n wedstrijd van gemiste kansen rerloor Holten van Rood-Zwart tOLLEYBAL Hockey- Resultaten jeugd SV Holten Resultaten SV Holten Programma SV Holten (SENIOREN) DET0 a-Holten a Uitslag schiet wedstrijden De Eendracht HOLTENS NIEUWSBLAD -10 NOVEMBER 1978 - PAG. 9 pen Holten na de eerste helft met een ruime voorsprong is gaan rusten, zou dit niemand van de ca. duizend be- ekers hebben verbaasd, want zoveel kansen waren er weest, dat de stand ongeveer 5-2 had kunnen zijn. In *t {zonder Bronsvoort had zijn dag niet en liet drie opge- jde, bijna niet te missen kansen liggen. Bovendien eelde doelman Ros een zeer sterke wedstrijd en mede n hem heeft Rood-Zwart het te danken, dat een bijzon- r gelukkige, doch niet verdiende 1-0 zege behaalde. t begin was bijzonder spectacu- r, want eerst miste de onzeker elende doelman Wissink een voorzet van de gevaarlijke iksbuiten v.d. Zande, terwijl vlak iama Joop Hondelink een gave orzet gaf aan mldvoor Hendry fonsvoort, die de bal voor 't in- hieten had, maar tegen de paal hoot. Na ruim tien minuten was it de Rood-Zwarten midvoor v. uist, die tegen de paal schoot, na ►ed werk van wederom v.d. Zan- waarmee Fred Hulleman het jzonder moeilijk had. Na een half uur redde keeper Ros zijn ploeg van een achterstand, toen Bert Knapen na een mooie Holten aanval de bal hoog en hard inschoot, die de doelman uitste kend pareerde, waarna Bronsvoort de terugspringende bal tegen een back opschoot en daarna de bal in handen van de keeper. Vijf minuten later was het Huzen, die een kei hard schot afvuurde, doch ook nu redde doelman Ros weer uitste kend. Huzen probeerde het later opnieuw met een hoog schot in de bovenhoek, doch weer was het in mes 1 ronde verder bekerwedstrijd Insdagavond 31 oktober trad imes 1 voor de tweede keer bin- éên week aan tegen Volley uit ierden. Deze keer ging het om een •kerwedstrijd. Na de 3-0 neder- ag van 3 dagen geleden was de ivanche gedachte bij iedereen jidelijk aanwezig. In de le set ing de strijd aanvankelijk gelijk p, maar halverwege deze set na de and 17-7 kregen de dondertman- etjes één van hun, voor ingewij- en, reeds berucht geworden, men- ile inzinkingen, waardoor Volley nel tot 7-14 uitliep. Deze achtere ind werd iets ingehaald, maar )ch werd de set met 11-15 verloren, le 2e set begon slecht. De achtere ind liep snel op tot 0-5. Dit ge- eurde vooral doordat de passes echt gegeven werden, waardoor r toch nog enkele punten binnen- ehaald konden worden. Deze set <erd dan ook verloren met 6-15. n de 3e set kreeg Volley een grote ozinking, bovendien verliepen nu le aanvallen van de Mintonette lames naar wens. Linda en Anke leelden rake klappen uit, waar- loor deze set met 15-3 gewonnen werd. Iedereen dacht nu dat Volley leze klap niet meer te boven zou romen, maar het tegendeel was waar. In de vierde set stond al heel snel de stand 1-11 op het score- Dord. De Mintonette dames lieten Pet er weer lelijk bij zitten Er werd slecht geblokt en er werden weer slechte passes afgegeven. We derom moesten de dames worden wakker geschud door de coach. Nu was het een definitief ontwaken zoals later zou blijken. De aanval len van de dondertmannetjes be gonnen beter te lopen en er werd Ingehaald tot 9-14 Een time-out van Volley mocht niet baten. De aanvalskracht was niet te stuiten, Mintonette won dan ook deze set met 16-14. De vijfde set en beslis sende set liet een gelijk opgaande strijd zien. De spelverdeelsters Jannle en Winnie gaven goede set ups waardoor ook goede smashes geslagen konden worden. Vooral door Linda werden veel ballen on houdbaar ingeslagen. Deze set werd na veel spanning met 15-13 gewonnen door Mintonette. De eindstand was dus 3-2. Op naar de volgende ronde!! 