IET ZUIVERINGSCHAP Vit de raadsportefeaille Vragen aan B. en W. Jachtverbod op waterwild blijft Ziekenfonds brpidt service uit Goed geslaagde filmavond MAC „De Holterberg" BURO'S Weekenddienst KERKDIENSTEN Ondanks onze vernieuwde collecties zijn er toch nog diverse meubelen, die voor SPECIALE PRIJZEN OPGERUIMD WORDEN Ook in onze tapijtafdeling treft u vele koopjes Tot ziens bij LEEMREIZE MEUBELEN S. BAKKER VAN DER STOUW RIJSSEN AGENDA HOLTENS NIEUWSBLAD - 19 JANUARI 1979 - PAG. 3 >ltens gemeentebestuur is het et eens met het Zuiveringschap 9 est Overijssel inzake de overne- g ing van de inmiddels afgebroken K>leuiveringsinstallatie. Er is n meningsverschil blijven be- ean over de hoogte van de te be- men overnemingssom. Het dage- ks bestuur van genoemd zuive- igschap is van mening, dat bij de rekening van de te betalen ernemingssom uitgegaan moet jrden van de werkelijke ge- uiksduur van de over te nemen stallatie, hetgeen neerkomt op t verkorte afschrijvingsduur. bij et die motivering is het gemeen- bestuur het niet eens. De ge- Ieente, zeggen B. en W. heeft nooit Etnologische maatregelen getrof- ii op grond waarvan de zuive- igslnstallatie ter plaatse niet eer kon worden gehandhaafd, of mocht worden uitgebreid: in- "^endeel. Bij de ingebruikneming —in de installatie (in 1958) was er n bepaalde overcapaciteit, nodig "™Vi de groei van Holten te kunnen vangen. Toen in 1965 de bouw n het slachthuis is gerealiseerd eek, dat de bestaande installatie tvoldoende overcapaciteit had, larom gaf de gemeente het Am- erdamse ingenieursbureau Dorr iver n.v. te Amsterdam opdracht n plan te ontwikkelen voor de tbreiding van de zuiveringsin- allatie. Dat plan ontving de ge- eente in 1967. Op grond van de Etnologische situatie aldaar kon bestaande situatie niet worden tgebreid, reden waarom het be- smmingsplan moest worden her in. De raad heeft op 9 oktober 68 het bestemmingsplan De tar vastgesteld. Dit bestem- Ingsplan behelsde een gebied 3or woningbouw en industrieves- jing in De Haar. Op het gedeelte, istemd voor industrieterrein, was tvens de uitbreiding van de riool- liveringsinstallatie geprojec- ferd. Met uitzondering van het ïdeelte. bestemd voor industrie- ,'rrein, hebben Gedeputeerde Sta in goedkeuring verleend aan het ;stemmingsplan de Haar, (3 no- mber 1969). Btf de onthouding in hun goedkeuring aan het ge- :elte, bestemd voor industrieter- iin, hebben Gedeputeerde Staten n bezwaar gemaakt tegen de SÜhoudelijke bepalingen, doch te- n de omvang van het industrie- irrein. Gedeputeerde Staten wa in van oordeel dat een opper- lakte van 71/2 ha. voor de 10 ko- ïende jaren voldoende werd ge- cht, terwijl in het bestemmings- lan ca. 15 ha. voor dit doel was pgenomen. Ion „De Hoor" )e beslissing van Gedeputeerde itaten is voor B. en W. aanleiding eweest, om in overleg met hen tot en voor beide partijen accepta ble oplossing te komen. Dit heeft eresulteerd in de vaststelling van iet bestemmingsplan „De Haar" bij raadsbesluit van 21 maart 1972, waarbij aan een gedeelte van het industrieterrein een andere be stemming is gegeven. Gedepu teerde Staten hebben hieraan hun goedkeuring gehecht (besluit van 1 mei 1973). Het gedeelte, waaraan een andere bestemming is gege ven, is gelegen tussen de spoorlijn, het boerderijtje van de heer Haan, de woningen aan de Churchill- straat en