53 m. 6. W. Groot Obbink 7.53 m. 7. J. Tui- tert 7.58 m. 8. A. van Lemel 9.15 m. Eindstand N.C.A.B. crosscompeti tie: Senioren: 1. Jan Jansen 2. 13. Marinus Baltus 16. Frits Kramer 19. Ap Koetsier 20. Dinant Mark voort. Veteranen: 1. Horst Louws. Jon gens C 3. Wim Klein Baltink, 6. A. Broekmaat, 7. Henri Markvoort. Jongens D 2. Gert Masselink. 7. M. Grpot Obbink. 8. J. Tuitert. 9. A. van Lemel. Jongens pupillen A 1. M. Bakker Meisjes pupillen B: 3. Charlotte van Lemel Meisjes D 2. Manita Krasmer Jongens B 8. Dinant Schippers. Voor de P.G.J.O. cross competitie was het zaterdags de beurt aan Delden waar Henri Markvoort op de 2 1/2 km. le werd. 5 km. 4. Jan Wolterink 20.10 min; 5. Dinant Markvoort 20.12 min.; 34. Horst Louws 24.17 min. 10 km. 14. Henk Rietsema 38.34 min. 22. Jan Wegstapel 39.15 min. 52. Marinus Baltus 42.15 min. Zon dag j.l. werd Jan Wolterink in het Duitse Vreden 7de op de 10 km. in een tijd van 38.15 min. Meindert Koopman was in de „Achterhoek cross" in Gaanderen op de 10 km. de beste Holtenaar met een tyd van 37 min. (elfde plaats) Henk Reit- sema was 26e in 39.03 m. en Ap Koetsier 61ste in 43.01. De organi satie in Gaanderen was niet al te best. in het clubhuis van de ZW „Blauw Wit '6" op sportpark „Meermanskamp" wordt vrijdag avond 6 april de laatste klaver- jaswedstrUd competitie '78/79 ge speeld. De activiteitengroep heeft voor deze wedstrijd weer een aantal mooie pryzen beschikbaar gesteld. De kantinecommissie zorgt zoals altyd weer voor het gratis kopje koffie en een hartig hapje. Gezien de grote deelname by de vo rige drie wedstryden worden ook deze keer weer veel deelne- mers(sters) verwacht. De deelname staat open voor leden en niet leden. De hoogste scores van drie weds trijden zyn beslissend voor het kampioenschap. De stand op kop na drie wedstry den is 1 Jan Paalman 11660 p., 2. Jaap Thalen 11653 p 3. D Grit 11354 p.,4 JohnanStam 11205p., 5. D Kortlever 11037 Tevens zal deze avond de trekking plaats vinden van de verloting met als hoofdprijs een draagbare tv

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 17