3-0 voor domes 1 Met de gewonnen bekerwedstrijd van afgelopen dinsdag in hun ach terhoofd hoopten de dames op een even fijne wedstrijd tegen Tac Al melo. In de eerste set bleek al snel dat dit niet het geval was, aange zien de eerste punten snel binnen waren. Er werd erg weinig tegen stand geboden door Rac, dit had duidelijk Invloed op het spel van de Holtense dames, smashes kwamen er weinig uit, maar de meeste pun ten werden gescoord door goed ge- plaatste tactische ballen. 8et winst 15-5. De tweede set gaf hetzelfde beeld te zien, erg overtuigend was het spel van de Mintonette dames nog niet, maar aangezien de tegenstand bij zonder zwak was, werd deze set simpel met 15-6 gewonnen. Enigs zins overmoedig begonnen de da mes met de 3e set, men dacht deze set even snel te winnen, doch we kwamen bedrogen uit, de Rac da mes kwamen met 9-5 voor te staan en dit was het teken voor de dames van Mintonette om zich toch maar eens in te spannen. Door goed ver zorgde aanvallen was de achters tand snel omgezet in een voor sprong. Deze voorsprong werd niet meer uit handen gegeven, zodat ook deze set een overwinning werd 15-10. Ondanks de slechte weds trijd zijn er toch weer 2 punten bin nengehaald. Dames II Vrijdag 3 november. Dames 2 speelde tegen Flash 5 in Holten. Zoals gewoonlijk was de stemming er bij het inspelen al ingekomen en goed geluimd werd er begonnen. Er dreigde echter een wolk voor de spelvreugde te drijven doordat er van de kant van Flash weinig in itiatief te bespeuren viel. Af en toe werd Mintonette 2 goed op het ver keerde been gezet, maar niet vaak genoeg om er een spannende strijd van te maken. Mintonette won de set met 15-6. Teleurgesteld door de gedachte dat het misschien de hele wedstrijd zo zou doorgaan werd er van speelhelft gewisseld voor de tweede set. Maar de Holtense da mes waren door de makkelijke winst van de eerste set ingedom meld en kwamen in de tweede set al gauw op een achterstand van 0-6 te staan, toen ze begrepen dat er toch wel aangepakt zou moeten worden. Dit was gemakkelijker in de time out gezegd dan gedaan, want Flash gaf zich niet weer zo gemakkelijk gewonnen en dreigde de set te gaan winnen. Eindelijk kwam toen toch weer de aanval bi) dames twee uit de verf en Mintonette liep in tot een stand 13-13 en daar leek het bij te blijven. De opslag wisselde ver scheidene keren, totdat Minto nette na veel moeite de twee beslis sende punten maakte en daarmee de set won. (15-13). De spanning was er weer helemaal in en met frisse moed en bezweten shorts be gon de derde set. Helaas waren de dames ook nu weer niet bedacht op de felle aanval van Flash met smashes en prikballen. De ballen werden slecht opgevangen waar door er bijna niets van de aanval kwam. De 2 time-outs door de aan- voerdster aangevraagd mochten zelfs niet baten en de set ging naar, een goed spelend Flash (10-15). Toch wilden de Mintonetters win nen, maar het begin was bar slecht. Weer stond dames twee achter, zelfs tot een stand van 6-12 werd het initiatief aan Flash gelaten. In een tweede time-out werd eindelijk de oude strijdlust weer opgewekt en de achterstand daarna wegge werkt Het werd, evenals in de tweede set 13-13. Na veel heen en weer geprlk zelf 14-13, mapr Minto nette ging niet gelijk door. Zogena amd om de spanning er in te hou den wisselde de opslag nogal eens van kant totdat Mintonette dan toch de kansen benutte en de set won met 15-13 Tevreden gingen de dames naar de kleedkamers met weer een gewonnen wedstrijd. Ein dstand 3-1. Inzinking Mintonette heren 1 Afgelopen vrijdagavond was voor Heren 1 een belangrijke wedstrijd tegen Medusa Vroomshoop die slechts 2 punten hoger stonden als Mintonette. In vaktermen dus een vierpuntenwedstrijd. De start van de eerste set was eigenlijk teke nend voor de rest van de wedstrijd. Er spreidde zich een matheid uit over het Mintonettespel die de ge hele wedstrijd niet verdween. Na een erg slecht begin kwamen de he ren achter met 7-2. Daarna een licht herstel, maar lang niet voldoende zodat de zet met 15-7 toch naar Me dusa ging. In de tweede set leek even de hoop te herleven tot een stand van 9 6 voor Mintonette, maar op onverklaarbare wijze was het even later toch weer 15-9 voor Medusa. De derde set ging tot 6-6 gelijk op, maar de malaise had toch te hard toegeslagen en de restjes Mintonette werden snel gebroken, gevolg 15-7 voor Meduasa. Willen de heren nog een kans hebben zich dit seizoen te handhaven dan moet er toch wel even van ander deeg koeken gebakken worden. vorm groeiende keeper Ros, die de bal net tot hoekschop kon verwer ken. Vijf minuten voor de pauze so leerde Andrê Dekker door de Del- dense verdediging en gaf de bal op een „presenteerblaadje" aan Bronsvoort, die deze maar voor het inlepelen had, doch jammerlijk faalde. Vlak voor het rustsignaal gaf Knapen na mooi voorbereidend werk een boogbal op het hoofd van Bronsvoort, die de bal net over het doel kopte. De ruststand blijft 0-0, na een aan trekkelijke eerste helft, waarbij ge^ zien de opgelegde kansen de thuis club een voorsprong had moeten hebben. Na de thee kwam Brons voort na een trough-pass van Brok in schietpositie, doch zijn schot be landde in het zijnet. Rood-Zwart kroop in de tiende minuut door het oog van de naald toen uit een vrije schop van Dekker de bal door Knapen werd ingeschoten, doch door back Keizer over zijn eigen doel werd geschoten. Holten wis selde na een kwartier Marinus Brok (nog niet geheel in de juiste vorm) voor Henk Jansen. Rood-Zwart moest het van de counter hebben, die veelal liepen over de beide bij zonder gevaarlijke en snelle bui tenspelers. Zo schoot bij zo'n uitval rechtsbuiten Wender de bal tegen de paal, terwijl even later uit een Rood-Zwart hoekschop de bal slecht werd weggewerkt, waardoor midvoor van Duist in schietpositie kwam, maar Gert Jan Wissink redde uitstekend. Zeer onverwacht nam Rood-Zwart de leiding, toen uit een vrije schop op rechts de bal hoog in de doelmond werd ge plaatst en de Holten verdediging bleef toe kijken hoe de opkomende vooretopper Marcel Raanhuis de bal in de ongedekte hoek kopte. (0-1). Vlak daarna werd de geblesseerde Knapen