de woning van de heer Wittenberg. Het gebied, waarop de uitbreiding van de rioolzuive ringsinstallatie was geprojec teerd, heeft geen bestemmingswij ziging ondergaan. In de periode na 1967, toen de uit breiding van de zuiveringsinstalla tie ter hand zou worden genomen, diende zich de ontwikkeling van het Zuiveringschap West^Overijs- sel aan, Van het bestuur van dit Zuiveringschap vernamen wij reeds aanstonds dat plannen wer den ontwikkeld om te komen tot één installatie voor de gemeenten Holten en Markelo samen, schrijft het college. Deze plannen hebben uiteindelijk geleid tot de bouw van de rioolzuiveringsinstallatie aan de Schipbeek, reden waarom wij onze plannen terzake lieten varen. Het door ons gevoerde beleid in deze is er op gericht geweest om in te spe len op de plannen van het Zuive ringschap. waardoor ook kosten werden bespaard. Het Zuiverings chap neemt rioolzuiveringsinstal laties over volgens vastgestelde normen, naar de toestand per 1 ja nuari 1972. Hiermee zijn B en W in principe akkoord gegaan. Het be stuur van het Zuiveringschap is van mening, dat de rioolzuiverings installatie in Holten niet moet worden overgenomen volgens de daarvoor geldende algemene nor men, doch dat de overnemingssom moet worden gebaseerd op de wer kelijke gebruiksduur van de instal latie. Het beroept zich daarbij op een gesprek met de inspecteur van de Volksgezondheid en het feit als zou deze gemeente planologische maatregelen hebben getroffen, waardoor handhaving van de in stallatie ter plaatse niet meer mo gelijk zou zijn. Met deze motivering zijn wij het niet eens, zegt het gemeentebe stuur. Uit het vorenstaande moge blijken, dat van gemeentewege in het geheel geen maatregelen zijn genomen, die handhaving van de zuiveringsinstallatie ter plaatse tegen zouden moeten gaan. Inte gendeel. Op grond van het goedge keurde bestemmingsplan was het NED. HERV. KERK 9 en 10.30 uur ds. A. W. Berkhof. In de tweede diensten viering Heilig Avondmaal Oppas dienst mevr. Rensen-Scheper- boer en Betsie Westerik Uitgangscollecte plaatselijk jeugdwerk. 10 uur Jongerendienst in „Ire- GEREF. KERK 9.30 uur ds. H. van Twillert. 15 uur ds. Wilschut van Wester- haar. In beide diensten is de collecte voor de diaconie en de tweede voor rente en aflossing. Kindernevendienst (klas 4) R. Kuiper (res. mej B Brinkman). Oppasdienst: mevr. Kruime- laar-Klstemaker, mevr. Aan stoot-Voortman (res. mevr. Beldman-Beltman) Mevr. Beldman-Kistemaker, Bea Brinkman (res. mevr. Meijer- ink-Stam). R.K. KERK Zaterdag 17 uur, zondag 9.30 uur. DUKERH0EK 10 uur ds. W. Vons. Uitgangscol lecte Plaatselijk Jeugdwerk. 0KKENBR0EK 10 uur ds. M. de Heer. NIEUW-HEITEN Zaterdag 19 ur, zondag 8 en 11 destijds mogelijk de installatie zelfs uit te breiden. Waarom geen bezwaren geuit Om in deze materie een standpunt in te nemen op basis van een ge sprek met de Inspecteur van de Volksgezondheid, achten wy niet terzake doende. Bedoelde inspec teur heeft immers de mogelijkheid gehad om zyn bezwaren tijdens de planprocedure kenbaar te maken, zegt het college in de uitvoerige toelichting. Uit de goedkeuring van het bestemmingsplan „De Haar" door Gedeputeerde Staten blijkt niets van mogelijke bezwaren van genoemde inspecteur. Zo deze al gemaakt zijn, hebben Ged. Staten deze niet overgenomen. Tot nu toe is het ons helaas niet gelukt om