Ruime overwinning voor sterker Blauw Wit '66 m Een gouden kampioensrit voor MIC „De Holterberg „Sporten helpt" Zo speelden de Blauw Wit-senioren Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Programma Blauw Wit Bomsa schakers te sterk voor Holten Yogaiessen in Holten Arie Omnevelt naar Rijssen S.V. Holten afd. atletiek PUPILLEN JUNIOREN HOLTENS NIEUWSBLAD - 10 NOVEMBER 1978 - PAG. 7 In een door Blauw Wit goed gespeelde wedstrijd werd za terdag j.l. het Enschedese Boswinkel op eigen terrein met niet minder dan 5-0 geslagen. Konden de gastheren voor de rust de zaak nog in het spoor houden, door de veel betere conditie der bezoekers behaalden deze een ruime en ver diende zege. De Holtenaren waren met enige schroom naar Enschede gereisd, omdat de uitwedstrijd tegen Bos winkel per traditie een moeilijke zaak is. Vanaf het beginsignaal van invaller-scheidsrechter Ter Laak, die goed floot, pakten de Holtena ren de zaken goed aan, maar ook het veldspel van de gastheren was in deze fase van de strijd nog ver dienstelijk, zonder echter de de fensie onder leiding van ten Wolt huis echt in moeilijkheden te kun nen brengen. In de 10e minuut kreeg Blauw Wit een ruggesteun toen een afstandsschot van Klein Nagelvoort door de Enschedese keeper onvoldoende werd ver werkt. De bal stuiterde achter de doellijn en werd voor alle zekerheid door de goed meegekomen R. Bel- dman tegen de touwen geschoten (0-1). Door dit doelpunt kwam er wat meer rust in het spel der Blauw Witters, die ook regelmatig kans zagen om het doel der thuisclub onder vuur te nemen. Het laatste kwartier in de eerste helft kwamen de feilen der gastheren steeds dui delijker naar voren en Blauw Wit werd steeds sterker. In de 35e mi nuut scoorden de Holtenaren op nieuw, maar dit doelpunt werd af gekeurd, terwijl nog voor de pauze de Boswinkel-goalie redding moest brengen op schoten van Klein Na gelvoort, Beldman en Beldsnijder. Weliswaar had hij hierbij het geluk aan zijn kant, waardoor voor de rust niet meer werd gescoord, daar de schaarse uitvallen van Boswin kel geen enkel gevaar inhielden voor de bekwaam ingrijpende Blauw WiLdefensie, waarin Bert Schipper opnieuw veel gelegenheid kreeg voor aanvallende activitei ten. Na de pauze werd hetspelbeeld van voor de rust voortgezet. Een ster ker Blauw Wit dat Boswinkel geen gelegenheid gaf om gevaarlijk te worden. Het middenveld der be zoekers bleek veel meer bagage in huis te hebben dan haar tegen standers en in de voorhoede werd goed gereageerd op de vele goede passes, vaak over grote afstand, die werden afgeleverd. Het was voor iedereen duidelijk dat dit spel meer doelpunten moest opleveren. In de 48e minuut zag de keeper nog kans eerst Wim KI. Nagelvoort een goede mogelijkheid te ontnemen en meteen daarop een schot van Richard Beldman testoppen, maar in de 56e minuut was hij kansloos toen Wim KI. Nagelvoort na een dieptepass tussen twee verdedi gers de bal veroverde en op volle snelheid laag inschoot (0-2). Het was jammer dat de Boswinkelgoa lie bij deze actie door een van zijn verdedigers werd geblesseerd. We liswaar speelde hij nog even door, maar moest zich toch laten ver vangen. Inmiddels hadden de gas ten door het mooiste doelpunt van de wedstrijd echter alles al beslist. Opnieuw maakte Wim Klein Nage- ivoort de bal vrij. Zijn voorzet be reikte op links Richard Beldman die de bal uit de lucht ineens op de schoen nam en het leer diagonaal in de rechterbovenhoek van het doel joeg. Na zijn treffer van vorige week tegen Vesos dus opnieuw een klassegoal van de blonde linkers pits. Trainer Geerink verving me teen hierna