vervangen door jeugdspe ler Bart Lefèbre. Het laatste kwar tier gooide Holten alles op de aan val, maar kon ondanks goede kan sen de bal niet in 't net krijgen. Uit een voorzet van Huzen schoot Bronsvoort de bal ineens over het doel, en duelleerde hij even later met keeper Ros, doch miste we derom het doel. Vlak voor het einde mislukte een mooie combinatie Dekker-Brons voort net het doel, omdat keeper Ros zich precies in de baan van het schot wierp en daarmee de held van zijn ploeg was. Hij was voor Holten een grote sta in de weg en de thuis club leed een niet verdiende neder laag. Quick 20 6 - Holten 2 Het tweede elftal heeft ondanks de vele blessures die er waren beide punten gepakt in Oldenzaal. Al vry snel werd duidelijk dat deze tegen stander te kloppen was. Met goed opgezette aanvallen vanuit de ver dediging werden de vijandelijke li nies bestookt, maar het scoren ging evenals vorige week erg moeilijk. Toch wist Anton Reijlink met een afstandsschot de ruststand op 0-1 te bepalen. In het begin van de 2e helft werd het vonnis voltrokken, uit een keu rig opgezette aanval scoorde gast- speler Johan Veneklaas na goed doorzetten 0-2. Eén minuut later was het al weer raak en de ein dstand werd op 0-3 bepaald. Holten 3 - Wierden 2 Holten 3 leed afgelopen zondag een 0-1 nederlaag tegen Wierden 2. Hol ten 3 was gedurend de betere ploeg doch de vele kansen werden niet benut. Schoten van o.a. Albert Meerman en Jan de Vries werden schitterend verwerkt door de Wierden-doelman. Het was Wier den, dat tegen de verhouding in, doelpuntte (0-1). Na de rust heeft Holten 3 er alles aan gedaan om de achterstand weg te werken doch het afwerken van de vele kansen was deze morgen een te moeilijke opgave. Holten 4 - S.D.O.L. 2 In de eerste helft was het een vinnig maar faire wedstrijd van beide kan ten, waarbij SDOL in de 30e minuut de stand op 0-1 bracht. In de tweede helft probeerde Holten wat terug te doen, maar deze morgen was de Holter „mannschaft" niet in vorm. Men probeerde in de laatste vijf minuten alsnog een gelijkspel te forceren. Maar dit bracht alleen maar een tweede doelpunt voor SDOL, waardoor deze ploeg ver diend won, van een wat laks spe lend Holten. Volgende week zal men wel uit een ander vaatje moe ten tappen tegen Sos 3 wil men koploper blijven. Holten 5 - Sporttest Vroomshoop 2 Holten 5. tot voor kort opererend als het zesde, heeft ook in de voor hen nieuwe afdeling geen overwin ning kunnen behalen. In de thuis wedstrijd tegen Vroomshoopse Boys 2 stonden de rood-zwarten na 45 minuten spelen op 0-4 achters tand. Na rust liep de achterstand niet verder op, tegenscoren bleek echter ook niet mogelijk, zodat ook de eindstand 0-4 was. Nijverdal 4 - Holten 10 In de return tegen Nijverdal 4 trok Holten 10 opnieuw aan het kortste eind. De gasten mochten naar har telust aanvallen, maar Nijverdal maakte de doelpunten. Tot de rust bleef de 0-0 stand gehandhaafd. De thee had de thuisclub kennelijk zo veel inspiratie gegeven, dat de bal driemaal binnen 15 minuten achter keeper van Beek belandde. De sportieve wedstrijd werd uitste kend geleld door clubscheidsrech- ter Stegeman. Holten 11 - Haarle 9 Holten 11 maakte deze zondag de reis naar Haarle, om aan te treden tegen Haarle 9. Het eerste kwartier was voor de