Draag ook een steentje bij Wat doen ze weer gek hé, VRAAG EEN KIND DP VAKANTIE Almere-stad krijgt 90.000 inwoners Subsidie bepaalde manifestaties Weet- je wetje, Iaat je rijd Waar gaan we keen ti het jaar van het kind KINDERVERHAAL .e* NU IS HET UIT9", RIEP MOEDER. Haar stem klonk schril. Het was ook steeds hetzelfde. Met zwarte smeerhanden de deur opendoen. Die vette vingeraf- - drukken kreeg je er haast niet af. En trouwens, zij hoefden het niet te doen. Ze kon wel aan de gang blijven met huishoudelijk werk. Oh, ze vindt het helemaal niet erg. Maar geen onnodig werk. „Doe je Voorstellen Ged. Staten zittend werk? dan heen en terug op de fiets! HOLTENS NIEUWSBLAD - 19 JANUARI 1979 - PAG. 15 it Londen wordt gemeld, dat Amnesty International maandag «n beroep heeft gedaan op de rooms-katholieke bisschoppen in atijns Amerika om „persoonlijk in te grijpen" ten behoeve van de olitieke gevangenen in hun landen. Deze boodschap van de Enge- afdeling van Amnesty, werd in het Spaans gestuurd naar de erkleiders die van plan zijn de bisschoppenconferentie, die op 26 inuari in Mexico begint, bij te wonen. ip de agenda staat één punt over mensenrechten Amnesty hoopt at de oproep het debat zal beïnvloeden De bisschoppen kregen en document met de belangrijkste problemen op het gebied van de lensenrechten in Latijns Amerika toegestuurd van Amnesty in onden. Hen werd gevraagd „persoonlijk bij individuele gevallen" an politieke gevangenschap, marteling, verdwijning of politieke ïoord, in te grijpen. imnesty zegt dat er op het moment ten minste 17 000 politieke evangenen zijn in Latijns Amerika, terwijl er de afgelopen 10 jaar 0.000 mensen om politieke redenen zijn verdwenen of vermoord. De systematische prakthken van willekeurige aanhouding, ont- oering en marteling hebben een verschrikkelijke tol geeist dui- enden mensen zijn verminkt of invalide geworden ten gevolge van èn willekeurige en wrede behandeling. Een onnoemelijk aantal imilies is uit elkaar gerukt of behoeftig achtergelaten", aldus deze [lensenrechtenorganisatie. filt u ook een steentje bijdragen voor het lot van de politieke evangenen en hun verwanten, wordt dan lid van de Nederlandse ifdeling van Amnesty International. De contributie bedraagt f 30.- ler jaar. Voor minder draagkrachtigen geldt een minimum contri- lutie van f 15,- per jaar. Men kan zich opgeven aan het adres: 3e lugo de Grootstraat 7 te Amsterdam, tel 020-847905. of bij een van Ie leden van de plaatselijke Werkgroep van A I. te weten J van der deulen, voorzitter (3033), J. de Ham. secr -penningm. (2569). mevr. 1.C. Popelier-Codee, 2e secretaris (2196), J Rijkeboer (2062). W. Jeijers (1234). P. B. Muller (1823), K. de Lange (2762), mevr N H. Cuiper-Maas (2856), Erna Fransen (1502) en J G. M. van Calcar 2590). lien wil u ook gaarne inschakelen bij eventuele acties. Ggd. Staten van Overijssel willen het waterschap Salland de gebruike lijke provinciale bijdrage verlenen in voorbereidingskosten van het plan tot verbetering van een deel van de IJsseldijk te Deventer. Het geldt het dijkgedeelte van de Prins Bernhardsluis tot en met de haven van Cebeco. De totale kosten worden geraamd op f350.000.-; de provinciale bijdrage is f 70.000. De .begrotingen voor 1978 van de bibliotheekcentrales die de Staten moeten goedkeuren, vermeldèn de volgende cijfers: Provinciale bibli otheekcentrale voor West Overijs sel: ten laste van de provincie f494.201.-; te declareren bij het Rijk f4.518 081 Totaal f5 012 282. Voor de centrale Oost gelden resp. 