de licht geblesseerde Klein Nagelvoort, die zijn knie had verdraaid, door Jaap Jansen, ter wijl daarvoor Gerrit Stam reeds in de plaats was gekomen van Coert Schuppert. Het duurde tot de slot fase alvorens Blauw Wit nog meer afstand nam. In de 36e minuut zorgde een combinatie tussen Stam en Jansen ervoor dat eers tgenoemde met een kopbal 0-4 kon laten aantekenen. Nauwelijks een minuut later had dezelfde speler voor 5-0 kunnen zorgen, toen een subtiel passje van Beldsnijder er voor verantwoordelijk was dat hij alleen voor de doelman verscheen, maar hij schoot naast. Vijf minuten voor tijd was het toch nog zover. Een inmiddels oppermachtig Blauw Wit viel over de volle breedte aan. G. Paalman gaf vanaf links een lage voorzet welke door de invaller-doelman werd gemist, waarna Beldsnijder en Jaap Jansen in onderling overleg konden uit maken wie zou gaan scoren. Het was Jansen die de bal tegen de touwen knalde en daarmee de ein dstand van 5-0 op het bord bracht. Al met al een ruime zege die wan neer de kansen beter waren benut nog veel hoger had kunnen (en moeten) uitvalllen tegen een zwakke tegenstander Door deze overwinning behoort Blauw Wit met Daarlerveen voor lopig tot de twee enige clubs die nog in de achtervolging zijn op de koplopers DVO en Daarle die za terdag as. tegen elkaar in het veld komen terwijl Blauw Wit een vrije dag heeft. Blauw Wit: doel: Trom petter, achter: G. Paalman, Ten Wolthuis, E. Beldman, B. Schipper, midden: A. Kolkman, Beldsnijder en Schuppert; voor: Verveda, Klein Nagelvoort en R. Beldman. De stand in de le klasse A TVB: DVO (Almelo) 9-16; SC Daarle 9-15; Daarlerveen 8-12; Blauw Wit 9-11; Eversberg 9-8; Vesos 9-7; Dene kamp 9-7; PSV (Almelo) 8-6; Mark vogels 9-6; Boswinkel 8-4; MW (Marle) 9-4. Blauw-Wit 2 - Voorwaarts 4 Deze match mag wel de wedstrijd van de gemiste kansen worden ge noemd. Voor rust hield Voorwaarts nog stand en kwam uit een van de schaarse uitvallen zelfs nog op voorsprong (1-0). Na rust was Blauw-Wit oppermachtig maar niet bij machte om van de vele prachtige kansen die men kreeg te profiteren. Zó bleef het bij deze 0-1 stand en dat betekende de neder laag ln dit seizoen. Eigen schuld kwelt (hopeiyk) het meest en resul teerde in de vaste wil om het mor gen tegen Hulsense Boys heel an ders en beter te doen. Blouw-Wi! 5 - Excelsior 10 Blauw-Wlt dat deze zaterdag de re turn ontmoeting speelde tegen Ex celsior 10 startte met leuk en aan- trekkeiyk voetbal, trok de weds trijd naar zich toe met goede com binaties waaruit G. Kolkman scoorde. Door betere kansen voor Blauw-Wit in de eerste helft had men verder moeten uitlopen dan een schamelige 1-0 voorsprong. Na de thee een opkomend Excelsior dat een gehjk spel zag zitten en met een treffer uit een hoekschopzy- sprong kwam. Het spel lag nu weer geheel open en beide partyen stre den hard voor de volle winst, doch het bleef by 1-1. Blauw-Wit Blauw Wit doelman Kruft scoorde weer en voorkwam dreigende schade. Scheidsrechter G. Visser floot cor rect. SP.Rijssen 6 - Blauw-Wit 4 Blauw-Wit 4 leek in de zware uit- wedstryd tegen Sp. Rijssen voor een complete verrassing te gaan zorgen, want na een kwartier spe len was de stand al 0-2. Mannus Potman opende de schore en de to taal verraste verdediging van Rijs sen was nog maar nauwelyks van de schrik bekomen of Geert Bel dman schoof de tweede treffer langs de Ryssense doelman. Het was net of Sp. Ryssen toen pas wakker werd en begonnen de stormlopen op het Blauw-Wit doel, wat resulteerde in drie doelpunten voor rust 3-2. In de tweede helft gaf BI.Wit redeiyk tegenspel maar kon niet voorkomen