Holtenaren, nadien nam Haarle het heft in handen. Ondanks goed keeperswerk van Mans Vorkink, die de wegens een „boom-blessure" niet aanwezige Jan Glimlach verving, nam Haarle de leiding. Na de rust voetbalde Holten 11 een sterke party, doch kwam men niet aan doelpunten toe. Haarle scoorde uit een vrije trap 2-0 en besliste daarmee de wedstrijd. Holten 12 Omhoog 3 Holten 12 be gon met de wil om de in Wierden geleden nederlaag te wre ken Dit resulteerde al snel in een hoekschop, die door Henk Nikkels effektvol ineens in 't doel werd ge plaatst (1-0). Omhoog kwam toen sterk terug, doch Holten 12 gaf geen krimp. Een taktische wissel na rust gaf de Holten verdediging meer kracht en ondanks de storm lopen doelpuntte Omhoog niet. Vlak voor tyd vreesde men het erg ste toen Omhoog een strafschop kreeg, doch invaller-doelman Adrie Wansink stopte de bal en zo ging de overwinning naar de ploeg die er het meeste recht op had. In deze topper hebben de A juni oren tegen de koploper DETO een verdienstelijk gelijkspel behaald, dat met een beetje meer geluk nog een kleine zege had kunnen wor den. Voor rust speelde Holten met een versterkt middenveld met als spitsen Lefèbre en Hoek, die het in de eerste helft bijzonder moeilijk hadden. Deto speelde met de wind mee en had een sterk overwicht, doch tegen de goed dekkende ach terhoede en middenlinie kregen zij weinig reèle scoringskansen. Wel speelden enkele Holten spelers wat te hard, waardoor de sfeer af en toe wat troebelig werd. Direct na de thee nam Holten plotseling de leir ding toen „Huusken" een voorzet losliet op de in volle vaart liggende Bart, die keihard inschoot (0-1) DETO kwam hierna fel opzetten, doch voorlopig kon Holten stand houden. Uit een snel opgezette aanval van DETO links, werd de Holten-verdediging omspeeld en uit een voorzet was het een opko mende halfspeler die doelman Deyk onhoudbaar passeerde (1-1). Aan deze situatie ging echter een duidelijk buitenspelgeval vooraf, hetgeen de scheidsrechter niet wilde zien. De uitvallen van Holten bleven echter gevaarlijk en na een halfuur had Bert Aanstoot de strijd kunnen beslissen, doch zijn schot belandde helaas tegen de paal. Le fèbre worstelde zich nog éénmaal door de DETO-achterhoede en op het moment van schieten werd hij echter onreglementair van de bal gezet, doch wederom was de scheidsrechter niet ter plekke om dit te beoordelen. Resumerende, het was een goed resultaat van een hard werkend Holten-team, dat nog steeds in de running blijft en zich door dit resultaat in de kop groep handhaafde. Holten B 1-MVV '29 B 1 Een wedstrijd die voor Holten on gelukkig van start ging Direct in de eerste minuut wist MVV al op een voorsprong te komen toen keeper Ter Harmsel een voorzet van de rechtsbuiten verkeerd be handelde. Dit betekende dat B 1 alle zeilen moest bijzetten wilde men de twee punten thuis houden. Dit mocht echter tot de rust niet baten, de stand bleef 0-1. Direct na rust ging Holten fel op de aanval spelen, maar de MW-defensie bleef In eerste instantie overeind, mede door vele overtredingen. Deze overtredingen kwamen MW duur te staan. De eerste mocht aanvoer der Paalman van 11 meter doel punten. Holten rook de overwin ning en wederom was het Paalman die ten tweede maal toesloeg door een vrije trap ineens