van steeds groter belang voor Programma Sporthal 't Mossink HOLTENS NIEUWSBLAD - 26 JANUARI 1979 - PAG. 5 Uit het Plaatselijk Parlement A.J. NIJKAMP (CDA) TIJDENS RAADS VERGADERING: Bij behandeling van de ingekomen stukken wees de heer A. J Nijkamp (CDA), tijdens de j.l. maandagavond ten gemeentehuize ge houden openbare raadsvergadering, op een schrijven d.d. 27 nov. 1978 van het College van B W van de gemeente Rijssen. In dit schrijven werd aan de Holtense gemeente raad ter kennis gebracht dat in de Rijssense gemeenteraad, d.d. 24 november 1978. een motie werd aangenomen inzake subsidie verzoeken van de Stichting voor Recht zonder onderscheid en van het Nederlands Comité ,,Redt het ongeboren kind". In zijn reaktie op deze brief zei de heer Nij kamp dat de CDA-fraktie op zich de gevoe lens van de Rijssense gemeenteraad deelt inzake haar verontrusting betreffende'het abortusvraagstuk in Nederland. Na ampele overweging echter heeft de CDA-fraktie be sloten in de Holtense gemeenteraad geen voorstel tot adhesie aan de Rijssense motie in te dienen omdat hetgeen hierover speelt dient te worden gelaten aan de landelijke regering en het parlement waar dit soort vraagstukken overeenkomstig ons demo cratisch bestel thuis horen. Samenstelling Bestemmingsplan forum roept vragen op. Gemeenteraad meent: Samenstelling telkens opnieuw bezien. Blijkbaar heeft het college van B. en W. in huidige samenstelling grote problemen met het presente ren van voldoende gedokumen- teerde, weloverwogen en water dichte voorstellen in de gemeente- i raad Gebreken Iets daarvan bleek ook weer tijdens de j.f. maandagavond ten gemee ntehuize gehouden openbare raadsvergadering waarin het voor stel van het College tot intrekking van de verordening baatbelasting en wijziging van de bestaande ver ordening in het geheel niet van enige dokumentatie voorzien was, terwijl WD-fractieleider J de Waard vervolgens de vinger legde op een regelrecht hyaat in het Col legevoorstel tot wijziging van de le gesverordening. waardoor dit voorstel door het College moest worden terug genomen voor nader overleg en beraad Bestemmingsplanforum Bij behandeling van het voorstel van B. en W tot het benoemen van de leden voor het bestemmings planforum vroeg de heer H J Ro- bers (VVD) of bij dit voorstel het College wel opnieuw de vraag in overweging heeft genomen, in hoe verre de samenstelling van het be stemmingsplanforum nog wel in overeenstemming is met het ge wenste doel „maatschappelijke af spiegeling van de Holtense gemee nschap". „Ik kan mij n 1 niet aan de indruk onttrekken dat zich de afge lopen jaren in Holten organisaties of verenigingen zijn gaan manifes teren waaraan zeker een plaats in dit forum behoort te worden toege kend Ik denk hierbij met name aan de Rooms Katholieke gemee nschap. maai' ook aan buurtver enigingen". aldus de heer Robers Namens de PvdA-fractie ver klaarde de heer A Moeliker wat vreemd aan te kijken tegen de toe bedeling van zetels binnen dit fo rum. Zo zag hij de kerken, die toch een groot deel van de bevolking vertegenwoordigen, elk slechts een zetel toegewezen maar de mid denstand 3 en vroeg daarom wat destijds de formulering is geweest voor deze samenstelling Beide woordvoerders verklaarden uitdrukkelijk geen enkel bezwaar te hebben tegen de voorgestelde personen De heer H J Westerik (CDA) verklaarde dat de samens telling van dit forum destijds werd geént op het begrip „breed maat schappelijk draagvlak" en naar zfin mening dient dit begrip