'ie wil zich in juli/augustus zo'n 'eek of drie over een buitenlands f Nederlands „lieverdje" ontfer- len? let jaar 1979 is officieel uitgeroe- en tot het jaar van het kind. /ie haalt zich dit jaar een kind in uis, dat ondanks het jaar van het ind, toch wel weer het kind van ie rekening dreigt te worden, 'orig jaar beleefden ruim 2600 van leze kinderen door bemiddeling an de Stichting Europa Kinder- mlp een plezierige vakantie bij astouders in ons land. Daarvan iwamen er 400 in Overijssel op 'lerhaal en maakten in veel geval- en kennis met een familieleven raarvan ze het bestaan nooit had- len vermoed. Veel van die kinde- 'en kwamen voor de tweede of lerde keer naar hetzelfde ge- lin.Dit jaar is zelfs 60% van de kin leren van vorig jaar terugge jaagd. Een duidelijk bewijs, dat le ervaring met een vakantiekind (oor deze ouders positief is uitge vallen en dat de gastgezinnen de fioodzaak van een herhaald verblijf in hun gezin van het vakantiekind Inzien. Dan. zo leert de ervaring kunnen de kinderen er in hun eigen omgeving weer een jaartje beter te gen en zien ze vaak reikhalzend uit naar de volgende vakantie. Hiermee zijn we bij de hoofddoel stelling van de Stichting Europa Kinderhulp: De kinderen zijn er het meest bij gebaat wanneer er een re latie ontstaat tussen hen en het gastgezin. Wanneer ze telkens w eer de gelegenheid krijgen even de accu op te laden. EEN KIND IN UW GEZIN U kunt gemakkelijk uitrekenen dat ongeveer 1500 kinderen dit jaar al verzekerd zijn van een prettige va kantie. Er zijn echter nog veel meer kinderen die dringend behoefte hebben aan zo'n vakantie. De leeftijd van zulke kinderen va rieert van 6 tot 13 Jaar. Ze komen uit Frankrijk. Engeland. Duits land. Oostenrijk en uit ons eigen land. Bij de selectie word geen on derscheid gemaakt t.a.v. huids kleur of religie. Een gemeenschappelijk kenmerk is dat ze allemaal veel warmte, liefde en aandacht te kort komen Ze zijn veelal afkomstig uit gezin nen waar op de een of andere ma nier iets aan mankeert en de woon- omstaridigheden zijn vaak misera bel. Sociale werkers uit de landen van herkomst - in ons land Het Leger Des Hells - bepalen welke kipderen het meest voor uitzending in aan merking komen. De gastouders hoeven de reiskosten van de kinde ren niet te betalen. De kinderen komen op een centraal punt, meestal Almelo aan. en ver trekken vandaar ook weer. Ze zijn voor hun vertrek medisch gekeurd en gedurende hun verblijf hier te gen de gevolgen van wettelijk aan sprakelijkheid verzekerd. Uit elk uitzendend land komen maat schappelijke werkers mee om bij eventuele moeilijkheden de gas touders bij te staan. UW AANMELDING Wilt U Uw voornemen om dit jaar een kind werkelijk gelukkig te ma ken waarmaken dan dab zou u dat kunnen doen. door telefonisch of schriftelijk contact op te nemen met een van onderstaande adres sen. Uw opgave hebben we graag zo spoedig mogelijk in ons bezit. Wij zoeken normaal functione rende gezinnen, waarvan tenmin ste een van de gastouders de taal van het kind een beetje spreekt Is dat niet het geval, dan kunt U overwegen een Nederlands kind te nemen. Het is niet de bedoeling dat U tal van evenementen organi seert. maar dat het kind gewoon meedraait in Uw gezin. DE VERBLIJFSPERIODEN VAN DE KINDEREN ZIJN Nederlandse kinderen. 23 juli-11 augustus Franse kinderen 1: 30 juni-26 juli. Franse kinderen2:24 juli-17 augus tus. Duitse kindéren- 23 juli-16 augus tus. Oostenrijkse kinderen: 2 juli-26 ju li. Engelse kinderen: 26 juii-16 augus tus. U KUNT ZICH MELDEN BIJ: Mevr Schrieken. Jan Luykenstr. 2, Goor 05470-3627. J. Essen, Hiët- bergseweg 1. Lettele. 05706-13 80; L Andriessen. Berkenstr. 