in de touwen te jagen. Eindstand 2-1. R.V. B 1-Holten B 2 Een wedstrijd die door de thuisspe- lende ploeg werd gewonnen met maar liefst 8-0. In de eerste helft speelde Holten niet slecht, maar door een paar dekkingsfouten werd het voor het rustsignaal toch 3-0. Na de thee begon R.V. meteen met een aanval, dat een doelpunt was geworden, als de keeper niet had ingegrepen. Daarna ging alles veel slechter, niets lukte meer, maar ondanks dat kreeg Holten toch nog een paar kansen die niet werden benut. Aan de andere kant werden de doelpunten wel gescoord en zo werd het een zware nederlaag (8-0). Holten C 1-MVV '29 C 1 Vanaf het beginsignaal een meer aanvallend Holten, hetwelk reeds in de tiende minuut resulteerde in een 1-0 voorsprong. Freddy Kwin- tenberg plaatste de bal op Sche- Senioren: Holten 2 vry. SOS 2-Holten 3, a. 10.00 u., v. 9.00 u. SOS3-Holten4,a. 10.00 u.,v. 9.00 u. Langeveen 3-Holten 5, a. 10.00 u., v. 8.45 u. Bornerbroek 3-Holten 6, a. 10.00 u., v. 9.00 u. Holten 7-PH 9. a. 10.30 u. Holten 8-La Première 4, a. 10.30 u. Twenthe 6-Holten 9, a. 10.00 u., v. 9.00 u. Holten 10-Enter 8, a. 10.00 u. Holten 11-De Zweef 9, a. 10.00 u. Enter 6-Holten 12, a. 10.00 u., v. 9.00 Junioren: Holten Al-Twenthe Al, a. 2.30 u. De Zweef A2-Holten A2, a. 2.30 u., v. 1.30 u. Hector Bl-Holten BI, a. 2.30 u., v. 145 u. Holten B2-Enter B2, a. 2.30 u. Rietvogesl Cl-Holten Cl, a. 2.30 u., v. 1.30 u. Holten C2-Eversberg Cla. 12.30 u. Holten C3-SWN C3, a. 11.00 u. Holten C4 is vrij Eventuele afmeldingen voor vry- dagavond 7.00 uur by een van je leiders. Pupillen: Holten Dl-SWN Dl a. 11.00 u Omhoog D3-Holten D2, a. 10.00 u., v. 9.15 u SOS D2-Holten D3, a. 11.00 u., v. 10.15 u. Holten D4-Blauw Wit D2 a. 11.00 u. Holten El-Excelsior El, a. 10.00 u. Holten E3-Twenthe E4, a. 10.00 u. SWN Fl-Holten Fl, a. 9.15 u., v. 8.45 u. Holten F2-De Zweef F3, a. 9.15 u. Luchtgeweer Groep A. 1 G A. Haverslag 164 p.; 2 O. Koopman 160 p.; 3 H Paalman 158 p. Groep B: 1 D J NyendUk 167 p.; 2 E J. Grootentraast 147 p.; 3 A. Paalman 135 p.; 4 D. Jansen 134 p. Groep C: 1 G.J. Sluiter 144 p.; 2 G.J.H. van Aefst 136 p.; 3 H.J. Bek- kernens 135 p.; 4 A. J. Bieleman 127 P Luchtpistool: Groep A: 1H Paalman 178 p.2 H. J. Nekkers 175 p.; 3 A. Schuppert 150 p.; 4 G. Koopman 141 p. Groep B: 1 A.J. Bieleman 156 p.; 2 D J. Nyendyk 155; 3 G.J Sluiter 148 P perman. Hoewel hij geen vry e door tocht kreeg kon hy toch dermate hinderen dat MW de bal in eigen doel werkte. Verschillende kansen bleven daarna onbenut. MW wist zich met zijn mini-voorhoede onder de druk uit te werken en zag kans om op slag van rust 1-1 te scoren. Drie verdedigers van Holten liepen elkaar in de weg en benamen te vens het uitzicht van de keeper, waarvan een MW-aanvaller profi teerde. Gelijk na rust, n.l. in de 2e minuut, nam MW een voorsprong. Weer door een fout in de verdedi ging werd het 1-2. Het duurde tot midden tweede helft voordat René Bannink de stand gelijk kon ma ken. Holten probeerde de4 jjJnst door hard wgj nalêh In de 25e minuut leek lukken toen Kees Dalemans hard en zuiver in de hoek schoot, doch de grensrechter adviseerde de scheidsrechter dit doelpunt af te keuren omdat de bal reeds over de doellijn was geweest. Jammer jon gens! Excelsior C 3-Kolten C 3 Holten C 3 moest