ook uit gangspunt te blijven Nadat in de discussie bleek dal het bij B en W toch wel wal aan voorbereiding had ontbroken stelde de heer Moe liker voor deze zaak voor twee maanden aan te houden zodat het College het geheel opnieuw kan voorbereiden Burgemeester Mr W H. Enklaar en wethouder H.Ste- geman wezen deze geste echter van de hand omdat het tijd wordt dit forum in vergadering bijeen te roe pen maar daarop kreeg het College weer het verwijt veel te laat te zijn met het voorstel tot samenstelling omdat dit in september al had moeten plaatsvinden. Compromis Hierna deed burgemeester Enklaar een poging de geesten te bundelen met het voorstel de leden wel te be noemen maar de zittingstermijn van vier jaar te w ijzigen in een jaar In die tijd zou het College dan een nieuw voorstel kunnen voorberei den Dit voorstel echter wercLdoor wethouder H Stegeman en vervol gens ook door de fracties van CDA en Gem Belang afgewezen omdat anders zittingstermijn in de veror dening over een jaar weer moet worden gewijzigd in drie jaar en vervolgens weer in vier jaar Stemming Teneinde echter toch aan alle par tijen recht te kunnen doen vonden zowel de VVD als PvdA-fractie het voorstel van burgemeester Enklaar erg sympathiek De heer Moeliker nam dit voorstel dan ook over het geen bij stemming echter werd verworpen door het tegen stemmen van CDA en Gem Belang de leden van de PvdA-fractie als tegenstemmers werd tenslotte het Collegevoorstel aanvaard, zodat de samenstelling van het bestem mingsplanforum de komende vier jaar ongewijzigd zal blijven J. De Waard (VVD): Bevolking heeft recht op inspraak bij nieuwe provincievorming Tijdens de gehouden openbare raadsvergadering lokte de heer J de Waard 1VVD1 een discussie uit over de regeringsplannèn inzake reorganisatie binnenlands bestuur. Hij deed dit door te reagdren op een besluit van de Gewestraad Midden IJssel inzake standpuntbepaling betreffende de nieuwe voorstellen voor bestuurlijke reorganisatie d d 20 mei 1978 Doel: Zoals bekend heeft deze reorgani satie ten doel te komen tot een meer democratisch bestuur waarin vooral voor de burgers meer duide lijkheid wordt geschapen inzake de diverse overheidsorganen, het ver sterken van de bestuurskracht van alle bestuurslagen (Rijk. provincie en gemeente), en het delegeren van meer bevoegdheden vanuit de Rijksoverheid naar de provincies en gemeenten Teneinde zowel de gewenste duide lijkheid. bestuurskracht en demo cratie te bevorderen, wordt het no dig geacht te komen tot het zoda nig opnieuw indelen van ver kleinde provincies, dat binnen elke provinciegrens gesproken kan worden van een zekere „eenheid". Voor die provincies nieuwe stijl is het derhalve van eminent belang hoe de grenzen zullen worden ge trokken en welke plaats tot „hoofdstad" van die provincie zal worden aangewezen en het is met name op deze punten waarop de discussie zich thans toespitst mer te brengen hetgeen vrijwel unaniem is gebeurd De gemeente Holten heeft altijd vorming van een provincie voorgestaan waarvan de IJssel een natuurlijke grens zou vormen doch in de Gewestraad bleek men geporteerd voor de zgn. ..Stedendriehoek". Met grote nad ruk wees mr Enklaar op de banden welke de gemeente Holten reeds met het gewest Midden IJssel heeft gelegd, welke niet meer losgelaten kunnen worden. Verder zei hij dat over deze materie ook een rapport ligt bij G S Afkomstig van de Territoriale Werkgroep, waarna G S de brie venbus heeft geopend voor in te brengen wensen Hij stelde de