Twenhaarsveld nam deel aan recreatieve „vierkamp HINTONETTE VOLLEYBAL Programma Sporthal 't Mossink Mintonette volleybal heren 2 Pupillen en junioren SV .Holten' attentie Prachtig geslaagde „oliebollencross" van de S.V. Holten Goedresultaat voor Hol tense jeugd Spelmorgen voor pupillen „BlauwWit" een succes .tiOLliÜiMÜ 1N1ÜU WÜtSL,AU - ly JAlNOAKi iblö - rAÜ. li elnemende ploegen wa- i Scholtenhagen uit iaksbergen, Z.P.A. uit nelo, de Weusthag uit ingelo en Twenhaarsveld. ider goede publieke be- igstelling gingen de eer- kleintjes onder de 8 jaar n start. Inge Kerkdijk en anne Landeweerd moch- voor Twenhaarsveld de lts afbijten. t deden ze op uitstekende wijze, ar de eerste starts altijd het >eilijkst zijn. Ondanks dit goede gin stonden de Holtenaren na 5 Dgrammanummers rugslag op de itste plaats met 34 punten, holtenhagen stond bovenaan »t 71 punten, op de voet gevolgd or de Weusthag met 68 punten en arna Z.P.A. met 51 punten, jenschijnlijk een onoverkome- ce achterstand voor Holten, i 10 programmanummers had >lten zich al opgewerkt naar een rde plaats met 106 punten, ge- lgd door Z.P.A. met 81 punten. Weusthag had de eerste plaats it 152 punten overgenomen van holthagen met 115 punten. De lgende 10 programmanummers stonden uit de vrije slag, een on- rdeel waar de Holtenaren ook ied mee uit de weg kunnen, i15 programmanummers was de lgorde nog hetzelfde gebleven. i Weusthag leidde met 221 pun- n, Scholtenhagen tweede met 180 inten, derde Twenhaarsveld met 3 punten en vierde Z.P.A. met 144 inten. Ook na 20 programma- immers is in deze volgorde nog en verandering, doch Twen- larsveld kroop steeds dichter lar no. 2 Scholtenhagen toe. De estafettes zouden nu alleen nog verandering kunnen brengen. En wat niemand verwacht had ge beurde!!!! De Holtenaren vochten zo verbeten dat de einduitslag wel geen overwinning opleverde, doch een eervol behaalde tweede plaats was bijna evenveel waard. De vol gende eindscore werd bereikt: Op de eerste plaats eindigde de Weus thag met 273 punten, tweede plaats Twenhaarsveld met 252 punten, derde plaats Scholtenhagen met 224 punten en op de vierde plaats Z.P.A. met 203 punten. De uitste kende organisatie was in handen van de Weusthag. Door de deelne mers werden de volgende tijden ge zwommen: 25 m. rugslag m.o. 8 jaar Inge Kerk dijk 0.26.9, Rianne Landeweerd 0.34.3, 25 m. rugslag nj.o. 10 jaar Annet Boode 0.36.9, Renate Arf- man 0.37.0, Ellen Leeftink 0.28.4,25 m. rugslag j.o. 10 jaar Willy ter Harmsel 0.25.2, Bastiaan Schnei der 0.34.150 m. rugslag m.o 12 jaar Hanneke Warrink 0.56.0, Alie Tem pelman 0.56.6, Gerrie Veneman 0.50.3., 50 m. rugslag j.o. 12 jaar Dick Spenkelink 104.5, Martin Scheperman 0.51.7, Henrie Koet sier 1 09.1,50 m. rugslag m.o. 14 jaar Rla Vos 0.50.9, 50 m rugslag j.o. 14 jaar Erik Bekkernens 0.39.5, Her man ten Velde 0 44.4, 50 m. rugslag m.b. 14 jaar Karin Wevers 0.41.3, Joke Tempelman 0 57.4, 50 m. rug slag j.b. 14 jaar Wim Boode 0.36.9, Ernst v d Ende 0.39.4, 25 m. vrije 50 m. vrije slag m.o. 12 jaar Irma Arfman 0.37.4,50 m. vrije slag j.o. 12 jaar André Bekkernens 0.51.7,50 m. vrije slag m.o. 14 jaar Helma Bul- sink 0.43.3, Erika Koetsier 0.49.0, Ineke Tuitert 0.41.0., 50 m. vrije slag j.o. 14 jaar André Mooiweer 0.43.3, Harry van Langen 0.38.7, Marcel Kers 0.54.8, 50 m. vrije slag m.b. 14 jaar Frieda van Zon 0.42.8, 50 m. vrije slag j.b. 14 jaar Dick Megelink 0.31.4, André Wissink 0.40. Estafette vrije slag meisjes 10-12 jaar: Annet Boode, Renate Arfman, Ellen Leeftink, Agnes Tuller, Wilma Veldkamp, Annet