het bestuur van het Zuiveringschap te overtuigen van de juistheid van ons standpunt. Vandaar dat wij in over leg met het bestuur van het Zuive ringschap Ged. Staten hebben ver zocht in deze kwestie te willen be middelen. In het gesprek op 6 de cember met Gedeputeerde Staten is van die zyde de vraag gesteld of wij de voorkeur zouden geven aan bemiddeling dan wel aan een bin dend advies. Een bemiddeling kan leiden tot een Kroonprocedure. welke ons door de lange duur daar van (ca. 3 jaren) niet aantrekkelijk voorkomt. In verband daarmede zouden wy willen voorstellen te be sluiten Ged. Staten om een bin dend advies te verzoeken. In dit verband zal ook het Zuiverings chap daartoe moeten besluiten, hetgeen wordt verwacht. Mocht het Zuiveringschap slechts bemid deling wensen, dan zullen wij als nog de weg tot bemiddelen moeten inslaan, zo schrijven B. en W. in 't hartje van Enter. ERKEND TANDTECHNIKER Reparaties kunstgebitten, klaar terwijl u wacht Uitsluitend na tel. afspraak Zwaluwstraat 31, Goor Tel. 05470-41 13 Het bestuur van de Vereniging de Christelijke kleuterschool vraagt gelden voor de bouw van een nieuwe berging voor het buiten spel-materiaal bij de bijzondere kleuterschool in de Schoolstraat Het bestaande gebouwtje in bijna 20 jaar oud en gemaakt van ge schilde dennenstammetjes. Repa raties kunnen haast niet meer wor den uitgevoerd. Een deel van ge noemd materiaal moet in de school worden opgeslagen, omdat daar voor geen plaats is in de houten berging. B en W. stellen voor de gevraagde medewerking te verlenen Die medewerking wil het college ook verlenen aan het bestuur van de Vereniging tot Stichting en In standhouding van een School met de Bijbel om geld disponibel te stel len voor herstel van een afschei dingsmuur bij de school ..De Scha kel" in de Schoolstraat. Onbeken den hébben een muur. die diende tot afscherming van het school plein. totaal vernield. De politie weet (nog) niet wie de daders zijn. Het muurherstel behoort volgens het schoolbestuur niet tot het nor male onderhoud. Vandaar het ver zoek van het bestuur aan de ge meente de muur te herstellen, het puin te ruimen en ook de schade aan de tuin te herstellen. B en W. zijn van oordeel, dat door inwilli ging van het verzoek de normale eisen aan het geven van lager on derwijs niet worden overschreden Baatbelasting Lichtenbergerweg De raad heeft op 14 november 1978 de verordening baatbelasting Lichtenbergerweg en de verorde ning baatbelasting gemeente Hol ten vastgesteld. Op advies van Ged. Straten wordt voorgesteld deze verordeningen in te trekken. Door de bestaande verordeningen te wijzigien wordt voorkomen dat er opnieuw kaarten en lijsten en kostenberekeningen moeten wor- Tijdens onze algemene beschou wingen en de discussie naar aan leiding daarvan hebben wij met u van gedachten gewisseld over het op grote schaal overtreden van de parkeerverboden in „De Haar", voor zover er althans sprake kan zijn van overtredingen nu de ver bodsborden zoals die zijn geplaatst onvoldoende zijn. Het bleek dat u met ons van mening was dat er maatregelen genomen dienden te worden om de auto's uit de woon straten te ..verbannen" naar de parkeerterreintjes. Hoewel wij toen in eerste instantie gesteld hebben de benodigde f15.000 - maar uit te trekken om er voor te zorgen dat de verboden juridisch waterdicht werden