raad voor het standpunt van de Hol- tënse gemeenteraad hierover te bepalen in de Commissie voor Al gemene en Bestuurlijke Zaken waartoe, zonder hoofdelijke stem ming tenslotte werd besloten. Twijfels: De heer E M Van Schooten (Gem. Bel verklaarde tenslotte ernstige twijfels te hebben in de noodzaak van reorganisatie Hij zag hierin het gevaar, van een zgn vierde be stuurslaag die veel geld kost en verder weinig bijdragen zal leveren tot een beter funktionerend be stuur van de overheid. Voor uitspraak door G.S. inzake geschil rioolwaterzuiveringsin stallatie In tegenstellinmg tot de kritiek die bij de behandeling van verschillen den agendapunten werd gehoord kreeg het College van B en W tij dens de j.l. maandagavond gehou den openbare raadsvergadering veel lof toegezwaaid inzake het voorstel tot het vragen van een bindend advies aan gedeputeerde staten inzake het geschil tussen de gemeente Holten en het Zuiverin gschap West Overijssel inzake overneming van de inmiddels af gebroken rioolwaterzuiveringsin stallatie in De Haar door genoemd zuiveringschap Eenheid: Welnu, reagerend op deze materie en met name op het besluit van de Gewestraad zei de heer De Waard dat het de VVD -fractie nogal heeft verwonderd dat de Gewe straad zijn standpunt heeft be paald. zonder de gemeenten vooraf om hun mening te vragen Hij vroeg zich dan ook af waarom het college geen reden heeft gevonden hier over vooraf eens met de raad van gedachten te wisselen Nadat hij het college deelgenoot had ge maakt over de vele vragen en onze kerheden welke over deze materie bij de V V D -fractie leven, vroeg hy zich met name af of de Holtenaren zich wel zo gelukkig zullen voelen bij indeling in de provincie IJssel- land waarin ook Apeldoorn. Har derwijk en de IJssel meerpolders zullen worden ondergebracht en waarvan Holten slechts een uit erste grensgemeente gaat vormen Als het gaat om een zekere eenheid vroeg hij zich af of de Holtenaren in die situatie niet meer zullen voelen voor aansluiting bij Twenthe Hij vroeg hel college dan ook of het niet verstandig zou zijn de burgers hierover om hun mening te vragen (hearing met enquetei. Samenhang: De heer H J Westerik. fraktieleider van het CDA en lid van de Gewe straad zei dat met het onderwerp grenzen met name was gekeken naar de samenhang van gemeenten die reeds in gewestverbarid funk- tioneren zoals de regionale brand weer, ambulancevervoer, onder wijsbegeleidingsdiensten etc Ver der merkte hy op dat de minister weinig ruimte voor inspraak heeft gegeven en dat de minister de ge westraden tot een standpuntbepa ling heeft gedwongen Banden: Burgemeester mr W H Enklaar leveneens lid van de gewestraadi antwoordde op vragen van de he% De Waard dat de gemeentebestu ren tot op heden met naar hun me ning is gevraagd. Aangezien de wensen van de diverse gemeenten nogal uiteen lagen was de eerste taak van de gewestraad om de di verse standpunten onder een noe- Geschil Voor de overneming van deze in stallatie is door de gemeente Hol ten een prijs berekend groot f 220 000 - terwijl het zuiverin gschap bereid is daarvoor f 140 000 - te betalen Het geschil gaat derhalve om f80 000 - Voor een oplossing van een dergelijk ge schil zijn twee procedures mogelijk, n 1 a Wanneer beide partijen daarom vragen kan het College van gede puteerde staten hierin een uit spraak doen dat voor beide partijen geldt als een zgn „bindend advies", b Wanneer één of beide partijen van zo n bindend advies niet willen weten is de tweede mogelijkheid