afgelopen zater dag aantreden tegen koploper Ex celsior uit Rijssen. Dat dit een zware wedstrijd zou werden wisten we. Toch hebben we deze wedstrijd met het kleinst mogelijke verschil verloren. Toch was Holten niet de mindere van Excelsior. Er is door Holten zeer goed gevoetbald en de gelukkigste ploeg heeft gewonnen. Met een klein beetje geluk hadden we gelijkgespeeld. Dus jongens, ga zo door! Holten C 4-Enter Vooruit C 3 Een veel sterker Holten heeft een verdiende overwinning behaald op Enter V. Holten toonde de wils kracht om een overwinning te be halen, al leek het de eerste twintig minuten er niet op. Het was Tren- telman die Holten voor rust nog op voorsprong zette. Dezelfde had de score nog hoger kunnen maken, wanneer hy beter met de kansen omsprong. De tweede helft begon met kansen voor Nijenhuis. De eerste ging voorlangs, de anderen gingen over of ver er naast Ook Traanman deelde in de malaise van gemiste kansen. Een van de volge nde kansen werd een van de Holte naren in het strafschopgebied om ver gelopen en dat betekende een strafschop. Ten Veen maakte er 2-0 vaa Kansen bleven komen en met name Trentelman en Vincent had den hun „dag" niet. Het werd tens lotte nog 3-0 door een fraaie solo van Traanman, die daarna de bal van 15 meter prachtig inschoot. De tweede plaats was nu bereikt en de vele toeschouwers waren tevreden en tevens de leiders. Hulzense Boys D 1-Holten D 1 Holten D 1 ging op bezoek bij Hul zense Boys. Na tien minuten aan trekkelijk voetbal lukte het Hulzen een 1-0 voorsprong te neman. Hol ten begon toen echter veel slechter te spelen. Het plaatsen werd slech ter en vlak voor rust maakte Hul zen er 2-0 van. Na rust, toen Holten enkele spelers had gewisseld, werd het spelpeil er ook niet beter op. Halverwege de tweede helft maakte Hulzen er 3-0 van. Het was een wedstrijd om gauw te vergeten. Twenthe E 4-Holten E 3 Na de forse winst van vorige week was Holten vol goede moed naar Goor getrokken om daar tegen Twenthe te spelen. Vanaf het begin gingen onze jongens in de aanval, maar niemand wist een goal te sco ren. In plaats daarvan was het de tegenpartij die enige goede sco ringskansen kreeg, maar deze eve neens niet benutte, zodat we gin gen rusten by een 0-0 stand. Na de rust werd er even goed gevoetbald als voor de pauze, maar toch wist Holten niet te voorkomen dat ze binnen een paar minuten op een 2-0 achterstand stonden. Doordat de kansen daarna niet werden benut moesten onze Jongens genoegen nemen met een, toch wel verdiende nederlaag. Volgende week is de re vanchewedstrijd en misschien zijn dan beide punten wél voor ons. Holten F 2-S.V.V.N. F 2 In een enerverende wedstrijd had den onze pups de beste kansen. Voor de rust werd de Holtense inzet beloond met een doelpunt (1-0), maar S.V.V.N. vocht fel terug en wisten een tegendoelpunt te scoren (1-1). Na rust wisten de Holtense pups het heft in handen en wisten nog twee treffers to plaatsen, het leek een gewonnen wedstrijd. Maar S.V.V.N. gaf zich niet gewonnen en doelpuntte nog 2 maal en kwamen langszij (3-3). Dus jongens, ga zo door, jullie hebben toch nog een puntje thuis gehouden! Dames 1 speelde tegen de Meeu wen uit Emmeloord. Holten speelde erg goed tegen de koploper van de poule in de 4e klasse B. Dat er van een winst geen