Voskes, Inge Kerkdijk, Belia Neurink 3.43.6. Estafette vrije slag jongens 10-12 jaar: Johan Henk Maats, Dick Spenkelink, Martin Scheperman, Henrik Koetsier, Bastiaan Schnei der, Jeroen Neurink, Edwin Ste vens, Gerald Rensen, 3.40. Estafette vrije slag meisjes boven 12 jaar: Erica Koetsier, Ineke Tui tert, Hanneke Warrink, Alie Tem pelman, Gerrie Veneman, Annet KI. Velderman, Karin Wevers, Ria Vos 2.29.8. Estafette vrije slag jongens boven 12 jaar: Dick Megelink, André Wis sink, Marcel Kers, Harry v. Langen, André Mooiweer, Wim Boode, Ernst v.d. E.den Erik Bekkernens 2.06.6. De start van de „oliebollen". Jan Jansen (pijl) beste SV .Holten"- loper. Na een lawine van snipperdagen met daarin schaapjes tellen, bij na- chte liggen, van alsoveer komen, kribbe kijken, boomversieren, kaarsen branden, wild braden, ge vogelte grillen, stol slikken, krans kauwen, kerst-innen, vrede dro men, boom zitten, weer turen, bol len bakken, kurken knallen, neutje nippen, pilsje wippen, flappen happen, brokken schrokken, men sen wensen en rotje schrikken, la ten de heren van het tweede team u weten dat ze allen goed zijn aange komen in het nog vrij maagdelijke slag m.o 8 jaar Isabelle Schneider jaar Sommigen zelfs zichtbaar. 0.41.3. Belia Neurink 0.33.6, 25 m. Markelo's eerste uitgave was hier- vrije slag m.o 10 jaar Agnes Tuller van op 12 januari getuige. 0.22.2, Wilma Veltkamp 0.29.3, An- Heren-2 wenste voor nog enig ver net Voskes 0.20.9, Elles Leeftink laat vuurwerk te zorgen, goed van 0.25.4, 25 m. vrije slag j.o. 10 jaar start te gaan en een lans te breken Jeroen Neurink 0.34.1, Edwin Ste- voor een goed begin, want een goed vens 0.46.4, Gerald Rensen 0.20.9, begin is net als alle begin, het halve ilijkspel dames 1 feelopen zaterdagmiddag speel- tn de dames tegen Wevo in Weer- lo. Iedereen was na de korte win- rstop weer fit present. De eerste t gaf nog weinig goeds te zien van intonette-zijde. Als een stelletjes ïlen stond men soms in 't veld. ét 15-6 werd dan ook verloren In itweede set kwamen er eindelijk eer goede smashes en werd er fa- atieker gespeeld De setwinst was r met 12-15 voor Mintonette In de erde set verliep de strijd erg gelijk p. Tussenstanden waren o a. 5-5 n 10-10. De Hol tense dames wisten inslotte aan het langste eind te iekken. Setstand 11-15. Over de iatste set valt weinig goeds te ermelden. Foutieve passes, veel ersoonlijke fouten en een zwakke Igen aanval maakten het kijkspel oor de toeschouwers oriinteres- ant. Wevo profiteerde goed van iet slechte spel van de Dondert- nannetjes. Ze wonnen dan ook erdiend met 15-9. Eindstand dus -2 Saaie wedstrijden geven aan- eiding tot saaie verslagen, van laar!! meisjesjunioren: Iflintonette-Markelo /rydag 12 januari moesten we te- jen Markelo spelen. De eerste set jing gelijk op, maar ging uiteinde- i)k toch naar Markelo: 15-13 Vol goede moed begonnen we aan de tweede set en die ging stukken be ter, we wonnen met 15-2. Helaas ging de derde set net zo als de eer ste, het ging woer gelijk op en Mar kelo wist weer als eerste de 15 te halen. We verloren deze keer' met 15-12. Om toch nog 1 punt te halen moesten we de laatste set winnen. Bij de stand 8-8 maakte Markelo er 13-8 van, daarna maakten wij weer een punt: 13-9. Voor Markelo werd het toen 14-9 maar dat lieten we nietop ons zitten en.we maakten de set uit 16-14, zodat we toch nog 1 punt binnen sleepten. Meisjesadspiranfen Mintonette Dynamo. Er werden in totaal drie sets gespeeld De eerste set werd verloren met 1-15 in Dy namo's voordeel. In de tweede set begon