de veel langere weg van een Kroon- procedure (uitspraak door de Kroon) hetgeen ca 3 jaar kan du ren lof Met name PvdA-woordvoerder A Moeliker zwaaide het College veel lof toe ten aanzien van de verdedi ging hetgeen hij kenschetste als ^en sterk en met bijzonder goede motieven onderbouwd stuk Op rond hiervan verklaarde hij na mens zijn fractie dan ook graag ak koord te gaan met het voorstel van B en W tot het vragen van een bin dend advies, waartoe zonder hoofdelijke stemming werd beslo ten. A. Moeliker (PVDA): „Maak schei dingsmuur bij „De Schakel" be stand legen vandalisme" Bij behandeling van het college voorstel tot het verlenen van me dewerking voor heropbouw van een scheidingsmuur by de Chr Ba sisschool .De Schakel" welke muur door de jeugd geheel werd vermeld, vroeg de heer A Moeliker. tydens de j 1 maandagavond ge houden raadsvergadering, var deze gelegenheid gebruik te maker een zodanig stevige muur te bou wen dat deze de vernielzuchtige aanslagen van de baldadige jeugd beter kan doorstaan Mede namens zijn fractiegenoten verklaarde hij als raadslid graag bereid te zijn daarvoor wat meer geld uit te trekken ..Anders zitten we volgend jaar weer met hetzelfde probleem en kost het nog meer La ten we het ineens goed doen", ver- klaardê hij Wijzend op art.. 72 der Lager Onderwijswet was VVD- woordvoerder J de Waard echter van mening dat het schoolbestuur zelf de eventuele meerkosten op de rug zou moeten nemen Namens het. College zei burgemeester En klaar dat een beslissing omtrent de wijze waarop deze muur moet wor den hersteld uitsluitend ter compe tentie van het schoolbestuur komt omdat het hier een bijzondere school betreft „In de onderwij scommissie is dit aspect ook reeds aan de orde geweest en ik neem aan dat het schoolbestuur uit Uw op merking zeker wel garen zal weten te spinnen Overigens behoren uw opmerkingen pas aan de orde te komen bij een later te nemen kre- dietbesluit Het gaat nu alleen om een principebesluit", aldus mr. En klaar. Zonder hoofdelijke stemming ging de raad met het voorstel akkoord evenals met het collegevoorstel tot het verlenen van medewerking tot de bouw van een nieuwe berg ruimte voor buitenspelmateriaal bij de bijzondere kleuterschool in de Schoolstraat Woonruimtecommissie nam ontslag B en W zeer gesloten over aanleiding Nadat burgemeester Mr. W.H En klaar tijdens de j 1. maandagavond ten gemeentehuize gehouden openbare raadsvergadering, bij behandeling van het agendapunt ..mededelingen" de dienst Gemee ntewerken lof had toegezwaaid over de wijze waarop in Holten de gladheid werd bestreden, vroeg de heer A Moeliker (PVDA) of het col lege niets had mede te delen om trent het ontslag van de wonin- gruimtecommissie Taak Zoals bekend heeft deze commissie o m tot taak advies uit te brengen aan B en W over de vraag aan welke personen of gezinnen vrijkomende woningen toegewezen dienen te worden. Blijkbaar zijn dc leden van deze commissie in conflict geraakt met B en W gezien het feit dat zij eind vorig jaar unaniem hun ont slag hebben ingediend Brief Op de vraag hierover door de heer Moeliker reageerde burgemeester Mr. W H Enklaar wat geïrriteerd met de opmerking dat het. college over deze zaak een brief heeft ge zonden naar de leden van de com missie voor Algemene en Bestuur lijke Zaken Hierop reageerde de heer Moeliker weer met de opmer king dat in genoemde commissie slechts enkele raadsleden verte genwoordigd zijn en dat het hem, by dergelijke zwaarwichtige ge beurtenissen. op