Competitieresultaten B.C. Holten HOLTEN WINT VAN ZWOLLE Programma Sporthal 't Mossink Mintonette-volleybal Handbal „DE KLOKKENMAKER Programma SV Holten Mintonette dames l-Vrivo Competitie tussenstand klaverjasclub Mintonette heren FRIESLAND HBRTI1II HOLTENS NIEUWSBLAD - 8 DECEMBER 1978 - PAG. 9 Het eerste team, van meet af aan tot de betere ploegen gerekend in de 4e klasse A, moest het opnemen tegen het laag geklasseerde ZBC 6 uit Zwolle. Aangezien ook de eerste concurrent voor de 4e plaats en Block 3 tegen het onderaanstaande BVZ 5 de beide punten zeker zou binnen halen, mochten de Holtense vertegenwoordi gers geen fouten maken. Het tweede team zat in het zelfde schuitje, omdat in een rechtstreeks duel met het Hattemse Netwerk 1 moest worden beslist, welk team aansluiting zou krijgen met de top, een z.g.n. vier punten wedstrijd voor de Hattemers. Het derde team dat met een achterstand van 4 pun ten op koploper Hardenberg 2 op de tweede plaats staat, kreeg de kans om deze achterstand te ver kleinen, door de tegenstander Har denberg 2 te verslaan. Dit zou dan tevens een einde maken aan de on geslagen positie van de koploper. ZBC 6 - BC HOLTEN 1 In een veel te lage hal en met een naar binnen schijnende zon, was het voor de Holtenaren wat onge woon spelen. Frans van Gennep had allen in de eerste game wat moeite met zijn tegenstander, 12- 15, maar in de tweede game was het Sytze het moeilijk en verloren dan ook met 15-10 en 15-6 en hadden Wil en Frans het gemakkelijk 4-15 en 1-15. Meteen einduitslag 1-7 waren de Holtenaren best tevreden, het betekende dat er opnieuw twee punten waren verdiend, die voor lopig de vierde plaats een veilige plaats maken. Netwerk 1-BC Holten 2 Het tweede team stond in deze wedstrijd voor de moeilijke taak om de achterstand op de ranglijst van twee punten op de Hattemers te verkleinen. Na de goede weds trijd van de vorge week tegen Har denberg waren de verwachtingen hoog gespannen. Hans Verbrug be gon in het heren enkelspel met een lange en hoogst vermoeiende wedstrijd, met 10-15: 15-10 en op nieuw 10-15 wist hij zijn tegenstan der de baas te blijven. Voor Frank Akkerman pakte het anders uit, met 5-9 en 15-8 gingen beide games verloren. In het dames enkel won Heike v. 't Holt haar eerste game met 4-11. In de tweede game kon Heike dit sterke staaltje niet herha len (11-2), maar in de derde game werd met 9-12 orde op zaken ge steld. Ook Ria Groeneveld kwam tot winst 5-11 en 6-11. Holten ging zo de dubbels in met de moedge vende stand van 1-3. In een zenuws lopende partij wisten in het heren- dubbel Hans en Theo Evers met 9-15 en 15-18 de Holtense winst binnen te halen. In het gemengd- snel geklaard 0-15. Sytse Meinsma dubbel zorgden Ria en Theo er voor kreeg waar voor zijn lidmaatschap, hij mocht opnieuw drie games op de baan blijven. Uiteindelijk had hij toch weinig moeite om te win nen (17-14:6-15:4-15) Met 22 rake klappen won Wil van Gennep haar enkelspel (4-11:6-11) Ook invalster Heike van 't Holt maakte geen fou ten. Zij won met 0-11 en 1-11. Na de enkelspelen was de stand rees 0-4 in het voordeel van de Holtenaren, die het beste spel hadden gemaakt. Ook in de dubbelspelen liep het ge smeerd. Frans en Sytse maakten aan alle illussies van de Zwollena ren al direct een eind, door met 7-15 en 13-15 te winnen. In het dames dubbel liep het wat moeizamer, maar tenslotte waren Wil en Heike toch te