Mintonette al een beetje in te komen 4-15. Mintonette pro beerde het nog te redden in de laat ste set. Maar het lukte niet al te best er werd weer met 4-15 verloren. Maar het spel was mooi om te zien en vooral in de laatste set was veel spanning. gen SWN 1. Dat de oliebollen nog vers in het geheugen lagen was goed te merken en te zien, want het was een weinig dynamisch schouwspel. De strijd ging gelijk op zonder veel bijzondere aanvallen van beide teams Dames 2 kwam niet in het spel laat staan dat zij hun eigen spelletje konden spelen, zodat de set maar met een kleine voorsprong gewonnen werd (15-13). De tweede set ging iets beter hoe wel SWN na een ruime achter stand toch nog kon inlopen, maar niet ver genoeg om te voorkomen dat Mintonette ook deze set op ei gen naam bracht en wel met 15-10. De conditie bleek nog danig te wensen over te laten, want hoewel iedereen het gevoel had haar uiter ste best te doen, was het resultaat niet geweldig In de derde set liet Mintonette zich dan ook inpakken door SWN. De meest eenvoudige dingen gingen mis en dames 2 ver loor de set met 10-15 aan SWN 1 Na een kleine pauze - om water te drinken - was Mintonette weer wakker (en de tegenstandsters schijnbaar ingeslapen!); door goed (en vaak) gelukkig serveren en even beste set-up's werd de winst door Mintonette gepakt (15-4). Eind stand 3-1. Mini-volleybolcompetitie Meisjes Al speelde tegen Verdan III uit Haaksbergen De wedstrijd werd gewonnen door Mintonette 15-0.15-9.15-9 (3-0) Meisjes A2 ver loor van Verdan 11 12-15.6-15. 15-6 (1-2). Doordat de meisjes uit Nij- verdal (Eversberg) niet gekomen waren, won meisjes B de wedstrijd met 3-0 Mintonette dames 2 speelde de eer ste wedstrijd ln het nieuwe jaar te- Verslag jongens: Zaterdag dertien januari speelde het jongensteam van Mintonette, bestaande uit Albert Aanstoot, Ro land Welting, René van Engbrink, en Nlclaas Koelemay een sportieve wedstrijd tegen de Zwaluwen uit Almelo Mintonette behaalde de overwinning. De setstanden waren 15-9, 15-13 en 15-0 voor de thuis club De tweede set was erg span nend vooral toen het 13-13 werd In de derde set maakte Roland Wel ting de punten alsof het een lust was. Het was spijkers met koppen slaan. Volleybaiprogromma: Vrijdag 19-1 (19.15) Mintonette he ren 2-Flash 4; (19 15) Mintonette dames 2-Flash 4.(1915) Mintonette dames 3-Mint dames4; (20.15) Min tonette heren 3-Eversberg 2, (20 15) Mintonette heren 1-Holyoke; (20.15) Mintonette dames 1- Krekkers 2. Zaterdag 20-1 (12.00) Dynamo- Mint. meisjes ads. A (Tubbergen); (14.30) Markelo-Mint. jongens jun. (Markelo). Vrijdag 26-1 (18.30) Kuipers HJG- Mint. meisjes ads B (Goor); (19.15) Mintonette dames 3-Flash 8; (19.15) Mintonette dames 4-Eversberg 3; (20 15) Mintonette heren 3-Rivo 4; (20 15) Mintonette dames 1-Volley; (19 00) Vrivo B-Mint. meisjes jun. (Vriezenveen); (20.30) Markelo 2-Mint. heren 2 (Markelo). IJs en weder dienende organiseert de jeugdcommissie a.s zaterdag schaatswedstrijden op de ijsbaan „Noordpool" voor pupillen en juni oren Er zal in de volgende volgorde worden gestartF elftallen om 10.00 uur; E elftallen om 10 15 u D elftal len om 10 30 u.; C elftallen om 10 45 u.; B elftallen om 11.00 u.; A elftal- len om 11.15 u Opgave voor deelname op de baan na 9.30 uur. Alle deelnemers wor den verzocht op tijd aanwezig te zijn en de aanwijzingen op te vol gen. De leiders van de elftallen worden dringend verzocht hun schaatsen ook uit het vet te halen en ze dus mee te nemen. Wanneer er tijd over is zal getracht worden om nog een afvalwedstrijd