24. Ben- telo (Ambt Deldeni. 05472-412 -• I de volgende cijfers: f 175 729-: f 1 461.766 totaal f 1.637 495 - In de toelichtingen merken Ged. Staten o.a. op dat geen censuur vpordt toegepast in de locale bibli otheken in het gebied van de P B.C.-west. In sommige bibli otheken worden de boeken ge merkt en wordt aangegeven of ze naar het oordeel van het plaatselijk bestuur bestemd zijn voor volwas senen en voor bepaalde groepen kwetsende passages bevatten Subsidie cultuur. De Staten hebben thans een rege ling ontworpen voor de subsidi ëring van culturele manifestaties. Voorwaarde is wel dat ze van bo- vengemeentelijk belang moeten zijn. bijv wanneer een amateur- en een beroepsgezelschap voor een manifestatie samenwerken. Zo:n manifestatie moet bovendien ze kere kwaliteiten hebben. Twee keer per jaar wordt een be slissingsronde gehouden over de ingediende aanvragen, n.l. voor 1 februari en voor 1 augustus. Voor 1979 is de nog niet vastgestelde be groting geraamd op f 25 000 - Dit bedrag kan zonodig.verhopgd wor den. Groepen die al eén provinciaal subsidie krijgen, vallen buiten de regeling; eveneens commerciële voorstellingen voorts taptoes, congressen. gespreksdagen, schoolvoorstellingen en voorstel lingen binnen .het kader van schouwburgprogramma's. Even min krijgen subsidie manifestaties in de plaatsen Almelo. Hengelo. Enschede. Deventer en Zwolle, tenzij ze van bijzondere aard zijn. Bevoegdheid waterschap. I)e bevoegdhedenwet water schappen, die de huidige bevoegd- hedenwet vervangt, is ingaande 1 januari in werking getreden. De nieuwe wet betekent een aantal verbeteringen zowel voor de be lastingplichtige als voor de water schoenen uit, die zitten vol mod der! Wil je nu wel eens luisteren! Ruim je het soms zelf op h? Oh, ik zou je wel door elkaar willen rammelen! Ga alsjeblieft uit mijn ogen!" Kareltje had al die tijd niets ge zegd. Toen zijn moeder de keuken inging en de deur onbeheerst ach ter zich dichtsmeet, zei hij tegen zijn vriend Piet „Wat doet ze weer gek hè. Is jouw moeder ook zo?" „Weer anders. Ze praat nog meer. Je hoort het op het laatst niet meer. Maar laatst kreeg ik me toch een draai..." „Kom op, joh, we gaan". Samen haalden ze de brommer uit het fiet senhok. Ze hadden er van twee één gemaakt. Piet was 16. Karei nog niet. Van Piet zou je het niet zeg gen. hij was erg klein en tenger ge bouwd. De brommer met het brede stuur leek veel te groot voor hem. Hij werd dan ook vaak aangehou den. maar alles was in orde Karei sprong achterop en daar gingen ze naar de crossbaan. Vooral dat stuk vooraan was lekker ruig. Ze bleven daar dan ook maar rondrijden. Zonder verderop te gaan. Dat was erg vervelend voor de bewoonster van het huisje dat daar stond. Het moest worden afgebroken, maar het kon nog wel een paar maanden duren eer er andere woonruimte vrij kwam. Mevrouw De Bie kwam de deur uit. „Willen jullie wat ver der weg gaan?", vroeg ze.„Het is zo'n hinderlijk lawaai". „Nee hoor, 't is hier het fijnst" lachte Piet bru taal. „We mogen overal, waar we maar willen", riep Karei ,,'t Lijkt je moeder wel", lachte Piet. „Ja". schappen. Voor de belastingplich tige komt met betrekking tot de aanslag in waterschapbelastingen de rechtsgang naar de belastin grechter open te staan. Zijn recht spositie zal in dit opzicht gelijk zijn als die van de belastingplich tige van de provincies en de ge meenten. Het verhaalsrecht van de water- schapsfiscus zal zich gaan uit strekken tot het hele vermogen van de belastingplichtige. Dit jaar zijn meer aanvragen voor Subsidiebij dragen binnen geko men dan in 1978; toen zijn er 139 in behandeling genomen; nu reeds 160. Het aantal toegezegde studie- bijdragen leidt niet altijd tot beta lingen Ged Staten denken dat voor dit jaar f 45 000.