sterk (11-15:15-5 en 11-15) Door een Zwolse „grap" (de eerste heer en de eerste dame als 2e mixed te iatën spelen) hadden Heike en dat de volle winst mee naar Holten kon worden genomen, zij wonnen gemakkelijk met 3-15 en 4-15. Aan gezien de dames dubbel, welke door Heike en Ria werd gespeeld met 17-1815-8 en 15-8 verloren ging, betekende dit een waardevolle en mooie overwinning met 3-5. Stand 4e klasse A: Hardenberg 1 8-14: BVZ4 7-13: Wijhe 7-12: Holten 1 8-10: ABS 2 7-6: REFLEX 2 7-5: NOP 4 78-4: ZBC 6 7-2: BVZ 5 6-0 Strand 4e klasse B: HARDEN BERG 2 7-13: HOLTEN 3 7-9:M HEINO è-8: DEVENTER 7 6-8: HOLTEN 2 7-7: NETWERK 8-7: WITTE VEDER 2 6-4: BVZ 6 6-2: Witte VEDER 1 7-2. BC HOLTEN 3 - HARDENBERG 2 Voor het derde team stond een zware wedstrijd op het programma, Holten speelde zondag een belangrijke uitwedstrijd te gen Zwolle. Het team van Zwolle had alleen verlies- punten uit de wedstrijden tegen de koplopers uit de 3e klasse! Holten scoorde 0-1 uit de eerste aanval. Door goede aanvallen over de vleugel kwam Zwolle bin nen 5 minuten op een 3-1 voorsprong. Na deze eerste minuten kwam er meer rust en overleg in het spel van de Holtenaren en doelpunten ble ven dan ook niet uit Uit goede aanvallen wisten Wim Dalhuisen en Johan Plantinga de stand te brengen op 3-6. Holten bleef goed spelen en door enkele knappe red dingen van keeper Herman Stuk ker kon Zwolle niet dichterbij ko men en keek bfj rust tegen een ach terstand van 4 doelpunten aan <5- 9). Vlak voor rust moest helaas een speler van Zwolle met een knie blessure uitvallen. Zwolle had geen wisselspelers meer en Holten be nutte dat in het begin van de tweede helft goed, door de voor sprong uit te bouwen tot 6-14. Hol ten hield deze voorsprong vast. en won verdiend met 14-21. De doel punten voor Holten warden ge maakt door: Johan Plantinga 7x. Roel van Wijk 5x. Wim Dalhuisen 5x, Meino van Beek 2x en John Lamping 2x. Zaterdag speelden alle 3 adspiran- tenteams. De resultaten waren: Holten Al-Kw. Heeten Ook in deze wedstrijd kon Al nog geen winst behalen. De goed opge zette aanvallen werden te zwak ar- gerond Verdedigend liep alles veel beter dan in de vorige wedstrijden Het was een leuke wedstrijd waarin na een 1-3 ruststand, de winst met 3-7 naar Nw. Heeten ging. Holten A2-Heeten In deze wedstrijd liet de Holtense verdediging de meisjes van Heeten te vrij. In het centrum werd goed verdedigd, maar dit ging ten koste van de vleugels. Van de daardoor ontstane kansen maakte Heeten goed gebruik. Na een 0-6 rust, ging Heeten ook in de tweede helft door. Holten wist de eer nog te redden maar moest een 1-13 nederlaag in- kasseren. L.H.C.-Holten BI De meisjes hebben zich in deze wedstrijd volledig hersteld van de nederlaag van vorige week. Met goed handbal en prima doelpunten werd aan L.H.C. uit Lemelerveld, thuis spelend, geen enkele kans ge geven. De rust kwam met 1-4. In de tweede helft kregen de melsles van L.H.C. Iets meer kans, door dat Holten meerdere keren te laat in de verdediging terug was De kansen werden echter slecht benut, terwijl Holten 3x het doel wist te vinden. Een verdiende overwinning met 3-7. D.S.C.