z'n minst nodig leek de gehele raad te informeren Zonder iets prijs te geven omtrent, ^de aanleiding deelde Mr Enklaar daarna de raad mede dat deze commissie eind vorig jaar inder daad ontslag heeft ingediend het geen door B en W ook werd aan vaard en dat nader beraad zou plaats vinden in genoemde com missie Na een aarzelende start is in Neder land. in navolging van de buurlan-' den. vanaf het begin van de zestiger jaren de rechtsbijstandverzekering van de grond gekdmen In 1978 wa ren reeds 600 000 van deze verzeke ringen afgesloten Daar op een po lis doorgaans ruim drie personen zijn meeverzekerd kan het aantal Nederlanders dat in geval van rechtsproblemen een beroep op zijn particuliere assuradeur kan doen in dat jaar al worden gesteld op bijna 2 miljoen Hierbij moet worden aangetekend dat niet al deze Nederlanders kozen voor de ruimste dekkingsmogelijkheden die de rechtsbijstandassuradeuren aanbieden In dit bestek, de verze keringsmogelijkheden voor be drijven en beoefenaren van een vrij beroep buiten beschouwing latend, kunnen de soorten rechtsbijstand- dekking. zoals die worden aange boden. gedefinieerd worden als rechtsbijstandverzekering voor motorvoertuigbezitters en be stuurders Sportnota Naar aanleiding van een in een vo rige vergadering door de heer J de Waard (VVD) gedaan verzoek om nog eens te discussiëren over de doordeSportcommissieinsept '78 uitgebrachte „Nota inzake de be hoefte aan sportvoorzieningen in de gemeente Holten" verklaarde de heer E M van Schooten (GBi na mens zijn fraktie graag van deze ge legenheid gebruik te maken om nog eens een lans te breken voor de Motor- en Automobielclub „De Holterberg" Jarenlang zijn we reeds op zoek voor deze zeer bloeiende vereniging een goed wedstrijd- en oefenterrein te vinden Het wordt hoog tijd dat in deze dringende behoefte wordt voorzien en dringen daarom aan met spoed te zoeken naar moge lijkheden". Dit zei de heer E.M Schooten (Gem Bel.) bij behande ling van de sportnota. tijdens de j 1 maandagavond gehouden open bare raadsvergadering Met deze opmerkingen bevond de heer van Schooten zich in gezelschap van de heerJ de Waard iVVDi die de vrees uitsprak dat een mogelijk crosster- reintje in Espelo zal worden getor pedeerd met een aantal bezwaar schriften Ook de heer A Moeliker PvdAi sprak zich uit voor spoedige aanwyzing van een crossterrein Hij verklaarde dat zijn fractie in een milieugevoelig gebied als Holten in principe tegen een dergelijk terrein is. maar aanleg daarvan biedt weer als voordeel dat het rustversto- rende crossen dan elders in het na tuurgebied kan worden geweerd Namens het CDA sloot ook de heer H J Westerik zich aan bij deze prio riteitsstelling Wethouder Warrink (Gem. Bel.) gaf op de gemaakte opmerkingen ten antwoord dat een plannetje voor aanleg van een crossterrein -voor de jeugd in de buurtschap Espelo in het stadium van voorbe reiding verkeert maar dat daarna ast ook elders nog naar mogelijk heden wordt gezocht. Met nadruk verklaarde hij dat ook het College grote prioriteit toekent aan de aanleg van een crossterrein. De fracties hadden veel lof voor de door de sportcommissie uitge brachte sportnota. De heer H.J Westerik onderschreef namens zijn fractie de constatering in de nota dat meer voorzieningen ook meer sportbeoefenaars betekent De heer J de Waard (VVD) had graag gezien dat er ook een financiële verantwoording van de plannen in de nota was opgenomen „Zo kun nen we een beleid uitstippelen waarbij we rekening kunnen hou