- voldoende is. In de vergadering van de Provinci ale Staten op woensdag 24 januari komen o.a de subsidie-voorstellen van Ged. Staten aan de orde Na Almere-Haven is Almere-Stad de tweede, tevens hoofdk'ern van de nieuwe stad Almere in Flevoland. Rond het jaar 2000 zullen in Almere ongeveer 200.000 mensen wonen. De kern Almere-Stad zal plaats bieden aan ongeveer 90.000 inwoners met alle daarbij behorende voorzieningen en volgens de plannen werkgelegenheid geven voor 35.000 personen. De bouw van de woningen begint dit jaar; in de loop van 1980 worden de eerste inwoners verwacht. De bouw van de eerste kern Almere-Haven is inmiddels in volle gang. Ruim 3.000 mensen en vele kleine en grote bedrijven hebben er een nieu w bestaan gevonden. De stad Almere moet, evenals Lelystad, grote aantal len mensen uit de Randstad opvangen en dan met name uit Amsterdam en het Gooi. Woongebieden Het eerste woongebied van Almere-Stad krijgt ca. 6 500 inwoners. Door in geheel of gedeeltelijk gesloten blokken te bouwen ontstaan echte straten en pleinen Evenals in Almere-Haven bestaat ook hier hel merendeel van de woningen uit eengezinshuizen met een tuin Op enkele daarvoor ge schikte plaatsen komen gestapelde woningen voor. zal voldoende par keergelegenheid zijn voor bewoners en bezoeke.^soms dichtbij de wo ning. soms op enige afstand daarvan Behalve huurwoningen worden er in Almere-Stad ook koophuizen in verschillende prijsklassen gebouwd De eerste fase van Almere-Stad omvat rond 2'500 woningen, overwegend in de huursector en de zogenaamde beschutte sfeer, met daarnaast wo ningen in de premie-koopsector en de vrije sector. In het bouwprogramma zijn ook opgenomen woningen voor bejaarden, woningen met ateliers en andere bedrijfsruimten, alsmede koningen voor Invaliden. Ongeveer 30% zijn kleine woningen met 2 en 3 kamers. 55% middelgrote woningen met 4 en 5 kamers en 15% grote woningen met me^r dan 5 kamers Almere-Stad wordt aangesloten aan een stadsverwarmingssysteem Dat betekent dat de woningen geen individuele c v -ketel krijgen De bewoners zullen niet op gas, maar elektrisch koken. De start van de bouw van Almere-Stad heeft plaats vanuit het toekomstig centrum, naar het zuiden, in de richting van Allmere-Haven en naar het noorden in de richting van het bedrijvenpark „De Vaart". Het centrum komt te liggen aan een grote centrale plas. Voorzieningen De bouw van Almere-Stad begint in en direct om het centrum Het eerste deel van dit centrum krijgt 40 winkels met een zo gevarieerd mogelijk branchepatroon, waaronder een supermarkt, een bibliotheek, een ge zondheidscentrum. een postkantoor, banken en kantoren. De eerste woonbuurt ligt niet ver van het centrum Het hart van de stad is gemakke lijk te voet of per fiets te bereiken Een vrije busbaan met om de 600 meter een halte verbindt de woongebieden met het centrum en met de 3 spoor wegstations. De spoorlijn Weesp-Almere-Lelystad loopt dwars door Alme re-Stad. Het doorgaand verkeer zal zoveel mogelijk uit de stad worden geweerd Zo ontstaan ..autoverkeersluwe" gebieden, waar niet harder dan 20 30 km/u kan worden gereden In de woonwijk zelf komen allerlei voorzieningen zoals een café-restaurant, een buurtgebouw. peuterspeelzalen en een sporthal Vijf basisscholen met bijbehorende gymlokalen en een school voor voortgezet onderwijs completeren het geheel. In het aangrenzend stadspark zijn een zwembad, een