-Holten B2 De meisjes van D S C. waren in dit duel veel sterker Ook de verdedi ging was goed en gaf D.SC. de kans, menige aanval te onderbre ken en zelf in de „break out" te sco ren Na een 13-0 ruststand ging het in de 2e helft veel beter. Er werd sneller gespeeld en goed verdedigd Dit bleek wel uit de score D S C kon maar 3 doelpunten aan het to taal toevoegen terwijl Holten met 1 punt nog wist tegen te scoren. Uit slag 16-1. Programma Za 9-12 Al, BI en B2 vrij A2 uit tegen D S C in Olst om 13 20 Vert rek 11 45 Zo 10-12 Dames thuis tegen Bos kamp om 15 -20 De heren uit tegen Actief Deventer om 15.30. Vertrek 14.30 en wel tegen koploper Hardenberg. Het spreekt haast vanzelf dat, ge zien de belangen, de spelers van beide teams niet zonder zenuwen het veld ingingen. De opening was voor de dames. Ans Jacobs wist, wakker geschud door een verloren eerste game (4-11) in de tweede game met 12-10 te winnen. Helaas moest zij echter de derde game op nieuw afstaan (7-11). Voor Marjan Muller verliep het enkelspel net omgekeerd. Zij won de eerste game met 11-5, verloor de tweede met 7-11 en bracht het eerste puntje, door de derde game met 11-3 te winnen. In het herenenkelspel on spon zich tussen Jan Jacobs en de Hardenbergse eerste heer een haast heroïsche strijd. Steeds wist de een weer naast of voorbij de an dere te komen, het was dan ook geen wonder dat de spanning te snijden was. Met 17-18 en 16-18 moest Jan tenslotte zijn meerdere erkennen in zijn tegenstander. Ge rard Damink had het veel eenvou diger. In de eerste game walste hij in alle rust over zijn tegenstander 15-1, de tweede game die met 15-8 door Gerard werd gewonnen bete kende dat de partijen weer op ge lijke hoogte kwamen 2-2. In het dames dubbel bleken de gasten de langste adem te hebben, met 15-7: 2-15 en 15-18 wonnen zij. Opmerke lijk was de inzinking van de Hol tense dames in de tweede game en het krachtige herstel in de derde game. De heren volgden het voor beeld van de Hardenbergse dames en wonnen ook in drie games 11-15: 15-9 en 17-15. Door het wedstrijd verloop liepen de zenuwen bij beide partijen op tot grote hoogte, het geen resulteerde in ongeconcen treerd spel, terwijl ook de sportivi teit wel eens uit het, oog werd verlo ren. De mixed dubbels zouden de beslissing moeten brengen. Beide wedstrijden werden gelijktijdig ge speeld, en het waren Ans en Gerard die het eerst hun wedstrijd konden beëindigen met een overwinning 15-2: 15-5. Jan en Marjan boden in de eerste game felle tegenstand, maar konden niet verhinderen dat in de verlenging de Hardenbergers met 17-18 wonnen. In de tweede game maakten zij aan Jan en Mar jan duidelijk dat er van Holtense winst geen sprake kon zijn. Met zorgden zij ervoor dat de punten werden gedeeld. Door het gelijke spel blijft Hardenberg zijn vier punten voorsprong behouden, en het zal moeilijk worden voor de overige teams om hen van het kampioenschap af te houden. Programma: 9-12 BVZ 6 - Holten 3 (Sporthal Zwolle) Programma: 12-12 Deventer 7 - Holten 2 (Sport- hal Deventer) 13-12 BC Holten 1 - BVZ 5 (Sporthal 't Mossink) J. Bruinsma 1614, G.H. Eeftink 1591, R. Mulder 1589, J. Wield- raaijer 1577, H. N(jkamp 1572, Vos- kes 1554, J.J. van Langen 1550, M. Bruggeman 1536, B.J. IJspeert 1527, G.J. van Aefst 1514, G. Schoppers 1504, A. Aanstoot 1486, H. Kappert 1482, H.J. van Langen 1480, P. Pasman 1477, J.W. van Langen 1474, K. ten Veen 1474, Mevr. van Dam 1466, H. Theijn 1449, J. Spenkelink 1445, L. Olthof 1442, mevr. Wessels 1423, F. Klein Horstman 1386. Heren I. Verslag wedstrijd RAC-Mintonette in Almelo gespeeld. Er zou volgens programma om 16.00 uur door de beide teams aan de krachtmeting