den met de financiële mogelijkhe den en wensen van de sportbeoefe naars in Holten" aldus de Waard Wethouder Warrink wees hem er echter op dat het risico van een dergelijke exploitatieopzet dan ge- baseercTwordt op natte vingerwerk omdat de kostenstijgingen er niet in opgenomen kunnen worden. J. v.d. Harst (PvdA): „Niet alle gymlessen voor scholen op 50 minuten" „Tijdens de vorige raadsvergade ring heb ik het college gewezen op de noodzaak, dat de gymnastie klessen voor schoolleerlingen van 40 op de voorgeschreven 50 minu ten worden gebracht. Bij die gele genheid verklaarde wethouder Warrink dat. na het gereed komen van het nieuwe gymlokaal naby de sporthal, deze lessen voor alle leer lingen op 50 minuten zullen worden gebracht Bij inzage echter van het nieuwe lesrooster 1979/'80 is mij gebleken dat voor een aantal lessen toch weer 40 minuten is gepland Kan de wethouder hierover ophel dering geven?" Dit vroeg de heer J. v d Harst tijdens de j 1 maandag avond ten ge'meentehuize gehou den openbare raadsvergadering Rechtsbijstandverzekering voor particulieren/gezinshoofden De kosten voor de verzekerde va riëren momenteel van enkele tien tjes tot ongeveer 170.- per jaar (voor de meest uitgebreide gezins dekking). In het algemeen ver schaft de rechtsbijstandassura- deur (met een niet gelimiteerde kpstendekking) Rechtsbijstand in verhaal- en strafzaken Rechtsbijstand in arbeidsrechte lijke en sociaalrechtelijke geschil len Rechtsbijstand in burenrechtelijke zaken Rechtsbijstand in contractuele ge schillen aangevuld met het recht op gratis juridisch advies op een reeks rechtsgebieden Extra worden meegedekt Het risico van insolvabiliteit bij een tegenpartij Zekerheidsstelling indien deze wordt gevorderd door een buiten landse overheid. De kostendekking omvat alle uit gaven die nodig zijn ter verkrijging of bescherming van een recht. In clusief het risico van kostenver- oordeling. De assuradeur geeft zijn cliënt vrije keus van een advocaat. In de laatste tijd zijn diverse publi- katies verschenen waarin gesteld wordt dat rechtsbijstandverzeke ring voor particulieren een voor ve len overbodige risico-dekking is Het lijkt ons juist om in dit verband op de volgende feiten te wijzen 1 De Wet op de rechtsbijstand aan on- en minvermogenden biedt al leen aan die particulieren uitzicht op in hoofdzaak gratis verleende rechtshulp, die qua inkomen ge acht kunnen worden deze kosten niet zelf te kunnen dragen; een grote groep Nederlandse burgers kan niet van deze wettelijke voor ziening profiteren. 2. De Wet biedt geen garantie voor onder alle omstandigheden „gra tis'-' rechtshulp; kosten van getuigen-deskundigen, en het ri sico van een kostenveroordeling blijven in beginsel voor rekening van de rechtszoekende. Bovendien wordt pas rechtshulp volgens de Wet verleend, na afweging van het belang tegenover de kosten Indien het belang in verhouding tot de kosten van de te verlenen rechts hulp te gering wordt geacht, kan dit leiden tot een vergeefs beroep op de Wet 3 De rechtsbijstandverzekering dekt ook déze kostenrisico's. In ge val van kostenveroordeling worden o.a door de assuradeur betaald' de kosten van in te schakelen des kundigen. van technische experts en van medici. De belangenafwe ging kent de rechtsbijstandpolis niet; de verzekerde heeft eenvoudig recht op bijstand. 