hebben wij ons toch ge schaard achter uw idee om eerst te trachten een beroep te doen op de gemeenschapszin van de bewo ners, waarbij u heeft toegezegd om over te gaan tot het nemen van de vereiste wettelijke maatregelen als uw beroep op de mensen geen effect zou resulteren. A Zo er al akties dienaangaande zijn ondernomen, waaruit beston den die dan tot dusver en hoe oor deelt u over de resultaten B. Zo er nog geen akties zyn onder nomen. waarom vonden die dan nog niet plaats en op welke termijn bent u van plan wel akties te on dernemen. De fractie van Gemeente Belang stelde de volgende vragen: 1. Het is by uw college bekend dat de spoorwegovergang bij de Dros- tenstraat naar het Sportvelden complex Meermanskamp een zeer gevaarlijke overweg is. Reeds meerdere keren is deze overweg onderwerp van discussie geweest. Ook uw college heeft reeds meer dere keren bij de N S. gepleit voor een betere beveiliging aldaar. Wij vragen in verband hiermede of onze informatiesjuistzijndatde N.S be reid is de beveiliging te verbeteren door het aanbrengen van z.g. AHOB's onder voorwaarde dat de gemeente de daaraan verbonden kosten voor haar rekening neemt"* Indien deze vraag bevestigend wordt beantwoord kan uw collega ons dan mededelen welke en hoe groot de daaraan verbonden finan ciële consequenties zijn? Verder vragen wij uw college of niet mede in overweging kan worden geno- ben dit initiatief genomen omdat in de praktijk bleek, dat de bereik baarheid van het ziekenfonds voor de verzekerden te wensen overliet. Met de ingebruikneming van het rijdend bijkantoor komen de bestu ren tegemoet aan het bij het pu bliek levende verlangen naar meer voorlichting over zaken van ge zondheidszorg en ziekenfondswet zen. In de informatiewagen zal men derhalve niet alleen terepht kun nen voor aanmeldingen, opzeggin gen. het doorgeven van wijzigin gen. het afgeven van nota's, inlich tingen over premiebetaling, verze kering in het buitenland en de ver schillende verzekeringsvormen. maar ook voor inlichtingen over het verstrekkingenpakket. Uit een oogpunt van veiligheid zullen géén geldzaken in de wagen kunnen men genoemde spoorwegovergang worden afgewikkeld. Teneinde de af te sluiten en dan de weg ten verzekerden snel en goed te helpen. Noorden van de spoorlijn te ver- zal de informatiewagen, zodra dat harden vanaf de spporwegover- technisch kan, worden uitgerust De vier samenwerkende zieken fondsen in de Stedendriehoek gaan hun dienstverlening aan de 275.000 verzekerden in hun werk gebied aanzienlijk uitbreiden. Be sloten is per 1 februari aanstaande een rijdend bijkantoor in gebruik te nemen, dat een regelmatige gast zal zijn in de verschillende dorps kernen en buitenwijken. De besturen van deze vier samen werkende fondsen. Apeldoorn en Omstreken. A N O Z -Apeldoorn A N.O Z.-IJsselstreek en het Ver enigd Deventer Ziekenfonds, heb- gang bij het station tot eerderge noemde overgang? 