moeten worden begonnen. Zoals inmiddels te doen gebruikelijk werd er door Mintonette om plm. 15.30 uur begonnen met de warming-up. En ik geloof dat we zo rond 16.30 aan de strijd konden be ginnen, omdat de wedstrijd die voor ons werd gespeeld, een beetje was uitgelopen. Gedurende de eerste periode van de eerste set ging de partij goed ge lijk op. De Mintonette heten voel den geloof ik, dat'er deze wedstrijd meer in zou kunnen zitten dat de gebruikelijke nederlagen tot nu toe. Er werd dan ook te vuur en te zwaard blokten de tegenpartij goed af, de verdediging van ons zat tij dens het blokkeren daar waar ze hoorden, achter het blok en er wa ren flitsende smashes. Kortom er werd gespeeld, er werd zelfs ge vochten voor een wonnende set. Jammer was het echter, dat we de eerste set toch nog verliezend moesten afsluiten. De tweede set verliep echter min der rooskleurig, er werden te veel ballen door ons verkeerd verwerkt, die door de tegenpartij naar on ge reserveerd werden. De derde set liet zich aanvankelijk aanzien alsof deze zich zou gaan ontwikkelen zo las de eerste set. In het begin weer gelijk op, doch op eeh zeker momnt werden door ons de geserveerde ballen weer niet goed verwerkt. Dit kostte ons enkele kostbare punten, die we niet meer hebben kunnen inhalen. De afstand tussen de te genstander en ons werd langzaam groter, zodat er door ons, ondanks dat er goed voor gewerkt werd, op nieuw een set werd verloeren. Ein dstand RAC-Mintonette 3-0. Meisjes adspironten A. Zaterdagmorgen 2 december om 11 uur moesten we volleyballen tegen Mintonette B. We waren in het be gin niet al te serieus en dat had dan ook tot gevolg dat we al gauw ach terstonden met 0-3. We keken wel een beetje op onze neus, want dat hadden we niet verwacht. Maar ge lukkig na een paar keer goed serve ren liepen we uit tot 15-3 en de eerste set was bekeken. In de tweede set was het iets spannen der. Mintonette B was een stuk sterker dan in de eerste set. Een tijdje lang ging het gelijk op, maar na een paar keer smashen en goed opslaan namen we een voorsprong en wonnen deze set met 15-12. In de derde set begonnen we gelijk al met een grote voorsprong. Min tonette B probeerde nog terug te komen, maar we waren zo op dreef dat we deze set wonnen met 15-4. Wij waren een stuk sterker en dat bleek dan ook uit de eindstand 3-0. verliep, op enkele momenten na, soepel. Er werden hier en daar wat technische foutjes gemaakt, maar daarvoor werd nauwelijks gefloten. Dames 2 won de set met 15-5. Een goed verlopen wedstrijd dus, met als eindstand een 3-0 overwinning voor Mintonette. Adspironten B-flosh Adspiranten B speelde zaterdag 2 december haar allereerste compe titiewedstrijd en was daarom erg zenuwachtig. Flash won dan ook met 3-0. Na de eerste set zakte de zenuwachtig heid van Mintonette wat af en de tweede set was dan ook beter, maar de stand aan het einde van de set was 15-12. Toen verloor Mintonette de moed en de derde set was daarom ook minder goed gespeeld. Winst voor dames 2. Vrijdag 2 december speelde dames 2, zeven in getal, weer tegen Holyo- ke. Na de slechte wedstrijd van de vorige week, deed iedereen fana tiek mee om het deze keer beter te doen. En in de eerste set, met trainer Geels als coach, werd dit dan ook gedaan. De aanval was nog wat zwak maar naarmate de set verstreek werd dit beter e won Min tonette met 15-5. En kwam daar mee bij het zwakke