sprake kon zyn zat er dik in, maar de nederlaag werd met ere door de Meeuwen be haald. De stand van de dames van Hoiten na de le helft van de compe titie is als volgt: Meeuwen 8-14, Me zen 8-11, Kampen 8-10, Goor 7-7, Holten 8-6, Flevoland 8-4, Zutphen 7-2. Heren veteranen: Zy gingen na een avondje „gezelligheid" naar Dalf- sen, en speelden een fyne sportieve wedstryd, die zeer geiyk verliep. De uitslag was dan ook navenant (0-0). Heren II: Op het eigen veld van Holten werd Bully uit Oldenzaal ontvangen. Daar Heren II niet on der wil doen by Heren 1 werd er hard gevochten om op de bovenste trede v.d. compeütleladder te ko- men.Het gaat momenteel erg goed met het Heren n van Holten en dus werd er zeer hard gewerkt afgelo pen zondag. De vele toeschouwers, die ook deze zondag het hockey veld weer opzochten, genoten van een harde soms ook zeer .humoris tische" wedstryd. De wedstrijd ging tot de rust geiyk op, zowel Bully als Holten scoorde. Het doel punt voor Holten werd gemaakt door E. Bus. Na rust scoorde het allernieuwste seniorenlid en debu tant van Heren n E. v. Keulen het winnende doelpunt Eindstand 2-1. Stand na de eerste helft v.d. com petitie. Holten 8-13, ZOW 8-12, Lochem 8-12, wychen 8-11, Haackey 8-8, NyverdaJ 8-7, Bemmel 8-4, 8 all and 8-1. Zaterdag 4 nov.: Meisjes B speelde ln Holten een ■leuke wedstryd tegen 8alland. De Holtense meisjes deden hun uit erste best de nederlaag zo klein mogeiyk te houden, met de kennis dat de le wedstrijd tegen Salland met ruime cyfers verloren werd Er werd prima verdedigd en dat resul teerde in een „nederlaagje" van 0-2. Jongens B. bond de strijd aan tegen Almelo. De le helft vielen er twee doelpunten voor Holten. Deze kwamen beide voort uit een prima voorzet van A-Kradolfer, die er feil loos ingeschoten werden door F. Redeker 2-0. De tweede helft ver liep zeer voorspoedig. Redeker gaf vry snel een schitterende voorzet aan de stick van J. Klunder, die de stand op 3-0 bracht Het 4e en laat ste doelpunt voor Hoiten kwam door een fraaie solo van, wie an dere, Redeker 4-0. In de laatste mi nuut v.d. wedstrijd kwam Almelo even heel fel uit, met als resultaat een mooi tegendoelpunt Ein dstand 4-1. De meisjes mini's gingen naar Lo chem, waar erg fyn gehockeyd werd. Daar werd één wedstryd ge wonnen en een verloren. De jongens mini's gingen naar Raai te, waar eveneens twee weds trijden gespeeld werden. Ook één met winst en één met gering verlies. De dames Veterinnen hockeyden 2 nov. tegen EHV. Deze wedstryd werd in fraai weer gespeeld. De ein dstand was 0-3. Wedstrydprogramma (11 nov.) Meisjes D-Bully D a. 10 30 u. Hengelo-Meisjes B, a. 12.30 u. Hardenberg-Jongens D, a. 11.00 u. Jongens B-Hengelo, a. 12-15 u. Zondag 12 nov. Heren II-Hardenberg, a. 11.00 u. Dames 1-Dames Veterinnen, a. 12 30 u Donderdag 16 nov. Meppel-Dames Veterinnen, a. 14.00 u. Training zaterdag 11 nov. Mini s 9.15 u. 9 15-10.00 u. Meisjes D 10.00-10 45 u. Meisjes B 10 45-11.30 u. Jongens B. 10.30-12.15 u Dames 1. Wijziging tralnlngstijden zaal hockey: Iedere vrydag van 16.10-16.55 Jon gens C 16.55-17.35 u. Jongena en meiajea aspiranten. 17.35-18 20 u. Meisjes C. 18.20-19.00 u. Jongena B. Allen worden verzocht vijf minu ten voor tyd klaar te staan!

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 9