te organise ren voor de A en B elftallen én lei ders Hopelijk tot ziens zaterdag op de „Noordpool" aan de Dorperdyk. werken moeiiyk. De beuk zou er terstond worden ingegooid. De eer ste klap bleek tegen het zere been en wat meer zegt: een daalder waard. Op de markt zelfs een gul den. Kosten en moeite werden ge spaard, tot de scheidsrechter, die tot op dat ogenblik vanuit de hoogte en hoog van de toren had zitten blazen, het nodig oordeelde uit een ander, het klinkend, vaatje te gaan tappen. Maar zoals de waard is, zijn die gasten, dus bleken de bordjes verhangen te zijn, waar door ook vrouwe Fortuna een rad voor ogen werd gedraaid en dicht bij het vuur kwam te zitten, het geen inhield dat ze dat niet meer uit haar sloffen hoefde te lopen. Daar was de man met de hamer ook reeds gezeten. En maar hakken. Er vielen bij gevolg spaanders, dat spreekt. Ze zijn samen, al hok kende, een poosje de paden op, de lanen in gegaan, doch naderhand zijn ze maar by de pakken neer gaan zitten, want de boog kan niet altijd op gespannen voet zijn en kleren maken de man. Een man een man-, een woord een woord. Nou van heren 2 hadden er zich zes on vervaard in het gewoel gestort, dus de hoge woorden kwamen er vlot uit en meer wilden ze er niet aan vuil maken. Apropos: vuil. Wat ook vuil was, was de was, doch die hing binnen, naast het klokje dat tikte als nergens van gehoorzaamheid, vandaar dat de heren de vuist bal den, de rug kromden, het hoofd hieven, de handen uit de mouw staken, het beste beentje voorzet ten, het hoofd koel hielden, de borst bloot en nat maakten, vooruitsta ken, de schouders eronder en zich zelf schrap zetten. Om een verhaal wat in te korten: ze trokken alle registers open, waarby geen accountant tegenwoordig was, want waar een wil is, leiden velen wegen naar Rome, dat net als Keulen en Aken, niet in één dag ge bouwd schynt te zijn. Al doende trachtte men Markelo met een kluitje in 't riet te sturen, alwaar ze natte Chiel konden waarnemen, die met z'n bakfiets met ham of kuit te water was ge raakt. luidkeels roepend.„Vis mot swemme!" Gadegeslagen werd dit schouwspel door de beste stuurlui, die, niet by de tijd zijnde en daar door de boot gemist hebbende, nog aan de wal toefden en daar de weg kwijt en 't spoor bijster waren ge raakt. Ze trachtten een en ander dan ook te vragen aan enkele, be paald niet klederdrachtige dartele dames, of zo u wilt, vrolyke vrouw tjes. Want vragen staat wijs Dat stiet laatstgenoemden nogal pijn lijk tegen de volle, hoge borst, waarmee- ze de stuurlui de ogen „uitstaken" Of dat nog niet erg ge noeg was. werden ze vervolgens om de tuin geleid, niet in de boot - die was immers reeds vertrokken - maar wel by de neus genomen en kregen ze een oor aangenaaid, net toen ze dat te luister wilden leggen. De vrolijke vrouwtjes, niet bereid de hand in eigen boezem té steken, zetten een zo mogeiyk nög hogere borst op. liepen de nog immer beste stuurlui voor de voeten, ja liepen zelfs de kantjes eraf, en dan te be denken dat de stuurlui in 't geheel niet op grote voet leefden, waar door de lui wel gedwongen werden naast de schoenen te gaan lopen met het risico zo aan lager wal te geraken. (Het was daar erg glibbe rig). Als doorgewinterde zeelui wis ten ze echter te roeien met de rie men die ze nog hadden en zich zo doende uit de voeten te maken, doch de vrouwtjes staken er een stokje voor. Andermaal dreigden de bonken aan lager wal te gera ken Dat vonden ze echter te ver voeren. Unaniem was men van me ning dat de dames ver bulten hun boekje waren