punt aan, want om door te zetten in de tweede set ontbreekt het tweede nogal eens aan kracht en vermogen. Dit viel ook duidelijk te zien; de eerste ballen werden slecht opge vangen, waardoor er bijna geen aanval op te bouwen was door de spelverdeelsters. Toch won Minto nette ook deze set, maar met een wat slechtere setstand: 15-11. Op naar de derde set. Er werd gecon centreerder gespeeld en de aanval De volledig met de hand gemaakte klok Door de bedreven meesterhand van de klokkenmaker gecreëerd volgens eeuwenoude traditie. Elke klok is een uniek kunstwerk. Met een Friese Stoelklok heeft u een waardevolle aanwinst. Vlasakkers 10 - Bothmen - tel. 05704-2571 REPARATIE - VERKOOP Recreantentoernooi. Op 22 december a s. start er weer een recreanten volleybal toernooi. Zoals bij alle voorgaande toer nooien is het ook nu weer de bedoe ling dat we de avond door brengen in een sportieve, doch bovenal, ge zellig recreatieve sfeer. Voorts hopeh we dat we op deze manier een aantal mensen binnen de lijnen krijgen, die anders het vol- leybalgebeuren alleen vanaf de tri bunen meemaken. In verband met het opstellen van het wedstrijd programma verzoek lk U vriende lijk om uw team zo snel mogelijk op te geven, doch tot uiterlijk 13 dec. Kosten van deelname 15.- per team, gaarne 's avonds in de zaal aan de wedstrijdleiding te voldoen. Telefonische of mondelinge opga ven kunnen gedaan worden bij: R. Dijkgraaf (2967). Wedstrijdprogramma. Vrijdag 8-12 (19.15) dames 2 - Rivo 2.; (19.15) heren 3 - Rivo 4; (19.15) dames 3 - (20.15) heren 1 - Zwaluwen 3. Zaterdag 9-12 (14.00) Holyoke A - meisjes jun. (Enter). Maandag 11-12 (21.00) SWN 2 - dames 3 (Nijverdal). Vrijdag 1 december speelden de „Dondertmannetjes" tegen de kop loper Vrivo. De eerste set hadden onze dames de zaak goed In de hand en begonnen vlot met een voorsprong. Ook al liep Vrivo in, het mocht niet baten, Mintonette won met 16-14. De eerste keer datze de eerste set wonnen. Deze vreugde veranderde echter al gauw. De tweede set was beduidend minder van kwaliteit en moest met 11-15 aan Vrivo gegeven worden. Daarna ging het nog verder bergafwaarts. Het spelpeil werd zo slecht dat daar beter geen woorden over vuil ge- meekt kunnen worden. Zo ging de derde set met 8-15 en de vierde set zelfs met6-15 naar de tegenstander. Tot overmaat van ramp ging inval ster Hieke in de derde set door haar enkel, zodat de avond een erg som ber karakter kreeg. We wensen Hieke beterschap. SENIOREN Holten 2 - Oldenzaal 10.00 u. Holten 3 is vrij Nijverdal 2 - Holten 4 10.00 u. v. 9.00 u. Stevo4-Holten5 11 45u.v. 10.45u. Wierden 3 - Holten 6 10.00 u. v. 9.00 u. Holten 7 - De Zweef 6 10.00 u. Holten 8 - Luctor 4 10.30 u. Holten 9 - De Zweef 11 10.00 u. SDOL 5 - Holten 101 0u.v.9.30u. Haarle 5 - Holten 11 11 45 u. v. 10.45 u. Holten 12 - R.V. 3 9.00 u. JUNIOREN Holten A 1 - SDOL A 1 2.30 uur Eversberg A 1 - Holten A 2 2.30 uur vertrek 1.45 uur. SWN B 12 - Holten B 1 1.00 uur vertrek 12 00 uur Holten B 2 - Blauwwit B 2 1 00 uur Holten C 21 - Voorwaarts C 1 2.30 uur Holten C 2 - Haarle C 2 1.00 uur Holten C 3 - DETO C 3 11.30 uur PH C 7 - Holten C 4 2.00 vertrek 12 00 uur Eventuele afmeldingen voor vrij dagavond 7.00 uur bij een van je leiders PUPILLEN Exelslor D 4 - Holten D 2 10.00 u. v. 9.30 u. SDOL D 2 - Holten D 3 11.00 u. v. 10.15 u. Holten D 4 - RKSV D 2 10.00 u. Holten D 4 Is vrij. De E en F puplKen hebben