dat de stand 4-2 werd Een aan Blauw-Wit toege kende strafschop had de stand op 4-3 moeten brengen ware het niet dat Jan Kors het vizier iets te hoog had staan en de bal via de lat over ging. In de slotfase werd de ein dstand door Sp. Ryssen bepaald op 5-2 wat gezien de spelverhouding iets aan de ruime kant was. De ge hele wedstryd had een sportief ver loop wat mede te danken was een zeer goede leiding van scheidsrech ter Heuten. Blauw Wit Al - Den Ham Al BI. Wit ging in Den Ham het veld in met de opdracht een afwachtende houding aan te nemen tegen het hoger geplaatste Den Ham. De eerste 215 minuten waren belde partyen aan elkaar gewaagd, hoe wel BI. Wit te laconiek speelde. Dit resulteerde in de 20e minuut dan ook, door foutief ingiypen van Gerrit Schalk, in een doelpunt voor Den Ham. BL Wit werd toen duideiyk nerveus. In de 35e minuut, le helft, kreeg BI. Wit een vrye trap op de middeiiyn die goed genomen werd door Gerrit Aanstoot. Harry Paalman was zeer attent en liet de doelman kansloos (1-1). Tydens de rust kregen de BI. Wit ters de consignes iets feller te spe len ei. werden zij gewezen op het feit, dat de scheidsrechter zonder pardon floot voor elke overtreding. Na de rust vond een wisseling van spelers plaats by BI. Wit. BL Wit startte meteen met een goede aan val. Resultaat: na 5 min. kon G. Anstoot, na een solo de bal vanaf de 16-meter fijn in de uiterste rechter bovenhoek van het doel schieten (1-2) BI. Wit beheerste daarna het spel. In de 15e minuut werd door een goede opbouw vanaf het midden veld de bal voorgetrokken waaruit J Prins een schot loste dat door een Hammenaar met de hand werd ge stopt. De penalty werd door Gerrit Schak verzilverd (1-3), Daarna kwam Den Ham nog sterk terug en zakte het spelpeil van BI. Wit. In de 30e minuut veroorzaakte een BI. Witter een „handsbal" ln het 16 meter gebied. De penalty ge nomen door de keeper vax\ Den Ham betekende 2-3. Het laatste kwartier moest B Wit nog alle zeilen byzetten om die stand vast te houden. Zaterdag 10-11) speelt Blauw Wit thuis tegen Haarle Al. Enter vooruit Dl-Blauw Wit Dl In een goed gespeelde wedstrijd is Dl er in geslaagd tegen het na 8 wedstrijden nog zonder verliespun- ten zijnde Dl van Enter Vooruit een gelijkspel te behalen. De koploper werd met een grote inzet bestreden, zodat deze niet in haar spel kon komen. Jongens, een compliment voor dit prachtige resultaat! Met zo'n inzet spelend gaan er zeker meer punten volgen. Blauw Wit D2-Sp. Rijssen D4 Onder overweldigende belangstel ling traden de koplopers tegen el kaar aan in deze wedstrijd van de waarheid D2 stond één punt ach ter en moest dus winnen om de eer ste plaats over te kunnen nemen van Sp Rijssen. Het geluk lachte Blauw Wit toe tóen een hard door Hans B genomen corner ongeluk kig via een been van een tegen stander in het doel sprong (1-0). In een verder gelijkopgaande strijd lukte het een technisch wat beter spelend Rijssen voor de rust gelijk te maken. De tweede helft werd D2 met de rug tegen de muur gedron gen, maar de verdediging met aan het hoofd keeper Jan S. en stopper Harry R. hield goed stand. Via een snelle uitval lukte het Hans B. zelfs Blauw Wit op 2-1 te zetten met een onhoudbaar hard hoog schot. Nu gooide Sp. Rijssen alles in de aan val. Het regende corners. De span ning was groot, maar aangemoe digd door een sterk meelevend pu bliek vocht D2 voor elke meter. Toen de keeper van Sp. Rijssen wat te ver voor zijn doel op avontuur ging wist Mattheu K. hem de bal te ontfutselen. Hij schoot vervolgens van afstand de bal beheerst ln het lege doel (3-1). Nog 5 minuten fana tiek