gegaan. Het zwaard werd dan ook uit de schede gehaald en op de keel gezet. Doch voordat ze zich op dat gladde ijs begaven, beseften ze gelukkig nog,terdege dat ze wel eens een scheve schaats konden rijden door hun heus zo in andermans c.q. vrouws zaken te steken. Derhalve besloot men de hand in eigen boezem te steken, want ze waren nog niet op hun ach terhoofd gevallen. Wel bijkans voor de derde keer - scheepsrecht - op de lagere wal. Maar gelukkig hing al les aan een zijden draadje, waar mee ze aan 't lijntje werden gehou den, waardoor de lui elkaar nog met raad en draad terzijde konden staan. Een ieder had nog een droge aan het lijf en bovendien is alle da gen een exemplaar daarvan een mouw in 't jaar. En uitgerekend uit die mouw nu trachtte heren 2 de handen te steken waarmee ze Mar kelo wilden bestoken door grof ge schut in stelling te brengen. Al ras bleek dat heel wat voeten in de aarde te hebben en daarenboven bleek 't kruit wat waterschade op gelopen te hébben, by het blussen van het brandend verlangen naar de verklaring waarom liefde blind maakt. Dientengevolge geraakten de heren op 't verkeerde pad. Al daar ontmoette men weer de reeds gememoreerde man met de hamer, die, inmiddels door Vrouwe For tuna de woestijn ingestuurd zijnde, daartoe een paard had aange schaft, doch op 't verkeerde had gegokt. Hij galloppeerde, hoog te paard, voorbij, hetgeen de heren als een brok van verlichting uit 't ver keerde keelgat schoot, wat zelfs nog nimmer was geschied bij 't af bijten van sprits. Wel was daar'oy diverse keren de klad erin geko men, gelyk bij 't plaatsen van de puntjes op de i. Toen de heren van.het tweede dit allemaal achter de reeds eerder ge noemde gekromde en gekwelde ruggen had liggen, werd door de kornuiten nog zoiets als een eind sprint ingezet. Doch wie het bo venstaande volledig heeft doorge worsteld kan licht gissen naar de afloop. Inderdaad: heren 2 speelde gelyk 2-2. Begunstigd door fraai win terweer is de uitgestelde oliebollencross, georgani seerd door de SV Holten j.l. zondag een groot succes geworden. Ondanks het feit, dat er op deze dag meerdere crossen werden gehouden was de belang stelling zeer groot, hetgeen waarschijnlijk komt, om dat het parcours uitgezet is in de schitterende omge ving van het sportcomplex Meermanskamp - de Look en een gedeelte van de Hol- terberg. De route was - mede door de lichte sneeuwval - goed te lopen. Na afloop kreeg elke deelne- mer(ster) een herinneringsmedaille en werden er gratis oliebollen ver strekt. De prijsuitreiking ge schiedde door Jan ten Velde, die acht jaar geleden het initiatief nam voor het houden van deze cross, omstreeks de jaarwisseling. Gezien de grote deelname is dit een goede „greep" geweest. Aan deze cross namen 227 jongens en meisjes, mannen en vrouwen deel, die spor tief, doch fanatiek streden om de ere-plaatsen. Helaas waren er nog drie „blessures" te melden. Twee meisjes en écn jongen kregen last van hun enkel en knie. De oliebollencommissie had voor een goed verlopende organisatie zorg gedragen, terwijl de deelne- mers(sters) in de kantine zich zelf konden zien lopen op de opgeno men film. via een aldaar opgestelde video-recorder. Dit werd natuurlijk bijzonder op prijs gesteld!!! De grote wisselbeker voor de oliebol len werd voor de derde achtereen volgende keer door Jansen (Me- num) gewonnen, die daardoor defi nitief in het bezit kwam van deze beker. De uitslagen in de diverse groepen waren: Poffertjes: 1. H.W. Jansen 2. Cor de Rooy (9 j.) uit Rotterdam (die al om 7.00 uur op de trein stapte om op tijd op Meermanskamp te zijn 3. J. Rietberg. 