winters top tot 16 febr 1979 De D-E-en F doen op 28 of 29 december mee aan het jaarlijks zaalvoetbal kerst- tournooi van de O.P C. Nadere mededelingen-ook wat de Indeling betreft- volgen zo spoedig mogelijk. Vrijdagavond 1 december 19.30 uur. Het is fris in de vrieslucht van de Markelose beemden. Fris en aandoenlijk stil. Plotseling wordt de weldadige rust wreed verstoord door een snerpend, schril gefluit. Deze vorm van milieuverontreini ging blijkt uit de nabij gesitueerde sportzaal te komen. Gedreven door nieuwsgierigheid treed lk nader. Noch door bewakingsdienst noch door „kassier" gehinderd kan ik het pand betreden Eenmaal „inpandig" ontwaar ik twaalf min of meer gewichtige mannen die, gelijkelijk verdeeld, aan weerszijden van een gevloch ten touwwerk een of ander reac- tiespel beoefenen: ze springen, slaan, buigen, vallen, staan weer op en doen, dat het een aard heeft. Dit alles om een bal. Om dit aandoen lijks zo goed mogelijk te kunnen gadeslaan, besluit ik plaats te ne men op de eerste rij, naast twee schepselen die daar reeds gezeten zijn. Onverhoopt geraak ik in een geanimeerde kout met één van die medeburgers, een zo op het oog nog vrij jeugdig heerschap met een uit ermate vlot kapsel. De persoon in kwestie heeft namelijk een gekana liseerde vochtwering in de nok. (voor diegenen die wat minder voortvarend zijn met het bezoeken van maïtre Pierre: een kamerbrede schelding in 't midden). Bedoeld persoon vertrouwt me toe coach te zijn van Mintonette 2, de heren (lie aan de voor mij linkerkant van het netwerk in droef zwart en wat op gewekter geel bezig staan te zijn. Op mijn belangstellende vraag wat een en ander behelsde, repliekte de man met de streep door de nokcul- tuur:Dit moet een volleybalweds trijd voorstellen en wel tussen Markelo 1 en Mintonette 2. Uit deze woorden is mij als argeloze en on deskundige reeds zonneklaar dat 's mans psyche gekweld wordt en dat hij amper in z'n nopjes is met z'n schare. Tot twee keer toe zelfs springt hij om voor mfjm ogen voor iedereen duidelijk zichtbare obs cene gebaren te maken naar Ie mand die zich, hooggezeteld. op werpt als spelleider. Deze ligt dan ook terstond het gedoe stil. Ineens wordt mij als leek het begrip „gele kaart" duidelijk. Doch neen, mijn buur, die persoon met die voor door het hoofdgewas dus, krijgt niet waarop hij kennelijk zinspeelt. On derwijl staan de heren ln groepjes gezellig te keuvelen. Ook ge schrokken van de handeling zeker. Toch es vragen wat dat beduidt. Het blijkt een „time out" te zijn. „Dan kan ik ze vertellen hoe ze staan te broddelen, mompelt de man met een streep door z'n hoofd elijke omslag wat droef naast mij. „Teveel individuele fouten", hoor ik hem ook nog zeggen tot het indi vidu dat meestentijds hem op de bank mag vergezellen, maar som tijds ook mee mag springen en doen op de plaats van iemand uit het groepje die d&n op de bank mag zit ten. „Dat is een wisselspeler", legt hij geduldig uit. „Maar het loopt niet", verzucht hij berustend terwijl volgens mijn waarneming wel dege lijk alles nóg loopt. Eén zelfs op z'n laatste benen en die mag dan ook snel gaan uitrusten. Eensklaps stoppen ze. „Het is 15-9", legt m'n buur me minzaam uit. „Wie 't eerst 15 punten heeft, wint". Nu gaat ledereen in ganzemars naar de andere zijde van het net. Leuk gezicht, (eerbled)waardige heren in ganzekuier. Aan de andere kant aangekomen, krijgen de op