sportveldencomplex, een camping en een begraafplaats in voorbereiding. Werkgelegenheid Ook in Almere-Stad is het scheppen vn werkgelegenheid voor de Rijks dienst voor de IJsselmeerpolders een zaak van groot belang Voor de vestiging van bedrijven zijn vier terreinen gereserveerd, namelijk Markerkant, Randstad, Gooisekant en Draaiersplaats. zuchtte Karei, „wat doet ze weer gek hè Mevrouw De Bie werd "boos en verdrietig. „Dekselse kwajon gens". riep ze terwijl ze haar vuist schudde. Machteloos ging ze naar binnen. Politie bellen hielp ook niets, 't Was per slot een crossveld en ze ging hier weg, maar ondertus sen £-Je was nog maar goed en wel in de kamer of ze hoorde een vreemd geluid, een knal. een gil en het ge pruttel van de brommer was opge houden. Het was stil. Ze keek door het raam en zag de jongens liggen. De één in een rare houding een eind van de brommer af. Dat was die kleine. Die andere, die Karei lag er onder, met zijn been dwars door de spaken. Ze bedacht zich geen ogenblik en ging erheen. Ze draaide de kleine om, die kreunde maar kwam al weer bij „Liggen blijven", beval ze. Meteen liep ze naar Karei. Ze kon hem onmogelijk alleen be vrijden. De brommer lag op hem, daar was wat aan gebroken. En dat been door dat wiel daar wist ze geen raad mee. Ze probeerde hem iets makkelijker neer te leggen. „Wat doet ze weer gek hè", scham perde ze toen ze haar schort afdeed, opvouwde en onder zijn hoofd leg de. „Zal ik het maar zo laten?" vroeg ze „of zal ik om een zieken auto en dokter bellen? Als het niet te gek is, hoor... En je moeder, zal ik die soms waarschuwen?" Karei, wit van pijn, knikte en vertelde het telefoonnummer. Als ze nu maar thuis was. Au, wat deed het pijn. Nog een geluk dat zij het had ge zien. Zat die brommer toch niet zo goed in elkaar als Piet had gedacht. Stomme pech. Rest van de vakan tie naar de hiepla, als hij het zie kenhuis in moest. Karei zat of lag eigenlijk half te klappertanden van de kou. Daar kwamen auto's. Oh jee, politie, ziekenauto en daar ach ter z'n moeder in d'r wiebeleend. „Zo ventje", zei moeder, „heb je het er niet heelhuids afgebracht? Wij zer worden hoeft niet hoor. Je leert het toch nooit". Ondertussen werd Piet op een brancard gelegd en de politie bevrijdde Karei van de brommer. In het ziekenhuis knap ten ze allebei weer helemaal op. Ook mevrouw De Bie kwam op be zoek, gek hè... Maar het crossen, dat was verleden tijd. DEVENTER SCHOUWBURG, Grote Kerkhof 1, tel. 1 15 00 Vrijdag 19 januari 20.00 u.- Toen de zwijgers gingen spreken. Seth Gaaikema met zijn nieuwste One-man-show. Zaterdag 20 januari 20.00 u.: 23e Rode-Kruisfeest met Seth Gaai- kema's One-man-show. So What, East Town Jazzband en Abraham Gezien Maandag 22 januari 20.00 u.: Stich ting Kamermuziek Deventer pre senteert het Nieuw Hongaars Kwartet. Dinsdag 23 januari 19 30 u.: Gala- Pronkzitting van de Stichting Ste delijk Karnaval. BIOSCOPEN CINEMA, Lange Bisschop- straat 69, tel. 1 11 00. Weekfïlm do. 18 t.m. wo. 24 jan.: Grease - 5e week (al.). Aanvangstijden weekfïlm, werkd. 20.30/za 14, 19 en 21.30 u./zo. 14, 16, 19 en 21 30 u wo. 14 en 20.30 u. EDB 1, Smedenstraat 10, tel. 1 36 15 Weekfïlm do. 18 t.m, wo. 24 jan.: The Good, the bad and the ugly 12 jr.). Nachtvoorstelling vr19 jan. 23, za. 24 u.: The gambler (16 jr.). Aanvangstijden weekfilm: dage lijks '20.00 u./zo ook 14.30 u. EDB 2, Smedenstraat 10, tel. 1 36 15 Weekfilm do. 18 t.m. di. 23 jan.: Midnight express - 2e week. Nachtvoorstelling vr 23. za. 24.00 u Loflied op de zonde (16 jr.). Filmart wo. 24 jan. 20.15 u.: Love and anarchy. Aanvangstijden weekfilm: werkd: 20 15/za 19 en 21.30/zo. 15, 19 en 21.30 u. LUXOR 1. Brink 20. tel. 1 86 62. Weekfnm do. 18 t.m. wo. 24 jan.: Even en oneven - 5e week (a l Nachtvoorstelling vr 19 jan. 23 00 u. Een Tiroler chalet vol liefde- spret (16 jr.) Matinee zo 21, wo .24 jan 14 u. Po peyes dolle avonturen (a l Aanvangstijden weekfilm: werkd. 