4 De rechtsbijstandverzekering voorziet duidelijk in een grote - tot dusverre door andere voorzienin gen kennelijk niet bevredigde be hoefte. Dit blijkt niet alleen uit de groei van het aantal verzekerden doch ook uit de mate waarin dege nen die zo n polis hebben afgeslo ten er een beroep op doen. Circa 1 op de 5 verzekerden roept jaarlijks minstens eenmaal de assistentie van de assuradeur in. 5. In ongeveer 50<7r van de gevallen waarin rechtsbijstand op grond van de polis wordt gevraagd, be treft het het verhaal van een in het verkeer geleden schade. Buiten het verzekeringsbedrijf heeft geen en kele instelling of organisatie in Ne derland de uitrusting en de capaci teit om het zeer grote aantal ver- haalszaken dat hier in het geding is op te vangen en te behandelen. 6. De rechtsbijstand zoals die door Nederlandse verzekeraars wordt gegeven is omringd door ver gaande waarborgen voor een opti male behartiging van de belangen van de verzekerde. De rechtsbij standpolis bevat bijvoorbeeld de clausule dat de verzekerde in geval van twijfel over de kwaliteit van de verkegen rechtshulp voor rekening van de maatschappij de behande ling door een advocaat naar keuze kan laten toetsen. Deze advocaat kan als daar aanleiding voor is de behandeling (eveneens voor reke ning van de assuradeur) overne men Prognose Wethouder J Warrink gaf hierop als antwoord dat de prognose ruimschoots aanleiding had gege ven deze toezegging te kunnen doen maar dat by de uitwerking was gebleken dat de schooltijden zodanig zyn dat daardoor een aan tal lesuren wegvalt zodat 20<* van het totaal aantal gymlessen op 40 minuten moest worden gesteld, hetgeen hij met de heer van der Harst betreurde. Wending De heer Warrink gaf aan de rest van zijn betoog echter een wat vreemde wending door te verklaren; „We hebben in Holten straks gymloka len genoeg om aan alle schoolkin deren gymlessen van 50 minuten te geven maar we komen daarvoor he laas schooluren tekort" Naar het ons voorkomt staat een dergelijke verklaring gelijk aan een denkbare opvatting We zouden in Holten gymlokalen teveel hebben, ware hel niet dat de schoolkinderen niet bereid gevonden worden om twee uur 's nachts hun bed uit te komen teneinde hun 50 minuten gymles te volgen, hun vrije woensdagmiddag willen ze houden evenals de duur van hun vakanties én Invoering van een zevendaagse schoolweek wallen ze ook al niet' Week van 27-1-1979 t.m. 2-2-1979 ZATERDAG 10 00-12 00 Mintonette 12 00-13 00 S V V N. hr. Nakken 13 00-17 00 Handbalkompetitie 17 00-18 00 z.v.v. Blauw-Wit ZONDAG 09.00-10 00 hr Awezaath (zaalvoetbal) 10 00-11 00 S O S. Nyverdal 11 00-12 00 dames S V Holten 12.00-18 00 Handbalkompetitie MAANDAG 08 10-15 30 div. scholen 16 00-18.00 Tennisclub 18 00-22 30 Badmintonclub 22 30-23 30 hr. Kempers 19 30-21 30 instructielokaal - mevr Zwaan DINSDAG 08 10-16 10 div scholen 16 15-22 45 Mintonette 16 00-18 40 Instructielokaal - Stichting Soc Cult. Werk 19 30-21 30 Instructielokaal - mevr Zwaan WOENSDAG 08 10-16 30 scholengemeenschap 16.30-18 30 z.v v Blauw-Wit 19 00-23 00 Badmintonclub DONDERDAG 08 10-1530 div scholen 16 00-18 00 S V Holten 18 00-21.00 SV Holten, afd handbal 21 00-22 00 SV Holten 22 00-23 00 Hockeyclub 16 00-22 00 instrucüelokaal - Stichting Soc Cult Werk VRIJDAG 08 10-16 10 div. scholen 19 00-23 30 Mintonette 16 30-19 00 Hockeyclub Voor reservering van nog vrye uren in het bovengenoemde weekin- de. kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wen den tot de beheerder (Sporthal, tel 3180) Alle overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd sportzaken (tel 1666)

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 5