verdedigen, waarbij Sp. Rijs sen nog tegen de paal knalde, maar geen succes meer had, zodat D2 moegestreden maar dolgelukkig de kleedkamer kon opzoeken. Het sterke Sp. Rijssen (doelcijfers na 8 wedstrijden 73 voor en 2 tegen) was verslagen, al moet gezegd dat de overwinning niet onfortuiniyk tot stand kwam Jongens gefeliciteerd met dit prachtige resultaat. Blijf spelen met deze grote inzet en ga niet denken dat de andere wed strijden „vanzelf' worden gewon nen. Dat is zeker niet het geval. Succes Blauw Wit El-Enter Vooruit El Ook El behaalde in haar laatste competltiewestrijd voor de winter stop een prachtig resultaat. Kam pioenskandidaat Enter Vooruit moest met een gelijkspel genoegen nemen en mocht zelfs nog erg blij zijn met dat ene puntje. De beste kansen waren n.L vooral in de tweede helft voor Blauw Zwart, doch de afronding liet te wensen over. Jongens, een goede afsluiting van de herfstcompetiüe. RKSV El-Blauw Wit S2 Na enkele nederlagen wist E2 weer 2 puntjes binnen te halen. Al spoe dig kwam door een misverstand RKSV voor (1-0), doch vlak voor rust wist Dick Abbink gelijk te ma ken. In de tweede helft wist Veenstra Blauw Wit op voorsprong te zetten (1-2). Deze voorsprong werd goed verdedigd, waarbij vooral Dirk Jan Schuttert veel goed werk leverde Jongens, veel succes in de laatste wedstryd voor de winterstop. Blauw Wit E 3 - SOS E 2 E 3 heeft de herfstcompetitie niet winnend kunnen afsluiten. Deze keer werd het tegen SOS echter niet zo'n zware nederlaag als in de uitwedstrijd. Blauw Wit werkte hard voor een goed resultaat maai de jongeren uit Hellendoorn had den duidelijk iets meer in hun mars. Jongens, toch hebben juiie een leuke competitie gespeeld, met uiteindelijk een goede midden- mootplaats. Blauw Wit F - RKSV F1 Na enkele weken rust kwam F l in de wei tegen RKSV, waarvan de eerste wedstrijd met 2-1 werd ge wonnen. Ditmaal wogen de parti jen ook goed tegen elkaar op. Blauw Wit pakte nog bijna de volle winst doch het schot van J. Bos- schers kwam tegen de paal terecht in plaats van in het doel. ten Velde won goud en werd kampioen van Nederland. Sewnioren Hulzense Boys 3-Blauw Wit 2 a. 12.30 u-, v. 11.30 u. Kloosterhaar 4-Blauw Wit 3, a. 12.30 u., v. 11.15 u. Blauw Wit 4-Vesos 7, a. 12.30 u., a. 12.00 u. Sp. Ryssen 5-Blauw Wit 5. a. 11.00 u., v. 10.15 u. Blauw Wit 6-Excelsior 12, a. 10.00 u., a. 9.30 u. Blauw Wit 1 is vrij. Junioren: Blauw Wit Al-Haarle Al a. 2.30 u. Haarle Bl-Blauw Wit BI, a. 2.30 u„ v. 1.45 u. Vesos Cl-Blauw Wit Cl, a. 2.30 u., v. 1.45 u Blauw Wit B2 is vry. Pupillen: Blauw Wit Dl-SDOL Dl a. 11.00 u. Holten D4-Blauw Wit D2 a. 11.00 u. Blauw Wit E2-RKSV El a. 10.00 u. SDOL Fl-Blauw Wit Fl, a. 9.15 u., v. 8.30 u. De 43e KNMV kampioensrit, een internationale tweedaagse be- trouwbaarheidsrit voor motoren, is voor onze plaatselijke motor- en automobielclub de Holterberg bij zonder succesvol verlopen. Het se nioren clubteam, bestaande uit de rijders Dries Willems, Joop Staman en Gerard Kruiper, is er n.l. in ge slaagd om na een sterk gereden voorcompetitie, ook nog de kampi oensrit te winnen en daarmee de kampioenstitel van vorig jaar te prolongeren. Zonder de andere te amleden ook maar iets te kort te willen doen, was het met name Dries Willems die by iedereen res pect afdwong. Zijn doorzettings vermogen, om met twee kapotte achterschokbrekers (touw en draad hield in het laatst de boel bij elkaar) meer dan honderd kilome ter door te rijden, leverde uiteinde lijk de verdiende kampioenstitel op. Deze 43e kampioensrit verre den op 3 en 4 november j.l, rond Borculo, is voor de organisatoren de