12. eerste meisje Jeanette Wegscapel 11.04 min. Appelflappen: 1. G Klaasses2. Ge ert Brands 3. Eric Nykamp. 28. eer ste meisje H. Wansink 15.38 min. KAiepertjes (Dames ongetraind). 1. mevr. T. Brands-Schöppers 2. mevr. M. Bekkernens-Meesterbe- rends 3. mevr. H. Klaasses-Boode. Pannekoeken: 1. Richard Hafkamp 2. Raymond Gerritsen 3. Frank Mölder allen te Harfsen (tijd 13.27 min. - 3 1/2 km.) Roomsoezen: (3 1/2 km.) 1. Dinie ter Harmsel 18.33 min. 2. Rinka Nijen- huis 21.07 min. 3. Margriet Aan stoot 22 min. Bitterballen (3 1/2 km) 1 Weenk, Ruurlo 13.27 min. 2. H. Meesterbe- rends 14.08 min. 3. H.W. Roeke- visch, Ruurlo 14.21 min. 4. Arie Jansen 14.27 min. 6. A.D. Jansen (eerste veteraan) 14.55 min. Oliebollen (heren getraind 6 km) 1. H. Men tink, Vaassen, 19.52 min. 2. J Jansen, Holten 20.10 min. 3. E.J. Hoekstra, Enschede 20.25 min. 4. H. Reitsema, Holten 20.50 min. 5. H.J. Wolterink, Nijverdal 21.10 min. De bekers die beschikbaar waren voor het eerst aankomende lid van de SV „Holten" in elke groep waren voor Ronald Brinks, Gerrit Klaas- ses, Wilco Stevens, Dinie ter Harm sel, Arie Jansen en Jan Jansen. Al met al was het weer een schitterend geslaagd evenement dat door de heer F. Groenewoudt perfect was georganiseerd. Ongeveer-65 pupillen van de in to taal 88 van de Z V V. „Blauw Wit '66 waren zaterdagmorgen j.l. naar het clubhuis gekomen om mee te doen aan een door enkele pupillenlei- ■ders. onder auspiciën van de Jeugdcommissie, georganiseerde spel- en quizmorgen De organisa toren waren byzonder ingenomen met zo'n grote opkomst. Zeker een stimulans om door te gaan met deze winteraktiviteiten Met groot enthousiasme werd om ruim 10 uur begonnen met bingo Na de pauze, waarin werd getrakteerd op warme chocolademelk en enkele versna peringen, werd onder leiding van de heren Bogaard en IJspeerd, met assistentie van enkele andere pu- pillenleiders een sport- en spelrege lquiz gehouden. Per elftal waren daarbij prijzen te verdienen. Vooral bij de al wat grotere pupillen werd fanatiek gestreden voor de meeste goede antwoorden. Tydens deze quiz namen de allerkleinsten (F- pupillen) het tegen elkaar op in een sjoelwedstrijd. Tot slot werden nog enkele rondjes bingo gespeeld, waarna iedereen zowel pupillen als organisatoren om kwart over 12 voldaan huiswaarts keerden. Week van 20-1-1979 t.m. 26-1-1979 ZATERDAG 03.30-09.30 hr. Gelmers (zaalvoetbal) 10.00-19.00 hockeykompetitie 20.00-22.00 hr. Nijland (zaalvoetbal) ZONDAG 08 30-09 30 hr. Megelink (zaalvoetbal) 10.00-14 30 hockeykompetitie 15.00-18.00 korfbalkompetitie MAANDAG 08.10-15.30 div. scholen 16.00-18 00 tennisclub 18 00-22.30 badmintonclub 22.30-23.30 hr. Kempers (tennis) DINSDAG 08 10-16.10 div. scholen 15.15-22.45 Mintonette 16.00-18.40 instructielokaal - Stichting Soc. Cult. Werk 19.30-21 30 instructielokaal - mevr. Zwaan WOENSDAG 08 10-16.30 scholengemeenschap 16.30-18 30 Blauw Wit 19 00-23 00 Badmintonclub DONDERDAG 08 10-15.30 div. scholen 16 00-18-00 S V. Holten 18 00-21 00 S.V Holten, afd. handbal 21.00-23.00 zaalvoetbalkompetitie 16.00-22 00 instructielokaal - Stichting Soc. Cult Werk VRIJDAG 08 10-16.10 div. scholen 16 30-19 00 hockeyclub 19 00-22.00 Mintonette Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12 00 uur recht streeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel 3180) Alle overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd sportzaken (tel 1666)

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 11