2 De gemeente Holten werd de af gelopenjaren nogal geteisterd door kleinere en (betrekkelijk) grotere natuurrampen waarbij zich een met een autotelefoon, waardoor de betreffende ziekenfondsfunktiona- ris zonodig rechtstreeks informatie kan inwinnen bij de ziekenfonds kantoren. Uit onderzoeken is ge bleken dat mensen veelal een aantal keren stoornissen hebben drempelvrees hebben bij het tele- voorgedaan m.b.t de electrici- teitsvoorziening met name in het bovengrondse lichtnet Dank zij de voorbeeldige inzet van het perso neel der gemeentelijke bedrijven is de daaruit voortvloeiende schade veelal beperkt gebleven. Deson danks wil onze fractie met klem pleiten voor een verkabeling van het bovengronds lichtnet en richt onze fractie zich tot Uw college met de volgende vragen; a kan uw kollege meedelen of'reeds een plan is opgesteld voor algehele verkabeling van het bovengronds net? b kan uw college meedelen wat daarvan dé financiële consequen ties zijn? c indien onze eerste vraag positief werd beantwoord kan uw college meedelen over welke termijn ge noemd plan wordt uitgevoerd? fonisch inwinnen van informaties of het schrijven van een brief. In het verleden was dat wat het zieken fonds betreft ook niet nodig De bode/inkasseerder kwam immers regelmatig aan de deur. Tegen woordig worden de premies per bank of giro betaald, waardoor be zoeken van deze ziekenfondsfunk- tionarissen niet meer zo regelmatig plaatsvinden. De ziekenfondsen hebben geprobeerd dit te onder vangen door in een groot aantal plaatsen spreekuren te houden. Deze spreekuren worden thans af geschaft omdat de praktijk uit wijst. dat deze voorzieningen slechts aan een beperkt aantal ver zekerden ten goede komen, gezien de dikwijls gebrekkige verbindin gen tussen de woonplaats van de verzekerden en de plaats waar het spreekuur wordt gehouden. De be sturen zijn van mening, dat de aan schaf van de rijdende informatie wagen. waarmee op een vastge steld schema, op vaste tijden en met vaste standplaatsen, in een groot aantal gemeenten en dorpen spreekuren worden gehouden, goede mogelijkheden biedt om het contact tussen verzekerden en zie kenfonds te verbeteren. De plaat sen en tijden van de spreekuren zijn wat Holten en Bathmen betreft als volgt: Holten: Parkeerterrein v d spor thal aan de Keizersweg. Ie. 2e. 3e en -4e maandag van 9.00-11 00 uur. Bathmen: Openbare bibliotheek Schoolstraat. Ie en 3e maandag van 11.30-12.30 uur Uit het oog punt van veiligheid zullen geen geldzaken in de Infowagen kunnen worden afgewikkeld De besturen van de in de Stichting Samenwer kende j Ziekenfondsen De vrijdagavond jl.. door de motor en automobielclub de Holterberg georganiseerde motorfilmavond kon zich. evenals voorgaande ja ren. verheugen in een grote belang stelling. Ongeveer 250 motorsport- den overgelegd. De raad zal ge vraagd worden de concept-wijzi gingsverordening vast te stellen voor de aanleg- en de baatbelas ting. Terugbetaling leges De raadsmedewerking geldt ook voor de wijziging van de legesver ordening. Voorgesteld wordt een nieuw artikel op te nemen, rege lende terugbetaling van leges bij niet-gebruikmaking van bouwver gunningen. Aangezien de dienstverlening door de gemeente in een dergelijk geval niet de omvang krijgt die de basis vormt voor de legesheffing, zijn wij van mening, dat het gerechtvaar digd is de heffing van de leges te beperken schrijven BenW.V olgens een opgaaf van de directeur van gemeentewerken bestaat de dienstverlening voor 50% uit ad ministratieve werkzaamheden en voor 50% uit controle-werkzaam heden. Daar laatstgenoemde werk zaamheden niet worden uitgevoerd achten B en W het niet meer dan redelijk, dat de daarvoor verschul digde leges worden terugbetaald. De terugbetaling heeft alleen be trekking