KNMV en de Borculose motor club BMAC, in alle opzichten by- zonder goed geslaagd. Het par cours met een lengte van 103 km., moest door de junioren en senioren resp. twee keer en drie keer per dag worden afgelegd. En met name de eerste dag, toen het 's morgens re gende, leverde hier en daar nogal spectaculaire glypartyen op, ech ter allen zonder noemenswaardig letsel. De acceleratieproef en twee terreinproeven, uitgezet op een stuk maisland. waren van door slaggevende betekenis voor de di verse klasse overwinningen. Ie- KLASSE SEN. t.m. 125 cc: 1 J. ten Velde (goud); sen. t.m. 175 cc.: 3 J. Staman (goud); sen. t.m. 250 cc: 6 G Kruiper (foudr, 8 G. Aaltink (zil ver); 10 D. Willems (zilver); 25 G. Elbert (Zilver); sen. boven 250 cc: 24 H van Heek (Brons). KLASSE JUN. t.m. 125 cc: 8 W. Scholing (goud); 12 W. Veneklaas (bons); jun. Lm. 175 cc: 7 T. Hutten (goud) jun. Lm. 250 cc: 24 J. Lich tenberg (goud); 27 H. Bieleman (zil ver); (brons); jun. boven 250 cc; 26 H. KI. Zandvoort (bfons). Het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten houdt vol gende week, van 13 tot en met 18 november, haar eerste landelijke collecte week. Het geld dat het Fonds wil inzamelen is voor de gehandicapte mens, voor zijn recreatie, therapie, ontplooiing en kontaktmogelijkheden, voor de doorbreking van zijn isolement. Dat kan al lemaal door de sport. Onder gehandicaptensport wordt een groot aantal zeer verschillende aktiviteiten begrepen. Verschil lend in sport, van schaken tot voetbal, verschillend vanuit de handicap, geesteiyk, lichamely k en zintuiglijk, verschillend ook vanuit het waarom, recreatie- of weds- trijdsporL met als extra dimensie de therapeutische waarde. Daar naast kan de gehandicaptensport mand die het daarin byzonder goed een bezigheidstherapie zyn. deed was onze plaatsgenoot Jan Het Nationaal Fonds Sport Ge- ten Velde, hy werd winnaar van de klasse tot 125 cc sen. en door zyn goede resultaten in de voorcompe titie, tevens kampioen van Neder land. By de vele gelukwensen voe gen wij gaarne de onze. Van deze talentvolle ryder zullen we in de toekomst zeker nog meer horen, met name het „zesdaagse werk" heeft op hem een grote aantrek kingskracht. Dat ook de andere le den van de MAC tot verdienstelijke prestaties kwamen, in het sterke rydersveld van ruim 250 deelne mers. waarvan er overigens maar 178 de twee dagen voltooiden, toont onderstaande uitslag: De Holtenaren moesten dinsdag 7 november in Borne tegen de kop loper spelen Het was bekend dat Borne een zeer sterke ploeg had. Toch was er na twee ronden geen enkel team meer dat zonder pun tenverlies was, want Bome heeft een 5-5 geiyk spel tegen Drienerlo 2 moeten incasseren De uitslag: Borne 1-Holten 1 is groter uitgeval len dan verwacht werd 6,5-3,5. De Uitslagen: 1 H. Ribbers-J W. Mid del ink 1-0; 2 Th. A. v. Kan-E.J. Gervedlnk Nyhuis 1/2-1/2; 3 H. Weys-J E. Scheperman 1-0; 4 H Eligmann-D A. v.d- Knaap 1/2-1/2; 5 J.h: Brasz-D v Beek 1-0; 6 B v.d. Akker-H. v. Beek 1/2-1/2; 7 J. Weber-B. v. Beek 1/2-1/2; 8 P. Waanders-B.J G. Beyer 1/2-1/2; 9 A. Sanders-T. v oyen 1/2-1/2,10 B. ter Dam-T. v Lindenberg 1/2-1/2 De stand: 1 Borne 1 3-5, 2 Drienerlo 2 2-3:3 Almelo 3 2-2; 4 Holten 13-2; 5 Goor 1 2-1; 6 E.N O 1 2-1. In de interne competitie zijn ook weer een aantal wedstryden ge speeld. J. v. Calcar leverde een zeer goede prestatie door H. v. Beek een nederlaag te bezorgen. In poule A is J v Calcar nu 1 van de 4 die nog zonder puntenverlies zyn, de ande ren zyn B v. Beek. E J. Gervedlnk Nyhuis en T v Oyen In poule B is er niemand die het volle aantal punten bezit. De uitslag: T. v Llndenberg-D v. Beek 0-1; E. Klaassen-J E. Sche perman 0-1; W. v. Oljen-J W. Midde- link 0-1; E. Baltes-W G. Blits 0-1; J C. Roele-E.J. Gervedlnk Nyhuis 0-1, H. v. Beek-J. v. Calcar 0-1; G J. Kromdyk-M. Koelemay 0-1. Zaterdag U november speelt het jeugdteam thuis de laatste weds tryd tegen Leek (Gr.). handicapten zamelt in voor het overkoepelend orgaan de Feder atie Sport Gehandicapten, waarbij een groot aantal landelijke gehandicapten-sportorganisaties zijn aangesloten, o.a. de Neder landse Invaliden Sport Bond, de Nederlandse Sportbond voor Ge- estelyke Gehandicapten, de Fe deratie Paardrijden Gehandicap ten en de Koninklijke Nederlandse Doven Sport Bond. Via affiches, advertenties, radio en tv. wordt de aktie op alle fronten ondersteund. Vele bekende top sporters werken mee. Maar ook muzikaal wordt de aktie onder steund: rond het thema 5888, het gironummer van het Fonds, werd een grammofoonplaat uitgebracht met als titel „Thank you for the music", waarby medewerking werd verleend door Mr. Pieter van Vol- ienhoven, piano en het orkest van Harry van Hoof. In een TROS Lv - special geven vele binnen- en bui tenlandse artiesten hun medewer king om het gironummer 5888 be kendheid te geven. In Holten wordt een huls-aan- huis-collecte gehouden, waaraan medewerking wordt verleend door gezonde sporters van S.V. B A T O., de hockeyclub Holten, de badmintonclub Holten, zwemclub Twenhaarsveld, tennisclub Holten, S.V. Holten, M A C. de Holterberg en volleybalvereniging Mintonette. Er is geld nodig, veel geld, om veel meer gehandicapten de gelegen heid te geven te kunnen sporten. En daarvoor zyn weer aanpassin gen en voorzieningen nodig, die veel geld kosten. Het Nationaal Fonds Sport Ge handicapten wil graag heipen, maar kan dat niet zonder u en ow bijdrage. En mocht onverhoopt bij U geen collectant aan de deur ko men, dan kunt u uw bijdrage as. woensdag of vrijdag tussen 20.00 en 21.00 uur op het gemeentehuis bezorgen of storten op gironum mer 5888 van het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten. By voldoende belangstelling zal de Stichting voor sociaal en cultureel werk het komende seizoen weer van start gaan met enkele yogaies sen. Deze lessen, die onder leiding staan van mevrouw EkkeL, zullen worden gegeven op de woensdag morgen. Van 9.30 uur tot 10.30 uur er les voor mensen die voor het eerst yoga willen gaan doen en van 10.45 tot 11.45 uur voor gevorder den. Voor inlichtingen en opgave om trent deze kursus kunt u terecht ln het Paalhuus, Beusebergerweg 27, tel. 2755. S.V. Holten afd. ateletiek Climax-Ede organiseerde afgelo pen zaterdag een 10 en 20 kilometer wedstrijd over een parcours dat voor het grootste deel bestond uit verharde fietspaden met nog al wat hoogteverschillen. Jan Jansen dic teerde aanvakeUjk de 20 km. loop. Hy kwam als eerste door na 5 km. en na 10 km. als tweede. In de 2e tien kilometer bleek dat hy toch wat teveel had gegeven en hij moest met een tyd van 1.10.49 ge noegen nemen met de eervolle vyfde plaats. 25. Jan Colterink 1 20.52. 30. Marinus Baltus 1.22.52, Ap Koetsier 1.35.20, 10 kilometer: Horst Louws 45 20. Van Ap en Horst was by het vertrek uit Ede nog geen klassering bekend. Za terdag (11.-11) nemen enkele Hol- tense atleten deel aan de „Pingel- loop" in Haaksbergen. Vertrek van de sporthal 12.00 uur. Op dinsdagavond 14 novembe komt Arie GroenevelL bondsvoor zitter van de Industriebond N V V naar Ryssen om aldaar een spreek beurt te houden. De vergadertnf vindt plaats ln café Struik, Enter straat 5 en begint om 20 00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 7