het eerste gezicht niet meer erg piepe mannen een veeg uit de pot. Dat helpt, want het volgende par tijtje, ook verschoning, set, moet ik zeggen van de man met de goot midden door de dakbedekking, winnen de volgelingen van de pers oon met de scheur in de schedelbe kleding met 15-3. Hij glimlacht veelbetekenend. Men oordeelt het nodig weer wat te marcheren, 't Zal aan deze zijde wel weer een poel treurnis en diende worden, denk lk want lk begin 't al wat te begrijpen..Hoofd kort, han den warm", hoor lk de man met het rappe kapsel z'n discipelen toever trouwen. Al ras blijkt dat sommi gen ietwat in de knoei zitten met hun lichaamsdelen. Die hebben 't hoofd (te) warm en de handen (te) koud, want ondanks de voor mij nog immer vrij zedeloze gebaren Je gens de regisseur van de uitvoering en de korte bijeenkomsten daarop volgend, tijdens welke ik mijn buur hoorde zeggen: „Je weet zelf wel wat er fout gaat, probeer wat te va riëren, meer bewegen en vooral meer praten", kwam 's mans schare aanzienlijk achteraan hobbelen, bij het bereiken van het voor dit spel magische getal 15. We begeven ons andermaal naar de voor Mintonette blijkbaar voorde lige zijde van het net. En inderdaad mijn buur op de bank smaakt met z'n gezelschap het genoegen toch nog een punt mee te snoepen naar Holten. Ze zijn er duidelijk waar neembaar mee in hun nopjes. Aan vankelijk leek het Immers geens zins op een gunstige ontknoping. Na een meer dan forse achterstand komen de pupillen van de nog Im mer meteen „coiffure vite" behepte man op de bank terug, zoals dat heet - ik heb dat Herman Kuiphof wel eens horen zeggen - om toch als eerste de neus bij de finish te heb ben. Het wordt 14-16, waarmee de wedstrijd in 2-2 blijkt te elndlgen. Ik probeer m'n verkilde ledematen weer wat op een gestel te doen lij ken, om me vervolgens weer op pad te wagen. Buiten kom lk de man met het vlugge koppie weer tegen. Hij lacht slim en is nu gemutst Had ik ook gedaan met zo'n speedy sty ling Op de thuisreis nam ik bij „De Poppe" een kop hete chocolade melk om van de emoties te beko men en m'n lichaamstemperatuur wat op te vijzelen, 't Was al met al toch wel een leuke avond. (Week van 9-12-'78 tm. 15-12-'78) ZATERDAG: 8.06-14.00 u. Twentse Turn Kring. 14.00-15.00 u. SWN (zaalvoetbal). 15.00-17.00 u. Hockeyclub. 17.00-18.00 u. hr. Oolbekkink. 18.00-19.30 u. hr. Huiting (tennis). ZONDAG: 9.00-10 00 u. hr Dijkslag (zaalvoetbal). 11.00-12.00 u. S.V Holten (dames). 12.00-18.00 u. Handbalcompetitie. MAANDAG: 8.10-15.30 u. div. scholen. 16.00-18,00 u Tennisclub 18.00-22.30 u. Badmintonclub 22,30-23.30 u. hr. Kempers (tennis) DINSDAG: 8,10-16.10 u. div. scholen. 16 15-22 45 u. Mintonette 16.00-18.40 u. instructielokaal Sticht Soc, Cult Werk. 8 10-16.30 u Scholengemeenschap. 16.30-18.30 u. Blauw Wit. 19.00-23.00 u. Badmintonclub. DONDERDAG: 8 10-15.30 u div. scholen. 16 00-18.00 u S.V. Holten. 18.00-21 00 u. S.V. Holten, afd. handbal. 21 00-23 00 u. Hockeyclub. 16 00-22 00 u. Instructielokaal - Sticht Soc Cult Werk. VRIJDAG: 8.10-10 10 u. div. scholen. 16.30-19.00 u. Hockeyclub. 19.00-22.00 u. Mintonette. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12 00 uur recht streeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 31 80). Alle over ige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd sport zaken (tel. 16 66).

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 9