20 00 u/za. 18 30 eri 21 u./zo. 16, 18 30 en 21 u LUXOR 2, Roggestraat 3, tel. 1 86 62. Weekfilm do 18 t.m. wo. 24 jan. beh. ma Straight time (16 jr.). Nachtvoorstelling vr. 19 jan. 23 15 u Nine lives of Fritz the cat 16 jr.). Cyclusvoorstelling ma. 22 jan 20 15 u Que la fete commence (16 jr.). Aanvangstijden weekfilm: werkd. 20 15/za 18 45 en 21.15/zo. 15. 18.45 en 21.15 u. EXPOSITIES KUNST RONDOM. Openbare Leeszaal, Brink 70, tel. 1 35 06. Di t.m. vr 10-17.30 en 19-21/za 10- 17: The Author's Gallery uit Am sterdam op bezoek met Poolse gra fiek STADSBIBLIOTHEEK, Klooster 12. tel. 1 58 27 t.m. 19 jan.: Geopen3 ma t.m. vr 13-17 30/di. en vr 't Klooster vrogger en noe Ook 8 30-12/wo ook 19-20 45 u Or gels en orgelliteratuur tien eeuwen kuituur van het boek. R. VARINGS KUNSTKABINET, Vleeshouwer straat 1. Geopend: vr. en za 13.30-17 u.. Win tercollectie: grafiek van Riet Schultheiss. Toon Harmsma. Pim de Boer. André de Regt en Louis Spee. GALERIJ LENTEN', Kletter- straat 25-27, Epse, tel. 2 18 15. Geopend: wo. t.m. za. 10-17/zo. 14- 17 u.: Nieuwe aanwinsten 1978 Ro mantici en impressionisten (t.m. 28 jan.). RUIMTEVAARTCENTRUM DE VENTER, Muntengang 1, tel. 1 97 55, b.g.g. 1 88 89. Geopend: op aanvraag: Alles over bemande ruimtevaart. MUSEUM DE WAAG, Brink 57, tel. 1 45 56. Di. t.m. za. 10-12.30 en 14-17 u./zo. 14-17 u.: Antieke fietsen, zilver, keukens, aardewerk. MUSEUM DE DRIE HARINGEN, Brink 55, tel. 1 45 56 Di. t.m. za. 10-12.30 en 14-17/zo. 14- 17 u Kostuums, speelgoed en stijl kamers MUSEUM VOOR MECHANISCH SPEELGOED. Noordenberg straat 9, tel. 1 97 39. Di. t.m za. 10-12.30 en 14-17/zo. 14- 17 u. Mechanisch speelgoed ALBERT SCHWEITZER CEN TRUM, Brink 89, tel. 1 96 75. Di. t.m. vr. 9-12 en 14-17/za. 13-16 u.; Leven en werk van Albert Schweit zer. KUNSTUITLEEN, Grote Poot 19, tel. 1 18 48. Geopend: di t.m. vr. 14-18 u./do. ook 19-21/za. 10-12.30 en 14-17 u. 'T HOEKHUIS, Brink 38, tel. 1 32 50. Geopend: di. t.m. za. 13-18 u. IJSSELSTADION, Remhrandt- kade 195, tel. 1 86 66. Za. 20 en zo. 21 januari 12.30 u.: Eu ropese kampioenschappen har drijden op de schaats voor heren 1979. Kaartverkoop: IJsselstadion en ARN Prijzen per dag: staanplaatsen 10.-; kinderen 5,-; onoverdekte zitplaat sen 15.-, overdekte zitplaatsen uit- verkocht. WIJK CENTRUM DE SCHALM, Dreef 1, tel. 3 17 30. Za. 20 januari 14.00 u.: Bingo voor de jeugd van 8 t.m. 15 jaar. NIVON-Centrum, Grote Kerk hof 10. Zondag 21 januari 10.00 u.: Winter- wandeling. CAFE DE W ORP, Twelloseweg 3, tel. 1 41 53. Za. 20 januari 19.00 u.: korte puzzel- rit en kienavond Deventer Motor en automobielclub DMAC. VOLKSSTERRENWACHT BUS- SLOO, Busslooselaan 4, Bussloo, tel. 05716-577. Vrij 19 jan. 20.00 u.: Kijk-In-Kijk- Avond VROUWENCAFÉ, Menstraat 2, tel. 1 16 37. Do J8 januari vanaf 20.30 u./vrij. 19 januari 9-11.30 u. LEBUINUSKERK, ingang Kleine Poot. Geopend voor bezichtiging: ma. t.m. vr. 10-17 u. ALMELO PALACE Do., vr.. ma., di.. wo 14 30, 20 00 u Force ten from Navarone (12 jr.) Za zo 14.30,18.45. 21.15 u idem. VAROSSIEAU Do., vr., ma di wo 14.30, 20 00 u Even en Oneven ia 1 Za 18 45. 21.15 u idem Zo 14 30. 18 30. 21 15 u idem Za 23.30 u. Het Stampcafé (18 jr.).

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 15