op de gemeentelijke leges, dus niet op de leges geheven voor het advies van de Welstandscom missie en leges geheven voor pro cedures volgens de Woningwet en de Wet op de Ruimtelijke Orde ning. Bij navraag is gebleken, dat de buurgemeenten Markelo en Rijs- sen eenzelfde percentage hanteren, terwijl in de gemeente Bathmen per geval bekeken wordt of terug betaling gerechtvaardigd Is. Aankoop grond in „De Haar" Ten behoeve van de realisering van het industrieterrein „De Haar 11". is het noodzakelijk de in dit gebied gelegen gronden aan te kopen De gelegenheid tot aankoop van een perceel grond, in dit plan doet zich thans voor nu de heer E.A. Teeselink. Waardenborchstraat 15. alhier, zich bereid heeft verklaard het hem in eigendom toebehorende perceel weiland aan de gemeente te verkopen Het betreft hier een perceel ter grootte van ongeveer 1.05.15 ha. De heer Teeselink is bereid deze grond aan de gemeente te verko pen voor de hem geboden prijs van f 6.25 per m2. totaal derhalve f65.718.75. inclusief alle met de aankoop verband houdende ver goedingen B en W zijn van oordeel, dat deze prijs alleszins redelijk is Voorts is de prijs in overeenstem ming met de in deze gemeente gel dende prijzen van pachtvrije land bouwgronden. De commissie ge meentewerken kan zich met de on derhavige aankoop verenigen. De gronden zullen worden ingebracht in het gemeentelijk grondbedrijf. De op voornoemd industrieterrein betrekking hebbende exploitatie- opzet zal in een later stadium ter vaststelling worden aangeboden aan de raad. met 3 laden of hangmappenlade in grijs/ivoor met zwart linobiad in bruin/ivoor met bruin linoblad 150 x 75 cm. Uit voorraad leverbaar bij haarstraat 28 telefoon (05480) 2406 I Donderdag 25 januari 19.45 uur Bijeenkomst Hervormde Vrouwengroep Holten in gebouw ..Irene" Spr. ds. J. Schuil. Bapt. pred. te Zwolle. Onderwerp: Ge zond zien zijn-goed beter worden" Zaterdag 20 januari 10.00-17.00 u. Schoolschaakkampi- oenschappen afd. Twente in Scho lengemeenschap Zondag 21 januari 14.00 u. Discobal in café ,,Pe Wip- pert" (zie adv.i. 19.30 u. dansen in bar-dancing „Boode" te Bathmen (zie adv.). Maandag 22 januari 19.30 u. Openbare raadsvergade ring ten gemeentehuize (zie age nda). Dinsdag 23 januari 20.00 u. Bijeenkomst Herv. vrou wengroep Dijkerhoek in „Betha- niëEigen avond met spel. Di nsdag 23 t.e.m. zaterdag 27 janu ari opruiming bij Jan Huzen in Diekerhoek (zie adv.). Woensdag 24 januari 20.00 u. Jaarvergadering afd. Hol ten v.d. Ned. Bond van Platte landsvrouwen in zaal „Vosman" met vertoning van de prachtige film „Met de OAD op vakantie in binnen- en buitenland". Donderdag 25 januari 20.00 u. Voorlichtingsavond Hout en Bouwbond CNV afd. Holten in samenwerking met Stichting Va kopleiding Bouw in zaal „Vosman" (zie adv.), 20.00 u. Jaarvergadering afd. Hol ten Chr. Plattelandsvrouwenbond (CPB) in gebouw „Rehoboth". Zaterdag 27 januari 20.00 u. jubileum Prinsenbal in zaal ..Het Bonte Paard" in Dijkerhoek (zie ber.) Maandag 29 januari - zondag 4 fe bruari jaarlijkse huis aan huiscol lecte voor werelddiaconaat Donderdag 1 februari 14 00 u.: Voorlichtingsmiddag over „Snijmaisteelt' in „Het Bonte Paard" in Dijkerhoek. Minister van der Stee (landbouw en visserij) heeft in verband met de voortdurende slechte weersom standigheden besloten het verbod tot de jacht op waterwilden houts nippen, voor wat betreft het jagen met een geweer, tot en met 19 janu ari 1979 te verlengen. Afhankelijk van de weersomstan digheden zal nader worden bezien of verdere sluiting van deze jacht, die normaliter tot 31 januari ge- opend is, noodzakelijk is. neineouers oezetien zaal ..liv.je tot de laatste plaats Het was al weer voor het zevende achtereenvolgende jaar dat dit evenement op de „MAC"-kalender stond, tèlkens in samenwerking mt het motorfilmteam uit St Antho- rus en gezien de belangstelling be paald nog niet voor de laatste keer Met name de jeugd was sterk ver tegenwoordigd en met het gezegde, „Wie de jeugd heeft, heeft de toe komst". kan de „MAC" dus voorlo pig wel uitdevoeten. Hetisdanook te hopen dat het verwachte oefen terrein niet te lang meer op zich laat wachten zodat vooral deze jeugd ook daadwerkelijk motor sport kan beoefenen. De vertoonde films waren alle van zeer goede kwaliteit en hadden betrekking op wedstrijden van het afgelopen sei zoen. zowei motocross als ook we graces Verschillende keren kwam ook de zijspancombinatie van de MAC-leden August Muller - Henk van Heek in beeld, hetgeen telkens weer met luid gejuich gepaard ging Om het geheel een wat eigen <mo- torisfeer te geven, waren, door en kele motorzaken uit de omgeving, diverse motoren enz in de zaal ten toongesteld. Al met al een fijne avond, in deze, voor wat de motor sport betreft, wat rustige tijd van het jaar. ARTS W R van Couwelaar. Keizers- weg 32. tel. 2750. Spreekuur 11 uur en 16 uur. Bij spoedgevallen bellen 05483-27 50. WIJKVERPLEGING Zr M. Maarse, Gildenburg 434, Deventer, tel. 05700-5 20 39, b g.g. 05700-2 27 00. Spreekuur wijkverpleegkundigen en uitle nen verpleegartikelen 13.30- 14 00 uur. Groene Kruisgebouw, Gaardenstraat. ZIEKENVERVOER/ AMBULANCE Garage Müller, tel. 17 45. b.g.g. J. Aanstoot, tel 29 80 en 13 38 ZIEKENFONDS Spreekuur donderdags van 18.30-20.00 uur, Dorpsstraat 16. ZUIGELINGEN CONSULTATIEBUREAU Elke donderdag van 8 15-11 30 uur in het Groene Kruisgebouw, Gaardenstraat. TANDARTS L. G: Dekker. Mare. Samuél- straat 3. Enter, tel. 05478-16 53. Spreekuur spoedgevallen: 5.00-5.30 uur namiddag. FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen Groene Kruis gebouw, G J. Kraaij, tel. 22 99. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatschappelijk Dienstverlening „Midden Ove rijssel", Dorpsstraat 16. tel. 27 84. Spreekuur maandag t.e.m. vrijdag van 8.30-9.30 uur GEZINSVERZORGING Bureau Dorpsstraat 16, tel. 27 84. Spreekuur ma. t.e.m. vrij dag 8.30-9 30 uur. Tijdens de weekends zijn Maatsch. werk en Gezinsverz. bereikbaar onder nr. 05486-1 64 65. Th. DIERENARTS Oostenbrug, Diessen- plasstraat 5, tel. 05483-15 15. WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST Tot en met zondag 21 januari H. W. Goorman. Kolweg. 52, tel. 15 13. Maandag 22 januari t e m. zondag 28 januari: W. ter Schu- re, Verzetstraat 54, tel. 27 15. Aangifte van gestorven dieren op zaterdag van 9 00-11.00 uur aan het slachthuis, tel. 05483- 13 18. STORINGSDIENST Zaterdag 20 t e m. vrijdag 26 ja nuari ELECTRA: H. Heijink. Kolweg 44. tel 21 24. Gas: J Bosschers, Liezenweg 26, tel. 1945. POLITIE Telefoon: 13 52 - 26 65 en 26 55 's Avonds na 6.00 uur bellen: 05200-7 12 34. BRANDWEER Telefoon: 22 22 (dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 3